Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

13.09.2018. 18:13

Degunus dauzīs un zobus sitīs tad,ja zinās,ko konkrēts indivīds izdarījis. Pēc tagadējās publiskošanas interpretācijas to varēs darīt ikvienam uz kuru būs škrobe :D

Atbildēt

kā tad!

11.09.2018. 20:18

»

KUKU

Nu redziet


vērsās biedrības „Latvijas Pasaulē” pārstāvji – Ojārs Spārītis (Zinātņu akadēmijas prezidents - attēlā); Aloizs Vaznis (izbijis operativņiks un iekšlietu ministrs juku laikos); Andris Ruģēns („Latvija Pasaulē" valdes priekšsēdētājs; brīvmūrnieks); Jānis Reiniks (bijušais Drošības policijas priekšnieks); Andris Trautmanis (bijušais Drošības policijas 2. pārvaldes priekšnieks); Indulis Zālīte (bijušais SAB Totalitāro seku dokumentēšanas vadītājs); Inese Dreimane (vēsturniece); Zigmārs Turčinskis (vēsturnieks); Jānis Vanags (LELB arhibīskaps); Pāvils Brūvers (LELB bīskaps – emeritus); Edvards Pavlovskis (Romas katoļu baznīcas Jelgavas diecēzes bīskaps); Rihards Rasnacis (Romas katoļu baznīcas arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča uzdevumā priesteris); Mārtiņš Šics (Saeimas deputāts); Jānis Streičs (LZA Goda loceklis)

Atbildēt

Pilsonis

11.09.2018. 10:52

Tak tādas Ilzes rags nav.
Ko tu autor esi dzīvē sasniedzis vai devis latviešu tautai, lai uzbrauktu Imantam Kalniņam?
Imants vismaz neslēpjoties aiz anonīmiem mister iksiem izsaka savu viedokli.
Tak ja šobrīd sāktos tie laiki, tad atkal visapkārt papilnam būtu stukači. Domāju 50%+ saeimas noteikti

Atbildēt

Indulis Durka pac

11.09.2018. 09:47

»

vai

tevi arī aptaujāja par čekas maisiem


Mani vienteiz aptaujāja kaimiņi, vai neesot es patc tais maisos. Čekas maisos, jā! Fluflustrāciju pac gribu un to taisu uz savu roku, jo dzejot apnicis. Es atkal gaidu, kad ataujās. But tagad esu ceļā uz Aglonu. Es katrim durakam neatbildu, jo tā var būt atauja. Esait, ļaudis, uzmanīgi! Šeit nav duraku zeme! Moins!

Atbildēt

KUKU

11.09.2018. 09:14

Nu redziet.
Pirmais saraksts jau nopublicēts šajā rakstā

Atbildēt

Z

11.09.2018. 08:39

Elza Rags? Transvestīts? Vārds kā sievietei un uzvārds kā vīrietim? Kur skatās VVC?

Atbildēt

Indulis Durka no pašim pašu Dikļim

11.09.2018. 07:28

»

oui

daudz sliktāki ir galvas invalīdi, kuri siro pa interneta vietnēm ar savu viedokli... bet nu katram savs


Kai atškirt galvas invaleidus no negalvaxs . Te nau muklku zeme - katris pac izßkir kaulu locîtavu invaleidus no galvaskausa invaleidiem. Dreiz jau bußuEgunà piristeriem.Nau laika, àsteidz noželout sovus grekus! Debess Klàra!

Atbildēt

oui

11.09.2018. 05:56

»

muahaha

Atklājies, ka kaķu tantes ir garīgi slimi cilvēki...


daudz sliktāki ir galvas invalīdi, kuri siro pa interneta vietnēm ar savu viedokli... bet nu katram savs

Atbildēt

Indulis Durka no pašīm Dikļiem

11.09.2018. 03:34

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Te nau muļķu zeme!Esu ceļā uz Agonu. Esu lepns - mans paša cenzors i pac Lapsas kunkus. Kūmiņš pac! Man nau laika rakstīt!

Atbildēt

Edge

11.09.2018. 00:05

ASV varen populārs TV seriāls "Troņu spēles" - Latvijā "Čekas maisi". Šovs turpinās, intriga palielinās! Sanāk,pilsonīši, sanāk,lai var šova veidotāji labi nopelnīt.....un beigās būs "čiks", kaut kādas pelavas?

Atbildēt

bnf

10.09.2018. 23:12

Pastalam kartejo reizi "iemests lamatu raksts" , lai varetu cepties. Seit nav runa par VDK arhivu, bet par to,ka Saskana ir pret to atversanu un Kremlis turpina ietekmet (nu nevaru izdomat, ko tas te ietekme)!
vairak neka 25 gadus LV pie varas ir "latviskas - nacionalistiskas" partijas, kuram atvert VDK arhivus butu ka divus pirkstus apm.zt. Bet pirms velesanam tas tiek pacelts, ka Saskanai neizdevigs un Kremla ietekmes rupors. Nu jo.tvai - kada saskana, kads kremlis? Musu pasu balelini turpina veco skanuplati ar krievi nak jauna iepakojuma!

Atbildēt

MI

10.09.2018. 22:21

Nu re visur kā pie cilvēkiem, bet mums savādāk.
Estiņi, Leiši lietas sakārtoja un ir ok. Estiņi pat pieminekli aizvāca.
Pie mums būšot velns viņu zina kas.
Vecie ārdās.
Bet būsim reāli. Gada pirmajā pusē bija jāiestājas par zinātniekiem. Pēc tam tos maisus staipīja priekšvēlēšanu putrā. Pēc vēlēšanām jautājums būs miris. Nekustinās to neviens.
Veciem ērmiem joprojām ir krunka. Viņi to nekad no savām rokām nav izlaiduši.

Atbildēt

Čekas maisi jāpublucē

10.09.2018. 20:18

"... ja atklātībā nonāks informācija par danoščikiem, tad Maskavas garajai rokai vairs nebūs ietekme pār šiem cilvēkiem ..."- pār šiem cilvēkiem Kremļa garajai rokai nebūs ietekmes, bet BŪS IETEKME par pārējiem, kuri nav mūsu rīcībā un yo ir labi daudz.

Čekas maisus JĀPUBLICĒ pēc aicinājuma pašiem lustrēties, pieteikties. Kurš pieteicās, to nepublicē.

Protams, katrs palikušais ēnā var Kremlim pateikt - es jau pieteicos, mani izgaismoja, ja darbošos, izsekos un apcietinās.

Atbildēt

Vai, kā sanāca!

10.09.2018. 20:06

»

š

Vai, tā jau iespējams pat nevainību laupīt, vērība gan mazāka, bet tomērt žēl


Pati nepareizi savu uzvārdu uzrakstīju. Sanāk, kā tajā anekdotē par tiem cālīšiem! Nu ziniet! Daudzi jau nojauš, nekur tālu nav jāmelē - tepatās -Ilga Kreituse! Visu cieņu!

Atbildēt

Ilga Kretuse

10.09.2018. 18:23

Šito rakstu man vakar nospēra no datora, kad biju iesnaudusies kafejnīcā, kurā, to gan neteikšu. Jo nav zināms, vai nav nosperts vēl kāds darbs. Tas tā - zināšanai, katram gadījumam. Ja man jautās, vai tas tiesa, neatbildēšu. Nemaz neceriet! Lai nu tā būtu.

Atbildēt

Diemžēl

10.09.2018. 17:33

īstie čekisti, kuri ir lielo uzņēmumu vadībā rullē. Par viņiem dati ir pieejami, bet nekas nemainās, jo viņi ir pie varas. Piemēram Olainfarm 'kur vadībā īstie čekas darbinieki. Viņi joprojām izmanto savas metodes, jo savādāk strādāt neprot. Viņi ir bīstami, jo sadarbojas ar saviem cilvēkiem gan lobējot savas inetereses valdībā, gan tieslietu sistēmā, VID, DP u.c.

Atbildēt

Lapsas kungam

10.09.2018. 15:50

»

Evija

Tu esi homofobs? Man personīgi netraucē, kad cilvēkam ir personas dubultošanās par labu pretējam dzimumam


Pretenzijas ir pret plaģiātismu un tiem, kas uzskata, ka aizrādījums par iespējamu plaģiātu ir homofobija.

Autoram ar vārdu "Evija" - Sieviešu nīšana ir mizogīnija.

Atbildēt

Lumpens

10.09.2018. 15:41

Saskaņai nav pretenziju pret Čekas maisu atvēršanu

Atbildēt

agents

10.09.2018. 15:36

Pat ukraini pec Maidama nekavejoties atvera kgb arhivus . Vienigais melnais caurums ir palikusi Latvija visa Austrueiropa. Bet vel ir parpilditas augstakas macibu iestades ar bijusajiem un esosajiem agentiem . Nu neatvers vini neko. Vienigi sabiedrotie varetu atvert savus arhivus . Tur butu ari uz maskavu izvestie saraksti.

Atbildēt

Lapsas kungam

10.09.2018. 14:51

Sakiet, lūdzu, kad Gunča no Balviem nomainīja dzimumu un vārdu! Parasti, ja publicē ar pseidonīmu rakstu dažādos izdevumos, pseidonīmu nemaina. Cerēsim, ka tas nav rupjš plaģiāts, bet gan priekšstats, ka pietiek.com lasītāji vairāk uzticas sievietes viedoklim, nevis Gunčam no Balviem, savukārt KASJAK lasītājam vairāk tīk iztēloties vīrieti kā autoru.

Sk. http://www.kasjaks.lv/noderigie/cekas-draugi-censas-norakt-galus-draudot-ar-sociala-konflikta-iespejamibu

Atbildēt

Karote

10.09.2018. 14:47

Tas tikai apstiprina Finka paredzējumu, ka brīvie karogi plīvos, bet valdīt turpinās komuņaki. Visas postpadomijas sen ar to tikušas galā un nekādas šausmas nav notikušas.Gluži otrādi- ir tikai veselīgi paskatīties spogulī, kāda patiesībā bijusi pagātne. Problēma, ka pārāk daudzi nodevēji- konformisti aizvien ir pie šprices.Tur tā bremze.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....