Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kongo džungļos palmu ēnā

25.09.2019. 02:08

Vai maximas bleķa šķūņi ir izvākti no latvijas, vai maximas īpašnieki ir notiesāti. Ja nav, tad ko te pļurkstēt pa tukšo.

Atbildēt

premium

23.09.2019. 19:25

Problēma sistēmiska, tādēļ saglabāsies!

Pat nekomentēšu absolūtu plānprātiņu (no tiesas) lemt kaut ko attālinātu adekvātu situācijai!

Situāciju varētu salīdzināt ar to, kad analfabētam lūdz uzrakstīt recenziju par zinātnisku publikāciju!

Atbildēt

premium

23.09.2019. 19:19

Kopumā atsevišķa daļa izrauta no konteksta un lielā risināmo problēmu kopuma.

Arī atbilde, kādēļ juristu un ekonomistu uzņēmums (re&re) nevar būt būvnieki!
Probl

Atbildēt

premium

23.09.2019. 19:13

Cien. Sorinen!
Pamatīga haltūra! Pamatīga! Un ne pē būtības.
Neaizstāvu nejēgas no re&re!
Būtība - slikti izstrādāts (bet saskaņots) projekts!!
Re&re, protams, mēģina parazitēt, izmantot radušos izdevību.

Bet būtība, ja Maximas projekts atkārtoti jārealizē (kaut arī saskaņots), tad tā ir problēma, ko morāli atbildīgs un kompetents būvnieks nedrīkst darīt!

Un rakstā par BŪTISKO nav ne vārda!

Atbildēt

Trešā puse

23.09.2019. 17:48

»

klops

Hren viņu zina. Internetā rakstīts, ka būvuzraudze darbojas uzņēmumā "ReRe Būve". Bet teātri ceļ pavisma cits uzņēmums "ReRe Būve 1". Jā - tur interešu konflikta un kalpošanas vienam saimniekam nemaz nav


Būvuzraugs ir pasūtītāja izvēlēts un neatkarīgs no būvnieka. IUB mājas lapā šādu iepirkumu neatradu. Jautājums kas VNĪ veica būvuzraudzību? Gribētos dzirdēt neatkarīga speciālista viedokli.

Atbildēt

klops

23.09.2019. 15:08

»

Trešā puse

Atbilstoši normatīvajiem aktiem šādai būvei, būvuzraugam ir jābūt juridiskai personai, bet līdz šim nav dzirdēts būvuzrauga viedoklis! Kurš ir būvuzraugs


Hren viņu zina. Internetā rakstīts, ka būvuzraudze darbojas uzņēmumā "ReRe Būve". Bet teātri ceļ pavisma cits uzņēmums "ReRe Būve 1". Jā - tur interešu konflikta un kalpošanas vienam saimniekam nemaz nav :)

Atbildēt

klops

23.09.2019. 15:04

»

Trešā puse

Atbilstoši normatīvajiem aktiem šādai būvei, būvuzraugam ir jābūt juridiskai personai, bet līdz šim nav dzirdēts būvuzrauga viedoklis! Kurš ir būvuzraugs


Būvuzraudze ir Natālija Peņugalova. Mūsdienās visi projektētāji un uzraugi, ja darbojas biznesā un maksā nodokļus - ir juridiskas personas darbinieki. Tikai atbildību parasti gan nes fiziskā persona - sertificētais projektētājs vai šajā gadījumā būvuzraugs. Zolitūdes traģēdijā uz apsūdzēto sola sēž fiziska persona inženieris Sergets un fiziska persona būvuzraugs Draudiņš.

Atbildēt

Nezinītis muļķu zemē

23.09.2019. 15:03

Manuprāt tās visas ir "Zolitūdes tragēdijas" seku praktiskās izpausmes !
Vecais jautājums - kam tas ir izdevīgi - viens no tiem ir raksta autoru jomas pārstāvji - neviens tiesas process mirušos šajā saulē neatgriezīs !
Viens no procesā iesaistītajiem it kā bezmaksas palīdzētājiem uz tā rēķina uztaisīja sev publicitāti politisko karjeru, bet pārējie diez vai strādā par velti.
Publiskajās diskusijās RE RE pārmeta ka viņi neko objektā neko nedarot, bet tā vietā rakstot tikai ierakstītas vēstules - aizmirstot ka RE RE ir "prakstiskā darba" pieredze, kad ne izmeklētāji ne tiesa līdz šim vēl nav noskaidrojuši kas tad ierosināja izmaiņas projektā kas ir konkrēto risinājumu autors un kam jāatbild par sekām.
vai šajā projektā ir citādi - projektētājs saka ka vainīgi būvnieki, būvnieki ka projektētāji un kas galvenais risinājumi no inženieru kabinetiem parceļas uz juristu birojiem un tiesas zālēm, kur iespējams varēs atrast vainīgos, taču no tā nekas nemainīsies ne būvdarbu tāmē, ne tā izpildes laika grafikā !

Atbildēt

Trešā puse

23.09.2019. 14:51

»

klops

Būvuzraugs neriskēs un paklusēs, lai nenonāktu tiesu darbos. Pieņemu, ka būvuzraugs par šo objektu apmēram saņem 500 eiro mēnesī. Bet tiesu darbi var izvērsties uz 5 miljoniem


Atbilstoši normatīvajiem aktiem šādai būvei, būvuzraugam ir jābūt juridiskai personai, bet līdz šim nav dzirdēts būvuzrauga viedoklis! Kurš ir būvuzraugs???

Atbildēt

klops

23.09.2019. 13:16

»

Trešā puse

Par radušos situāciju gribētos dzirdēt trešās puses - būvuzrauga viedokli, kurš nekad un nekur nav izskanējis!?! Kāpēc


Būvuzraugs neriskēs un paklusēs, lai nenonāktu tiesu darbos. Pieņemu, ka būvuzraugs par šo objektu apmēram saņem 500 eiro mēnesī. Bet tiesu darbi var izvērsties uz 5 miljoniem.

Atbildēt

Trešā puse

23.09.2019. 11:34

Par radušos situāciju gribētos dzirdēt trešās puses - būvuzrauga viedokli, kurš nekad un nekur nav izskanējis!?! Kāpēc????

Atbildēt

tiesnesi tiesāt

22.09.2019. 22:15

Nekavējoties tiesnesi, kas lēma par aizliegumu pašu ir jāatstādina un jātiesā, turklāt piedzenot tieši no viņas visus tos miljonus, kurus valsts zaudē vai zaudēs viņas lēmuma dēļ. ģenerālprokuratūra atceļ, jo ģenerālprokurors ir beidzot sajutis sēra smaku, kamēr Bičkovičs - visas tiesu sistēmas mafijas virsuzraugs vēl jūtas
drošība, kā izskatās. Kad beidzot čekistu un valsts noziedznieku Bičkoviču noņems no štrāses un tiesās?

Atbildēt

HMR

22.09.2019. 22:09

»

:(


Kāpēc Kitija ir traka? Ja būvnieks sola uzbūvēt par 20 miljoniem 2 gadu laikā, bet pēc 6 mēnešiem būvnieks sāk blēt, ka vajadzēs 40 miljonus un darbu ilgums būs 3 gadi, tad traki ir tie, kuri sāk laizīt būvniekam kurpes un sāk apmierināt būvnieka prasības. Būvniekus - valsts izzadzējus - jāliek pie sienas un jānošauj!

Atbildēt

:(

22.09.2019. 22:00


Kamēr to trako Kitiju neatlaidīs bardaks turpināsies

Atbildēt

zirņi

22.09.2019. 21:14

Kā var nesaprast, ka vecie līgumi sen nevienamnav izpildāmi un visi būs tikai mīnusos. Izdevīgāk ir lauzt un tiesāties, nekā būvēt ar zaudējumiem. Viss pārējais ir pupu mizas vientiešiem, kas tā arī neko nav sapratuši no EIS un iepirkumu procedūras muļķībām un te būtu vēl skarbāki vārdi jāadresē

Atbildēt

savējos netiesā

22.09.2019. 20:30

teica tiesu sistēmas darbiniece

Atbildēt

arhitekts

22.09.2019. 20:29

»

Jojo

Viss jau varbūt tā ir, kā saka VNĪ nolīgtais juristu kantoris. Bet pastāv viens liels BET. ŠĪ verbālā diareja darbojas tikai pie nosacījuma, ka būvnieks nepietiekoši izpētīja būvprojektu, kā apgalvo šie juristi. Bet, ja taisnība ir būvniekam, ka Gailenes projekts ir viens liels štrunts, tad šim juridiskajam...


Gailes projekts nevar būt štrunts. Tā kā reāli būvē pēc būvkonstrukciju rasējumiem, bet tos izstrādāja viens no labākajiem konstrukciju projektētāju birojiem, tad esmu pārliecināts, ka ar projektu viss ir kārtībā un t.s. būvnieki dirš.

Atbildēt

:((

22.09.2019. 19:52

»

Pareizi jau teica

pie mums nepaliks labāk tikmēr kamēr shēmotāji politiķi un viņu kabatas pietuvinātie “biznesmeņi” vienreiz rijot neaizrīsies no savas zagšanas un laupīšanas. Mēs tauta nevaram tikdaudz nomaksāt nodokļos cik tie tur mērgļi var izlaupīt


Tam ir ļoti vienkāršs risinājums, bet tie kas bijuši pie varas, esoši pie varas un tādi kuri vēl tikai lauzīsies pie varas - to nekad nepieļaus.
Vara vienkārši jāpārņem tautas pārziņā, kas ir varas patiesais saimnieks un kuri ir šīs valsts dibināju mantinieki. Pēc tā jāuzstāda tautas izvirzīti noteikumi varas realizētājiem - saeimai. Tad saeimai būs atbildība tautas priekšā, kur ir viens likums, viena taisnība visiem, bet tādiem izkropļojumiem kā lobiji un drauģeļu sistēmas piekopējiem draudēs ar ilgu cietumsodu.
Latvijas klupšanas akmens ir tiesiskuma neesamība un neaizskaramo kastas izveidošanās jau okupācijas gados. Atjaunojot neatkarību, šāda sistēma ne tikai saglabājās, bet nostiprināja savas pozīcijas par likumīgām.

Atbildēt

Pareizi jau teica

22.09.2019. 18:20

pie mums nepaliks labāk tikmēr kamēr shēmotāji politiķi un viņu kabatas pietuvinātie “biznesmeņi” vienreiz rijot neaizrīsies no savas zagšanas un laupīšanas. Mēs tauta nevaram tikdaudz nomaksāt nodokļos cik tie tur mērgļi var izlaupīt.

Atbildēt

Zālamans

22.09.2019. 15:04

lietas vajag sakārtot savlaicīgi, lai pēcāk nav jābrēc...

Atbildēt

Jojo

22.09.2019. 14:45

Viss jau varbūt tā ir, kā saka VNĪ nolīgtais juristu kantoris. Bet pastāv viens liels BET. ŠĪ verbālā diareja darbojas tikai pie nosacījuma, ka būvnieks nepietiekoši izpētīja būvprojektu, kā apgalvo šie juristi. Bet, ja taisnība ir būvniekam, ka Gailenes projekts ir viens liels štrunts, tad šim juridiskajam ūdenim nav nekādas nozīmes. Kaut gan visticamāk, kā teica Malders, taisnība ir kaut kur tur ārā, šajā gadījumā pa vidu- i projekts ir sūdīgs, i būvnieks velk laiku (jo sagrābies daudz citu projektu).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft