Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cara medības Dundagas guberņā

Jānis Beiža Dundagā, speciāli Pietiek
13.02.2020.
Komentāri (94)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikoss

10.03.2020. 22:54

»

paardomas

Zeme ir mūsu kopējās mājas.Kā var privatizēt to kas pieder visiem


Dvēseles svars ir tikai 21 grams,tur savietojas tikai zināšanas un garīgums.....
Nu gan samuldējies. Pēdējā izelpa un pirdiens 21 litrs? Tā kā padaudz.
Par caristes nostiprināšanos nebrīnieties. Slāvlatvijas prezidents Levits pats personīgi piesaistījis ~ 300 000 okupantu militārpersonas ar ģimenēm.

Atbildēt

nezin nez

28.02.2020. 14:56

nezin vai šis pagastvecis,bet iepriekšējais ar savu svītu gan,viesojās pie rakstā minētās personas

Atbildēt

kokvedējs

17.02.2020. 20:33

ja šaušana pa dzīvu mērķi nesagādā uztraukumu, tad vairs nav ko iesākt

Atbildēt

Nu gan tēmu uz grāvi aizvilka...

16.02.2020. 14:47

Kāds vispār atceras par ko bija raksts??? Kāds rakstam sakars ar te pēdējos 50 komentos apspriesto?

Atbildēt

Tas ir Jūsu viedoklis par nodokli uz zemesīpašumu

16.02.2020. 14:40

»

...

Sacītajam pilnīgi piekrītu


Diemžēl tāds viedoklis un tāda realizācija nevar pastāvēt ilgstoši, ja ASV un citur neatceļ cilvēktiesības uz zemes īpašumu, kura īpašnieka tiesības ir atklāt uguni pat aizdomu gadījumā, redzot svešus staigājot (izmantojot pārvietojoties) pa Jūsu īpašumu. Īpašums tur iegūts ar asinīm un sviedriem. Arī 1918. g. Latvijā bija analoģiski. Šodien cionisms atsavina īpašumus visos veidos ebreju un globālās finansu korporokrātijas labā.

Varbūt Jūs esat no tiem, kuriem jādzīvo uz Mēness. Bet runā, ka tur visi gabali ir jau izpārdoti!

Tieši pretēji - brīvs ir tikai īpašnieks pret nodokli valstij, kas nekad neļautu atsavināt īpašumu. Latvijai vairs nav cerību. Cerības saglabāt cilvēkcienīgu dzīvi Latvijā ir tikai informētajiem par aktualitātēm un juridiski zinošajiem. Tiem, kas prot un spēj sevi aizstāvēt paši pret 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts iekārtu. Tiem, kas paredz, ko valsts ar jauniem likumgrozījumiem plāno pret privātpersonu.

Atbildēt

...

16.02.2020. 13:58

»

Šodienas LR valda ES direktīvas,

zem kurām pakārtota LR mainīgā likumdošana “ebreju impērijas trīs standartos”, jo.. Izraēlas valsts projekts beidzas 2022. gadā un cionistu ebreju impērijai jāintegrējas globālā pasaulē. Kas jau notiek...


Sacītajam pilnīgi piekrītu.
Tomēr zeme ir visu cilvēku kopējās mājas,īpašums uz zemi nav adekvāts,tāpat kā uz Mēness.Līdz ar to t.s. valstīm vai privātpersonām iekasēt zemes nodokli ir tikpat neadekvāti.Ta ir verdzība.

Atbildēt

Šodienas LR valda ES direktīvas,

16.02.2020. 13:13

»

...

Tiesības uz īpašumu


zem kurām pakārtota LR mainīgā likumdošana “ebreju impērijas trīs standartos”, jo.. Izraēlas valsts projekts beidzas 2022. gadā un cionistu ebreju impērijai jāintegrējas globālā pasaulē. Kas jau notiek.

Latvijas visi iedzīvotāji ir LR, parādnieka globālajai finansu korporokrātijai, īpašums, ko apliecina tiem izdotās pases un likumi, MK noteikumi kā īpašuma lietošanas instrukcijas..:). Ņemot vērā, ka šie tā saucamie LR pilsoņi ir LR īpašums un solidāri atbild par LR valsts kopējo parādu, LR īpaši nediferencē īpašumtiesības starp valsti un valsts dzimtcilvēku, ar ko no brīvas personas viedokļa tas ir rupjš cilvēktiesību pārkāpums tiesībās uz īpašumu. Bez valsts atļaujas ar savu īpašumu tu nevari neko darīt bez pašvaldības un valsts atļaujas - pat atsavinot, noteiktas pirmpirkuma tiesības.

LR pilsoņiem, iedzīvotājiem faktiski kā LR dzimtcilvēkiem nekas nepieder, īpašumi viņu pārvaldībā nodoti uz laiku, jo valsts var uzlikt nesamaksājamu zemes un īpašuma nodokli un “atsavināt” īpašumu, zemi sev par labu.

Atbildēt

Pamatā ļaunums

16.02.2020. 12:31

»

...

Kas ir ļaunums tavā izpratnē


ir visa veida cilvēktiesību ierobežojumi uz cilvēkcieņas pilnu cilvēka un tautas kultūras dzīvi, kurai cilvēks sevi uzskata par piederošu.

Cilvēktiesības ir arī tiesības uz īpašumu, par ko Latvijā vispār nediskutē. Šai jomā no valsts puses likumos, MK noteikumos ir daudz melno caurumu, kas pakārtoti “ebreju impērijas trīs standartu” interesēm...

Cilvēktiesību ierobežojumi LR bieži ir arī tiesas, iestādes faktiskā rīcība, kuru pat neanalizē AT, Satversmes tiesa, kuras pašas ar savu faktisko rīcību - bezdarbību realizē cilvēktiesību ierobežojumus LR, tostarp pret pilsoņu kopuma materiālajām tiesībām.

Atbildēt

Karmas nav

16.02.2020. 11:58

»

...

Par pasi;tur stāv rakstīts ka tas ir LV īpašums,tuvākajā laika grasos to atdot īpašniekam...


Tas ir izdomājums paverdzināšanai, kaut kas līdzīgs reliģijai. To saista ar vairākām dzīvēm, atdzimšanu. Tie ir meli. Šie meli, ticība tiem atņem tieksmi uz pašcieņu, pašapziņu, liek samierināties ar netaisnību, ko citi nodara apzināti un mērķtiecīgii, zinot, ka esi paralizēts ar reliģiju, ticību valsts tiesai, likumam, ticību karmai utt. No otra puse - cilvēkam negribas neko darīt savā labā, viņš ir slinks - aizbildinās ar dieva sodu, karmu utt. Tikām ļaunums apzināti rīkojas, to zinot. Jautrība sākas, kad ļaunumu soda un ienaidnieks tevi sāk novērtēt un cienīt. Tad gan nenobrīnīties, cik maziski ir šie ļautiņi!

Atbildēt

Es saku paldies 4. maija varai,

16.02.2020. 11:50

»

lauķis

Vai ar šādu domāšanu nekļūsim par tādiem pat zemcilvēkiem kā varneši


par to, ka mani pārmācīja, kad tai pretojos. Uz mani pat šāva, policija ignorēja medicīnas izziņu, kriminālprocesu neierosināja, vara man ilgstoši likusi šķēršļus manu cilvēktiesību mērķu realizēšanā, bez šiem šķēršļiem, pašam aizstāvot savu cilvēka pašcieņu un pašapziņu, es nebūtu izaudzis līdz pareizai sapratnei par lietu kārtību 4. maija republikā. Šie šķēršļi lika man augt.

Atbildēt

...

16.02.2020. 11:47

»

Zemcilvēkiem kā varneši?

Kā tad aizstāvēsi savu cilvēka cienīgo dzīvi, ja 4. maija valsts tautu iznīcina, tiesiskas Latvijas vietā , kāda bija 1918. gada Latvija, liekot svešu komunistu - čekistu- cionistu kultūru? Kā šodien saglabāsi latvieša kultūru un pašapziņu, pašcieņu, ja varneši ņirgājas par tevi visos veidos? Ja tev...


Par pasi;tur stāv rakstīts ka tas ir LV īpašums,tuvākajā laika grasos to atdot īpašniekam.
Par pilsonību;tā ir verga važas.
Par pašcieņu;sistēmu izmainīt nevaru,bet mainu vidi ap sevi.
Attieksmē pret varnešiem;drātis mežā nelieku,par pārējo šeit neizteikšos,kaut ko jau tomēr lietas labā daru.
Dēļ kaut kādiem zemcilvēkiem netaisos bojāt karmu,paši nosprāgs.

Atbildēt

Zemcilvēkiem kā varneši?

16.02.2020. 11:33

»

lauķis

Vai ar šādu domāšanu nekļūsim par tādiem pat zemcilvēkiem kā varneši


Kā tad aizstāvēsi savu cilvēka cienīgo dzīvi, ja 4. maija valsts tautu iznīcina, tiesiskas Latvijas vietā , kāda bija 1918. gada Latvija, liekot svešu komunistu - čekistu- cionistu kultūru? Kā šodien saglabāsi latvieša kultūru un pašapziņu, pašcieņu, ja varneši ņirgājas par tevi visos veidos? Ja tev vairs nav pašcieņas, ko gribi aizstāt ar samierināšanos, tad tu esi pats tas zemcilvēks, ar kuru var nerēķināties un varneši ņirgājas par tevi nesodīti vēl vairāk, diskriminējot tevi kā valsts un pašvaldību dzimtcilvēku,. Joprojām tev par katru sīkumu jāprasa atļauja pašvaldībā. Pat tava pase, ko izdevusi LR, ir valsts dzimtcilvēka pase, jo esi LR valsts īpašums saskaņā ar jūras tiesībām, jo par valsts parādu atbildi solidāri ar citiem valsts dzimtcilvēkiem, zemcilvēkiem. E. Levits ir brīvs cilvēks kā Vācijas pilsonis, vēl brīvāks ir K. Kariņš kā ASV pilsonis. Pat oligarhi A. Lembergs, A. Šķēle, A. Šlesers u.c. kā Krūmiņš ir LR dzimtcilvēki, zemcilvēki, ja vien viņiem nav dubultpilsonība kā tirsējam L. Grantiņam H86. Ja tu samierinies ar šiem spēles noteikumiem, tu esi dzimtcilvēks, zemcilvēks pats.

Atbildēt

KNAB ir politisks ierocis

16.02.2020. 11:17

»

kursis

knābs vai valsts kontrole varētu ķerties klāt arī tām pašvaldību carēviču madību komisijām, atklātos pārsteidzošas lietiņas, kādi kakli tur satupināti un kādiem mērķiem


kur tiesību normas izmanto politisku mērķu sasniegšanai. Politiskie mērķi ir cionistu mērķi, nevis tiesiska Latvija. Kādi ir cionistu galvenie mērķi? Ekonomikas slepkavošana visos veidos, palielinot valsts parādu un ietekmējamību citu cionistu politikas mērķu realizēšanai.

Atbildēt

kursis

16.02.2020. 10:29

knābs vai valsts kontrole varētu ķerties klāt arī tām pašvaldību carēviču madību komisijām, atklātos pārsteidzošas lietiņas, kādi kakli tur satupināti un kādiem mērķiem

Atbildēt

Nevērtē sevi pret likumu

16.02.2020. 08:03

»

lauķis

Bet kā ir ar apziņu?Ne tu devi to dzīvību,ne tev atņemt to,lai gan labi saprotu cilvēkus kuri grib dzīvot netraucēti.Faktiski tā ir cilvēku apziņas problēma un pilnīga valsts impotence,likumi aizstāv varmāku,nevis upuri


Likumi ir iebiedēšanai un piespiedu vainas pierādīšanai, piespiestai vainas nožēlošanai. Citreiz vienīgais līdzeklis ir tikai stieple metra augstumā, jo der tieši kvadracikliem. . Otrreiz netraucēs citu mieru, cienīs sabiedrību. Lietus aizskalo visas pēdas.

Sevi cienošam notikumi jāvērtē un to ietekme uz sevi, izejot no trim principiem.

1. garaspēka pretoties,
2. fiziskas pretestības spējas,
3. likums.

Likumu pārstāv policija, prokuratūra, tiesa, kas sevi pierādījušas savā bezdarbībā.

Fiziski pretojoties jāizsver samērīguma princips.

Garaspēks izsver sabalansētību starp likumu un samērīgumu fiziski pretoties. Steigties nedrīkst. Var izdarīt kļūdas. Šai gad., kas rakstā, tiem 9. maija mežoņiem kopā par pašv. vad., policiju, visi uz vienu roku pret sabiedrības tiesībām un interesēm, optimālākais variants novilkt stieples desmit vietās metra augstumā. Kad kāds no tiem riebekļiem lauzīs sprandu, vai nonāks slimnīcā, to uzzinās visi, tad stieples var novākt. Mērķis būs sasniegts. Uz cik ilgu laiku, to rādīs laiks. Tas jādara vienatnē. Telefonu līdzi nedrīkst ņemt. Jo vēlāk pēc t. pārvietošanās mob. t. uztveres zonā var identificēt personu. Apspriest jautājumu par stieplēm nedrīkst ne ar vienu citu. Telefona sarunas, kas notiek ieslēgta t. tuvumā, ieraksta. Ko zin divi, zin visi. Lietus aizskalo visas pēdas.

Atbildēt

lauķis

16.02.2020. 06:46

»

Hihi

Tērauda stieple pusotru metru virs zemes palîdzēja cīnīties ar motorizētiem komisāriem


Bet kā ir ar apziņu?Ne tu devi to dzīvību,ne tev atņemt to,lai gan labi saprotu cilvēkus kuri grib dzīvot netraucēti.Faktiski tā ir cilvēku apziņas problēma un pilnīga valsts impotence,likumi aizstāv varmāku,nevis upuri.

Atbildēt

ko dara

16.02.2020. 06:19

»

Rīgas mežu"'cirtēju-mednieku mafija

Juris Buškevics...


13 medību klubu koplīguma pilvarotā persona?

Atbildēt

Hihi

15.02.2020. 18:44

Tērauda stieple pusotru metru virs zemes palîdzēja cīnīties ar motorizētiem komisāriem

Atbildēt

Tad,

15.02.2020. 17:25

»

?

kad pienāks klonu Raimonda Bergmaņa, Edgara Tavara, Viktora Valaiņa, Armanda Krauzes kārta


kad pilnībā noformēsies Mežabrāļu varas ordeņa struktūra.

Atbildēt

Zoļkužs

15.02.2020. 10:45

»

Osis

Lembergveidīgie šobrīd uz pilnu klapi vienā mierā turpina saimniekot gan Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās komisijā, gan Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisjā ar saviem statistiem priekšgalā. Vienā ar Jāni Vitenbergu no politiskās prostitūtas KPV, otrā ar Jāni...


Es kā saimnieks uzskatu, ka man vairāku tūkstošu ieguldījums, lai izpildītu Eiropas prasības vides aizsardzībā, ganāmpulka nosargāšanā, sējumu apdrošināšanā, ir daudz lielāks nekā nopirkt dažus vajadzīgos Saeimā vai lospā. Vienalga kur.

Atbildēt

un

15.02.2020. 10:22

»

?

kad pienāks klonu Raimonda Bergmaņa, Edgara Tavara, Viktora Valaiņa, Armanda Krauzes kārta


Ringolda Arnīša, pesticīdu tirgoņa un Pētera Dimanta, kurš solīja traktorus un sūdus pie Saeimas, kārta?

Atbildēt

?

15.02.2020. 10:15

»

Drīz pienāks arī A. Brigmaņa un G. Ulmaņa

kārta samaksāt


kad pienāks klonu Raimonda Bergmaņa, Edgara Tavara, Viktora Valaiņa, Armanda Krauzes kārta?

Atbildēt

Osis

15.02.2020. 09:41

»

Paldies autoram par rakstu

Tas ievieš korekcijas priekšstatos par Latvijas laukiem. Kad došos uz Dundagas pusi, izpētīšu situāciju. Ceru, ka atradīšu konkrēto teritoriju. Pie reizes iegriezīšos paskatīties uz pašvaldības vadītāju un pašvaldības policijas priekšnieku. Jānoskaidro būs, kur viņi dzīvo. Jāskatās, ko var darīt. Tāda...


Lembergveidīgie šobrīd uz pilnu klapi vienā mierā turpina saimniekot gan Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās komisijā, gan Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisjā ar saviem statistiem priekšgalā. Vienā ar Jāni Vitenbergu no politiskās prostitūtas KPV, otrā ar Jāni Rancānu no izcilākās krāpnieku bandas, kāda vien pieredzēta - JKP. Stratēģiski svarīgās lēmumu pieņemšanas vietās.
Visa nelietība, kas ko pērk, ir redzams Saeimā. Dundaga, Straupe, Kurmene, Salnava.. ir vien spogulis.

Atbildēt

Arī A. Lembergs saistīts ar organizēto noziedzību

15.02.2020. 09:36

»

Vecais

Vitālijs Puzankovs-90-tajos gados saistīts ar organizēto noziedzību


līdz šai dienai maksā par jumtu..

Atbildēt

Vecais

15.02.2020. 08:28

Vitālijs Puzankovs-90-tajos gados saistīts ar organizēto noziedzību.....
Tevs-ogļu pārkraušanas terminala LACON direktors (Bolderaja)

Atbildēt

Paldies autoram par rakstu

15.02.2020. 04:03

Tas ievieš korekcijas priekšstatos par Latvijas laukiem. Kad došos uz Dundagas pusi, izpētīšu situāciju. Ceru, ka atradīšu konkrēto teritoriju. Pie reizes iegriezīšos paskatīties uz pašvaldības vadītāju un pašvaldības policijas priekšnieku. Jānoskaidro būs, kur viņi dzīvo. Jāskatās, ko var darīt. Tāda situācija ir nenormāla. Ar kādu vnk pietiek parunāt, cits vnk vārdus nesaprot. Cits nāk pie saprašanas, ja anonīmas personas ierodas viņu dzīvesvietās.. Mums anonīmi jāpalīdz vienam otram. Citādi te saimnieko lembergveidīgie.

Atbildēt

oi

15.02.2020. 00:29

»

Mežinieks

Neaizmirsīšu


netiepies

Atbildēt

Donna Beiža

14.02.2020. 22:11

Mednieki ir izdzimteņi.

Atbildēt

Mežinieks

14.02.2020. 19:45

»

izdari sav pakalpojumu

aizmirsti, ka esi mežinieks


Neaizmirsīšu.

Atbildēt

vepri bez robežām

14.02.2020. 18:26

»

Nu taču beidzot

attopieties, ļautiņi, un neslēdziet ar tiem laupītājiem nekādus medību līgumus par savām platībām! Trenciet viņus ar sūdieniem kokiem un mēslu dakšām, cik tālu vien varat! Un tie, kas tajā cilpā netīšām iekrituši, nāciet pie prāta, un laužiet visus izkrāptos medību platību līgumus, uz ātrāko! Un nelaidiet...


medību saimniecība pēc būtības ne ar ko neatšķiras no zemnieku saimniecības. Mednieks audzē mežacūku tāpat kā zemnieks audzē savas cūkas – gan seko līdzi to populācijas attīstībai, gan piebaro.
Valters Lūsis. Medību daļas vadītājs
LA, 21.09.2014


Atbildēt

Komunisti un čemisti piebeidza

14.02.2020. 17:35

»

nepūt miglu acīs

visa meža nozare un militātrie pasūtījumi ir ZZS un naconāļu rokās. Tās guberņas jau sen sadalītas. Neatceries, ka Baumanis noslēdza ar Bergmani līgumu


mežabrāļus un izzog latviju ar krievu okupantiem un uzturēšanās atļauju pircējiem no bijušās PSRS.

Atbildēt

Šodienas Latvijā

14.02.2020. 17:33

»

mežu izlaupīšanas biznesā

nav ne jūdu, ne grieķu


laupītājiem nav nacionalitātes, krievu okupanti un komunisti un čekisti vien palikuši ar saviem bērniem.

Atbildēt

Andris

14.02.2020. 15:44

»

valsts resursa izzagšana jāaptur!

gada laikā no Latvijas mežiem tiek izvestas 145 fūres meža gaļas ! tas notiek katru medības sezonu, katru gadu


Ir mednieku klubi, kuri nodarbojas tikai un vienīgi ar komercmedībām, tajos ir štata dzinēji. Tajos klubos maksā par to ka dzen, parasti ir atlasīti tie labākie dzinēji un vakantu vietu nav.

Atbildēt

nepūt miglu acīs

14.02.2020. 14:40

»

Krivu mafijai būtu jābaidās Latvijas laukos

no latviešiem kā mežabrāļiem! Kas notiek? Nav vairs vīru Latvijas laukos, kas krivu okupantiem un baltkrievu ierāda vietu? Visi latvieši aizbraukuši? Žīdi tikai palikuši


visa meža nozare un militātrie pasūtījumi ir ZZS un naconāļu rokās. Tās guberņas jau sen sadalītas. Neatceries, ka Baumanis noslēdza ar Bergmani līgumu?

Atbildēt

mežu izlaupīšanas biznesā

14.02.2020. 14:26

»

Raksts ir par ko citu-

par krievu mafiju Latvijas laukos


nav ne jūdu, ne grieķu..
laupītājiem nav nacionalitātes

Atbildēt

Krivu mafijai būtu jābaidās Latvijas laukos

14.02.2020. 14:17

»

Raksts ir par ko citu-

par krievu mafiju Latvijas laukos


no latviešiem kā mežabrāļiem! Kas notiek? Nav vairs vīru Latvijas laukos, kas krivu okupantiem un baltkrievu ierāda vietu? Visi latvieši aizbraukuši? Žīdi tikai palikuši?

Atbildēt

Kā tika pie meža zemes un medību platībām?

14.02.2020. 13:28

Vienkārši skatiens „Latvijas valsts mežu” mājas lapā. Ierindas reģionu darbinieki. Elementāri, ņem tik katra reģiona iecirkņus. Mežkopji (67 pers.), mežkopības meistari (53 pers.) mežizstrādes meisari (51 pers.), neskaitot trekno vadības galu.
Visiem šiem personāžiem ir savs medību bizness, vai nu savi privātie medību klubi, kas nomā platības par santīmiem no Latvijas valsts mežiem uz 20- 30 gadiem, vai nodarbojas ar biznesu klubu valdēs. Visi šie personāži jau ļoti sen pa lēto arī sagrābušies meža zemes un it kā nekoptas lauksaimniecības platības reģionos. Tagad saveidojuši katrs savu caristi un katrs laupa ar saviem noteikumiem.

Atbildēt

latvietiņš

14.02.2020. 13:21

Nevajag skaust cilvēku, kurš visu ir nopelnījis sūrā grūtā darbā!Tādas caristes nodibināšanai taču ir bijusi vajadzīga liela nauda. UN cilvēkam ir jāstrādā dienu un nakti, lai tādu nopelnītu. Droši vien arī viņš padomju gados jau tirgoja pašaudzētas tulpes vai redīsu buntītes un taupības nolūkā pārtika tikai no ķieģeļrupjmaizes, kam virsū kaisīja mazu šķipsniņu sāls vai veikalā par brīvu izlūgtu sīļķu sālījumu. Un nevajag te izplatīt nomelnojošas runas par to, ka viņš to savu kapitālu ir negodīgi ieguvis vai no kaimiņvalsts specdienestiem saņēmis. Dižie mūsu valsts drošības un kontroles dienesti tad sen jau to būtu atklājuši. Bet, kā redziet, viss ir labākajā kārtībā. Tātad, visu cieņu šim darbarūķim!

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

14.02.2020. 13:13

Toties Latvijas valsts drošības dienestiem, kam šādas lietas pie mūsu Rietumu robežās jau sen būtu jāzin un jānovērš, būs lepna jauna biroja ēka Rīgas centrā!!!! Tieši tik lieli idioti esam...

Atbildēt

kopš 40.gada okupācijas

14.02.2020. 12:23

savējie ielikti visās vietās, kāpēc lai okupanti nedzīrotu. dzīru laikā iesprauž kādai latvietele un skat atkal savējais ko amatā ielikt.

Atbildēt

+++

14.02.2020. 11:42

»

Rīgas mežu"'cirtēju-mednieku mafija

Juris Buškevics...


"Rīgas mežiem" ir pat sava zāģētava "Norupe" un ir pat savs BRIEŽU DĀRZS! Bet dividendēs rīdziniekiem plika piga!

Atbildēt

kā tika pie zemes?

14.02.2020. 11:37

»

muižniecība

Muižniecība pārstāv Trešo kārtu. Latvijā muižnieku dzimtām, muižu īpašumiem bija dziļas vēsturiskas saknes un pamatojums, arī uzvedības kodekss. Kas ir jauno laiku zemes lielīpašnieki, kas, lielā mērā, izmantojot ekonomisko depresiju un līdzekļu trūkumu, uzpirka zemes un kāda ir šo līdzekļu izcelsme...


ļoti uzskatāms piemērs, piem, kaut vai tā pati Pilvere, bijusī Zemkopības ministrijas ierēdne, LAD vadītāja. Kā tika pie zemes, kā jūs diemājiet?
Tagad Pilvere ir gan "Latvijas valsts meži" padomes locekle, gan LLU rektores amatā jau kuru pilnvaru termiņu? Un vienā mierā slēdz līgumus ar savu firmu.

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) Eiropas fondu projekta īstenošanai kā vienu no sadarbības partneriem piesaistījusi akciju sabiedrību “Ziedi JP”, kas pieder universitātes rektores ģimenei, bet pati rektore – Irina Pilvere, ir uzņēmuma padomes locekle. Par to šovakar ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”. Lauku atbalsta dienests (LAD), kas vērtē publiskajam atbalstam pieteiktos projektus, pamatojumu projekta noraidīšanai nav saskatījis.

Atbildēt

Rīgas mežu"'cirtēju-mednieku mafija

14.02.2020. 11:21

»

neaizmirstam

"Rīgas mežos" valda tā pati cirtēju-mednieku mafija


Juris Buškevics
1) SIA “Rīgas meži” valdes loceklis

2) Biedrība “Latvijas mednieku savienība” Nacionālā padome, Zemgales reģions

3) Mednieku biedrības „Rīgas meži” vadītājs, Ogre

4) Rīgas domes Mājokļu un vides departaments, Medību koordinācijas komisijas loceklis – darbojas kā Latvijas Meža īpašnieku biedrības pārstāvis

5) Latvijas Lauksaimniecības Universitātes mednieku kluba un 13 medību klubu koplīguma pilnvarotā persona

6) Biedrība “Latvijas mežu sartifikācijas padome”, Biedrības padome, Ekonomiskā sekcija:
Juris Buškevics – SIA “Rīgas meži” +
Edvīns Zakovics - AS Latvijas valsts meži (Padomes priekšsēdētāja vietnieks)

2017.gadā "Rīgas meži" Buškevicam maksāja 65 244 eiro algu. 180 eiro pielika Pārtikas un veterinārais dienests, bet 171 eiro – Igaunijas uzņēmums "Hunt-Fish Group OÜ".

KNAB :Politisko partiju finansēšanaValsts amatpersonu darbības kontroleNoziedzīgu nodarījumu izmeklēšana Partiju finanšu datubāze:
Dāvinājumi, ziedojumi
Dāvinājuma saņēmējs
Partijas nosaukums: Gods kalpot Rīgai, Partija
Informācija par dāvinājumu (ziedojumu)
Veids: Nauda
Vērtība: EUR 3000.00
Datums: 18.06.2018
Dāvinātājs Nosaukums (vārds uzvārds): Juris Buškevics

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...