Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaudības Dievs Skolnieciņš

19.01.2021. 08:55

Būtu forši, ja Nils Ušakovs pārceltos atpakaļ uz Krieviju pie saviem sentēviem un Latvijā neatgrieztos! Viņš ir slikts mērs. Kad partija ''Saskaņa'' bija pie siles, katru ziemu Rīga bija iesālīta ar sāli. Citās pilsētās sniegu izved. Citās pilsētās sniegs ir balts. Bet Rīgā sniegu neizveda, tas veidoja pelēcīgi brūnu pļuru. Pēc šādas pļuras apavi ātri nolietojas. Suņukiem un kaķīšiem ķepiņas iekaist. Koki ceļmalu apstādījumos slikti aug, jo zeme ir iesālīta. Sāls izraisa betona koroziju, tas nozīmē, ka visi kultūras pieminekļi, ēkas un pilsētas infrastruktūra iet pa pieskari (tiek brucināta). Ja Nils Ušakovs, būdams Rīgas mērs, pieļāva šādu kaitniecību, tad viņu var uzskatīt par diversantu un teroristu. Citur Eiropā pilsētas tā neiesāla kā Rīgu. Varbūt N. Ušakova kungs gribēja iznīcināt visu Latvijas kultūrvēsturisko mantojumu, kas atrodas Rīgā? Šādi ēkas un tilti var ar laiku sabrukt, jo sālsūdens izskalo no betona saistvielas, izmaina tā ķīmisko struktūru. Betonam zūd mehāniskā stiprība.
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
[Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš]
(Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Rīga #sāls #pļura #šļakatas #SaskaņasCūcība #bardaks #Skolnieciņš #SkaudībasDievs #SkauģuSkauģis

Atbildēt

...

03.11.2019. 13:15

»

Ziemelu straume 2 bus !

bulgarija no sava vesturiska ienaidnieka un konkurenta Turcijas pirks Krievijas gazi dargak neka ja pasi butu buvejusi gazesvadu Dienvidu straume


Tā viņš ir ,tikai gāze sen jau nepieder Krievijai,tur Abramoviči un Groismaņi uzlikuši savas roķeles.

Atbildēt

Ziemelu straume 2 bus !

03.11.2019. 13:10

»

Q

Stulbs raksts, visā pasaulē reāla prakse, ka diplomāti nodarbojas ar spiegošanu, un par valstu draudzību, nesmīdiniet mani, ASV izspiego NATO sabiedroto Merkeli, tā notiek visur pasaulē, tikai šoreiz atkal kārtējo reizi gribas apdirst Krieviju


bulgarija no sava vesturiska ienaidnieka un konkurenta Turcijas pirks Krievijas gazi dargak neka ja pasi butu buvejusi gazesvadu Dienvidu straume !

Atbildēt

kļimoviča aita

02.11.2019. 23:23

Primitīvs raksts.

Atbildēt

latvietis pelēkais

02.11.2019. 22:48

Ar caurām kabatām un patriotismu bērnus nepabarosi, diemžēl.

Atbildēt

nekā jauna

02.11.2019. 19:21

Krievijas aģenti ir arī visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes ko šeit tiesa neuzskata par pierādījumu. Būtu dīvaini ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

Cienījamākos

02.11.2019. 17:45

»

formula

" Līdz ar to ne velti tagad mums ik dienu nākas lasīt avīžu virsrakstos „cienījamu” cilvēku vārdus, kuri tiek apsūdzēti korupcijā, spiegošanā vai strādāšanā čekistu labā." Ilzīt, lūdzu ,uzvārdus šiem ik dienu laikrakstu virsrakstos minētiem "cienījamiem"cilvēkiem...


SAB telpās no VDK arhīviem izņēma pats 4. maija kliķes simbols J. Maizīczs, mīzals, provakators un zaglis. Kartīšu izņemšanu un iznīcināšanu pamatoja ar personu datu aizsardzību. Fokuss tajā, ka mīzals, ko nevar notiesāt, Maizīczs pielietoja pret citas valsts, LPSR , personām 4. maija republikas likumdošanu par personudatu aizsardzīu.

Ko mēs no tā varam faktiski secināt!? Ka komunistu - čekistu mīzalzs Maizīczs ar to ir atzinis, arī Satversmes tiesa, neapstrīdot mīzala Maizītcza faktisko rīcību, ka 4. maija repubika ir konsekvents LPSR turpinājums.

Atbildēt

formula

02.11.2019. 16:42

" Līdz ar to ne velti tagad mums ik dienu nākas lasīt avīžu virsrakstos „cienījamu” cilvēku vārdus, kuri tiek apsūdzēti korupcijā, spiegošanā vai strādāšanā čekistu labā." Ilzīt, lūdzu ,uzvārdus šiem ik dienu laikrakstu virsrakstos minētiem "cienījamiem"cilvēkiem !
Laikam jau apsūdzēto skaits ir milzīgs,ja jau ik dienu tos publicē. Vai arī ir jādomā ,ka tie "cienījamie" ir mūsu "pozīcija" ar visiem jumtotājiem,kas nu jau gandrīz divdesmit gadus nozog Latvijas valsti?

Atbildēt

Ilze Veinberga

02.11.2019. 15:07

Sveiki, Mārupē naktī uz 10.01 pazudis suns (Vācu aitu un Malamuta šķirņu krust.) ap kaklu bieza, auduma kaklasiksna.Ja ir kāda info par suņa atrašanās vietu lūdzam zvanīt pa tālruni 29709567. Paldies.

Atbildēt

mēs savējos neaiztiekam

01.11.2019. 15:24

.....................................................

Atbildēt

...

01.11.2019. 12:32

»

A

Mūsu austrumu kaimiņš ir pelnījis, ka viņu apdirš


Ja tu uzdirs austrumu kaimiņam viņš noslaucīsies un dzīvos tālāk,ja kaimiņš uzdirsīs tev,tu vienkārši noslīksi un aizpeldēsi.

Atbildēt

jokste

01.11.2019. 11:51

90.g.esošie cekisti un vinu āģenti,turpina graut ekonomiku,daudz vīnu vēl atrodas pie stūres.30.g.ekonomika iet kā pa celmiem,jo VDD ļoti pasīvi cīnās,gandrīz necīnās,to mēs redzam,ka ES krievija vēlas sagraut,to mēs redzam kas notiek ar Angliju,tur saskatāms krievijas pirksts.

Atbildēt

Neesiet naivs!

01.11.2019. 11:36

»

ha-ha

Paši latvieši ir atbildīgi par savu kalpu gudrību atbalstot okupantu pakalpiņu uzsēdināšanu uz saviem pleciem un tagad meimurojot zem šo barokļu svara un tagad nezin kāpēc par to vainojot Krievijas valstisko spēju sargāt savas intereses,tai skaitā arī informācijas vākšanu ,izmantojot savu izbijušo kalpu..."Gruzijas-Krievijas bruņotais konflikts 2008. gadā. Notikumu hronoloģija

Konflikts  divu separātisko Gruzijas provinču - Dienvidosetijas un Abhāzijas dēļ, kas oficiāli ietilpst Gruzijas sastāvā, bet kurām ir autonomas, starptautiski neatzītas valdības. Vēl arvien nav precīzu ziņu par nogalināto, ievainoto un pārvietoto skaitu piecu dienu ilgajā Krievijas - Gruzijas bruņotajā konfliktā. Informācijas trūkums ir izskaidrojams ar Krievijas centieniem bloķēt Gruzijas situācijas atspoguļojumu starptautiskajos medijos, kā arī nevalstisko organizāciju ierobežoto pieeju. Tomēr, pēc aptuvenajiem aprēķiniem, Gruzijas puse zaudēja 372 pilsoņus - 168 karavīrus, 188 civiliedzīvotājus un 16 policistus, aptuveni 1700 civiliedzīvotāji tika ievainoti. Krievijas puse zaudēja 64 karavīrus un 283 militāristi tika ievainoti. Liels ievainoto skaits bija arī tās sabiedrotajiem osetīniem - 162 civiliedzīvotāji.
Vislielākās problēmas Gruzijas-Krievijas karš radīja saistībā ar valsts iekšpusē pārvietotajām personām. Pamatojoties uz Pasaules bankas datiem, to skaits sasniedza 127.000. Daudzi gruzīni, kuri iepriekš dzīvoja Dienvidosetijā un Abhāzijā, etnisku draudu dēļ bija spiesti bēgt uz Gruzijas dienvidiem. Lai gan pārvietoto skaits ir samazinājies, tā turpina būt par nopietnu Gruzijas valdības problēmu."

Pāc šī konfliktā, kurā Krievijas puse izrādīja augstu sagatavotību konfliktiem ASV un NATO bija nepatīkami pārsteigtas. Cionistam V. Putinam tika dots uzdevums vājināt Krievijas armijas potenciālu, vājināšanu, kas notikusi desmit gadu garumā, sasniegusi ievērojamus rezultātus, virspavēlniekam Putinam armijas vadibā virzit persoas, kuras neatbilst amata prasībām, likvidētas arī daudzas armijas augstskolas, samazināts budžets, pensionējoties liegta dzīvojamā platība utt.

Lai piesegtu armijas vājināšanu, tika ieslēgta Krievijas piedalīšanās Sīrijas konfliktā, kur tika iznīcināti krievu kara profesionāļi.

Atbildēt

nu

01.11.2019. 11:32

»

nu

Vai tas nav Lemberga pasūtījuma raksts


Atvainojos ne zem tā raksta trāpīju!

Atbildēt

nu

01.11.2019. 11:29

Vai tas nav Lemberga pasūtījuma raksts?!

Atbildēt

ha-ha

01.11.2019. 11:22

Paši latvieši ir atbildīgi par savu kalpu gudrību atbalstot okupantu pakalpiņu uzsēdināšanu uz saviem pleciem un tagad meimurojot zem šo barokļu svara un tagad nezin kāpēc par to vainojot Krievijas valstisko spēju sargāt savas intereses,tai skaitā arī informācijas vākšanu ,izmantojot savu izbijušo kalpu pakalpojumus,kurus ķert esam tālredzīgi uzticējuši analogiem,ar gudru domu,kā suns arī kādreiz noķērs savu asti.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā izskatās

01.11.2019. 11:18

2019. gada 21. oktobrī Krievijas centrālā banka, vienojoties ar FRS, noslēdza līgumu ar FRS par Krievijas zelta rezervju un valūtas uzglabāšanu ar gada maksu 200 milj. USD no Krievijas nodokļu maksātāju naudas. Ar 2019. gada 1. decembri tiks izvestas uz ASV Ņojorkas FRS noliktavām Krievijas zelta rezerves 2000 un 200 tonnu kā arī viens triljons valūtas USD izteiksmē. Tas viss tiek pamatots ar uzglabāšanas izmaksām, kas Maskavā esot dārgākas.

KCB vadītāja Naibiuļina paziņoja, ka daudz Krievijas pilsoņu ar dubultpilsonībām dzīvo ASV un varēs uzraudzīt šīs Krievijas zelta un valūtas rezerves.

Acīmredzami piepildās hipotētiskās prognozes, kas apliecina, ka Izraēlas un ASV cionisti deva uzdevumu Krievijas oligarhātam, ja tas grib izbēgt no sankcijām ar noguldījumu konfiskāciju ofšoros, tiem jāorganizē revolūcija Krievijā, vēlāk nostiprinot varu.

Izvedot Krievijas zelta un valūtas rezerves uz Ņujorku no 2019. gada 1. decembra, cionisti Kremlī gatavo ceļu revolūcijai Krievijā kā 1917. gadā, kas šodien jau iesākās ar pensionēšanās vecuma palielināšanu, augustā un septembrī Maskavā, Kremlim organizējot nemierus Maskavas mērijas vēlēšanās, liedzot reģistrēties vēlēšanās Vienoti Krievijai opizīcijas partijām un neatkarīgiem no partijām pilsoņiem.

Šā gada 2. maijā Igaunijā notika plašas NATO mācības ar nosaukumu "Pavasara vētra 2019", kuru ietvaros piedalījās 2000 cilvēkvienībām bruņotas iedzīvotāju pašaizsardzības vienības no vietējiem uzņēmējiem un iedzīvotājiem. NATO mācībās piedalījās arī valstis, kas nav NATO sastāvā.

2019. g. septembrī NATO karakuģi nespēja veikt mācības Melnajā jūrā, jo Krievijas sardzes karakuģis pielietoja sakaru iekārtas paralizējošus ieročus, kuri nav aizliegti ar starptautisku vienošanos.

Atbildēt

DDT

01.11.2019. 08:35

Pilnīgi saprotams, ka tā deputātu, kurus ievēlējuši civilokupantu pēcteči, sadarbojas, arī Urbis regulāri brauc uz Naskavu pēc instrukcijām legāli

Atbildēt

Divi viņķēļi

01.11.2019. 07:21

»

Q

Stulbs raksts, visā pasaulē reāla prakse, ka diplomāti nodarbojas ar spiegošanu, un par valstu draudzību, nesmīdiniet mani, ASV izspiego NATO sabiedroto Merkeli, tā notiek visur pasaulē, tikai šoreiz atkal kārtējo reizi gribas apdirst Krieviju


Nu par to jau arī raksts ir, bet tas nemaz nav stulbs! Atbildi, man lūdzu, vai tad Ušaks ar Hapilovu netīks, vai tad Mamikins ar Asadu netikās, vait tad Rimka ar krieviem foreles neķēra?

Atbildēt

Divi viņķēļi

01.11.2019. 07:17

»

Andris

"kā arī Nila Ušakova un Andra Amerika atbalsta akcijas, kad pret šiem korumpētajiem politiķiem KNAB sāka izvirzīt apsūdzības korupcijā...


Andri, tu esi autists, ja nemāki lasīt starp rindām, autors, visticamāk bija domājis, to, ka šos sūda brāļus KNABS sāka kratīt.

Apsūdzības izvirzītas vēl nav, bet svecīte pie viņu olām tiek turēta!

Atbildēt

Q

01.11.2019. 07:16

Stulbs raksts, visā pasaulē reāla prakse, ka diplomāti nodarbojas ar spiegošanu, un par valstu draudzību, nesmīdiniet mani, ASV izspiego NATO sabiedroto Merkeli, tā notiek visur pasaulē, tikai šoreiz atkal kārtējo reizi gribas apdirst Krieviju!

Atbildēt

Andris

01.11.2019. 05:08

"kā arī Nila Ušakova un Andra Amerika atbalsta akcijas, kad pret šiem korumpētajiem politiķiem KNAB sāka izvirzīt apsūdzības korupcijā."

Šī iekopētā rindkopa ir fake news,jo ne pret Ušakovu, ne pret Ameriku NAV izvirzītas apsūdzības korupcijā..... Līdz ar to atbilstoši nevainības prezumcijai viņi NAV korumpanti... Ir tikai pieņēmumi... Būtu Ušakovam Lapsas kunga principi, iespējams pietiek portālam un raksta autorei nāktos Ušakovam atvainoties un iespējams šķirties ari no kkādas naudas summas...
Ja autore izsaka melīgus apgalvojumus par Latvijas politiķiem ,kurus var pārbaudīt, tad kāda ir ticamība visam pārejam rakstam, kurā minētos faktus latvietim parastajam nav iespējams pārbaudīt... Nelielu devu patiesības sajaucos ar pametīgu devu melu sanāk kārtīgs fake news...

Atbildēt

ieteikums "pietiek" vietnei

31.10.2019. 23:32

atveriet pastāvīgu sadaļu par spiegiem, aģentiem, nodevējiem ... rakstīšanai neaptverms un interesants lauks. .. kad būs raksts par Reinika nodevības "neesamību"?

Atbildēt

kaķa smiekli

31.10.2019. 23:11

»

Informācija ne tikai Kremlim,

bet vienlaikus Pekinai. Kremlis saslēdzis daudz līgumu ar Ķīnu. No Ķīnas "izrakstīts" galvenais specs internea lietās ar paša Putina gādī u. Iznomātajās Krievijas zemē ik nedēļu ieved 19 tankus. Kremis liek uz Pekinas kārti pret ES un NATO. Ņemsim vērā, ka Čingishana laikā Krievija ar Ķīnu bija vienotas...


Ahahaha, cik dumjš raksts, tik dumjš komentārs. Tādu vīzi sapīt - kas tā par Ilzi Veinbergu vispār ? Tai idiotei neienāk prātā, ka par spiegiem vervē tos, kuriem tiešām ir pieeja nopietnai informācijai. Un tāda ir tiem, kuriem ir pieeja valsts noslēpumam.

Atbildēt

Bnf

31.10.2019. 23:03

Vispar jau raksts atkal domats pastaldauniem, lai kartejo reizu apdirstu Krieviju. 13 rindkopas ar nevienu pieradijumu, viss uz varetu domat, ieapejams u.t.t., bet 14.rindkopa liek pastaldauniem saprast, ka tas ir pieradijums nez kadam tur aktivitatem!

Autoram bravo! Anonums austrumeiropas petnieciskais instituts?????

Atbildēt

Latvis

31.10.2019. 20:58

Kāpēc Ušakovs, Ždanoka un pārējie no LV būtu jāvervē par spiegiem, ja viņi atklāti sadarbojas ar KF valdības pārstāvjiem?
Spiegi drīzāk jāmeklē latviski nacionālās partijās, tiem ir tāda informācija, kas nav pieejama iepriekš minētajam personāžam.

Atbildēt

Karote

31.10.2019. 20:40

Jautrākais būtu uzzināt cik mūsu vadoņos to spiegotāju. Pat ja draudzīgo valstu labā, visi tie, piem, trimdas cietēji ,iz radio brīvībām, utml, grozi kā gribi, ir spiegi, kuri cenšas neba nu Latvijas labumam.Jeb ošņām ir klasifikācija- vienus ķurķī, otriem medāļus.Kaut kā nav godīgi :))

Atbildēt

31.10.2019. 19:20

»

Ja jau lietas maksimums ir izraidīšana, tad kāpēc netiek minēts neviens no tiem pierādījumiem


Būtu publicējuši pierādījumus un Krievija nevarētu neko samelot, ja tādi ir

Atbildēt

31.10.2019. 19:19

Ja jau lietas maksimums ir izraidīšana, tad kāpēc netiek minēts neviens no tiem pierādījumiem?
Pie tam šai melei ticēt nedrīkst

Atbildēt

Informācija ne tikai Kremlim,

31.10.2019. 18:21

bet vienlaikus Pekinai. Kremlis saslēdzis daudz līgumu ar Ķīnu. No Ķīnas "izrakstīts" galvenais specs internea lietās ar paša Putina gādī u. Iznomātajās Krievijas zemē ik nedēļu ieved 19 tankus. Kremis liek uz Pekinas kārti pret ES un NATO. Ņemsim vērā, ka Čingishana laikā Krievija ar Ķīnu bija vienotas unarī PSRS laikā. Vai putins neizskatās pēc mongoļa?

Atbildēt

1940.gadā dota pavēle

31.10.2019. 17:12

Rekvizēšana — okupācijas armijai nepieciešamo resursu atņemšanu iedzīvotājiem, - kara likumi neaizliedz. Rekvizīciju jāveic pēc augstākā komandiera pavēles karaspēka daļas dislokācijas vietā; tai jābūt proporcionāli samērojamai ar konkrētajā apvidū pieejamo resursu daudzumu, jāņem vērā iedzīvotāju vajadzības un, visubeidzot, tā nedrīkst radīt apstākļus, kuros vietējiem iedzīvotājiem nāktos ņemt līdzdalību karadarbībā pret savu valsti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....