Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hmm

19.07.2021. 01:30

Kas īsti notiek?Pilns internets ,piem.telegram kanāls,ar video materiāliem no vakcinācijas centriem arī no Latvijas kuros labi redzams ka cilvēki krīt pēc vakcīnas,bet personāls mēģina filmētājus aizdzīt prom un nerādīt faktus.

Atbildēt

Es

18.07.2021. 10:15

»

Asaka

Kaut mums būtu vairāk tādi gudri, talantīgi cilvēki, kā Šimkus, kuru teiktajā, vērts ieklausīties


Viens otrs varbūt cerēja noklusēt, pārlaist šo laiku, bet īsti nesanāks jau.

Atbildēt

Es

18.07.2021. 10:14

"(..) šī valdība nevis vienkārši neieklausās sabiedrībā (..), bet vispār nepieļauj dialoga iespējamību." Policejiska vara, totalitārims jau nesākas no lieliem ierobežojumiem - raksturs tam ir pakāpenisks, lienošs, nodrošinoties, ka no valsts naudas barotie birokrāti kādā brīdī sāk atbalstīt represijas pret citiem pilsoņiem. Mazās Baltkrievijas dīgtspējīgās sēklas ir klāt jau šodien.

Atbildēt

Shiis nav vakciinas

18.07.2021. 08:31

Vakciinu veesture ir dazhi gadsimti. Novaajinaati patogeeni, viirusu nekaitiigais virsmas olbaltums un taml. Ar shiem RNS produktiem masveida pieredzi ieguust pashlaik. Kas zina, noderees cilveeka genoma mainjas peetiijumos...

Atbildēt

CC

16.07.2021. 19:36

Ir nu gan tupaki! Smadzenes nevar darbināt ar klaviatūru.

Atbildēt

zjb

16.07.2021. 13:07

»

lasītājs

Jā,Liepiņ,vai Jūs varat spēlēt klavieres desmit pirkstiem un divām kājām no lapas?Tas ir kaut kas pavisam cits kā lēti pārdoties skribelējot blēņas.Taisnība,jāatzīst,ka Jūs to darāt ļaujot lasītājiem skaidri saprast-tāds nu tas darbiņš par naudiņu


Jā, "lasītāj", vai tu vari izlaizīt pats savu ānusu? Varu derēt, ka nevari! Ja intelekta attīstības pakāpi mērījam ar šo spēju vai nespēju, tad iznāk, ka esi stulbāks par visparastāko pievārtes kranci

Atbildēt

nešķelsimies

16.07.2021. 11:57

»

Asaka

Kaut mums būtu vairāk tādi gudri, talantīgi cilvēki, kā Šimkus, kuru teiktajā, vērts ieklausīties


vienosimies intensīvās terapija palātā ar katetriem peņos!

Atbildēt

Lasītājs

16.07.2021. 08:12

Kādai Kenijai tad šitais taisās to AstruZeneku dot, ja Āfrika šo preparātu izbrāķēja? Āfrikas kovidpaveidam Astra nepalīdz. Mums tak Astru ieveda, kad Dienvidāfrikas republika atteicās un aizsūtīja Astru uz Dāniju, no Dānijas uz Latviju.

Atbildēt

jautaajums

16.07.2021. 07:13

»

pasaules nelaime

vienmēr glupums, to var likvidēt DAUDZ mācoties un nemuldot par lietām, kuras nezin


Mācoties ko un mācoties kur?Skolu programmās par pasaules kārtību un uzbūvi nekā nav.

Atbildēt

lasītājs

15.07.2021. 23:56

»

bērnudārza bundzinieks

Liepiņa kārtējais pārdošanās akts būtu daļēji attaisnojams kaut vai ar bērnu mūzikas skolas diplomu klavierspēlē


Jā,Liepiņ,vai Jūs varat spēlēt klavieres desmit pirkstiem un divām kājām no lapas?Tas ir kaut kas pavisam cits kā lēti pārdoties skribelējot blēņas.Taisnība,jāatzīst,ka Jūs to darāt ļaujot lasītājiem skaidri saprast-tāds nu tas darbiņš par naudiņu.

Atbildēt

Asaka

15.07.2021. 21:53

Kaut mums būtu vairāk tādi gudri, talantīgi cilvēki, kā Šimkus, kuru teiktajā, vērts ieklausīties!!!

Atbildēt

nejauc

15.07.2021. 19:55

Kariņu ar pauļutu

Atbildēt

bērnudārza bundzinieks

15.07.2021. 19:53

»

lauķis

Gribu atgādināt Liepiņam ka ar šo rakstu tu kļūsti par afēras līdzdalībnieku


Liepiņa kārtējais pārdošanās akts būtu daļēji attaisnojams kaut vai ar bērnu mūzikas skolas diplomu klavierspēlē.

Atbildēt

nesaprotu

15.07.2021. 19:51

šo p.ršanu un d.ršanu.Sērga iet uz leju,antivakseri varētu pateikties sapotētajiem un baudīt dzīvi.Nē,vajag smirdēt karstā vasarā!Un vēl,opozicionār,par algu,protams,iedomājies,ka piektdien tu esi ministrs,bet tev krājumā tikai bezcerīgas lamas?

Atbildēt

lauķis

15.07.2021. 19:01

Gribu atgādināt Liepiņam ka ar šo rakstu tu kļūsti par afēras līdzdalībnieku.

Atbildēt

nepaliec mājās

15.07.2021. 18:56

Hroniskais kovid.
Daudzos miljonus, kas iekrituši uz globālo afēru un noticējuši varas un farmas kopējām rūpēm par viņu veselību, sagaida nākamais pārsteigums. Sākas ikmēneša injekciju testi.

Protams, pārsteigums tas ir tikai tiem, kuri neinteresējas par to, kā strādā Farmas industrija, bet tikai pērk tabletes un špricē visu, ko tā saka. Varbūt arī viņiem tas patiesībā nav nekāds pārsteigums un viņi to pieņems tikpat mierīgi, kā visas līdzšinējās izdarības.

Bet Farmas kartelis dara to, ko tas dara vienmēr. Tagad tas atradis jaunu veidu, kā medīt ļaudis, kuriem jau ir dažādas hroniskas kaites. Viena afēŗas daļa bija pārliecināt viņus, ka šīs kondīcijas un jau esošās kaites ir kovids, tad tika izstrādāta un tiek uztiepta injekcija pret to. Un tagad notiek nākamā fāze – Farma izgudrojusi jaunu jēdzienu, ko varētu dēvēt kā ‘ilgtermiņa kovidnieks’ – angliski tas saucas “kovid long hauler” Tas apvieno visas šīs kaites un problēmas zem viena jumtiņa un piedāvā savu risinājumu – vēl vairāk injekciju.

Zem šīs stratēģijas ir pilnīgi vienalga, kāda ir patiesā katras slimības sakne. Tie, kas cieš no hroniskā noguruma, elpas trūkuma, artrīta, neskaidras apziņas, enerģijas samazinājuma un visa kā cita, tagad tiek apzīmēti kā ‘ilgtermiņa kovidnieki’ Kaut arī patiesībā visas šīs problēmas ļoti bieži jau ir dažādu medikamentu lietošanas blaknes, kas nekad neārstē cēloni, tikai nodzen simptomus uz kādu brīdi.

Tam visam klāt nāk pusotru gadu ilgstošās histērijas sekas, izolācija, stress, bailes, daudziem situācija pasliktinājusies tieši pēc nesaprotamiem ārstēšanas protokoliem ar spēcīgām ķīmiskām zālēm un plaušu ventilatoriem. Tas ir vesels komplekts ar kaitēm, kas cilvēkam jau bija un ko viņš ir dabūjis kā sekas no ārstēšanas pret ‘kovid’, ar ko tas viss tika apzīmēts. Un tagad visu to kopā nosauc par hronisko kovidu. Nu kur var iet vēl tālāk pilnīgā stulbumā?

Bet var. Britu pētījums apliecina, ka vairāk kā miljons iedzīvotāju tur šobrīd jau cieš no šādām problēmām tieši pēc ‘atveseļošanās’ no vīrusa. Bet tas neizdala to, cik no šīm problēmām viņiem bija jau pirms ārstēšanas un ko viņi ieguva tieši no tās – šeit parādās visas histērijas laikā savāktais uzkrājums, kad nekas netika normāli diagnosticēts, jo veica tikai kovid testus un nekas cits vispār neeksistēja.

Protams, ka tā saucamā tradicionālā medicīna jau tāpat reti kad spēj noteikt patiesos kādas slimības iemeslus. Un kā viņi vispār var izvērtēt lokdaunu un stresa radītās sekas un nemitīgo baiļu atmosfēras izraisītos bojājumus? Nekā nevar – tieši tāpēc ir ievests šis jaunais termins, zem kura tas viss arī tiek pabāzts. Un tagad britu zinātnes spīdekļi grib visu šo komplektu nosaukt par hroniskām kovid sekām un piedāvā to visu ārstēt ar vēl vairāk potēm.

Tāpēc ir uzsākts jauns klīniskais pētījums, kurā 40 šādi hroniskie ‘kovid slimnieki’ saņems vēl vairākas papildus injekcijas. Britu preses rakstā par šo tēmu atzīmēts arī tas, ka žurnāls Lancet jau ir publicējis pētījumu par to, ka apsekojot vairāk kā 900 šādus jaunizgudrotos hroniskos slimniekus, vairāk kā pusei sākotnēji uzlabojies veselības stāvoklis pēc pirmās un otrās injekcijas, tomēr tāds efekts bijis īslaicīgs.

Citiem vārdiem sakot, Farmas loģika ir tajā, ka tādā gadījumā jāšpricē vēl daudz biežāk un kāpēc gan ne katru mēnesi? Un te jau parādās arī 15 mārciņas par poti, ko tas izmaksā, acīmredzot, ka šīs ikmēneša potes valsts vairs neapmaksās.

Tā pamazām ļaudis tiek noskaņoti uz Farmas gigantu patiesajiem nodomiem – narko dīleri tieši tāpat pirmās dozas iedod par velti, uzsēdina cilvēkus uz narkotiku atkarības un tad jau viņi paši pērk attiecīgās substances. Farma var sākt savu lielo pļauju un ražas ievākšanu – tirgot injekcijas pret iepriekšējo injekciju radīto postu, kas vēl vairāk sadragās ļaužu veselību un tā uz priekšu – tas ir tiešais ceļš uz sabiedrības likvidāciju. Un pats traģiski komiskākais tajā visā ir tas, ka šie ļaudis līdz kapa malai turpinās ticēt, ka ir saslimuši ar to, kā nav un nesapratīs, kā Farma savu radīto postu slēpj ar vēl vairāk toksiskām zālēm.

Atbildēt

Liepiņ,

15.07.2021. 18:42

kāpēc neuzrakstīji , ka minētās vakcīnas NAV vakcīnas , bet gan ir preparāti ,kuri iedarbojas gēnu līmenī?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

21

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

Foto1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt! Visu un daudz! Nesertificētas sejas maskas, 4 miljonus vakcīnu - paliks pāri, atdosim Āfrikai. Nedrošus testus par 15 miljoniem. Salātu receptes par pusmiljonu... Un, kad par to vajadzēs atdot parādus, tad jau spēkā būs cita devīze: “Pēc mums kaut vai grēku plūdi!” (Ludviķis XV). 
Lasīt visu...

21

Modelēšana – “KO DARĪT?”

FotoNesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”, “Stabilitātei” un “Tautas kalpi”. Dialogs beidzot ir sācies, un, iespējams, organizāciju loks paplašināsies. Tā kā es neesmu “pirdis dīvānā” un tikai driķējis rakstus, lai gan vārdam ir liels spēks, bet arī piedalījies vairākos pasākumos pret pašreizējo varu, atļaušos izteikt savas domas un dot dažus padomus.
Lasīt visu...

21

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

FotoČinavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par tūkstošiem salauztu likteņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...