Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Būs pasaka ar laimīgām beigām?

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts
01.03.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

06.03.2017. 19:57

(xmas):D(car)(bell)(grill)SOCIOLOGU PAREDZĒJUMS= Tā kā pastāvot ''Variants'' par mēģinājumu kārtējo reizi ""Okupēt-Atbrīvot"" ; LV., un tā kā ir arī zināma, ka tur šoreiz būs ""garām"", tad tos... ieročus no mūsu ""atbrīvotāju"" puses piedāvājam nodot Latvijā LŪZŅU veidā . Pie LV robežas mēs tos uzreiz pārņemam savā ziņā un pa taisno vedam uz Liepājas Metalurgu pārkausēšanai.Un MIERS ir garantēts , un Liepājas Metalurga darbinieki atsāk darbu, un valstij ienāk nodokļu nauda.Arī varēs atsākt ražot un uzstādīt uz Krievijas robežas. Apakaļ vedot šos vagonus , nedaudz uzlabojot- pēc PIEMĒRA, ko rāda fakt. dokulentālajā filmā "" MELĀNIJAS HRONIKA""- šeit nomaldījušies varētu sākt arī braukt uz mājām...Jo vairāk Krievijas Armijas Ieroču=lūzņu, jo vairāk vagonu, ko mūsu ""Viesiem""no 1939.g.šeit "" kļūdaini"" ieradušos.... doties mājup...uz savām Tēvzemēm. Līdzīgi kā vācieši pēc 800 gadu ""nomaldīšanās....Un tad viņi saprotot un sajūtot savu Lielo Plašumu Varenību atskārs=Nu beidzot mēs esam LAIMĪGI., esam savās mājās. Apkārt Visi mūsējie-savējie....Visiem VIENA VALODIŅA...(kiss2)

Atbildēt

Urciks

06.03.2017. 10:20

Priekšpēdējā rindkopa izteica visu. Tādi paši, kā iepriekš aprakstītie.

Atbildēt

kkk

02.03.2017. 13:32

»

A.P.

Arī cerības nav ko lolot! Nav ko lolot tāpēc, ka latviešiem nav vajadzīgais potenciāls valsts uzturēšanai. Nav zināšanu, nav saprāta, nav morālais satvars, nav vēlēšanās mācīties no citiem utt. Vajadzīgais potenciāls nevar rasties vienā dienā, gadā, paaudzē. Cerības varētu lolot, ja sāktos konkrēts ...


Interesanti, pie kādas tautības pieder komentāra autors?
Un ja Latvieši ir tādi idioti, tad kuras ir tās "pareizās" tautas? Kurām (vai kurai) tautām ir "vajadzīgais potenciāls", zināšanas, saprāts?

Atbildēt

manuprāt

02.03.2017. 09:41

»

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā...


Nav slikti. Vēl labāk būtu, ja tie pilsētu pārstāvji kaut ko saprastu arī no lauku dzīves.

Atbildēt

Gotfrīds

02.03.2017. 03:14

»

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā...


Neredzu lielu atšķirību no esošās sistēmas. Man piemēram ir pieņemama Satversmē paredzētā kārtība, pirms to komunistu kliķe izkropļoja 1990 gadā.

Atbildēt

atbilde

02.03.2017. 00:48

Latvija vairāk kā citi joprojām mīcās okupācijas mēslos,kas ielaboti ar pūžņoto liberastu mērci.

Atbildēt

Henrihs

02.03.2017. 00:05

Latviešiem būtu morāli un materiāli nesalīdzināmi vieglāka dzīve, ja viņi savas vērtības nostiprinātu juridiski. Tāds ceļš ir loģisks. Valsts vienmēr ir tās sabiedrības/tautas spogulis. Naivi ir izlikties, ka valsts var būt labāka par sabiedrību/tautu. Konstitūcijā (piem., preambulā) ir jāieraksta: “Mēs, zagļu un stulbeņu tauta, par savām lielākajām vērtībām uzskatām noziegumu brīvību, perversiju, vulgaritāti, šarlatānismu, pseidozinātni, bet nevis izglītotību, inteliģenci, civilizētību. Masu kultūra un postmodernisms ir latviešu garīgā barība un šīs barības piegādātāji ir latviešu elki, simboli, paraugmodeļi.” Ja tas tiktu nostiprināts juridiski, tad atkristu visdažādākās kolīzijas starp godīgajiem un gudrajiem no vienas puses un negodīgajiem un muļķiem no otras puses. Tad nebūtu vajadzīgs portāls „pietiek”; nebūtu vajadzīgs „tautas tribunāls”, nebūtu jāmocās ap VVF, Mūrnieces nelietībām, nebūtu jāizsmej Šadurskis, Sarkanmatainā Tumsonība, ideāli aprobežotais ģenerālprokurors, nebūtu jākaunās par dauniem deputātiem, Lielo Bandu, Astoņkāji, Akadēmisko Bandu, zagļiem un blēžiem pašvaldībās. Tad Valsts policijas apkrāpšana, armijas apkrāpšana būtu normālas izdarības. Pat grūti visu aptvert, kas atvieglotu latviešu dzīvi, ja tiktu izmainīta konstitūcija atbilstoši reālajiem procesiem latviešu populācijā.

Atbildēt

:))

01.03.2017. 22:16

»

Žulis

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša...


nu bet tieši tā! Grūstoties par vietu pie siles, ja visiem vairs iedalītas vietas nesanāk, vajadzēs censties kādu no tās atstumt, tas ir - vajadzēs piedāvāt tautai kaut ko labāku nekā citi, parūpēties arī par tautu. Tagad tas nav jādara - jo to panāk novelkot sarkanās līnijas.

Atbildēt

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

01.03.2017. 21:32

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā!
Saeimā tiek ievēlēts viens cilvēks no katras lielās Latvijas pilsētas. Kopumā 35. Deputāts var būt un var nebūt kādas partijas biedrs, bet Saeimā veic darbu, ko atbalsta viņa pārstāvētās pilsētas iedzīvotāji. Ja deputāts nestrādā pilsētas lielākās daļas - tautas interesēs, tad pilsētas laukumā savācas tauta un kolektīvi nobalso par deputāta atsaukšanu ( kāda jēga braukt uz Rīgu piketēt, vienkāršāk atrast brīvdienā pusstundu un lieta darīta). Ja deputāts ir veicis darbības, kas uzskatāmas par prettiesiskām, tad viņš sedz ar šo darbību radītos zaudējumus valstij un tautai. Nav partijas diktāta un intrigu, ir konkrēta deputāta atbildība tautas priekšā un tautai nav jābrauc uz Rīgu piketēt!
Latvijas pilsētas, piemēram:
1. Rīga
2. Daugavpils
3. Liepāja
4. Ventspils
5. Kuldīga
6. Talsi
7. Kuldīga
8. Aizpute
9. Roja
10. Saldus
11. Dobele
12. Jelgava
13. Bauska
14. Salacgrīva
15. Limbaži
16. Valmiera
17. Cēsis
18. Valka
19. Alūksne
20. Smiltene
21. Sigulda
22. Balvi
23. Gulbene
24. Ērgļi
25. Ogre
26. Salaspils
27. Madona
28. Rēzekne
29. Ludza
30. Dagda
31. Krāslava
32. Ilūkste
33. Jēkabpils
34. Pļaviņas
35. Aizkraukle
Pieļauju, ka sarīkot vēlēšanas pilsētā nebūs grūti (izņemot Rīgu), īpaši, ja iespējams balsot elektroniski, bet tie, kas nedarbojas ar datoru, lai iet balsot uz vēlēšanu iecirkni. Deputātam var būt un var arī nebūt viens palīgs, bet nav nenormālās piemaksas par transportu, dzīvesvietu u.t.t., kuras ir pašlaik. Ja kāds pilsētā pazīstams un ievērojams cilvēks pēc ievēlēšanas pastrādājis Saeimā pats saprot, ka nespēj radoši strādāt un viņam nav jaunu, produktīvu ideju kā attīstīt valsti un uzlabot tautas dzīves līmeni, tad jau nākamajā dienā viņa vietā nāk nākošais, kurš vēlēšanās palika aiz viņa.
Jūs jautāsiet, kā panākt balsu vairākumu pieņemot likumprojektus, budžetu u.t.t.? Domāju, ka neviens nestrādās pret tautas interesēm, jo zinās, ka tiks atsaukts jau nākamajā dienā, ja pilsētas iedzīvotāji sapratīs, ka „ viņu kalps”- deputāts nestrādā viņu labā ( nebūs jāgaida 4-5 gadi līdz nākamajām vēlēšanām!)
Latvijā būtu viens tautas ievēlēts prezidents, kuram būtu viens palīgs. Viņš pilda reprezentācijas darbu un esot patiess „ tautas kalps” brauc ar visvienkāršāko auto un aizņem divus kabinetus kādā no valstij piederošajam ēkām ( bet tā noteikti nav pils, jo pilīs mīt karaļi, bet ne kalpi). Viņam var būt ārštata padomnieki, kuri var sniegt padomus, bet nodokļu maksātāji neapmaksā šo darbu, tā ir goda lieta!

Atbildēt

Vai tas par žuli?

01.03.2017. 20:10

»

Žulis

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša...


Muļķa mentalitāte
Tā ir smalka tēma. Par muļķa mentalitāti nav viegli runāt, jo nav precīzi definējams sarunas priekšmets. Nav skaidri zināms, kurus drīkst nekļūdīgi dēvēt par muļķiem. Folklorā muļķis ir dzīvē veiksmīgs cilvēks un realizē visas savas ieceres. Tāpēc Šklovskis ieteica ļoti rūpīgi pētīt muļķu būtību. Flobērs par muļķiem asprātīgi atzina „brīvdomātājus”. Paruna rekomendē pret pakalpīgiem muļķiem izturēties ar lielāku piesardzību nekā pret ienaidniekiem. Katrā gadījumā viens ir skaidrs. Muļķis ir sociālais tips, un muļķim var būt liela sociālā loma. Muļķis ir sociālo procesu sastāvdaļa. Vēl ir viens stabils novērojums. Tikai muļķim nepatīk, ka viņu nosauc par muļķi. Tādā gadījumā muļķis agresīvi reaģē. Gudrs cilvēks parasti nereaģē, ja viņu nosauc par muļķi. Gudrs cilvēks var pat par to priecāties. Tātad viņos ir gudrība, kuru apskauž muļķis un savas mazvērtības iespaidā nolamā gudru cilvēku. Gudrs cilvēks ar muļķi nekad nepolimizē. Uzskata, lai pats nekļūtu muļķis. Muļķis vienmēr tiecās pēc polemikas, ja kāds viņu nodēvē par muļķi. Smalkajai tēmai noteikti ir ne tikai individuāla amplitūda, bet arī kolektīva (etniska, sociālās grupas) amplitūda. Arī par to nav viegli runāt, un zinātne gandrīz neko nav pateikusi.

Atbildēt

Žulis

01.03.2017. 18:53

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša konkurence. Partiju konkurence, tā ir siles lopu savstarpējā grūstīšanās un nekas vairāk. Tautai un valstij no tā nav un nebūs pilnīgi nekāda labuma. Kamēr netiks mainīts Vēlēšanu likums un partijām atņemtas monopoltiesības deputātu kandidātu izvirzīšanā, tikmēr nekas būtiski nemainīsies.

Atbildēt

Žulis

01.03.2017. 18:42

»

A.P.

Arī cerības nav ko lolot! Nav ko lolot tāpēc, ka latviešiem nav vajadzīgais potenciāls valsts uzturēšanai. Nav zināšanu, nav saprāta, nav morālais satvars, nav vēlēšanās mācīties no citiem utt. Vajadzīgais potenciāls nevar rasties vienā dienā, gadā, paaudzē. Cerības varētu lolot, ja sāktos konkrēts ...


Paskaidro, lūdzu, kāds sakars Latvijā valdošajam internacionālajam, mafiozajam postpadomju klanam ar latviešu tautas zināšanām, saprātu un morāli? Vai tiešām tu esi tik "aptaisīts", ka nespēj saskatīt atšķirību? Jeb varbūt tev labi maksā, lai tu to atšķirību nesaskatītu? Un uz kāda pamata tu te latviešiem piedēvē zagšanu, nelietības un stulbuma publisko reprezentēšanu? Ja tu esi latvietis un zodz, nodarbojies ar nelietībām vai, tā kā šeit, prezentē publiski savu stulbumu, tas taču nenozīmē, ka visi latvieši ir tādi. Runā par sevi un savas negatīvās īpašības nepiedēvē visiem pārējiem. Kaut gan, ir teiciens: "kāds spogulis, tāds attēls".

Atbildēt

>omg

01.03.2017. 15:26

Jā, tiešām vajadzēja izlasīt! - Saskaņa nav domāta, kā messija, bet gan kā instruments, kurš spējīgs nodrošināt konkurenci.
Es piekrītu, ja tiks nojauktas sarkanās līnijas, tad pazūd pamats varas monopolam valstī un Rīgā, un līdz ar to arī nejēdzības nevarēs tik nesodīti darīt - cits nāks vietā. Un ar laiku paliks tikai labākais piedāvājums, nevis vienīgais

Atbildēt

>omg

01.03.2017. 15:21

»

omg

Vajadzēja sākt lasīt no beigām. Ja būtu uzreiz izlasījis, ka Saskaņa ir vienīgais atrisinājums, nebūtu šo sacerējumu tālāk lasījis


Es piekrītu, ja tiks nojauktas sarkanās līnijas, tad pazūd pamats varas monopolam valstī un Rīgā, un līdz ar to arī nejēdzības nevarēs tik nesodīti darīt - cits nāks vietā. Un ar laiku paliks tikai labākais piedāvājums, nevis vienīgais

Atbildēt

puse uz pusi

01.03.2017. 15:10

»

Lauķis

Zariņa teiktajam varētu daļēji piekrist, ja Saskaņa savā darbībā Rīgas Domē nebūtu klaji parādījusi, ka arī tā pilnīgi nerēķinās ar opozīciju, totāli to ignorē, pat ja piedāvātie risinājumi ir pat vairāk kā loģiski...


Tur jau tā lieta, ka runa ir par to, kā likt demokrātijai strādāt - radot reālu politisko konkurenci. Nevis kā tas ir tagad - labējie saimnieko valstī, bet kreisie- pa Rīgu. Jāpanāk, lai ir jācīnās ar saviem darbiem, lai varētu palikt pie varas!

Atbildēt

Ķirks

01.03.2017. 14:57

Sākums labs... bet tad sāka atgādināt Ļeņina runu - nado bratj vlastj!
Bet vara pēc Satversmes pieder tautai! Ne partijām, ne politiķiem - par kādu varu vispār var būt runa?
Jārunā par valsts pārvaldi - profesionālu, nesavtīgu, uz tautas attīstību tendētu.
Taču valsti nepārvalda, valsti izmanto savai alkatībai mafiozi biznesa grupējumi, ko nez kāpēc nosaukuši par partijām. Tāpēc pirmais solis ir aizliegt partijas!

Atbildēt

tfukfu

01.03.2017. 14:42

Ko biedrs zarinšs grib, tas skaidrs, laidiet pie siles, ar Rīgas sili nepietiek.

Par nodokļu izmaiņām jāatzīst, baklažāna šahisti, ir izdarījuši labu māņu gājienu pirms vēlēšanām un ar to nodrošinājuši sev vietu pie siles nu vismaz pašvaldību vēlēšanās. Lumpeņu izdrāšanas shēmas augstākā pilotāža! Bravo! Bis!

Ilgtermiņā par nodokļu izmaiņām vēlētājiem neieteiktu sapriecāties. Nedomāju, ka mafijas kloāku klani veiks tādas nodokļu izmaiņas, kā sola. Domāju, ka šodien priecīgajiem, jāsāk pamazām savilkt jostas, jo nodokļu izmaiņas būs, bet ne tādas kā jūs cerat. Bet nu, ir pat zināms gandarījums, ka pamuļķi tiks atkal piečakarēti.

Lai jau baklažāniem un komjauniešiem šoreiz tiek, jo dzīve nevienam nav bezgalīgi gara.

Atbildēt

lauķis

01.03.2017. 13:53

Viena politmafijas klana nomaiņa ar citu klanu sistēmu neizmainīs.Jā , mainīsies personāži sistēma paliks iepriekšējā.

Atbildēt

kukū

01.03.2017. 13:11

Manuprāt, Saskaņa pie varas varētu izjaukt 26 gadu garumā izveidoto pastalnieku mafijas , jeb siles lopu kārtību un iekšpolitikā parādītos jaunas vēsmas!

Atbildēt

Ivar, Tu vari!

01.03.2017. 13:07

Āža kāja "laidiet Saskaņu pie siles" lien ārā no visiem Ivara rakstiem. Vai tie rakstīti kā lauku feldšera vēstule vienai ministrei, vai kā nodokļu eksperta ieteikumi citai. Vēl viena kopīga iezīme tiem visiem - patiešām, patiešām garlaicīgi. Ivar, Tu vari labāk! Saņemies un raksti tā feini. Tauta Tev notices un Saskaņa tiks pie kārotās siles. Ņem palīgā feldfēbeli Elksniņu, ja vienam grūti.

Atbildēt

Sintija

01.03.2017. 13:07

Prātā nāk pamācošs stāsts. Kāds dziļi ticīgs vīrs, kurš visu mūžu smagi strādājis, bet dzīvojis nabadzībā, nomirst un nonāk pie Debesu vārtiem. Satiek Dievu un pārmetoši tam jautā - kā ta nākas - visu mūžu strādāju, pildīju baušļus, gāju uz baznīcu, kur atdevu desmito tiesu. Lūdzu tevi, lai palīdzi izrauties no nabadzības, lai ģimenei nav jābadojas. Bet tu man neko nepalīdzēji. Dievs esot atbildējis - bet tu vismaz reizi būtu loterijas biļeti nopircis...
Ne visi var atļauties nopirkt salonā jaunu auto. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 50 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nopērc savu laimīgo biļeti jau šodien un pārvērt dzīvi sapnī! http://bit.ly/2en6QyG

Atbildēt

Lauķis

01.03.2017. 12:34

Zariņa teiktajam varētu daļēji piekrist, ja Saskaņa savā darbībā Rīgas Domē nebūtu klaji parādījusi, ka arī tā pilnīgi nerēķinās ar opozīciju, totāli to ignorē, pat ja piedāvātie risinājumi ir pat vairāk kā loģiski.
Un, ja Rīgā ir tik daudz sastrādātu muļķību, šīs ignorances sekas, tad nokļūstot pie varas Saeimā, šīs sekas var būt ļoti nopietnas. Esmu pārliecināts, ka vēlētāju latviskā puse šo Saskaņas iespēju redz un to nepieļaus.

Atbildēt

A.P.

01.03.2017. 12:21

Arī cerības nav ko lolot! Nav ko lolot tāpēc, ka latviešiem nav vajadzīgais potenciāls valsts uzturēšanai. Nav zināšanu, nav saprāta, nav morālais satvars, nav vēlēšanās mācīties no citiem utt. Vajadzīgais potenciāls nevar rasties vienā dienā, gadā, paaudzē. Cerības varētu lolot, ja sāktos konkrēts darbs minētā potenciāla radīšanā. Kā zināms, tas nevar notikt, jo latvieši joprojām ir maksimāli aizņemti ar savām lielākajām etniskajām kaislībām - zagšanu, nelietībām, stulbuma publisko reprezentēšanu.Tas pilnā mērā attiecās arī uz opozīciju, kuru pārstāv tāda līmeņa latvietis kā Urbanovičs.

Atbildēt

manuprāt

01.03.2017. 11:57

Igauņu uzņēmēji un ierēdņi ir naivāki un godīgāki, tāpēc viņiem der tāda nodokļu sistēma. Savukārt mums tā var salaist visu vēl lielākā grīstē...Visi taisīs ofigennuju attīstību, lai nemaksātu nodokļus...

Atbildēt

lauķis

01.03.2017. 11:51

Viss jau pateikts pareizi , tikai tas SC ir tās pašas politmafijas sastāvdaļa un atnākot pie varas nekas nemainīsies , drīzāk paliks vēl sliktāk.
Nevar atrisināt problēmu ar tiem pašiem cilvēkiem un to pašu domāšanu ar ko problēma radīta.

Atbildēt

omg

01.03.2017. 11:45

Vajadzēja sākt lasīt no beigām. Ja būtu uzreiz izlasījis, ka Saskaņa ir vienīgais atrisinājums, nebūtu šo sacerējumu tālāk lasījis.

Brīnos par Pietiek izvēli šo vispār publicēt. Neko jau tādu Ivars nepasaka, vairāk gānās par koalīciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...