Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

super bingo !

12.05.2017. 20:16

»

PIECI, PIECI, PIECI

Farmācijas departamenta direktorei Diānai Arājai ši bija pēdējā darba diena DIREKTORES AMATĀ


iedomājaties, Arāja par savu darbu Veselības ministrijā par aprīli ir saņēmusi 1999 eiro uz rokas un tas ir no nodokļu maksātāju naudas! Nelietderīga naudas izšķiešana. Vajag paprasīt, ko Arāja ir pati pielēmusi. Neko dižu jau Arāja nevarēja sadarīt, nekādi normatīvi jauni nebija izstrādāti. Varbūt tāpēc viņa nobijās uz uzrakstīja atlūgumu . Suns zina , ko ēdis.

Atbildēt

PIECI, PIECI, PIECI

28.04.2017. 19:21

Farmācijas departamenta direktorei Diānai Arājai ši bija pēdējā darba diena DIREKTORES AMATĀ !!!!!

Atbildēt

slimnīcās zūd tik lielas naudas

16.04.2017. 08:27

ka....................

Atbildēt

parasts pilsonis

14.04.2017. 17:01

Es nesaprotu, kas tur tik svarīgs - tikties ar deputātiem, ka nepārtraukti tiek pieminēts kā pārkāpums. Cik es tādās deputātu komisijas sēdēs esmu piedalījies, tad tas ir reāls cirks. Par katru tēmu runā līdzīgā līmenī kā tantes uz soliņa pie daudzstāvu mājām.

Atbildēt

Troļļu gans

11.04.2017. 08:10

»

ārsts

Te pieminētais Biļēvič . Ātrās palīdzības autiņus atņēma privātajam . Valstij ietaupīja miljonus . Cik esmu runājis ar ātro darbiniekiem , tad tagad labāk . Un ko viņš sliktu izdarīja ?? Nezinu kā pacentiem , bet dažām zāļu tirgotāj firmām tas paralēlais imports iegrieza...


Cien., vai varētu nedaudz konkrētības. Cik miljoni konkrēti tika ietaupīti, kāpēc? Kas NMP tagad ir labāk un kas agrāk bija sliktāk? Kuri zāļu lieltirgotāji cieta, bet, kuriem pieauga peļņa cien.bij.ministra ministrēšanas laikā? Kā tur bija ar cien.bij.ministra interešu konfliktiem?
Ko labu izdarījuši cien.ministre, bez runām par reformām un papildus naudas iemešanu akacī? Kas notiks ar daudzajām dārgajām iekārtām reformu laikā? Kā pieaugs pieejamība un kvalitāte slimnīcu skaita samazināšanās rezultātā? Kā Jūs vērtējat Vānes darbību? Kā topošā VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” attīstības koordinācijas un uzraudzības padome cien.ministres vadībā ar vienu Stradiņu pārstāvi padomē koordinēs, uzraudzīs, veiks, sagatavos, izvērtēs Stradiņu ilgtermiņa attīstību? Kā Jūs vērtējat cien.ministres atbildes uz deputātu pieprasījumiem? Kā Jūs vērtējat cien.ministres uzstāšanos Saeimas sēdēs laikā, ka Kučinskis atskaitījās par savu darbu? Kā Jūs vērtējat Čakšas personāla politiku, piemēram, izvēloties valdes priekšsēdētājus vai valdes locekļus Stradiņos? Kā Jūs vērtējat cien.ministres sagatavoto dokumentu un prezentāciju kvalitāti? Kā Jūs vērtējat, ka ministrei nekad nav laika, lai tiktos ar deputātiem, bet vienmēr atliek laika, lai kaut kur aizskrietu?
Līdzīgas dziesmas par labajiem darbiem bija cien.bij.ministra ministrēšanas norieta posmā. Nevajag atkārtoties :-)

Atbildēt

ārsts

11.04.2017. 02:59

Te pieminētais Biļēvič . Ātrās palīdzības autiņus atņēma privātajam . Valstij ietaupīja miljonus . Cik esmu runājis ar ātro darbiniekiem , tad tagad labāk . Un ko viņš sliktu izdarīja ?? Nezinu kā pacentiem , bet dažām zāļu tirgotāj firmām tas paralēlais imports iegrieza .

Čakša . Nu taču skaidrs ,ka mums slimnīcu ir par daudz . Nu viņa mēģina samazināt . Kā tā līmeņošana būs realitātē laiks rādīs .To ,ka mums ir sapirkst daudz datortomogrāfi jau sen visi runā , Nu ministre caur amortizāciju mēģina to mazināt .Ko sliktu izdarījusi , nu nav man neviena krāšņa piemēra .

Iestādēs kurās strādāju līdzekļi ambulatori šogad ir būtiski vairāk . Man it kā labi , bet strauji krīt maksas konsultācijas , nu pareizi kapēc maksāt ja var tikt uzreiz par valsts naudu .

Atbildēt

Doks

10.04.2017. 22:05

Uz krekliņa pareizi rakstīts - KRĀP, viiņa to arī dara. Gan pieķers.

Atbildēt

hi hi

10.04.2017. 16:02

Izskatās,ka koalīcijā nav atbalsta Čakšas reformai jeb kā to sauc, Reirs uzlicis VETO sociāla nodokļa pārdalei veselībai.

Atbildēt

jurisx

10.04.2017. 12:55

Vai nebūtu prātīgāk šo kluksti patriekt prom no siles , paliek jau pretīgi klausīties par viņas izdarībām...

Atbildēt

Pauts

10.04.2017. 08:14

No latviešu izdzimteņiem neko citu nevar prasīt - tikai meslu kalnus.

Atbildēt

Ēdelweiss

10.04.2017. 07:46

»

Troļļū gans

Labs jautājums. Atbildēt var gan KNAB, gan Saeimas deputāti, gan Stradiņa jaunā korpusa celtnieki, gan VZA ļaudis, gan bijušie biznesa partneri, gan Belēviča atvilktie ļaudis uz VM. Man personiski viņš neko nav izdarījis. Ja cilvēks būtu nedaudz apvaldījis savas rociņas, kamēr bija ministrs, tad nebūtu...


Komunagu un boļševiku , t.i. sarkano fašistu komunistu režima darboņu godu un labklajību ļoti jau nu latvijā aizsargā...it īpasi tas privatais melu , nacionālā naida un kara propogandas portālelis Apollo , kurs ZZS aizsegaieveisis savu privato cenzuru ...Nu , bet ja saimnieks ir tada Zverigo Zaglu Savienība- viens no vecakaniem latvijas iznicinataju politmafijas klaniem ,kas ir 4.maija genocida balsts.....

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2017. 22:32

»

ja ja ...

labāk ,ka ir intrese, nevis klajš stulbums un augstprātība,kas valda šobrīd


Gandrīz piekrītu :-) Bet kā teikt, štrunts ar konkrēto cien.bij.ministru. Kas viņam tā ļāva izvērsties? Gan Straujuma pielika roku, gan Kučinskis, gan deputāti no Sociālo un darba lietu komisijas, gan deputāti, partijas biedri, gan opozīcija, gan vēlētāji. Būtu visi kopā salikuši pa rokām pēc pirmā interešu konflikta, uzdevuši jautājumus par interesantām deklarācijām, labi atmaksātām draudzenēm pie sāna vai draugiem celtniekiem, piespieduši pamest silto deputāta krēslu un, skat, būtu mums priekšzīmīgs ministrs. Ne muļķis, ar ambīcijām ierakstīt savu vārdu vēsturē, ar interesantām vīzijām un līdera īpašībām. Bet tad tā nebūtu 12.Saeima, ZZS un tā sabiedrība, kura mums pašlaik ir.

Atbildēt

tik-tak

09.04.2017. 22:26

Kad beidzot Andai Čakšai iztecēs valsts noslēpuma termiņš?

Atbildēt

Troļļū gans

09.04.2017. 22:06

»

Ganīte

Ko tad Belēvičs jums ir aizkodis? Visu laiku viņu gānat kā rausēju, bet kur ir pierādījumi. Tieši ko viņš ir izdarījis savai kabatai par labu


Labs jautājums. Atbildēt var gan KNAB, gan Saeimas deputāti, gan Stradiņa jaunā korpusa celtnieki, gan VZA ļaudis, gan bijušie biznesa partneri, gan Belēviča atvilktie ļaudis uz VM. Man personiski viņš neko nav izdarījis. Ja cilvēks būtu nedaudz apvaldījis savas rociņas, kamēr bija ministrs, tad nebūtu regulāri iedzīvojies interešu konfliktos. Ja cilvēks būtu nedaudz apvaldījis savu špetno raksturu, tad būtu uzvedies politiski saprātīgāk. Bet tad viņš nebūtu komuņagu un bolševiku partijai atbilstošs ministrs. Bet es taču regulāri uzslavēju cien.bij.ministru par lielu ieguldījumu, tautas sašūmēšanu par veselības aprūpi. Ne jau cien.bij.ministrs vai patreizējā cien.ministre ir nolaiduši veselības aprūpi līdz kliņķim. Rokas ir pielikuši daudzi, gan veselības ministri, gan deputāti, gan ministru tiešie priekšnieki, gan dakteri. Katrs pa drusciņai sākot ar vienkāršu paplašinātu teikumu gaidām, līdz sajūsmas pilnām elsām par entuziasmu vai partijas nespēju izmest cien.bij.ministru no deputāta siltā krēsla uz ministrēšanas laiku.

Atbildēt

kaža

09.04.2017. 21:19

Īstenība ir trakāka kā šausmu filmās.Pensionāriem ir liegta ārstēšana un aizliegts viņus apgādāt ar zālēm,bez kurām viņu dzīvība ir apdraudēta un šīs zāles ir jāmekle nelegāli.Sabiedrība šādu situāciju joprojam uzņem kā normālu,jo tādā veidā it kā notiek dabiskā atlase.Varbūt kāds var noformulēt šādas sabiedrības un izpildvaras definīciju?

Atbildēt

Hi hi

09.04.2017. 20:39

»

jibiorio

KRĀP


Čakša krāpj ,sakot ka ir reformu plāns,īstenībā ir tikai plāns tikt pie naudas un pēc tam....

Atbildēt

jibiorio

09.04.2017. 20:17

KRĀP!

Atbildēt

Ierednis

09.04.2017. 19:58

»

???

Paldies. Sapratu, bet kāds sakars ar Vāni


Vāne ir Čakšas padomniece ekonomikas jautājumos.

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2017. 19:58

»

Nesaprotu

Pēc kā Jūs spriežat, ka Vāne un Čakša ir aprobežota? Vai Jums ir personīga pieredze


A kādas viņas ir? Augstas klases profesionāles, līderes, tautas nesavtīgas kalpones, ideālistes? Kas vēl? Pašlaik darbības rezultāti neatbilst cien. Nesaprotu ietvertajā jautājumā. Bet varu atbildēt, jā ir personiska pieredze. Kurai ir maza nozīme. Ir fakti. Niecīgi darbības rezultāti, kaut vai otrdienās, lecīgi uzbraucieni deputātiem un savdabīgas atbildes uz deputātu pieprasījumiem, varonīga stundas nosēdēšana ar minimālu uzvārīšanos Ražuka konferencē, tukšas preses konferences, pavirši sagatavoti dokumenti un prezentācijas, jaukšanās slimnīcu ikdienas darbībā, dranķīga personāla politika, … Liekas, ka jau tagad Čakša ir sagāzusi lielākus podus nekā Belēvičs. Par laimi cien.bij.ministram neatlika daudz laika reformām, vajadzēja sapņot un strādāt savai kabatai. Labi ka tā. Cien.ministrei ir vairāk laika destruktīvām darbībām, kuras tiek sauktas skaistos vārdos par reformām.

Atbildēt

...

09.04.2017. 19:07

»

Ierednis

Nauda nav tikai tā ko NVD maksa par pakalpojumu. Slimnīcai arī ir izmaksas un Stradiņu ārstu kvalifikācija ir augstāka ka zemāka līmeņa slimnīcas, tātad stundas likme dārgāka . Tāpēc jau universitātes slimnīcas ir parādos ka saņem nazu naudu no nvd bet izmaksas par katru bomzi ar parsistu galvu ka insulta...


Ārsta profesionalitāti apliecina sertifikāts un tam nav nozīmes ,kur viņš strādā Kā tiek kontrolēts ko dara šie augsti profesionālie ārsti un ko rezidenti, citreiz pacients izcilā ārsta uzvārdu ierauga tikai izrakstā. Vāne ir vienkārši aprobežota un Čakša vēl vairāk ,jo ir sadomājusies par savu neatvairāmo būtību. izskatās smieklīgi,ja nebūtu kopumā tik bēdīgi nozarei.

Atbildēt

Ierednis

09.04.2017. 18:44

»

???

Vai tiešām esi ierēdnis??? Jau vairākus gadus VM un NVD par pakalojumiem maksā vienādi visiem. Plānots ir maksāt vairāk tikai par tiem pakslpojumiem, kas netiek sniegti zemāka līmeņa slimnīcās


Nauda nav tikai tā ko NVD maksa par pakalpojumu. Slimnīcai arī ir izmaksas un Stradiņu ārstu kvalifikācija ir augstāka ka zemāka līmeņa slimnīcas, tātad stundas likme dārgāka . Tāpēc jau universitātes slimnīcas ir parādos ka saņem nazu naudu no nvd bet izmaksas par katru bomzi ar parsistu galvu ka insulta vienībai. Vāne jau to nesaprot, aprobežota.

Atbildēt

VM

09.04.2017. 17:47

NMPD arī plāns paredz palielināt noslodzi un kļūt par taksometru kurš vadā pa slimnīcu līmeniem. Cik būs papildus punkti, brigādes- neatradu. ES naudu sadalīja vispirms un tad piedziina reformu plānu. VM savas pakļautības iestādēm arī pārliek funkcijas kas ir darbības imitācija jo darbiniekus pārvieto un pēc idejas nekas nemainās. ES naudu savam iestādēm nedod attīstībai lai brūk, TMEC jau pussagruvis , VADC ka padomju gados, tas nekas ka vadošas iestādes .

Atbildēt

Ierēdnis

09.04.2017. 17:40

Šis nav reformu plāns jo paredz esošo situāciju nosaukt savādākos vārdos, piem. Slimnīcu līmeņi, mums jau ir lokālās, reģionālās, universitātes slimnīcas. Par Rīgu arī bez izmaiņām1-3 līmenis vispār nav, tātad vieglus slimniekus ārstēs visaugstākā līmeņa slimnīcā, naudiņa ripos, bet lauciniekiem uz terciāro palīdzību vietu nebūs.

Atbildēt

Sise

09.04.2017. 16:19

Šobrīd Latvijā ir vietas,kur nav ģimenes ārsts vispār,kāds tur ideālais modelis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...