Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

boikotēt?

23.05.2022. 15:04

»

boikots hermanim

boikoteju hermani ,kops vins ar saviem izteikumiem pazemoja latviesu pensionarus Latvija.vins savu banderu fasistu filozofiju var skandet galicija,bet stipri saubos vai haholi sim klaunam hermanim maksas


izklausās ka tu esi kārtējais antivaxxeris kurš ir ar zemu izglītību, pusbomzītis, kuram paziņu lokā nav pat vispār neviens ārsts vai zinātnieks, kurš ja kaut kur ceļo - tad uz veikalu pēc bojāriškas un vecas krievu voblas

Atbildēt

valdis

23.05.2022. 14:54

Hermanis lai paskatās ar kādiem kāškrustiem apzīmēti sagūstītie azovieši un tad nāk klajā ar saviem spriedelējumiem.Paša tētuks bija gana aktīvs komunisma režīma darbonis.

Atbildēt

ar baļķiem bija tā

23.05.2022. 14:54

»

ziņkārīgais

Kā tur bija ar tiem baļķiem divkošu acīs


ka sešzobu mizgrauži pa vasaru visu tēva mežu nograuzuši

Atbildēt

gans un negants

23.05.2022. 14:52

»

ziņkārīgais

Kā tur bija ar tiem baļķiem divkošu acīs


neies tač gaidīt kamēr nodevēji pa kluso neaiziet un neievakcinējas ar sputņikV krutku

Atbildēt

ziņkārīgais

23.05.2022. 14:45

Kā tur bija ar tiem baļķiem divkošu acīs?
Nekad neaizmirsīšu kā vietējie fašisti un viņu līdzskrējējēji-par naudu piespieda cilvēkus vakcinēties ar eksperimentālo, nepārbaudīto, neefektīvo noziedzinieku-recidīvistu "vakcīnu"

Atbildēt

verdzene izaura arī raud

23.05.2022. 14:35

godīgi būtu gan. tikai neviens nav tik godīgs kā latviešu tautas balss - Hermanis.
Hermaņa naids pret krieviem, krieviju un visu pārējo, kas krieviem traucē būt tādiem krieviem, kas nav fašisti krievi, bet tā saucamie "Hermaņa krievi" - tātad labie un bezgala godīgie utt, Hermaņa sirdī mājo jo sen un ilgi. jau no bērības, jo "pateicoties" Padomju Laiku filmai par karu, kuras antivaroņa vārds bija všivijs Germans vai vienkārši - frics - pret kuru cīnījās visi pārējie filmas varoņi. tāpēc fricim vienmēr bija granātas, bet krieviem jau bija apnicis tērēt visas patronas............

Atbildēt

O)O

23.05.2022. 14:31

Paga, Krievija!!????
Kāpēc Krievija?
ASV to vien dara kā uzbrūk valstīm, slepkavo miljonus, rada teroristiskas organizācija tādas kā Al Qaeda, ISIS un Ukrainas armija un pašsaprotams ASV regulāri veic valsts apvērsumus un rada pilsoņkarus...
Kas attiecas uz Ukrainu, tad viss šis ASTOŅUS GADUS+ (jā kungi astoņus gadus nevis no 24.02.22) ilgstošais karš ir tiešs un apzināts ASV vadītā nelikumīgā valsts apvērsuma rezultāts, kura sekas bija tādas, ka ASV pilnībā pārņēma varu Ukrainā un uzsāka tur krievu genocīdu (to, kas nepieņēma šo nelikumīgo maidānu) un tas viss vilkās 8 gadus!!!
Ja Putinu var par kaut ko vainot, tad tikai par viņa mīkstmiesību un stulbumu, jo ja šis jautājums tiktu atrisināts 2014. gadā Ukrainu varēja izglābt, bez asinīm tieši tāpat kā Krimu.
Vēl vairāk - Krievija visus šos 8 gadus centās panākt mieru, pie kam Kremlis bija absolūti gatavs nodot krievu tautas intereses šī miera labā un pat atdod Donbasu, bet ASV to nepieļāva, jo ASV bija vajadzīgs karš un karš obligāti, par to vien liecina Zelenska izteikumi 2022. gada janvārī, ka Ukraina gatavojas iegūt atomieročus un atkarot Krimu un Donbasu ar spēku, tiešāku un nepārprotamāku vēlmi uzsākt karu ir grūti iedomāties.
Un rakta autors, mans tev lūgums, parādi kur Tu nosodi ASV par reālu agresiju pret entajām valstīm, par nogalinātajiem miljoniem, BEZ JEBKĀDA IEMESLA, vai arī atzīsti, ka esi vienkārši standarta mauciņa...

Atbildēt

boikots hermanim

23.05.2022. 14:10

boikoteju hermani ,kops vins ar saviem izteikumiem pazemoja latviesu pensionarus Latvija.vins savu banderu fasistu filozofiju var skandet galicija,bet stipri saubos vai haholi sim klaunam hermanim maksas.

Atbildēt

anti soross

23.05.2022. 14:06

»

paldies!

Precīzāk,kā A.Hermanis līdz šim neviens nav pateicis."Īsi un konkrēti


hermanis vairs Krievija naudu pelnit nevares,savas mulkibas vares stastit no asv skatuvem(tur gan neviens vinu negaida) vai gaudot no banderu fasistu teritorijas rietumukraina.

Atbildēt

paldies!

23.05.2022. 13:55

Precīzāk,kā A.Hermanis līdz šim neviens nav pateicis."Īsi un konkrēti.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

23.05.2022. 13:50

Lieta, kas liek uzdot kārtējos jautājumus.
Ja pieņem, ka Makrons ir izteikts gejropas pārstāvis, Putins ir izteikts veco vērtību aizstāvis (tātad - pretpoli, savā ziņā ienaidnieki), ko nozīmē Makrona pēdējā laika reveransi un teksti par darbībām Putina nepazemošanai?

Atbildes, kas man nāk prātā, ir divas:
1) Neskatoties uz visiem apgalvojumiem, eksistē nepublicētas vienošanās, saskaņā ar kurām Putins tomēr spēlē vienā komandā ar tiem otrajiem.
2) Gejropai nav vajadzēga neviena spēcīga pašizlēmīga valsts - ne Krievija, ne arī Ukraina. Gejropai izdevīgi, ka Krievija ar Ukrainu savstarpēji noasiņo.

Vai ir vēl varianti?

Atbildēt

KKK

23.05.2022. 13:42

Nabaga hermani mūzas vairs neapmeklē, tagad, izskatās, ka sāk mest acis uz politiku, jo pieradis plaši dzīvot.Un LV būt par politikāni ir pipec cik vienkārši - pūt tik pindosu stabulē, balsojumos skaties tik uz īkšķi, lamā pēdējiem vārdiem krievus un Krieviju un būsi šokolādē! Un kas notiks pēc tam, kad krievi ar pindosiem izlīgs, par to labāk pat nedomā.

Atbildēt

raims

23.05.2022. 13:33

Latvijas fašhistiskās valsts pilsoņi 90 %
balsoja vēlēšanās par savu mīļo vadoni putinu -
90 %. Vadonis viņus aicina mājās- savu bagāto, plašo tēvzemi. Bet LV vadošie huntas smirdeļji-
parazīti nedara neko, jau 30 gadus, lai atjaunotu
demokraatiju valstī.

Atbildēt

IM

23.05.2022. 13:08

Hermanis atkal iebraucis auzās. Hermanis nesaprot likmes. Bet likmes ir tādas ka ja Eiropa grib kādreiz atgūt mieru tad tai, pretēji tam ko tagad apgalvo Hermanis, būs vien jāapgalvo ka Krievija nav fašistiska valsts, bet gan taisni pretēji ir pret fašisma atdzimšanu. Bez tā miers Eiropā nav iespējams. Vienreiz jau Eiropai (Vācijai) Krievija bija izstumtā un nedočeloveku statusā. Vai tiešām Eiropa vēlas to atkārtot. Izskatās ka Hermanim nebūtu nekas pretim iznīcināt un noslaucīt Krieviju no zemes virsas. Bet ja kādam nav nekas pretim kādu iznīcināt un noslaucīt tad tas ir kas, protams ka tas ir fašists kam fakti smadzenēs karājās ar kājām gaisā.

Atbildēt

Gotfrīds

23.05.2022. 12:54

Es personiski esmu pret šādiem mākslinieku izdomātiem ''domu graudiem'' kuriem ar patiesību visai tāls sakars, bet Hermanis jau varai pietuvinātais, tāpat kā Šipkēvics, kā Ralfs Eilainds, kā daudzi, daudzi citi LV kas tikuši pie naudas...

Atbildēt

>ROFLMAO

23.05.2022. 12:43

»

ROFLMAO

Svarīgi būtu to atzīt valsts līmenī un NEKAVĒJOTIES izraidīt fašistiskās krievijas pilsoņus


Nebūtu viss tas pats svarīgākais: Daudz svarīgāk ir tikt galā ar tiem simtiem tūkstošiem CCCP imigrantu, kuri te pat negatavojas integrēties latviešu sabiedrībā un ar pašu latviešu kolaborantiem.

Atbildēt

un

23.05.2022. 12:32

»

jautājums hermanim

kas ir vasaļvalsts Latvija un viņas saimnieks ASV


vai Kremļa vasaļvalsts-LPSR kuru jūs te ar saviem tankiem izveidojat bija labāka?????

Atbildēt

Tā ir taisnība

23.05.2022. 12:31

»

Tante no laukiem

Taisnība jau vien Hermanim ir. Un tie, kuri nekad nav bijuši vatastānas mazajās pilsētās vai ārpus Maskavas, ļeņingradas to nesapratīs


1. Aкaдeмик Павлов: «Должен высказать свой печальный взгляд на русского человека — он имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую. Для него существуют только слова. Его условные рефлексы координированы не с действиями, а со словами».

2. Алексей Толстой: «Московия — русь тайги, монгольская, дикая, звериная». (Muscovy — the Russia of taiga, Mongolic, wild, bestial).

3. Федор Достоевский: «Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения». (People who roam across Europe in search of what to destroy and obliterate, only for the sake of gratification).

4. Михаил Булгаков: «Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.» (They are not people, they are boors, villains, wild hordes of murderers and miscreants).

5. Максим Горький: «Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость». (The most important trait of the success of the Russian people is their sadistic brutality).

6. Иван Аксаков: «Ох как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и морального разврата, подлости вранья и злодейства». (How difficult it is to live in Russia, this stinking centre of physical and moral perversity, meanness, deceit and evil).

7. Иван Тургенев: «Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете». (A Russian is the greatest and the cheekiest of all liars in the world).

8. Иван Шмелев: «Народ, что ненавидит волю, обожает рабство, любит цепи на своих руках и ногах, грязный физически и морально…готовый в любой момент угнетать все и вся». (The people who hate freedom, adore enslavement, love handcuffs and who are filthy morally and physically, ready to oppress everyone and everything).

9. Александр Пушкин: «Народ равнодушный до наименьшей обязанности, до наименьшей справедливости, до наименьшей правды, народ, что не признает человеческое достоинство, что целиком не признает ни свободного человека, ни свободной мысли». (The people who are indifferent to the least of obligations, to the least of fairness, to the least of truth… the people who do not recognise human dignity, who entirely defy a free man and a free thought).

10. Философ Владимир Соловьев: «РУССКИЙ НАРОД НАХОДИТСЯ В КРАЙНЕ ПЕЧАЛЬНОМ СОСТОЯНИИ: ОН БОЛЕН, РАЗОРЕН, ДЕМОРАЛИЗОВАН». «И ВОТ МЫ УЗНАЕМ, ЧТО ОН В ЛИЦЕ ЗНАЧИТЕЛЬНОЙ ЧАСТИ СВОЕЙ ИНТЕЛЛИГЕНЦИИ, ХОТЯ И НЕ МОЖЕТ СЧИТАТЬСЯ ФОРМАЛЬНО УМАЛИШЕННЫМ, ОДНАКО ОДЕРЖИМ ЛОЖНЫМИ ИДЕЯМИ, ГРАНИЧАЩИМИ С МАНИЕ ВЕЛИЧИЯ И МАНИЕ ВРАЖДЫ К НЕМУ ВСЕХ И КАЖДОГО. РАВНОДУШНЫЙ К СВОЕЙ ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЙ ПОЛЬЗЕ И ДЕЙСТВИТЕЛЬНОМУ ВРЕДУ, ОН ВООБРАЖАЕТ НЕСУЩЕСТВУЮЩИЕ ОПАСНОСТИ И ОСНОВЫВАЕТ НА НИХ САМЫЕ НЕЛЕПЫЕ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ. ЕМУ КАЖЕТСЯ, ЧТО ВСЕ СОСЕДИ ЕГО ОБИЖАЮТ, НЕДОСТАТОЧНО ПРЕКЛОНЯЮТСЯ ПЕРЕД ЕГО ВЕЛИЧИЕМ И ВСЯЧЕСКИ ПРОТИВ НЕГО ЗЛОУМЫШЛЯЮТ. ВСЯКОГО ИЗ СВОИХ ДОМАШНИХ ОН ОБВИНЯЕТ В СТРЕМЛЕНИИ ЕМУ ПОВРЕДИТЬ, ОТДЕЛИТЬСЯ ОТ НЕГО И ПЕРЕЙТИ К ВРАГАМ, А ВРАГАМИ СВОИМИ ОН СЧИТАЕТ ВСЕХ СОСЕДЕЙ…»

Atbildēt

jautājums hermanim

23.05.2022. 12:31

kas ir vasaļvalsts Latvija un viņas saimnieks ASV?

Atbildēt

Ti kīsi un precīzi var pateikt tikai gudrs cilvēks

23.05.2022. 12:29

P`aTEIKTS TIK PRECĪZI, KA LIEKAS, PILNĪGI MANAS DOMAS, ES ARĪ TO VARĒJU PATEIKT, PET NEPATEICU, JO LAIKAM TAS IR FAKTS, KA ja lasot tekstu un atrodu, ka tik vienkārši un saprotami pateikts, tā jau ir izteiksmes māksla, tā ir autora spējas.

Paldies, Aldi.

Atbildēt

Fredis

23.05.2022. 12:26

»

bet manuprāt

rietumu ''politologi'' pieļāvuši milzu kļūdu kad neko nav runajuši par Krieviju ka mūsdienu lielāko koloniālo impēriju...un par dekolonizāciju atbilstoši ANO lēmumiem


Savukārt LV vara pieļāvusi apzinātu kļūdu, kad nepalīdz CCCP laika imigrantiem aizbraukt mājās, kaut ar pats Kremlis viņus aicina atgriezties. Iznāk, ka LV vara visus pēdējos 30 gadus darbojusies Krievijas mafijas interesēs, cenšoties te saglabāt CCCP okupācijas sekas...

Atbildēt

bet manuprāt

23.05.2022. 12:24

rietumu ''politologi'' pieļāvuši milzu kļūdu kad neko nav runajuši par Krieviju ka mūsdienu lielāko koloniālo impēriju...un par dekolonizāciju atbilstoši ANO lēmumiem.

Atbildēt

Anatolij

23.05.2022. 12:22

Ne visi krievi (tatari, čukči, ņenci, utt) ir tādi. Bet ka rakstija dižais bolseviki vadonis V.I.Uljanov, tad parkrievojies cittauties-lielakais savas tautas ienaidnieks.

Atbildēt

ROFLMAO

23.05.2022. 11:58

Svarīgi būtu to atzīt valsts līmenī un NEKAVĒJOTIES izraidīt fašistiskās krievijas pilsoņus!!!

Atbildēt

Uldis

23.05.2022. 11:57

Rietumu pasaulei beidzot ir jāpieņem fakts, ka tā 100% ir vainīga, ka krievija vēl nav notīrīta no pasaules kartes un teritorija humanizēta. Nebūtu līsušas abos pasaules karos tā baisā problēma sen būtu atrisināta.

Atbildēt

Tante no laukiem

23.05.2022. 11:55

Taisnība jau vien Hermanim ir. Un tie, kuri nekad nav bijuši vatastānas mazajās pilsētās vai ārpus Maskavas, ļeņingradas to nesapratīs...

Atbildēt

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prezidents atkal jau parāda, ka ir caur un cauri līdzšinējās valdošās koalīcijas prezidents, nevis tāds prezidents, kas ir visai tautai

FotoValsts prezidents Egils Levits 3. oktobra LSM LTV “Rīta panorāmā” it kā sacīja visu gludi, pareizi un rāmi. Taisnība, ka Latvijas vēlētāji šoreiz ir bijuši daudz aktīvāki gājēji pie urnām nekā iepriekšējā reizē. Prezidents par šoreiz labo aktivitāti pateicās vēlētājiem.
Lasīt visu...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...