Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čakša tēlo vidusskolnieci

17.05.2018. 19:34

celku. Tik norūpējusies par savu kājstarpi, ka nevar atšķirt ministriju no bērna sava. Tipna čībiņās un simulē profesori. Visaptverošu kvalitātes principu gaismā. Nulle un krāpniece Čakša. Norūpējusies.

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 18:16

»

Troļļu ganss

atstimulē sev


Jūtams, ka esat seksuāli norūpējies komentāru rakstinieks. Tiklīdz vārdi, kuri atšķiras no "pofig", tad uzreiz zem jostas vietas. Iesaku izmantot pazīšanos ar zaļajiem mērģļiem un meklēt sekspatologa pakalpojumus :-)

Atbildēt

HJ335

17.05.2018. 17:52

Vecrīgā blakus šai ZZ$ prostitūtai apstājas Q7, un Augusts pa salona logu jautā:

-Ko proti par 50EUR?
-Pilnīgi visu!
-Kāp iekšā, palīdzēsi mājai betonēt pamatus!

Atbildēt

Litrs

17.05.2018. 16:37

Neko nav melojuši - ārzemju experti atklāja kur sisadmins glabā otru litru Uizkija!! :D

Tā ir ierobežotas pieejanības informācija, lai Eds, Latvijā.lv sisadmini neizdomā slēpt fljagu ISO 9000 rokas grāmtā - tur neviens nekad vēl nav ieskatijies!!! ;)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 16:05

»

Troļļu ganam

Man un Jums ir tas gods aizsākt kārtējo pieticīgo diskusiju šīs interneta lapeles publiskajās slejās. Cik daudz jau mums strīdu, viedokļu dažādības, saprašanās un nesaprašanās jau bijušas...


It kā varētu pesimistiski piekrist, ka ZZS & JV & NA turpinās tupēt pie viena galda, šķībi skatīsies viens uz otru un turēs pigu kabatā līdz izdevīgam brīdim un par visa tā bariņa līderi būs kārtējais vājonis. Tomēr, ja skatāmies uz VM ministru rindu, tad izteiktu regresiju tomēr neredzam. Redz pat zaļo mērģļu pārstāvis Jēkabnamā šodien lecās, ka patreizējā ministre uz iepriekšējo fona ir super un puper. Un te pat tam tipam ir kaut kāda taisnība. Ne jau Čakša sagrāva veselības nozari, roķeles pielika visi no patreizējās koalīcijas un no citu politisko miroņu partijām. Patreizējā ministre ir viegli manipulējama, ne pārāk kompetenta persona, ar visai viduvēju CV un nesakārtotu ģimenes dzīvi. Iepriekšējais zaļo mērgļu ministrs bija pilnīgi citāds tipiņš, pirms tam rullēja, laikam, ka subjektīvi godīgs cilvēks, kuram nepaveicās iepatikties vienai rižai bestijai. Kas bija pirms tam? Kas tik tur nebija! Viens par otru košāks, savtīgāks un stulbāks. Kamēr pareizus jautājumus uzdos visai pretvalstiski noskaņota partija un stāvokli pareizi vērtēs viens ārsts, kurš var skatīties uz jaunu, neadekvāti dārgu ēku caur logu ar sapuvušu rāmi appelējušā sienā, bet tauta sajūsmā brēks par visu notiekošo, tikmēr Jums būs taisnība. Tomēr varbūt varam cerēt, ka brīdī, kad tuvinieki sāks mirt viens pēc otra, dzīvi palikušie sāks balsot nedaudz atbildīgāk?

Atbildēt

Elziņš

17.05.2018. 15:21

Pilnīgi pareizi, par padomnieku E veselībā pieņemta ILZE ĀBOLIŅA, tukša gaisa solītāja, kura neko nav spējīga izdarīt, bet naudu saņemt gan. Tad skaidrs - kur ir Juris Pūce, tur Ilze Āboliņa un kāpēc Pūce tik
ļoti virzīja viendzimuma pāru reģistrācija likumu. Viņiem, ka tik sagrābt naudu un nokārtot savas lietas Kāda vispār ir izglī'tība Ilzei Āboliņai?

Atbildēt

Troļļu ganam

17.05.2018. 13:28

»

Troļļu gans

Var tikai priecāties par koalīcijas balsojumu, vienu draņķīgu ministru paturēt krēslā. Izčākstējušo vienotību varam sākt redzēt politiskajā miskastē, pāris mēneši neko nenozīmē, viegli iepuvušie nacionāļi cer pieķerties pie zaļo mērgļu caurās laivas un ieairēties nākamajā Saeimā, politiskām prostitūtām...


Man un Jums ir tas gods aizsākt kārtējo pieticīgo diskusiju šīs interneta lapeles publiskajās slejās. Cik daudz jau mums strīdu, viedokļu dažādības, saprašanās un nesaprašanās jau bijušas?

Kārtējā Jūsu kļūda. Tauta labticīgi ir ticīga visādām blēņām. Galvenais - jo lielākas blēņas, jo efektīvāka ir marketinga/PR budžeta atdeve. Vērojot politisko partiju reklāmas, nepamet sajūta, ka tās veidotas cilvēkiem ar izteikti pazeminātu intelekta koeficientu. Viss viņiem izdosies, ja pat Jūs domājat par pretējo. Gan ZZS, gan Vienotībai, gan NA. Tāds nu ir mazdūšīgas, kašķīgas, izteikti konservatīvas un pretī nerunājošas tautas liktenis, gluži kā tajā dziesmā - "Весь народ живет в говне, а говно живет вполне." / Semjon Slepakov

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 12:45

Var tikai priecāties par koalīcijas balsojumu, vienu draņķīgu ministru paturēt krēslā. Izčākstējušo vienotību varam sākt redzēt politiskajā miskastē, pāris mēneši neko nenozīmē, viegli iepuvušie nacionāļi cer pieķerties pie zaļo mērgļu caurās laivas un ieairēties nākamajā Saeimā, politiskām prostitūtām ir vienalga zem kura gulties apakšā. Zaļie mērgļi pēc pašapmierināšanās no tribīnes domā, ka vēlētājs ir tik dumjš, ka turpinās vēlēt par mērgļiem, cerot, ka tūlīt tūlīt, pēc 5 gadu zaļo mērgļu veselības nozares rullēšanas, būs brīnumi, putukrējuma kalni un ķīseļa ielejas.

Atbildēt

Kļimoviča maita

17.05.2018. 12:32

Orvela kuce! Tu Čakša?

Atbildēt

lzs

17.05.2018. 10:31

»

Anna

OIK, Čakšas meli , zilo praidi , sakiet , kā lai nebalso par SC


gan var pārmest tikai Čāčas melus - pie pārējā lzs nav vainojama :)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 10:23

»

Troļļu ganss

pofig


Paldies par komentāru rakstīšanas stimulēšanu, ko nu es bez Jums, mans jaunais, jaukais un reti vārdbagātīgais partneri, darītu :-)

Atbildēt

Troļļu gans

17.05.2018. 10:22

Ar tādu koalīcijas partneri, kā zaļie mērgļi, ar tāādu veselības ministri priekšgalā (vai pakaļgalā) abi pārējie vārguļi, izčākstējušas vienotības un iepuvušas nacionālās idejas veidolā, rudenī varēs sūkāt pirkstus ārpus Jēkabielas nama. Rudens rezultāts būs spīdošs, zaļie mērgļi ar jaunu deputāti Čakšas izskatā (piemēram, Bārčas vietā, kurai kārtējo reizi neizdosies pārlēkāties no vienas laivas otrā) varēs turpināt graut veselības nozari, šķiežot miljonus un savācot visvisādus vazaņķus savā paspārnē.

Atbildēt

Anna

17.05.2018. 09:37

OIK, Čakšas meli , zilo praidi , sakiet , kā lai nebalso par SC !

Atbildēt

neķītrais

17.05.2018. 09:30

sieviete ar milzīgu potenciālu orālajā sexā..-vnk nav savā vietā..

Atbildēt

med

17.05.2018. 07:15

»

Bzz

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav ...


Ja par kvotām . Tad es nu nekādi nevaru sūdzēties . Jau 2017 pamatīgi iedeva . Pat neizpilde bija ,administrācija spieda . Šī gada kvotas .... It kā esot plus mīnus tas pats , bet realitātē jau no gada sākuma pārstrāde . Nesaprotu kvotu došanas principu . Kurš zin paskaidrojiet . Vai iestādei dod konkrētu summu un tad šefs sadala ,cik kam . Vai konkrēti specialitātei .

Atbildēt

VAIRAK NODOKLUUUUUUU

17.05.2018. 06:34

TIPISKI IR TAUTAI MELOT

Atbildēt

Ieva

17.05.2018. 06:31

»

Troļļu ganss

pofig


Kas tad nu? Izsīkums? Nav ko teikt? Vai veselības jomā viss kārtībā? Vai tiešām Vāne atkodusi, kurš no VM darbiniekiem savu darbdienu pavadīja slēpdamies aiz nika Troļļu gans?

Atbildēt

ak šī balinātā latgale

17.05.2018. 06:11

plus kučinskis...........par dzemedībām beidzot samaksāja?

Atbildēt

Jaunā Vienotība

17.05.2018. 04:42

'Vienotība' neatbalstīs Čakšas demisijas pieprasījumu
LETA | vakar, 19:05

Atbildēt

Orvela kuce

16.05.2018. 23:11

Znacit neviens neko nav saciniijis un eveseliibna turpina agoneet!

Atbildēt

Bzz

16.05.2018. 23:07

»

Bzz

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav ...


Tīrākā Gebelsa propagandiste, ļoti labs tandēms ar Kučinski. Vēlreiz saku - viņi gada sākumā izmeta kvotas, rindas it kā samazinājās, bet jaunas kvotas daudzās jomās nav iedotas!!! Tāpēc it kā rindas samazinājušās, jo poliklīnikas nepieraksta pacientus uz vēlākiem datumiem, jo nav izdalītas kvotas un tad nav arī rindas!!!

Vispār kā labā šī daiļdirsēju banda strādā? Ar šīm putina propagandistu metodēm?

Atbildēt

Bzz

16.05.2018. 22:47

Valsts kvotas arī uz ambulatorajiem izmeklējumiem ir nogrieztas, un pēc tam, kad gada sākumā bija lielāks to izmetiens. Tikai nevajag muldēt par rindu samazināšanos, - kā var samazināties rindas, ja kvotas uz dārgajiem izmeklējumiem līdz augustam jau izsmeltas un jaunas nav iedotas?! Rindas jau nav vispār, ja nav izdalītas kvotas!! Tikai gada sākumā ar rindām bija mazliet labāk, bet tas notika Kučinska un Čakšas PR vajadzībām, ka ķipa mēs tādi baigie malači esam. Čakšas un Kučinska publiskā ļurināšana atgādina Krievijas zombijjašikos redzēto. Bail pat iedomāties, ko šie savā starpā diskutē aiz slēgtām durvīm.

Atbildēt

juris

16.05.2018. 21:05

Visa valsts turas uz meliem.....

Atbildēt

Troļļu ganss

16.05.2018. 20:55

pofig

Atbildēt

jautājums

16.05.2018. 20:51

Cik no Čakšas otkatus saņem Ķučinskis, ka to, kas katram redzams, viņš neredz un klaji atbalsta šīs zoss zagšanu

Atbildēt

J

16.05.2018. 20:43

Kā parasti dārgais SIA "AA Projekts" piesūcies kā dēle. Šie papīra eksperti ir pie katras naudīgās sistēmas.

Atbildēt

Janka

16.05.2018. 19:58

Nav stresa! Galvenais Ministres IT shēmu virzītājs un "Eksperstu" koordinātors ir kundzes ex vīrs Juris Pūce - SIA Klein Tech services, kurā iepriekš strādāja RAKUS/VM galvenā legāli noformētā abās vietās, iekārtu un IT shēmotāja Ilze Āboliņa. 1,8 mio aizies švirkstēdami bez jebkāda konkursa.otrs variants uzkabinās vecam konkursam kurā uzvarētājs ir sia aa projekts. apmeklējot iub mājas lapu skaidri redzams ka abas kompānijas sader , kā cimdiņš ar rociņu :) Pilnsabiedrība "AA Projekts un KleinTech Services". Valstī viss ir kŗtībā, cepaties te un citās lapās cik tik uzziet, zaļai pīlei ūdens neķer.

Atbildēt

Ieva

16.05.2018. 19:51

Kur tad Ttoļļu gans pazudis?

Atbildēt

Bībers

16.05.2018. 19:25

Vispār bildē čakšai acis kā narkomānei - ar ziliem apļiem acu vietā.... Brrrr

Atbildēt

6.oktobris aizvien tuvāk

16.05.2018. 19:18

Bet nevienai no trim koalīcijas partijām,pret šādu melošanu iebildumu nav!

Atbildēt

Kad

16.05.2018. 19:15

Čakšai uzdeva jautājumu,cik izmaksāja ekspertu pakalpojumi,viņa atbildēja ļoti nekonkrēti.Kučinski! Jūs reiz teicāt,ka neciešat melus un necietīsiet!Velti bučojāt aiz lieliem priekiem,ka kundze palika stāvoklī...

Atbildēt

Andris

16.05.2018. 18:35

Vispār jau arī Lattelecom, Exigen un citi arī var tikt uzskatīti pat "starptautiskiem ekspertiem"! "Starptautisks" nozīmē tikai to, ka uzņēmums darbojas globālā tirgū, bet neko nenorāda uz viņa mītnes valsti.

Atbildēt

cc

16.05.2018. 18:14

Dūklavs, Čakša, Vējonis ......

NEKOMPETENTU KOLCHOZNIEKU PLEJĀDE

ZZS ....tas visu izsaka

Un mazais vīrelis Ventspilī tikai smejās

Jo lielāku pelēcību un nekompetenci ieliek jo augstākā amatā - jo zemak tas lieksies roku bučot..

Tas nekas, ka Latvija brūk un jūk kā kāršu nams

Atbildēt

NNNNNNNNNNNNNNNN

16.05.2018. 18:10

ZZS SHEMU MINISTRI

Atbildēt

Andris

16.05.2018. 17:51

..no darba nost...viennozīmīgi😠

Atbildēt

vispār

16.05.2018. 17:46

Tie varēja būt arī pašu izstrādātāju nolīgti eksperti, jo diez vai sistēmu nodeva un var vairs nelikties ne zinis.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

16.05.2018. 17:42

Galvenā kļūda bija tāda, ka projektu vadīja daži ierēdņi, sadalot vairākos savstarpēji nekoordinētos iepirkumos. Säkumā daudz laika un naudas notrallināja koncepciju, vadlīniju un kontracepciju rakstīšanā... un visā jaucās iekšā ministri un valsts sekretāri. Viens no Nacionālā veselības dienesta vadītājiem, Dr. Māris Taube aizgāja atpakaļ uz psihiatrisko slimnīcu, jo tur ir mierīgāk.

Atbildēt

to Pietiek

16.05.2018. 16:49

Šobrīd ministrijas var slēgt līgumus ar sev vēlamam konsultāciju kompānijām līdz 10 tūksstošiem, sarunu procedūrā, kas tiek arī darīts. Tāpēc publiski dati par šiem darījumiem nebūs pieejami. Jā, minētais kvalitātes pārbaudes iepirkums ir 2014. gads - bet vai tad ar e-veselību bija viss kārtībā? 2014.gadā viss strādāja, bet 2016.gadā viss bija slikti? Tā vietā lai valsts paziņotu sevi par cietušo un mēģinātu piedzīt naudu par nepadarītiem vaibrāķā darbiem, ministre mēģina taisnoties! Kāpēc piemēram nav piedzīti līdzekļi par skolas.lv? 3 miljonus valsts reāli samaksāja, bet produkta ta nav? Viss aizmirsts?

Atbildēt

Pilsonis

16.05.2018. 16:32

Kādi starptautiskie eksperti? Tās visas ir SIA, kur īpašnieki ir vietējie bāleliņi. Tik vien ir no tām ārzemēm kā angliskie nosaukumi. Ministre laikam nebūs ieskatījusies Uzņēmumu reģistra datos. Konkurss gan tāds interesants bijis, ja jau kvalitātes uzraugi ir atrasti, tad par faktiski uzraudzīto e-veselības brāķi beidzot īstie vainīgie ir atrasti. Čakčai tagad ir divas iespējas - vai nu upurēt šos "kvalitātes uzraugus", vai upurēties pasai, ar godu atkāpjoties no ministres amata. Citādi ZZS, kā krievi saka, ir nemanot pienācis kirdih, jo partijas reitings Čakčas e-veselības nacionālās katastrofas dēļ jau tagad ir būtiski sarucis.

Atbildēt

Lina

16.05.2018. 16:27

Tas, kā Čakša zobiem un nagiem krampjaini turas pie ministres krēsla, jau sāk šķist aizdomīgi. Pat viņas tikko dzimušais zīdainis, kam taču vairāk par visu ir šobrīd vajadzīga māte, viņai nav pietiekams iemesls atstāties. Vai tikai Čakšas aste nav pamatīgi kaut kur iecirsta - - - un kāds cits diktē, ko viņai darīt un ko nedarīt.

Atbildēt

PIETIEK

16.05.2018. 16:06

»

opā

No IUB...


Jūsu minētais ir 2014. gada iepirkums - tas kaut kā galīgi neiet kopā ar Čakšas paziņojumiem.
Bet par ieteikumu paldies! Pacentīsimies.

Atbildēt

opā

16.05.2018. 16:00

No IUB:
E-veselības integrētās sistēmas izstrādes kvalitātes uzraudzības darbi (72200000-7, 79418000-7, 72220000-3, 72000000-5)
Piegādātājs (-ji): SIA "Ernst&Young Baltic" (40003593454), SIA "Corporate Consulting" (40103167628), SIA "AA Projekts" (40003572522)

Zīmīgi, ka iepriekšminētie figurē IUB iepirkumos praktiski lielākajā daļā dažādu ministriju e- projektu realizācijā. VARAM šie silda rokas kopumā vairāk nekā 100 miljonu vērtos projektos!!! Lato, vai vari papētīt, kas ir šie "universālie" kareivji, kas māk uzrakstīt pozitīvus atzinumus e-mēsliem, kur valsts ieguldījusi simtiem miljonu eiro? Vai tā kāda jauna, vēl neatrasta shēma? e-veselība, e-skola, e-kultūras brīnumi un e-pārvalde. Kāpēc viņus vieno nestrādājošas vai slikti funkcionējošas sistēmas? Kā tas var būt ka vieni un tie pāsi raksta iepirkuma konkursa nolikumus, piedalās iepirkumos un vēlāk vēl vērtē savu darbu? Vai tas nav klajš interešu konflikts? Vai vienkārši brutāla valsts izzagšana?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...