Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ei tu nost

24.01.2023. 01:45

Cik viņiem uz padsmit cilvēkiem lieku robu!
Priekš kam trīs finansisti uz 12 cilvēkiem? Gadījumam, ja nu kāds saslimst? Nevar paņemt ārpakalpojumu no kādas grāmatvedības firmas? Nekāda valsts noslēpuma taču viņu grāmatvedībā nav, vai ne?
Štata PR tāpat varētu aizstāt ar PR ārpakalpojumu, cik tad tur viņu vajag.
Uz tik mazu kantori savs biroja tehnikas administrators? Un vēl IT nodaļu grib attīstīt? Reirs pareizi pamāja ārpakalpojumu virzienā, varētu visu IT un biroja tehnikas atbalstu ņemt no Tieslietu ministrijas Tiesu Namu Aģentūras.
Iekšienē no IT viņiem pašiem diez vai vajadzētu vairāk kā specializēšanos iepirkumos un projektu vadībā.

Atbildēt

Pirātu partija

23.01.2023. 18:43

Duročkai kristīnei gribu pateikt, ka centrālai vēlēšanu komitejai jābūt neitrālai un neatkarīgai no siles partijām, bet vēlēšanām jabūt elektroniskām, ar datu saglabašanu vismaz 20.gadus. Lai katrs pilsonis redz par ko balsojis arī pēc pāris gadiem.
To var panākt ļoti vienkārši, izveidojot atsevišķu nodaļu EDS sistēmā. Balsis redz un skaita tikai robots, bābas no VID neko neredz, ja kāds nesaprot kā tas strādās.
"Centālo vēlēšanu komisiju" arī varētu ievelēt tauta, vienu kandidātu nozīmē prezis, vienu ievēl siles pārstāvji, un pa vienam no Latgales, Vidzemes, Latgales un Kurzemes. Komisijas priekšsēdētaju arī ievēl tauta, ar vienkāršu balsu vairākumu.
P.S. Kāpēc likvidēja kovididiotu cimdaru ?,
ne tapēc ka bija kovididiots un sadūrās, bet tāpēc, ka pārāk daudz zināja un siles partijas juta, ka tas var nākt gaismā.
"Veiksmes stāsts" dzīvo savus pēdējos mēnešus, knariņa režīmu nonesīs vasarā!

Atbildēt

Klāra ne Cetkina

23.01.2023. 00:40

Nez ko dāma vai viņas vietā kāda cita persona te gribējusi teikt? Viss tik traki, ka uz šīs zemes resursiem nav pamata cerēt- vajag no kādas iespējami tālas zemes kādu neveiksmīgu mājsaimnieci izrakstīt ar NVO pieredzi. Būs vieglāk ar striķīšiem raustīt un iebīfīt pareizajās darbībās. Te kvalifikācijas un specifikācija ir pilnīgi skaidra

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (HT/TH-NEKĀ)

22.01.2023. 22:05

»

Tas viss Mikropisān


Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Veseļojies, plānprātiņ HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

Labojums un Viltojums

22.01.2023. 14:57

Tie kas tur "strādā" ir ļoti drosmīgi , kā rāda vēsture viņi mirst nedabīgā nāvē ,jau trīsi pēc kārtas.

Skatīsim ko KarLevita hunta izdarīs ar ceturto ,lai patiesība neatklātos.

Atbildēt

Anna

22.01.2023. 12:31

»

Varbūt

tikai tāpēc vien, ka vēlēšanu rezultāti ir tādi kādi tie ir, kaut gan ir pamats domāt par ko citu...


Spriežot pēc rezultātiem vēlēšanas nopirka Jaunie jenoti, kuri pirms vēlēšanām abzināti nopirka pensionāru balsis. Lielākā daļa ierēdņu arī nobalsoja par viņiem. Nemeklēšim vainu vēlēšanu komisijās. Šobrīd atkal politiķi duļķo ūdeni. Neapskaužu nākošo vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju, viņu saplosīs tāpat kā tagadējo.
Politiķi nekad nav atzinuši savas kļūdas tajā visā un arī turpmāk tās neatzīs. Esam aizmirsuši kāpēc noņēma Cimdaru. Ne jau tāpēc ka slikti strādāja, bet politiķi izdomāja, ka par ilgu labi strādā.

Atbildēt

Es

22.01.2023. 11:59

Ko var darīt šis bārs starpvēlēšanu laikā?Kādus kalnus gāž,nejau par minimālo?Vai tikai Grevcova vienīgā meloja par savu izglītību un darba vietu?Vēl jau tur ir,jo vajag taču tādu komandu Stabilitātei lai labi izskatās.

Atbildēt

aga

22.01.2023. 10:22

Pie mums CVK vadītāja maiņa vienmēr ir saistīta ar šmucīgu varas maiņu. Šito vismaz nenovāca. Bet pirmās nopirktās vēlēšanas Latvijas vēsturē gan ir notikušas. Par piesolītajām subsīdijām tauta ievēlēja Kariņu. Rezultāts būs graujošs , jāpagaida tik pāris gadi. Dzīvosim sociālismā.

Atbildēt

Jencis

22.01.2023. 09:55

Ja vienai no mazākajām valsts iestādēm no 15 cilvēku štata ir 2 sabiedrisko attiecību speciālisti, viens starptautisko attiecību speciālists, 2 lietveži un 2 grāmatveži, tad acīmredzama ir resursu rezerve - sabiedrisko attiecību speciālisti ir lieki, viens grāmatvedis un 1 lietvedis ir lieki.

Atbildēt

lauķis

22.01.2023. 08:28

Vispār jau vēlēšanām jābūt pilnīgi atklātām lai varētu pateikt kaimiņam;tu šito kropli iebalsoji,tagad ej un tiec gala ar viņu.
Un vēl,kas drīkst piedalīties vēlēšanās un kas ne.Diemžēl līdz atbildībai un apziņai vēl tāls ceļš ejams.

Atbildēt

Ar saviem murgu palagiem

22.01.2023. 02:13

»

TH

Ko mums pasaka visu CVK vadītāju dīvainie nāves apstākļi...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Poh... Latvija

21.01.2023. 22:34

Ja jau vēlēšanas ir demokrātijas pamats un mērķis ir demokrātija, nevis tiesiska labklājības valsts, tad nav nozīmes, kas ierodas uz vēlēšanām. Tie var būt vjetnamieši, kurdu bēgļi vai krievu okupanti, galvenais ir demokrātija.

Atbildēt

Liana

21.01.2023. 22:15

Izcila valsts iestāde- no 12 darbiniekiem 2 grāmatveži utt. Jums tā visos kantoros? Un vēl par balsu skaitīšanu. Svētdienā ap četriem pēcpusdienā tika klāstīts, ka balsis nav saskaitītas, jo ārzemēs dzīvojošie vainīgi, te uz vietas nabaga skaitītāji visu nakti skaitījuši, tad gulēt devušies, tāpēc pēdējās saņemtās balsis laikam jau no Amerikas rietumiem nav saskaitītas. Piedodiet, tā nenopietni izklausījās.

Atbildēt

TH

21.01.2023. 22:04

Ko mums pasaka visu CVK vadītāju dīvainie nāves apstākļi?

Citāti.

“Sākot darbu 2019. gada pavasarī, nebija ne jausmas, ka nākamajos gados no Centrālās vēlēšanu komisijas tiks prasīts pārņemt īpašumā vēlēšanu IT sistēmas, pārraudzīt tiešsaistes vēlētāju reģistra ieviešanu, izstrādāt interneta balsošanas sistēmu vietējiem referendumiem, ieviest jaunu balsošanas kārtību ārvalstīs.”

“Latvijā nevienas valsts iestādes kompetencē nav vēlēšanu politikas plānošana un nav vienotas attīstības vīzijas. Pēc 2019. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām Ministru prezidents aktualizēja šo jautājumu, Pārresoru koordinācijas centrs veica situācijas analīzi, taču sagatavotais ziņojuma projekts tā arī palika kaut kur Saeimas gaiteņos un Ministru kabineta atvilktnēs.”

https://www.delfi.lv/news/national/politics/pielaidi-valsts-noslepumam-vares-prasit-ari-cvk-priekssedetajs-lemj-komisija.d?id 50899533

“Parlamenta Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija otrdien, 2019. gada 12. martā, atbalstīja grozījumu likumā "Par valsts noslēpumu" virzīšanu izskatīšanai galīgajam lasījumam Saeimā. Tie paredz arī Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājam iespēju iegūt pielaidi valsts noslēpumam.”

Ko varam secināt? 2019. gadā ieviesa IT CVK rīcībā nepabeigtā veidā un virkni trūkumiem un uzreiz CVK vadītājai deva pielaidi valsts noslēpumiem.

Rakstā Bērziņa nepiemin šo faktu. Iedeva pielaidi, lai klusētu par nepilnībām un 14. Saeimas vēlēšanu rezultātus varētu viltot oficiāli?

Pārāk daudz neskaidrību, jo redzam, kādi dīvaini ir 14. Saeimas vēlēšanu rezultāti.

Kad pati Bērziņa pēc 14. Saeimas vēlēšanām ieminējās par IT trūkumiem, uzreiz pret viņu cita iemesla pēc uzsāka kriminālprocesu.

Vēlāk Viltvārdis pievērsās šai tēmai, sakot, ka CVK “nevar strādāt bezgaisa telpā”.

Kāpēc es neticu Levita un Kariņa huntai?

Atbildēt

Varbūt

21.01.2023. 21:21

»

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs (1997—2019)

Kristīne Bērziņa šodien vismaz ir dzīva


tikai tāpēc vien, ka vēlēšanu rezultāti ir tādi kādi tie ir, kaut gan ir pamats domāt par ko citu.
Trīs reizes taču bija IT sistēmas kļūmes, tā netā speci saka, un tajā laikā varēja izdarīt visu, ko tikai vajadzēja tobrīd izdarīt.
Spriežot pēc rezultātiem, pat ļoti izskatās, ka teiktajam var ticēt.

Atbildēt

Aģents 007

21.01.2023. 21:05

Paldies Kristīnei Bērziņai par viņas darbu un naivo ticību politiķiem. Nepateicība ir pasaules alga.

Atbildēt

Adata

21.01.2023. 19:56

Varat pīties birokrātijas džungļos. Godīgām vēlēšanām vairs neticu.

Atbildēt

Marika

21.01.2023. 19:54

Ja vēlēšanas varētu kaut ko mainīt, tās jau sen būtu aizliegtas ar likumu.
Tas nav jaunatklājums, bet vienkārši pēdējos laikos, to vairs nav iespējams noslēpt.

Atbildēt

nu bet taču

21.01.2023. 19:31

titāniskās pūles 20 h darbadienas ir atmaksājušās: Vienotības zagļi tika ievēlēti!

Atbildēt

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs (1997—2019)

21.01.2023. 18:45

Kristīne Bērziņa šodien vismaz ir dzīva.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...