Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.

Caurlūkošu šādus jaunās globālās kārtības ieviešanas stratēģiskos virzienus:

ļaužu saiknes ar Dievu saraušana un psiholoģiska sagatavošana it kā neizbēgamajam liktenim;

cilvēku populācijas samazināšana un plaša mēroga ierobežojumu ieviešana;

cilvēces zelta miljarda piramīdas un absolūtas despotijas izveide.

Visi nodomi tiek īstenoti paralēli. Starp civilizācijas atiestatīšanas projekta aizkulišu iniciatoriem, kas pretendē uz zelta miljarda eliti, ir arī tādi, kas uzskata, ka tādējādi palīdz neapzinīgajai cilvēcei. Pāriešu pie metodēm, kā baiso plānu ievieš dzīvē, sarindojot savstarpēji saistītos punktus augošā secībā.

Pirmsākumā ir ateisma un darvinisma popularizēšana, padarot bezdievību par dominējošo ideoloģiju, lai cilvēki negrieztos pie Dieva kā pie sava glābēja un nestādītu Dieva baušļus vai citus garīgos kritērijus virs pasaules pavēlnieku nodiktētajiem likumiem un iegribām. Tikai ejot pa darvinisma taku, radības kronis var pārtapt par modificētu kustoni.

Ne mazāk svarīga ir tautu kultūras mantojuma, dzimtenes mīlestības un morālo vērtību graušana, lai atrautu cilvēkus no savām saknēm, bet garīgajā plāksnē padarītu netīkamus Radītāja acīs, toties sadzīvē atkarīgus no globālās kliķes piedāvātās zemisko tieksmju apmierināšanas, tādējādi pārvēršot cilvēku lopā.

Varas pārņemšanai globālie leļļu dancinātāji iebaida, uzpērk vai inkorporē savās rindās starptautisko institūciju, valstu, reliģisko strāvojumu, nacionālo kopienu u.c. līderus, nepakļāvīgos diskreditējot vai likvidējot. Informācijas padeve tiek totāli monopolizēta, izsmejot un izdeldējot jebkuru alternatīvu viedokli, kultivējot neiecietību tolerances vārdā. Izglītību sociāli diferencē, atstājot masām vien darba tirgum nepieciešamo tehnisko iemaņu apgūšanu, bet humanitārās zinātnes saķēzot.

Kad groži ir rokās, populācijas samazināšanas un dumpīgo kopu izskaušanas nolūkos seko ļaužu ganāmpulka retināšana un koriģēšana. Kloķi ir vispārzināmi: juvenālās justīcijas paplašināšana, padarot bērnu atņemšanu vecākiem par normu; ļautiņu sterilizācija gan tieša veidā, gan slepeni ar dažādu preparātu palīdzību; abortu stimulēšana un dzimstības ierobežošana; veco un slimo cilvēku eitanāzijas legalizācija.

Akurātie pasaules saimnieki, protams, ir paredzējuši cilvēku ganāmpulka vakcinēšanu un čipošanu, lai neizklīst, kur pagadās. Mājļaužu vieta ir aplokos – norobežotā valsts, novada, ciemata, pilsētas vai kvartāla teritorijā. Starp ganībām, pats par sevi, – caurlaides punkti un blokposteņi. Jaunajā atiestatītajā realitātē vienkāršajiem ļaudīm ir atvēlēta vien darba lopu un orgānu donoru loma.

Globālie valdnieki gatavo pasauli ar ļaužu ganāmpulku un zelta miljarda piramīdu virs tā. Šis miljards nebūs viendabīgs. Tā apakšslāni veidos ganāmpulka gani – teritoriālo veidojumu administrācija, policija un armija. Piramīdas spicei, saprotams, vajadzēs savus galma ākstus – sauktus par radošo inteliģenci, kas apmierinās viņu estētiskās vēlmes. Būs nepieciešami arī īsti zinātnieki, ārsti, pedagogi un citi dižgari, lai piramīdas smaile nenobruktu vai nedegradētos. Dažāda ranga augstas klases profesionāļi veidos piramīdas vidusslāni. Nekas tā neiedvesmo darbam, kā neslēpts totalitārisms. Neapmierinātos vienkārši nosūtīs uz kautuvi.

No šādas nākotnes varam izbēgt, taču izredzes to nepiedzīvot ir minimālas. Galu galā globālie kungi, ejot pret Radītāja gribu, zaudēs, taču mēs to varēsim vērot no aizsaules. Tālab mums jau šodien ir jāgatavo pēcnācēji gaidāmajām cīņām par savu cilvēka veidolu.

Novērtē šo rakstu:

68
12

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...