Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Santa

26.11.2017. 12:15

»

Te jau tas

Maizīša patvaļas un patvarības iedvesmotājs Guļāns...


Varbūt no Valmieras grupējuma? Diez vai. Viņš pēc rakstura naivs latvietis. Tika pieaicināt no rajona kā ļoti godīgs un labi strādājošs kadrs, zinot, ka viņš ir gan "mīksts", ietekmējams. Un cik esu lasījusi par viņu, Maizītis "sabruka" jau pirmajā gadā, klad stājas ģenerāļa amatā - viņam Andris Bērziņš, skolotājs no Ogres uzdeva attīrīt prokuratūru pēc Vairas aicinājuma - visus krievu laika izmeklētājus padzīt,sākot ar Skrastiņu, kad viņš nedeva ikdienā ziņas Vairai par pedofīlijas skandālu. Tā man palicis nostāsts atmiņā.

Maizītis apjucis un bijis neizpratnē, bet it kā sekojis papildus norādījums - neapstāties un represijas sāka. Te viņš pakļāvās "Valmieras grupējuma"pavēlēm un vilku psiholoģijai, bija mīksts visā augumā.
Tātad nokļuva dzirnās un turpināja kalpot, cita nekā neatlika - vai pazaudēt visu vai gaudot līdzi. Viņš, manuprāt izvēlējās pēdējo - cik māk, tik mauj klāt, līdzi. Šis dzirnas, ja tu kā grauds iekrīt tajā, pataisa visus par "ātri vārāmiem"?!

Atbildēt

Te jau tas

25.11.2017. 06:18

»

SALENIEKS

Padomju laikos Tieslietu ministrijā visi zināja, ka biedrs Stirna ir saistīts ar KGB. Viņš draudzējās ar biedrēm Dzintru Kullu un Zigrīdu Mitu. Šobrīd biedres Zigrīdas Mitas vedekla (Mārtiņa Mita sieva) Dace Mita, pirms laulības Āboliņa (zīmīgs uzvārds, vai ne?) strādā Augstākā tiesā ar vēl vienu padomju...


Maizīša patvaļas un patvarības iedvesmotājs Guļāns.

VDK aģentus nevervēja no tiesnešu, komunistu CK un fabriku utt. vadītāju aprindām, jo viņi jau bija izgājuši VDK filtru, lai kā pilnīgi uzticami un nevainojami nonāktu šajos amatos. Kad viņi nonāca šajos amatos kā Gorbunovs, viņi paši izmantoja VDK (KGB) informāciju pret citādākdomājošiem, lai pateicībā CK un VDK par savām privilēģijām sevi pierādītu savā lojalitātē CK un VDK. Visas visu struktūru kadru daļas bija VDK filiāles. Kas visu to laiku nav izjutis uz sevi, tam to totalitārismu grūti iedomāties. Nevienam nebija nekādu cilvēktiesību lemt kaut ko par sevi. PSRS bija viena liela cietuma nometne. Guļāns bija LPSR tautas tiesas tiesnesis, kas LR laikā virzīja LPSR iekšl. sistēmas vecāko izmeklētāju Maizīti. Maizītis pateicībā ir uzkalpojies par SAB vadītāju - personu NR. 1 visā valstī ar vislielāko ietekmi un galvgriezēju bandu ar Sparānu aizdurvē. Nemaz nerunājot par ūdensmetējiem un eletrošoka harpūnām, no kurām atbrīvo slimnīcā.

Atbildēt

SALENIEKS

25.11.2017. 01:16

Padomju laikos Tieslietu ministrijā visi zināja, ka biedrs Stirna ir saistīts ar KGB. Viņš draudzējās ar biedrēm Dzintru Kullu un Zigrīdu Mitu. Šobrīd biedres Zigrīdas Mitas vedekla (Mārtiņa Mita sieva) Dace Mita, pirms laulības Āboliņa (zīmīgs uzvārds, vai ne?) strādā Augstākā tiesā ar vēl vienu padomju laiku biedru (kuru atceras daudzi OBHES aģenti) - Andri Guļānu, kurš ir Jāņa Maizīša ģimenes draugs.

Atbildēt

Hmm

24.11.2017. 19:15

»

Visvaldis

Nepublicè tāpēc, ka bijušie stukači un pērkamās dvēseles savu būtību nemaina bet maina tik savu saimnieku. Tie kas skrēja agrāk ziņot uz maskavu tagad vnk apmetuši otrādi un tagad skraida ziņot uz Amerikas vēstniecību. Sūdi vienmēr peld pa virsu. Kas visilgāk pie varas Latvijā? Soroīdi, delnas, providus...


"Visvaldis" ir no Saskaņas trollis vai Nacionālās apvienības trollis - labi sakan šim pārim, tikai uz pretējiem spārniem, rezultāts abu darbnībai viens un tas pats - uz nekurieni vai uz Kremli.
Tā tas neizskatītos, ja neķertos klāt ASV vēstniecībai, neaptvertu vienu daļuto, kuri strādā un cenšas kaut ko darīt un glābt, bet nevar - jo ZZS+NA; ZZS + Saskaņa.

Atbildēt

ēnu ekonomika pieder čekai

24.11.2017. 18:41

atvērs maisus, ko rīs?????????????

Atbildēt

Visvaldis

24.11.2017. 18:15

Nepublicè tāpēc, ka bijušie stukači un pērkamās dvēseles savu būtību nemaina bet maina tik savu saimnieku. Tie kas skrēja agrāk ziņot uz maskavu tagad vnk apmetuši otrādi un tagad skraida ziņot uz Amerikas vēstniecību. Sūdi vienmēr peld pa virsu. Kas visilgāk pie varas Latvijā? Soroīdi, delnas, providus, visi Sorosa stipendiju saņemēji, jaunlaicēni, vienotibnieki, knabisti kas tagad PARisti un ieklietu struktūru darbinieki. Ja tie būtu balti un pūkaini tad savas ilgās valdīšanas laikā sen jau čekas maisus butu atvēruši. Kas vainīgs tas bailīgs. Bijušie stukači jau sev kājas nešaus, zin ka tos no tautas dusmām neglābs tas ka tagad no komunistiem kļuvuši par liberastiem un tagad kalpo amerikāņu kapitālistiem. Tautas nodevēji ir valsts nodevēji neatkarīgi no tā kuram kungam vai ideoloģijai kalpo.

Atbildēt

Iedomājieties,

24.11.2017. 16:18

»

Beidziet melot

Beidziet blefot ar naivām sazvērestībām teorijā, ka valsti pārvalda čekisti, bijušie stukači, komunisti, izņemot Lembergu un Brigmani un vēl kādu...


ka Brigmanis, Rasnačs, Guļāns, Maizītis, Āboltiņa, VVF, Lembergs, Zatlers utt. lustrācijas likumdošanas iespaidā sāk runāt par sadarbību ar VDK, pildot PSRS VDK uzdevumus, šodien Maskavas. Visi pēkšņi sāk runāt un nožēlot nodarīto, izlīgstot ar latviešu tautu.

Ja to pašu sāku darīt VDK darboņi Borovkovs un Godmanis, kura čekas lieta nobēdzināta pat tiesā. Tikko viņi atvērtu muti, sāktos bēru procesijas, polonija upuri - Putina upuri rindā vien pie ktematorija būtu. No tādiem priekiem pat Savickis pakārtos kompānijas pēc.

Vai arī Borovkovs pēkšņi nožēlotu publiski, ka L. Grantiñu kà politisko ieslodzîto nosiśanai nosûtîjis uz kriminàlo zonu, kur krimiki tia brîdinàti neaizstàvèt Grantiñu H86.

Vai kāds šodien var to iedomāties, ka tā par spītiKrievijas diversijām Latvijā varērtu notikt? Es nevaru iedomāties. Bet tādas ir latviešu tautas gaidas, kas neiepildīsies.

Atbildēt

Nu ja

24.11.2017. 15:44

»

Beidziet melot

Beidziet blefot ar naivām sazvērestībām teorijā, ka valsti pārvalda čekisti, bijušie stukači, komunisti, izņemot Lembergu un Brigmani un vēl kādu...


prihvatizatori un visi nosauktie rasnaca nelieši realizē komunistu un čekistu kontrolētā valstī Krievijas diversijas pret Latviju. Ja attaisīs čekas maisus, sāksies linčošana, nabagiem vairs nav ko zaudēt un UK neviens viņus negaida. Komunisti un čekisti ir pārbijušies- melos, slēps un viltos- maisus atvērs formāli, lustrācijas nebūs. Nav nepieciešamības pēc tās. Konfliktsituācija pieaugs spēkā.

Atbildēt

Aha

24.11.2017. 14:45

»

agents

Atgadinu ,ka PILNAS kartotekas Latvija nav . Viena ir kremlim , otra tur kur tai jabut. Tas lietas ,kuras ir "pazudusas" nekadu lomu nespele ,tapec ka vel ir divos eksemplaros


Neraudi par to ka dažiem ir izdevies izsprukt no maisiem. Tie kas tur ir reāli aģenti. Cita lieta ka viņi tika piespiesti, centās rakstīt visādas muļķības utt. Bet lai tad viņi paši arī stāsta, kas un kā bija.

Atbildēt

Beidziet melot

24.11.2017. 14:15

»

Uz komunistu un čekistu

lustrāciju - nodarītā pret Latvijas valsti un latviešu tautu nožēlošanu nav ko cerēt, jo nav un nebūs lustrācijas iestsdes un likumdošanas- komunisti un čekisti nemaz nevēlas izlīgt ar sabiedrību


Beidziet blefot ar naivām sazvērestībām teorijā, ka valsti pārvalda čekisti, bijušie stukači, komunisti, izņemot Lembergu un Brigmani un vēl kādu ...
Jā, okupācijas sekas turpināsies vēl ilgi, bet šodien valsti pārvalda "prihvatizatori", spekulanti, pārpircēji, NA RASNAČA Maksātnespējas administrācija, organizētānoziedzība (biznesa, īpašumu un varas saplūšana kopējās interesēs) un starp tiem ir pa pa kādami no minētām politiskām personām, kas pie varas un naudas.

Ja kaut ko gribiet mainīt - vēlēšnās nebalsojiet ne par vienu partiju, kura ir Saeimā, seviški izslēdziet no sava "raciona" Saskaņu, TB/LNNK/NA un ZZS.

Vajag mainīt, mainīt un mainīt, cita varianta ietekmēt varu nav.

Atbildēt

Uz komunistu un čekistu

24.11.2017. 13:08

»

Tas tikai nozīmē vienu, ka čekisti joprojām turpina šeit visu pārvaldīt.

Skumji ir tas, ka jau gandrīz 30 gadus mēs joprojām netiekam vaļā no valdošajiem čekistiem un to atbalstītājiem, kuri izzog un izshēmo valsti. Skumji un pretīgi


lustrāciju - nodarītā pret Latvijas valsti un latviešu tautu nožēlošanu nav ko cerēt, jo nav un nebūs lustrācijas iestsdes un likumdošanas- komunisti un čekisti nemaz nevēlas izlīgt ar sabiedrību.

Atbildēt

ABSURDS augstākajā pakāpē.

24.11.2017. 09:46

Agrāk tie kuri mīlēja savu valsti un kuri uzskatīja ka nodot valsti, nodot tautiešus, nodot civilizētas valsts principus un sadarboties ar čeku - tas ir negods un viņi visi tika izsūtīti un mira gāžot mežus Sibirijā. Bet tie nodevēji, kuri bija čekas stukači un kuri stādija sarakstus čekai .... tie redz tagad esot cienijami cilvēki un vērtīgi kadri .... ABSURDS. Kam tad īsti ir cieņa pret vecajiem čekistiem ? Man pret viņiem nav ne cieņas ne nožēlas un es tos ienīstu par viņu darbību dēļ kā tika pazudināti daudzi daudzi tautieši.....

Atbildēt

Tas tikai nozīmē vienu, ka čekisti joprojām turpina šeit visu pārvaldīt.

24.11.2017. 09:36

Skumji ir tas, ka jau gandrīz 30 gadus mēs joprojām netiekam vaļā no valdošajiem čekistiem un to atbalstītājiem, kuri izzog un izshēmo valsti. Skumji un pretīgi.....

Atbildēt

muļķiem arī ēst gribas un DAUDZ

24.11.2017. 08:34

neskaud

Atbildēt

zatlera Āzis rihards

24.11.2017. 06:34

Saskaņā ar Enerģētikas likuma prasībām nošķirt gāzes sadali no tirdzniecības, trešdien, 22.novembrī, dibināts “Latvijas gāzes” meitasuzņēmums – akciju sabiedrība “Gaso”. Par jaundibinātā uzņēmuma valdes priekšsēdētāju iecelta bijusī Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, liecina “Latvijas gāzes” paziņojums.

Atbildēt

Ja runā par lustrāciju,

24.11.2017. 02:57

»

Ķeriet zagļi

Ķeriet zagli, mēskliedz zagli. Tā notika denacionalizācija un privatizācija, nacionāļu klaigāšana par krieviem, par čekistiem un visu citu - lai piesegtu savu čekistisko izcelsmi un stučīšanau. Protams, pietika katrā nacionāļu organizācija pa kādam desmitam stukaču, kuri bija apsviedīgi, pieradināti...


tad to varēja veikt jebkurā laikā, ir atvērti VDK dokumenti, čekas maisi utt. , vai nav atvērti. Neviena Saeima, neviena valdība, tieslietu ministrija, sabiedriskās organizācijas utt. nekad no -990. gada nav ne rosinājušas diskusijas par lustrācijas iestādes un likumdošanas izveidošanu, ne arī kaut kas tāds būtu radīts, kas dotu iespēju personām, kas sadarbojās ar LPSR VDK, atzīties, sniegt informāciju, nožēlot, tostarp publiski. Ja šāda iestāde un likumdošana nav radīta līdz šim, tas tikai parāda 4. maija republikas patieso komunistu un čekistu varu, liedzot līdz šim visām personām, kas sadarbojās ar ar LPSR VDK lustrācijas tiesības, kas pēc būtības ir pretrunā ar LR Satversmi. Pats SAB vadītājs pat liek tam šķēršļus, cik ilgi vien iespējams.

Atbildēt

Problēma ir cita.

24.11.2017. 02:30

»

Lamata

Arī es domāju, ka nepubliskos. Katrā valstī taču cenšas izmantot esošos vai bijušos pretiniekus, tos pārvilinot savā labā. Ar šantāžu, naudu, vai kā citādi.Tā vispār ir neiedomājami sarežģīta būšana, ko izprot tikai katras valsts izlūkošanas un pretizlūkošanas organizētāji...


Kā saukt pie kriminālatbildības J. Maizīti par VDK dokumentu viltošanu un iznīcināšanu SAB telpās, ko viņš pats atzina TV raidījumā, piemērojot VDK dokumentiem likumu, kas attiecas uz LR personām, nevis LPSR laika personām no citas valsts. Likumu par personu datu aizsardzību. Ja kāds šo viltošanu var veikt, tad tikai SAB vadītājs, jo nav neviena, kas varētu viņu apturēt, pārtraucot dokumentu viltošanu un iznīcināšanu, nav arī, kas varētu viņu sodīt, jo tieslietu čekistu mafija cits citu aizsargās. Andra Guļāna, bij. LPSR tautas tiesas tiesneša mafija. Grūti iedomāties, bet šāda Maizīša rīcība, patvaļīgi viltojot un iznīcinot publisko tiesību jomas informāciju VDK dokumentos, uskatāmi pierāda valsts nozagšanas faktu. Turklāt jāņem verā, ka vēl LPSR laikos J. Maizītis strādāja pats par vecāko izmeklētāju un viņam neizbēgami bija sadarbība ar LPSR VDK.

Atbildēt

Publiskos, jo tā vajag,

24.11.2017. 02:18

»

Lamata

Arī es domāju, ka nepubliskos. Katrā valstī taču cenšas izmantot esošos vai bijušos pretiniekus, tos pārvilinot savā labā. Ar šantāžu, naudu, vai kā citādi.Tā vispār ir neiedomājami sarežģīta būšana, ko izprot tikai katras valsts izlūkošanas un pretizlūkošanas organizētāji...


bet nopublicēs tos, kas miruši un driskas un pabiras, kas palicis pēc VDK dokumentu viltošanas SAB telpās ar Maizīša akceptu, dzēšot personu datus - vārdus, uzvārdus vai segvārdus, vai vispār daļu iznīcinās. Bet par lustrāciju nerunās, lustrācijas iestādi neveidos un likumdošanu neradīs, jo var sākties haoss. Papildus tam, nevienam nav skaidrs, ko darīt ar to personu datiem un informāciju, ko tiesnieguši lustrējoties, izstāstot visu par sevi, citiem, tostarp publiski. Tā sanāk, ka čekisti un komunisti, kas ir pie varas, baidās no publiskas lustrācijas, jo cits par citu sāks ziņot par VDK laikiem publiski. Tas visvairāk varu biedē, tādēļ slēpj un melo, cik var. Izrādīsies, ka Andris Guļāns pirms tam ir bijis VDK ziņotājs, lai kļūtu par LPSR tautas tiesas tiesnesi, ievedot J. Maizīti ģenprokurora amatā.

Bet, visticamāk, šodien ziņotājus aizstāj ar operdarbiniekiem, ziņotāji nav vajadzīgi, visu, ko cilvēks runā, ieraksta caur mobilo pakalpojumu operatoru stacijām, ja tuvumā ieslēgts telefons. Citi par sevi atklāj visu, runājot pa telefonu, facebukā, teiterī, draugos un ar visām bildēm, reklamējoties ss. com, sniedzot deklarācijas, pārējo savāc neskaitāmie pašvaldību policisti, tad operdarbinieki var izsekot, ielikt ierīces automašīnās , izsekot var ievadot telefonā no cert. lv programu globalai pozicionēšanai, lai var tevi izsekot. Telefonsarunas parāda, ar ko tiecies utt.

Atbildēt

Ķeriet zagļi

24.11.2017. 02:06

»

YOU

"Nav garantijas, ka šodienas aģenti ar laiku arī var tikt publicēti...


Ķeriet zagli, mēskliedz zagli. Tā notika denacionalizācija un privatizācija, nacionāļu klaigāšana par krieviem, par čekistiem un visu citu - lai piesegtu savu čekistisko izcelsmi un stučīšanau. Protams, pietika katrā nacionāļu organizācija pa kādam desmitam stukaču, kuri bija apsviedīgi, pieradināti taisīt murgus, izlecēji un apmācīti rīkoties šajā situācijā, melot un nodot citus - mēs, mēs, visus komunistus ... ziepēs, mēs ... tie tīrie latvieši ... mēs un zaga uz nebēdu, grāba, bez taisnības un sapratnes izjūtas. Sāka spekulēt ar auseklīšiem, karodziņiem, plivināt karogus un piesaukt latvietību. Viss tas bija čekistu metožu garā.

Nodevējs kalpo jebkurai varai, ir daudz piemēru.

Atbildēt

youbitch

24.11.2017. 01:00

»

YOU

"Nav garantijas, ka šodienas aģenti ar laiku arī var tikt publicēti...


nav gan demagoģija
nav atšķirība, vai tu stučī brežņevam vai angelai murķelei, jo motīvs tev tas pats - nodot kādu, kuru tu neciet, kam tu skaud, un piesegties var da ar jebkādu vīģes lapu, tai skaitā - "dzimtenes mīlestību"

tu esi vecā trulā slimā pasaules uzskata nesējs, kalps varai, nav svarīgi, vai vara zaļa, zila vai sarkana, tā vienmēr ir noziedzniece, turklāt prostitūta.. un tu stučī prostitūtai.. lol

Atbildēt

justacomma

24.11.2017. 00:52

nav svarīgi, kuri bija stukači toreiz, svarīgi, kuri ir stukači šodien - tavi kaimiņi, darbabiedri, "draugi", radi, ģimenes locekļi, maita maitas galā :)


Atbildēt

Lamata

24.11.2017. 00:33

Arī es domāju, ka nepubliskos. Katrā valstī taču cenšas izmantot esošos vai bijušos pretiniekus, tos pārvilinot savā labā. Ar šantāžu, naudu, vai kā citādi.Tā vispār ir neiedomājami sarežģīta būšana, ko izprot tikai katras valsts izlūkošanas un pretizlūkošanas organizētāji.

Atbildēt

Tauta

23.11.2017. 22:00

Nekādas vajadzības maisus atvērt,69,9 % LATVJU ir pret to.Āmen.

Atbildēt

Jau izlasīju

23.11.2017. 21:56

»

Izlasi, vērtōigi

Izlasi visu instrukciju, kā darbojās VDK aģentūra, kā to vērvēja, šeit, Pietiek.lv publicēta pilna instrukcija, te viens punkts...


interesanti. Divi jēdzīgi komisijas teksti - pirmais Jarinovskas pamatojums, kādēļ mīklai jāatdod maisi viņai, šis otrs. Izlasīju visu. Galvenais nepazaudēt politisko modrību un atzīt krievu sādzas kolektīvismu un familiārismu - ivan ivanovič utt. Ja kāda prostitutka jānosauc par Svetlanu Nikolajevnu, grūti iedomāties, kā viņa isama.

Atbildēt

knuts

23.11.2017. 21:53

»

bet

Ko tad "cepas" par tiem aģentiem,kuri bija parasti "stukači",čekistu dibenlaiži. Mūsu sabiedrībā dzīvo,ieņem labi apmaksātus amatus,un ir pietuvināti Latvijas politiķiem īstie VDK darbinieki


Nekādi dibenlaiži tur nav.Katrs baidās,jo taču reāli iespējams,ka tur atrodas visi tie,kuri sirdsapziņu ir pārdēvuši neskatoties uz represētajiem vecākiem,radiniekiem.Kas tad lika šiem okupantu upuriem kļūt par komsorgiem,komunistiem,bet uz šīs okupantu labvēlības pamatiem būvēt karjeru,nodrošināt vecumdienas,zinot ka ar viņu tiešu līdzdalību trimdā ir aizdzīti simtiem tūkstošiem latviešu,aŗī mazi bērni.Daudziem okupāciju godīgi pārdzīvojušiem tagad ar sirdssāpēm jānoskatās ka v ņu,bērni,mazbērni šeit ir lieki,pašiem ubagu pensijas,uz slimnīcu tikt aizvestiem noslaktēšanai,bet okupantu līdzstrādnieki,čekas maišeļnieki liksmi dej ar lāpām rokās ap Brīvības pieminekli,Briseles gaiteņos.

Atbildēt

Izlasi, vērtōigi

23.11.2017. 21:45

»

Sekojot notiekošajam,

paredzams, ka maisus atvērs formāli, SAB, noviltojot kartotēkas datus, to iedos komisijai. Komisija, izpētijusi VDK dokumentu driskas, uzrakstīs savas izpētes rezultātus. Partokrātija komisiju zākās par naudas šķērdēšanu, komisija aicinās valdību izstrādāt lustrācijas likumdošanu. Komisija savu darbu...


Izlasi visu instrukciju, kā darbojās VDK aģentūra, kā to vērvēja, šeit, Pietiek.lv publicēta pilna instrukcija, te viens punkts:

https://www.pietiek.com/raksti/ka_bija_javerve_cekas_agenti_psrs_valsts_drosibas_komitejas_instrukcija


Kā bija jāvervē čekas aģenti? PSRS Valsts drošības komitejas instrukcija
LPSR VDK zinātniskās izpētes komisija
22.11.2017.
Komentāri (30)

"3.9. Aģenta vervēšana, kā noteikums, tiek atļauta pēc kandidāta vispusīgas izpētīšanas un pārbaudes, pilnu datu iegūšanas par viņa uzticamību, personiskajām īpašībām un reālajām iespējām, kas nepieciešamas, lai sekmīgu izpildītu VDK orgānu uzdevumus. Secinājumiem par kandidāta atbilstību slepenai sadarbībai ar VDK orgāniem jābalstās uz konkrētiem pārliecinošiem datiem. Šim mērķim tiek izmantoti oficiāli avoti, operatīvā. uzskaite, aģentūras un uzticības personas, ārējā novērošana, operatīvā ievirze, VDK orgānu informatīvās meklēšanas sistēmas, nepieciešamības gadījumā arī citi operatīvie un operatīvi tehniskie līdzekļi.*[2] Visos gadījumos tiek noskaidroti iespējamie šķēršļi, kas varētu kavēt izraudzīto personu sadarboties ar VDK orgāniem (garīgas un fiziskas kaites, zems morālais līmenis, pļāpīgums, noslēgtība, aizspriedumainība, gļēvulība, utt.)".

Atbildēt

Sekojot notiekošajam,

23.11.2017. 21:40

»

Edge

Pēteris Simsons, 90. gadu sākumā AP pilnvarots vadīt sarunas ar PSRS VDK par šā “kantora” darbības izbeigšanu Latvijā:"....Bet vai mēs vispār gribam, lai pēta? Vai ir bijusi kāda tautas manifestācija “izbeidziet traucēt komisijas darbu”? Nē! Nav te ne tautas atbalsta, ne prasību. Tirgus ekonomikā visu...


paredzams, ka maisus atvērs formāli, SAB, noviltojot kartotēkas datus, to iedos komisijai. Komisija, izpētijusi VDK dokumentu driskas, uzrakstīs savas izpētes rezultātus. Partokrātija komisiju zākās par naudas šķērdēšanu, komisija aicinās valdību izstrādāt lustrācijas likumdošanu. Komisija savu darbu būs godam veikusi. Valdība un Saeima izstrādās tādu likumdošanu, ka katrs, kas gribēs lustrēties, sapratīs, ka to vairs nevēlas.

Lai Maizīti nevarētu saukt pie kriminālatbildības par VDK dokumentu viltošanu, ja tomēr nonāks līdz krprocesam, tad krprocesu izbeigs, jo prokurors ar Saeimas likumu grozījumiem šodien to var darīt vienpersoniski, apšaubot pierādījumus, Maizītis būs izdarījis, ko no viņa gaida komunisti un čekisti, un tiks ievēlēts atkārtoti par SAB vadītāju. Tā nostiprināsies komunistu un čekistu vara, lustrācija nenotiks. Daži, kuri gribēs lustrēties, medijos tiks izsmieti.

Atbildēt

tak

23.11.2017. 21:36

»

Bruno

Kurš pēc visa šitā vēl gribēs pretoties iebrucējam...


Visi tie,kas"Rīgas Dinamo"spēles laikā ložā sēž blakus bijušjam LPSR VDK 1.daļas 1.nodaļas(nelegālās izlūkošanas nodaļa)vadītājam Jurim Savickim,sen jau sadarbojas ar iebraucējiem,un šo zemi jau ir nodevuši...

Atbildēt

savadi

23.11.2017. 21:33

Kas tad ir tie vērtīgie? Kāds gleznotājs, kāds dzejnieks, vai - vēl kāds zinātnieks?

Atbildēt

Edge

23.11.2017. 21:25

Pēteris Simsons, 90. gadu sākumā AP pilnvarots vadīt sarunas ar PSRS VDK par šā “kantora” darbības izbeigšanu Latvijā:"....Bet vai mēs vispār gribam, lai pēta? Vai ir bijusi kāda tautas manifestācija “izbeidziet traucēt komisijas darbu”? Nē! Nav te ne tautas atbalsta, ne prasību. Tirgus ekonomikā visu nosaka pieprasījums. Ja pieprasījuma pēc patiesības nav…" Čekistus kājām nespārdīja. (la.lv)
======================================================
Ir Latvijā kāda partija, kas gatava organizēt tautas nobalsošanu-referendumu par "čekas maisu" atvēršanu?! Nav tādas partijas, jo nav sabiedrības pieprasījuma, jo "nav sabiedrības, ir tikai vīrieši un sievietes." (M.Tečere)
Gaidiet, pilsonīši, gaidiet....

Atbildēt

bet

23.11.2017. 21:20

Ko tad "cepas" par tiem aģentiem,kuri bija parasti "stukači",čekistu dibenlaiži. Mūsu sabiedrībā dzīvo,ieņem labi apmaksātus amatus,un ir pietuvināti Latvijas politiķiem īstie VDK darbinieki !!!

Atbildēt

Saskaņā ar likumdošanu

23.11.2017. 21:12

»

Bulciņš

Saskaņā ar Satversmi vara Latvijā pieder tautai. Ja tauta grib zināt savus "varoņus" čekas kartotēka jāatver sabiedrībai.Tikai tā var darīt


vēsturnieku komisijas uzdevums 20-8. g. maijā dot gala ziņojumu un rekomendācijas, kā atvērt čekas maisus. Ir iestājusies zināma tiesiskā obstrukcija- SAB nedod iespēju iepazīties ar VDK kartotēku,Ja dos, tajā dati būs viltoti, līdz ar to nebūs jēga gala ziņojumam un rekomendācijām, jo viltotie dokumenti, kuri tiek viltoti SAB telpās, neveicinās lustrāciju un dekomunizāciju šodienas Latvijā.

Atbildēt

Kas ir lustrācija?

23.11.2017. 21:05

»

švamme

"LUSTRĀCIJAI JĀBŪT KAUT AR 30 GADU NOVĒLOJUMU KĀ vienīgajam (?) patiesajam paņēmienam sajaukt kārtis citu valstu specdienestiem, kuri AĢENTI pieteikušies, kuri IR VAI nav izgaismoti...


Lustrācija var notikt, kad lustrācijai ir sagatavota tiesiskā vide, likumdošana, Lustrācija ir tad, kad persona ir bijusi VDK darbinieks vai ziņotājs, vai mutvārdu uzdevuma izpildītājs, piemēram, slepkava, kas psihiatriskajā slimnīcā vai cietumā noslepkavo disedentu, tādu likteni A. Borovkovs bija nolēlis Grantiņam H86, cietumā bija brīdinājums Grantiņu neaizstāvēt, dodas uz zināmu valsts iestādi, piem. lustrācijas dienestu un liecina par sevi, par citiem no VDK dokumentos, nožēlo nodarīto un viņš ir izlīdzis ar sabiedrību un sevi. LR likumdošana diskusijas sabiedrībā par lustrāciju nav bijušas, jo pie varas esošie komunisti un čekisti nevēlas lustrācijas iestādi, un nevēlas, ka sabiedrība atveseļojas. Tas liecina, ka varas gaiteņos ir ļoti daudz komunistu un čekistu, un viņu noziegumi nav saskaitāmi.

Vēsturnieku komisijai jādod VDK dokumentu stratēgiskās analīzes rekomendācijas, kādā mērā atvērt čekas maisus. Bet izskatās, ka no SAB tiks saņemta kartotēka, kurā, viltojot dokumentus, būs izdzēsti vārdi un uzvārdi, citi sensitīvie dati, slēpjot VDK noziedznieku noziegumu pēdas. J. Maizītis mērktiecīgi un apzināti maldina sabiedrību, normatīvos aktus, kas izdoti LR laikā attiecinot uz PSRS laika VDK dokumentos minētām personām, viltojot VDK dokumentus, ko iedos vēsturnieku komisijai. Tā kā VDK dokumenti attiecas uz informāciju publisko tiesību jomā, starptautaiskais tiesiskais regulējums uzliek J. Maizītim izdot VDK dokumentus vēsturnieku komisijai neviltotus.

Varas partiju politiskā griba, ko realizē J. Maizītis ir nevēlēšanās, lai notiktu lustrācija un dekomunizācija.

Atbildēt

Bulciņš

23.11.2017. 20:57

Saskaņā ar Satversmi vara Latvijā pieder tautai. Ja tauta grib zināt savus "varoņus" čekas kartotēka jāatver sabiedrībai.Tikai tā var darīt.

Atbildēt

čekas oficieris Bojārs

23.11.2017. 20:40

Kurš no Jēkaba ielas dzīvnieku fermas lopiem nav bijis apsēklots no VDK vaisliniekiem?

Atbildēt

valsts kurā

23.11.2017. 20:34

čeka ir valsts noslēpums, piedodiet

Atbildēt

Kartotēku zinātnei jāatdod

23.11.2017. 20:31

»

Kad pieņēma un nodeva kartotēku,

viss ir uzskaitīts un fiksēts. Ir atklāti arī visi ziņotāju ziņojumi ar segvārdiem. Segvārdi atrodas kartotēkā, kurai neļauj piekļūt Maizītis. Maizīti, lops, kļūsti par cilvēku, atrod veidu, kā atklāt kartotēku, jo tevi, lops, neviens kontrolēt nespēj! Un neiedomājies, ka tu esi nozadzis Latviju! Nedirsies...


Kangera komisijai ir jātiek pie kartotēkas un jādods pilna analīze, cik aģentu darbojās Augstākājā Padfomē un tās valdībā, cik strādāja kompartijas iestādēs, cik pašlaik partijās no 90. - tā gada un tā tālāk - par katru Saeimu un valdību līdz šodienai ieskaitot, nenosaucot vārdus. Ja grib, uzvārdus lai nosauc valdība un publicē. Kangers valdībai var nosaukt uzvārdus un pateikt, ka valdībā un Saeimas komisija tos zina. Te nav runa par "sadarbojās"vai nē, ir tiesas spriedums vai nē - vienīgi, ka ir kartiņa.

Otrs - komisijai jādod kartotēkas analīze - cik kartiņu ir, cik to ir reģistrēts reģistrācijas grāmatā, cik reģistrācijas ir un cik kartiņu pietrūkst - tas ir, cik nozagtas un parādot citu analītisku darbu.

Protams, redzot un dzirdot Maizīša minstināšanos izteikumos un viņa nervu trīci, kad runā ar viņu par kartiņu nodošanu izpētei - viņš slēpjas un grozās, minstinās nepatiesos apgalvojumos. Izskatās ļoti nesmuki.

Atbildēt

švamme

23.11.2017. 20:28

"LUSTRĀCIJAI JĀBŪT KAUT AR 30 GADU NOVĒLOJUMU KĀ vienīgajam (?) patiesajam paņēmienam sajaukt kārtis citu valstu specdienestiem, kuri AĢENTI pieteikušies, kuri IR VAI nav izgaismoti"

Tiem izgaismotiem, vai kas atzinušies paši, būtu jādod pat privilēģijas amatu ieņemšanā.. bet tie kas cer uz brīnumu līdz pašam ešafotam un tic ka labā feja pārvērtīs ķirbi par karieti, ir pelnījuši dzīves nogali soc. mājā, jo ne jau tautai viņi jāuztur.

Mans dz. gads ir 1957., mana gandr. labākā skolas draudzene, pēc vidusskolas aizgāja strādāt uz VDK par sekretāri vai ko tamlīdzīgu, jo izglītība bij tikai vidusskola. Viņa absolūti neko par darbu nestāstīja, tikai par personālijām. Piem. viņas priekšnieks apprecējis Zitu Ersu (balets). Nu jau gadus 30, ja ne vairāk, ši draudzene dzīvo kaimiņrepublikā, ieprecējās tur, bet arī vīru atrada tajā iestādē, un abi turpināja darbu TUR.

Atbildēt

norāde autoram

23.11.2017. 20:19

aizmirsi pierakstīt savu VDK dienesta pakāpi...

Atbildēt

Ļindermans

23.11.2017. 20:15

»

nu gnu

lindermans tad gaaja bernudaaaaarzaaa


gāja Tautas frontē, rakstīja Baltijskoje Vremja un izdeva "erotisko" avīzi Ješčo

Atbildēt

Kad pieņēma un nodeva kartotēku,

23.11.2017. 18:28

»

agents

Atgadinu ,ka PILNAS kartotekas Latvija nav . Viena ir kremlim , otra tur kur tai jabut. Tas lietas ,kuras ir "pazudusas" nekadu lomu nespele ,tapec ka vel ir divos eksemplaros


viss ir uzskaitīts un fiksēts. Ir atklāti arī visi ziņotāju ziņojumi ar segvārdiem. Segvārdi atrodas kartotēkā, kurai neļauj piekļūt Maizītis. Maizīti, lops, kļūsti par cilvēku, atrod veidu, kā atklāt kartotēku, jo tevi, lops, neviens kontrolēt nespēj! Un neiedomājies, ka tu esi nozadzis Latviju! Nedirsies!

Atbildēt

Sūda krievu

23.11.2017. 18:23

»

Bruno

Kurš pēc visa šitā vēl gribēs pretoties iebrucējam...


familiārisms čekas gaumē.

Atbildēt

Tāds apgalvojums

23.11.2017. 18:21

ka nepublicēs, nav nopietns, Twiter ir citas ziņas. Ka 2018. g. beigās publicēs. Tomēr pašlaik Kangera un Jarinovskas vēsturnieku komisijai, kura par nodokļu maksātāju naudu sacepuši makalatūras cienīgu beletristiku biezos sējumos, nevarot piekļūt J. Maizīša kontrolētajai kartotēkai SAB telpās, ir nles vērtība. Vēsturnieku komisijas uzdevums, kā apstiprina arī visa likumdošana, ir līdz 2018. gada maijam dot ziņojumu un koncepciju, ko darīt ar VDK dokumentu publiskošanu. Cik un kādā apjomā. Princips vienkāršs - vēsturniekiem ir brīva piekļuve visiem VDK dokumentiem, izņemot kartotēku, kurai piekļuvi liedzJ. Maizītis, kuru ģenprokurora un SAB vad. amatā virzīja Andris Guļāns, dz. 1952. g. , ir bijis LPSR Tautas tiesas tiesnesis - realizējis genocīdu pret latviešu tautu. Kādēļ kartotēka tik svarīga, ko liedz Maizītis? Tadēļ, ka tajā, visticamāk, atrodami Kalmeijers, Mežviets, Maizītis, Guļāns, Endziņš, VVF utt., kuriu segvārdi, kā Aivaram Lembergam Šlomo dēlam , Princim, segvārdu izvēlējās pederasts Lembergs pats, ir minēti kartotēkā. Pēc segvārdiem līdz ar to atklājami šo personu ziņojumi par citām personām.

Atbildēt

Bruno

23.11.2017. 18:15

Kurš pēc visa šitā vēl gribēs pretoties iebrucējam?
Jo ja nepublicēs čekas maisus, tas ir signāls ka ar iebrucējiem var sadarboties un nodot savu zemi drīkst, jo tev par to nekas nebūs. Tas vārds netiks atklāts! Murgs!

Tālavas taurētājs!

"Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu!
Tu glābsi sev dzīvību!
Mēs algosim tevi ar zeltu,
Ar godu, ar brīvību!"

Atbildēt

agents

23.11.2017. 17:49

Atgadinu ,ka PILNAS kartotekas Latvija nav . Viena ir kremlim , otra tur kur tai jabut. Tas lietas ,kuras ir "pazudusas" nekadu lomu nespele ,tapec ka vel ir divos eksemplaros .

Atbildēt

LV ir

23.11.2017. 17:48

»

YOU

"Nav garantijas, ka šodienas aģenti ar laiku arī var tikt publicēti...


sakaņā ar Karamākslas 9 zemju principu likumiem gan caurstaigājamā zeme (atkārtošana ir zināšanu māte), kur darbojas likums - visas valstis Latvijā Krievija, ASV, Ķīna, Vācija, Zviedrija utt. realizē savas intereses, gan (pārstājiet dzīvot mītu pasaulē) smagā zeme - okupantiem Krievijas karaspēkam un VDK ir grūti aiziet no šīs izlaupītās zemes - tāds ir smagās zemes likums - no tās ir grūti aiziet, un tādēļ laupīšana valdības līmenī, Saeimas līmenī turpinās komunistu un čekistu labā. Šie laupītāji Latviju sauc par Muļķu zemi ar klārām debesīm un latviešus dēvē par pastalām.

Atbildēt

YOU

23.11.2017. 17:34

"Nav garantijas, ka šodienas aģenti ar laiku arī var tikt publicēti"
===========================
Klasisks čekistu un viņu aģentu viedoklis. Šo viedokli jau ir izteikuši gan Trubiņš, gan Johansons.

Publicēt okupētājvalsts aģentus nav tas pats kas publicēt savējos!!!! Mēģinājumi likt vienādības zīmi ir demagoģija.


Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...