Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

13.09.2018. 18:13

Degunus dauzīs un zobus sitīs tad,ja zinās,ko konkrēts indivīds izdarījis. Pēc tagadējās publiskošanas interpretācijas to varēs darīt ikvienam uz kuru būs škrobe :D

Atbildēt

kā tad!

11.09.2018. 20:18

»

KUKU

Nu redziet


vērsās biedrības „Latvijas Pasaulē” pārstāvji – Ojārs Spārītis (Zinātņu akadēmijas prezidents - attēlā); Aloizs Vaznis (izbijis operativņiks un iekšlietu ministrs juku laikos); Andris Ruģēns („Latvija Pasaulē" valdes priekšsēdētājs; brīvmūrnieks); Jānis Reiniks (bijušais Drošības policijas priekšnieks); Andris Trautmanis (bijušais Drošības policijas 2. pārvaldes priekšnieks); Indulis Zālīte (bijušais SAB Totalitāro seku dokumentēšanas vadītājs); Inese Dreimane (vēsturniece); Zigmārs Turčinskis (vēsturnieks); Jānis Vanags (LELB arhibīskaps); Pāvils Brūvers (LELB bīskaps – emeritus); Edvards Pavlovskis (Romas katoļu baznīcas Jelgavas diecēzes bīskaps); Rihards Rasnacis (Romas katoļu baznīcas arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča uzdevumā priesteris); Mārtiņš Šics (Saeimas deputāts); Jānis Streičs (LZA Goda loceklis)

Atbildēt

Pilsonis

11.09.2018. 10:52

Tak tādas Ilzes rags nav.
Ko tu autor esi dzīvē sasniedzis vai devis latviešu tautai, lai uzbrauktu Imantam Kalniņam?
Imants vismaz neslēpjoties aiz anonīmiem mister iksiem izsaka savu viedokli.
Tak ja šobrīd sāktos tie laiki, tad atkal visapkārt papilnam būtu stukači. Domāju 50%+ saeimas noteikti

Atbildēt

Indulis Durka pac

11.09.2018. 09:47

»

vai

tevi arī aptaujāja par čekas maisiem


Mani vienteiz aptaujāja kaimiņi, vai neesot es patc tais maisos. Čekas maisos, jā! Fluflustrāciju pac gribu un to taisu uz savu roku, jo dzejot apnicis. Es atkal gaidu, kad ataujās. But tagad esu ceļā uz Aglonu. Es katrim durakam neatbildu, jo tā var būt atauja. Esait, ļaudis, uzmanīgi! Šeit nav duraku zeme! Moins!

Atbildēt

KUKU

11.09.2018. 09:14

Nu redziet.
Pirmais saraksts jau nopublicēts šajā rakstā

Atbildēt

Z

11.09.2018. 08:39

Elza Rags? Transvestīts? Vārds kā sievietei un uzvārds kā vīrietim? Kur skatās VVC?

Atbildēt

Indulis Durka no pašim pašu Dikļim

11.09.2018. 07:28

»

oui

daudz sliktāki ir galvas invalīdi, kuri siro pa interneta vietnēm ar savu viedokli... bet nu katram savs


Kai atškirt galvas invaleidus no negalvaxs . Te nau muklku zeme - katris pac izßkir kaulu locîtavu invaleidus no galvaskausa invaleidiem. Dreiz jau bußuEgunà piristeriem.Nau laika, àsteidz noželout sovus grekus! Debess Klàra!

Atbildēt

oui

11.09.2018. 05:56

»

muahaha

Atklājies, ka kaķu tantes ir garīgi slimi cilvēki...


daudz sliktāki ir galvas invalīdi, kuri siro pa interneta vietnēm ar savu viedokli... bet nu katram savs

Atbildēt

Indulis Durka no pašīm Dikļiem

11.09.2018. 03:34

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Te nau muļķu zeme!Esu ceļā uz Agonu. Esu lepns - mans paša cenzors i pac Lapsas kunkus. Kūmiņš pac! Man nau laika rakstīt!

Atbildēt

Edge

11.09.2018. 00:05

ASV varen populārs TV seriāls "Troņu spēles" - Latvijā "Čekas maisi". Šovs turpinās, intriga palielinās! Sanāk,pilsonīši, sanāk,lai var šova veidotāji labi nopelnīt.....un beigās būs "čiks", kaut kādas pelavas?

Atbildēt

bnf

10.09.2018. 23:12

Pastalam kartejo reizi "iemests lamatu raksts" , lai varetu cepties. Seit nav runa par VDK arhivu, bet par to,ka Saskana ir pret to atversanu un Kremlis turpina ietekmet (nu nevaru izdomat, ko tas te ietekme)!
vairak neka 25 gadus LV pie varas ir "latviskas - nacionalistiskas" partijas, kuram atvert VDK arhivus butu ka divus pirkstus apm.zt. Bet pirms velesanam tas tiek pacelts, ka Saskanai neizdevigs un Kremla ietekmes rupors. Nu jo.tvai - kada saskana, kads kremlis? Musu pasu balelini turpina veco skanuplati ar krievi nak jauna iepakojuma!

Atbildēt

MI

10.09.2018. 22:21

Nu re visur kā pie cilvēkiem, bet mums savādāk.
Estiņi, Leiši lietas sakārtoja un ir ok. Estiņi pat pieminekli aizvāca.
Pie mums būšot velns viņu zina kas.
Vecie ārdās.
Bet būsim reāli. Gada pirmajā pusē bija jāiestājas par zinātniekiem. Pēc tam tos maisus staipīja priekšvēlēšanu putrā. Pēc vēlēšanām jautājums būs miris. Nekustinās to neviens.
Veciem ērmiem joprojām ir krunka. Viņi to nekad no savām rokām nav izlaiduši.

Atbildēt

Čekas maisi jāpublucē

10.09.2018. 20:18

"... ja atklātībā nonāks informācija par danoščikiem, tad Maskavas garajai rokai vairs nebūs ietekme pār šiem cilvēkiem ..."- pār šiem cilvēkiem Kremļa garajai rokai nebūs ietekmes, bet BŪS IETEKME par pārējiem, kuri nav mūsu rīcībā un yo ir labi daudz.

Čekas maisus JĀPUBLICĒ pēc aicinājuma pašiem lustrēties, pieteikties. Kurš pieteicās, to nepublicē.

Protams, katrs palikušais ēnā var Kremlim pateikt - es jau pieteicos, mani izgaismoja, ja darbošos, izsekos un apcietinās.

Atbildēt

Vai, kā sanāca!

10.09.2018. 20:06

»

š

Vai, tā jau iespējams pat nevainību laupīt, vērība gan mazāka, bet tomērt žēl


Pati nepareizi savu uzvārdu uzrakstīju. Sanāk, kā tajā anekdotē par tiem cālīšiem! Nu ziniet! Daudzi jau nojauš, nekur tālu nav jāmelē - tepatās -Ilga Kreituse! Visu cieņu!

Atbildēt

Ilga Kretuse

10.09.2018. 18:23

Šito rakstu man vakar nospēra no datora, kad biju iesnaudusies kafejnīcā, kurā, to gan neteikšu. Jo nav zināms, vai nav nosperts vēl kāds darbs. Tas tā - zināšanai, katram gadījumam. Ja man jautās, vai tas tiesa, neatbildēšu. Nemaz neceriet! Lai nu tā būtu.

Atbildēt

Diemžēl

10.09.2018. 17:33

īstie čekisti, kuri ir lielo uzņēmumu vadībā rullē. Par viņiem dati ir pieejami, bet nekas nemainās, jo viņi ir pie varas. Piemēram Olainfarm 'kur vadībā īstie čekas darbinieki. Viņi joprojām izmanto savas metodes, jo savādāk strādāt neprot. Viņi ir bīstami, jo sadarbojas ar saviem cilvēkiem gan lobējot savas inetereses valdībā, gan tieslietu sistēmā, VID, DP u.c.

Atbildēt

Lapsas kungam

10.09.2018. 15:50

»

Evija

Tu esi homofobs? Man personīgi netraucē, kad cilvēkam ir personas dubultošanās par labu pretējam dzimumam


Pretenzijas ir pret plaģiātismu un tiem, kas uzskata, ka aizrādījums par iespējamu plaģiātu ir homofobija.

Autoram ar vārdu "Evija" - Sieviešu nīšana ir mizogīnija.

Atbildēt

Lumpens

10.09.2018. 15:41

Saskaņai nav pretenziju pret Čekas maisu atvēršanu

Atbildēt

agents

10.09.2018. 15:36

Pat ukraini pec Maidama nekavejoties atvera kgb arhivus . Vienigais melnais caurums ir palikusi Latvija visa Austrueiropa. Bet vel ir parpilditas augstakas macibu iestades ar bijusajiem un esosajiem agentiem . Nu neatvers vini neko. Vienigi sabiedrotie varetu atvert savus arhivus . Tur butu ari uz maskavu izvestie saraksti.

Atbildēt

Lapsas kungam

10.09.2018. 14:51

Sakiet, lūdzu, kad Gunča no Balviem nomainīja dzimumu un vārdu! Parasti, ja publicē ar pseidonīmu rakstu dažādos izdevumos, pseidonīmu nemaina. Cerēsim, ka tas nav rupjš plaģiāts, bet gan priekšstats, ka pietiek.com lasītāji vairāk uzticas sievietes viedoklim, nevis Gunčam no Balviem, savukārt KASJAK lasītājam vairāk tīk iztēloties vīrieti kā autoru.

Sk. http://www.kasjaks.lv/noderigie/cekas-draugi-censas-norakt-galus-draudot-ar-sociala-konflikta-iespejamibu

Atbildēt

Karote

10.09.2018. 14:47

Tas tikai apstiprina Finka paredzējumu, ka brīvie karogi plīvos, bet valdīt turpinās komuņaki. Visas postpadomijas sen ar to tikušas galā un nekādas šausmas nav notikušas.Gluži otrādi- ir tikai veselīgi paskatīties spogulī, kāda patiesībā bijusi pagātne. Problēma, ka pārāk daudzi nodevēji- konformisti aizvien ir pie šprices.Tur tā bremze.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...