Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tā varētu būt

02.01.2019. 10:24

ka centīgie un klausīgie izņemti un.........turpina

Atbildēt

Es

01.01.2019. 12:43

Draza. Anonīma.

Atbildēt

Lamata

29.12.2018. 19:59

Mazliet vajag uzlabot garastāvokli. OBHSS arī bija VDK ietilpstoša struktūra. Tikai ar citu virzienu. Tās aģenti stučija par nelikumībām tirdzniecībā, pagrīdes ražotnēm, sociālistiskā īpašuma izzagšanu,ķēra spekulantus, ziņoja par ierēdņu sadzīves problēmu risināšanu , neatrodoties darba vietā u.c. Tomēr neuzskatu , ka VDK ziņotājiem būtu liekama vienlīdzības zīme ar šiem OBHSS ziņotājiem. Protams, šādi elementi grauj PSRS prestižu, ekonomiku, padomju cilvēka morālo stāju.

Atbildēt

???

29.12.2018. 00:31

Kubilis visu aktiera mūžu bija Drāmas (Nacionālajā) teātrī, turpat bija arī Zagorskis. Par kādu citu teātri ir stāsts?

Atbildēt

janka

28.12.2018. 10:45

Te atkal vienam "latvju patriotam"kurš pats noteikti bija "stukačs" gribas citiem iestāstīt,ka visi daudzmaz sakarīgi zināmi cilvēki arī tāpat kā viņš bija "stukači".Nezin tikai kā viņš to būtu varējis uzzināt.Par to,ka tas tips ir "īstens latvietis " šaubu nav ,jo pats ir taisns kā zirga loks ,balts un pūkains ,bet visi pārējie ir netīri un smirdīgi.Manuprāt tas Bruņinieks pats ir vissīstākais vēl tagad aktīvs stukačs.Viens gan skaidrs,ka aģenti kurus pārņēma drošības policija no maisiem izņemti.90-ajos kad veidoja Drošības policiju to veidot palīdzēja čekisti,kuri sev līdzi jaunajā darbā paņēma arī savu aģentūru,kuras aģenti no kartotekas tika izņemti

Atbildēt

new Lunis

28.12.2018. 00:17

frāze "pupu mizas"bija un ir čekistu parole,ķipa savējais savējo atpazis.
Palasiet visu,ko katrs publicējis,tad izdariet secinājumus un analizi.

Atbildēt

dailis

27.12.2018. 23:32

»

Skumjais Bruņinieks

Taisnība..Tajā pašā teātrī, bet Kubilis un noteikti arī Kublinskis, kā mīkstais..tur ir cits stāsts...


sii teorija pamato un izskaidro ari Slesera paradishanos... tur Indriksons varetu daudz ko pastastit

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.12.2018. 21:26

»

hm

Nu tas jau viss zināms,bet vai tiešām arī Kubilis klauvēja?tad gan jāskumst


Varbūt "klauvēja"..varbūt bija spiests "klauvēt"..varbūt bija kādi skeleti..to mēs nezinām un nekad neuzzināsim.
Maz ticams, ka kāds no teātra vai citām radošajām aprindām skrēja uz stūra māju labprātīgi ar prieka un laimes sajūtu. Kaut gan, zinot mūsu tautas dabu, neizslēdzu arī tādu iespēju.
Redziet, čekisti jau bija baigi rafinēti un viltīgi..uzzinaja visu par vervējamo..viņa vājās vietas, trūkumus..hobijus, paražas.
Mācēja uzspiest uz vājo punktu..patmīlību, skaudību..godkāri un ambīcijām, kas radošajiem nebija svešas lietas.
Zināja, kas ar ko konfliktē, naidojās..un cerēja, ka vervējamais atriebības dēļ piekritīs ziņot..
Metodes dažādas noteikti bija.
Ja Jūs jau skumstat par Kubili..un es jau ar te grēkoju..bez tiesas mētājos ar akmeņiem...
tad ko teikt par manu favorīti Artmani, kas bija KP nomenklatūras mīlule..?

Atbildēt

Viedoklis

27.12.2018. 20:01

Jā nu tajos alfabētiskās kartotēkas tukšajos šķirkļos arī ir interesanti "zemūdens" akmeņi - tie, kas vērīgi ieskatījās, noteikti pamanīja, ka tur ir uzvārdi, kuru uz aģentu kartītēm nav. Paša arhīva skaidrojumā tās esot apmēram 800 kartītes, kuras iznīcinātas no 1990. līdz 1991.gadam. Un uz šiem šķirkļiem esošie uzvārdi ir pietiekami zināmi sabiedrībai... Bet vēl no tās kartotētas paliek iespaids, ka daļa no sabiedrībā zināmu personu kartiņām varēja tikt izņemta arī pa šiem 28 gadiem, un aizstātas ar kādu šoferu, metinātāju vai pat cietumnieku viltotām kartiņām. Datorā skatoties jau nevar pateikt, vai kartiņa ir rakstīta 1980. vai 2010.gadā, bet, ja piesaistītu ekspertus, varētu noteikt, vai atsevišķas kartiņas ar uzvārdiem, kuri alfabētā sakrīt, piemēram ar Maestro bez frakas uzvārdu, nav uztaisītas kādā 2010.gadā.

Atbildēt

andris

27.12.2018. 18:55

nu un kur tad VEIDEMANE/ JANIS KREICBERGS/ PIGOZNIS/ANDRIS BERGMANIS/ EIZENS IVANOVS/ JURIS PODNIEKS/ PETERIS KAMPARS/VAIRA VIKE FREIBERGA/ ARNOLDS LININS/ UNTTTTTTTTTTT

Atbildēt

nemo

27.12.2018. 18:43

»

Lelle to Skumjais Bruņinieks

Nu takš pagaidi! Sola, maijā varēs lasīt arī stukaču sacerējumus, bet tas notiks tikai ar vienu nosacījumu-ja šī Saeima iedalīs naudu to dokumentu publicēšanai, jo par velti nevienam strādāt tomēr negribas, darbs ir milzīgs un skrupulozs...


nu nepaliekat smiekligi, nu ko ta mes stučijam ka kads kadu anekdoti pastastijis , emerikas balsi paklausijies vecu atputu izlasijis, nu paziņoju par kaimiņu anegdošu stastitaju nu kas čekisti to par slavenu humoristu pataisija ,, jaranu,, klausijas amerikas balsi pataisija par radioļaudim sipkevicu..utt

Atbildēt

Lelle to Skumjais Bruņinieks

27.12.2018. 18:11

Nu takš pagaidi! Sola, maijā varēs lasīt arī stukaču sacerējumus, bet tas notiks tikai ar vienu nosacījumu-ja šī Saeima iedalīs naudu to dokumentu publicēšanai, jo par velti nevienam strādāt tomēr negribas, darbs ir milzīgs un skrupulozs.
Tur vēl vairāk kā 20 tūkstošiem purnu jāizlien ārā. Es arī 100% zinu daudzus tautas nodevējus, kuri tagad ir kļuvuši par miljonāriem apzogot tautu.

Atbildēt

atkal

27.12.2018. 17:49

sūkājošajai bruņucūkai kārtējā šizas lēkme..

Atbildēt

mieru tikai mieru

27.12.2018. 17:44

»

Skumjais Bruņinieks

Fakts, kad Godmanis tiesā pierādīja savu nesadarbošanos ar VDK, liecina par to, ka viss tas ir pupu mizas...


te neviens netaisās nevienu ne plosīt, ne badīt. Tā ir tikai elementāra informācija, kurai pat vēl šodien mūsu valsts iestādes pūlas apgrūtināt brīvu pieejamību tā, ka paldies šai vietnei

Atbildēt

hm

27.12.2018. 17:10

Nu tas jau viss zināms,bet vai tiešām arī Kubilis klauvēja?tad gan jāskumst...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.12.2018. 17:05

Fakts, kad Godmanis tiesā pierādīja savu nesadarbošanos ar VDK, liecina par to, ka viss tas ir pupu mizas.
Kā padomju fiziķis varēja 1987. gadā dabūt atļauju strādāt Austrijā, nesadarbojoties ar VDK!!!???
Kā???
Kā pēc tā vispār var ticēt tam čekas maisu saturam? Un mēs tagad gaidām, kad visi "atmaskotie" teiks.."jā ..bija tāda lieta, piedodiet..ziņoju.
Nu, protams, visiem atrunas.."gribēja savervēt..atteicu".."uzrakstīju paskaidrojumu, atskaiti..un viss!"
Kad izdzirdēju, cik vispār ir ziņotāju maisos, smieklus bija grūti novaldīt..Un tas skaitlis ir uz visiem valsts iedzīvotājiem!
Smieklīgi maz!
Ir taču jāsaprot, ka PSRS bija totalitāra valsts un tādās valstīs valda totālas izspiegošanas un vervēšanas metodes. It sevišķi tas attiecās uz PSRS nacionālajām republikām, kur nacionālisms un brīvība bija ļoti izteiktas un uzasinātas lietas..
Un kāds grib man iestāstīt, ka LPSR bija tik maz ziņotāju??
Kur ir pārējie 100 000(nebaidos šī cipara)?
Vai tiešām kāds iedomājās, ka VDK bija tik draudzīgi noskaņota pret Latvijas brīvību un brīvvalsti, ka pēc Atmodas palīdzēja mums un parādīja latviešiem galvenos nodevējus?
Bļin..nu kur tik stulbi mēs esam!!??
Tās ir tādas māņu kustības..ar kuru palīdzību var apmuļķot tautu..Čekas maisi man atgādina sarkano lupatu, ko toreadors rāda bullim arēnā. Stulbais bullis lien ar ragiem badīt un plosīt viņam pasviesto lupatiņu un neredz, ka veiklais uzbrucējs viņam durkli dur mugurā.
Tad lūk, dārgie pārnadži..bullim pasviestā sarkanā lupatiņa ir mums pasviestie čekas maisi. Varam tagad tos naski badīt un plosīt..kamēr īstie ziņotāji, VDK darbinieki un KP elite ir visu prihvatizējuši mūsu valstī un duncis jau mums ir sen mugurā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.12.2018. 16:33

»

hm

Kubilis nekad nav bijis "citā teātrī"kā tikai un vienīgi Nacionālajā/Drāmas/,vienā teātrī ar Zagorski.Droši vien domāts Kublinskis,arī tā paša teātra aktieris un režisors


Taisnība..Tajā pašā teātrī, bet Kubilis un noteikti arī Kublinskis, kā mīkstais..tur ir cits stāsts..
Man to visu teātra ķēķi stāstīja jaunībsdienu družka, kas strādāja teātra bārā ..Nu kur gan vislabāk ir dzirdēt un noklausīties iereibušu aktieru sarunas..pati, protams, bija savervētā ziņotāja un tajās aprindās lielākā daļa viens uz otru stučīja.
Homoseksuāļus bija visvieglāk savervēt, jo PSRS tas bija noziegums un par to varēja no darba izlidot.
Kublinskis turēja mīksto mafiju "drāmā", bet Liniņš "dailē".
Padomju laikā ar stučīšanu tu varēji sev viegli karjeru taisīt..pat visnetalantīgākais ierēdnītis, mākslinieciņš, aktierītis, dzejnieciņš un komponistiņš, ja vien bija nasks ziņu pienesējs, varēja nokļūt virsotnē.
Un tāpat varēji, teiksim, teātrī ar dupsēšanos sev labas lomas dabūt..to visu man mana teātra bufentniece apgaismoja. Dažreiz, viņa saka..skatos, režisors maigojās bufetes stūrī ar jaunu, tikko no studijām atnākušu aktieri.
Un pēc kāda laika jau afišās vari izlasīt..puisim tādam un tādam galvenā loma!
Stučīšana un homoseksuālisms arī tagadējā Latvijā kalpo kā tramplīns labai karjerai. Šķēles, Soņčika, Birkava un Eisaka laikā, ja puisis bija skaists no vaiga un smuki pēcpusi grozīja, viegli tika pa karjeras kāpnēm augšup.
Es nedotu ne pieci, ja daudzi bijušie, lietderīgie padomju laiku stučītāji nepārtrauca savu nodarbi un turpināja(turpina) to darīt neatkarīgajā Latvijā. Viņu VDK lietas pārņēma mūsu drošības struktūras..un, protams, ar nosacījumu, ka viņu kartiņas nebūs čekas maisos.
Čekas maisos arī nebūs to, viscentīgāko neliešu kartiņas, kuri turpina sadarboties ar Krievijas izlūkdienestiem.
Tieši tie ziņōtaji, kuru lietas atrodās Krievijā, tagad gavilē visvairāk..nu viņi skaitās tīri, ārpus katrām aizdomām!

Atbildēt

lauķis

27.12.2018. 16:04

Naida sēkla ir sēta , morālai saplosīšanai atdoti nederīgie stukači , derīgie noslepenoti un atrodas CIP kontrolē.

Atbildēt

rozinants

27.12.2018. 15:52

un žēli ķērc-nav vērts.nav vērts kāds tu bruņinieks,s.du muša

Atbildēt

kāpēc G.jāņem ārā kartiņa?

27.12.2018. 15:51

Viņš taču ir apbruņojies ar tiesas spriedumu,ka Nav sadarbojies,tāpat,kā Inkēns,Kreituss un daudzi citi.Ja ir tiesas spriedumi,ka nav sadarbojušies,tad mēs un jūs te varam čiepstēt,cik gribam.

Atbildēt

007

27.12.2018. 15:44

tak zināms,ka SAB ir parevidējis maisus...un jā,daudzi 70' 80'gadu cehovniki,spekulanti,farcocšiki nav tajos sarakstos...ja nu vienīgi Lavents,par lielu brīnumu un piedevām vēl savervēts tikai 1989.gadā...

Atbildēt

ironiskais

27.12.2018. 15:30

Nez kā godmaņu ivaram po kļičke "Pugulis" neizdevās to savu kartiņu savākt. Sakari tak bija. Nauda arī. Parex afēru izkruķīja, miljardu sabiedrības naudas izšķērdēja, bet viņam nekas par to nebija. Droši, ka viņš peldas naudā pēc tādām afērām, bet kāpēc neizdevās dabūt savu kartiņu ārā nav saprotams. Par to, ka vērtīgāko kadru kartiņas tika savāktas uz Maskavu un te nemaz nekad nav palikušas man šaubu nav.

Atbildēt

hm

27.12.2018. 15:26

Kubilis nekad nav bijis "citā teātrī"kā tikai un vienīgi Nacionālajā/Drāmas/,vienā teātrī ar Zagorski.Droši vien domāts Kublinskis,arī tā paša teātra aktieris un režisors.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....