Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

03.05.2019. 13:30

Žīdelis Barkovskis cenšas ! Šis viņa raksts ir atgremojums sen lasītajam un dzirdētajam, par komunistiskās nomenklatūras pozitīvajiem veikumiem. Tauta un tās Atmodas avangards pilnīgi ignorēti ! Tiek pieminēti,un ne jau sliktā gaismā, komunisti-čekisti J. Peters un A. Borovkovs. Tas arī ir šī raksta mērķis. Ir zināms, ka viņš ir JKP ideoloģiskais "padomdevējs", bet īstenībā politiskās līnijas noteicējs. Līdz ar to var sacīt, ka JKP un pats Bordāns, ir "iemesti atkritumos" ! Viss notiek pēc cionistu plāna: melo, skaldi un valdi.Vienmēr un vienmēr uzdodas jautājums, kad šos mēslus lasi: cik deformētai kājstarpei ir jābūt, kas tādus kropļus laiž pasaulē ?

Atbildēt

asaka

02.05.2019. 20:51

Pārakstot visus ES likumus tur bija 16 valstis te būtu 15 ja 29 gadu laikā būtu iets uz priekšu ne atpakaļ kā to izdarija nacionālisti būtu sasniegts ES līmenis.Būtu idāla starptautiska situācija trīs vienādi varas centri katrā pa 250 milioniem iedzivotāju ASV,ES,Krievija.

Atbildēt

asaka

02.05.2019. 20:35

Ja ,tā saucamajie demokrātiem,būtu vairāk prātiņ bet mazāk baiļu varēja izveidot brīvu valstu savienību pēc ES parauga.

Atbildēt

kaķa smiekli

02.05.2019. 12:34

»

to Pietiek

Kurš apkopos datus par no čekas maisiem pazudušajiem - Īvānu un vēl baru. Maizītim tas ir zināms un tiek slēpts


Spriežot pēc Liepnieka tvīta un tam pievienotajam foto no tikko publicētajiem materiāliem, Maizītis pats ir bijis aģents - Kokle. Vnk burvīgi.

Atbildēt

Zombēšanas virsseržants

02.05.2019. 11:47

ir Oto Ozols... Nevajadzēja jau tā pūlēties izdabāt pasūtītājiem (izredzētās tautas, VDK un PSKP mantiniekiem) taisīt selektīvu kompilāciju no tulkotas literatūras.
To visu scenāriju pilnībā var izlasīt: Любимов Михаил. Операция 'Голгофа' секретный план перестройки. http://lib.ru/POLITOLOG/lubimow.txt
Bez Ozola interpretācijām un ar vēlāk nākotnē plānotajiem un realitātē bijušajiem notikumiem Gruzijā, Ukrainā u.t.t., par ko Otiņš noklusējis.

Atbildēt

A.L.P.

02.05.2019. 10:28

Itkā jau smuks un pareizs rakstiņš. Bet vai tas atbilst patiesībai ??? ĻOTI daudzas nianses ir izlaistas un fakti nepateikti ( laikam papīra trūkums ) Un pašu galveno O.O. tā arī nepateica --- nevis publicēt sarakstu ar lielāko tiesu iebaidītiem,pazemotiem ,morāli izvarotiem cilvēciņiem , bet gan publicēt ĪSTENO čekistu , nagu maucēju un slepkavu sarakstu !!! Bet laikam jau nevar , jo čuriņa raustās !!!

Atbildēt

forcemajeure

02.05.2019. 10:22

īsais saturs: ar čeku nesadarboties bija neiespējams. proti, vajadzēja sadarboties, citādi gals klāt. un čekisti ir tie, kas sekmējuši "mūsu neatkarību".
peters un borovkovs vien ir divi padomju čekistu relikti.
labi, ka vēl dzīvi ir cilvēki, kuri bija to notikumu aculiecinieki.
tāds pagarš rakstelis, bet būtībā padomju propaganda. vēsturiskais evolucionisms.
par "mūsu neatkarību" citreiz. no kā tad esam neatkarīgi? no īpašumiem, pašnoteikšanās un pašapziņas

Atbildēt

Nekāds

02.05.2019. 10:19

Izcils raksts!

Atbildēt

Pietiek štata trollis

02.05.2019. 10:19

»

Kāds

Paldies, ļoti labs raksts, lai gan ne visam piekrītu


Paldies, labs raksts, lai gan pretrunīgs.

Atbildēt

Kāds

02.05.2019. 09:45

Paldies, ļoti labs raksts, lai gan ne visam piekrītu.

Atbildēt

yy

02.05.2019. 08:49

»

xx

Jau pašā sākumā muļķības, tālāk nelasīju. Ir tāda grāmata par Albertu Kaulu ( viņš bija Gorbačova padomnieks , vienīgais no Latvijas. ) , un tur cita starpā ir rakstīts, kāpēc Gorbačovs likvidēja psrs


Nav šaubu, ka tieši Kaulam Gorbačovs un visa čekas impērija uzticēja lielo noslēpumu ar kuru viņš tad dalījās minētajā grāmatā.

Atbildēt

xx

02.05.2019. 06:19

Jau pašā sākumā muļķības, tālāk nelasīju. Ir tāda grāmata par Albertu Kaulu ( viņš bija Gorbačova padomnieks , vienīgais no Latvijas. ) , un tur cita starpā ir rakstīts, kāpēc Gorbačovs likvidēja psrs.

Atbildēt

02.05.2019. 06:17

"2018. gada nogalē notikušajai čekas jeb PSRS Valsts drošības komitejas aģentu kartotēkas publiskošanai būs maz jēgas, ja mēs nesapratīsim svarīgāko un vērtīgāko – ko mēs no tā varam mācīties? To nesaprotot, mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts."
----------------------------------

Šis cilvēks Otto Ozols mūs pilnībā maldina. O.O. mūsu maldināšana ir agresija, kura turpinās 4. maija republikas komunistu- čekistu varas realizācijā. O.O. pieminētais "murgu režīms" šodien turpinās vēl šausmīgākos apmēros. Jo latviešiem joprojām ir atņemta brīvība lemt par savas tautas nākotni kopš 1940. gada. Atņemta pašcieņa un viss, kas tai ir svēts, aizstājot šīs lietas ar formālu propagandu.


Aukstais karš starp PSRS un ASV beidzies formāli, tas pārgājis kiberkarā informācijas telpā un hibrīdkarā reālajā dzīvē. Latviešu loma šais karos ir iedalīta kā "lielgabalgaļa". Mēs tiekam joprojām malti un iznīcināti dažādās frontēs. Aukstais karš Latvijā starp ASV un PSRS ir pārgājis aukstā pilsoņkarā starp krievvalodīgajiem okupantiem un latviešiem. Uz ielām un sabiedrībā joprojām dzirdam okupantu agresīvo krievu valodu un okupantu agresīvo kultūru. Tā manāma visā Latvijas kultūrtelpā.


Arī Krievijā aukstais karš ie pārgājis uz sabiedrību starp bijušajiem reliģiskajiem PSRS ideoloģijas piekritējiem un krievu nacionāļiem, kuri pieslējušies Kristus pareizticībai.


Pareizi būtu vērst uzmanību uz šo cēloņu, kas turpina agresiju pret latviešu tautas kultūrvidi, novēršanu, nevis nekaunīgi un agresīvi melot, kā to dara O.O.


Tam, kas sabiedrībai pieejams čekas maisu sakarā, ir otršķirīga nozīme, jo tā ir pagātne, ko prasmīgi noslēpusi esošā vara, atklājot vien to daļu no informācijas, kas nekaitē 4. maija komunistu un čekistu republikas varai. Arī šī noslēptā informācija sabiedrībai ir esošās varas agresija pret latviešu tautas patiesajām interesēm.

Atbildēt

007

02.05.2019. 00:52

melu detektoru nelietoja,jo varēja sanākt,ka pašiem komunistiem izejot pārbaudi,varētu sanākt atbildēt uz jautājumu:Vai ticat komunismam....

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

02.05.2019. 00:49

te nu redzams nomenklatūras krampis- priekš kam kādi paraksti par asinsizliešanu, labāk kādus miljonuzs, vai miljardus tautai nozagsim. tā pašiem ērtāk, un mierīgāk, un ... tauta izcietīs visu, bet lai sapelna kungiem ērtībām.

Atbildēt

OO8

01.05.2019. 23:28

»

007

Kāpēc padomijā nelietoja melu detektoru


Kā tad nelietoja, tikai tas nebija elektronisks verķis, bet parasta gumijas boze un pletīzeris, ko okupācijas sākumā darbināja uz oglēm.
Tādā veidā ieguva "patiesību" kādu vien vajadzēja un no kā vien vajadzēja.

Atbildēt

ha-ha ko

01.05.2019. 23:19

Autors nepiemin Latvijas okupāciju,kas lietas būtību un visus peterus,borovkovus,īvanus u.c.okupantu galminiekus nostāda pavisam citā vērtējuma kategorijā un izskaidro pārkrievošanas procesa pārvēršanos tautas iznīcināšanas procesā,kas ir kolaborantu darbības dabisks rezultāts.

Atbildēt

Finks

01.05.2019. 23:16

»

Edge

Ar lepnumu par sasniegto (migrācijā, demogrāfijā, ekonomikā...


Nepaliec smieklīgs, par labklājību dēvē to, kas nāk valstī uz iekšu, nevis to kas iet uz āru. Nākošā mēraukla ir cik liela iedzīvotāju daļa bauda savus darba augļus un cik ir tādu, kas spējīgi nomaksāt vien tekošos rēķinus un biļetīt€i uz darbu.
Ja rēķina tikai pēc kaila vidējā, tad feodālisma laiki arī bija tīri jauki, kur viena kasta peldējās zeltā, bet pārējie 90% nezināja kā bērnus pabarot. Neaizmirsīsim, ka ir 21.gs. un jevro ir daudz nevērtīgāks par krievu laika rubli, tad kur esam tikuši ? Mēs izpārdevuši savus resursus, tikām milimetru uz augšu, bet rietumi grābjot mūsu resursus, tajā skaitā lēto darba spēku, stipri slīdēja uz leju. Drīz sāksies ekonomiskās paģiras un tad visi sapratīs, ka vienīgie vinnētāji ir augļotājbankas un lielās korporācijas, bet aborigēniem vienīgi sadrukātie bezvērtīgie papīrīši, kurus tie maldīgi uzskatījuši par naudu.

Atbildēt

Edge

01.05.2019. 22:29

»

Udo Ulbergs

"..mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts". Tālāk var nelasīt! Primāts nav sapratis, ka 30 gadus dzīvojam vēl drausmīgākā "murgu režīmā"; no brīvības latvieši jau sen ar prieku ir atsacījušies, un brīvība latviešiem vispār nav nekāda...


Ar lepnumu par sasniegto (migrācijā, demogrāfijā, ekonomikā)!
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti."
Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20. maijs, 2017)

Atbildēt

Karote

01.05.2019. 22:20

Anlītiķis aizmirsis pateikt, ka psrs lielā puse budžeta tika grūsta kara mašīnā un, galvenokārt, politbiroja večuku paranojiskā tieksmē pārspēt usa kodolgalviņu skaita ziņā, ko šie sasniedza ,ironiski, vien ap 90. gadu, kad impērija jau bruka lupatās. Ja šiem būtu mazliet veselā saprāta, pietiktu ar 1/5 daļu bumbuku, lai vismaz ekonomiski mierīgi dzīvotu cepuri kuldami. Tikai tad šodien tāds reirs būtu uzkalpojies līdz vietējam ck, un brigmanis līdz maskavai :)

Atbildēt

007

01.05.2019. 21:07

Kāpēc padomijā nelietoja melu detektoru? :)))

Atbildēt

kgb

01.05.2019. 20:53

ābečnieks sacerējis PSRS jaunāko laiku vēstures īso kursu palīgskolas otrgadniekiem... Beztalantīga kompilācija JG "dīpīšiem" par prieku...

Atbildēt

varētu padomāt, ka

01.05.2019. 20:41

»

Anonīmais Šakālis

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā


ja nu vienīgi priekš anonīmiem šakāļiem un onanīmām lapsām. visā viņu karjerā! :)

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.05.2019. 20:18

"..mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts". Tālāk var nelasīt! Primāts nav sapratis, ka 30 gadus dzīvojam vēl drausmīgākā "murgu režīmā"; no brīvības latvieši jau sen ar prieku ir atsacījušies, un brīvība latviešiem vispār nav nekāda vērtība; kas ir pašcieņa, latviešu miljons nezina; tāpat nav zināms, kas latviešiem ir svarīgs un svēts. Ja tas viss tā nebūtu, tad nebūtu tādi stulbeņi un tādi viņu stulbi tekstuālie izdalījumi; ja tas viss tā nebūtu, tad neviens medijs nepublicētu garīgi aprobežota un nekaunīga latvieša no enciklopēdijām sakompilētu vāvuļojumu reti dumjā idejiskajā un faktoloģiskajā interpretācijā. Bet tagad tāds laikmets - neliešu, stulbeņu, nacionālo nodevēju un laupītāju laikmets, PSKP/VDK morālo kastrātu un viņu sulaiņu laikmets, tautas cilvēcisko atkritumu laikmets, kad ir iespējama tēma "Ebrejs Rīgas pilī" un tautai bez kauna var iestāstīt par valdības "583.darāmiem darbiem". Saprotams, tādā laikmetā nevar būt konstruktīvs priekšstats par valsts aizsardzību, valsts drošību un katra pilsoņa pienākumu valsts drošības sargāšanā. Tādā laikmetā prevalē un bez bailēm no ASM turpina tēlot specus nodevēji valsts drošības iestādēs, kuri ir pastrādājuši visbriesmīgāko profesionālo noziegumu, bet to publikai pasniedz kā varoņdarbu.

Atbildēt

janis

01.05.2019. 20:07

»

lauķis

Par rakstu bez sajūsmas


Jau tuvāk patiesībai.

Atbildēt

formula

01.05.2019. 19:53

Kā interesēs ir visu laiku sildīt piecdesmit gadus vecu zupu, gatavotu vecmammas laika aizvēsturiskā valstī ? Vai vairāk nav jārunā par to,ka padibenes savēlēja saeimā tik daudz blēžu ?

Atbildēt

to Pietiek

01.05.2019. 18:54

Kurš apkopos datus par no čekas maisiem pazudušajiem - Īvānu un vēl baru. Maizītim tas ir zināms un tiek slēpts!

Atbildēt

enchante

01.05.2019. 18:07

katrs no sava zvanu torņa un katram ir kāda daļa taisnības.Kas šodien var būt Zālamans, kurš novilks "lielās un vienīgās patiesības" robežu? Nesen lasīju eksprezidenta Ulmaņa kunga viedokli par čekas maisiem, kurus esot bijis jāuzsper gaisā kopā ar Skrundas lokatoru. Ja vien minētais arī bija prāta darbs! Bet, iespējams, ka kungam ir taisnība...

Atbildēt

Potapovs

01.05.2019. 16:24

»

Anonīmais Šakālis

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā


Tak šis raksts ir pilns ar meliem un puspatiesībām. + Ļoti sekls skatījums uz lietām

Atbildēt

lauķis

01.05.2019. 16:16

Par rakstu bez sajūsmas.
Būtiskākais secinājums nav izdarīts.,,Atmoda,, , drīzak jau letarģiskā iemidzināšana notika VDK vadībā,un kurators bija CIP.Tagad nederīgie aģenti atdoti morālai saplosīsanai,bet derīgie kalpo CIP.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.05.2019. 16:10

Ir labs, jā!
Tagad gaidām Priedīšpapa odas padumjajam laikam un brēcienus, ka viss, pilnīgi viss, pilnīgi un galīgi viss ir noticis citādāk nekā še aprakstīts.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

01.05.2019. 15:29

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā! :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....