Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kskd

02.06.2020. 13:25

»

anti soross

sorositu virsvadonis ari seit ieradies ,lai dzitu demagogiju,ar tvnet,delfiem,ltv,rigas radio ijabam nepietiek,nolemis bezcenzuras resursa dzit savus melus


Tie liberastos līd visur. Kā viņi dzēš komentārus, laikus un pašus video jutubā, ja mazliet kas nepatīk-momentāni!

Atbildēt

lili

28.05.2020. 06:00

Ja nu redziet kurs cilveks sak iet pret sistemu ta tulin tiek apliets ar dubliem un pataisits par grekazi....Izskatas sis raksts pec pasutijuma....Redziet ka Kasikli ka jusu sitam vervelejumam uz pusi vairak ir kas nepiekrit sitam kaseklim....Lai vai ko raksta sie sargsuni koalicijas vai valdosas mafijas....Es PAR GOBZEMU...!!!!!

Atbildēt

Par

26.05.2020. 23:51

Atbalstu Gobzemu, neskatoties uz to, ko raksta.

Atbildēt

Jūra O

26.05.2020. 22:59

Kurš te ko smagu sapīpējies? KAS PAR TO MAKSĀS?Ja piesauc NATO, tas izklausās pēc Lemberga. Runā, ka Lembergs aizsūtījis savējos vakar parakstīties Rīgā par Saeimas atlaišanu.
Par Gobzemu nedrīkst balsot nekādā gadījumā, sevī iemīlējies šaubīgas orientācijas tips, Zīgerista un Žirinovska klons. Būsim modri un nepadosimies nelīdzsvarotu ļauźu afērām. Te arī ZZS spēkus un līdzekĺus nežēlos, pārāk jau bēdīgi vecajam vadonim Lembim šobrīd iet. Visas jaukās lietas atņemtas- no brīvostas padzīts, no Ventspils Attīstības aģentūras padzīts ( vadīja L.Seimuškāne), vasaļi novecojuši un apauguši ar savām firmām,sapirkuši īpašumus un mazo vairs sevišķi galvā neņem. Vara slīd no Lembja rokām, nauda klāt nenāk, tad nu spirinās, cik tas spēciņš rumpītī palicis. Arī runā pēdējā laikā dīvaini, putrojās un, kā veci ļaudis dara, ar garām, saldām atmiņām piepilda savas garās muldēšanas par visām tēmām vienlīdzīgi.

Atbildēt

!

26.05.2020. 16:53

»

nepaliec mājās

Nepaliec mājās. Rīt pl.14-00 visi pie Saeimas


pret amerikanu valdibu Latvija vajag protestet katru dienu visos iespejamos veidos,apvienojoties visam opozicionarajam grupam,tautibam un grupejumiem.

Atbildēt

Zanete

26.05.2020. 12:32

šitadi rakstitaaji- pilnigie idioti arii ir balsotaaji vairumaa. neko nejeedz no sistemas, kaa taa stradaa un kaa nee, bet blauj un visus apd--- sededami divanaa. Nozelojama taa dala latviesu pajolinu. Un saadu liimeni veel pietiek. lv paarpublicee.

Atbildēt

motorhead 1916

26.05.2020. 07:01

»

Viesturs

Gobzems šobrīd saeimā ir VIENĪGAIS ar reālu jaudu. Pajols Kaimiņš aptaukojas un smird pēc sviedriem, Saskaņā bez Nila - nulle, Pūce - neglīts narciss, gļēvs, stiprs tikai kad kāds droši piesedz dirsu, Vienotības & co iznereles/ļi pat garīgi atpalikušos vairs nevar apvārdot., NA - iestiguši mēslos un...


Ar to jaudu taa ir, kaa ir, kaut gan visumaa jau shis ir kaut cik sapraatiigs. Tomeer jaateic, ka par cilveeku runaa darbi, nevis uzmundrinoshu vielu inicieeta vaavuljoshana. Darbu taa kaa pamaz. Kaapeec? Neviens neatbalsta? Nu, tad nevajag liist t.s. politikaa, ja nevar tik vien kaa atbalstiitaajus sadabuut. IZNJEMOT gadiijumu, kad kaads veelas, lai shim samaksaa par pazushanu...

Atbildēt

Ivars Ijabs, Eiropas Parlamenta deputāts, Politiskā grupa "Renew Europe",Attīstībai/Par!

26.05.2020. 06:59

Renew Europe is a liberal, pro-European political group of the European Parliament founded for the ninth European Parliament term. The group is the successor to the Alliance of Liberals and Democrats for Europe group which existed during the sixth, seventh and eighth terms from 2004 to 2019.


Vairuma Eiropas valstu konstitūcijās ir paredzēta t.s. “valdības prerogatīva” - kaut kas līdzīgs mūsu atceltajam Satversmes 81. pantam, kurš ļāva valdībai pieņemt noteikumus ar likuma spēku. Mums tādas nav, un iespējas to tagad atjaunot ir visai neskaidras. Tādēļ ir nepieciešams rīcībspējīgs parlaments, kurš spēj pieņemt lēmumus, arī deputātiem balsojot attālināti.

Atbildēt

ej strādāt

26.05.2020. 05:05

»

nepaliec mājās

Nepaliec mājās. Rīt pl.14-00 visi pie Saeimas


Nevazājies pa mītiņiem darba laikā!

Atbildēt

elementāri

26.05.2020. 04:57

»

ES

Kā var salīdzināt Repši ar Sudrabu


Abi bija vienlīdz populāri, kad ienāca politikā.

Atbildēt

Zīgerists

26.05.2020. 04:16

»

Joahims

No klaunu partijas “KPV LV” izslēgtais Saeimas deputāts Aldis Gobzems ir vēl lielāks āksts par neizglītotajiem Ģirģēnu, Petrāviču un Vitenbergu kopā ņemot


Kas pastalai pirms vēlēšanām vajadzīgs?

a)banāns
b)kotlete
c)punķis
d)krievs nāk
e)krievs iet
f)bezmaksas medicīna

Atbildēt

Pliners

25.05.2020. 22:20

Govzems nesaprot, ka ar visiem ir sačakarējis attiecības un būs mūžam klauns un izgoja, Es viņam pat roku nespiestu.

Atbildēt

nemuldi pa tukso

25.05.2020. 22:16

»

MI

Mazliet par šo laiku...


nato un asv okupacijai Latvija ir japieliek punkts un nato okupacijas karaspeks no Latvijas ir jaizved !

Atbildēt

Protesta mitini pret amerikanu valdibu Latvija katru dienu !

25.05.2020. 22:14

Rit mitins pie saeimas Alda Gobzema atbalstam,30 maija 11:00 Valentina Jeremejeva mitins pie Brivibas pieminekla.Gaidam ,ka ari LKS biski oglites piebers.....

Atbildēt

nepaliec mājās

25.05.2020. 22:00

Nepaliec mājās. Rīt pl.14-00 visi pie Saeimas.

Atbildēt

MI

25.05.2020. 21:39

Mazliet par šo laiku.

Pāris izejošie parametri domāšanai:

1. Tas ka Valsts ir pārejas periodā no okupētas režīma valsts uz demokrātiju ir fakts. De jure un de facto tas ir noticis, bet retorisks jautājums, vai tas ir noticis sabiedrībā un tieši pilsoņu morāli ētiskajā plāksnē? Vai esam tikuši vaļā no blatu sistēmas (savējie), izredzēto tiesībām (piesegšanās ar stāvokli), utt.

2. Vai ir noslēdzies cikls pārejai no kolektīvā uz privāto? Šeit es domāju kapitāla iegūšana un nostabilizēšana.
Kapitāla iegūšana ir agresīvs laiks, kurš mijas gan ar kriminālu, gan ar 1.punktā minēto. Pēc kapitāla iegūšanas/sagrābšanas un legalizācijas protams iestājas saprotamāks, mierīgāks laiks - legalizētā kapitāla pārvaldīšana.

3. Vēsturiska atsauce domai 1.Paaules karš, kontribūcijas un ādolfa ceļš pie varas.

4. Un nobeigumam. 40.gadi tuksnesī.

Tagad mēģināšu salikt šo bildi kopā.

Domāju, ka nekļūdos sakot, ka pēc Neatkarības atgūšanas notika kapitāla dalīšana un iegūšana vecās skolas garā, jeb viņu izpratnē par lietu kārtību. Papildus finanšu sektorā finanšu pārdale. Pirmais cikls tā kā būtu noslēdzies, bet draņķīgi ir ar to legalizācijas fāzi.
Protams laiks ir gājis un rodas censoņi kuri šo to vēlas pārdalīt, noturēt. Bet lai dalītu ir jābūt varai. Jaunie censoņi, kur daļa ir ar vecu smaku ir klāt. Taures ieslēgtas, sodīs samazinās, atlaidīs, visiem dos, aš ķīsels no krāna tecēs.
Bet kolīdz ir pie varas, tā no vecās vecās skolas aizgūtais lien ārā. Te sieva, te partijas biedrene, te draugs ir jāstumj amatos, utt.
Vārdos jau var visu, bet darbi rāda, ka morāli ētiskajā plāksnē nekas nav mainījies. Vismaz piesauktajā Ziemeļvalstu izpratnē. Jāsaka ka vienā otrā plāksnē iezīmējas pat regress.
Līdz ar to, redzot ka darbi neiet kopā ar vārdiem, jāsecina viens - Viltus.

Bet, tajā pat laikā, kamēr darbojas šeptmaņi, sabiedrība parastā ir zaudējusi mantu, naudu, daļa devusies emigrācijā vai 25 proči dzīvo ar - līdz 450 pēc nodokļu nomaksas.
Protams sabiedrība vēlas pārmaiņas. Pēdējās vēlēšanas to parādija, bet esmu dzirdējis ka daudzi ir vīlušies.

Ja sabiedrībā ir alkas pēc pārmaiņām, tad tas ir pļaujas laiks populismam, propogandai, fanātismam, polarizācijai, muļķībai un kultiem. Tas ir tas pateicīgais laiks kad dzimst ādolfi. Brīdis, kad sabiedrība meklējumos un alkās var viegli no viena grābekļa uzkāpt uz otro, trešo, piekto, līdz turi saliktas mantiņas, ja nu pieklauvēs.
Tāpēc vienīgā vaduguns ir salīdzināt darbus ar vārdiem.

40 gadi tuksnesī.
Klīdīsim un klīdīsim, un kļūdīsimies, līdz mainīsies mūsu pašu morāli ētiskā izpratne, attieksme un rīcība.
Tagad gan saka ka laiks skrien ātri un varbūt 40 gadi būs par maz?

Un šis nav stāsts par Vienu vai Otru, bet gan par laika iezīmi. Jo solīja daudzi un līdzīgi, bet izpildījums exelents.

Atbildēt

latvieti,nepadodies!

25.05.2020. 21:23

sliktak ,ka tagad vairs nevar but! naciet rit uz mitinu atbalstit Aldi Gobzemu.Krievu brali,palidziet latviesiem pret amerikanu valdibu !

Atbildēt

rēcīgi

25.05.2020. 21:19

»

ES

Paldies, ka esat ar mani vienisprāt. Glumāku un nelietīgāku cilvēku grūti iedomāties. Vienīgais attaisnojums, ka viņām ar galvu ne tā īsti


Tu tagad par Repši runā precīzi tā pat kā pārmet citiem par attieksmi pret Sudrabu!

Atbildēt

Viesturs

25.05.2020. 21:17

Gobzems šobrīd saeimā ir VIENĪGAIS ar reālu jaudu. Pajols Kaimiņš aptaukojas un smird pēc sviedriem, Saskaņā bez Nila - nulle, Pūce - neglīts narciss, gļēvs, stiprs tikai kad kāds droši piesedz dirsu, Vienotības & co iznereles/ļi pat garīgi atpalikušos vairs nevar apvārdot., NA - iestiguši mēslos un bez idejām. Gobzems.?

Atbildēt

Hehe

25.05.2020. 21:11

»

Latvietis

Raksta autors ir prostituta


Turklāt slima. Zander, izmazgā utaino bārdu, nenuezēs

Atbildēt

A

25.05.2020. 21:08

Spalīšu muca

Atbildēt

!

25.05.2020. 20:57

»

Leo

Māris Zanders totāls lohs


nekad neesmu sapratis par ko vins katru dienu muld.

Atbildēt

ES

25.05.2020. 20:55

»

Tedix

Repši,pļutīzeru, salīdzināt ar Gobzemu var totāls idiots


Paldies, ka esat ar mani vienisprāt. Glumāku un nelietīgāku cilvēku grūti iedomāties. Vienīgais attaisnojums, ka viņām ar galvu ne tā īsti ...

Atbildēt

Leo

25.05.2020. 20:54

»

!

rezima slavinatajs un apdziedatajs


Māris Zanders totāls lohs

Atbildēt

Tedix

25.05.2020. 20:50

»

Oki

Zanders vairāk izskatās pēc niezīkļa , ne kasīkļa


Pēc maitas viņš izskatās.

Atbildēt

ES

25.05.2020. 20:47

»

fakts

Arī Repšem bija visaugstākais reitings, turklāt viņi, atšķirībā no muldoņas Gobzema, savu reitingu bija nopelnījuši ar reālu darbu savos amatos


Ar kādu reālu darbu??? Repše kopā ar Laventu iznīcināja banku Baltija un daudzu tūkstošu cilvēku dzīves? Tas būtu tas reālais darbs?

Atbildēt

Oki

25.05.2020. 20:36

»

Kreisais

Kasīklis Māris Zanders


Zanders vairāk izskatās pēc niezīkļa , ne kasīkļa

Atbildēt

jaajaa

25.05.2020. 20:31

…:D...pagājušajā balsojumā par VDD ēku Gobzems nobalsoja kopā ar JKP...no tribīnes izlamāja šos, bet nobalsojis ir "par"...kaut ko tomēr ir iemācījies…politika saucas...:)

Atbildēt

to sarkanajam atkritumam

25.05.2020. 19:29

»

nacionalie atkritumi,atbildiet !

vai krievi rit nenaks


Nē,bet ies projām.

Atbildēt

Karote

25.05.2020. 18:24

Populisms ir lamuvārds vien lielburžuju pakalpiņiem un dažādu sugu parazītiem, kuri uztupušies sabiedrībai uz kakla. Solījumi nav pildīti, vairumā, tikai šīs bandas pretdarbības dēļ. Piem Tallinā bezmaksas transports- tīrais populisms,un var tikai iztēloties, kādu "pragmātisma"brēku saceltu dažādi kasīkļi ,ja to ieteiktu Rīgai. :)

Atbildēt

ES

25.05.2020. 18:01

»

latvietis

Agrāk Gobzemu uztvēru diezgan indiferenti, bet redzot šādus pasūtījuma rakstus, saprotu, ka valdošā sorosītu un NA pederastu un idiotu kompānija tomēr baidās no Gobzema


Šis viss jau ir iestrādāts gājiens , ja atceramies Sudrabu. Viņai bija visaugstākais reitings tautā, bet... tikko viņa atteica Vienotībai vēlēšanās būt par lokomotīvi , tā ar to dieniņu viņa tika apķēzīta no galvas līdz kājām. VIŅA BŪTU LATVIJU IZVEDUSI no šīs elles, par to ne mirkli nešaubos, bet kļuva vai par valsts ienaidnieci. Tieši tas pats tagad notiek ar Gobzemu. Aldi, neklausies. šajos murgos, ej uz priekšu savu ceļu un Tev
atbalstītāju netrūks. ŠĪ VALDĪBA IR SALIEDĒTA

BANDA VISMAZ PĒC TĀ, KAS NOTIEK, tā jāsecina
Budžets atrodas notiesāta noziedznieka pārziņā, nopietnus amatus uztic cilvēkam pār kuru krīt aizdomu ēna par valsts noslēpumu izpaušanu, kad vismaz uz izmeklēšanas laiku būtu pielaide jānoņem,,,???? Kaimiņš luncinās kā zutis visiem pa kājām, lai tikai tiktu vaļā no apsūdzības... un liekas, ka tiks arī... Viens otrs ministrs nez kā interesēsnodara valstij zaudējumus, kas mērāmi simtiem miljonos PAR PAŠU kARIŅU NERUNĀJOT, UN CIK TUR NEPIESTRĀDĀ PAR JUMTOTĀJIEM UN KUR VĒL SOROSĪTI, KAS IZAUGUŠI ZEM PASAULĒ PAZĪSTAMA NOZIEDZNIEKA SPĀRNA... ALDI TURIES, TAS SPĒKS IR SEVI NODROŠINĀJIS NE TIKAI AR KĀPURĶĒDĒM, BET AR DAUDZ KO STIPRĀKU.

Atbildēt

mg

25.05.2020. 17:52

»

Kasīklim

nefanoju par Gobzemu, bet izskatās, ka jums patīk tāda nožēlojama dzīve tautas vairākumam ar korupcijas izpausmēm, kāda tā turpinās Latvijā


Nefanoju par valstī notiekoši, bet šizofrēniķis jau nu arī nebūs tas, kas valsti no purva izvilks.

Atbildēt

Kasīklim

25.05.2020. 17:46

tvnet un lsm jau nu gan uzticami avoti, kapēc ne sputnik vēl vai privātā dzīve

Atbildēt

!

25.05.2020. 17:31

»

Kreisais

Kasīklis Māris Zanders


rezima slavinatajs un apdziedatajs !

Atbildēt

Joahim!

25.05.2020. 16:59

»

Joahims

No klaunu partijas “KPV LV” izslēgtais Saeimas deputāts Aldis Gobzems ir vēl lielāks āksts par neizglītotajiem Ģirģēnu, Petrāviču un Vitenbergu kopā ņemot


Piebremzē,dzīve visus neliešus un arī Jūs noliks pie vietas kad pienāks laiks,tikai jautājums ir- kad. Āksti ir daudzi valdībā,tāpat meļi,fantazētāji.Nepieskaitiet sevi pie viņiem.

Atbildēt

Joahims

25.05.2020. 16:46

No klaunu partijas “KPV LV” izslēgtais Saeimas deputāts Aldis Gobzems ir vēl lielāks āksts par neizglītotajiem Ģirģēnu, Petrāviču un Vitenbergu kopā ņemot.

Atbildēt

Aha!

25.05.2020. 16:19

»

Nebaidās nemaz no Gobzema!

Viņš ir klauns un jokpēteris. Tieši šādi šajā liberālismā ir pieprasīti - tautas izklaidēšanai un valsts parāda palielināšanai


Tāds pat pajoliņš kā Māris Zanders Ilgas Kreituses facorīts un skolnieks. Utubungas. Tukšdirsēji.

Atbildēt

Latvietis

25.05.2020. 16:10

Raksta autors ir prostituta!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....