Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hmm

19.07.2021. 01:30

Kas īsti notiek?Pilns internets ,piem.telegram kanāls,ar video materiāliem no vakcinācijas centriem arī no Latvijas kuros labi redzams ka cilvēki krīt pēc vakcīnas,bet personāls mēģina filmētājus aizdzīt prom un nerādīt faktus.

Atbildēt

Es

18.07.2021. 10:15

»

Asaka

Kaut mums būtu vairāk tādi gudri, talantīgi cilvēki, kā Šimkus, kuru teiktajā, vērts ieklausīties


Viens otrs varbūt cerēja noklusēt, pārlaist šo laiku, bet īsti nesanāks jau.

Atbildēt

Es

18.07.2021. 10:14

"(..) šī valdība nevis vienkārši neieklausās sabiedrībā (..), bet vispār nepieļauj dialoga iespējamību." Policejiska vara, totalitārims jau nesākas no lieliem ierobežojumiem - raksturs tam ir pakāpenisks, lienošs, nodrošinoties, ka no valsts naudas barotie birokrāti kādā brīdī sāk atbalstīt represijas pret citiem pilsoņiem. Mazās Baltkrievijas dīgtspējīgās sēklas ir klāt jau šodien.

Atbildēt

Shiis nav vakciinas

18.07.2021. 08:31

Vakciinu veesture ir dazhi gadsimti. Novaajinaati patogeeni, viirusu nekaitiigais virsmas olbaltums un taml. Ar shiem RNS produktiem masveida pieredzi ieguust pashlaik. Kas zina, noderees cilveeka genoma mainjas peetiijumos...

Atbildēt

CC

16.07.2021. 19:36

Ir nu gan tupaki! Smadzenes nevar darbināt ar klaviatūru.

Atbildēt

zjb

16.07.2021. 13:07

»

lasītājs

Jā,Liepiņ,vai Jūs varat spēlēt klavieres desmit pirkstiem un divām kājām no lapas?Tas ir kaut kas pavisam cits kā lēti pārdoties skribelējot blēņas.Taisnība,jāatzīst,ka Jūs to darāt ļaujot lasītājiem skaidri saprast-tāds nu tas darbiņš par naudiņu


Jā, "lasītāj", vai tu vari izlaizīt pats savu ānusu? Varu derēt, ka nevari! Ja intelekta attīstības pakāpi mērījam ar šo spēju vai nespēju, tad iznāk, ka esi stulbāks par visparastāko pievārtes kranci

Atbildēt

nešķelsimies

16.07.2021. 11:57

»

Asaka

Kaut mums būtu vairāk tādi gudri, talantīgi cilvēki, kā Šimkus, kuru teiktajā, vērts ieklausīties


vienosimies intensīvās terapija palātā ar katetriem peņos!

Atbildēt

Lasītājs

16.07.2021. 08:12

Kādai Kenijai tad šitais taisās to AstruZeneku dot, ja Āfrika šo preparātu izbrāķēja? Āfrikas kovidpaveidam Astra nepalīdz. Mums tak Astru ieveda, kad Dienvidāfrikas republika atteicās un aizsūtīja Astru uz Dāniju, no Dānijas uz Latviju.

Atbildēt

jautaajums

16.07.2021. 07:13

»

pasaules nelaime

vienmēr glupums, to var likvidēt DAUDZ mācoties un nemuldot par lietām, kuras nezin


Mācoties ko un mācoties kur?Skolu programmās par pasaules kārtību un uzbūvi nekā nav.

Atbildēt

lasītājs

15.07.2021. 23:56

»

bērnudārza bundzinieks

Liepiņa kārtējais pārdošanās akts būtu daļēji attaisnojams kaut vai ar bērnu mūzikas skolas diplomu klavierspēlē


Jā,Liepiņ,vai Jūs varat spēlēt klavieres desmit pirkstiem un divām kājām no lapas?Tas ir kaut kas pavisam cits kā lēti pārdoties skribelējot blēņas.Taisnība,jāatzīst,ka Jūs to darāt ļaujot lasītājiem skaidri saprast-tāds nu tas darbiņš par naudiņu.

Atbildēt

Asaka

15.07.2021. 21:53

Kaut mums būtu vairāk tādi gudri, talantīgi cilvēki, kā Šimkus, kuru teiktajā, vērts ieklausīties!!!

Atbildēt

nejauc

15.07.2021. 19:55

Kariņu ar pauļutu

Atbildēt

bērnudārza bundzinieks

15.07.2021. 19:53

»

lauķis

Gribu atgādināt Liepiņam ka ar šo rakstu tu kļūsti par afēras līdzdalībnieku


Liepiņa kārtējais pārdošanās akts būtu daļēji attaisnojams kaut vai ar bērnu mūzikas skolas diplomu klavierspēlē.

Atbildēt

nesaprotu

15.07.2021. 19:51

šo p.ršanu un d.ršanu.Sērga iet uz leju,antivakseri varētu pateikties sapotētajiem un baudīt dzīvi.Nē,vajag smirdēt karstā vasarā!Un vēl,opozicionār,par algu,protams,iedomājies,ka piektdien tu esi ministrs,bet tev krājumā tikai bezcerīgas lamas?

Atbildēt

lauķis

15.07.2021. 19:01

Gribu atgādināt Liepiņam ka ar šo rakstu tu kļūsti par afēras līdzdalībnieku.

Atbildēt

nepaliec mājās

15.07.2021. 18:56

Hroniskais kovid.
Daudzos miljonus, kas iekrituši uz globālo afēru un noticējuši varas un farmas kopējām rūpēm par viņu veselību, sagaida nākamais pārsteigums. Sākas ikmēneša injekciju testi.

Protams, pārsteigums tas ir tikai tiem, kuri neinteresējas par to, kā strādā Farmas industrija, bet tikai pērk tabletes un špricē visu, ko tā saka. Varbūt arī viņiem tas patiesībā nav nekāds pārsteigums un viņi to pieņems tikpat mierīgi, kā visas līdzšinējās izdarības.

Bet Farmas kartelis dara to, ko tas dara vienmēr. Tagad tas atradis jaunu veidu, kā medīt ļaudis, kuriem jau ir dažādas hroniskas kaites. Viena afēŗas daļa bija pārliecināt viņus, ka šīs kondīcijas un jau esošās kaites ir kovids, tad tika izstrādāta un tiek uztiepta injekcija pret to. Un tagad notiek nākamā fāze – Farma izgudrojusi jaunu jēdzienu, ko varētu dēvēt kā ‘ilgtermiņa kovidnieks’ – angliski tas saucas “kovid long hauler” Tas apvieno visas šīs kaites un problēmas zem viena jumtiņa un piedāvā savu risinājumu – vēl vairāk injekciju.

Zem šīs stratēģijas ir pilnīgi vienalga, kāda ir patiesā katras slimības sakne. Tie, kas cieš no hroniskā noguruma, elpas trūkuma, artrīta, neskaidras apziņas, enerģijas samazinājuma un visa kā cita, tagad tiek apzīmēti kā ‘ilgtermiņa kovidnieki’ Kaut arī patiesībā visas šīs problēmas ļoti bieži jau ir dažādu medikamentu lietošanas blaknes, kas nekad neārstē cēloni, tikai nodzen simptomus uz kādu brīdi.

Tam visam klāt nāk pusotru gadu ilgstošās histērijas sekas, izolācija, stress, bailes, daudziem situācija pasliktinājusies tieši pēc nesaprotamiem ārstēšanas protokoliem ar spēcīgām ķīmiskām zālēm un plaušu ventilatoriem. Tas ir vesels komplekts ar kaitēm, kas cilvēkam jau bija un ko viņš ir dabūjis kā sekas no ārstēšanas pret ‘kovid’, ar ko tas viss tika apzīmēts. Un tagad visu to kopā nosauc par hronisko kovidu. Nu kur var iet vēl tālāk pilnīgā stulbumā?

Bet var. Britu pētījums apliecina, ka vairāk kā miljons iedzīvotāju tur šobrīd jau cieš no šādām problēmām tieši pēc ‘atveseļošanās’ no vīrusa. Bet tas neizdala to, cik no šīm problēmām viņiem bija jau pirms ārstēšanas un ko viņi ieguva tieši no tās – šeit parādās visas histērijas laikā savāktais uzkrājums, kad nekas netika normāli diagnosticēts, jo veica tikai kovid testus un nekas cits vispār neeksistēja.

Protams, ka tā saucamā tradicionālā medicīna jau tāpat reti kad spēj noteikt patiesos kādas slimības iemeslus. Un kā viņi vispār var izvērtēt lokdaunu un stresa radītās sekas un nemitīgo baiļu atmosfēras izraisītos bojājumus? Nekā nevar – tieši tāpēc ir ievests šis jaunais termins, zem kura tas viss arī tiek pabāzts. Un tagad britu zinātnes spīdekļi grib visu šo komplektu nosaukt par hroniskām kovid sekām un piedāvā to visu ārstēt ar vēl vairāk potēm.

Tāpēc ir uzsākts jauns klīniskais pētījums, kurā 40 šādi hroniskie ‘kovid slimnieki’ saņems vēl vairākas papildus injekcijas. Britu preses rakstā par šo tēmu atzīmēts arī tas, ka žurnāls Lancet jau ir publicējis pētījumu par to, ka apsekojot vairāk kā 900 šādus jaunizgudrotos hroniskos slimniekus, vairāk kā pusei sākotnēji uzlabojies veselības stāvoklis pēc pirmās un otrās injekcijas, tomēr tāds efekts bijis īslaicīgs.

Citiem vārdiem sakot, Farmas loģika ir tajā, ka tādā gadījumā jāšpricē vēl daudz biežāk un kāpēc gan ne katru mēnesi? Un te jau parādās arī 15 mārciņas par poti, ko tas izmaksā, acīmredzot, ka šīs ikmēneša potes valsts vairs neapmaksās.

Tā pamazām ļaudis tiek noskaņoti uz Farmas gigantu patiesajiem nodomiem – narko dīleri tieši tāpat pirmās dozas iedod par velti, uzsēdina cilvēkus uz narkotiku atkarības un tad jau viņi paši pērk attiecīgās substances. Farma var sākt savu lielo pļauju un ražas ievākšanu – tirgot injekcijas pret iepriekšējo injekciju radīto postu, kas vēl vairāk sadragās ļaužu veselību un tā uz priekšu – tas ir tiešais ceļš uz sabiedrības likvidāciju. Un pats traģiski komiskākais tajā visā ir tas, ka šie ļaudis līdz kapa malai turpinās ticēt, ka ir saslimuši ar to, kā nav un nesapratīs, kā Farma savu radīto postu slēpj ar vēl vairāk toksiskām zālēm.

Atbildēt

Liepiņ,

15.07.2021. 18:42

kāpēc neuzrakstīji , ka minētās vakcīnas NAV vakcīnas , bet gan ir preparāti ,kuri iedarbojas gēnu līmenī?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...