Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

03.11.2019. 13:15

»

Ziemelu straume 2 bus !

bulgarija no sava vesturiska ienaidnieka un konkurenta Turcijas pirks Krievijas gazi dargak neka ja pasi butu buvejusi gazesvadu Dienvidu straume


Tā viņš ir ,tikai gāze sen jau nepieder Krievijai,tur Abramoviči un Groismaņi uzlikuši savas roķeles.

Atbildēt

Ziemelu straume 2 bus !

03.11.2019. 13:10

»

Q

Stulbs raksts, visā pasaulē reāla prakse, ka diplomāti nodarbojas ar spiegošanu, un par valstu draudzību, nesmīdiniet mani, ASV izspiego NATO sabiedroto Merkeli, tā notiek visur pasaulē, tikai šoreiz atkal kārtējo reizi gribas apdirst Krieviju


bulgarija no sava vesturiska ienaidnieka un konkurenta Turcijas pirks Krievijas gazi dargak neka ja pasi butu buvejusi gazesvadu Dienvidu straume !

Atbildēt

kļimoviča aita

02.11.2019. 23:23

Primitīvs raksts.

Atbildēt

latvietis pelēkais

02.11.2019. 22:48

Ar caurām kabatām un patriotismu bērnus nepabarosi, diemžēl.

Atbildēt

nekā jauna

02.11.2019. 19:21

Krievijas aģenti ir arī visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes ko šeit tiesa neuzskata par pierādījumu. Būtu dīvaini ja Krievija viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

Cienījamākos

02.11.2019. 17:45

»

formula

" Līdz ar to ne velti tagad mums ik dienu nākas lasīt avīžu virsrakstos „cienījamu” cilvēku vārdus, kuri tiek apsūdzēti korupcijā, spiegošanā vai strādāšanā čekistu labā." Ilzīt, lūdzu ,uzvārdus šiem ik dienu laikrakstu virsrakstos minētiem "cienījamiem"cilvēkiem...


SAB telpās no VDK arhīviem izņēma pats 4. maija kliķes simbols J. Maizīczs, mīzals, provakators un zaglis. Kartīšu izņemšanu un iznīcināšanu pamatoja ar personu datu aizsardzību. Fokuss tajā, ka mīzals, ko nevar notiesāt, Maizīczs pielietoja pret citas valsts, LPSR , personām 4. maija republikas likumdošanu par personudatu aizsardzīu.

Ko mēs no tā varam faktiski secināt!? Ka komunistu - čekistu mīzalzs Maizīczs ar to ir atzinis, arī Satversmes tiesa, neapstrīdot mīzala Maizītcza faktisko rīcību, ka 4. maija repubika ir konsekvents LPSR turpinājums.

Atbildēt

formula

02.11.2019. 16:42

" Līdz ar to ne velti tagad mums ik dienu nākas lasīt avīžu virsrakstos „cienījamu” cilvēku vārdus, kuri tiek apsūdzēti korupcijā, spiegošanā vai strādāšanā čekistu labā." Ilzīt, lūdzu ,uzvārdus šiem ik dienu laikrakstu virsrakstos minētiem "cienījamiem"cilvēkiem !
Laikam jau apsūdzēto skaits ir milzīgs,ja jau ik dienu tos publicē. Vai arī ir jādomā ,ka tie "cienījamie" ir mūsu "pozīcija" ar visiem jumtotājiem,kas nu jau gandrīz divdesmit gadus nozog Latvijas valsti?

Atbildēt

Ilze Veinberga

02.11.2019. 15:07

Sveiki, Mārupē naktī uz 10.01 pazudis suns (Vācu aitu un Malamuta šķirņu krust.) ap kaklu bieza, auduma kaklasiksna.Ja ir kāda info par suņa atrašanās vietu lūdzam zvanīt pa tālruni 29709567. Paldies.

Atbildēt

mēs savējos neaiztiekam

01.11.2019. 15:24

.....................................................

Atbildēt

...

01.11.2019. 12:32

»

A

Mūsu austrumu kaimiņš ir pelnījis, ka viņu apdirš


Ja tu uzdirs austrumu kaimiņam viņš noslaucīsies un dzīvos tālāk,ja kaimiņš uzdirsīs tev,tu vienkārši noslīksi un aizpeldēsi.

Atbildēt

jokste

01.11.2019. 11:51

90.g.esošie cekisti un vinu āģenti,turpina graut ekonomiku,daudz vīnu vēl atrodas pie stūres.30.g.ekonomika iet kā pa celmiem,jo VDD ļoti pasīvi cīnās,gandrīz necīnās,to mēs redzam,ka ES krievija vēlas sagraut,to mēs redzam kas notiek ar Angliju,tur saskatāms krievijas pirksts.

Atbildēt

Neesiet naivs!

01.11.2019. 11:36

»

ha-ha

Paši latvieši ir atbildīgi par savu kalpu gudrību atbalstot okupantu pakalpiņu uzsēdināšanu uz saviem pleciem un tagad meimurojot zem šo barokļu svara un tagad nezin kāpēc par to vainojot Krievijas valstisko spēju sargāt savas intereses,tai skaitā arī informācijas vākšanu ,izmantojot savu izbijušo kalpu..."Gruzijas-Krievijas bruņotais konflikts 2008. gadā. Notikumu hronoloģija

Konflikts  divu separātisko Gruzijas provinču - Dienvidosetijas un Abhāzijas dēļ, kas oficiāli ietilpst Gruzijas sastāvā, bet kurām ir autonomas, starptautiski neatzītas valdības. Vēl arvien nav precīzu ziņu par nogalināto, ievainoto un pārvietoto skaitu piecu dienu ilgajā Krievijas - Gruzijas bruņotajā konfliktā. Informācijas trūkums ir izskaidrojams ar Krievijas centieniem bloķēt Gruzijas situācijas atspoguļojumu starptautiskajos medijos, kā arī nevalstisko organizāciju ierobežoto pieeju. Tomēr, pēc aptuvenajiem aprēķiniem, Gruzijas puse zaudēja 372 pilsoņus - 168 karavīrus, 188 civiliedzīvotājus un 16 policistus, aptuveni 1700 civiliedzīvotāji tika ievainoti. Krievijas puse zaudēja 64 karavīrus un 283 militāristi tika ievainoti. Liels ievainoto skaits bija arī tās sabiedrotajiem osetīniem - 162 civiliedzīvotāji.
Vislielākās problēmas Gruzijas-Krievijas karš radīja saistībā ar valsts iekšpusē pārvietotajām personām. Pamatojoties uz Pasaules bankas datiem, to skaits sasniedza 127.000. Daudzi gruzīni, kuri iepriekš dzīvoja Dienvidosetijā un Abhāzijā, etnisku draudu dēļ bija spiesti bēgt uz Gruzijas dienvidiem. Lai gan pārvietoto skaits ir samazinājies, tā turpina būt par nopietnu Gruzijas valdības problēmu."

Pāc šī konfliktā, kurā Krievijas puse izrādīja augstu sagatavotību konfliktiem ASV un NATO bija nepatīkami pārsteigtas. Cionistam V. Putinam tika dots uzdevums vājināt Krievijas armijas potenciālu, vājināšanu, kas notikusi desmit gadu garumā, sasniegusi ievērojamus rezultātus, virspavēlniekam Putinam armijas vadibā virzit persoas, kuras neatbilst amata prasībām, likvidētas arī daudzas armijas augstskolas, samazināts budžets, pensionējoties liegta dzīvojamā platība utt.

Lai piesegtu armijas vājināšanu, tika ieslēgta Krievijas piedalīšanās Sīrijas konfliktā, kur tika iznīcināti krievu kara profesionāļi.

Atbildēt

nu

01.11.2019. 11:32

»

nu

Vai tas nav Lemberga pasūtījuma raksts


Atvainojos ne zem tā raksta trāpīju!

Atbildēt

nu

01.11.2019. 11:29

Vai tas nav Lemberga pasūtījuma raksts?!

Atbildēt

ha-ha

01.11.2019. 11:22

Paši latvieši ir atbildīgi par savu kalpu gudrību atbalstot okupantu pakalpiņu uzsēdināšanu uz saviem pleciem un tagad meimurojot zem šo barokļu svara un tagad nezin kāpēc par to vainojot Krievijas valstisko spēju sargāt savas intereses,tai skaitā arī informācijas vākšanu ,izmantojot savu izbijušo kalpu pakalpojumus,kurus ķert esam tālredzīgi uzticējuši analogiem,ar gudru domu,kā suns arī kādreiz noķērs savu asti.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā izskatās

01.11.2019. 11:18

2019. gada 21. oktobrī Krievijas centrālā banka, vienojoties ar FRS, noslēdza līgumu ar FRS par Krievijas zelta rezervju un valūtas uzglabāšanu ar gada maksu 200 milj. USD no Krievijas nodokļu maksātāju naudas. Ar 2019. gada 1. decembri tiks izvestas uz ASV Ņojorkas FRS noliktavām Krievijas zelta rezerves 2000 un 200 tonnu kā arī viens triljons valūtas USD izteiksmē. Tas viss tiek pamatots ar uzglabāšanas izmaksām, kas Maskavā esot dārgākas.

KCB vadītāja Naibiuļina paziņoja, ka daudz Krievijas pilsoņu ar dubultpilsonībām dzīvo ASV un varēs uzraudzīt šīs Krievijas zelta un valūtas rezerves.

Acīmredzami piepildās hipotētiskās prognozes, kas apliecina, ka Izraēlas un ASV cionisti deva uzdevumu Krievijas oligarhātam, ja tas grib izbēgt no sankcijām ar noguldījumu konfiskāciju ofšoros, tiem jāorganizē revolūcija Krievijā, vēlāk nostiprinot varu.

Izvedot Krievijas zelta un valūtas rezerves uz Ņujorku no 2019. gada 1. decembra, cionisti Kremlī gatavo ceļu revolūcijai Krievijā kā 1917. gadā, kas šodien jau iesākās ar pensionēšanās vecuma palielināšanu, augustā un septembrī Maskavā, Kremlim organizējot nemierus Maskavas mērijas vēlēšanās, liedzot reģistrēties vēlēšanās Vienoti Krievijai opizīcijas partijām un neatkarīgiem no partijām pilsoņiem.

Šā gada 2. maijā Igaunijā notika plašas NATO mācības ar nosaukumu "Pavasara vētra 2019", kuru ietvaros piedalījās 2000 cilvēkvienībām bruņotas iedzīvotāju pašaizsardzības vienības no vietējiem uzņēmējiem un iedzīvotājiem. NATO mācībās piedalījās arī valstis, kas nav NATO sastāvā.

2019. g. septembrī NATO karakuģi nespēja veikt mācības Melnajā jūrā, jo Krievijas sardzes karakuģis pielietoja sakaru iekārtas paralizējošus ieročus, kuri nav aizliegti ar starptautisku vienošanos.

Atbildēt

DDT

01.11.2019. 08:35

Pilnīgi saprotams, ka tā deputātu, kurus ievēlējuši civilokupantu pēcteči, sadarbojas, arī Urbis regulāri brauc uz Naskavu pēc instrukcijām legāli

Atbildēt

Divi viņķēļi

01.11.2019. 07:21

»

Q

Stulbs raksts, visā pasaulē reāla prakse, ka diplomāti nodarbojas ar spiegošanu, un par valstu draudzību, nesmīdiniet mani, ASV izspiego NATO sabiedroto Merkeli, tā notiek visur pasaulē, tikai šoreiz atkal kārtējo reizi gribas apdirst Krieviju


Nu par to jau arī raksts ir, bet tas nemaz nav stulbs! Atbildi, man lūdzu, vai tad Ušaks ar Hapilovu netīks, vai tad Mamikins ar Asadu netikās, vait tad Rimka ar krieviem foreles neķēra?

Atbildēt

Divi viņķēļi

01.11.2019. 07:17

»

Andris

"kā arī Nila Ušakova un Andra Amerika atbalsta akcijas, kad pret šiem korumpētajiem politiķiem KNAB sāka izvirzīt apsūdzības korupcijā...


Andri, tu esi autists, ja nemāki lasīt starp rindām, autors, visticamāk bija domājis, to, ka šos sūda brāļus KNABS sāka kratīt.

Apsūdzības izvirzītas vēl nav, bet svecīte pie viņu olām tiek turēta!

Atbildēt

Q

01.11.2019. 07:16

Stulbs raksts, visā pasaulē reāla prakse, ka diplomāti nodarbojas ar spiegošanu, un par valstu draudzību, nesmīdiniet mani, ASV izspiego NATO sabiedroto Merkeli, tā notiek visur pasaulē, tikai šoreiz atkal kārtējo reizi gribas apdirst Krieviju!

Atbildēt

Andris

01.11.2019. 05:08

"kā arī Nila Ušakova un Andra Amerika atbalsta akcijas, kad pret šiem korumpētajiem politiķiem KNAB sāka izvirzīt apsūdzības korupcijā."

Šī iekopētā rindkopa ir fake news,jo ne pret Ušakovu, ne pret Ameriku NAV izvirzītas apsūdzības korupcijā..... Līdz ar to atbilstoši nevainības prezumcijai viņi NAV korumpanti... Ir tikai pieņēmumi... Būtu Ušakovam Lapsas kunga principi, iespējams pietiek portālam un raksta autorei nāktos Ušakovam atvainoties un iespējams šķirties ari no kkādas naudas summas...
Ja autore izsaka melīgus apgalvojumus par Latvijas politiķiem ,kurus var pārbaudīt, tad kāda ir ticamība visam pārejam rakstam, kurā minētos faktus latvietim parastajam nav iespējams pārbaudīt... Nelielu devu patiesības sajaucos ar pametīgu devu melu sanāk kārtīgs fake news...

Atbildēt

ieteikums "pietiek" vietnei

31.10.2019. 23:32

atveriet pastāvīgu sadaļu par spiegiem, aģentiem, nodevējiem ... rakstīšanai neaptverms un interesants lauks. .. kad būs raksts par Reinika nodevības "neesamību"?

Atbildēt

kaķa smiekli

31.10.2019. 23:11

»

Informācija ne tikai Kremlim,

bet vienlaikus Pekinai. Kremlis saslēdzis daudz līgumu ar Ķīnu. No Ķīnas "izrakstīts" galvenais specs internea lietās ar paša Putina gādī u. Iznomātajās Krievijas zemē ik nedēļu ieved 19 tankus. Kremis liek uz Pekinas kārti pret ES un NATO. Ņemsim vērā, ka Čingishana laikā Krievija ar Ķīnu bija vienotas...


Ahahaha, cik dumjš raksts, tik dumjš komentārs. Tādu vīzi sapīt - kas tā par Ilzi Veinbergu vispār ? Tai idiotei neienāk prātā, ka par spiegiem vervē tos, kuriem tiešām ir pieeja nopietnai informācijai. Un tāda ir tiem, kuriem ir pieeja valsts noslēpumam.

Atbildēt

Bnf

31.10.2019. 23:03

Vispar jau raksts atkal domats pastaldauniem, lai kartejo reizu apdirstu Krieviju. 13 rindkopas ar nevienu pieradijumu, viss uz varetu domat, ieapejams u.t.t., bet 14.rindkopa liek pastaldauniem saprast, ka tas ir pieradijums nez kadam tur aktivitatem!

Autoram bravo! Anonums austrumeiropas petnieciskais instituts?????

Atbildēt

Latvis

31.10.2019. 20:58

Kāpēc Ušakovs, Ždanoka un pārējie no LV būtu jāvervē par spiegiem, ja viņi atklāti sadarbojas ar KF valdības pārstāvjiem?
Spiegi drīzāk jāmeklē latviski nacionālās partijās, tiem ir tāda informācija, kas nav pieejama iepriekš minētajam personāžam.

Atbildēt

Karote

31.10.2019. 20:40

Jautrākais būtu uzzināt cik mūsu vadoņos to spiegotāju. Pat ja draudzīgo valstu labā, visi tie, piem, trimdas cietēji ,iz radio brīvībām, utml, grozi kā gribi, ir spiegi, kuri cenšas neba nu Latvijas labumam.Jeb ošņām ir klasifikācija- vienus ķurķī, otriem medāļus.Kaut kā nav godīgi :))

Atbildēt

31.10.2019. 19:20

»

Ja jau lietas maksimums ir izraidīšana, tad kāpēc netiek minēts neviens no tiem pierādījumiem


Būtu publicējuši pierādījumus un Krievija nevarētu neko samelot, ja tādi ir

Atbildēt

31.10.2019. 19:19

Ja jau lietas maksimums ir izraidīšana, tad kāpēc netiek minēts neviens no tiem pierādījumiem?
Pie tam šai melei ticēt nedrīkst

Atbildēt

Informācija ne tikai Kremlim,

31.10.2019. 18:21

bet vienlaikus Pekinai. Kremlis saslēdzis daudz līgumu ar Ķīnu. No Ķīnas "izrakstīts" galvenais specs internea lietās ar paša Putina gādī u. Iznomātajās Krievijas zemē ik nedēļu ieved 19 tankus. Kremis liek uz Pekinas kārti pret ES un NATO. Ņemsim vērā, ka Čingishana laikā Krievija ar Ķīnu bija vienotas unarī PSRS laikā. Vai putins neizskatās pēc mongoļa?

Atbildēt

1940.gadā dota pavēle

31.10.2019. 17:12

Rekvizēšana — okupācijas armijai nepieciešamo resursu atņemšanu iedzīvotājiem, - kara likumi neaizliedz. Rekvizīciju jāveic pēc augstākā komandiera pavēles karaspēka daļas dislokācijas vietā; tai jābūt proporcionāli samērojamai ar konkrētajā apvidū pieejamo resursu daudzumu, jāņem vērā iedzīvotāju vajadzības un, visubeidzot, tā nedrīkst radīt apstākļus, kuros vietējiem iedzīvotājiem nāktos ņemt līdzdalību karadarbībā pret savu valsti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...