Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tā joprojām ir sazvērestības teorija, taču es uzskatu, ka Krievijas iebrukuma laiks Ukrainā bija saskaņots ar cilvēces izdeldētājiem. Kad šķita, ka krēsli zem centīgākajiem pasaules vareno dienderiem Rietumos bīstami grīļojas, un ASV vērtās plašumā “Brīvības konvojs”, bāc, sākās karš. Turklāt pašreiz notiekošais precīzi ieguļas rečekistu pirms pāris gadiem par anonīmu personu izdomājumu marķētajā it kā Kanādas valdības (IMHO – Švāba anštaltes) noplūdušajā plānā. “Anonīmās personas” izrādās riktīgi gaišreģi.

Karadarbība kalpo par nepārspējamu ieganstu, lai gan Krievijā, gan citviet pasaulē likvidētu vārda brīvību un izrēķinātos ar opozicionāriem. Latvijas spice lien vai no ādas ārā, lai būtu pirmrindniekos. Dievzemes “labiešiem” nekad nav bijusi tuva Voltēra tēze: “Es nepiekrītu Jūsu viedoklim, taču esmu gatavs atdot dzīvību, lai jūs varētu to paust.” Laiks pēc Atmodas parādīja, ka vergi sadumpojušies, lai paši kļūtu par vergturiem. Zīmīgi, ka Spartaka vārds no kalendāra strīpots.

Nupat par nepareizu viedokli aizturēts Aivis Vasiļevskis un viņa domubiedri. Sākts kriminālprocess pēc diviem Krimināllikuma pantiem, proti, par noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu un slavināšanu, kā arī nacionālā un etniskā naida vai nesaticības izraisīšanu. Manā skatījumā varasiestādes pielieto šos pantus ļoti izvēlīgi pēc dubultiem standartiem. Domāju, “burtnieku un raganu medības” ir izsludinātas. Turklāt, kā precizēja injekciju pret kroņa vīrusu reklamētājs Zatlers, – kurš ir par mieru, tas atbalsta karu.

Un viņi atnāca pēc Aivja Vasiļevska. Oficiozi uzreiz piekabināja aizturētajam “bēdīgi slavenā antivaksera” birku. Tikmēr KF tos, kas pretojas potēšanai, ierindo Ukrainas aģentos. Tur tāpat kā šeit ar kovidu sirgstošajiem tiek liegta ārstēšana ar ivermektīnu vai pēc MD Vladimira Zelenko metodes. Manuprāt, saspēle ir acīmredzama un Švaba kantora “āža kāja” arīdzan. Pagaidām Krievija un Rietumu lielie spēlētāji ir piebremzējuši “pandēmiju”. Taču paredzu, ka rudenī “vīruss sāks plosīties” no jauna un represijas pret tiem, kas atsakās atdot valdībām noteikšanu pār savu ķermeni, būs nopietnākas.

Līdztekus “civilizētā pasaule” spriež, kā nopotēt bēgļus no Ukrainas, bet Krievija sašpricēs ukraiņus savā ietekmes zonā. Vēl pirms šī kara trāpījās medijos skatīt, kā krievu žurnāliste “pratina” Doņeckas vietvaldi Denisu Pušiļinu, kad beidzot viņš un vietējie injicēsies ar “Sputnik V”. Pirmajā intervijā Pušiļins vēl izvairīgi spirinājās pretim, bet nākamajā jau raportēja, ka pats sadūries un potēšana uzticētajā zemes placītī rit pilnā sparā. Tikmēr Dievzemītes varmākas atskaitās citiem kungiem.

P.S. Esmu pret jebkuru noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu un slavināšanu, nacionālā un etniskā naida vai nesaticības izraisīšanu, kā arī diskrimināciju pēc medicīniskām pazīmēm.

Novērtē šo rakstu:

152
31

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...