Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai tiešām

24.09.2023. 23:03

Vai tiešām latvietis te darbojas kā šis laika, bet okupantu kolaborants, nodevējs, savas tautas personību apskādētājs, spēlē Kremļa taurē?

Ja ņem vērā šādus raktus un meklējumus pagātnē, ko kurš ir teicis tolaik no senčiem, tad sanāk, ka visi latvieši ir nodevēji un jādzied dziesma: slava krievu okupantu paaudZei?

Atbildēt

Antiņš

24.09.2023. 22:42

"... izcelsme un ideoloģiskais skatījums uz lietām un procesiem mūsdienu Latvijā ir meklējami vēl tālajos padomju laikos" -n ha, ha, "padomju. Tātad visus jautājumus pieņēma Padomju Savienība, balso

jot, saskaņojot un tad ja atzīsti "padomju", tad nekādas okupācijas nebija!

Iegaumē, bija KRIEVU LAIKI, krievu okupācija de jure un de facto, bija Kremļa huntas organizzētas okupēto republiku taiutas slepkavošana, deportācijas katorgā uz Sibīriju. Kas, to organizēja pati Latvija - slepkavoja pati savu tautu, savu prezidentu Kārli Ulmani izsūtīja katorgā, apcietināja un noslepkavoja.

BEIDZ NOMELNOT mūsu personības kā čekisti to dara, kuri meklē ar ko nomelnot un ceļ gaismā senčus, ka "krievu laiku" senči ir lipīga slimība arī nākamām paaudzēm, bērniem un mazbērniem. Atliek vien spīdzināt latviešus, kamēr no valsts aizbrauks pēdējais un te dzīvos vieni krievi, musuļmani un kolaboranti, stukači?

Tu, kremļa aģents, izbeidz nomelnot savu tautu! Var un vajag kritizēt par konkrētu tagadējo darbūbu, ja tā neattaisno, bet nelien pagātnē, k';adi bija senči starp latviešu personībām.

Krievi - jā, viņi visi ir spieģi, stukači un nodevēji. Vieni no krieviem klusē, bet paklausies ko savos saietos runā jaunā paaudze - viena apsaukāšanās, latviešu nolādēšana: krievs nevar paciest, ka viņiem latvietis neklanās, nepazemojas, nepielūdz slepkavu Putinu, ka latvieši okupantu pēctečiem atņēma krievu valodas privilēģijas un visus labumus, ko tie guva okupācijas laikā.

Atbildēt

Juris

21.11.2022. 18:13

»

?!

pastalniek,viss tieši otrādi,lasi vēsturi 41-53


Kas ir tieši otrādi?

Atbildēt

?!

21.11.2022. 12:23

»

KGB

bērniņ.....čekists iznīcinās , kolobrants izmantos


pastalniek,viss tieši otrādi,lasi vēsturi 41-53.

Atbildēt

Viltnieks

21.11.2022. 07:44

Izskatās pēc jenotu pasūtījuma raksta.
Lai arī AK baigais mērkaķis, raksts s!, autors m!

Atbildēt

KGB

21.11.2022. 00:11

»

jautājums

nezinu-ar ko čekisti būtu sliktāki par kolaboracionistiem


bērniņ.....čekists iznīcinās , kolobrants izmantos!
,,trenējies...

Atbildēt

jautājums

19.11.2022. 18:18

nezinu-ar ko čekisti būtu sliktāki par kolaboracionistiem????

Atbildēt

Pīlēnam atņemt pilsonību!

17.11.2022. 18:12

Pīlērns neapšaubāmi ir valsts ienaidnieks un tādam ir jāatņem Latvijas pilsonība.

Atbildēt

Apvienotā saraksta biedrus arestēt!

17.11.2022. 18:10

Tas ir labi, ka vecie čekisti, ziņotāji, valsts izzadzēji ir apvienojušies un sagrupējušies vienā barā - tagad tik visus aiz čupra un uz cietumu ar autobusiem! Un tas laiks pienāks pvisam drīz; Krīzes menedžeri savas spējas varēs demonstrēt aiz restām - ar visas salaupītās mantas konfiskāciju.

Atbildēt

formula

17.11.2022. 16:45

»

Temīda

"Prettieska rīcība nerada tiesības


Vari pastāstīt konkrētāk par šo plānu :
- Konfiscēt sazagto un tiesāt organizētu noziedznieku bandu, jeb politmafiju, iespējams lielāko pasaules vēsturē.

Atbildēt

Tev lasīšanā un atstātstīšanā

17.11.2022. 15:03

»

!

Ja šito puišeli rakstā uzskatīt par čekistu, tad noteikti daudz


Pilnīga nulle, pateikšu priekšā, a.Kulbergs ir sûds, bet viņa tēvs ne tikai sūds, bet vēl čekists, bet māte, krievu propagandas mauka, nu kā Andris var būt čekists, nu bet loģiski, ka nē, viņš tajos laikos vēl čekistam olās šķidrs bija!

Atbildēt

Internacionālie sociāldemokrāti

17.11.2022. 14:49

»

Aleksandrs Poika

..ar ko sliktāki komunistu bērni no aizbēgušo šucmaņu bērniem...komunisti bija uz vietas...šucmanīši anonēja ārzemēs...kurš sliktāks


Tie jau vieni un tie paši,tikai citiem izdevās dažādiem režīmiem kalpot. Vai tad tagad trūkst kremļa pakalpiņu kas okupantiem gatavi dirsu izlaizīt.

Atbildēt

valdis

17.11.2022. 14:03

Jā redziet naivie ļautiņi kādi briesmoņi no apvienotā saraksta sabalsoti.Būtu paklausīgi pieņēmuši piešķirtos portfeļus nekāds kompromats par Kulbergu neuzpeldētu nevar taču jauko koalīciju blamēt.Varai vajadzigi paklausīgi,kas nemaisās naudas lietās un neprasa kā valsti pacelt bez nepārtrauktas aizņemšanās.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

17.11.2022. 12:46

..ar ko sliktāki komunistu bērni no aizbēgušo šucmaņu bērniem...komunisti bija uz vietas...šucmanīši anonēja ārzemēs...kurš sliktāks...?

Atbildēt

atgriežas vecie laiki

17.11.2022. 12:40

Pamazām viss kļūst skaidrs - atgriežas Šķēle, Lembergs, Šlesers, Brigmanis. AS dara visu. lai satracinātu sabiedrību pret Kariņu, bet, diemžēl, pīlēna pēkšķēšana rada pilnīgi citu noskaņojumu.
Viņa horizontāles, vertikāles, kapacitātes un citi
smalki apzīmējumi jau sāk apnikt. Un kur nu vēl Kulberga meli....

Atbildēt

Latvija izdevusies valsts

17.11.2022. 12:33

Visi iepriekšējie komentētāji nepateica aktuālāko: Putin-huilo! Putin pošol na hu...! Slava Uhaņai!

Atbildēt

Jons

17.11.2022. 12:30

Nabaga bērniņiem nestāsta,ka pat pėc vairāk kā 30 gadu neatkarības mūsu zemi pārvalda padomju okupantu ideoloģiskais un administratīvais aparāts zem neatkarības zimoliem.

Atbildēt

čekas loterija

17.11.2022. 12:25

Publisks konstatējums, ka jaunais Kulbergs, visticamāk, ir sūdabrālis, neizslēdz iespēju, ka PĒTĪJUMA autors tāds ir vismaz dubultā ...

Atbildēt

ap motormuzeju visi sarkanie čangaļi griezās

17.11.2022. 11:17

pudencijas boļvi viļaka rjēzekņe...vai tie dzēra? nu kā krievi, mūsu donāts nodzērās līdz nāvei...diplomiņš iedots par ziņošanu, darbam nulle nervi laikam tomēr neturēja

Atbildēt

!

17.11.2022. 11:05

»

Cekistu advokātam alias izbijušam čekistam vai viņu radiniekam

Kā teica kāda pazīstama politoloģe - jūs būsiet izbrīnīti, kad uzzināsiet, cik daudz īpašumu Rīgā pieder čekistiem


Ja šito puišeli rakstā uzskatīt par čekistu, tad noteikti daudz!
Muļķības bez pamatojuma var sarakstīt daudz, ja vēl dots uzdevums kādu nomelnot!
Ej īpašumu reģistrā un publicē visus, ja ir!
Neklausi, ko kāds politologs samuldējies!

Atbildēt

?

17.11.2022. 10:57

»

hmm

komjaunieši- aģenti - oi, oi, oi kā dzēra


Cik Tev gadiņu bērniņ?

Atbildēt

lai būtu īpašumi

17.11.2022. 10:52

»

Cekistu advokātam alias izbijušam čekistam vai viņu radiniekam

Kā teica kāda pazīstama politoloģe - jūs būsiet izbrīnīti, kad uzzināsiet, cik daudz īpašumu Rīgā pieder čekistiem


bet cūkas turpina parazitēt, jo ne paši bija gudri, ne bērni gudri, zem viedējā, bet zog labi, tas pats varotājs tulpju ansis...no čekistu kandžas tirgoņu vidus, sava veida prigožins, viss kā krievijā

Atbildēt

Neizpratnes pilns jautājums

17.11.2022. 10:52

»

šofere

uzprasi plikpaurainajam rallistam cik viņš samaksāja kukuļos un savā pr kampaņā. Ir video, nekur jau nenoslēps, kur kulbergs ir vainīgs tajā avārijā 100


Un kālab tas "patiesību" ieviesošais video nefigurēja tiesā? Jebšu tas neko nepierādīja?

Atbildēt

bet ja pūlis grib un ievēl 3A puķinoidus

17.11.2022. 10:38

nevajag nekādus austrumus no zilupes...broļi čangaļi neatpaliek no krieviem, kurš to vēl neredz, bet,...ja pūļis grib...muļķi tagad svēta lieta

Atbildēt

lauķis

17.11.2022. 10:26

»

!

Precīzi


Ja nu kādam tie partijnieki/deputāti vajadzīgi lai adoptē un uztur par savu naudu.Cilvēkiem parazīti nav vajadzīgi.

Atbildēt

Liepāja, liepājiņa..

17.11.2022. 09:50

»

Es jebal acē

Tie liepājnieki ir vēl debilāki par osļikova elektorātu, paldies vējiem sapūstajiem par komjaunatnes atdzimšanu Latvijā… Žigi, ceru ka zārkā Tu rotē, kā tāds rotiņš, arī Tu Žigi kā mauka pārdevies pīļtēviņam


Imants Sudmalis
Dzimis Pirmā pasaules kara laikā Cēsīs, skolotāja ģimenē. Drīz pēc kara ģimene pārcēlās uz Liepāju, kur tēvs Jānis Sudmalis (1887—1984) kļuva par redzamu personību Liepājas kultūras un izglītības dzīvē, kopā ar Hermani Aplociņu izveidojot Liepājas mākslas skolu, dibinot Liepājas muzeju, ilgus gadus esot tā vadītājs, mākslas pētnieks un mākslinieks. Iespējams, tēvs kādu laiku strādājis "Liepājas metalurgā".

Pusaudža gados Imants Sudmalis sava radinieka — Latvijas Komunistiskās partijas biedra, Strādnieku un zemnieku frakcijas priekšsēdētāja Saeimā Emīla Sudmaļa — ietekmē 1932. gadā iestājās pagrīdes komjauniešu organizācijā. Nodarbojās ar nelegālo uzsaukumu izplatīšanu. 1933. gadā tika arestēts un kopā ar 18 citiem aktīvistiem notiesāts ar 4 gadiem piespiedu darba. 1936. gadā atbrīvots no apcietinājuma. 1940. gada 18. janvārī atkal apcietināts par pagrīdes avīzes "Komunists" izdošanu.

Atbrīvots no apcietinājuma 1940. gada jūnijā pēc PSRS armijas ienākšanas Latvijā. Iestājās LK(b)P, darbojās vietējās varas orgānos un kļuva par LĻKJS Liepājas apriņķa pirmo sekretāru. Pēc Vācijas uzbrukuma PSRS Liepājā organizēja kaujinieku grupas, kas pretojās iebrucējiem.[1] Pēc Liepājas krišanas slepus devās uz Rīgu, bet vēlāk uz Baltkrieviju, kur Osvejas rajonā darbojās padomju partizānos.

Atbildēt

Levitaans

17.11.2022. 09:43

Partokraatu ciinjas turpinaas!!!

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

17.11.2022. 09:40

»

un nav nekā jauna šai pasaulē

Vai tad atmoda nebija čekas iniciēta? Un kas pēc tam salīda visos varas gaiteņos


Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja, lai mēs - stukači, nācijas elite - varētu atnest brīvību un panākt ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu, kam tika piemaisīti klāt daži "trimdas" mikimauši, un ZZS. "Trimdas" acīmredzot jāliek pēdiņās, jo pat dziļos padomijas laikos šādi "trimdinieki" vienā mierā braukāja no "trimdas" uz LPSR un atpakaļ uz "trimdu", un ja kaut vienu būtu apcietinājusi čeka, kas it kā būtu loģiski.

Atbildēt

Jautājums

17.11.2022. 09:28

Kaut kā pilnīgs klusums par Kr.Valdemāra ielas 13a nama darbiniekiem, tāpat veikalā “ Dzintarkrasts” strādājošiem. Acīm redzot tie ir īpaši sargājami eksemplāri, kaut gan jāsaka, ka vairums dzīvo itin klusi, bet vai pārrāvuši saites ar saviem darba devējiem.

Atbildēt

vēl reiz par čekistiem

17.11.2022. 08:43

Vai tomēr nav tā ka lielākā nelaime bija kolaboranti, ne čekisti?

Atbildēt

Chekistu gimenes

17.11.2022. 08:35

Praktisku apsveerumu deelj cheka veicinaaja vairaaku gimenes loceklju iesaistiishanu.

Atbildēt

Pēteris

17.11.2022. 08:35

»

Tu neesi pilsonis, bet gan labi ja pimpis!

Tev, muļķi, Pučem kajas mazgāt vel janopelna, muļķi tāds


Tu runā par to skribentu pučistu, kurš agrāk no lembīša rokas ēda?

Atbildēt

siles mafijas definitori !!!!

17.11.2022. 08:09

Ringolds Arnītis, Kaspars Gerhards ar rokas puisi Jāni Eglītu, Arvīds Ozols ar rokas puisi Jāni Bāru, Normunds Strūve- uz Briseli aizsūtītais bandas žurka

Atbildēt

Patiesais

17.11.2022. 08:06

Varbūt politiskās partijas Latvijā ir pareizi saukt par partijas bandām- Kariņa partijas banda, NA partijas banda, AS partijas banda, utt. Būtu atklāti un pareizi. Krievu partijas tik dramatiski nav noziegušās, tāpēc tām ir nākotnē Saeimas darbā.

Ja rakstā norāditie fakti atbilst patiesībai, tad Kariņam ir pienākums šodien atteikties no koalicijas veidošanas ar AS partiju ( partijas bandu). Jāizsludina jaunas Saeimas vēlešanas.

Atbildēt

Cekistu advokātam alias izbijušam čekistam vai viņu radiniekam

17.11.2022. 07:15

»

!

Nu i ko čekists varēja privatizēt? Stūra māju? Viņiem pēc bija taviem senčiem, asiņainajiem komsorgiem, kaut kas jāatņem


Kā teica kāda pazīstama politoloģe - jūs būsiet izbrīnīti, kad uzzināsiet, cik daudz īpašumu Rīgā pieder čekistiem.

Atbildēt

Andrejs Urdze

17.11.2022. 06:33

»

Atņemt ordeni Andrejam Urdzem

Kādēļ KGB aģents kolaboracionists Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši - hroniskie alkoholiķi, kuri nevar salikt kopā teikumu...


http://www.la.lv/politkorektuma-ideologi-cekas-noderigie-idioti
Raksturīgākais noderīgā idiota lomas spēlētājs šajā operācijā bija radikālā t.s. Ķelnes grupa, piemēram, viena no tās dalībniekiem – avangarda mākslas kustības „Fluxus” pārstāvja Valda Āboliņa sakarus ar ultraliberālajiem vācu radikāļiem čeka jo īpaši novērtēja. Rezultātā no čekas viedokļa ļoti veiksmīgi noritēja 3. Pasaules latviešu jauniešu kongress 1975. gadā Florefā, Beļģijā (6,7). Par lielu sarūgtinājumu saviem vecākiem un Pasaules Brīvo Latviešu apvienības (PBLA) vadībai jaunieši ieņēma visai konformistisku pozīciju. Kongresa laikā nenotika neviena pretpadomju akcija, turklāt 5 no 14 kongresa delegātiem pauda marksistiski-ļeņinisku pārliecību (G. Pone, A. Urdze, O. Rozītis, M. Būmanis un jau minētais V. Āboliņš). Andrejs Urdze aizgāja pat tik tālu, ka, izmantojot PSRS statistikas datus, atspēkoja PBLA izteiktās bažas par Latvijas rusifikāciju. Kongresā netika pieņemta t.s. Latvijas nacionālās atbrīvošanas frontes programma, taču atbalstu guva divas no čekas viedokļa izdevīgas rezolūcijas. Valdis Āboliņš pastāvēja uz to, ka kultūras sakariem jānotiek, solidarizējoties ar Latvijā valdošo režīmu: Latvijas kultūra uzsākusi jaunu, sociālistisku ceļu, kad pēc 1940. gada Latvijā likvidēts privātīpašums un to turienes izraidīta „kungu šķira”.

Atbildēt

Atņemt ordeni Andrejam Urdzem

17.11.2022. 06:32

Kādēļ KGB aģents kolaboracionists Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši - hroniskie alkoholiķi, kuri nevar salikt kopā teikumu, noniecina mūsu valsti! Lūdzu atņemiet Andrejam Urdzem ordeni, jo viņš to nekādi nav pelnījis. Viņa tā sauktie nopelni Latvijas labā ir fikcija. Viņš patiesībā neatbalsta latviskās vērtības un morāles kodu un par to visu īstenībā ņirgājas, jo mērķtiecīgi darbojas pret latviešiem.
Urdzes ienāk Vācijā no padibenēm un savu padibenes darbu veic cītīgi pret latviešiem kopš 2 .pasaules kara, tos apzogot: it kā priekš baznīcas paņemot, bet patiesībā nozogot un izmānot īpašumus veciem cilvēkiem. Tādiem nevar uzticēties un valsts ordeņus nedrīkst piešķirt. Dzērāji, galvas invalīdi, melīgas līdējas žurkas visās savās izdrībās gadu desmitu garumā. Nekā kopīga ar dievu vai godīgumu, bet sevi sauc par Baltijas kristiešu apvienību. Nožēlojama liekulība, par ko ordeņus nepiešķir.

Atbildēt

ha ha ha

16.11.2022. 23:22

»

!

Krampjus saķēri? Komsorgu izdzimteni, savus komunistus aizstāvot


Apmelo, lai šis taisnojas, tāda jums stratēģija. U menja dokūmenti v porjadke, a u tebja kremļovskijs pasports, vot kāda mums starpība.

Atbildēt

WWW

16.11.2022. 22:49

»

un nav nekā jauna šai pasaulē

Vai tad atmoda nebija čekas iniciēta? Un kas pēc tam salīda visos varas gaiteņos


Rīkojumu visos rajonos izveidot, tā saucamās, "Tautas frontes" nodaļa 88. gada augustā deva LPSR KP CK pirmais sekretārs un padomju okupācijas režīma pakalpiņš Gorbunovs... Tā kā, tikai muļķi vēl nav kaut ko sapratuši.

Un, no vairāk kā 20 tūkstošiem čekas aģentu tikai nedaudz vairāk kā 1400 ir lustrēti... Tie, kurus čekas smerdeļi atmeta maisos. Tā kā, kur pārējie tūkstoši, arī nav jāmin.

Atbildēt

paskaidrojums

16.11.2022. 22:45

»

Fredis

atkal savācies tukšpiržu sabats-un ta jau gadiem-visu laiku viens un tas pats te


Neko darīt-vēlētāji paši tādus savēlēja..

Atbildēt

Fredis

16.11.2022. 22:41

atkal savācies tukšpiržu sabats-un ta jau gadiem-visu laiku viens un tas pats te..

Atbildēt

Gena

16.11.2022. 22:38

Lasu, lasu-ta ar nevaru saprast: Kas latviesiem ir pie vainas? Masoni, krievi, Putin, latviijci, pasaules valdiba, reptili no marsa, čkisti vai kas cits????

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...