Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zB

11.09.2019. 12:54

Pidars siikais!!

Atbildēt

3b2nod

09.09.2019. 14:43

»

Manuprāt

Jānis Bordāns un JKP neizpildīja solījumu par auditu tiesās. Vēlētāji nav muļķi, lai otreiz moticētu Bordānam, Strīķei, Jurušam, Feldmanim un JKP


Montiks tadus Bordanus par izsutamiem.
Ciganam ka Tiesa velkas ar knab palidzibu.
Montiks par 10 000 Atpirkas.

Atbildēt

TYT

09.09.2019. 13:48

Šķiet, ka stāstam par Juraša un Strīķes "nezināšanu" spēj noticēt tikai JKP paši trulākie hunveibini. Zinoši cilvēki labi zina, ka viņi skaļi un nesekmigi medīja dažus oligarhus un sekmīgi piesedza visas lietas, kas saistījās ar Jaunā Laika-Vienotība netīrajiem darījumiem. Tieši tāpēc arī tas pats Martinsons "Kvadrāts" varēja tik ilgi un vērienīhi uzdarboties, jo labi pazina Jaunupu. Kurš savukārt nodeva rīkojumus Jurašam ar Strīķi.
Protams, Bordāns sašutumā plēsis kreklu un stāstīts, kas tas tā nav. Neviens nevar viņam aizliegt tēlot muļķi.

Atbildēt

a ko ta nu?

09.09.2019. 13:22

Jaunupam gan sen bija jābūt vietā, kur saulīte rūtaina. Taču kartonknābisti, šķiet, viņu piesedza.

Atbildēt

he, he

09.09.2019. 12:58

Kamēr KANB bija Juta un Juris, viņi šo personāžu un viņa politmafiju piesedza kā tik varēja, jo paši bija angažēti. Tagad šim personāžam jāuzmanās. Var iesēdināt uz ilgiem gadiem un par "tiesiskuma koolīcija" var neglābt.

Atbildēt

TYT

09.09.2019. 10:49

»

Tev ir gods šo lasīt

Izbeidz muļķības tiražēt! Ir skaidrs, ka TM savu auditu atlika, jo pārbaudi šogad ir ieplānojusi arī Valsts kontrole. Kāda jēga 2 pārbaudes vienlaicīgi taisīt!? Bordāna lēmums (atlikt) bija loģisks un atbalstāms - gan nauda ietaupās, gan pēc VK varēs vājās vietas papildus papētīt. Pietiek irst vienreiz...


Varbūt pa to laiku JKP varētu uztaisīt nelielu auditu pašu rindās? "Kvadrāts" kukuļoja partijas jau kopš 2000. gadu sākuma. Jau A-slimnīcas skandālā parādās Jaunā Laika kasiera vārds. Bet toreiz kaut kā gadījumā, ka KNABS gadiem ilgi viņu vienkārši "nepamanīja." Un ne tikai viņiem vienu - teju visas lietas, kas kaut kā saistījās ar Jauno Laiku, Vienotību, Jauno Vienotību un ar pārējo politmafiju. Kaut kā tā ... biedri Juraš un Strīķe. Savādi gan ....?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

09.09.2019. 10:17

»

Manuprāt

Jānis Bordāns un JKP neizpildīja solījumu par auditu tiesās. Vēlētāji nav muļķi, lai otreiz moticētu Bordānam, Strīķei, Jurušam, Feldmanim un JKP


Izbeidz muļķības tiražēt! Ir skaidrs, ka TM savu auditu atlika, jo pārbaudi šogad ir ieplānojusi arī Valsts kontrole. Kāda jēga 2 pārbaudes vienlaicīgi taisīt!? Bordāna lēmums (atlikt) bija loģisks un atbalstāms - gan nauda ietaupās, gan pēc VK varēs vājās vietas papildus papētīt. Pietiek irst vienreiz!

Atbildēt

bilde neprecīza

09.09.2019. 10:09

...ja NU kājas tomēr līkas un šasija arī zema ? ...un TIE tākā laulībā ESOŠI ?? vai vai ...!!!

Atbildēt

Manuprāt

09.09.2019. 10:02

»

LLL

Visi vecie saprot, ka ja aizies JKP, nākošajās vēlēšanās tie atgriezīsies ar daadz vairāk vietām Saeimā


Jānis Bordāns un JKP neizpildīja solījumu par auditu tiesās. Vēlētāji nav muļķi, lai otreiz moticētu Bordānam, Strīķei, Jurušam, Feldmanim un JKP.

Atbildēt

...

09.09.2019. 09:57

»

televizors

Jaunups ir viltīgs, cilvēciski negodīgs un nesrirsnīgs kadrs. Ar viņu varētu iet izlūkos, līdz pirmajam suņu rējienam


Vai tas nav tas pats Edgars Jaunups, kurš Einara Repšes vadītā partijā Jaunais laiks solīja godīgumu? Kā var nesolīt? Kur palicis pats Einārs Repše, kurš ziedojumā prasīja miljonu?

Atbildēt

A. K.

09.09.2019. 09:55

»

...

Vērīgākie ievērotu ka nav nekādu partiju,ir vienota politmafija kur katram klanam ierādītas savas zagšanas sfēras un kvotas,un tā tas ir visās ,,demokrātiskajās,, valstīs,Latvijā rīkojas daudz nekaunīgāk


Kāds tam sakars ar balsošanu vai nebalsošanu?!? Noziedzīgā kapitālisma vara vispār nav sagraujama, kur nu vēl ar balsošanu...

Atbildēt

Nu re

09.09.2019. 08:57

t.s.latgales partija ir sorosoīdi,kas pierādās un kāds te sakars ar LATGALI,rebes taisīt astoņkājim pierobežā---LĀCPLĒSIS!

Atbildēt

Vekselis

09.09.2019. 08:42

»

Skaidrs

Kaut kā velk uz kankariņa valdības krišanu un jaunu valdības veidošanu


Nav alternatīvas, un matemātika ir cieta lieta, tāpēc šī valdība strādās līdz beigām vien ar iespējamu dažu ministru portfeļu pārdali. Gribētu dzirdēt JV, NA un AP argumentus, kāpēc Bordāna vietā būtu jāņem izsaimniekošanas čempioni no ZZS. Tāpat Nemiro un Ģirģens gan jau pie saviem krēsliem turēsies, tāpēc nešūpos laivu. Uzskatu, ka vājais posms valdībā ir AP, kas var paslīdēt savos mēģinājumos kombinēties (ko tā jau darīja, taisot esošo valdību, un savu pa lielam nepanāca).

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

09.09.2019. 08:32

Vecpilsētā runā, ka Jaunups "kārto lietas" arī lai torpedētu Veinberga olu ražotni Latvijā. Laikam Mhitarjans ar Grimzi kādu kāpostu piesolījis. Zīmīgi, ka ar Balticovo saistīti puikas bieži redzēti Peldu ielas ministrijā, kas ir atbildīga par Vides dienestiem, kam savukārt ražotnei būs jāizsniedz atļauja darbībai. Būs interesanti vērot tuvāko mēnešu lēmumus.

Atbildēt

AB

09.09.2019. 08:21

Diez, kādreiz kāds sapratīs, ka visa sistēma ir tā uzbūvēta, ka jāšmugulējas visiem. Visas partijas ir pilnīgi vienādas. Tik vienādas, ka nav pat pamata apgalvot, ka kāda vairāk vai mazāk būtu par/pret Latviju (izņemot krievu savienību, kuras spicē ir perfekti runājošs latviski Mitrofanovs un kuru citos apstākļos varētu pat likt par NA vadoni).
Esošā situācijā visi šmugulējas un stiprākie vajā pieķertos. Nekas vairāk. Jāatzīmē, ka kopš JL dibināšanas visus tā atvasinājumus regulāri pieķer un tas protams kaitina. Un viss notiek, neskatoties uz JL atvasinājumu neierobežoto valsts mediju un atsevišķu privāto mediju atbalstu.
Karteļa lietā taču atkal galvenie gali ved pie Vienotības. Pavīd arī ZZS, kas tikai apliecina, ka pie normālām štellēm var kaut ko sarunāt un pīrādzņu draudzīgi sadalīt.
Vai kāds var ko mainīt situācija, ja visi darbības un darbošanās štepseļi atrodas otrpus okeānam, bet pašiem likumos arvien vairāk tiek istrādāts pienākums vienam otru uzpasēt un ziņot, ziņot un vēl ziņot....

Atbildēt

Labi iekārtojusies

09.09.2019. 07:52

Iepirkumu uzradzības biroju vai komisiju ir jālikvidē. Lieki izmesta nauda šāda mafijas iepirkumu afēristu biroja uzturēšanai.

Atbildēt

Kaspars Melneckis

09.09.2019. 06:05

Bez asām kustībām, lai tiesa lemj

Atbildēt

...

09.09.2019. 05:46

»

Bārs

Vērīgākie ievērotu, ka dažam biroja vietā ir ēdināšanas iestādījumi. Izdevīguma aspekti. Nav jāmaksā par biroju, nav jāmaksā par ēdināšanu. Ir taču muļķi, kas pabaro, padzirda un vēl apmaksā tukšus vārsmošanu un solījumus. Laikam dikti gribējās kādam, lai tukšsolījumu bodīte sāk pildīt solīto, jo gana...


Vērīgākie ievērotu ka nav nekādu partiju,ir vienota politmafija kur katram klanam ierādītas savas zagšanas sfēras un kvotas,un tā tas ir visās ,,demokrātiskajās,, valstīs,Latvijā rīkojas daudz nekaunīgāk.
Cik ilgi vēl cilvēki balsos par parazītiem un uzturēs tos?

Atbildēt

Bārs

09.09.2019. 01:57

Vērīgākie ievērotu, ka dažam biroja vietā ir ēdināšanas iestādījumi. Izdevīguma aspekti. Nav jāmaksā par biroju, nav jāmaksā par ēdināšanu. Ir taču muļķi, kas pabaro, padzirda un vēl apmaksā tukšus vārsmošanu un solījumus. Laikam dikti gribējās kādam, lai tukšsolījumu bodīte sāk pildīt solīto, jo gana ilgi ēsts, dzerts un solīts.

Atbildēt

Mednis - Teteris

08.09.2019. 22:02

Nu kad tad viņu beidzot aizturēs ? Nu cik var ciesties ! Kasieri čokā !!!

Atbildēt

WTF

08.09.2019. 20:41

Edgars ir lieliski atkodis sis koruptas valsts glevuligos un perkamos politikus, nauda patik visiem un vienmer. Vins mak sarunat. Un nodot neuzmetot. Lai gan kadreiz var kaja paslidet vai ja piebarotais ex harems,piemeram, saktu runat.

Atbildēt

Asiirietis

08.09.2019. 20:33

Jaunups tas kurš regulārs viesis pie Zandera, kur Zanders savukārt esot tjipa nacionāls. Ja Zanders tiešām būtu nacionāli domājošs, tad viņam nemūžam nebūtu atļauts savs raidījums pie esošās multikulturālās iekārtas, kura uzbūvēta uz okupācijas režīma bāzes.

Atbildēt

ku ku

08.09.2019. 20:16


nu un ka tiekas ?

Atbildēt

...

08.09.2019. 19:47

»

Skaidrs

Kaut kā velk uz kankariņa valdības krišanu un jaunu valdības veidošanu


Nav vietas satraukumam,jauna valdība būs no tiem pašiem partijniekiem.

Atbildēt

televizors

08.09.2019. 19:47

Jaunups ir viltīgs, cilvēciski negodīgs un nesrirsnīgs kadrs. Ar viņu varētu iet izlūkos, līdz pirmajam suņu rējienam.

Atbildēt

Skaidrs

08.09.2019. 19:43

Kaut kā velk uz kankariņa valdības krišanu un jaunu valdības veidošanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...