Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kskd

02.06.2020. 13:25

»

anti soross

sorositu virsvadonis ari seit ieradies ,lai dzitu demagogiju,ar tvnet,delfiem,ltv,rigas radio ijabam nepietiek,nolemis bezcenzuras resursa dzit savus melus


Tie liberastos līd visur. Kā viņi dzēš komentārus, laikus un pašus video jutubā, ja mazliet kas nepatīk-momentāni!

Atbildēt

lili

28.05.2020. 06:00

Ja nu redziet kurs cilveks sak iet pret sistemu ta tulin tiek apliets ar dubliem un pataisits par grekazi....Izskatas sis raksts pec pasutijuma....Redziet ka Kasikli ka jusu sitam vervelejumam uz pusi vairak ir kas nepiekrit sitam kaseklim....Lai vai ko raksta sie sargsuni koalicijas vai valdosas mafijas....Es PAR GOBZEMU...!!!!!

Atbildēt

Par

26.05.2020. 23:51

Atbalstu Gobzemu, neskatoties uz to, ko raksta.

Atbildēt

Jūra O

26.05.2020. 22:59

Kurš te ko smagu sapīpējies? KAS PAR TO MAKSĀS?Ja piesauc NATO, tas izklausās pēc Lemberga. Runā, ka Lembergs aizsūtījis savējos vakar parakstīties Rīgā par Saeimas atlaišanu.
Par Gobzemu nedrīkst balsot nekādā gadījumā, sevī iemīlējies šaubīgas orientācijas tips, Zīgerista un Žirinovska klons. Būsim modri un nepadosimies nelīdzsvarotu ļauźu afērām. Te arī ZZS spēkus un līdzekĺus nežēlos, pārāk jau bēdīgi vecajam vadonim Lembim šobrīd iet. Visas jaukās lietas atņemtas- no brīvostas padzīts, no Ventspils Attīstības aģentūras padzīts ( vadīja L.Seimuškāne), vasaļi novecojuši un apauguši ar savām firmām,sapirkuši īpašumus un mazo vairs sevišķi galvā neņem. Vara slīd no Lembja rokām, nauda klāt nenāk, tad nu spirinās, cik tas spēciņš rumpītī palicis. Arī runā pēdējā laikā dīvaini, putrojās un, kā veci ļaudis dara, ar garām, saldām atmiņām piepilda savas garās muldēšanas par visām tēmām vienlīdzīgi.

Atbildēt

!

26.05.2020. 16:53

»

nepaliec mājās

Nepaliec mājās. Rīt pl.14-00 visi pie Saeimas


pret amerikanu valdibu Latvija vajag protestet katru dienu visos iespejamos veidos,apvienojoties visam opozicionarajam grupam,tautibam un grupejumiem.

Atbildēt

Zanete

26.05.2020. 12:32

šitadi rakstitaaji- pilnigie idioti arii ir balsotaaji vairumaa. neko nejeedz no sistemas, kaa taa stradaa un kaa nee, bet blauj un visus apd--- sededami divanaa. Nozelojama taa dala latviesu pajolinu. Un saadu liimeni veel pietiek. lv paarpublicee.

Atbildēt

motorhead 1916

26.05.2020. 07:01

»

Viesturs

Gobzems šobrīd saeimā ir VIENĪGAIS ar reālu jaudu. Pajols Kaimiņš aptaukojas un smird pēc sviedriem, Saskaņā bez Nila - nulle, Pūce - neglīts narciss, gļēvs, stiprs tikai kad kāds droši piesedz dirsu, Vienotības & co iznereles/ļi pat garīgi atpalikušos vairs nevar apvārdot., NA - iestiguši mēslos un...


Ar to jaudu taa ir, kaa ir, kaut gan visumaa jau shis ir kaut cik sapraatiigs. Tomeer jaateic, ka par cilveeku runaa darbi, nevis uzmundrinoshu vielu inicieeta vaavuljoshana. Darbu taa kaa pamaz. Kaapeec? Neviens neatbalsta? Nu, tad nevajag liist t.s. politikaa, ja nevar tik vien kaa atbalstiitaajus sadabuut. IZNJEMOT gadiijumu, kad kaads veelas, lai shim samaksaa par pazushanu...

Atbildēt

Ivars Ijabs, Eiropas Parlamenta deputāts, Politiskā grupa "Renew Europe",Attīstībai/Par!

26.05.2020. 06:59

Renew Europe is a liberal, pro-European political group of the European Parliament founded for the ninth European Parliament term. The group is the successor to the Alliance of Liberals and Democrats for Europe group which existed during the sixth, seventh and eighth terms from 2004 to 2019.


Vairuma Eiropas valstu konstitūcijās ir paredzēta t.s. “valdības prerogatīva” - kaut kas līdzīgs mūsu atceltajam Satversmes 81. pantam, kurš ļāva valdībai pieņemt noteikumus ar likuma spēku. Mums tādas nav, un iespējas to tagad atjaunot ir visai neskaidras. Tādēļ ir nepieciešams rīcībspējīgs parlaments, kurš spēj pieņemt lēmumus, arī deputātiem balsojot attālināti.

Atbildēt

ej strādāt

26.05.2020. 05:05

»

nepaliec mājās

Nepaliec mājās. Rīt pl.14-00 visi pie Saeimas


Nevazājies pa mītiņiem darba laikā!

Atbildēt

elementāri

26.05.2020. 04:57

»

ES

Kā var salīdzināt Repši ar Sudrabu


Abi bija vienlīdz populāri, kad ienāca politikā.

Atbildēt

Zīgerists

26.05.2020. 04:16

»

Joahims

No klaunu partijas “KPV LV” izslēgtais Saeimas deputāts Aldis Gobzems ir vēl lielāks āksts par neizglītotajiem Ģirģēnu, Petrāviču un Vitenbergu kopā ņemot


Kas pastalai pirms vēlēšanām vajadzīgs?

a)banāns
b)kotlete
c)punķis
d)krievs nāk
e)krievs iet
f)bezmaksas medicīna

Atbildēt

Pliners

25.05.2020. 22:20

Govzems nesaprot, ka ar visiem ir sačakarējis attiecības un būs mūžam klauns un izgoja, Es viņam pat roku nespiestu.

Atbildēt

nemuldi pa tukso

25.05.2020. 22:16

»

MI

Mazliet par šo laiku...


nato un asv okupacijai Latvija ir japieliek punkts un nato okupacijas karaspeks no Latvijas ir jaizved !

Atbildēt

Protesta mitini pret amerikanu valdibu Latvija katru dienu !

25.05.2020. 22:14

Rit mitins pie saeimas Alda Gobzema atbalstam,30 maija 11:00 Valentina Jeremejeva mitins pie Brivibas pieminekla.Gaidam ,ka ari LKS biski oglites piebers.....

Atbildēt

nepaliec mājās

25.05.2020. 22:00

Nepaliec mājās. Rīt pl.14-00 visi pie Saeimas.

Atbildēt

MI

25.05.2020. 21:39

Mazliet par šo laiku.

Pāris izejošie parametri domāšanai:

1. Tas ka Valsts ir pārejas periodā no okupētas režīma valsts uz demokrātiju ir fakts. De jure un de facto tas ir noticis, bet retorisks jautājums, vai tas ir noticis sabiedrībā un tieši pilsoņu morāli ētiskajā plāksnē? Vai esam tikuši vaļā no blatu sistēmas (savējie), izredzēto tiesībām (piesegšanās ar stāvokli), utt.

2. Vai ir noslēdzies cikls pārejai no kolektīvā uz privāto? Šeit es domāju kapitāla iegūšana un nostabilizēšana.
Kapitāla iegūšana ir agresīvs laiks, kurš mijas gan ar kriminālu, gan ar 1.punktā minēto. Pēc kapitāla iegūšanas/sagrābšanas un legalizācijas protams iestājas saprotamāks, mierīgāks laiks - legalizētā kapitāla pārvaldīšana.

3. Vēsturiska atsauce domai 1.Paaules karš, kontribūcijas un ādolfa ceļš pie varas.

4. Un nobeigumam. 40.gadi tuksnesī.

Tagad mēģināšu salikt šo bildi kopā.

Domāju, ka nekļūdos sakot, ka pēc Neatkarības atgūšanas notika kapitāla dalīšana un iegūšana vecās skolas garā, jeb viņu izpratnē par lietu kārtību. Papildus finanšu sektorā finanšu pārdale. Pirmais cikls tā kā būtu noslēdzies, bet draņķīgi ir ar to legalizācijas fāzi.
Protams laiks ir gājis un rodas censoņi kuri šo to vēlas pārdalīt, noturēt. Bet lai dalītu ir jābūt varai. Jaunie censoņi, kur daļa ir ar vecu smaku ir klāt. Taures ieslēgtas, sodīs samazinās, atlaidīs, visiem dos, aš ķīsels no krāna tecēs.
Bet kolīdz ir pie varas, tā no vecās vecās skolas aizgūtais lien ārā. Te sieva, te partijas biedrene, te draugs ir jāstumj amatos, utt.
Vārdos jau var visu, bet darbi rāda, ka morāli ētiskajā plāksnē nekas nav mainījies. Vismaz piesauktajā Ziemeļvalstu izpratnē. Jāsaka ka vienā otrā plāksnē iezīmējas pat regress.
Līdz ar to, redzot ka darbi neiet kopā ar vārdiem, jāsecina viens - Viltus.

Bet, tajā pat laikā, kamēr darbojas šeptmaņi, sabiedrība parastā ir zaudējusi mantu, naudu, daļa devusies emigrācijā vai 25 proči dzīvo ar - līdz 450 pēc nodokļu nomaksas.
Protams sabiedrība vēlas pārmaiņas. Pēdējās vēlēšanas to parādija, bet esmu dzirdējis ka daudzi ir vīlušies.

Ja sabiedrībā ir alkas pēc pārmaiņām, tad tas ir pļaujas laiks populismam, propogandai, fanātismam, polarizācijai, muļķībai un kultiem. Tas ir tas pateicīgais laiks kad dzimst ādolfi. Brīdis, kad sabiedrība meklējumos un alkās var viegli no viena grābekļa uzkāpt uz otro, trešo, piekto, līdz turi saliktas mantiņas, ja nu pieklauvēs.
Tāpēc vienīgā vaduguns ir salīdzināt darbus ar vārdiem.

40 gadi tuksnesī.
Klīdīsim un klīdīsim, un kļūdīsimies, līdz mainīsies mūsu pašu morāli ētiskā izpratne, attieksme un rīcība.
Tagad gan saka ka laiks skrien ātri un varbūt 40 gadi būs par maz?

Un šis nav stāsts par Vienu vai Otru, bet gan par laika iezīmi. Jo solīja daudzi un līdzīgi, bet izpildījums exelents.

Atbildēt

latvieti,nepadodies!

25.05.2020. 21:23

sliktak ,ka tagad vairs nevar but! naciet rit uz mitinu atbalstit Aldi Gobzemu.Krievu brali,palidziet latviesiem pret amerikanu valdibu !

Atbildēt

rēcīgi

25.05.2020. 21:19

»

ES

Paldies, ka esat ar mani vienisprāt. Glumāku un nelietīgāku cilvēku grūti iedomāties. Vienīgais attaisnojums, ka viņām ar galvu ne tā īsti


Tu tagad par Repši runā precīzi tā pat kā pārmet citiem par attieksmi pret Sudrabu!

Atbildēt

Viesturs

25.05.2020. 21:17

Gobzems šobrīd saeimā ir VIENĪGAIS ar reālu jaudu. Pajols Kaimiņš aptaukojas un smird pēc sviedriem, Saskaņā bez Nila - nulle, Pūce - neglīts narciss, gļēvs, stiprs tikai kad kāds droši piesedz dirsu, Vienotības & co iznereles/ļi pat garīgi atpalikušos vairs nevar apvārdot., NA - iestiguši mēslos un bez idejām. Gobzems.?

Atbildēt

Hehe

25.05.2020. 21:11

»

Latvietis

Raksta autors ir prostituta


Turklāt slima. Zander, izmazgā utaino bārdu, nenuezēs

Atbildēt

A

25.05.2020. 21:08

Spalīšu muca

Atbildēt

!

25.05.2020. 20:57

»

Leo

Māris Zanders totāls lohs


nekad neesmu sapratis par ko vins katru dienu muld.

Atbildēt

ES

25.05.2020. 20:55

»

Tedix

Repši,pļutīzeru, salīdzināt ar Gobzemu var totāls idiots


Paldies, ka esat ar mani vienisprāt. Glumāku un nelietīgāku cilvēku grūti iedomāties. Vienīgais attaisnojums, ka viņām ar galvu ne tā īsti ...

Atbildēt

Leo

25.05.2020. 20:54

»

!

rezima slavinatajs un apdziedatajs


Māris Zanders totāls lohs

Atbildēt

Tedix

25.05.2020. 20:50

»

Oki

Zanders vairāk izskatās pēc niezīkļa , ne kasīkļa


Pēc maitas viņš izskatās.

Atbildēt

ES

25.05.2020. 20:47

»

fakts

Arī Repšem bija visaugstākais reitings, turklāt viņi, atšķirībā no muldoņas Gobzema, savu reitingu bija nopelnījuši ar reālu darbu savos amatos


Ar kādu reālu darbu??? Repše kopā ar Laventu iznīcināja banku Baltija un daudzu tūkstošu cilvēku dzīves? Tas būtu tas reālais darbs?

Atbildēt

Oki

25.05.2020. 20:36

»

Kreisais

Kasīklis Māris Zanders


Zanders vairāk izskatās pēc niezīkļa , ne kasīkļa

Atbildēt

jaajaa

25.05.2020. 20:31

…:D...pagājušajā balsojumā par VDD ēku Gobzems nobalsoja kopā ar JKP...no tribīnes izlamāja šos, bet nobalsojis ir "par"...kaut ko tomēr ir iemācījies…politika saucas...:)

Atbildēt

to sarkanajam atkritumam

25.05.2020. 19:29

»

nacionalie atkritumi,atbildiet !

vai krievi rit nenaks


Nē,bet ies projām.

Atbildēt

Karote

25.05.2020. 18:24

Populisms ir lamuvārds vien lielburžuju pakalpiņiem un dažādu sugu parazītiem, kuri uztupušies sabiedrībai uz kakla. Solījumi nav pildīti, vairumā, tikai šīs bandas pretdarbības dēļ. Piem Tallinā bezmaksas transports- tīrais populisms,un var tikai iztēloties, kādu "pragmātisma"brēku saceltu dažādi kasīkļi ,ja to ieteiktu Rīgai. :)

Atbildēt

ES

25.05.2020. 18:01

»

latvietis

Agrāk Gobzemu uztvēru diezgan indiferenti, bet redzot šādus pasūtījuma rakstus, saprotu, ka valdošā sorosītu un NA pederastu un idiotu kompānija tomēr baidās no Gobzema


Šis viss jau ir iestrādāts gājiens , ja atceramies Sudrabu. Viņai bija visaugstākais reitings tautā, bet... tikko viņa atteica Vienotībai vēlēšanās būt par lokomotīvi , tā ar to dieniņu viņa tika apķēzīta no galvas līdz kājām. VIŅA BŪTU LATVIJU IZVEDUSI no šīs elles, par to ne mirkli nešaubos, bet kļuva vai par valsts ienaidnieci. Tieši tas pats tagad notiek ar Gobzemu. Aldi, neklausies. šajos murgos, ej uz priekšu savu ceļu un Tev
atbalstītāju netrūks. ŠĪ VALDĪBA IR SALIEDĒTA

BANDA VISMAZ PĒC TĀ, KAS NOTIEK, tā jāsecina
Budžets atrodas notiesāta noziedznieka pārziņā, nopietnus amatus uztic cilvēkam pār kuru krīt aizdomu ēna par valsts noslēpumu izpaušanu, kad vismaz uz izmeklēšanas laiku būtu pielaide jānoņem,,,???? Kaimiņš luncinās kā zutis visiem pa kājām, lai tikai tiktu vaļā no apsūdzības... un liekas, ka tiks arī... Viens otrs ministrs nez kā interesēsnodara valstij zaudējumus, kas mērāmi simtiem miljonos PAR PAŠU kARIŅU NERUNĀJOT, UN CIK TUR NEPIESTRĀDĀ PAR JUMTOTĀJIEM UN KUR VĒL SOROSĪTI, KAS IZAUGUŠI ZEM PASAULĒ PAZĪSTAMA NOZIEDZNIEKA SPĀRNA... ALDI TURIES, TAS SPĒKS IR SEVI NODROŠINĀJIS NE TIKAI AR KĀPURĶĒDĒM, BET AR DAUDZ KO STIPRĀKU.

Atbildēt

mg

25.05.2020. 17:52

»

Kasīklim

nefanoju par Gobzemu, bet izskatās, ka jums patīk tāda nožēlojama dzīve tautas vairākumam ar korupcijas izpausmēm, kāda tā turpinās Latvijā


Nefanoju par valstī notiekoši, bet šizofrēniķis jau nu arī nebūs tas, kas valsti no purva izvilks.

Atbildēt

Kasīklim

25.05.2020. 17:46

tvnet un lsm jau nu gan uzticami avoti, kapēc ne sputnik vēl vai privātā dzīve

Atbildēt

!

25.05.2020. 17:31

»

Kreisais

Kasīklis Māris Zanders


rezima slavinatajs un apdziedatajs !

Atbildēt

Joahim!

25.05.2020. 16:59

»

Joahims

No klaunu partijas “KPV LV” izslēgtais Saeimas deputāts Aldis Gobzems ir vēl lielāks āksts par neizglītotajiem Ģirģēnu, Petrāviču un Vitenbergu kopā ņemot


Piebremzē,dzīve visus neliešus un arī Jūs noliks pie vietas kad pienāks laiks,tikai jautājums ir- kad. Āksti ir daudzi valdībā,tāpat meļi,fantazētāji.Nepieskaitiet sevi pie viņiem.

Atbildēt

Joahims

25.05.2020. 16:46

No klaunu partijas “KPV LV” izslēgtais Saeimas deputāts Aldis Gobzems ir vēl lielāks āksts par neizglītotajiem Ģirģēnu, Petrāviču un Vitenbergu kopā ņemot.

Atbildēt

Aha!

25.05.2020. 16:19

»

Nebaidās nemaz no Gobzema!

Viņš ir klauns un jokpēteris. Tieši šādi šajā liberālismā ir pieprasīti - tautas izklaidēšanai un valsts parāda palielināšanai


Tāds pat pajoliņš kā Māris Zanders Ilgas Kreituses facorīts un skolnieks. Utubungas. Tukšdirsēji.

Atbildēt

Latvietis

25.05.2020. 16:10

Raksta autors ir prostituta!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....