Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Cara medības Dundagas guberņā

Jānis Beiža Dundagā, speciāli Pietiek
13.02.2020.
Komentāri (95)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

soms

03.08.2020. 15:13

Šī īpašumu uzpirkšana un cilvēku iebiedēšana zem policijas un pašvaldības redzesloka ļoti atgādina situāciju, kad viens cits krievs nopirka gandrīz visu somiem piederošu salu somu līcī un tur sabūvēja militāras būves par "personiskiem" līdzekļiem. Žēl, ka SAB un Drošības policija ir tik vājas iestādes.

Atbildēt

antons mikoss

10.03.2020. 22:54

»

paardomas

Zeme ir mūsu kopējās mājas.Kā var privatizēt to kas pieder visiem


Dvēseles svars ir tikai 21 grams,tur savietojas tikai zināšanas un garīgums.....
Nu gan samuldējies. Pēdējā izelpa un pirdiens 21 litrs? Tā kā padaudz.
Par caristes nostiprināšanos nebrīnieties. Slāvlatvijas prezidents Levits pats personīgi piesaistījis ~ 300 000 okupantu militārpersonas ar ģimenēm.

Atbildēt

nezin nez

28.02.2020. 14:56

nezin vai šis pagastvecis,bet iepriekšējais ar savu svītu gan,viesojās pie rakstā minētās personas

Atbildēt

kokvedējs

17.02.2020. 20:33

ja šaušana pa dzīvu mērķi nesagādā uztraukumu, tad vairs nav ko iesākt

Atbildēt

Nu gan tēmu uz grāvi aizvilka...

16.02.2020. 14:47

Kāds vispār atceras par ko bija raksts??? Kāds rakstam sakars ar te pēdējos 50 komentos apspriesto?

Atbildēt

Tas ir Jūsu viedoklis par nodokli uz zemesīpašumu

16.02.2020. 14:40

»

...

Sacītajam pilnīgi piekrītu


Diemžēl tāds viedoklis un tāda realizācija nevar pastāvēt ilgstoši, ja ASV un citur neatceļ cilvēktiesības uz zemes īpašumu, kura īpašnieka tiesības ir atklāt uguni pat aizdomu gadījumā, redzot svešus staigājot (izmantojot pārvietojoties) pa Jūsu īpašumu. Īpašums tur iegūts ar asinīm un sviedriem. Arī 1918. g. Latvijā bija analoģiski. Šodien cionisms atsavina īpašumus visos veidos ebreju un globālās finansu korporokrātijas labā.

Varbūt Jūs esat no tiem, kuriem jādzīvo uz Mēness. Bet runā, ka tur visi gabali ir jau izpārdoti!

Tieši pretēji - brīvs ir tikai īpašnieks pret nodokli valstij, kas nekad neļautu atsavināt īpašumu. Latvijai vairs nav cerību. Cerības saglabāt cilvēkcienīgu dzīvi Latvijā ir tikai informētajiem par aktualitātēm un juridiski zinošajiem. Tiem, kas prot un spēj sevi aizstāvēt paši pret 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts iekārtu. Tiem, kas paredz, ko valsts ar jauniem likumgrozījumiem plāno pret privātpersonu.

Atbildēt

...

16.02.2020. 13:58

»

Šodienas LR valda ES direktīvas,

zem kurām pakārtota LR mainīgā likumdošana “ebreju impērijas trīs standartos”, jo.. Izraēlas valsts projekts beidzas 2022. gadā un cionistu ebreju impērijai jāintegrējas globālā pasaulē. Kas jau notiek...


Sacītajam pilnīgi piekrītu.
Tomēr zeme ir visu cilvēku kopējās mājas,īpašums uz zemi nav adekvāts,tāpat kā uz Mēness.Līdz ar to t.s. valstīm vai privātpersonām iekasēt zemes nodokli ir tikpat neadekvāti.Ta ir verdzība.

Atbildēt

Šodienas LR valda ES direktīvas,

16.02.2020. 13:13

»

...

Tiesības uz īpašumu


zem kurām pakārtota LR mainīgā likumdošana “ebreju impērijas trīs standartos”, jo.. Izraēlas valsts projekts beidzas 2022. gadā un cionistu ebreju impērijai jāintegrējas globālā pasaulē. Kas jau notiek.

Latvijas visi iedzīvotāji ir LR, parādnieka globālajai finansu korporokrātijai, īpašums, ko apliecina tiem izdotās pases un likumi, MK noteikumi kā īpašuma lietošanas instrukcijas..:). Ņemot vērā, ka šie tā saucamie LR pilsoņi ir LR īpašums un solidāri atbild par LR valsts kopējo parādu, LR īpaši nediferencē īpašumtiesības starp valsti un valsts dzimtcilvēku, ar ko no brīvas personas viedokļa tas ir rupjš cilvēktiesību pārkāpums tiesībās uz īpašumu. Bez valsts atļaujas ar savu īpašumu tu nevari neko darīt bez pašvaldības un valsts atļaujas - pat atsavinot, noteiktas pirmpirkuma tiesības.

LR pilsoņiem, iedzīvotājiem faktiski kā LR dzimtcilvēkiem nekas nepieder, īpašumi viņu pārvaldībā nodoti uz laiku, jo valsts var uzlikt nesamaksājamu zemes un īpašuma nodokli un “atsavināt” īpašumu, zemi sev par labu.

Atbildēt

Pamatā ļaunums

16.02.2020. 12:31

»

...

Kas ir ļaunums tavā izpratnē


ir visa veida cilvēktiesību ierobežojumi uz cilvēkcieņas pilnu cilvēka un tautas kultūras dzīvi, kurai cilvēks sevi uzskata par piederošu.

Cilvēktiesības ir arī tiesības uz īpašumu, par ko Latvijā vispār nediskutē. Šai jomā no valsts puses likumos, MK noteikumos ir daudz melno caurumu, kas pakārtoti “ebreju impērijas trīs standartu” interesēm...

Cilvēktiesību ierobežojumi LR bieži ir arī tiesas, iestādes faktiskā rīcība, kuru pat neanalizē AT, Satversmes tiesa, kuras pašas ar savu faktisko rīcību - bezdarbību realizē cilvēktiesību ierobežojumus LR, tostarp pret pilsoņu kopuma materiālajām tiesībām.

Atbildēt

Karmas nav

16.02.2020. 11:58

»

...

Par pasi;tur stāv rakstīts ka tas ir LV īpašums,tuvākajā laika grasos to atdot īpašniekam...


Tas ir izdomājums paverdzināšanai, kaut kas līdzīgs reliģijai. To saista ar vairākām dzīvēm, atdzimšanu. Tie ir meli. Šie meli, ticība tiem atņem tieksmi uz pašcieņu, pašapziņu, liek samierināties ar netaisnību, ko citi nodara apzināti un mērķtiecīgii, zinot, ka esi paralizēts ar reliģiju, ticību valsts tiesai, likumam, ticību karmai utt. No otra puse - cilvēkam negribas neko darīt savā labā, viņš ir slinks - aizbildinās ar dieva sodu, karmu utt. Tikām ļaunums apzināti rīkojas, to zinot. Jautrība sākas, kad ļaunumu soda un ienaidnieks tevi sāk novērtēt un cienīt. Tad gan nenobrīnīties, cik maziski ir šie ļautiņi!

Atbildēt

Es saku paldies 4. maija varai,

16.02.2020. 11:50

»

lauķis

Vai ar šādu domāšanu nekļūsim par tādiem pat zemcilvēkiem kā varneši


par to, ka mani pārmācīja, kad tai pretojos. Uz mani pat šāva, policija ignorēja medicīnas izziņu, kriminālprocesu neierosināja, vara man ilgstoši likusi šķēršļus manu cilvēktiesību mērķu realizēšanā, bez šiem šķēršļiem, pašam aizstāvot savu cilvēka pašcieņu un pašapziņu, es nebūtu izaudzis līdz pareizai sapratnei par lietu kārtību 4. maija republikā. Šie šķēršļi lika man augt.

Atbildēt

...

16.02.2020. 11:47

»

Zemcilvēkiem kā varneši?

Kā tad aizstāvēsi savu cilvēka cienīgo dzīvi, ja 4. maija valsts tautu iznīcina, tiesiskas Latvijas vietā , kāda bija 1918. gada Latvija, liekot svešu komunistu - čekistu- cionistu kultūru? Kā šodien saglabāsi latvieša kultūru un pašapziņu, pašcieņu, ja varneši ņirgājas par tevi visos veidos? Ja tev...


Par pasi;tur stāv rakstīts ka tas ir LV īpašums,tuvākajā laika grasos to atdot īpašniekam.
Par pilsonību;tā ir verga važas.
Par pašcieņu;sistēmu izmainīt nevaru,bet mainu vidi ap sevi.
Attieksmē pret varnešiem;drātis mežā nelieku,par pārējo šeit neizteikšos,kaut ko jau tomēr lietas labā daru.
Dēļ kaut kādiem zemcilvēkiem netaisos bojāt karmu,paši nosprāgs.

Atbildēt

Zemcilvēkiem kā varneši?

16.02.2020. 11:33

»

lauķis

Vai ar šādu domāšanu nekļūsim par tādiem pat zemcilvēkiem kā varneši


Kā tad aizstāvēsi savu cilvēka cienīgo dzīvi, ja 4. maija valsts tautu iznīcina, tiesiskas Latvijas vietā , kāda bija 1918. gada Latvija, liekot svešu komunistu - čekistu- cionistu kultūru? Kā šodien saglabāsi latvieša kultūru un pašapziņu, pašcieņu, ja varneši ņirgājas par tevi visos veidos? Ja tev vairs nav pašcieņas, ko gribi aizstāt ar samierināšanos, tad tu esi pats tas zemcilvēks, ar kuru var nerēķināties un varneši ņirgājas par tevi nesodīti vēl vairāk, diskriminējot tevi kā valsts un pašvaldību dzimtcilvēku,. Joprojām tev par katru sīkumu jāprasa atļauja pašvaldībā. Pat tava pase, ko izdevusi LR, ir valsts dzimtcilvēka pase, jo esi LR valsts īpašums saskaņā ar jūras tiesībām, jo par valsts parādu atbildi solidāri ar citiem valsts dzimtcilvēkiem, zemcilvēkiem. E. Levits ir brīvs cilvēks kā Vācijas pilsonis, vēl brīvāks ir K. Kariņš kā ASV pilsonis. Pat oligarhi A. Lembergs, A. Šķēle, A. Šlesers u.c. kā Krūmiņš ir LR dzimtcilvēki, zemcilvēki, ja vien viņiem nav dubultpilsonība kā tirsējam L. Grantiņam H86. Ja tu samierinies ar šiem spēles noteikumiem, tu esi dzimtcilvēks, zemcilvēks pats.

Atbildēt

KNAB ir politisks ierocis

16.02.2020. 11:17

»

kursis

knābs vai valsts kontrole varētu ķerties klāt arī tām pašvaldību carēviču madību komisijām, atklātos pārsteidzošas lietiņas, kādi kakli tur satupināti un kādiem mērķiem


kur tiesību normas izmanto politisku mērķu sasniegšanai. Politiskie mērķi ir cionistu mērķi, nevis tiesiska Latvija. Kādi ir cionistu galvenie mērķi? Ekonomikas slepkavošana visos veidos, palielinot valsts parādu un ietekmējamību citu cionistu politikas mērķu realizēšanai.

Atbildēt

kursis

16.02.2020. 10:29

knābs vai valsts kontrole varētu ķerties klāt arī tām pašvaldību carēviču madību komisijām, atklātos pārsteidzošas lietiņas, kādi kakli tur satupināti un kādiem mērķiem

Atbildēt

Nevērtē sevi pret likumu

16.02.2020. 08:03

»

lauķis

Bet kā ir ar apziņu?Ne tu devi to dzīvību,ne tev atņemt to,lai gan labi saprotu cilvēkus kuri grib dzīvot netraucēti.Faktiski tā ir cilvēku apziņas problēma un pilnīga valsts impotence,likumi aizstāv varmāku,nevis upuri


Likumi ir iebiedēšanai un piespiedu vainas pierādīšanai, piespiestai vainas nožēlošanai. Citreiz vienīgais līdzeklis ir tikai stieple metra augstumā, jo der tieši kvadracikliem. . Otrreiz netraucēs citu mieru, cienīs sabiedrību. Lietus aizskalo visas pēdas.

Sevi cienošam notikumi jāvērtē un to ietekme uz sevi, izejot no trim principiem.

1. garaspēka pretoties,
2. fiziskas pretestības spējas,
3. likums.

Likumu pārstāv policija, prokuratūra, tiesa, kas sevi pierādījušas savā bezdarbībā.

Fiziski pretojoties jāizsver samērīguma princips.

Garaspēks izsver sabalansētību starp likumu un samērīgumu fiziski pretoties. Steigties nedrīkst. Var izdarīt kļūdas. Šai gad., kas rakstā, tiem 9. maija mežoņiem kopā par pašv. vad., policiju, visi uz vienu roku pret sabiedrības tiesībām un interesēm, optimālākais variants novilkt stieples desmit vietās metra augstumā. Kad kāds no tiem riebekļiem lauzīs sprandu, vai nonāks slimnīcā, to uzzinās visi, tad stieples var novākt. Mērķis būs sasniegts. Uz cik ilgu laiku, to rādīs laiks. Tas jādara vienatnē. Telefonu līdzi nedrīkst ņemt. Jo vēlāk pēc t. pārvietošanās mob. t. uztveres zonā var identificēt personu. Apspriest jautājumu par stieplēm nedrīkst ne ar vienu citu. Telefona sarunas, kas notiek ieslēgta t. tuvumā, ieraksta. Ko zin divi, zin visi. Lietus aizskalo visas pēdas.

Atbildēt

lauķis

16.02.2020. 06:46

»

Hihi

Tērauda stieple pusotru metru virs zemes palîdzēja cīnīties ar motorizētiem komisāriem


Bet kā ir ar apziņu?Ne tu devi to dzīvību,ne tev atņemt to,lai gan labi saprotu cilvēkus kuri grib dzīvot netraucēti.Faktiski tā ir cilvēku apziņas problēma un pilnīga valsts impotence,likumi aizstāv varmāku,nevis upuri.

Atbildēt

ko dara

16.02.2020. 06:19

»

Rīgas mežu"'cirtēju-mednieku mafija

Juris Buškevics...


13 medību klubu koplīguma pilvarotā persona?

Atbildēt

Hihi

15.02.2020. 18:44

Tērauda stieple pusotru metru virs zemes palîdzēja cīnīties ar motorizētiem komisāriem

Atbildēt

Tad,

15.02.2020. 17:25

»

?

kad pienāks klonu Raimonda Bergmaņa, Edgara Tavara, Viktora Valaiņa, Armanda Krauzes kārta


kad pilnībā noformēsies Mežabrāļu varas ordeņa struktūra.

Atbildēt

Zoļkužs

15.02.2020. 10:45

»

Osis

Lembergveidīgie šobrīd uz pilnu klapi vienā mierā turpina saimniekot gan Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās komisijā, gan Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisjā ar saviem statistiem priekšgalā. Vienā ar Jāni Vitenbergu no politiskās prostitūtas KPV, otrā ar Jāni...


Es kā saimnieks uzskatu, ka man vairāku tūkstošu ieguldījums, lai izpildītu Eiropas prasības vides aizsardzībā, ganāmpulka nosargāšanā, sējumu apdrošināšanā, ir daudz lielāks nekā nopirkt dažus vajadzīgos Saeimā vai lospā. Vienalga kur.

Atbildēt

un

15.02.2020. 10:22

»

?

kad pienāks klonu Raimonda Bergmaņa, Edgara Tavara, Viktora Valaiņa, Armanda Krauzes kārta


Ringolda Arnīša, pesticīdu tirgoņa un Pētera Dimanta, kurš solīja traktorus un sūdus pie Saeimas, kārta?

Atbildēt

?

15.02.2020. 10:15

»

Drīz pienāks arī A. Brigmaņa un G. Ulmaņa

kārta samaksāt


kad pienāks klonu Raimonda Bergmaņa, Edgara Tavara, Viktora Valaiņa, Armanda Krauzes kārta?

Atbildēt

Osis

15.02.2020. 09:41

»

Paldies autoram par rakstu

Tas ievieš korekcijas priekšstatos par Latvijas laukiem. Kad došos uz Dundagas pusi, izpētīšu situāciju. Ceru, ka atradīšu konkrēto teritoriju. Pie reizes iegriezīšos paskatīties uz pašvaldības vadītāju un pašvaldības policijas priekšnieku. Jānoskaidro būs, kur viņi dzīvo. Jāskatās, ko var darīt. Tāda...


Lembergveidīgie šobrīd uz pilnu klapi vienā mierā turpina saimniekot gan Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās komisijā, gan Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisjā ar saviem statistiem priekšgalā. Vienā ar Jāni Vitenbergu no politiskās prostitūtas KPV, otrā ar Jāni Rancānu no izcilākās krāpnieku bandas, kāda vien pieredzēta - JKP. Stratēģiski svarīgās lēmumu pieņemšanas vietās.
Visa nelietība, kas ko pērk, ir redzams Saeimā. Dundaga, Straupe, Kurmene, Salnava.. ir vien spogulis.

Atbildēt

Arī A. Lembergs saistīts ar organizēto noziedzību

15.02.2020. 09:36

»

Vecais

Vitālijs Puzankovs-90-tajos gados saistīts ar organizēto noziedzību


līdz šai dienai maksā par jumtu..

Atbildēt

Vecais

15.02.2020. 08:28

Vitālijs Puzankovs-90-tajos gados saistīts ar organizēto noziedzību.....
Tevs-ogļu pārkraušanas terminala LACON direktors (Bolderaja)

Atbildēt

Paldies autoram par rakstu

15.02.2020. 04:03

Tas ievieš korekcijas priekšstatos par Latvijas laukiem. Kad došos uz Dundagas pusi, izpētīšu situāciju. Ceru, ka atradīšu konkrēto teritoriju. Pie reizes iegriezīšos paskatīties uz pašvaldības vadītāju un pašvaldības policijas priekšnieku. Jānoskaidro būs, kur viņi dzīvo. Jāskatās, ko var darīt. Tāda situācija ir nenormāla. Ar kādu vnk pietiek parunāt, cits vnk vārdus nesaprot. Cits nāk pie saprašanas, ja anonīmas personas ierodas viņu dzīvesvietās.. Mums anonīmi jāpalīdz vienam otram. Citādi te saimnieko lembergveidīgie.

Atbildēt

oi

15.02.2020. 00:29

»

Mežinieks

Neaizmirsīšu


netiepies

Atbildēt

Donna Beiža

14.02.2020. 22:11

Mednieki ir izdzimteņi.

Atbildēt

Mežinieks

14.02.2020. 19:45

»

izdari sav pakalpojumu

aizmirsti, ka esi mežinieks


Neaizmirsīšu.

Atbildēt

vepri bez robežām

14.02.2020. 18:26

»

Nu taču beidzot

attopieties, ļautiņi, un neslēdziet ar tiem laupītājiem nekādus medību līgumus par savām platībām! Trenciet viņus ar sūdieniem kokiem un mēslu dakšām, cik tālu vien varat! Un tie, kas tajā cilpā netīšām iekrituši, nāciet pie prāta, un laužiet visus izkrāptos medību platību līgumus, uz ātrāko! Un nelaidiet...


medību saimniecība pēc būtības ne ar ko neatšķiras no zemnieku saimniecības. Mednieks audzē mežacūku tāpat kā zemnieks audzē savas cūkas – gan seko līdzi to populācijas attīstībai, gan piebaro.
Valters Lūsis. Medību daļas vadītājs
LA, 21.09.2014


Atbildēt

Komunisti un čemisti piebeidza

14.02.2020. 17:35

»

nepūt miglu acīs

visa meža nozare un militātrie pasūtījumi ir ZZS un naconāļu rokās. Tās guberņas jau sen sadalītas. Neatceries, ka Baumanis noslēdza ar Bergmani līgumu


mežabrāļus un izzog latviju ar krievu okupantiem un uzturēšanās atļauju pircējiem no bijušās PSRS.

Atbildēt

Šodienas Latvijā

14.02.2020. 17:33

»

mežu izlaupīšanas biznesā

nav ne jūdu, ne grieķu


laupītājiem nav nacionalitātes, krievu okupanti un komunisti un čekisti vien palikuši ar saviem bērniem.

Atbildēt

Andris

14.02.2020. 15:44

»

valsts resursa izzagšana jāaptur!

gada laikā no Latvijas mežiem tiek izvestas 145 fūres meža gaļas ! tas notiek katru medības sezonu, katru gadu


Ir mednieku klubi, kuri nodarbojas tikai un vienīgi ar komercmedībām, tajos ir štata dzinēji. Tajos klubos maksā par to ka dzen, parasti ir atlasīti tie labākie dzinēji un vakantu vietu nav.

Atbildēt

nepūt miglu acīs

14.02.2020. 14:40

»

Krivu mafijai būtu jābaidās Latvijas laukos

no latviešiem kā mežabrāļiem! Kas notiek? Nav vairs vīru Latvijas laukos, kas krivu okupantiem un baltkrievu ierāda vietu? Visi latvieši aizbraukuši? Žīdi tikai palikuši


visa meža nozare un militātrie pasūtījumi ir ZZS un naconāļu rokās. Tās guberņas jau sen sadalītas. Neatceries, ka Baumanis noslēdza ar Bergmani līgumu?

Atbildēt

mežu izlaupīšanas biznesā

14.02.2020. 14:26

»

Raksts ir par ko citu-

par krievu mafiju Latvijas laukos


nav ne jūdu, ne grieķu..
laupītājiem nav nacionalitātes

Atbildēt

Krivu mafijai būtu jābaidās Latvijas laukos

14.02.2020. 14:17

»

Raksts ir par ko citu-

par krievu mafiju Latvijas laukos


no latviešiem kā mežabrāļiem! Kas notiek? Nav vairs vīru Latvijas laukos, kas krivu okupantiem un baltkrievu ierāda vietu? Visi latvieši aizbraukuši? Žīdi tikai palikuši?

Atbildēt

Kā tika pie meža zemes un medību platībām?

14.02.2020. 13:28

Vienkārši skatiens „Latvijas valsts mežu” mājas lapā. Ierindas reģionu darbinieki. Elementāri, ņem tik katra reģiona iecirkņus. Mežkopji (67 pers.), mežkopības meistari (53 pers.) mežizstrādes meisari (51 pers.), neskaitot trekno vadības galu.
Visiem šiem personāžiem ir savs medību bizness, vai nu savi privātie medību klubi, kas nomā platības par santīmiem no Latvijas valsts mežiem uz 20- 30 gadiem, vai nodarbojas ar biznesu klubu valdēs. Visi šie personāži jau ļoti sen pa lēto arī sagrābušies meža zemes un it kā nekoptas lauksaimniecības platības reģionos. Tagad saveidojuši katrs savu caristi un katrs laupa ar saviem noteikumiem.

Atbildēt

latvietiņš

14.02.2020. 13:21

Nevajag skaust cilvēku, kurš visu ir nopelnījis sūrā grūtā darbā!Tādas caristes nodibināšanai taču ir bijusi vajadzīga liela nauda. UN cilvēkam ir jāstrādā dienu un nakti, lai tādu nopelnītu. Droši vien arī viņš padomju gados jau tirgoja pašaudzētas tulpes vai redīsu buntītes un taupības nolūkā pārtika tikai no ķieģeļrupjmaizes, kam virsū kaisīja mazu šķipsniņu sāls vai veikalā par brīvu izlūgtu sīļķu sālījumu. Un nevajag te izplatīt nomelnojošas runas par to, ka viņš to savu kapitālu ir negodīgi ieguvis vai no kaimiņvalsts specdienestiem saņēmis. Dižie mūsu valsts drošības un kontroles dienesti tad sen jau to būtu atklājuši. Bet, kā redziet, viss ir labākajā kārtībā. Tātad, visu cieņu šim darbarūķim!

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

14.02.2020. 13:13

Toties Latvijas valsts drošības dienestiem, kam šādas lietas pie mūsu Rietumu robežās jau sen būtu jāzin un jānovērš, būs lepna jauna biroja ēka Rīgas centrā!!!! Tieši tik lieli idioti esam...

Atbildēt

kopš 40.gada okupācijas

14.02.2020. 12:23

savējie ielikti visās vietās, kāpēc lai okupanti nedzīrotu. dzīru laikā iesprauž kādai latvietele un skat atkal savējais ko amatā ielikt.

Atbildēt

+++

14.02.2020. 11:42

»

Rīgas mežu"'cirtēju-mednieku mafija

Juris Buškevics...


"Rīgas mežiem" ir pat sava zāģētava "Norupe" un ir pat savs BRIEŽU DĀRZS! Bet dividendēs rīdziniekiem plika piga!

Atbildēt

kā tika pie zemes?

14.02.2020. 11:37

»

muižniecība

Muižniecība pārstāv Trešo kārtu. Latvijā muižnieku dzimtām, muižu īpašumiem bija dziļas vēsturiskas saknes un pamatojums, arī uzvedības kodekss. Kas ir jauno laiku zemes lielīpašnieki, kas, lielā mērā, izmantojot ekonomisko depresiju un līdzekļu trūkumu, uzpirka zemes un kāda ir šo līdzekļu izcelsme...


ļoti uzskatāms piemērs, piem, kaut vai tā pati Pilvere, bijusī Zemkopības ministrijas ierēdne, LAD vadītāja. Kā tika pie zemes, kā jūs diemājiet?
Tagad Pilvere ir gan "Latvijas valsts meži" padomes locekle, gan LLU rektores amatā jau kuru pilnvaru termiņu? Un vienā mierā slēdz līgumus ar savu firmu.

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) Eiropas fondu projekta īstenošanai kā vienu no sadarbības partneriem piesaistījusi akciju sabiedrību “Ziedi JP”, kas pieder universitātes rektores ģimenei, bet pati rektore – Irina Pilvere, ir uzņēmuma padomes locekle. Par to šovakar ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”. Lauku atbalsta dienests (LAD), kas vērtē publiskajam atbalstam pieteiktos projektus, pamatojumu projekta noraidīšanai nav saskatījis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...