Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

13.09.2018. 19:13

Degunus dauzīs un zobus sitīs tad,ja zinās,ko konkrēts indivīds izdarījis. Pēc tagadējās publiskošanas interpretācijas to varēs darīt ikvienam uz kuru būs škrobe :D

Atbildēt

kā tad!

11.09.2018. 21:18

»

KUKU

Nu redziet


vērsās biedrības „Latvijas Pasaulē” pārstāvji – Ojārs Spārītis (Zinātņu akadēmijas prezidents - attēlā); Aloizs Vaznis (izbijis operativņiks un iekšlietu ministrs juku laikos); Andris Ruģēns („Latvija Pasaulē" valdes priekšsēdētājs; brīvmūrnieks); Jānis Reiniks (bijušais Drošības policijas priekšnieks); Andris Trautmanis (bijušais Drošības policijas 2. pārvaldes priekšnieks); Indulis Zālīte (bijušais SAB Totalitāro seku dokumentēšanas vadītājs); Inese Dreimane (vēsturniece); Zigmārs Turčinskis (vēsturnieks); Jānis Vanags (LELB arhibīskaps); Pāvils Brūvers (LELB bīskaps – emeritus); Edvards Pavlovskis (Romas katoļu baznīcas Jelgavas diecēzes bīskaps); Rihards Rasnacis (Romas katoļu baznīcas arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča uzdevumā priesteris); Mārtiņš Šics (Saeimas deputāts); Jānis Streičs (LZA Goda loceklis)

Atbildēt

Pilsonis

11.09.2018. 11:52

Tak tādas Ilzes rags nav.
Ko tu autor esi dzīvē sasniedzis vai devis latviešu tautai, lai uzbrauktu Imantam Kalniņam?
Imants vismaz neslēpjoties aiz anonīmiem mister iksiem izsaka savu viedokli.
Tak ja šobrīd sāktos tie laiki, tad atkal visapkārt papilnam būtu stukači. Domāju 50%+ saeimas noteikti

Atbildēt

Indulis Durka pac

11.09.2018. 10:47

»

vai

tevi arī aptaujāja par čekas maisiem


Mani vienteiz aptaujāja kaimiņi, vai neesot es patc tais maisos. Čekas maisos, jā! Fluflustrāciju pac gribu un to taisu uz savu roku, jo dzejot apnicis. Es atkal gaidu, kad ataujās. But tagad esu ceļā uz Aglonu. Es katrim durakam neatbildu, jo tā var būt atauja. Esait, ļaudis, uzmanīgi! Šeit nav duraku zeme! Moins!

Atbildēt

KUKU

11.09.2018. 10:14

Nu redziet.
Pirmais saraksts jau nopublicēts šajā rakstā

Atbildēt

Z

11.09.2018. 09:39

Elza Rags? Transvestīts? Vārds kā sievietei un uzvārds kā vīrietim? Kur skatās VVC?

Atbildēt

Indulis Durka no pašim pašu Dikļim

11.09.2018. 08:28

»

oui

daudz sliktāki ir galvas invalīdi, kuri siro pa interneta vietnēm ar savu viedokli... bet nu katram savs


Kai atškirt galvas invaleidus no negalvaxs . Te nau muklku zeme - katris pac izßkir kaulu locîtavu invaleidus no galvaskausa invaleidiem. Dreiz jau bußuEgunà piristeriem.Nau laika, àsteidz noželout sovus grekus! Debess Klàra!

Atbildēt

oui

11.09.2018. 06:56

»

muahaha

Atklājies, ka kaķu tantes ir garīgi slimi cilvēki...


daudz sliktāki ir galvas invalīdi, kuri siro pa interneta vietnēm ar savu viedokli... bet nu katram savs

Atbildēt

Indulis Durka no pašīm Dikļiem

11.09.2018. 04:34

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Te nau muļķu zeme!Esu ceļā uz Agonu. Esu lepns - mans paša cenzors i pac Lapsas kunkus. Kūmiņš pac! Man nau laika rakstīt!

Atbildēt

Edge

11.09.2018. 01:05

ASV varen populārs TV seriāls "Troņu spēles" - Latvijā "Čekas maisi". Šovs turpinās, intriga palielinās! Sanāk,pilsonīši, sanāk,lai var šova veidotāji labi nopelnīt.....un beigās būs "čiks", kaut kādas pelavas?

Atbildēt

bnf

11.09.2018. 00:12

Pastalam kartejo reizi "iemests lamatu raksts" , lai varetu cepties. Seit nav runa par VDK arhivu, bet par to,ka Saskana ir pret to atversanu un Kremlis turpina ietekmet (nu nevaru izdomat, ko tas te ietekme)!
vairak neka 25 gadus LV pie varas ir "latviskas - nacionalistiskas" partijas, kuram atvert VDK arhivus butu ka divus pirkstus apm.zt. Bet pirms velesanam tas tiek pacelts, ka Saskanai neizdevigs un Kremla ietekmes rupors. Nu jo.tvai - kada saskana, kads kremlis? Musu pasu balelini turpina veco skanuplati ar krievi nak jauna iepakojuma!

Atbildēt

MI

10.09.2018. 23:21

Nu re visur kā pie cilvēkiem, bet mums savādāk.
Estiņi, Leiši lietas sakārtoja un ir ok. Estiņi pat pieminekli aizvāca.
Pie mums būšot velns viņu zina kas.
Vecie ārdās.
Bet būsim reāli. Gada pirmajā pusē bija jāiestājas par zinātniekiem. Pēc tam tos maisus staipīja priekšvēlēšanu putrā. Pēc vēlēšanām jautājums būs miris. Nekustinās to neviens.
Veciem ērmiem joprojām ir krunka. Viņi to nekad no savām rokām nav izlaiduši.

Atbildēt

Čekas maisi jāpublucē

10.09.2018. 21:18

"... ja atklātībā nonāks informācija par danoščikiem, tad Maskavas garajai rokai vairs nebūs ietekme pār šiem cilvēkiem ..."- pār šiem cilvēkiem Kremļa garajai rokai nebūs ietekmes, bet BŪS IETEKME par pārējiem, kuri nav mūsu rīcībā un yo ir labi daudz.

Čekas maisus JĀPUBLICĒ pēc aicinājuma pašiem lustrēties, pieteikties. Kurš pieteicās, to nepublicē.

Protams, katrs palikušais ēnā var Kremlim pateikt - es jau pieteicos, mani izgaismoja, ja darbošos, izsekos un apcietinās.

Atbildēt

Vai, kā sanāca!

10.09.2018. 21:06

»

š

Vai, tā jau iespējams pat nevainību laupīt, vērība gan mazāka, bet tomērt žēl


Pati nepareizi savu uzvārdu uzrakstīju. Sanāk, kā tajā anekdotē par tiem cālīšiem! Nu ziniet! Daudzi jau nojauš, nekur tālu nav jāmelē - tepatās -Ilga Kreituse! Visu cieņu!

Atbildēt

Ilga Kretuse

10.09.2018. 19:23

Šito rakstu man vakar nospēra no datora, kad biju iesnaudusies kafejnīcā, kurā, to gan neteikšu. Jo nav zināms, vai nav nosperts vēl kāds darbs. Tas tā - zināšanai, katram gadījumam. Ja man jautās, vai tas tiesa, neatbildēšu. Nemaz neceriet! Lai nu tā būtu.

Atbildēt

Diemžēl

10.09.2018. 18:33

īstie čekisti, kuri ir lielo uzņēmumu vadībā rullē. Par viņiem dati ir pieejami, bet nekas nemainās, jo viņi ir pie varas. Piemēram Olainfarm 'kur vadībā īstie čekas darbinieki. Viņi joprojām izmanto savas metodes, jo savādāk strādāt neprot. Viņi ir bīstami, jo sadarbojas ar saviem cilvēkiem gan lobējot savas inetereses valdībā, gan tieslietu sistēmā, VID, DP u.c.

Atbildēt

Lapsas kungam

10.09.2018. 16:50

»

Evija

Tu esi homofobs? Man personīgi netraucē, kad cilvēkam ir personas dubultošanās par labu pretējam dzimumam


Pretenzijas ir pret plaģiātismu un tiem, kas uzskata, ka aizrādījums par iespējamu plaģiātu ir homofobija.

Autoram ar vārdu "Evija" - Sieviešu nīšana ir mizogīnija.

Atbildēt

Lumpens

10.09.2018. 16:41

Saskaņai nav pretenziju pret Čekas maisu atvēršanu

Atbildēt

agents

10.09.2018. 16:36

Pat ukraini pec Maidama nekavejoties atvera kgb arhivus . Vienigais melnais caurums ir palikusi Latvija visa Austrueiropa. Bet vel ir parpilditas augstakas macibu iestades ar bijusajiem un esosajiem agentiem . Nu neatvers vini neko. Vienigi sabiedrotie varetu atvert savus arhivus . Tur butu ari uz maskavu izvestie saraksti.

Atbildēt

Lapsas kungam

10.09.2018. 15:51

Sakiet, lūdzu, kad Gunča no Balviem nomainīja dzimumu un vārdu! Parasti, ja publicē ar pseidonīmu rakstu dažādos izdevumos, pseidonīmu nemaina. Cerēsim, ka tas nav rupjš plaģiāts, bet gan priekšstats, ka pietiek.com lasītāji vairāk uzticas sievietes viedoklim, nevis Gunčam no Balviem, savukārt KASJAK lasītājam vairāk tīk iztēloties vīrieti kā autoru.

Sk. http://www.kasjaks.lv/noderigie/cekas-draugi-censas-norakt-galus-draudot-ar-sociala-konflikta-iespejamibu

Atbildēt

Karote

10.09.2018. 15:47

Tas tikai apstiprina Finka paredzējumu, ka brīvie karogi plīvos, bet valdīt turpinās komuņaki. Visas postpadomijas sen ar to tikušas galā un nekādas šausmas nav notikušas.Gluži otrādi- ir tikai veselīgi paskatīties spogulī, kāda patiesībā bijusi pagātne. Problēma, ka pārāk daudzi nodevēji- konformisti aizvien ir pie šprices.Tur tā bremze.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...