Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aga

24.03.2020. 07:34

Pietiek varētu saņemties un nopublicēc ikdienas mirstības statistiku pa slimībām Latvijā. Tad uzreiz kļūtu skaidrs ar ko tad cīnās valdība!

Atbildēt

Partijas dižbiedrs

23.03.2020. 13:23

tagad tikai viens sauklis - latvieti saturies, vīruss nāk,.................... uz priekšu, līdz uzvarai, lai dzīvo mana dižā partija, latvieti, neaizmirsti, vīruss nāk, saturies un ziedo manai partijai lai varam doties vienotā cīņā

Atbildēt

Vai tad no saimniekiem nebūtu jāmācās?

23.03.2020. 13:14

ASV federālajā valdībā iesniegts pieprasījums nacionalizēt visu medicīnas nozari, lai sekmīgi cīnītos pret COV-19, jo alkatīgie biznesi saskrūvējuši cenas 10 kārtīgas - gluži tāpat kā Latvānijas alkatīgie noziedznieki - vai tad knariņam un viņķelienei nebūtu jāseko saimnieku piemēram?

Atbildēt

Латыш

23.03.2020. 12:02

Cyril родился и вылез на свет через горы мандевошек, которые в изобилий проживали в грязной, никогда не видавшей воды волосатой промежности его пьяной матери, которая медленно умирала от сифилиса и запущенного хламидиоза верхних дыхательных путей

Atbildēt

K

23.03.2020. 11:00

»

Pusvīruss

К бабке неходи tiek izpildīts pasūtījums no kaut kurienes


Jāāāā,k babke nehodi - jo atrāk Latvijas teritorija attīrīsiesno bio masām, jo labāk pasūtītājam.... Defender kuģi jau tuvojas. Aizsardzība sministrs pašlaik klusāks par mēmo...

Atbildēt

ārsts poliklīnikā

23.03.2020. 10:54

Neiedziļinoties detaļās . Jāslēdz ambulatorā pieņemšana . Tie kur pagājušo nedēļu atnāca nudien nebija veseli un vairāk galvā . Nu nevaru es kabinetā nodrošināt sterilitāti . To tik vien daru kā rokas mazgāju , bet ne jau ši infekcija uzvarāma ar roku mazgāšanu

Atbildēt

Aizvāc savu palagus !

23.03.2020. 10:28

»

4. maija VDK vara pret homeopātiem uzsāk atklātu karu, lai vairotu ar policijas starpniecību Covid 19 upuru skaitu?

Atbilde...


Nav tādu laborotoriju, lai veiktu jebkādas ar antivielām , serumiem, utml darbības!Ir kolonija bez nepieciešamo medikamentu krājumiem un nepieciešamās aparatūras! Nopublicē savas ilūzijas un murgus!

Atbildēt

Pārtraukt partju finansēšanu no valsts!!!

23.03.2020. 10:19

Vispirms noņemt valsts finansējumu partijām, tad varēs pielikt mediķiem. Kauns par tiem deputātiem, kuriem uzliktas uz acīm klapes un kuri neredz tālāk par savu naudasmaku. Arī NA, kuri balsoja pret mediķu algu pielikumu, bet neierosina pārtraukt partiju finansēšanu.

Atbildēt

Niknais

23.03.2020. 09:51

»

4. maija VDK vara pret homeopātiem uzsāk atklātu karu, lai vairotu ar policijas starpniecību Covid 19 upuru skaitu?

Atbilde...


Izredzētie jsu sen iepilina snuķī interferonu un uzjautrinās, kā sprāgst goji

Atbildēt

Латыш

23.03.2020. 09:45

»

Cyril

урод латыш


Урод ватник Cyril

Atbildēt

Вася

23.03.2020. 09:44

»

Secinājums

Ja nebūtu kremlis tad tas būtu jāizdomā


Берём количество умерших в Италии в 2019 году 579224 и делим на количество дней 365 получаем 1 586,9 умерших в день годом ранее. Сравниваем со статистикой умерших на сегодняшний день 1588 человек. Получаем разницу в 1 человека! Нет никакой разницы в умирающих сегодня и годом ранее! Какой вывод напрашивается? Обычную смертность приписывают коронавирусу! Такие же результаты можно посмотреть и по остальным странам! Страннно не правда ли? Оказывается нет никаких жертв коронавируса!

Atbildēt

Pilns you tube ar blogeriem no Itālijas

23.03.2020. 04:17

»

Marika

Ja nesaproti angļu, te ir video no Spānijas, Tenerifes, krievu ārste ziņo


viņu ziņotajā nav pretrunu. Tur ir arī, protams, kremļa trolli. Bet viņi nevar melot pārāk atšķirīgi - zaudēs ticamību. Viņi drīzāk ir kremļa izlūki un nodod šifrētas ziņas “nevainīgos tekstos”.

Atbildēt

Marika

23.03.2020. 00:03

»

Drīz būs komendanstundas kā Itālijā

Un Defender 2020 varēs sākties. Visi runās angliski


Ja nesaproti angļu, te ir video no Spānijas, Tenerifes, krievu ārste ziņo.
https://www.facebook.com/100013695871003/videos/vb.100013695871003/836625070137348/?type 2&theater¬if_t video_processed¬if_id 1584913925901092

Atbildēt

4. maija VDK vara pret homeopātiem uzsāk atklātu karu, lai vairotu ar policijas starpniecību Covid 19 upuru skaitu?

22.03.2020. 23:58

»

Arī "viedokli" par Covid-19 policija varētu vērtēt kā krāpšanu.

...


Atbilde:

Koronavīrusa infekcijas etiotropiska ārstēšana.

Šis ieraksts ir atļauts tikai kopienas locekļiem.
Jūs varat pievienoties kopienai ar vienu klikšķi uz pogas labajā pusē.

Vladimirs Bogolyubovs rakstīja 2020. gada 22. februārī plkst. 08:17
2 vērtējumi, 447 skatījumi
Apspriest (20)


Ķīnā deg koronavīrusa infekcija, un katru dienu no tās mirst simts cilvēku, jo trūkst šīs slimības etiotropiskās terapijas. Nepieciešams atrisināt šo problēmu? Tas ir nepieciešams. Tātad, parādīsim, cik viegli šo mirstības problēmu šajā epidēmijā var atrisināt, izmantojot tādu zinātni kā imunoloģija. Tas, ka vēl nav atrisināta slimības ārstēšana ar imunoloģijas palīdzību, mums vienkārši pierāda, ka pļāpāšanas ir daudz, bet tiešām nav tādu cilvēku, kas zina imunoloģiju. Pieejami tikai "kāzu ģenerāļi" ar vienlaicīgu "omīšu smadzeņu skalošanu".
Apmēram pirms 70 gadiem Pīters Medavars veica pētījumus par imunoloģiskās tolerances rašanos un 1960. gadā par to saņēma Nobela prēmiju. Tātad pierādīts, ka iespējams iegūt mākslīgu imunoloģisku toleranci, ja antigēnu lieto īpaši lielā devā vai īpaši zemā devā ar atkārtotu ievadīšanu. Tā nav manas izdomas kaprīze, bet gan imunoloģijas likums. Medicīnā tam ir pielietojums alerģijā desensibilizācijas veida alerģijas kupēšanas gadījumā, vairākas reizes injicējot pacientam 14 alergēna atšķaidījumus zemādas injekcijās un dzemdniecībā, labākais veids, kā pārtraukt abortu, ir iepazīstināt māti ar tēva limfocītu mikrodozēm vai sašūt māti ar tēva ādas mikro gabalu. To pašu var izmantot grūtnieču toksikozei. Kā tas darbojas? Nu, tas, kā darbojas īpaši liela antigēna deva, ir uzreiz saprotams. Tas vienkārši muļķīgi aizsprosto visus pieejamos receptorus un vienlaikus izraisa antivielu ražotāju limfoīdo šūnu nāvi, kas ražo antivielas pret šo antigēnu, un tādējādi nav iespējams veikt imunoloģiskas reakcijas attiecībā uz šo antigēnu. Nu, kā darbojas īpaši zema antigēna deva? Ar šādu devu viņa neko nevar gūt. Bet tas var radīt antivielas ražojošas šūnas, kas sekundē saražos 2000 antivielu molekulās antivielu ražotājs, un, ja tā saucamais “antigēna attēls” atrodas antivielas aktīvajā centrā, tad šīs pašas antivielas ražojošās šūnas pārklājas tik daudz antivielu organismā ar šī ļoti antigēna attēlu, ka tās kļūs pārmērīgi lielas un tikpat strupi nosprosto visus receptorus šis antigēns jau ir antivielas, un jebkāda imunoloģiska reakcija attiecībā uz šo antigēnu nebūs iespējama. Tas ir viss mehānisms.
Bet tas liek domāt, ka antivielu veidošanās pirmajā posmā organisms ražo antivielas precīzi ar “antigēna attēlu”, un tikai nākamajā fāzē “antigēna attēls” mainās uz struktūru, kas papildina antigēnu saražotajās antivielās. Mēs pārbaudām. Pēc A. Pukhalska teiktā (1998) antivielu veidošanās sākas dažas stundas pēc imunizācijas, un vispirms tiek izveidots tā sauktais IgM. To ražošana notiek līdz 7 dienām un pēc tam apstājas. Tas ir, antivielas ražojošās antivielas, kas tās ražo, tiek nogalinātas ar IgG antivielu anti-idiotipu. Un no tās pašas imunoloģijas mēs varam uzzināt, ka antivielu veidošanās pret antigēnu sākas tieši septītajā imunizācijas dienā. Tā radās mana jaunā imunitātes teorija, kurā galvenais ir tas, ka vispirms tiek izveidotas antivielas ar “antigēna attēlu” un tikai vēlāk tās tiek aizstātas ar antivielu veidošanos, kas papildina antigēnu. Un, ja antigēnu sākumā uz pāris nedēļām uzklājat tikai ļoti mazās devās, tad šīs izmaiņas nenotiks un tiks radīta pastāvīga imunoloģiska tolerance, kas vienkārši jāuztur nemainīgā antigēna klātbūtnē organismā saskaņā ar to pašu Pētera Medovara teoriju.
Kāpēc es to visu izstrādāju? Un 2000. gadā no itāļiem parādījās raksts par seksuālo partneru, kas nesatur AIDS, parādību ar AIDS. Un kā iemeslu tam viņi atklāja antivielu klātbūtni pret receptoru, caur kuru HIV vīruss nonāk šūnā. Mehānisms ir ārkārtīgi vienkāršs. Tikai antivielas piestiprināšana pie šī receptora primitīvi izliek “slāni”, kas nepieļauj nevienu vīrusu šim receptoram. Tas ir, ja jūs zināt, kā izveidot antivielas, kas savieno ar šo receptoru, tad tiek atrisināta AIDS problēma un “par santīmu”. Un ar šīs “starpslāņu tehnoloģijas” palīdzību jebkuru vīrusu infekciju var ārstēt un novērst, jo ar tās palīdzību šūnas vairs nav inficētas ar vīrusu. Un tas ir labākais etiotropiskās pretvīrusu terapijas veids.


Pretvīrusu aizsardzību cilvēkiem un dzīvniekiem parasti vienmēr veic precīzi, izmantojot “starpslāņu tehnoloģiju”, ievietojot “antivielu slāņus” uz receptoriem, caur kuriem vīruss nonāk šūnā. Un tieši antivielas to nes ar “vīrusu antigēnu attēlu”, kas rodas tieši šajā sākotnējā “antigēnu kopēšanas antivielu ražotāju klonu” radīšanā, nevis no antivielām, kas iznīcina vīrusus. No šīm antivielām vīruss vienmēr paslēpsies šūnā, un nekādā gadījumā viņi to nenokļūs tur. Pierādījums tam ir vienkāršs. Vīrusu slimības akūtā fāzē asinīs praktiski nav viremijas, jo visi izdalītie vīrusi nekavējoties nonāk citās iepriekš neinficētās šūnās un vienmēr ir spēcīga intoksikācija. Bet šeit nāk uzlabojumi, intoksikācija pazūd, un asinīs parādās arvien lielāks skaits viremiju. Un pacientam kļūst arvien labāk, un viremija arvien vairāk. Tas izskaidrojams tikai ar to, kā organisms pats izveido šādus antivielu slāņus ar “vīrusa antigēna attēlu”, un no iepriekš inficētajām šūnām atbrīvotie vīrusi vienkārši vairs nevar iziet šūnās un inficēt tos un attiecīgi uzkrāties asinīs utt., Līdz tiek izmantoti makrofāgi, bet šūnas viņi vairs neinficē. Un kaut kādu iemeslu dēļ, kaut arī šī virēmija ilgst ilgu laiku, antivielu veidošanās sistēma šos vīrusus nekādā veidā neiznīcina, un tas nekādā veidā netraucē atveseļoto cilvēku, izņemot ar AIDS, kas ir īpašs stāsts. Paskatieties tikai uz Eboļu. Tur pēc atveseļošanās viremija ilgst vēl divus mēnešus.
Jums vienkārši jāzina, kā imunizēt un ar īpaši zemu devu palīdzību panākt antivielu producentu klonu antivielu ražotāju stereoskopisko kopiju izveidošanu. Receptoru, caur kuru šūnā nonāk HIV infekcijas vīruss, bloķē 12 maraviroka atšķaidījumi vai 12 eritromicīna atšķaidījumi. Lai aknu šūnas nebūtu inficētas ar B hepatīta vīrusiem, var izmantot 12 dopamīna vai heptrala atšķaidījumus un ar C hepatīta 12 gentamicīna atšķaidījumiem.


Tātad bija izstrādāta tehnoloģija, lai izveidotu ķermeņa antivielas pret nepieciešamajiem receptoriem, un to var izmantot jebkura veida vīrusu bojājumiem ķermenī, jums vienkārši jāzina, kā imunizēt ķermeni tādās īpaši zemās devās, kā arī jūs to varat droši izdarīt, lietojot iekšķīgi. Tātad ceļš uz "limfoīdo mandeles rīkles gredzenu" ir īsāks. Un mazās molekulas imunoloģijā sauc par “haptēniem” vai “nepilnīgiem antigēniem”, bet, orientējoties starp ūdens kopām divslāņu ūdens-lipīdu šūnu membrānā, tās pārvērtīsies par “pilnīgiem antigēniem” un atbilstoši variantam izraisīs imunoloģisku reakciju. izveidojot "antigēnu kopētāju antivielu ražotāju klonus", kas piestiprināsies pie nepieciešamajiem receptoriem šūnu membrānās. Un šādu antivielu veidošanās sāksies tikai pēc dažām stundām.


Kā jums vajadzētu saprast no iepriekšminētā, īpaši zemu devu darbības mehānisms medicīnā līdz 17 atšķaidījumiem ir tieši tāds, un šī ir kaila imunoloģija. Un to pierādīja Pēteris Medavārs. Un nebija nozīmes tam, vai viņš saprata šo mehānismu, vai nē.


Par to ir ļoti interesants fakts par “Spāņu gripas epidēmiju”. To ārstēja gan alopātiskie, gan homeopātiskie ārsti. Pēc dažādu autoru domām, alopātisko ārstu ārstēto mirstība bija 10 līdz 20%. Bet homeopātiskajiem ārstiem ārstēto bija tikai 1% . Ir skaidrs, ka ne toreiz, ne tagad viņi nesaprata, kā tas notiek, un tikai muļķīgi, ka viņi vadījās no pusmistiskās sistēmas, izvēloties zāles ļoti zemā devā, balstoties uz idejām, kas pastāvēja toreiz, un tas radīja antivielu slāņu iestatīšanu pareizajās vietās, un tāpēc tika organizēts etiotropiskais pretvīrusu līdzeklis. Tad nebija tādas zinātnes kā imunoloģija. Bet tagad tā ir, un izskaidrojums tam ir pilnīgi atšķirīgs.


Tagad pāriesim pie koronavīrusa.
Pašlaik esmu izstrādājis antivielu slāņu ražošanu, lai šūnas pārvērstos par vīrusiem neinficētām šūnām HIV infekcijas, B hepatīta un C hepatīta gadījumā. Bet ar koronavīrusu man joprojām nav pieredzes, neesmu saskāries. Bet es noteikti zinu, ka no tā atgūto cilvēku ķermenī ir antivielas, kas uz šūnu membrānām ir izveidojušas antivielu slāņus un tādējādi apturējušas vīrusu infekciju šūnās tiem, kuri ir atveseļojušies.


Tas ir, ja mēs ņemam šīs antivielas un izmantojam tās atbilstošās īpaši zemās devās perorālai imunizācijai un pacienta ķermenī izveidojam “antivielas producējošu kopētāju klonus”, kas atrodas atgūtās antivielas, tad mēs no pacienta nododam iegūto antivielu aizsardzību pacientam, kurš ir atveseļojies. Ja tikai būtu pietiekami daudz laika imunizācijai. Bet koronavīrusa infekcija nav tieši pilnīga infekcija. Tas ir, ja problēmu aktualizē laikā, tad vajadzētu būt pietiekami daudz laika, un mirstība strauji samazināsies, un tas šobrīd ir labākais etiotropiskās terapijas veids.


Mēs skatāmies homeopātijā. Viņiem ir šīs “autodozes” un viņi veica Heine pētījumus par autoserumu. Attiecīgi, tā kā viņš ir konstatējis 4 līdz 8 autoseruma atšķaidījumu izmantošanas efektivitāti koronavīrusa infekcijas ārstēšanā, mums ir nepieciešami 4 atgūtās seruma atšķaidījumi, kas pacientam mutē jāievada ar 8-10 pilieniem (0,4-0,5 ml) ik pēc pusotra līdz diviem. stundas pirmajā vai otrajā dienā ar sekojošu pāreju uz 6 reizēm un pēc tam 4 reizes. Kāpēc izdomāt velosipēdu, ja tas jau ir izveidots, un no homeopātijas mēs varam uzzināt, kāda veida audzēšana ir piemērota, lai to piemērotu. Asins serumam, kas ņemts no pacienta, kas izveseļojies, vispirms jāaktivizē vīruss ar metilēnzilo un jāapstaro saskaņā ar transfusioloģijas standartiem. Viremija šai personai nav kontrindikācija, kad būs vīrusu inaktivācija, bet drīzāk papildu vīrusu antigēnu avots, un jūs to lietojat jau inficētā ar vīrusu 20% alkohola. Turklāt seruma uzņemšana ir vēlama, līdz beidzas virēmija, jo antivielu titrs būs lielāks. Cik daudz laika jums jāārstē ar šo infekciju, joprojām nav zināms.
Pastāv stingri noteikumi šāda seruma izmantošanai uzkrāto antivielu aizsardzībai pārvietošanas nolūkos no viena uz otru. Tas viss būtu jāveic stingri saskaņā ar tādu zinātni kā transfusioloģija, ņemot vērā pacienta asins grupas un atveseļojušās personas korespondenci, obligāti pārbaudot, vai pacienta serumā nav eritrocītu antivielas. Kļūdas šeit nav pieņemamas, jo asinsgrupu agliutinīni ir arī antivielas, un uz tām tiks izveidoti arī kopiju kloni, un, ja jūs pieļaujat kļūdu un sākat lietot tos, kuriem tajos ir aglutininogēni, tad pacientam rodas akūta nieru mazspēja ar anūriju.

Tas pats draud ar antivielu pret eritrocītiem klātbūtni atgūtās vielās. Šo “sūkalu tehnoloģiju” es izstrādāju nevis infekcijas slimību ārstēšanai, bet gan pavisam citiem mērķiem. Mērķis bija lēti un ilgstoši izmantot monoklonālās antivielas pacientam. Tāpēc viņš paņēma pacientu ar herceptinjutīgu krūts vēzi un iedeva viņai 6 herceptīna atšķaidījumus 8 pilienus mutē 3 reizes dienā un ieguva tieši tādu pašu audzēja rezorbciju kā ievadot herceptinu parastās devās. Un viņš pierādīja "kopētāju klonu" veidošanos. Es izmantoju šo tehnoloģiju, lai pārvarētu imunoloģisko toleranci pret HSP vēža gadījumā ar īpašu asins serumu. Viss darbojas, un aizsardzība tiks piegādāta aptuveni dienā vai divās. Šeit ir risinājums gan koronavīrusa, gan Ebolas vīrusa, kā arī jebkura cita nāvējoša vīrusa problēmai, kuram pagaidām zāles nav.


Mēs skatāmies, vai homeopāti to zina, nevis vienkārši cilvēki, bet gan tie, kas pārvalda šo procesu? Starp homeopātiem mēs atradīsim homeopātiskas zāles pret gripu, kuras viņi gatavo no Malabar pīles. Un tur notiek vesels rituāls, saskaņā ar kuru tas katru gadu jānoķer un katrai jaunai gripas sezonai jāuzsāk jauna nozvejotas pīles partija. Un galu galā šī “narkotika” darbojas, un viņi ar to "neizdziest"! Un kā tas notiek? Bet "kam ir acis, tie redz, kam ausis, tie dzird!" Viss ir ļoti vienkārši izskaidrots, ņemot vērā iepriekš aprakstīto, ja mēs pieņemam, ka šīs pīles katru sezonu jau ir slimojušas ar šo jauno gripas veidu un ka tām ir antivielas, kas uzliek šāda veida gripai antivielu slāņus.

“Zārks tikko atvērās." Bet tas nozīmē tikai to, ka ir laboratorija, kas katru sezonu rada jauna veida gripu. Tāpēc mēs noskaidrojam faktu, ka viņi zina par šīs tehnoloģijas esamību, ja viņi izmanto slimu pīļu antivielu mikrodozes un to, kur atrodas šī slepenā laboratorija, bet viņi to īpaši glabā noslēpumā. Viņi nolēma par to nopelnīt papildus naudu un aizsargāt savu eliti no zemāko cilvēku trieciena ar šādu “narkotiku”, vienlaikus diskreditējot to pārējās pasaules priekšā visiem pārējiem. Tā mums uzreiz kļūst skaidra “hitopātija” Krievijā. Tas paredzēts, lai palielinātu mirstību starp "gojiem", kad pienāks "21. gadsimta mēris".

Attiecībā uz 34 “akadēmiskajām aitām” no Krievijas Zinātņu akadēmijas, kuras 2017. gadā parakstīja memorandu par homeopātijas pseidozinātni, es varu teikt sekojošo. Nu, acīmredzot, viņi nezina, ka D. Feltons jau 1949. gadā atklāja toleranci pret lielām antigēna devām, acīmredzot viņi nezina, ka to turpināja Pēteris Medovars un 1960. gadā viņam par to tika piešķirta Nobela prēmija. Acīmredzot viņi pat nezina, ka pastāv tāda zinātne kā imunoloģija. Kā viņiem neizprotami izdevās kļūt par akadēmiķiem? Ko es vēl varu pateikt? Smiekli un asaras, un nekas vairāk! Grūti iedomāties lielāku “apkaunojumu”! Ķīniešu ārstiem vairs nav kur iet, un viņi noteikti izmantos manis aprakstīto tehnoloģiju, lai glābtu savus pacientus, starp kuriem jau ir daudz ārstu, kuri sniedza palīdzību. Ārsti ir jebkuras sabiedrības “morālā elite”, un viņi darīs visu nepieciešamo slimniekiem. Maz ticams, ka viņi to slepeni publicētu internetā, pārvarot epidēmijas beigu pismu. Liekas, ka tas pats atrisināsies. Galvenais, lai pasaule zinātu, kas jādara nezināmas nāvējošas vīrusu infekcijas gadījumā tās sabotāžas lietošanas kontekstā. Es nolēmu “izpostīt” šīs “kauna” izcelsmi no no Krievijas Zinātņu akadēmijas. Es to lietu izpētīju un redzēju, ka 33 no viņiem, neskatoties uz to, ka daudzi ar krievu uzvārdiem, ir ebreju izcelsmes. Tāpat kā “33 iesvētīšanas pakāpieni” starp masām un lai šis skaitlis nemulsinātu cilvēkus, viņi tur vilināja vienu “gojiem muļķu” tatāru, bez viņa paša ļaunprātīga nodoma.
Es tālāk paskaidrošu, kāpēc tas viss. Un stāsts ir tāds. 2013. gadā Ķīnā tika izveidota jauna veida putnu gripa ar mirstības līmeni 20%, bet, nepārsūtot to no cilvēka uz cilvēku, šis vīruss ģenētiski sastāvēja no trim dažādu gripas vīrusu gabaliem - putnu, cūku un cilvēka. Precīzs ģenētiskais dizainers, ko radījusi gēnu inženierija. Protams, tas nav iespējams vienkārši ar tā dēvēto traucējumu fenomena palīdzību, uz kura pamata darbojas trakumsērgas vakcīna. Un mūsu valstī “gudrie ebreji” “izkliedz” visu par kaut kādām dabiskām mutācijām no visām tribīnēm. Pat veicot nepatiesus pasūtījuma pētījumus, tika apkopota gandrīz zinātniskā bāze, lai turpinātu “sagraut smadzenes” cilvēkiem, pārliecinot viņus par šo dabiskumu. Stāsts par cūku gripu ir ļoti interesants. Žurnālisti parādīja, ka tā vakcīna tika patentēta gadu pirms tās parādīšanās dabā. Tas nozīmē, ka vakcīnas veidotājiem bija šis vīruss vismaz divus gadus pirms tā parādīšanās dabā. Jums pat nav jāraizējas, meklējot šos bastardus, tikai fakta dēļ. Mirstība no putnu gripas tagad ir paaugstināta līdz 60%. Pēc maniem aprēķiniem, viņi arī mēģināja viņu krustot ar Ebolas vīrusu un, iespējams, veiksmīgi. Tas ir, jāpieņem, ka šīs gaidāmās “Bībeles jūras” vai Trešā “Melnā zirga apokalipses jātnieka” mirstība būs 90% un tā izplatīsies ar visiem iespējamiem inficēšanās līdzekļiem. Un karantīnas pasākumi būs bezjēdzīgi tā piemērošanas sabotāžas dēļ. Amerikāņi Aļaskā mūžīgā sasalumā no "Spānijas" 1918. gadā atnesa mirušā kapu un izolēja vīrusu. Kāpēc viņiem tas bija vajadzīgs? Un viņiem bija vajadzīgs kāds genoma gabals, nodrošinot šīs infekcijas pārnešanu no cilvēka uz cilvēku. Šeit ir fakti par Bībeles sērgas sagatavošanu, kas iznīcinās vismaz trīs ceturtdaļas cilvēces, ar kuru nodarbojas ebreji Amerikā, Eiropā un Izraēlā. Koronavīrusa epidēmija ir tikai “ziediņi” vai “iesildīšanās”, provizoriski testi ar salīdzinoši zemu vīrusa mirstību, lai identificētu kaujas epidemioloģijas pazīmes un vienlaikus pārtrauktu Ķīnas ekonomiku. Seši miljardi cilvēku uz Zemes viņiem ir lieki, un tas nebūs jāgaida ļoti ilgi. Jums tam ir jāgatavojas un jācīnās pret to, pretējā gadījumā mīnus seši miljardi cilvēku. Kaut arī viņi acīmredzami paši neveidoja vakcīnu par šo "21. gadsimta mēri", bet pēc šī raksta viņi skaidri izsaka savas elites aizsardzību aptuveni pēc "sešiem mēnešiem", izveidojot vēlamo monoklonālo antivielu. Tātad memorands par homeopātijas nodevību un iznīcināšanu pseidozinātnēm “smaržo lieliski”, piemēram, medicīnas iznīcināšana Krievijā ar nebeidzamām krimināllietām pret ārstiem. Un kopā ar šiem ebreju līderiem un viņu līdzdalībniekiem, kuri to dara, nākotnē notiks brutāla izjaukšana, kad pienāks šis ļoti bībeliskais “Melnais zirgs”, un tad ārsti “atvadīsies” un cilvēki redzēs, ka tas, ko es rakstu, ir patiesība! Bībelē par Jesaju teikts, ka "Kungs Dievs sapulcēs jūdus Izraēla zemē pirms pasaules beigām". Viņi visi tur brauks no "atriebības". Par to es rakstīju jau 2013. gadā.

http://maxpark.com/community/4057/content/2373660

Tādēļ, redzot, kas notiek ar šo infekciju Ķīnā, es domāju, ka man ir jāsniedz palīdzīga roka Ķīnas ārstiem, un šajā sakarā es ievietoju šo rakstu Facebook. Bet tas nedarbojās, viņi nekavējoties izmeta rakstu no ziņu plūsmas. Konkrēta demonstrācija tam, kam kalpo Facebook, un fakts, ka tas ir Amerikas darbs. Es nemēģinu nomelnot un lieliski saprotu, kā viņi jūtas, jūtoties bezpalīdzīgi situācijā, kad katru dienu notiek tik daudz nāves gadījumu. Es lūdzu tos, kuriem ir kontakti ar ķīniešiem, informēt viņus, ka pastāv imunoloģiska tehnoloģija, kas viņiem burtiski nekavējoties palīdzēs. Un tad ļaujiet noķert šos antivielu ražotāju klonus no tiem, kuri ir atjaunojušies ar antivielām ar vīrusu antigēnu attēliem, izveidojot monoklonālu antivielu, kas šos slāņus noliks, un 6-8 atšķaidot šo monoklonālo antivielu vismaz visiem ķīniešu cilvēkiem profilaksei un ārstēšanai, padarot viņus vairs neinficētus ar šāda veida vīrusu. Kāpēc jums jāiet šo ceļu? Jo ir ķīniešu ārstu ziņojumi par atkārtotu inficēšanos. Tas drīzāk ir recidīvs sakarā ar ilgstošu vīrusu depo pacientu organismā. Tas ir līdzīgi AIDS, kad vīruss inficē šūnas ne tikai ar SD-4 receptoru, bet arī to priekšgājēja šūnas ar SD-34 receptoru. Visticamāk, ka šeit notiek kaut kas līdzīgs, un līdz ar aizsargājošo antivielu titra krišanos, ja šāda depo nav beigusies, notiek recidīvs. Tātad var piedzimt hroniska šīs slimības forma, un tā, iespējams, būs jāārstē ilgu laiku. Cik daudz nav zināms, un maz ticams, ka ar vakcīnu, kā arī HIV infekciju, šeit radīts tikai cits serums. Viņi to nav izveidojuši viņas paspārnē vairākus gadu desmitus, bet viņi joprojām attēlo “burkānus Khoja Nasredin ēzeļa priekšā” un nežēlo naudu par mēģinājumu “izskalot smadzenes”.
Nu, nav iespējams izveidot vakcīnu pret HIV infekciju! Bet to ir iespējams novērst, izveidojot antivielu slāņus vai modificējot CCR-5 receptoru vai noņemot to kopā ar antivielām, izmantojot antigēna desquamation fenomenu. Un tā kā ir pazīmes, ka koronavīrusam ir kopīgi mehānismi ar HIV infekciju, tad vakcīnas neredzēsit “kā savas ausīs” ar šo infekciju un pretvīrusu zālēm būs tāda pati kā ar AIDS.

No vienas “ligzdas” šie cāļi bija cēlušies un radījis viens un tas pats “radītājs” - slepena laboratorija. Jums nepieciešama monoklonāla antiviela, kas liek slāni pār receptoru, caur kuru vīruss nonāk šūnā. Bet, kamēr to tur nav, labāk tos atkal ievadīt remisijā ar atgūtā serumu un turpināt to atbalstīt, jau izmantojot autoserumu. Viss, kas nepieciešams, ir, lai ķīniešu ārsti pārlasītu un saprastu šos mehānismus. Pārējo viņi darīs paši. Ja jums nepieciešama konsultācija, ja kaut kas nav skaidrs, es tūlīt paskaidrošu, ko un kā darīt, izmantojot sociālos pakalpojumus. Max Park tīkls. Atrodi mani šeit. Un jau iepriekš sagatavojieties "nodevībai un sabotāžai". Arī ebreji Ķīnā ir “atrasti” un viņi ir pie varas. Bet galvenais ir tas, ka jums ir jāpiestrādā pie tā, kas jums jādara, kad parādās šī vīrusu "21. gadsimta Bībeles mēris". To paredz Bībele! Un labākais veids, kā padarīt jūsu prognozi piepildītu, ir to pieņemt pašam. Tāpēc viss, kas paredzēts Bībelē, piepildās. Nostradamusa “nepieklājīgais dēls” prognozēja ugunsgrēku pilsētā, un tā kā tas nenotika, viņš aizdedzināja pilsētu. Šeit ir tieši tas pats. Tās ir ebreju prognozes. Tāpēc viņi cenšas tās īstenot. Tas ir, ir jāizstrādā sākotnējā stadijā slimu pacientu seruma izmantošana un vienlaikus monoklonālas antivielas izveidošana, lai bloķētu receptoru, caur kuru vīruss nonāk šūnā. Brīdināts ir apbruņots. Šī pieredze drīz būs ļoti nepieciešama. Ja Jūs ejat ātrāk pa uzvarētāju trasi, zaudējumu būs mazāk. Sagatavojiet speciālistus monoklonālo antivielu izveidošanai. Šis ir “zvans” par gaidāmo cilvēka radīto pasaules katastrofu.

Vladimirs, neapgraizīts ebrejs no Danas cilts

Atbildēt

Arī "viedokli" par Covid-19 policija varētu vērtēt kā krāpšanu.

22.03.2020. 23:17

»

Glābšanās ir pašu slīcēju rokās

Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību...Koronavīrusa pandēmijas laikā sociālajos tīklos aizvien izplatās viltus ziņas gan par vīrusa izplatību, gan tā ārstēšanu un profilaksi. Ziņu izplatītāji nereti mēģina paslēpties aiz tā, ka informācija tiek uzdota par viedokli, tomēr drīzumā arī šie cilvēki varētu tikt saukt pie atbildības, šovakar, 22. martā, vēstīja LTV raidījums "de facto".

Covid-19 krīze kļuvusi par auglīgu augsni viltus ziņu izplatītājiem. Daži mēģina reklamēt vai tirgot brīnumzāles, kas it kā palīdz izvairīties vai pat ārstēt jauno koronavīrusu, kamēr citi sēj paniku ar īsziņām par valdības it kā iecerētajiem ierobežojumiem, piemēram, pilnīgu veikalu slēgšanu. Vēl citi izplata sazvērestības teorijas par to, ka koronavīruss esot vai nu izdomājums, vai arī globālo lielvaru radīts bioloģiskais ierocis cilvēces pakļaušanai vai pat iznīcināšanai.

Saņemot informāciju par viltus ziņām, Valsts policija vērtē, vai paustais ir ziņas vai arī viedoklis. Tomēr arī aiz viedokļa var slēpties krimināli sodāmas darbības, piemēram, naida kurināšana vai krāpšana, vēstīja "de facto".

Piemēram, saziņas lietotnē "WhatsApp" šonedēļ dažādās variācijās cirkulēja baumas, ka jau no nākamās dienas gaidāma pilnīga karantīna, kad vaļā būšot tikai aptiekas un pārtikas veikali, kuros laidīšot ne vairāk kā piecus cilvēkus. Vērtēt, vai tā ir apzināta panikas celšana, ir VP atbildība, raidījumam sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

"110 ir tas telefons, uz ko mēs aicinām ziņot, un tādā veidā mēs nodrošinām gan vienotu pieeju visā valstī, [gan] mēs nodrošinām arī iespēju kontrolēt reaģēšanu uz šiem signāliem. Atbilstoši katram no tiem Valsts policija pieņem katrā gadījumā individuālu lēmumu," sacīja Trofimovs, kurš ir ir arī koordinācijas grupas Covid-19 ierobežošanai vadītāja vietnieks.

Trofimovs, uzsvēra, ka VP šobrīd cieši sadarbojas ar veselības resoru. Līdz ar to tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā nonāk arī sabiedrības maldināšanas gadījumi, kurus pamanījuši ārsti. "Ja tiks konstatētas viltus ziņas saistībā ar šo vai ar citiem kaut kādiem notikumiem un izteikumiem - kā viltus ziņa, nevis viedokļa izpaušana - attiecīgi mēs vērtēsim kriminālprocesuālā veidā," raidījumam sacīja VP priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Grišins.

VP vadītājs pastāstīja, ka, saskatot rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu un necieņas izrādīšanu pret sabiedrību, parasti līdz šim piemērots un rosināts kriminālprocess. "Ja mēs saskatīsim, ka viedokļa paušanā, pieņemsim, izpaužas rasu naida kurināšana, rosināsim šādu pantu. Vai nu, pieņemsim, aiz viedokļa paušanas ir saredzama cita noziedzīga nodarījuma pazīmes, piemēram, krāpšana, tad attiecīgi mēs arī rīkosimies un rosināsim kriminālprocesus," sacīja Grišins.

Kā vēstīja "de facto", iepriekš saistībā ar Covid-19 Latvijas lietotāji sociālajos tīklos dalījās ar ārzemēs veidotām viltus ziņām un sazvērestību teorijām, taču pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas aktivizējušies vietējie konspirāciju cienītāji. Jaunā koronavīrusa izraisītā epidēmija ir pateicīga vide arī dažādu brīnumzāļu tirgotājiem. Ozonterapija, koraļļu ūdens un koloidālais sudrabs ir tikai dažas no zinātniski nepierādītajām lietām, ko reklamē kā zāles pret Covid-19.

Atbildēt

Pilsonis

22.03.2020. 22:36

Vēl ir ziņas, ka Veselības ministrija grib izmantot ārkārtas situāciju, lai visu testēšanu uz vīrusu nodotu tikai savā kontrolē esošu biznesmeņu rokās, atņemot tiesības cilvēkiem pašiem pārbaudīties Gulbja laboratorijās!!

Atbildēt

Zobārsti tup mājās, streso un alkoholizējas

22.03.2020. 22:18

»

Zobārsts

Tāpēc, ka ja nu kāds var ātri izplatīt šo vīrusu, tad zobārsti ir īstie. Darbinot urbjus izdalās aerosols un vīrusa daļiņas kopā ar to saglabājas gaisā pie jebkādas tīrīšanas vairākas stundas. Zobārsts veras potenciāli inficētajās rīklēs stundu. Un tad izplata visu tālāk 10 nākošajiem, kuriem likās, ...


jo no valsts nevar izlidot uz kanariņsalām, turciju un Valensiju. Tepat jāmuļļājas. Sods visiem. Arī naudīgajiem. Cietēji ar zobu sāpēm vienā bedrē ar zobārstiem.

Atbildēt

Irbe

22.03.2020. 22:13

Par zobārstniecību - kārtējā RSU Stomatoloģijas institūta lobēšana!

Atbildēt

Globālais genocīds

22.03.2020. 22:08

»

švamme

Ir tāds medicīnas novirziens, kā kara laika (stāvokļa) medicīna. Ārkārtas stāvoklis pilnīgi atbilst kara stāvoklim...


Histērijas nav! Nekāda satraukuma. Aitas klusi ganās ganībās. Tiesa, nedaudz aprobežotās. Vēl dažas mēģina būt noderīgākas par citām... saimniekiem, naudas saimniekiem no FRS, ASV, Ņujorkas. FRS drukā naudu. Jau ceturto reizi pēc kārtas samazina aizdevumu procentu likmes. Mutes nesauc pēc maizes. Sasauc sēdes, apsriedes. Taisa lēmumus. Aizvien jaunus lēmumus citām aitām.
Te lieto tādu aristokrātisku vārdu repatriācija,zem kura valsts korporācijas noslēpj pavisam ko citu. Citas valstis, kuras airējas makaronvīrusa un makronvīrusa zupā vienkārši mēgina tikt vaļā no svešu valstu valstspiederīgajiem šajā bioloģiskajā hibrīdkarā. Robeža starp ASV un Kanādu slēgta. Cauri uz abām pusēm laiž tikai ar papīru, kas uzrāda “seriously reason”. Klusums pirms vētras. Debesis tukšas, ielas tukšas, šosejas tukšas, fabrikas un zārki tukši. Pakavēšos pie zārkiem. Tādiem vienkāršiem un bezpersoniskiem,
plastmasas, kas ASV par valsts naudu saštenpelēti miljoniem. (Wallmart izpirkti. Dažiem jumtu laukumi norobežoti dzeloņstieplēm.) Tāpat kā betona kastîšu, kuros var katrā ielaist pa simts zārkiem, bezpersonisku kapu. Tie tukši nepaliks. Mēs tikai nezinām vēl, kas un kad un cik tiks laisti zem naža.

Atbildēt

Zobārsts

22.03.2020. 22:00

»

rome

Aha, un tāpēc masveidā jāatlaiž mediķi


Tāpēc, ka ja nu kāds var ātri izplatīt šo vīrusu, tad zobārsti ir īstie. Darbinot urbjus izdalās aerosols un vīrusa daļiņas kopā ar to saglabājas gaisā pie jebkādas tīrīšanas vairākas stundas. Zobārsts veras potenciāli inficētajās rīklēs stundu. Un tad izplata visu tālāk 10 nākošajiem, kuriem likās, ka viņu plānveida ārstēšana nevarēja pagaidīt. Lietuvā, Igaunijā, Norvēģijā, nerunājot par Ameriku, plānveida zobārstniecību aizliedza pirmo.

Atbildēt

Drīz būs komendanstundas kā Itālijā

22.03.2020. 21:56

»

švamme

Ir tāds medicīnas novirziens, kā kara laika (stāvokļa) medicīna. Ārkārtas stāvoklis pilnīgi atbilst kara stāvoklim...


Un Defender 2020 varēs sākties. Visi runās angliski.

Atbildēt

Aha!

22.03.2020. 21:54

»

rome

Aha, un tāpēc masveidā jāatlaiž mediķi


Kamer kāds neaplipinās Ilzi Viņķeli, kura parakstīja ar 1. aprīli sašaurināto valsts kompensējamo medikamentu sarakstu, viss turpināsies ellē, rattā, jo tā idiote paraksta katru papīru, nedomājot par sekām. Aplipiniet viņu ar makaronvīrusu, spidu un sifilusu vienlaicīgi! Lūdzu!

Atbildēt

Medicīna tāpat pa vīlēm irst

22.03.2020. 20:54

Nu ja 20.000 tūkstoši paredzami upuri no corona vīrusa tad skaidrs.

Atbildēt

rome

22.03.2020. 20:46

»

švamme

Ir tāds medicīnas novirziens, kā kara laika (stāvokļa) medicīna. Ārkārtas stāvoklis pilnīgi atbilst kara stāvoklim...


Aha, un tāpēc masveidā jāatlaiž mediķi??

Un kāpēc jāaptur zobārstu darbs?

Atbildēt

švamme

22.03.2020. 20:40

Ir tāds medicīnas novirziens, kā kara laika (stāvokļa) medicīna. Ārkārtas stāvoklis pilnīgi atbilst kara stāvoklim.
Itālijā medicīna jau ir pārslēgusies uz to, jo viņiem vairs neatliek resursu visiem, glābj tikai tos, kam lielākas izredzes izdzīvot, TUR TĀ IR IKDIENA tagad.
Vienīgi tā nedrīkst būt vienpusēja. Ja jau kara stāvoklis, tad arī sodiem par kaitniecību jāatbilst karalaika likumiem. Un, kā visi latvieši varēja vērot pēdējā mēneša notikumus, tādu sodu būtu jābūt jāsaņem vairākiem desmitiem amatpersonu, dažiem no tiem augstāko.
Ja tā nav tad tas ir genocīds.

Atbildēt

Pusvīruss

22.03.2020. 20:19

К бабке неходи tiek izpildīts pasūtījums no kaut kurienes.
Alans Dalles vēl nav aizmirsts ir tikai cits mērogs.

Atbildēt

zaza

22.03.2020. 19:56

»

hm

Droši vien, ka Eiropas naudas vairs nebūs, bankas arī, tāpat ostas un dzelzceļš


Nekā Personīga varēja skaidri saprast - bankas maukas nekādu pretimnākšanu nedos, ja nebūs valsts garantijas. Ja atjaunos 81. pantu, tad valdība pa taisno pludinās nodokļu naudu bankās. Uz garantijām jau ir upurēti visi Eiropas fondi utt. Patiesībā afēristu Airbaltic un citu zaļo kaku glābšanai. Ķirsons gaida miljonus no valsts. Leiputrija uzņēmējiem.

Līdz ar to veselības aprūpe ir jālikvidē

Atbildēt

Viņķele pamet ministres muldēšanas amatu

22.03.2020. 19:47

»

opiska

Paklausieties Ilzītes murgus televizorā


un kļūst par koronavīrusa glābšanas misionāri. Šobrīd viņa ar divriteni dodas uz Latgali. Tur situācija esot kritiska. Rīt viņas maršrutā ieplānota Ventspils, tikai pēc tam seko Kuldīga.

Atbildēt

hm

22.03.2020. 19:46

Droši vien, ka Eiropas naudas vairs nebūs, bankas arī, tāpat ostas un dzelzceļš.
Medicīna ir pakalpojumu nozare. Lai šo pakalpojumu saņemtu, kaut kas jādod pretī, jāpelna.

Atbildēt

Glābšanās ir pašu slīcēju rokās

22.03.2020. 19:36

Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību.

Visi ir dzirdējuši par pasaules valdības plāniem, ierakstīti 8 akmens plāksnēs ASV, Džordrdžijas štatā, attēli un teksti atrodami internetā.

Uzdevums samazināt cilvēku skaitu. Redzam, kā tas notiek. Karadarbība Sīrijā, bet epidēmijas? Koronavīruss? Nomirs maz, bet! Svarīgākais ir izceltā panika visā pasaulē. Kam tas viss? Ne jau, lai pārdotu marles maskas! Vīruss ir tik mazs, ka to neviena maska neaiztur. Mērķis ir panākt globālu vakcināciju pret koronavīrusu. Bet nogalinās tieši pati vakcīna, kura būs obligāta! Cilvēkiem nesaistot nāves gadījumus ar vakcināciju.

Medicīna it kā kalpo cilvēkiem. Bet faktiski nav vērsta uz slimību cēloni, bet to seku kupēšanu. Māca, ka nav zināms, piem., kā ceļas hronisks asinspiediens. Utt. Ārstiem nemāca atrast cēloni slimībai, bet katra medicīnas nozare sadala cilvēka izpēti pa orgāniem, nevis ārstē cilvēku kopumā. Austrumu medicīna ārstē enerģētiskos disbalansus.

Ir pat ārsti, speciālisti, kas ārstē matus. Nav piem ārsta, kas ārstē orgānus, kuru ir visvairāk - muskuļi. Visas cilvēka funkcijas sastāv no muskuļiem. Vai mūsdienu medicina kādu ārstē? Ārsti samaksu saņem par ārstēto daudzumu un ir ieinteresēti, lai slimo būtu vairāk. Veselības aizsardzībā nav neviens interesēts iegūt veselus cilvēkus. Tas attiecas uz visiem medicīnas speciālistiem.

Viss plāns ir iznīcināt iedzīvotājus un pelnīt uz to. Jūs rūgti maldāties, ka ārsti jūs izārstēs!. Tas, ko paši apgūsit un sajutīsit, kā pareizi rīkoties, jūs izārstēs. Domājiet par savu veselību paši! Ieklausieties paši sevī! Tada ir situācija - jūsu veselība ir tikai jūsu problēma!

Atbildēt

opiska

22.03.2020. 19:23

Paklausieties Ilzītes murgus televizorā

Atbildēt

opiska

22.03.2020. 19:22

»

xxx

teorētiski zobārstneicības pakalpojumi, plānveida op tiešām krīzes laikā nav tas svarīgākais


Ja sastrutojis un sāp zobs, pagaidi krīzes beigas

Atbildēt

xxx

22.03.2020. 19:16

teorētiski zobārstneicības pakalpojumi, plānveida op tiešām krīzes laikā nav tas svarīgākais.

Es nepiekristu altaišanai nekādā variantā- dīkstāvei ar valsts pabalstu , piem. zobārstiem šobrīd.

Atbildēt

iestade

22.03.2020. 18:46

Veselības aprūpes iestādes šo murgu saņēma jau ceturtdienas vakarā un jāsniedz atbilde bija jau piektdien. Cenšamies maksimāli cilvēkus pārcelt uz tām funkcijām, kuras paliek. Veselības ministrija grib zināt, cik būs jāatlaiž, un mūsu iestādē tā būs trešdaļa.

Vai Vidiņu ģimenes metastāzei nevajadzētu palasīt Latvijas Satversmi?

111. Valsts aizsargā cilvēku veselību un garantē ikvienam medicīniskās palīdzības minimumu.

Interesanti, kas notiks ar grūtniecēm, ja atlaidīs hepatologus, neirologus, nefrologus utt. Šodien praktiski neviena grūtniecība nav tāda, kas neprasa speciālistus. Vai dzemdības normālos apstākļos nav Satversmes garantētas?

Atbildēt

tieši tā

22.03.2020. 18:27

Vispirms jāglābj partijnieki un augļotāji,reņģēdājiem palielinās nodokļus viss būs o.k.

Atbildēt

pimponis

22.03.2020. 18:19

Par to jau Apinis rakstīja. Veselības aprūpes sistēmā tūlīt atlaidīs 10.000 strādājošo. Nevienam tie ārsti un māsas nav vajadzīgi, izmetīs kā suņus uz ielas.

Jāglābj AirBaltic un bankas

Atbildēt

motorhead 1916

22.03.2020. 17:47

Bet ko, vellos, noziimee teiciens RESPIRATORO ELPCELJU SIMPTOMI? Ir kaadi citi elpcelji ar?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...