Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

p.s.

11.06.2016. 12:49

»

Kārlis

Pazīstu N.Zaičenko personīgi! Godīgs un taisnīgs būvuzraugs, kam rūp pasūtītāja interses. Strādā ar pilnu atdevi, lai gūtu vēlamo rezultātu


p.s. Kaut būtu vairāk tādu kā viņš!

Ahahaa, nedod Dievs!
http://antireklama.lv/lv/koss-skaldne/questions/topic-662/

Atbildēt

netirs

07.06.2016. 10:23

»

Laucinieks

Kad Jūs sapratīsiet, ka kļūt par būvinženieri tik par gŗūti, kā kļūt par juristu, tad Jūs sāksiet cienīt un apmaksāt šai profesijā iesaistītos darbieniekus pienācīgā kārtā. Pirms tā navko muti virināt


Zinu daudzus inženierus, kuri ir ieguvuši jurista kvalifikāciju. Bet nezinu nevienu juristu, kurš būtu kļuvis par būvinženieri.
Par juristu ir viegli kļūt. Par būvinženieri un jebkuru citu inženieri - grūti! Alga juristam protams lielāka. Par ārstu izstudēt ir vēl grūtāk, bet viduvējam juristam kaut kādā valsts iestādītē alga lielāka nekā ārstam.

Atbildēt

Laucinieks

07.06.2016. 01:14

»

rtu

Jāmaina arī izglītības sistēma. Ja augstskolas turpinās sagatavot stulbus projektētājus un glupus būvdarbu vadītājus, tad nākotnē notiks maksimas mēroga avārijas...


Kad Jūs sapratīsiet, ka kļūt par būvinženieri tik par gŗūti, kā kļūt par juristu, tad Jūs sāksiet cienīt un apmaksāt šai profesijā iesaistītos darbieniekus pienācīgā kārtā. Pirms tā navko muti virināt.

Atbildēt

rtu

06.06.2016. 15:58

»

aizrādījums

Ja nebūtu šo, tavuprāt "idiotu", augstskolas varētu aizvērt ciet. Kur, tavuprāt, rodas tie gudrie un zinošie speciālisti? Atrodi labākos no speciālistiem un būsi izbrīnīts- viņi nāk no RTU, LU, utt. Universitāte nevienu par superspeciālistu nepadara- ja studentam nav vēlme mācīties, tā ir viņa izvēle...


Gudrie un zinošie speciālisti no idiotiem nerodas. Bet te rodas cits - ja studentu skaits ir augstskolas izdzīvošanas jautājums, tad augstskolā jāuzņem visus idiotus? Jo vairāk studentu, jo augstskolai vairāk naudas - varbūt arī idiotiem ļausim mācīties par ārstiem, ķirurgiem? Bet, atgriežoties pie tēmas, kas ir svarīgāks būvniecībā - kvantitāte vai kvalitāte? Daudzi apbūvēti m2 vai drošība (lai neiebrūk pārsegums).
Uzkatu, ka idiotus nedrīkst uzņemt augstskolā. Ja matemātikā nav vismaz 7 (10 ballu sistēmā), tad lai šāds students iet studēt psiholoģiju. Demokrātijas vārdā nedrīkst degradēt augstākās izglītības sistēmu un demokrātijas vārdā nedrīkt katram idiotam atvērt augstskolas durvis.

Atbildēt

aizrādījums

05.06.2016. 11:06

»

rtu

Jāmaina arī izglītības sistēma. Ja augstskolas turpinās sagatavot stulbus projektētājus un glupus būvdarbu vadītājus, tad nākotnē notiks maksimas mēroga avārijas...


Ja nebūtu šo, tavuprāt "idiotu", augstskolas varētu aizvērt ciet. Kur, tavuprāt, rodas tie gudrie un zinošie speciālisti? Atrodi labākos no speciālistiem un būsi izbrīnīts- viņi nāk no RTU, LU, utt. Universitāte nevienu par superspeciālistu nepadara- ja studentam nav vēlme mācīties, tā ir viņa izvēle. Nevajag aizliegt studentiem mācīties. Par obligātu jāpadara augstskolas diploma uzrādīšanu kopā ar sekmju lapu- īpaši tiem, kas piesakās par būvuzraugiem.

Atbildēt

008

04.06.2016. 17:00

Visa vaina SISTĒMĀ! No sākuma ir konkurs, tad izvēlās būvnieku ( vislētāko)kas būvēs. Kādi meistari būvuzņēmējam? Tad seko pats svarīgākais: Darba vadītājs! No DV atkarīgs viss! Cilvēks, kas vada darbus, pieņem strādniekus (meistarus darba pieredzē, protams ar pārbaudes laiku). Bet, te ir liels bet, amatnieki, sevi cienoši "veči" ir ārzemēs! Tātad, Latvijā palikuši nemākuļi, kurus nepārtraukti jādzenā, jāmāca! Te ir rezultāts: Neviens ne par ko neatbild, kā valdībā ministri, Saeimā deputāti. Neviens, tas pats jaunais inženieris zina, kas ir māteriāla pretestība, kādu slodzi tas materiāls nesīs!? Zolitūdes veikals ir tieši ar to saistīts! Prātam neaptverami, būvēt smilša laukumu uz jumta bērniem!!!! To varēja darīt tikai I D I O T S ! BŪVZRAUGAM NEKĀDA SAKARA NAV AR PROJEKTU! vAI KĀDAI JUMTA KONSTRUKCIJAI BIJA IZDOTA PASE, KAM TAS IR DOMĀTS? cUK ZINU, TAD NEBIJA!

Atbildēt

rtu

04.06.2016. 13:38

»

fiksais

Inženiera ieteikums varētu darboties pašvaldību iepirkumos vai sabiedriska rakstura būvēs,bet nelielos iepikumos nez'vai vajadzētu sarežģīt jau tā milzīgo birokrātisko procesu,lai pasūtītājs VISPĀR tiktu līdz būvēšanai.Manuprāt problēma ir zemajā darbinieku profesionālajā līmenī.Meistara būtība ir izzudusi...


Kāds darbiniekiem var būt profesionālais līmenis, ja veči ir savākti no ielas? Reti kurš strādnieks ir beidzis kādu orodskolu. Par brigadieriem bieži strādā idioti, kuri ir līderi un darba zirgi, bet kuri bieži vien konstrukcijas darbības būtību nesaprot - stiegras liek kā pagadās (jo neprot lasīt rasējumu un nezina kā rīkoties, ja kāds mezgls nav pietiekami smalki detalizēts), tādu lietu kā betona aizsargkārtas biezums neizprot un brīnās kāpēc starp stiegru un betonu nepietiek ar 3mm, betonu vibrē kā pagadās un ne ilgāk par 5 sekundēm...ne būvdarbu vadītājs, ne būvuzraugs mūžīgi šiem idioti stāvēt blakus nevar.

Atbildēt

fiksais

04.06.2016. 10:22

»

xx

Garaam


Inženiera ieteikums varētu darboties pašvaldību iepirkumos vai sabiedriska rakstura būvēs,bet nelielos iepikumos nez'vai vajadzētu sarežģīt jau tā milzīgo birokrātisko procesu,lai pasūtītājs VISPĀR tiktu līdz būvēšanai.Manuprāt problēma ir zemajā darbinieku profesionālajā līmenī.Meistara būtība ir izzudusi,palicis tikai nosaukums,jo darba tirgus ir sačakarēts ar bezatbildības zīmogu visās sfērās,ir vēlme tikai nopelnīt,un nav svarīgi-proti to darbu vai nē

Atbildēt

rtu

03.06.2016. 17:13

Jāmaina arī izglītības sistēma. Ja augstskolas turpinās sagatavot stulbus projektētājus un glupus būvdarbu vadītājus, tad nākotnē notiks maksimas mēroga avārijas.
Diemžēl nauda seko studentam - tāpēc augstskolas idiotus gan uzņem mācībām, gan vēlāk neatskaita no studentu rindām, jo valsts maksā tikai un vienīgi par sekmīgu studentu un maksā arī par idiotu, ja vien gļēvais pasniedzējs piever acis un pusdebīlajam studentam ieliek 4, lai gan būtu jāliek 2 un debīlo studentu būtu jāizmet no augstskolas.

Atbildēt

kk

03.06.2016. 13:18

Pašvaldība kā pasūtītājs bieži vien sastopamies ar nedaudz citu situāciju. Izvēlētais būvuzraugs mūs kā pasūtītāju nesargā pietiekoši, jo būvuzraugi un būvnieki bieži vien viens otru jau sen zina no citiem objektiem, tirgus neliels, citā objektā mainītas lomas, kā rezultātā jāpiekrīt slēdzienam - esošā sistēma nestrādā!

Atbildēt

protams

03.06.2016. 09:19

Runga ar diviem galiem! Piedāvātais risinājums praktiski neko neatrisina, tikai sarežģī. Piem. apstrīdēt izlozēto būvuzraugu! Tiešām?
Nenoliedzot, ka problēmas joprojām aktuālas un daudz, tukša muldēšana bez konstruktīviem priekšlikumiem!

Atbildēt

Viesis

03.06.2016. 08:27

Taisnība! Jaunais būvniecības likums nav saistāms ar uzlabojumiem būvējamo būvju drošībā. Atbilstoši šim likumam sarežģijas biroklrātiskais slogs, jaunums, abligātā apdrošināšana, kura, tikai teorētiski varētu segt kādus zaudējumus. Ir kļuvusi smagāka un dārgāka birokrātija, vairāk Atbildības no iesaistītajām pusēm nav. Pasūtītājs saņem to, par ko maksā! Lētais, arī lētais!
P.s. 40-tie gadi, bija tikai būvnieks un pasūtītājs, vēl šodien šis celtnes nav sabrukušas un nesabruks!

Atbildēt

Laucinieks

03.06.2016. 00:40

»

CENZĒTS

...


Izlasīju, bet neko nesapratu...

Ja raksti, atd tā, lai var saprast! Un savus jēlus žargonbarbarismus, pietur savā virtuvē!

Nepiesārņo valodu, cunftes tārp!

Atbildēt

Kārlis

02.06.2016. 20:16

Pazīstu N.Zaičenko personīgi! Godīgs un taisnīgs būvuzraugs, kam rūp pasūtītāja interses. Strādā ar pilnu atdevi, lai gūtu vēlamo rezultātu.
p.s. Kaut būtu vairāk tādu kā viņš!

Atbildēt

lauķis

02.06.2016. 20:11

...Kamēr darbosies pašreizējā sistēma, kad būvuzraugu izvēlas un apmaksā pats objekta pasūtītājs, tikmēr arī neviens nevarēs būt pārliecināts, ka būves Latvijā ir drošas....
Jautājums, kas radīja šo sistēmu , vai tad to neradīja biedri partijnieki?

Atbildēt

Vietējais

02.06.2016. 18:29

Pareizi jau Zaičenko raksta, ka cilvēki aizgāja bojā tikai tādēļ, ka tika kliedzoši pārkāptas darba drošības normas cilvēkiem atrodoties zem pārsedzes, jumta, uz kura notiek būvdarbi. Tur tika pārvietotas smagas kravas virs cilvēku galvām.
Ja tiktu ievēroti šie noteikumi, tad sagrūtu tikai būve, taču tik lielu cilvēku upuru nebūtu.
Taču pagaidām ir maz tādu, kuri spētu saprast šo kopsakarību, jo arī tiesneši mēdz būt tādi, kuri nesaprot izlasīto vai arī totāli muļķi, tikai maz jāšaubās par to, ka šī muļķība piemetas tāpat vien, bez cita stimula injekcijas.

Atbildēt

xx

02.06.2016. 17:41

Garaam.

Atbildēt

VB

02.06.2016. 16:50

"...tie paši vecie pensionāri ... neorientējas nedrošu pazīmju noteikšanu un identificēšanu,” konstatējis Zaičenko."
Nu, tālāk var nelasīt, vienīgi šis jau tā bija pašās veigās - nozagts laiks tas skaitās, autor.

Jā, likumdošana laiku pa laikam mainās un tur tāpat nekas jēdzīgs neuzrodas, var arī īpaši to neatsekot - bet būvfizika, mehānika nemainās, bet izpaužas praksē gan!

Atbildēt

Ui

02.06.2016. 16:08

Vai te kaut kāds drusciņ slimiņš mikropisāns uz dažām sekundēm neparādījās, pirms tradicionāli izčibēja?:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....