Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

03.05.2019. 13:30

Žīdelis Barkovskis cenšas ! Šis viņa raksts ir atgremojums sen lasītajam un dzirdētajam, par komunistiskās nomenklatūras pozitīvajiem veikumiem. Tauta un tās Atmodas avangards pilnīgi ignorēti ! Tiek pieminēti,un ne jau sliktā gaismā, komunisti-čekisti J. Peters un A. Borovkovs. Tas arī ir šī raksta mērķis. Ir zināms, ka viņš ir JKP ideoloģiskais "padomdevējs", bet īstenībā politiskās līnijas noteicējs. Līdz ar to var sacīt, ka JKP un pats Bordāns, ir "iemesti atkritumos" ! Viss notiek pēc cionistu plāna: melo, skaldi un valdi.Vienmēr un vienmēr uzdodas jautājums, kad šos mēslus lasi: cik deformētai kājstarpei ir jābūt, kas tādus kropļus laiž pasaulē ?

Atbildēt

asaka

02.05.2019. 20:51

Pārakstot visus ES likumus tur bija 16 valstis te būtu 15 ja 29 gadu laikā būtu iets uz priekšu ne atpakaļ kā to izdarija nacionālisti būtu sasniegts ES līmenis.Būtu idāla starptautiska situācija trīs vienādi varas centri katrā pa 250 milioniem iedzivotāju ASV,ES,Krievija.

Atbildēt

asaka

02.05.2019. 20:35

Ja ,tā saucamajie demokrātiem,būtu vairāk prātiņ bet mazāk baiļu varēja izveidot brīvu valstu savienību pēc ES parauga.

Atbildēt

kaķa smiekli

02.05.2019. 12:34

»

to Pietiek

Kurš apkopos datus par no čekas maisiem pazudušajiem - Īvānu un vēl baru. Maizītim tas ir zināms un tiek slēpts


Spriežot pēc Liepnieka tvīta un tam pievienotajam foto no tikko publicētajiem materiāliem, Maizītis pats ir bijis aģents - Kokle. Vnk burvīgi.

Atbildēt

Zombēšanas virsseržants

02.05.2019. 11:47

ir Oto Ozols... Nevajadzēja jau tā pūlēties izdabāt pasūtītājiem (izredzētās tautas, VDK un PSKP mantiniekiem) taisīt selektīvu kompilāciju no tulkotas literatūras.
To visu scenāriju pilnībā var izlasīt: Любимов Михаил. Операция 'Голгофа' секретный план перестройки. http://lib.ru/POLITOLOG/lubimow.txt
Bez Ozola interpretācijām un ar vēlāk nākotnē plānotajiem un realitātē bijušajiem notikumiem Gruzijā, Ukrainā u.t.t., par ko Otiņš noklusējis.

Atbildēt

A.L.P.

02.05.2019. 10:28

Itkā jau smuks un pareizs rakstiņš. Bet vai tas atbilst patiesībai ??? ĻOTI daudzas nianses ir izlaistas un fakti nepateikti ( laikam papīra trūkums ) Un pašu galveno O.O. tā arī nepateica --- nevis publicēt sarakstu ar lielāko tiesu iebaidītiem,pazemotiem ,morāli izvarotiem cilvēciņiem , bet gan publicēt ĪSTENO čekistu , nagu maucēju un slepkavu sarakstu !!! Bet laikam jau nevar , jo čuriņa raustās !!!

Atbildēt

forcemajeure

02.05.2019. 10:22

īsais saturs: ar čeku nesadarboties bija neiespējams. proti, vajadzēja sadarboties, citādi gals klāt. un čekisti ir tie, kas sekmējuši "mūsu neatkarību".
peters un borovkovs vien ir divi padomju čekistu relikti.
labi, ka vēl dzīvi ir cilvēki, kuri bija to notikumu aculiecinieki.
tāds pagarš rakstelis, bet būtībā padomju propaganda. vēsturiskais evolucionisms.
par "mūsu neatkarību" citreiz. no kā tad esam neatkarīgi? no īpašumiem, pašnoteikšanās un pašapziņas

Atbildēt

Nekāds

02.05.2019. 10:19

Izcils raksts!

Atbildēt

Pietiek štata trollis

02.05.2019. 10:19

»

Kāds

Paldies, ļoti labs raksts, lai gan ne visam piekrītu


Paldies, labs raksts, lai gan pretrunīgs.

Atbildēt

Kāds

02.05.2019. 09:45

Paldies, ļoti labs raksts, lai gan ne visam piekrītu.

Atbildēt

yy

02.05.2019. 08:49

»

xx

Jau pašā sākumā muļķības, tālāk nelasīju. Ir tāda grāmata par Albertu Kaulu ( viņš bija Gorbačova padomnieks , vienīgais no Latvijas. ) , un tur cita starpā ir rakstīts, kāpēc Gorbačovs likvidēja psrs


Nav šaubu, ka tieši Kaulam Gorbačovs un visa čekas impērija uzticēja lielo noslēpumu ar kuru viņš tad dalījās minētajā grāmatā.

Atbildēt

xx

02.05.2019. 06:19

Jau pašā sākumā muļķības, tālāk nelasīju. Ir tāda grāmata par Albertu Kaulu ( viņš bija Gorbačova padomnieks , vienīgais no Latvijas. ) , un tur cita starpā ir rakstīts, kāpēc Gorbačovs likvidēja psrs.

Atbildēt

02.05.2019. 06:17

"2018. gada nogalē notikušajai čekas jeb PSRS Valsts drošības komitejas aģentu kartotēkas publiskošanai būs maz jēgas, ja mēs nesapratīsim svarīgāko un vērtīgāko – ko mēs no tā varam mācīties? To nesaprotot, mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts."
----------------------------------

Šis cilvēks Otto Ozols mūs pilnībā maldina. O.O. mūsu maldināšana ir agresija, kura turpinās 4. maija republikas komunistu- čekistu varas realizācijā. O.O. pieminētais "murgu režīms" šodien turpinās vēl šausmīgākos apmēros. Jo latviešiem joprojām ir atņemta brīvība lemt par savas tautas nākotni kopš 1940. gada. Atņemta pašcieņa un viss, kas tai ir svēts, aizstājot šīs lietas ar formālu propagandu.


Aukstais karš starp PSRS un ASV beidzies formāli, tas pārgājis kiberkarā informācijas telpā un hibrīdkarā reālajā dzīvē. Latviešu loma šais karos ir iedalīta kā "lielgabalgaļa". Mēs tiekam joprojām malti un iznīcināti dažādās frontēs. Aukstais karš Latvijā starp ASV un PSRS ir pārgājis aukstā pilsoņkarā starp krievvalodīgajiem okupantiem un latviešiem. Uz ielām un sabiedrībā joprojām dzirdam okupantu agresīvo krievu valodu un okupantu agresīvo kultūru. Tā manāma visā Latvijas kultūrtelpā.


Arī Krievijā aukstais karš ie pārgājis uz sabiedrību starp bijušajiem reliģiskajiem PSRS ideoloģijas piekritējiem un krievu nacionāļiem, kuri pieslējušies Kristus pareizticībai.


Pareizi būtu vērst uzmanību uz šo cēloņu, kas turpina agresiju pret latviešu tautas kultūrvidi, novēršanu, nevis nekaunīgi un agresīvi melot, kā to dara O.O.


Tam, kas sabiedrībai pieejams čekas maisu sakarā, ir otršķirīga nozīme, jo tā ir pagātne, ko prasmīgi noslēpusi esošā vara, atklājot vien to daļu no informācijas, kas nekaitē 4. maija komunistu un čekistu republikas varai. Arī šī noslēptā informācija sabiedrībai ir esošās varas agresija pret latviešu tautas patiesajām interesēm.

Atbildēt

007

02.05.2019. 00:52

melu detektoru nelietoja,jo varēja sanākt,ka pašiem komunistiem izejot pārbaudi,varētu sanākt atbildēt uz jautājumu:Vai ticat komunismam....

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

02.05.2019. 00:49

te nu redzams nomenklatūras krampis- priekš kam kādi paraksti par asinsizliešanu, labāk kādus miljonuzs, vai miljardus tautai nozagsim. tā pašiem ērtāk, un mierīgāk, un ... tauta izcietīs visu, bet lai sapelna kungiem ērtībām.

Atbildēt

OO8

01.05.2019. 23:28

»

007

Kāpēc padomijā nelietoja melu detektoru


Kā tad nelietoja, tikai tas nebija elektronisks verķis, bet parasta gumijas boze un pletīzeris, ko okupācijas sākumā darbināja uz oglēm.
Tādā veidā ieguva "patiesību" kādu vien vajadzēja un no kā vien vajadzēja.

Atbildēt

ha-ha ko

01.05.2019. 23:19

Autors nepiemin Latvijas okupāciju,kas lietas būtību un visus peterus,borovkovus,īvanus u.c.okupantu galminiekus nostāda pavisam citā vērtējuma kategorijā un izskaidro pārkrievošanas procesa pārvēršanos tautas iznīcināšanas procesā,kas ir kolaborantu darbības dabisks rezultāts.

Atbildēt

Finks

01.05.2019. 23:16

»

Edge

Ar lepnumu par sasniegto (migrācijā, demogrāfijā, ekonomikā...


Nepaliec smieklīgs, par labklājību dēvē to, kas nāk valstī uz iekšu, nevis to kas iet uz āru. Nākošā mēraukla ir cik liela iedzīvotāju daļa bauda savus darba augļus un cik ir tādu, kas spējīgi nomaksāt vien tekošos rēķinus un biļetīt€i uz darbu.
Ja rēķina tikai pēc kaila vidējā, tad feodālisma laiki arī bija tīri jauki, kur viena kasta peldējās zeltā, bet pārējie 90% nezināja kā bērnus pabarot. Neaizmirsīsim, ka ir 21.gs. un jevro ir daudz nevērtīgāks par krievu laika rubli, tad kur esam tikuši ? Mēs izpārdevuši savus resursus, tikām milimetru uz augšu, bet rietumi grābjot mūsu resursus, tajā skaitā lēto darba spēku, stipri slīdēja uz leju. Drīz sāksies ekonomiskās paģiras un tad visi sapratīs, ka vienīgie vinnētāji ir augļotājbankas un lielās korporācijas, bet aborigēniem vienīgi sadrukātie bezvērtīgie papīrīši, kurus tie maldīgi uzskatījuši par naudu.

Atbildēt

Edge

01.05.2019. 22:29

»

Udo Ulbergs

"..mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts". Tālāk var nelasīt! Primāts nav sapratis, ka 30 gadus dzīvojam vēl drausmīgākā "murgu režīmā"; no brīvības latvieši jau sen ar prieku ir atsacījušies, un brīvība latviešiem vispār nav nekāda...


Ar lepnumu par sasniegto (migrācijā, demogrāfijā, ekonomikā)!
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti."
Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20. maijs, 2017)

Atbildēt

Karote

01.05.2019. 22:20

Anlītiķis aizmirsis pateikt, ka psrs lielā puse budžeta tika grūsta kara mašīnā un, galvenokārt, politbiroja večuku paranojiskā tieksmē pārspēt usa kodolgalviņu skaita ziņā, ko šie sasniedza ,ironiski, vien ap 90. gadu, kad impērija jau bruka lupatās. Ja šiem būtu mazliet veselā saprāta, pietiktu ar 1/5 daļu bumbuku, lai vismaz ekonomiski mierīgi dzīvotu cepuri kuldami. Tikai tad šodien tāds reirs būtu uzkalpojies līdz vietējam ck, un brigmanis līdz maskavai :)

Atbildēt

007

01.05.2019. 21:07

Kāpēc padomijā nelietoja melu detektoru? :)))

Atbildēt

kgb

01.05.2019. 20:53

ābečnieks sacerējis PSRS jaunāko laiku vēstures īso kursu palīgskolas otrgadniekiem... Beztalantīga kompilācija JG "dīpīšiem" par prieku...

Atbildēt

varētu padomāt, ka

01.05.2019. 20:41

»

Anonīmais Šakālis

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā


ja nu vienīgi priekš anonīmiem šakāļiem un onanīmām lapsām. visā viņu karjerā! :)

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.05.2019. 20:18

"..mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts". Tālāk var nelasīt! Primāts nav sapratis, ka 30 gadus dzīvojam vēl drausmīgākā "murgu režīmā"; no brīvības latvieši jau sen ar prieku ir atsacījušies, un brīvība latviešiem vispār nav nekāda vērtība; kas ir pašcieņa, latviešu miljons nezina; tāpat nav zināms, kas latviešiem ir svarīgs un svēts. Ja tas viss tā nebūtu, tad nebūtu tādi stulbeņi un tādi viņu stulbi tekstuālie izdalījumi; ja tas viss tā nebūtu, tad neviens medijs nepublicētu garīgi aprobežota un nekaunīga latvieša no enciklopēdijām sakompilētu vāvuļojumu reti dumjā idejiskajā un faktoloģiskajā interpretācijā. Bet tagad tāds laikmets - neliešu, stulbeņu, nacionālo nodevēju un laupītāju laikmets, PSKP/VDK morālo kastrātu un viņu sulaiņu laikmets, tautas cilvēcisko atkritumu laikmets, kad ir iespējama tēma "Ebrejs Rīgas pilī" un tautai bez kauna var iestāstīt par valdības "583.darāmiem darbiem". Saprotams, tādā laikmetā nevar būt konstruktīvs priekšstats par valsts aizsardzību, valsts drošību un katra pilsoņa pienākumu valsts drošības sargāšanā. Tādā laikmetā prevalē un bez bailēm no ASM turpina tēlot specus nodevēji valsts drošības iestādēs, kuri ir pastrādājuši visbriesmīgāko profesionālo noziegumu, bet to publikai pasniedz kā varoņdarbu.

Atbildēt

janis

01.05.2019. 20:07

»

lauķis

Par rakstu bez sajūsmas


Jau tuvāk patiesībai.

Atbildēt

formula

01.05.2019. 19:53

Kā interesēs ir visu laiku sildīt piecdesmit gadus vecu zupu, gatavotu vecmammas laika aizvēsturiskā valstī ? Vai vairāk nav jārunā par to,ka padibenes savēlēja saeimā tik daudz blēžu ?

Atbildēt

to Pietiek

01.05.2019. 18:54

Kurš apkopos datus par no čekas maisiem pazudušajiem - Īvānu un vēl baru. Maizītim tas ir zināms un tiek slēpts!

Atbildēt

enchante

01.05.2019. 18:07

katrs no sava zvanu torņa un katram ir kāda daļa taisnības.Kas šodien var būt Zālamans, kurš novilks "lielās un vienīgās patiesības" robežu? Nesen lasīju eksprezidenta Ulmaņa kunga viedokli par čekas maisiem, kurus esot bijis jāuzsper gaisā kopā ar Skrundas lokatoru. Ja vien minētais arī bija prāta darbs! Bet, iespējams, ka kungam ir taisnība...

Atbildēt

Potapovs

01.05.2019. 16:24

»

Anonīmais Šakālis

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā


Tak šis raksts ir pilns ar meliem un puspatiesībām. + Ļoti sekls skatījums uz lietām

Atbildēt

lauķis

01.05.2019. 16:16

Par rakstu bez sajūsmas.
Būtiskākais secinājums nav izdarīts.,,Atmoda,, , drīzak jau letarģiskā iemidzināšana notika VDK vadībā,un kurators bija CIP.Tagad nederīgie aģenti atdoti morālai saplosīsanai,bet derīgie kalpo CIP.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.05.2019. 16:10

Ir labs, jā!
Tagad gaidām Priedīšpapa odas padumjajam laikam un brēcienus, ka viss, pilnīgi viss, pilnīgi un galīgi viss ir noticis citādāk nekā še aprakstīts.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

01.05.2019. 15:29

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā! :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....