Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Būs pasaka ar laimīgām beigām?

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts
01.03.2017.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

06.03.2017. 18:57

(xmas):D(car)(bell)(grill)SOCIOLOGU PAREDZĒJUMS= Tā kā pastāvot ''Variants'' par mēģinājumu kārtējo reizi ""Okupēt-Atbrīvot"" ; LV., un tā kā ir arī zināma, ka tur šoreiz būs ""garām"", tad tos... ieročus no mūsu ""atbrīvotāju"" puses piedāvājam nodot Latvijā LŪZŅU veidā . Pie LV robežas mēs tos uzreiz pārņemam savā ziņā un pa taisno vedam uz Liepājas Metalurgu pārkausēšanai.Un MIERS ir garantēts , un Liepājas Metalurga darbinieki atsāk darbu, un valstij ienāk nodokļu nauda.Arī varēs atsākt ražot un uzstādīt uz Krievijas robežas. Apakaļ vedot šos vagonus , nedaudz uzlabojot- pēc PIEMĒRA, ko rāda fakt. dokulentālajā filmā "" MELĀNIJAS HRONIKA""- šeit nomaldījušies varētu sākt arī braukt uz mājām...Jo vairāk Krievijas Armijas Ieroču=lūzņu, jo vairāk vagonu, ko mūsu ""Viesiem""no 1939.g.šeit "" kļūdaini"" ieradušos.... doties mājup...uz savām Tēvzemēm. Līdzīgi kā vācieši pēc 800 gadu ""nomaldīšanās....Un tad viņi saprotot un sajūtot savu Lielo Plašumu Varenību atskārs=Nu beidzot mēs esam LAIMĪGI., esam savās mājās. Apkārt Visi mūsējie-savējie....Visiem VIENA VALODIŅA...(kiss2)

Atbildēt

Urciks

06.03.2017. 09:20

Priekšpēdējā rindkopa izteica visu. Tādi paši, kā iepriekš aprakstītie.

Atbildēt

kkk

02.03.2017. 12:32

»

A.P.

Arī cerības nav ko lolot! Nav ko lolot tāpēc, ka latviešiem nav vajadzīgais potenciāls valsts uzturēšanai. Nav zināšanu, nav saprāta, nav morālais satvars, nav vēlēšanās mācīties no citiem utt. Vajadzīgais potenciāls nevar rasties vienā dienā, gadā, paaudzē. Cerības varētu lolot, ja sāktos konkrēts ...


Interesanti, pie kādas tautības pieder komentāra autors?
Un ja Latvieši ir tādi idioti, tad kuras ir tās "pareizās" tautas? Kurām (vai kurai) tautām ir "vajadzīgais potenciāls", zināšanas, saprāts?

Atbildēt

manuprāt

02.03.2017. 08:41

»

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā...


Nav slikti. Vēl labāk būtu, ja tie pilsētu pārstāvji kaut ko saprastu arī no lauku dzīves.

Atbildēt

Gotfrīds

02.03.2017. 02:14

»

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā...


Neredzu lielu atšķirību no esošās sistēmas. Man piemēram ir pieņemama Satversmē paredzētā kārtība, pirms to komunistu kliķe izkropļoja 1990 gadā.

Atbildēt

atbilde

01.03.2017. 23:48

Latvija vairāk kā citi joprojām mīcās okupācijas mēslos,kas ielaboti ar pūžņoto liberastu mērci.

Atbildēt

Henrihs

01.03.2017. 23:05

Latviešiem būtu morāli un materiāli nesalīdzināmi vieglāka dzīve, ja viņi savas vērtības nostiprinātu juridiski. Tāds ceļš ir loģisks. Valsts vienmēr ir tās sabiedrības/tautas spogulis. Naivi ir izlikties, ka valsts var būt labāka par sabiedrību/tautu. Konstitūcijā (piem., preambulā) ir jāieraksta: “Mēs, zagļu un stulbeņu tauta, par savām lielākajām vērtībām uzskatām noziegumu brīvību, perversiju, vulgaritāti, šarlatānismu, pseidozinātni, bet nevis izglītotību, inteliģenci, civilizētību. Masu kultūra un postmodernisms ir latviešu garīgā barība un šīs barības piegādātāji ir latviešu elki, simboli, paraugmodeļi.” Ja tas tiktu nostiprināts juridiski, tad atkristu visdažādākās kolīzijas starp godīgajiem un gudrajiem no vienas puses un negodīgajiem un muļķiem no otras puses. Tad nebūtu vajadzīgs portāls „pietiek”; nebūtu vajadzīgs „tautas tribunāls”, nebūtu jāmocās ap VVF, Mūrnieces nelietībām, nebūtu jāizsmej Šadurskis, Sarkanmatainā Tumsonība, ideāli aprobežotais ģenerālprokurors, nebūtu jākaunās par dauniem deputātiem, Lielo Bandu, Astoņkāji, Akadēmisko Bandu, zagļiem un blēžiem pašvaldībās. Tad Valsts policijas apkrāpšana, armijas apkrāpšana būtu normālas izdarības. Pat grūti visu aptvert, kas atvieglotu latviešu dzīvi, ja tiktu izmainīta konstitūcija atbilstoši reālajiem procesiem latviešu populācijā.

Atbildēt

:))

01.03.2017. 21:16

»

Žulis

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša...


nu bet tieši tā! Grūstoties par vietu pie siles, ja visiem vairs iedalītas vietas nesanāk, vajadzēs censties kādu no tās atstumt, tas ir - vajadzēs piedāvāt tautai kaut ko labāku nekā citi, parūpēties arī par tautu. Tagad tas nav jādara - jo to panāk novelkot sarkanās līnijas.

Atbildēt

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

01.03.2017. 20:32

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā!
Saeimā tiek ievēlēts viens cilvēks no katras lielās Latvijas pilsētas. Kopumā 35. Deputāts var būt un var nebūt kādas partijas biedrs, bet Saeimā veic darbu, ko atbalsta viņa pārstāvētās pilsētas iedzīvotāji. Ja deputāts nestrādā pilsētas lielākās daļas - tautas interesēs, tad pilsētas laukumā savācas tauta un kolektīvi nobalso par deputāta atsaukšanu ( kāda jēga braukt uz Rīgu piketēt, vienkāršāk atrast brīvdienā pusstundu un lieta darīta). Ja deputāts ir veicis darbības, kas uzskatāmas par prettiesiskām, tad viņš sedz ar šo darbību radītos zaudējumus valstij un tautai. Nav partijas diktāta un intrigu, ir konkrēta deputāta atbildība tautas priekšā un tautai nav jābrauc uz Rīgu piketēt!
Latvijas pilsētas, piemēram:
1. Rīga
2. Daugavpils
3. Liepāja
4. Ventspils
5. Kuldīga
6. Talsi
7. Kuldīga
8. Aizpute
9. Roja
10. Saldus
11. Dobele
12. Jelgava
13. Bauska
14. Salacgrīva
15. Limbaži
16. Valmiera
17. Cēsis
18. Valka
19. Alūksne
20. Smiltene
21. Sigulda
22. Balvi
23. Gulbene
24. Ērgļi
25. Ogre
26. Salaspils
27. Madona
28. Rēzekne
29. Ludza
30. Dagda
31. Krāslava
32. Ilūkste
33. Jēkabpils
34. Pļaviņas
35. Aizkraukle
Pieļauju, ka sarīkot vēlēšanas pilsētā nebūs grūti (izņemot Rīgu), īpaši, ja iespējams balsot elektroniski, bet tie, kas nedarbojas ar datoru, lai iet balsot uz vēlēšanu iecirkni. Deputātam var būt un var arī nebūt viens palīgs, bet nav nenormālās piemaksas par transportu, dzīvesvietu u.t.t., kuras ir pašlaik. Ja kāds pilsētā pazīstams un ievērojams cilvēks pēc ievēlēšanas pastrādājis Saeimā pats saprot, ka nespēj radoši strādāt un viņam nav jaunu, produktīvu ideju kā attīstīt valsti un uzlabot tautas dzīves līmeni, tad jau nākamajā dienā viņa vietā nāk nākošais, kurš vēlēšanās palika aiz viņa.
Jūs jautāsiet, kā panākt balsu vairākumu pieņemot likumprojektus, budžetu u.t.t.? Domāju, ka neviens nestrādās pret tautas interesēm, jo zinās, ka tiks atsaukts jau nākamajā dienā, ja pilsētas iedzīvotāji sapratīs, ka „ viņu kalps”- deputāts nestrādā viņu labā ( nebūs jāgaida 4-5 gadi līdz nākamajām vēlēšanām!)
Latvijā būtu viens tautas ievēlēts prezidents, kuram būtu viens palīgs. Viņš pilda reprezentācijas darbu un esot patiess „ tautas kalps” brauc ar visvienkāršāko auto un aizņem divus kabinetus kādā no valstij piederošajam ēkām ( bet tā noteikti nav pils, jo pilīs mīt karaļi, bet ne kalpi). Viņam var būt ārštata padomnieki, kuri var sniegt padomus, bet nodokļu maksātāji neapmaksā šo darbu, tā ir goda lieta!

Atbildēt

Vai tas par žuli?

01.03.2017. 19:10

»

Žulis

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša...


Muļķa mentalitāte
Tā ir smalka tēma. Par muļķa mentalitāti nav viegli runāt, jo nav precīzi definējams sarunas priekšmets. Nav skaidri zināms, kurus drīkst nekļūdīgi dēvēt par muļķiem. Folklorā muļķis ir dzīvē veiksmīgs cilvēks un realizē visas savas ieceres. Tāpēc Šklovskis ieteica ļoti rūpīgi pētīt muļķu būtību. Flobērs par muļķiem asprātīgi atzina „brīvdomātājus”. Paruna rekomendē pret pakalpīgiem muļķiem izturēties ar lielāku piesardzību nekā pret ienaidniekiem. Katrā gadījumā viens ir skaidrs. Muļķis ir sociālais tips, un muļķim var būt liela sociālā loma. Muļķis ir sociālo procesu sastāvdaļa. Vēl ir viens stabils novērojums. Tikai muļķim nepatīk, ka viņu nosauc par muļķi. Tādā gadījumā muļķis agresīvi reaģē. Gudrs cilvēks parasti nereaģē, ja viņu nosauc par muļķi. Gudrs cilvēks var pat par to priecāties. Tātad viņos ir gudrība, kuru apskauž muļķis un savas mazvērtības iespaidā nolamā gudru cilvēku. Gudrs cilvēks ar muļķi nekad nepolimizē. Uzskata, lai pats nekļūtu muļķis. Muļķis vienmēr tiecās pēc polemikas, ja kāds viņu nodēvē par muļķi. Smalkajai tēmai noteikti ir ne tikai individuāla amplitūda, bet arī kolektīva (etniska, sociālās grupas) amplitūda. Arī par to nav viegli runāt, un zinātne gandrīz neko nav pateikusi.

Atbildēt

Žulis

01.03.2017. 17:53

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša konkurence. Partiju konkurence, tā ir siles lopu savstarpējā grūstīšanās un nekas vairāk. Tautai un valstij no tā nav un nebūs pilnīgi nekāda labuma. Kamēr netiks mainīts Vēlēšanu likums un partijām atņemtas monopoltiesības deputātu kandidātu izvirzīšanā, tikmēr nekas būtiski nemainīsies.

Atbildēt

Žulis

01.03.2017. 17:42

»

A.P.

Arī cerības nav ko lolot! Nav ko lolot tāpēc, ka latviešiem nav vajadzīgais potenciāls valsts uzturēšanai. Nav zināšanu, nav saprāta, nav morālais satvars, nav vēlēšanās mācīties no citiem utt. Vajadzīgais potenciāls nevar rasties vienā dienā, gadā, paaudzē. Cerības varētu lolot, ja sāktos konkrēts ...


Paskaidro, lūdzu, kāds sakars Latvijā valdošajam internacionālajam, mafiozajam postpadomju klanam ar latviešu tautas zināšanām, saprātu un morāli? Vai tiešām tu esi tik "aptaisīts", ka nespēj saskatīt atšķirību? Jeb varbūt tev labi maksā, lai tu to atšķirību nesaskatītu? Un uz kāda pamata tu te latviešiem piedēvē zagšanu, nelietības un stulbuma publisko reprezentēšanu? Ja tu esi latvietis un zodz, nodarbojies ar nelietībām vai, tā kā šeit, prezentē publiski savu stulbumu, tas taču nenozīmē, ka visi latvieši ir tādi. Runā par sevi un savas negatīvās īpašības nepiedēvē visiem pārējiem. Kaut gan, ir teiciens: "kāds spogulis, tāds attēls".

Atbildēt

>omg

01.03.2017. 14:26

Jā, tiešām vajadzēja izlasīt! - Saskaņa nav domāta, kā messija, bet gan kā instruments, kurš spējīgs nodrošināt konkurenci.
Es piekrītu, ja tiks nojauktas sarkanās līnijas, tad pazūd pamats varas monopolam valstī un Rīgā, un līdz ar to arī nejēdzības nevarēs tik nesodīti darīt - cits nāks vietā. Un ar laiku paliks tikai labākais piedāvājums, nevis vienīgais

Atbildēt

>omg

01.03.2017. 14:21

»

omg

Vajadzēja sākt lasīt no beigām. Ja būtu uzreiz izlasījis, ka Saskaņa ir vienīgais atrisinājums, nebūtu šo sacerējumu tālāk lasījis


Es piekrītu, ja tiks nojauktas sarkanās līnijas, tad pazūd pamats varas monopolam valstī un Rīgā, un līdz ar to arī nejēdzības nevarēs tik nesodīti darīt - cits nāks vietā. Un ar laiku paliks tikai labākais piedāvājums, nevis vienīgais

Atbildēt

puse uz pusi

01.03.2017. 14:10

»

Lauķis

Zariņa teiktajam varētu daļēji piekrist, ja Saskaņa savā darbībā Rīgas Domē nebūtu klaji parādījusi, ka arī tā pilnīgi nerēķinās ar opozīciju, totāli to ignorē, pat ja piedāvātie risinājumi ir pat vairāk kā loģiski...


Tur jau tā lieta, ka runa ir par to, kā likt demokrātijai strādāt - radot reālu politisko konkurenci. Nevis kā tas ir tagad - labējie saimnieko valstī, bet kreisie- pa Rīgu. Jāpanāk, lai ir jācīnās ar saviem darbiem, lai varētu palikt pie varas!

Atbildēt

Ķirks

01.03.2017. 13:57

Sākums labs... bet tad sāka atgādināt Ļeņina runu - nado bratj vlastj!
Bet vara pēc Satversmes pieder tautai! Ne partijām, ne politiķiem - par kādu varu vispār var būt runa?
Jārunā par valsts pārvaldi - profesionālu, nesavtīgu, uz tautas attīstību tendētu.
Taču valsti nepārvalda, valsti izmanto savai alkatībai mafiozi biznesa grupējumi, ko nez kāpēc nosaukuši par partijām. Tāpēc pirmais solis ir aizliegt partijas!

Atbildēt

tfukfu

01.03.2017. 13:42

Ko biedrs zarinšs grib, tas skaidrs, laidiet pie siles, ar Rīgas sili nepietiek.

Par nodokļu izmaiņām jāatzīst, baklažāna šahisti, ir izdarījuši labu māņu gājienu pirms vēlēšanām un ar to nodrošinājuši sev vietu pie siles nu vismaz pašvaldību vēlēšanās. Lumpeņu izdrāšanas shēmas augstākā pilotāža! Bravo! Bis!

Ilgtermiņā par nodokļu izmaiņām vēlētājiem neieteiktu sapriecāties. Nedomāju, ka mafijas kloāku klani veiks tādas nodokļu izmaiņas, kā sola. Domāju, ka šodien priecīgajiem, jāsāk pamazām savilkt jostas, jo nodokļu izmaiņas būs, bet ne tādas kā jūs cerat. Bet nu, ir pat zināms gandarījums, ka pamuļķi tiks atkal piečakarēti.

Lai jau baklažāniem un komjauniešiem šoreiz tiek, jo dzīve nevienam nav bezgalīgi gara.

Atbildēt

lauķis

01.03.2017. 12:53

Viena politmafijas klana nomaiņa ar citu klanu sistēmu neizmainīs.Jā , mainīsies personāži sistēma paliks iepriekšējā.

Atbildēt

kukū

01.03.2017. 12:11

Manuprāt, Saskaņa pie varas varētu izjaukt 26 gadu garumā izveidoto pastalnieku mafijas , jeb siles lopu kārtību un iekšpolitikā parādītos jaunas vēsmas!

Atbildēt

Ivar, Tu vari!

01.03.2017. 12:07

Āža kāja "laidiet Saskaņu pie siles" lien ārā no visiem Ivara rakstiem. Vai tie rakstīti kā lauku feldšera vēstule vienai ministrei, vai kā nodokļu eksperta ieteikumi citai. Vēl viena kopīga iezīme tiem visiem - patiešām, patiešām garlaicīgi. Ivar, Tu vari labāk! Saņemies un raksti tā feini. Tauta Tev notices un Saskaņa tiks pie kārotās siles. Ņem palīgā feldfēbeli Elksniņu, ja vienam grūti.

Atbildēt

Sintija

01.03.2017. 12:07

Prātā nāk pamācošs stāsts. Kāds dziļi ticīgs vīrs, kurš visu mūžu smagi strādājis, bet dzīvojis nabadzībā, nomirst un nonāk pie Debesu vārtiem. Satiek Dievu un pārmetoši tam jautā - kā ta nākas - visu mūžu strādāju, pildīju baušļus, gāju uz baznīcu, kur atdevu desmito tiesu. Lūdzu tevi, lai palīdzi izrauties no nabadzības, lai ģimenei nav jābadojas. Bet tu man neko nepalīdzēji. Dievs esot atbildējis - bet tu vismaz reizi būtu loterijas biļeti nopircis...
Ne visi var atļauties nopirkt salonā jaunu auto. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 50 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nopērc savu laimīgo biļeti jau šodien un pārvērt dzīvi sapnī! http://bit.ly/2en6QyG

Atbildēt

Lauķis

01.03.2017. 11:34

Zariņa teiktajam varētu daļēji piekrist, ja Saskaņa savā darbībā Rīgas Domē nebūtu klaji parādījusi, ka arī tā pilnīgi nerēķinās ar opozīciju, totāli to ignorē, pat ja piedāvātie risinājumi ir pat vairāk kā loģiski.
Un, ja Rīgā ir tik daudz sastrādātu muļķību, šīs ignorances sekas, tad nokļūstot pie varas Saeimā, šīs sekas var būt ļoti nopietnas. Esmu pārliecināts, ka vēlētāju latviskā puse šo Saskaņas iespēju redz un to nepieļaus.

Atbildēt

manuprāt

01.03.2017. 10:57

Igauņu uzņēmēji un ierēdņi ir naivāki un godīgāki, tāpēc viņiem der tāda nodokļu sistēma. Savukārt mums tā var salaist visu vēl lielākā grīstē...Visi taisīs ofigennuju attīstību, lai nemaksātu nodokļus...

Atbildēt

lauķis

01.03.2017. 10:51

Viss jau pateikts pareizi , tikai tas SC ir tās pašas politmafijas sastāvdaļa un atnākot pie varas nekas nemainīsies , drīzāk paliks vēl sliktāk.
Nevar atrisināt problēmu ar tiem pašiem cilvēkiem un to pašu domāšanu ar ko problēma radīta.

Atbildēt

omg

01.03.2017. 10:45

Vajadzēja sākt lasīt no beigām. Ja būtu uzreiz izlasījis, ka Saskaņa ir vienīgais atrisinājums, nebūtu šo sacerējumu tālāk lasījis.

Brīnos par Pietiek izvēli šo vispār publicēt. Neko jau tādu Ivars nepasaka, vairāk gānās par koalīciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...