Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

11.07.2018. 18:13

(car) Latv.Radio 1 -kā TASS... ziņoja, ka biedrs , jeb jūdenes DĒLS-esot tā PĀRPŪLĒJIES Latvijas 100 gades pasākumos, kur notika Nacionālie Svētku Starptautiski svarīgie Notikumi-Rīg Ceļus un Laukumus "Novadīja'" pilnīgā HAOSĀ"-esot PĀRPŪTĪJIES SPĀNIJĀ. Viss precīzi saskaņā...ar ""Cianas gudro""protokoliem. Kā jau tieshā okupanta-virsnieka DĒLS-jebkurā brīdī var aizbraukt prom-individuāli-vai ar pārējiem.SAVĒJIEM-.pie SAVĒJIEM....Vismaz bija TĪRĀKS GAISS...(kiss2)..

Atbildēt

Piebalga smird!

25.06.2018. 22:45

»

-āns

Bet čangaļi nolaidīs dibenā


Un ko izdarīs Čangalienai jeb Vecpiebalgai kaimiņos dzīvojošie slātavieši no Slātavas jeb Jaunpiebalgas? Gan jau jaunpiebaldzēni nobalsos par Saskaņu un panāks Latvijas pievienošanu Krievijai.

Atbildēt

seržants Pirdāns

25.06.2018. 14:00

»

-āns

Bet čangaļi nolaidīs dibenā


Mūsdienās stereotipus producējošajā internetvidē čangalim pārmesta biedrošanās ar krīvim, čangali vainoti separātismā, politiskajā un ekonomiskajā krīzē, raksturoti kā viltīgi, negodīgi mēlneši, pašlabuma meklētāji, ambiciozi karjeristi un Reigys iekarotāji. Uz latgaliešu aktivitātēm savas valodas saglabāšanā, mūzikas popularizēšanā tiek reaģēts ar plašām diskusijām un komentāriem, bieži vien izsmejošiem.

Atbildēt

-āns

25.06.2018. 13:04

»

!

Pederasti iznīcinās šo valsti, tads ir bijis arī sākotnējais nodoms


Bet čangaļi nolaidīs dibenā.

Atbildēt

:D

25.06.2018. 10:50

Nu īsta burbuļmāte, ko lai vēl te piebilst.

Atbildēt

Mutenburgs

25.06.2018. 10:50

Komuņikāčijs

LTV savulaik amatiņš un pilnīgi nekāds rezultāts

/nulle

Atbildēt

...

25.06.2018. 10:38

Kauns organizācijai, kur šī tande šancē

Atbildēt

neapvaino

25.06.2018. 10:29

»

dzeņa knābis

Pazīstu vienu līdzīgu ''burbuli'', kā viņa sevi dēvē, stratēģiskās komunikācijas eksperti un neeeeenormāli labās domās par sevi, būtni..... Nu reāli, Sloga kvadrātā.... stulba, kompleksaina un garā apdalīta šmara. Un tādi ir visi tie tukšdirsēji, sākot ar Sārtu un beidzot ar tām ekspertēm....... Un ...


Preilēniešus un Dagdiešus. Ar darbarūķiem, no šīm vietām, ir pilna Rīga, jo pārēdušies rīdzinieki ir izpostījuši viņu zemes. gan Preiļos, gan Dagdā ir palicis pietiekami daudz gaišu un pozitīvu cilvēku. Labāk salīdzini ar maskačkas vārturūmju un lucavsalas mazdārziņu publiku...

Atbildēt

h

25.06.2018. 07:53

1. Tādai nav vietas ne TV, ne valsts parvaldē!
2. Par Sārtu - šis ar ASV akcentu pļurkstošais jefiņš sen jau ir izbesījis visus, kas viņu ierauga TV ...

Atbildēt

bomzis

25.06.2018. 07:06

Rodijs Rododendrs ir jaunais party bomzis ?

Atbildēt

dzeņa knābis

25.06.2018. 06:40

Pazīstu vienu līdzīgu ''burbuli'', kā viņa sevi dēvē, stratēģiskās komunikācijas eksperti un neeeeenormāli labās domās par sevi, būtni..... Nu reāli, Sloga kvadrātā.... stulba, kompleksaina un garā apdalīta šmara. Un tādi ir visi tie tukšdirsēji, sākot ar Sārtu un beidzot ar tām ekspertēm....... Un ieguvēji būs tie spēki, kuri ''spēj nolaisties līdz tam līmenim'', kāds ir preilēniešiem un dagdiešiem....

Atbildēt

!

25.06.2018. 03:28

Pederasti iznīcinās šo valsti, tads ir bijis arī sākotnējais nodoms!

Atbildēt

Labais

24.06.2018. 19:59

Biedra Lindermana rokas meita, a varbūt palaistuve!?!

Atbildēt

Khehe!

24.06.2018. 19:38

Burbuļiem taču ir tukšs vidus!Ka viņai nebija kauns kaut ko tādu runāt par cilvēkiem! Paskatieties uz seju-tur viss rakstīts,totāls tukšums!

Atbildēt

Tomēr

24.06.2018. 18:23

Patīkami, ka kāds tomēr pamana to, kādi augstprātīgi ir šie politmafijas šakāļi. Tikai M.Zanders uzdrošinājās tai vīzdegunei, bet jautājums par to, kas un cik viņiem maksā ir jābūt katrā raidījumā pirmais, kurā tie mētā no sevis lielos ekspertus.

Atbildēt

vērtības mērs

24.06.2018. 18:01

Vienkāši sakot-tukša vieta priekš cilvēkiem,tikai naudas tērētāji,nedomāju,ka alga tur kādam ir mazāka par 1000,ja nu vienīgi apkopējai un sētniekam.Arī ikmēneša piemaksas par ''labiem darba rezultātiem''.

Atbildēt

zane

24.06.2018. 17:37

Sārts taču bija Pedgara galvenais ānuss

Atbildēt

nekas

24.06.2018. 16:20

Visas pabiras kaadreiz aizslauciis meslainee !

Atbildēt

ja kas

24.06.2018. 16:02

https://en.wikipedia.org/wiki/Center_of_excellence
Ne miņas par izcilību!

Atbildēt

starp citu

24.06.2018. 15:57

Centre of excellence - pirmrindnieku/jaunākās/mūsdienu pieredzes centrs.
Kādi pirmrindnieki, tāda pieredze.

Atbildēt

Pedarasta liktenis

24.06.2018. 15:41

kamēr tobrīdējais sekretārs Edgars Rinkēvičs, kurš vēl nebija pedarasts, atradās mācībās:

Kopš 1994. gada strādā Aizsardzības ministrijā, kur ieņēmis dažādus amatus.[1] No 1999. līdz 2001. gadam J. Sārts bijis ministrijas valsts sekretāra vietas izpildītājs, kamēr tobrīdējais sekretārs Edgars Rinkēvičs atradās mācībās.[1] Viņš ir bijis aizsardzības padomnieku Latvijas pārstāvniecībā NATO un Eiropas Savienībā.[2] 2008. gada 4. novembrī viņš tika iecelts par Aizsardzības ministrijas valsts sekretāru.[3] 2015. gada jūlijā paziņojis par valsts sekretāra amata atstāšanu.[4]

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft