Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TI

27.09.2019. 20:29

Ja nu kādu tiešām interesē tēma par psiholoģisko tereoru tad meklējiet internetā pēc atslēgas vārdiem..targeted individuals....Electronic Harassment....V2K....MK ultra....Пситеррор.
Pie reizes pietiek.com varētu painteresēties kas noticis ar sistēmu "Gaisa pūķis" https://es.wikipedia.org/wiki/Usuario:Mind_Control_Weapons
Diemžēl oriģinālais raksts vairs nav atrodams kā arī mājaslapa www.psiterror.ru

Atbildēt

Linards Muciņš

06.09.2018. 16:10

»

Kurmītis

Viens konkrēts piemērs: Piem.90'visur un visiem bija zināms,ka Raits Gailis ir VDK stukačš...vairāki viņa paziņas bija ieguvuši izrakstus ar viņa ziņojumiem VDK ...tajā pašā laikā vienā senā intervijā L.Muciņš paziņo,ka Raits Gailis nav kartotēkā un nav zināms,kā VDK aģents...tad kam ticēt...


Tieši pretēji [parasts čekista apmelojošs gājiens] - nekad neesmu teicis, ka Raitis Gailis nav maisos. Par maisiem nezinu, pārbaudījis neesmu [mani SAB pie maisiem nepielaiž]. Toties redzēju cietušajam no čekas Jurim Kažam ASV/Zviedrijas latvietim, ko KGB turēja aizdomās kā CIP spiegu, TSDC izdotu čekas materiālu [cietušais ir tiesīgs pieprasīt par sevi tādus izsniegt], kur rakstīts, ka čekas aģents ar iesauku [to neatceros] ir ziņojis čekai, ka “... atrodoties ceļojumā Budapeštā zvanījis Kažam uz Stokholmu un tālāk apraksta runāto...” Kaža teica, ka viņam zvanījis Raitis Gailis.

Atbildēt

Andalūzija

06.07.2018. 09:18

Vajag visiem parakstīties par Čekas maisu atvēršanu iekš ManaBalss.lv! Sabiedrība peispiedīs čekas maisus atvērt un mēs redzēsim, kurš no mūsu tautas kalpiem ir čekists https://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show

Atbildēt

Godmana nāve

05.07.2018. 16:52

Laikam tikai Godmaņa nāve ļaus beidzot atklāti runāt par viņa, kā Latvijas neatkarības un ekonomikas mērķtiecīga grāvēja lomu. Tomēr viss viņa dzīves stāsts, sākot ar pirmo premjerēšanu liecina tikai par vienu: viņš ir viens no lielākajiem Latvijas valsts un tautas ienaidniekiem. Dīvaini, ka kaut kāda tur "Turība" viņam piešķīrusi profesora vietu un ka ir idioti, kas sēž viņa lekcijās tā vietā, lai ielaistu ar sapuvušu olu un patriektu uz elli.

Atbildēt

tu pats

03.07.2018. 22:35

»

Atvaino, nelasīšu to tavu grāmatu!

Kāda jēga tavam humoram? Krietnā kareivja Šveika parodija? Neuztveriet personīgi...


Ko nu lielies. Tu varbūt esi bagāts, vari noalgot advokātus, tāpēc tevi nevajā. Vai arī esi "pareizajā pusē"- nevis pie vajātajiem, bet pie vajātājiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.07.2018. 17:18

Šobrīd tiek izplatīts viedoklis, ka 80.tajos gados vispār nekādu VDK vajāšanu nav bijis. Esot bijušas tikai "maigas pārrunas un aizrādījumi". Un tā faktiski ir mūsu traģēdija, ka 80.to gadu upuri ne tikai tiek atzīti par nebijušiem, bet pat tiek apmeloti. Upuri bija, ne visi gāja bojā izdarot pašnāvības un ne visi uz mūžu tika ieslodzīti psihiatriskajās slimnīcās. Daži tika ārā un daži izdzīvoja. Būtu jāsāk par to atklāti runāt, un ja vien tas vairs ir iespējams, jāmēģina šiem cilvēkiem palīdzēt.

Atbildēt

Atvaino, nelasīšu to tavu grāmatu!

03.07.2018. 13:35

»

Atis Priedītis

Šķiet, ka Jūs manu grāmatu neesiet lasījis. Nepaužu nekādas ciešanas, tikai visu dokumentēju. Pie tam ar pamatīgu humora devu. To, ka esmu niecība saprotu. Tā uzskatīja čekisti 80.tajos gados un diemžēl, tā tiek uzskatīts arī tagad. Tikai viens jautājums - kāpēc tādu niecību kā es vispār bija jāvajā...


Kāda jēga tavam humoram? Krietnā kareivja Šveika parodija? Neuztveriet personīgi!

Protams, ja nebūtu niecība, VDK tevis pazemošanai citu iebiedēšanai nepievērstos.

Jau cik gadu pagājuši kopš 1991. gada? Tas viss, ko esi izdarījis? Sūdzību grāmata humora piegaršu? Kuru tas interesē latviešu tautas genocīda apstākļos?

Tu pat nebiji tik nozīmīgs VDK acīs, lai tevi ignorētu, kā, piem. mani. Tevi izvēlējās upura lomai, jo sevi pats sajuti kā upuri. Tev pat palīdzēja. Tavai upura lomai piešķīra publisku nozīmību. Tagad tu vari ar to lielīties.

Ko citu esi izdarījis šos 30 gadus? Tikai tā sūdzībugrāmata? Izlasi A. Grūtupa Observators. Tas pats. Tikai dziļāk, izvērstāk. Sasaucas ar cionisma attīstību, žīda E. Levita vēsture, iliminātisms- cionisms, žīdisms un to iespaids uz VDK un mums visiem līdz šīm dienām.

Atbildēt

to Edge

03.07.2018. 13:22

»

Edge

Tici demokrātijai, āmurikāņu dolāram un ASV visuvarenībai! Tramps mūs Pūķinam neatdos, kā neatdeva Bils Klintons 90. gados. Dzīvosim draudzīgi, kā izteicas runcis Leopolds. Miers baro, nemiers posta


Ne tikai. Tramps visu, ko jūs būsiet ierijuši, izraus jums ar visām iekšām laukā, sākot ar Kaukāzu, Tatarstānu un Baškartostānu.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.07.2018. 13:00

»

Cilvēk mīļais!

Vai izlasīji to grāmatu? Neesi lasījis! Tu esi viens sīks nekas, neskatoties uz tavām ciešanām politiskajā tā laika un šodienas iekārtā...


Šķiet, ka Jūs manu grāmatu neesiet lasījis. Nepaužu nekādas ciešanas, tikai visu dokumentēju. Pie tam ar pamatīgu humora devu. To, ka esmu niecība saprotu. Tā uzskatīja čekisti 80.tajos gados un diemžēl, tā tiek uzskatīts arī tagad. Tikai viens jautājums - kāpēc tādu niecību kā es vispār bija jāvajā?

Atbildēt

Cilvēk mīļais!

03.07.2018. 12:52

»

Atis Priedītis

Es jau rakstīju to, ko pats pārdzīvoju. Tie ir patiesi notikumi. Juris Lina jau raksta par kaut ko pavisam citu. Mana grāmata ir liecība par to, kas notika 80.tajos gados Latvijā


Vai izlasīji to grāmatu? Neesi lasījis! Tu esi viens sīks nekas, neskatoties uz tavām ciešanām politiskajā tā laika un šodienas iekārtā.

Lai tu to saprastu - tu paud savas ciešanas, sūdzības. Un viss. Ko tu, ja reiz esi tik nozīmīgs bez savām sūdzībām grāmatas veidā vari pateikt? Ko tu vari izdarīt? Nekas jau nau mainījies! Tev tikai ļauj sūdzēties, Nav brīnuma, ka nesaskati savu noecību pret to cilvēku nāvi, kas ar savām dzīvībām samaksāja, lai vispār būtu Latvijas valsts 1918. gadā, Šī nav latviešu valsts. Šī ir parodija par valsti, kuru dēvē par neatkarīgu ilumināti- komunisti- cionisti. Un tu tam tici. Tev liek tam ticēt.

Atbildēt

Fv

03.07.2018. 12:29

Tagad tac ir jaunie cekisti kas atdodas eiropai laiks tos fikseet

Atbildēt

Edge

03.07.2018. 11:50

»

K

Var ticēt viņam vai neticēt - katra paša izvēle. Kam piekrītu - vienreiz vis cirks jābeidz un jāpublicē kā ir. Pēc tam var analizēt un interpretēt


Kad publicēs, tad tikai cirks sāksies! Bez "tautas draugu" palīdzības jau 4.maija repubļika nebūtu izveidota, demokrātija u.c. Rietumu labumi netiktu saņemti. "Nekustini bez vajadzības sū[cenzēts] - sāks smirdēt!" Tautas gudrība.
Patiesība ir tepat līdzās - nekādos tur maisos.

Atbildēt

K

03.07.2018. 11:40

Var ticēt viņam vai neticēt - katra paša izvēle. Kam piekrītu - vienreiz vis cirks jābeidz un jāpublicē kā ir. Pēc tam var analizēt un interpretēt.

Atbildēt

Soli pa solim

03.07.2018. 11:20

Jauna informācija, būtiski akcenti.

Atbildēt

Edge

03.07.2018. 10:05

»

Kurmītis

Viens konkrēts piemērs: Piem.90'visur un visiem bija zināms,ka Raits Gailis ir VDK stukačš...vairāki viņa paziņas bija ieguvuši izrakstus ar viņa ziņojumiem VDK ...tajā pašā laikā vienā senā intervijā L.Muciņš paziņo,ka Raits Gailis nav kartotēkā un nav zināms,kā VDK aģents...tad kam ticēt...


Tici demokrātijai, āmurikāņu dolāram un ASV visuvarenībai! Tramps mūs Pūķinam neatdos, kā neatdeva Bils Klintons 90. gados. Dzīvosim draudzīgi, kā izteicas runcis Leopolds. Miers baro, nemiers posta!

Atbildēt

Atis Priedītis

03.07.2018. 10:01

»

Nu un?

Tu esi atpalicis. Izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes un sapratīsi savu niecību


Es jau rakstīju to, ko pats pārdzīvoju. Tie ir patiesi notikumi. Juris Lina jau raksta par kaut ko pavisam citu. Mana grāmata ir liecība par to, kas notika 80.tajos gados Latvijā.

Atbildēt

Čels

03.07.2018. 09:52

Čela

Atbildēt

Maija

03.07.2018. 09:34

Pirmo reizi samērā konkrēti pastāstīts par čekas darboņiem un darbību. Paldies Lienei Apinei un Linardam Muciņam. Komentāros kritizē tikai tie, kuri baidās tikt atklāti.

Atbildēt

Kurmītis

03.07.2018. 09:22

Viens konkrēts piemērs: Piem.90'visur un visiem bija zināms,ka Raits Gailis ir VDK stukačš...vairāki viņa paziņas bija ieguvuši izrakstus ar viņa ziņojumiem VDK ...tajā pašā laikā vienā senā intervijā L.Muciņš paziņo,ka Raits Gailis nav kartotēkā un nav zināms,kā VDK aģents...tad kam ticēt???

Atbildēt

Izlasi vienu grāmatu un būs skaidrs,

03.07.2018. 08:42

»

Viedais

Beigās es tā arī nesapratu, kuri tad Latvijai ir bīstamāki - latviski runājošie krievi vai krievi, kas latviski ne bū, ne mē ;) Tāpat neskaidrs jautājums, kas vairāk apdraud valstiskumu - bijušie padomju aģenti vai šodienas kapitālistiskās Krievijas fani. Varbūt tomēr sāpīgākā problēma slēpjas faktā...


Juri Lina Zem skorpiona zīmes. Bibliotekās rinda uz šo grāmatu. Atkārtots izdevums 2017. g. rozes grāmatnīcā no 35 €.

Mūsu VARA ir žīdmasonu B' nai B" rith. Izpildvara. Kurai ir gan slepkavu brigādes, gan savs slepens izlūkdienests, kas LV sadarbojas ar SAB, DP un regulē pielaidi valsts noslēpumam. Noziegumu pret LV tautsaimniecību noslēpumiem.

Privātpersonas LV var runāt kaut ķīniski, nenes nekādu bīstamību. Deokupācija nenotika, tas jautājums ir cits, jo VARA noteica naidu un haosu, tās mērķi ir praktiski - SVF/PB atsavināt Latvijai VAS Latvenergo, vērtīgāko, kas LV pieder gojiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.07.2018. 04:37

Esmu uzrakstījis un jau marta sākumā izdevis savu atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs". Grāmata ir brīvi lejupielādējama arī internetā. Tajā aprakstīts ar kādā psiholoģiskā terora metodēm tika vajāti radošie cilvēki 80.tajos gados. Arī es to skaitā. 15 gadus (no 1980 līdz 1995) man tika aizliegts Latvijas Radio ierakstīt savas dziesmas. Savukārt savus dzejoļus un prozu es sāku izdot tikai šogad.

Atbildēt

Viedais

03.07.2018. 04:23

Beigās es tā arī nesapratu, kuri tad Latvijai ir bīstamāki - latviski runājošie krievi vai krievi, kas latviski ne bū, ne mē ;) Tāpat neskaidrs jautājums, kas vairāk apdraud valstiskumu - bijušie padomju aģenti vai šodienas kapitālistiskās Krievijas fani. Varbūt tomēr sāpīgākā problēma slēpjas faktā, ka ne mēs paši - latvieši (politkorekti - Latvijas tauta) ar savām institūcijām lemjam savu nākotni

Atbildēt

Kaut kā viss griežas ap VDK un maisiem.

03.07.2018. 01:39

Pats tajos neesmu, tādēļ tik vien zinu dažus tos, kas paši kā piesūtīti stukačot man teikuši. Kā draugi uztaisīti. Tolaik.

Man nav iemesla melot. Bet mani interesē tikai daži jautājumi. Vai H86 L. Grantiņu salauza, kā izriet no raksta. Tas noskaidrosies ar laiku. Un - no kā un kāpēc nāca ideja mani iesaistīt H86 sàkumà, piedàvàjot uzrakstît dažus artikełus, oponējot A. Gorbunovam.

Lai vai kā. Bet komentāri vārās pa pašu sulu. Tipa paši pūta, paši dega.

Lai spētu redzēt, kas ir patiesā VARA tad un šodien, ir jāizlasa Juri Lina nu jau leģendārais darbs Zem Skorpiona zīmes. Un, lai pretotos rai VARAI, kas mūs vada ar SVF/PB, ir jāsāk runāt par nevalstiskajām organizācijām, kas jau plāno ar kuģiem ievest migrantus no Āfrikas Latvijā. Jārunā par nevalstiskajām organizācijām, jāsāk pētīt to finansu avoti, jo zem tām slēpjas žīdmasonu B' nai B' rith un tās kontrolētā brīvmūrniecība.

Šīs organizācijas kontrolē Latvijas specdienestus, kas dod pielaidi valsts noslēpumiem. Arī par to runā L. Muciņš. Valsts ir iedzīta parādos un SVF/PB dod rekomendācijas B' nai B' rith izpildvaras vārdā un mērķos. Šīs organizācijas kā ar Godmani veica un veic diversijas pret LV tautsaimniecību, palielinot parādu slogu.

Atbildēt

Edge

03.07.2018. 00:30

»

Versija

Vai tad pats intervijas autors nav rūdīts, labi apmācīts "aktīvās rezerves virsnieks| vai aģents, ka tik "profesionāli"visu izklāsta...


Pavērtējiet, ko darīja miķēļu leģions pēc 1991.g. (prihvatizācija;denacionalizācija u.c. šoka terapijas ) - un, ko dara, lai uzturētu neo-liberālisma ideoloģiju pašlaik - būs vieglāk saprast lustēšanos lustrācijas vietā. Noderīgi šie miķeļi visos laikos, visos režīmos - stāsta Leons Taivāns: Pauls Lazda no Viskonsinas universitātes ir Okupācijas muzeja dibināšanas idejas autors. Viņš mani uzmeklēja, mēs aprunājāmies, un mana ideja bija tāda, ka Daugavmalā jāmet tos strēlniekus ārā un tajā vietā jāveido Okupācijas muzejs. Šī doma un arī pirmā ekspozīcija bija mans galvenais pienesums.
Vai man ir bijusi vēlme atspēlēties sistēmai? Man bija tāda latviešiem vispār raksturīga vēlme: apliecināt savu cilvēcisko cieņu iepretī tai spārdīšanai kājām, ko mēs lielā mērā esam izbaudījuši. (Latvijas Avīze, 17.07.2015.)

Atbildēt

Versija

03.07.2018. 00:18

»

Odl 30.pants

Muļļājot pagātni, vajadzētu padomāt par tagadni. Mainoties režīmiem, informatori un aģenti netiek mainīti. Laikam amerikāņu pētījumā bija noskaidrots, ka pat 85% no konkrētas kopienas var būt iesaistīti ziņošanā un izsekošanā. Tas sakrīt ar šai rakstā teikto, ka 7 ziņo viens par otru...


Vai tad pats intervijas autors nav rūdīts, labi apmācīts "aktīvās rezerves virsnieks| vai aģents, ka tik "profesionāli"visu izklāsta.

Tā var runāt un stāstīt zinātājs, pats ir sadarbojies un apmācīts, kā patiesību sajaukt ar meliem un noslēpties - re, es esmu tīrais, visu stāstu un ne no kā nekautrējos, man nav no kā kautrēties vai slēpties.

Viņš, manuprāt ari zina, ka viņa kartotēkā nav: kad personu izslēdz no aģentu saraksta, vienmēr kartiņu bija jāiznīcina. Cik zināms, čeka Latvijā to nedarīja, izņemot gadījumus, kad persona gāja uz augšu amatā vai partijas nomenklatūrā. Kremlis paturēja visus. Šeit citos gadījumos kartiņu paturēja, jo, ja atjauno aģentu pēc kāda laika, lai nevajadzētu pārbaudīt Maskavā - ir vai nav bijis aģents. Pārbaudot šādi varēja maksāt bargu sodu Latvijas VDK amatpersonām, dienesta pārbaudi, kādēļ izslēdza un atkal vervē un citādi iemesli.

Gan jau neviena persona nezināja, ka par viņu ir lieta un kartotēkā, ka viņš tiek saukts aģents, stukačs. Muciņš melo, ka aģenti darbojās pēc pavēles. Aģenti saņēma "UZDEVUMUS", varēja informēt vai dezinformēt -apmelot (aprunāt) konkurentus, jo sevišķi, ka persona ir pretpadomju elements. Vai katrs latvietis bija ar pretpadomju režīmu un katrs ziņojums bija "patriotiski patiess", ja ziņoja un vajadzēja pazemot otru?! Pārbaudi nu politisko ziņojumu, par ko varēja izsūtīt vai notiesāt uz 25.

Bet agentu sarakstu publicēt nedrīkst. Kādēļ?

Mēs ar nepilnīgo sarakstu nododam tos Krievijas specdienestiem pārvervēšanai, kuri nav kartotēkā! Milzīgs ļaunums Latvijai un smaga nasta, apdraudējums tiem, kuri paliek "aiz publicēšanas borta".

LUSTRĀCIJA nekad nav nokavēta. Bet to nedara.

Atbildēt

Odl 30.pants

02.07.2018. 23:54

Muļļājot pagātni, vajadzētu padomāt par tagadni. Mainoties režīmiem, informatori un aģenti netiek mainīti. Laikam amerikāņu pētījumā bija noskaidrots, ka pat 85% no konkrētas kopienas var būt iesaistīti ziņošanā un izsekošanā. Tas sakrīt ar šai rakstā teikto, ka 7 ziņo viens par otru.
Jautri. Bet sistēma reāli tupa!

Atbildēt

Starp mums meitenēm

02.07.2018. 23:15

Kā rakstā, tā daudzos komentāros sarakstīts daudz aplamību un pat dumjību. Kā runātājs, tā velk uz savu operu.

To starp, Godmanis nekad nav bijis labs valdības vadītājs, izsaimniekoja visas ražotnes, atdeva maizes tēvam un pat vēlākos gados Veidemanei skaidroja, ka nebija tiesību pārņemt PSRS pakļautības uzņēmumus. Tik dumjš viedoklis, ko apstrīdētu 5.klases skolnieks. Godmanis mums mauc maisu galvā.

Arī Muciņš tāpat karina makaronus.

Aplamības līdz kaulam. Tad pa īstam PSRS īpašumus, rūpnīcas, attombumbu arsenālus un visu citu mantu vajadzēja sadal;it, bet grāba sev ko kurš prata un izdalīja Maizes tēviem".

Atbildēt

formula

02.07.2018. 22:38

Izrādās , ka čeka ir absolūta patiesība !Kā svētie raksti ! Kā tur stāv rakstīts ,tad tā tas ir ! Āmen !
Ja tur rakstīts aģents ,tad aģents ! Ja tur ir vaļsirdīga atzīšanās, tad tiešām tā ir vaļsirdīga atzīšanās ! Un ja tu neesi maisā ,tad tas nozīmē tikai to ,ka tavi čekista papīri ir Maskavā. Savukārt šobrīd vienīgais no kā Latvijā ir jāpiesargājas , tie ir latviski runājoši krievi.

Atbildēt

Karātavu Valgs

02.07.2018. 21:43

gan es pabeigšu savu tiesu pie Latvijas Republikas ienaidniekiem

Atbildēt

Uldis

02.07.2018. 21:37

"Arhīvs arī tika pārvietots uz SAB telpām, jo likās, ka tur tas būs drošībā."
------------
Kamēr arhīvs pie čekas sūdu maisa, čekas ziņotāji ir drošībā.

Atbildēt

es

02.07.2018. 21:33

Ļoti labs un interesants raksts. Bet tās beigas... atkal krievi... Pa visu rakstu neviena krieviska uzvārda, bet beigās atkal krievi pie visa vainīgi... Tā vien šķiet, ka arī šajā stāstā vējo politisko spēlīšu smārds un rodas loģisks jautājums: Linards Muciņš gadījumā negatavojas kandidēt vēlēšanās?

Atbildēt

solī

02.07.2018. 21:27

»

Jūs te variet rakstīt, komentēt

bet VARA pār jums ir citiem. Visi Muciņa teksti pa lielam ir meli un puspatiesības. arī patiesības. Kā par Godmani utt. Bet ko tas maina, vai mainīs? Kamēr visi piedalīsies diskusijās, tvaiku nolaidīs ar diskusijām. Neviens ar "čigānu tiesu" Godmani nenošaus


jau pāris tūkstošgadus atpakaļ ķīnieši bija apkopojuši vadības principus grāmatā septiņgrāmatu grāmata. Kaut kā tā saucās. Tos pašus principus atrodam Tautas dziesmās kuras ir tikpat vecas ja ne vecākas. Īsumā, katrs labs valdnieks izmantos visus viedokļus pārvaldē.Valsts plauks un zels. Ja apspiedīs citādos - gals nav tālu. Piemērs ar matušku to labi izceļ. Tad nu jautājums ko "šausim" ko saudzēsim?

Atbildēt

Anna

02.07.2018. 21:23

Man vienmēr ir interesējis, vai Linards pats bija tajos maisos. Padamju laikā par politiku izmeta no juristiem, pēc dažiem gadiem turpināja màcīties, ir kā nekas nebūtu noticis. Vai atgriezties universitātē bez Čekas palīdzības bija iespējams?

Atbildēt

agents

02.07.2018. 21:01

Kgb zinaja daudz ,bet ne visu. Ari Rietumu agentura stradaja Baltijas valstis. Un kur tad ir tas okupacijas laika pravas . Tika tiesati visadi meles palaideji un cenzeto gramatu lasitaji. Mucina kungam paldies par patiesibas nelielo atklasanu. Varejat atklat ka iet ar petijumiem Ukrainas arhivos .

Atbildēt

Jūs te variet rakstīt, komentēt

02.07.2018. 20:46

»

solī

ja kāds varētu nosaukt kaut vienu pasaules pasākumu kurā nav iesaistīti visādas raudzes specdienesti, tad tiešām slotaskāts uzziedētu. autoram viennozīmīgi var piekrist, vajadzīgi pašiem savi Latviskie pētījumu centri kuros nav vietas sveštautiešiem un viņu viedokļiem


bet VARA pār jums ir citiem. Visi Muciņa teksti pa lielam ir meli un puspatiesības. arī patiesības. Kā par Godmani utt. Bet ko tas maina, vai mainīs? Kamēr visi piedalīsies diskusijās, tvaiku nolaidīs ar diskusijām. Neviens ar "čigānu tiesu" Godmani nenošaus.

Atbildēt

solī

02.07.2018. 19:25

ja kāds varētu nosaukt kaut vienu pasaules pasākumu kurā nav iesaistīti visādas raudzes specdienesti, tad tiešām slotaskāts uzziedētu. autoram viennozīmīgi var piekrist, vajadzīgi pašiem savi Latviskie pētījumu centri kuros nav vietas sveštautiešiem un viņu viedokļiem.

Atbildēt

Labs raksts

02.07.2018. 18:21

Ja Jāzeps Vītols nebūtu mācījies pie Pēterpils profesoriem, nebūtu izcilo kora dziesmu. Ja Čakste nebūtu darbojies cara domē, nebūtu labākā Latvijas valsts prezidenta. Ja Godmanis būtu atteicies sadarboties un nebūtu ticis mācīties Austrijā, nebūtu kas spēj argumentēt interfrontei un izveidot neatkarīgu valsti. Nebūtu Zālīte sadarbojusies utt. Godmanis pieradis pie lieliem tēriņiem, Zālītei varbūt maza pensija, katru no mums var ietekmēt.

Atbildēt

Žēl...

02.07.2018. 18:21

Ja var ticēt Muciņam, tad LTF dibināta ar čekas svētību... Tā ir vienīgā organizācija, kurā iestājos patriotisku jūtu vadīta, un tagad man iespļauts dvēselē. Es esmu sadarbojusies ar nodevējiem. Mēs visi tie naivie brīvības cīnītāji ar sirdi un dvēseli ticējām, ka esam vienoti, godīgi, mums ir kopīgi mērķi.
Pēc intervijas izlasīšanas man palika fiziski slikti un bija jādzer zāles.Es nekad vairs nepiedalīšos nevienā LTF saietā, es nevēlos atcerēties, cik zemiski mūs toreiz krāpa aģents Godmanis un visi citi "gaišie" LTF spēki ar 36 LTF čekistiem Augstākajā padomē.

Atbildēt

ŽULIS ŽĻURGA

02.07.2018. 17:25

»

Žulis

Laba, informatīva intervija


Mana brāļa šī portāla vienīgā troļļa ŽUĻA lielākā vēlēšanās ir būt izlūkam un analītiķim, līdzdarboties stratēģiskajā izlūkošanā un stratēģiskajā analītikā. Diemžēl viņš var būt tikai stratēģiskais analītiķis, realizējot savu dzīves sapni portālā "PIETIEK", "DELFOS" kā trollis-interneta pietaisītājs, jo stratēģiskais izlūks viņš nevar būt, jo ŽULIS, mans brālis, pietaisa ne tikai internetu, bet katru nakti pietaisa arī gultu. Izlūkam neklājas smirdēt. Taču kā stratēģiskais analītiķis viņš šajā portālā var smirdēt no rīta līdz vakaram, kas tā arī notiek jau vairākus gadus, par ko ir pateicīgi portāla regulārie autori un regulārie lasītāji. ŽULIS ir latviešu deģenerātu intelektuālais titāns, un planētas visu valstu speciālie dienesti nožēlo, ka nevar paciest viņa smirdēšanu un tāpēc nevar izmantot viņa pakalpojumus kā stratēģiskajam izlūkam Rīgas un Pārventas krūmos.

Atbildēt

Žulis

02.07.2018. 16:48

Laba, informatīva intervija!
Paldies Lienei Apinei!

Atbildēt

nu bet

02.07.2018. 16:38

tas jau bija ārzemju latvietis, Kaociņš, kas teica, ka cittautiešiem jādod darbs...

Atbildēt

!

02.07.2018. 16:20

Nu, redz trīs bijušie VDK aģenti jau norej Muciņu!

Atbildēt

pekists

02.07.2018. 15:21

Mučele esot aģents......un sapnī jau esot ar savu "ČEKMAŅSTĀSTU"aizmālējis balsotājiem acis un proponēšot ka cīnītājs par kuļu atvēršanu!!!!Sabiedrība nav "lohi" kurus var apmānīt ar patiesības stāstiem(izdomājumiem) par čeku un uz tā pamata iejāt parlamentā

Atbildēt

Paija

02.07.2018. 15:15

Jā, jā " DDD, tikai papētiet, kas ir pats Linards Muciņš - Latvijas ceļa kādreizējais deputāts, kura laulatā ir notāre.
Palasiet " Likums un taisnība" numuru, tur nesen bija aprakstīts par notāres darba stilu un šķiet vai viņa nebija nodokļu valstij parādnieku sarakstā, ko publicēja vairāki ziņu portāli...
Domājams, ka Muciņš vēlas atkal nonākt politikā... tādēļ arī uzmeties par maisu atvēršanas procesa bīdītāju...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....