Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TI

27.09.2019. 20:29

Ja nu kādu tiešām interesē tēma par psiholoģisko tereoru tad meklējiet internetā pēc atslēgas vārdiem..targeted individuals....Electronic Harassment....V2K....MK ultra....Пситеррор.
Pie reizes pietiek.com varētu painteresēties kas noticis ar sistēmu "Gaisa pūķis" https://es.wikipedia.org/wiki/Usuario:Mind_Control_Weapons
Diemžēl oriģinālais raksts vairs nav atrodams kā arī mājaslapa www.psiterror.ru

Atbildēt

Linards Muciņš

06.09.2018. 16:10

»

Kurmītis

Viens konkrēts piemērs: Piem.90'visur un visiem bija zināms,ka Raits Gailis ir VDK stukačš...vairāki viņa paziņas bija ieguvuši izrakstus ar viņa ziņojumiem VDK ...tajā pašā laikā vienā senā intervijā L.Muciņš paziņo,ka Raits Gailis nav kartotēkā un nav zināms,kā VDK aģents...tad kam ticēt...


Tieši pretēji [parasts čekista apmelojošs gājiens] - nekad neesmu teicis, ka Raitis Gailis nav maisos. Par maisiem nezinu, pārbaudījis neesmu [mani SAB pie maisiem nepielaiž]. Toties redzēju cietušajam no čekas Jurim Kažam ASV/Zviedrijas latvietim, ko KGB turēja aizdomās kā CIP spiegu, TSDC izdotu čekas materiālu [cietušais ir tiesīgs pieprasīt par sevi tādus izsniegt], kur rakstīts, ka čekas aģents ar iesauku [to neatceros] ir ziņojis čekai, ka “... atrodoties ceļojumā Budapeštā zvanījis Kažam uz Stokholmu un tālāk apraksta runāto...” Kaža teica, ka viņam zvanījis Raitis Gailis.

Atbildēt

Andalūzija

06.07.2018. 09:18

Vajag visiem parakstīties par Čekas maisu atvēršanu iekš ManaBalss.lv! Sabiedrība peispiedīs čekas maisus atvērt un mēs redzēsim, kurš no mūsu tautas kalpiem ir čekists https://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show

Atbildēt

Godmana nāve

05.07.2018. 16:52

Laikam tikai Godmaņa nāve ļaus beidzot atklāti runāt par viņa, kā Latvijas neatkarības un ekonomikas mērķtiecīga grāvēja lomu. Tomēr viss viņa dzīves stāsts, sākot ar pirmo premjerēšanu liecina tikai par vienu: viņš ir viens no lielākajiem Latvijas valsts un tautas ienaidniekiem. Dīvaini, ka kaut kāda tur "Turība" viņam piešķīrusi profesora vietu un ka ir idioti, kas sēž viņa lekcijās tā vietā, lai ielaistu ar sapuvušu olu un patriektu uz elli.

Atbildēt

tu pats

03.07.2018. 22:35

»

Atvaino, nelasīšu to tavu grāmatu!

Kāda jēga tavam humoram? Krietnā kareivja Šveika parodija? Neuztveriet personīgi...


Ko nu lielies. Tu varbūt esi bagāts, vari noalgot advokātus, tāpēc tevi nevajā. Vai arī esi "pareizajā pusē"- nevis pie vajātajiem, bet pie vajātājiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.07.2018. 17:18

Šobrīd tiek izplatīts viedoklis, ka 80.tajos gados vispār nekādu VDK vajāšanu nav bijis. Esot bijušas tikai "maigas pārrunas un aizrādījumi". Un tā faktiski ir mūsu traģēdija, ka 80.to gadu upuri ne tikai tiek atzīti par nebijušiem, bet pat tiek apmeloti. Upuri bija, ne visi gāja bojā izdarot pašnāvības un ne visi uz mūžu tika ieslodzīti psihiatriskajās slimnīcās. Daži tika ārā un daži izdzīvoja. Būtu jāsāk par to atklāti runāt, un ja vien tas vairs ir iespējams, jāmēģina šiem cilvēkiem palīdzēt.

Atbildēt

Atvaino, nelasīšu to tavu grāmatu!

03.07.2018. 13:35

»

Atis Priedītis

Šķiet, ka Jūs manu grāmatu neesiet lasījis. Nepaužu nekādas ciešanas, tikai visu dokumentēju. Pie tam ar pamatīgu humora devu. To, ka esmu niecība saprotu. Tā uzskatīja čekisti 80.tajos gados un diemžēl, tā tiek uzskatīts arī tagad. Tikai viens jautājums - kāpēc tādu niecību kā es vispār bija jāvajā...


Kāda jēga tavam humoram? Krietnā kareivja Šveika parodija? Neuztveriet personīgi!

Protams, ja nebūtu niecība, VDK tevis pazemošanai citu iebiedēšanai nepievērstos.

Jau cik gadu pagājuši kopš 1991. gada? Tas viss, ko esi izdarījis? Sūdzību grāmata humora piegaršu? Kuru tas interesē latviešu tautas genocīda apstākļos?

Tu pat nebiji tik nozīmīgs VDK acīs, lai tevi ignorētu, kā, piem. mani. Tevi izvēlējās upura lomai, jo sevi pats sajuti kā upuri. Tev pat palīdzēja. Tavai upura lomai piešķīra publisku nozīmību. Tagad tu vari ar to lielīties.

Ko citu esi izdarījis šos 30 gadus? Tikai tā sūdzībugrāmata? Izlasi A. Grūtupa Observators. Tas pats. Tikai dziļāk, izvērstāk. Sasaucas ar cionisma attīstību, žīda E. Levita vēsture, iliminātisms- cionisms, žīdisms un to iespaids uz VDK un mums visiem līdz šīm dienām.

Atbildēt

to Edge

03.07.2018. 13:22

»

Edge

Tici demokrātijai, āmurikāņu dolāram un ASV visuvarenībai! Tramps mūs Pūķinam neatdos, kā neatdeva Bils Klintons 90. gados. Dzīvosim draudzīgi, kā izteicas runcis Leopolds. Miers baro, nemiers posta


Ne tikai. Tramps visu, ko jūs būsiet ierijuši, izraus jums ar visām iekšām laukā, sākot ar Kaukāzu, Tatarstānu un Baškartostānu.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.07.2018. 13:00

»

Cilvēk mīļais!

Vai izlasīji to grāmatu? Neesi lasījis! Tu esi viens sīks nekas, neskatoties uz tavām ciešanām politiskajā tā laika un šodienas iekārtā...


Šķiet, ka Jūs manu grāmatu neesiet lasījis. Nepaužu nekādas ciešanas, tikai visu dokumentēju. Pie tam ar pamatīgu humora devu. To, ka esmu niecība saprotu. Tā uzskatīja čekisti 80.tajos gados un diemžēl, tā tiek uzskatīts arī tagad. Tikai viens jautājums - kāpēc tādu niecību kā es vispār bija jāvajā?

Atbildēt

Cilvēk mīļais!

03.07.2018. 12:52

»

Atis Priedītis

Es jau rakstīju to, ko pats pārdzīvoju. Tie ir patiesi notikumi. Juris Lina jau raksta par kaut ko pavisam citu. Mana grāmata ir liecība par to, kas notika 80.tajos gados Latvijā


Vai izlasīji to grāmatu? Neesi lasījis! Tu esi viens sīks nekas, neskatoties uz tavām ciešanām politiskajā tā laika un šodienas iekārtā.

Lai tu to saprastu - tu paud savas ciešanas, sūdzības. Un viss. Ko tu, ja reiz esi tik nozīmīgs bez savām sūdzībām grāmatas veidā vari pateikt? Ko tu vari izdarīt? Nekas jau nau mainījies! Tev tikai ļauj sūdzēties, Nav brīnuma, ka nesaskati savu noecību pret to cilvēku nāvi, kas ar savām dzīvībām samaksāja, lai vispār būtu Latvijas valsts 1918. gadā, Šī nav latviešu valsts. Šī ir parodija par valsti, kuru dēvē par neatkarīgu ilumināti- komunisti- cionisti. Un tu tam tici. Tev liek tam ticēt.

Atbildēt

Fv

03.07.2018. 12:29

Tagad tac ir jaunie cekisti kas atdodas eiropai laiks tos fikseet

Atbildēt

Edge

03.07.2018. 11:50

»

K

Var ticēt viņam vai neticēt - katra paša izvēle. Kam piekrītu - vienreiz vis cirks jābeidz un jāpublicē kā ir. Pēc tam var analizēt un interpretēt


Kad publicēs, tad tikai cirks sāksies! Bez "tautas draugu" palīdzības jau 4.maija repubļika nebūtu izveidota, demokrātija u.c. Rietumu labumi netiktu saņemti. "Nekustini bez vajadzības sū[cenzēts] - sāks smirdēt!" Tautas gudrība.
Patiesība ir tepat līdzās - nekādos tur maisos.

Atbildēt

K

03.07.2018. 11:40

Var ticēt viņam vai neticēt - katra paša izvēle. Kam piekrītu - vienreiz vis cirks jābeidz un jāpublicē kā ir. Pēc tam var analizēt un interpretēt.

Atbildēt

Soli pa solim

03.07.2018. 11:20

Jauna informācija, būtiski akcenti.

Atbildēt

Edge

03.07.2018. 10:05

»

Kurmītis

Viens konkrēts piemērs: Piem.90'visur un visiem bija zināms,ka Raits Gailis ir VDK stukačš...vairāki viņa paziņas bija ieguvuši izrakstus ar viņa ziņojumiem VDK ...tajā pašā laikā vienā senā intervijā L.Muciņš paziņo,ka Raits Gailis nav kartotēkā un nav zināms,kā VDK aģents...tad kam ticēt...


Tici demokrātijai, āmurikāņu dolāram un ASV visuvarenībai! Tramps mūs Pūķinam neatdos, kā neatdeva Bils Klintons 90. gados. Dzīvosim draudzīgi, kā izteicas runcis Leopolds. Miers baro, nemiers posta!

Atbildēt

Atis Priedītis

03.07.2018. 10:01

»

Nu un?

Tu esi atpalicis. Izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes un sapratīsi savu niecību


Es jau rakstīju to, ko pats pārdzīvoju. Tie ir patiesi notikumi. Juris Lina jau raksta par kaut ko pavisam citu. Mana grāmata ir liecība par to, kas notika 80.tajos gados Latvijā.

Atbildēt

Čels

03.07.2018. 09:52

Čela

Atbildēt

Maija

03.07.2018. 09:34

Pirmo reizi samērā konkrēti pastāstīts par čekas darboņiem un darbību. Paldies Lienei Apinei un Linardam Muciņam. Komentāros kritizē tikai tie, kuri baidās tikt atklāti.

Atbildēt

Kurmītis

03.07.2018. 09:22

Viens konkrēts piemērs: Piem.90'visur un visiem bija zināms,ka Raits Gailis ir VDK stukačš...vairāki viņa paziņas bija ieguvuši izrakstus ar viņa ziņojumiem VDK ...tajā pašā laikā vienā senā intervijā L.Muciņš paziņo,ka Raits Gailis nav kartotēkā un nav zināms,kā VDK aģents...tad kam ticēt???

Atbildēt

Izlasi vienu grāmatu un būs skaidrs,

03.07.2018. 08:42

»

Viedais

Beigās es tā arī nesapratu, kuri tad Latvijai ir bīstamāki - latviski runājošie krievi vai krievi, kas latviski ne bū, ne mē ;) Tāpat neskaidrs jautājums, kas vairāk apdraud valstiskumu - bijušie padomju aģenti vai šodienas kapitālistiskās Krievijas fani. Varbūt tomēr sāpīgākā problēma slēpjas faktā...


Juri Lina Zem skorpiona zīmes. Bibliotekās rinda uz šo grāmatu. Atkārtots izdevums 2017. g. rozes grāmatnīcā no 35 €.

Mūsu VARA ir žīdmasonu B' nai B" rith. Izpildvara. Kurai ir gan slepkavu brigādes, gan savs slepens izlūkdienests, kas LV sadarbojas ar SAB, DP un regulē pielaidi valsts noslēpumam. Noziegumu pret LV tautsaimniecību noslēpumiem.

Privātpersonas LV var runāt kaut ķīniski, nenes nekādu bīstamību. Deokupācija nenotika, tas jautājums ir cits, jo VARA noteica naidu un haosu, tās mērķi ir praktiski - SVF/PB atsavināt Latvijai VAS Latvenergo, vērtīgāko, kas LV pieder gojiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.07.2018. 04:37

Esmu uzrakstījis un jau marta sākumā izdevis savu atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs". Grāmata ir brīvi lejupielādējama arī internetā. Tajā aprakstīts ar kādā psiholoģiskā terora metodēm tika vajāti radošie cilvēki 80.tajos gados. Arī es to skaitā. 15 gadus (no 1980 līdz 1995) man tika aizliegts Latvijas Radio ierakstīt savas dziesmas. Savukārt savus dzejoļus un prozu es sāku izdot tikai šogad.

Atbildēt

Viedais

03.07.2018. 04:23

Beigās es tā arī nesapratu, kuri tad Latvijai ir bīstamāki - latviski runājošie krievi vai krievi, kas latviski ne bū, ne mē ;) Tāpat neskaidrs jautājums, kas vairāk apdraud valstiskumu - bijušie padomju aģenti vai šodienas kapitālistiskās Krievijas fani. Varbūt tomēr sāpīgākā problēma slēpjas faktā, ka ne mēs paši - latvieši (politkorekti - Latvijas tauta) ar savām institūcijām lemjam savu nākotni

Atbildēt

Kaut kā viss griežas ap VDK un maisiem.

03.07.2018. 01:39

Pats tajos neesmu, tādēļ tik vien zinu dažus tos, kas paši kā piesūtīti stukačot man teikuši. Kā draugi uztaisīti. Tolaik.

Man nav iemesla melot. Bet mani interesē tikai daži jautājumi. Vai H86 L. Grantiņu salauza, kā izriet no raksta. Tas noskaidrosies ar laiku. Un - no kā un kāpēc nāca ideja mani iesaistīt H86 sàkumà, piedàvàjot uzrakstît dažus artikełus, oponējot A. Gorbunovam.

Lai vai kā. Bet komentāri vārās pa pašu sulu. Tipa paši pūta, paši dega.

Lai spētu redzēt, kas ir patiesā VARA tad un šodien, ir jāizlasa Juri Lina nu jau leģendārais darbs Zem Skorpiona zīmes. Un, lai pretotos rai VARAI, kas mūs vada ar SVF/PB, ir jāsāk runāt par nevalstiskajām organizācijām, kas jau plāno ar kuģiem ievest migrantus no Āfrikas Latvijā. Jārunā par nevalstiskajām organizācijām, jāsāk pētīt to finansu avoti, jo zem tām slēpjas žīdmasonu B' nai B' rith un tās kontrolētā brīvmūrniecība.

Šīs organizācijas kontrolē Latvijas specdienestus, kas dod pielaidi valsts noslēpumiem. Arī par to runā L. Muciņš. Valsts ir iedzīta parādos un SVF/PB dod rekomendācijas B' nai B' rith izpildvaras vārdā un mērķos. Šīs organizācijas kā ar Godmani veica un veic diversijas pret LV tautsaimniecību, palielinot parādu slogu.

Atbildēt

Edge

03.07.2018. 00:30

»

Versija

Vai tad pats intervijas autors nav rūdīts, labi apmācīts "aktīvās rezerves virsnieks| vai aģents, ka tik "profesionāli"visu izklāsta...


Pavērtējiet, ko darīja miķēļu leģions pēc 1991.g. (prihvatizācija;denacionalizācija u.c. šoka terapijas ) - un, ko dara, lai uzturētu neo-liberālisma ideoloģiju pašlaik - būs vieglāk saprast lustēšanos lustrācijas vietā. Noderīgi šie miķeļi visos laikos, visos režīmos - stāsta Leons Taivāns: Pauls Lazda no Viskonsinas universitātes ir Okupācijas muzeja dibināšanas idejas autors. Viņš mani uzmeklēja, mēs aprunājāmies, un mana ideja bija tāda, ka Daugavmalā jāmet tos strēlniekus ārā un tajā vietā jāveido Okupācijas muzejs. Šī doma un arī pirmā ekspozīcija bija mans galvenais pienesums.
Vai man ir bijusi vēlme atspēlēties sistēmai? Man bija tāda latviešiem vispār raksturīga vēlme: apliecināt savu cilvēcisko cieņu iepretī tai spārdīšanai kājām, ko mēs lielā mērā esam izbaudījuši. (Latvijas Avīze, 17.07.2015.)

Atbildēt

Versija

03.07.2018. 00:18

»

Odl 30.pants

Muļļājot pagātni, vajadzētu padomāt par tagadni. Mainoties režīmiem, informatori un aģenti netiek mainīti. Laikam amerikāņu pētījumā bija noskaidrots, ka pat 85% no konkrētas kopienas var būt iesaistīti ziņošanā un izsekošanā. Tas sakrīt ar šai rakstā teikto, ka 7 ziņo viens par otru...


Vai tad pats intervijas autors nav rūdīts, labi apmācīts "aktīvās rezerves virsnieks| vai aģents, ka tik "profesionāli"visu izklāsta.

Tā var runāt un stāstīt zinātājs, pats ir sadarbojies un apmācīts, kā patiesību sajaukt ar meliem un noslēpties - re, es esmu tīrais, visu stāstu un ne no kā nekautrējos, man nav no kā kautrēties vai slēpties.

Viņš, manuprāt ari zina, ka viņa kartotēkā nav: kad personu izslēdz no aģentu saraksta, vienmēr kartiņu bija jāiznīcina. Cik zināms, čeka Latvijā to nedarīja, izņemot gadījumus, kad persona gāja uz augšu amatā vai partijas nomenklatūrā. Kremlis paturēja visus. Šeit citos gadījumos kartiņu paturēja, jo, ja atjauno aģentu pēc kāda laika, lai nevajadzētu pārbaudīt Maskavā - ir vai nav bijis aģents. Pārbaudot šādi varēja maksāt bargu sodu Latvijas VDK amatpersonām, dienesta pārbaudi, kādēļ izslēdza un atkal vervē un citādi iemesli.

Gan jau neviena persona nezināja, ka par viņu ir lieta un kartotēkā, ka viņš tiek saukts aģents, stukačs. Muciņš melo, ka aģenti darbojās pēc pavēles. Aģenti saņēma "UZDEVUMUS", varēja informēt vai dezinformēt -apmelot (aprunāt) konkurentus, jo sevišķi, ka persona ir pretpadomju elements. Vai katrs latvietis bija ar pretpadomju režīmu un katrs ziņojums bija "patriotiski patiess", ja ziņoja un vajadzēja pazemot otru?! Pārbaudi nu politisko ziņojumu, par ko varēja izsūtīt vai notiesāt uz 25.

Bet agentu sarakstu publicēt nedrīkst. Kādēļ?

Mēs ar nepilnīgo sarakstu nododam tos Krievijas specdienestiem pārvervēšanai, kuri nav kartotēkā! Milzīgs ļaunums Latvijai un smaga nasta, apdraudējums tiem, kuri paliek "aiz publicēšanas borta".

LUSTRĀCIJA nekad nav nokavēta. Bet to nedara.

Atbildēt

Odl 30.pants

02.07.2018. 23:54

Muļļājot pagātni, vajadzētu padomāt par tagadni. Mainoties režīmiem, informatori un aģenti netiek mainīti. Laikam amerikāņu pētījumā bija noskaidrots, ka pat 85% no konkrētas kopienas var būt iesaistīti ziņošanā un izsekošanā. Tas sakrīt ar šai rakstā teikto, ka 7 ziņo viens par otru.
Jautri. Bet sistēma reāli tupa!

Atbildēt

Starp mums meitenēm

02.07.2018. 23:15

Kā rakstā, tā daudzos komentāros sarakstīts daudz aplamību un pat dumjību. Kā runātājs, tā velk uz savu operu.

To starp, Godmanis nekad nav bijis labs valdības vadītājs, izsaimniekoja visas ražotnes, atdeva maizes tēvam un pat vēlākos gados Veidemanei skaidroja, ka nebija tiesību pārņemt PSRS pakļautības uzņēmumus. Tik dumjš viedoklis, ko apstrīdētu 5.klases skolnieks. Godmanis mums mauc maisu galvā.

Arī Muciņš tāpat karina makaronus.

Aplamības līdz kaulam. Tad pa īstam PSRS īpašumus, rūpnīcas, attombumbu arsenālus un visu citu mantu vajadzēja sadal;it, bet grāba sev ko kurš prata un izdalīja Maizes tēviem".

Atbildēt

formula

02.07.2018. 22:38

Izrādās , ka čeka ir absolūta patiesība !Kā svētie raksti ! Kā tur stāv rakstīts ,tad tā tas ir ! Āmen !
Ja tur rakstīts aģents ,tad aģents ! Ja tur ir vaļsirdīga atzīšanās, tad tiešām tā ir vaļsirdīga atzīšanās ! Un ja tu neesi maisā ,tad tas nozīmē tikai to ,ka tavi čekista papīri ir Maskavā. Savukārt šobrīd vienīgais no kā Latvijā ir jāpiesargājas , tie ir latviski runājoši krievi.

Atbildēt

Karātavu Valgs

02.07.2018. 21:43

gan es pabeigšu savu tiesu pie Latvijas Republikas ienaidniekiem

Atbildēt

Uldis

02.07.2018. 21:37

"Arhīvs arī tika pārvietots uz SAB telpām, jo likās, ka tur tas būs drošībā."
------------
Kamēr arhīvs pie čekas sūdu maisa, čekas ziņotāji ir drošībā.

Atbildēt

es

02.07.2018. 21:33

Ļoti labs un interesants raksts. Bet tās beigas... atkal krievi... Pa visu rakstu neviena krieviska uzvārda, bet beigās atkal krievi pie visa vainīgi... Tā vien šķiet, ka arī šajā stāstā vējo politisko spēlīšu smārds un rodas loģisks jautājums: Linards Muciņš gadījumā negatavojas kandidēt vēlēšanās?

Atbildēt

solī

02.07.2018. 21:27

»

Jūs te variet rakstīt, komentēt

bet VARA pār jums ir citiem. Visi Muciņa teksti pa lielam ir meli un puspatiesības. arī patiesības. Kā par Godmani utt. Bet ko tas maina, vai mainīs? Kamēr visi piedalīsies diskusijās, tvaiku nolaidīs ar diskusijām. Neviens ar "čigānu tiesu" Godmani nenošaus


jau pāris tūkstošgadus atpakaļ ķīnieši bija apkopojuši vadības principus grāmatā septiņgrāmatu grāmata. Kaut kā tā saucās. Tos pašus principus atrodam Tautas dziesmās kuras ir tikpat vecas ja ne vecākas. Īsumā, katrs labs valdnieks izmantos visus viedokļus pārvaldē.Valsts plauks un zels. Ja apspiedīs citādos - gals nav tālu. Piemērs ar matušku to labi izceļ. Tad nu jautājums ko "šausim" ko saudzēsim?

Atbildēt

Anna

02.07.2018. 21:23

Man vienmēr ir interesējis, vai Linards pats bija tajos maisos. Padamju laikā par politiku izmeta no juristiem, pēc dažiem gadiem turpināja màcīties, ir kā nekas nebūtu noticis. Vai atgriezties universitātē bez Čekas palīdzības bija iespējams?

Atbildēt

agents

02.07.2018. 21:01

Kgb zinaja daudz ,bet ne visu. Ari Rietumu agentura stradaja Baltijas valstis. Un kur tad ir tas okupacijas laika pravas . Tika tiesati visadi meles palaideji un cenzeto gramatu lasitaji. Mucina kungam paldies par patiesibas nelielo atklasanu. Varejat atklat ka iet ar petijumiem Ukrainas arhivos .

Atbildēt

Jūs te variet rakstīt, komentēt

02.07.2018. 20:46

»

solī

ja kāds varētu nosaukt kaut vienu pasaules pasākumu kurā nav iesaistīti visādas raudzes specdienesti, tad tiešām slotaskāts uzziedētu. autoram viennozīmīgi var piekrist, vajadzīgi pašiem savi Latviskie pētījumu centri kuros nav vietas sveštautiešiem un viņu viedokļiem


bet VARA pār jums ir citiem. Visi Muciņa teksti pa lielam ir meli un puspatiesības. arī patiesības. Kā par Godmani utt. Bet ko tas maina, vai mainīs? Kamēr visi piedalīsies diskusijās, tvaiku nolaidīs ar diskusijām. Neviens ar "čigānu tiesu" Godmani nenošaus.

Atbildēt

solī

02.07.2018. 19:25

ja kāds varētu nosaukt kaut vienu pasaules pasākumu kurā nav iesaistīti visādas raudzes specdienesti, tad tiešām slotaskāts uzziedētu. autoram viennozīmīgi var piekrist, vajadzīgi pašiem savi Latviskie pētījumu centri kuros nav vietas sveštautiešiem un viņu viedokļiem.

Atbildēt

Labs raksts

02.07.2018. 18:21

Ja Jāzeps Vītols nebūtu mācījies pie Pēterpils profesoriem, nebūtu izcilo kora dziesmu. Ja Čakste nebūtu darbojies cara domē, nebūtu labākā Latvijas valsts prezidenta. Ja Godmanis būtu atteicies sadarboties un nebūtu ticis mācīties Austrijā, nebūtu kas spēj argumentēt interfrontei un izveidot neatkarīgu valsti. Nebūtu Zālīte sadarbojusies utt. Godmanis pieradis pie lieliem tēriņiem, Zālītei varbūt maza pensija, katru no mums var ietekmēt.

Atbildēt

Žēl...

02.07.2018. 18:21

Ja var ticēt Muciņam, tad LTF dibināta ar čekas svētību... Tā ir vienīgā organizācija, kurā iestājos patriotisku jūtu vadīta, un tagad man iespļauts dvēselē. Es esmu sadarbojusies ar nodevējiem. Mēs visi tie naivie brīvības cīnītāji ar sirdi un dvēseli ticējām, ka esam vienoti, godīgi, mums ir kopīgi mērķi.
Pēc intervijas izlasīšanas man palika fiziski slikti un bija jādzer zāles.Es nekad vairs nepiedalīšos nevienā LTF saietā, es nevēlos atcerēties, cik zemiski mūs toreiz krāpa aģents Godmanis un visi citi "gaišie" LTF spēki ar 36 LTF čekistiem Augstākajā padomē.

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

02.07.2018. 17:25

»

Žulis

Laba, informatīva intervija


Mana brāļa šī portāla vienīgā troļļa ŽUĻA lielākā vēlēšanās ir būt izlūkam un analītiķim, līdzdarboties stratēģiskajā izlūkošanā un stratēģiskajā analītikā. Diemžēl viņš var būt tikai stratēģiskais analītiķis, realizējot savu dzīves sapni portālā "PIETIEK", "DELFOS" kā trollis-interneta pietaisītājs, jo stratēģiskais izlūks viņš nevar būt, jo ŽULIS, mans brālis, pietaisa ne tikai internetu, bet katru nakti pietaisa arī gultu. Izlūkam neklājas smirdēt. Taču kā stratēģiskais analītiķis viņš šajā portālā var smirdēt no rīta līdz vakaram, kas tā arī notiek jau vairākus gadus, par ko ir pateicīgi portāla regulārie autori un regulārie lasītāji. ŽULIS ir latviešu deģenerātu intelektuālais titāns, un planētas visu valstu speciālie dienesti nožēlo, ka nevar paciest viņa smirdēšanu un tāpēc nevar izmantot viņa pakalpojumus kā stratēģiskajam izlūkam Rīgas un Pārventas krūmos.

Atbildēt

Žulis

02.07.2018. 16:48

Laba, informatīva intervija!
Paldies Lienei Apinei!

Atbildēt

nu bet

02.07.2018. 16:38

tas jau bija ārzemju latvietis, Kaociņš, kas teica, ka cittautiešiem jādod darbs...

Atbildēt

!

02.07.2018. 16:20

Nu, redz trīs bijušie VDK aģenti jau norej Muciņu!

Atbildēt

pekists

02.07.2018. 15:21

Mučele esot aģents......un sapnī jau esot ar savu "ČEKMAŅSTĀSTU"aizmālējis balsotājiem acis un proponēšot ka cīnītājs par kuļu atvēršanu!!!!Sabiedrība nav "lohi" kurus var apmānīt ar patiesības stāstiem(izdomājumiem) par čeku un uz tā pamata iejāt parlamentā

Atbildēt

Paija

02.07.2018. 15:15

Jā, jā " DDD, tikai papētiet, kas ir pats Linards Muciņš - Latvijas ceļa kādreizējais deputāts, kura laulatā ir notāre.
Palasiet " Likums un taisnība" numuru, tur nesen bija aprakstīts par notāres darba stilu un šķiet vai viņa nebija nodokļu valstij parādnieku sarakstā, ko publicēja vairāki ziņu portāli...
Domājams, ka Muciņš vēlas atkal nonākt politikā... tādēļ arī uzmeties par maisu atvēršanas procesa bīdītāju...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...