Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he, he

20.09.2022. 11:17

»

Vates nopietni satraukušās, nedrīkst taču neko attīstīt, jo sliktāks ekipējums Latvijas armijai jo labāk. Raksta autors nav izņēmums. Kāpēc mums būtu jāpērk kaut kādi sūda poļu Polaris, it kā paši nemācētu labāk uzbūvēt. Un par tām piegādes ķēdēm sviests, gribētu redzēt kur Polaris uz vietas saražo ...


Vietējie naciki grib turpināt zagt. Atraduši vienu pamuļķi ministru, kurš neko nesaprot, un izmantojot viņa dumjību atkal grib veidot shēmas kā zagt Latvijas valsts naudu. Un kad kāds sāk pret šo zagšanu iebilst, tad viņš kā vienmēr tādos gadījumos tiek apsaukāts par Kremļa un Putina aģtentu.

Atbildēt

20.09.2022. 10:50

Vates nopietni satraukušās, nedrīkst taču neko attīstīt, jo sliktāks ekipējums Latvijas armijai jo labāk. Raksta autors nav izņēmums. Kāpēc mums būtu jāpērk kaut kādi sūda poļu Polaris, it kā paši nemācētu labāk uzbūvēt. Un par tām piegādes ķēdēm sviests, gribētu redzēt kur Polaris uz vietas saražo nepieciešamo elektroniku, ko bāž iekšā mūsdienu auto. Tāpat sūta no ārpasaules, kā visi citi auto grandi. Un par korupciju, pat sūtot no Čehijas pamanās apzagties, paskatoties nesenos atgadījumus.

Atbildēt

Nu

19.09.2022. 16:03

»

Mak gai vers

...


Labāk tomēr bobikus caur Kazahiju vest iekšā. Vai atcelt sankcijas ekskluzīvi uz bobikiem un bobiku rezerves daļām. Daces tomēr nav tas. Tur baigi daudz jāmet ārā, bet tad kad to izdarīs, tad tas verķis vairs nebrauks. Bobiku var sataisīt jebkurā vietā ar dzelzi īsā kātā, dzelzi garā kātā un maģisko vārdu.

Atbildēt

Mak gai vers

19.09.2022. 15:02


Daram tā ,
pērkam no rumāņiem dacītes duster mazos apvidniekus, par to naudu sanāk 9gab. (jauna 10 500e/gab.)
Izplēšam paklājus noskrūvējam durvis , pieliekam motora aizsargu.
( vai pasūtam spec partiju bez apdares utt., ir variants arī ārpuss eu pirkt suzuki )

Četratā nav jāvizinās , divu kaujinieku vienība ar javelin.
Ja kas nopietns tiek bojāts kara laukā - netērējam laiku,
ņemam nākamo dacīti un karojam pret okupantiem tālāk.

Iegūstam uzreiz testētu pārbaudītu rūpnieciski ražotu auto , bez orkpakalpiņu korumpantiem.
Pinīgi visur protams ar to neizbraukt,bet
plusi auto neliels viegls lēts un nav jādomā tas kas citur sen jau tiek ražots.
(nauda nepaliks Lv jā, bet tāpat tam foxam visas daļas no ārzemēm nāk ,
tik vien kā vietējā virtuvē uz ķebļa samontētas )

Alkatīgie ražotāji sen jau neciena patērētājus-dārgi vairs nenozīmē labi.
Lv vienu primitīvu tiltu par 2miljardiem nevar pabeigt,
tā kā slapjie sapņi par atomstacijām vai nopietnu autobūvi ir vispār nereāli.
Uztaisīt vienu auto prototipu ir nieks , bet sākt masveida ražošanu ir 1000reizes sarežģītāk.

Atbildēt

Nu

18.09.2022. 18:45

»

kode

Tagad vēroju FREEDOM


Krieviem arī interesanti. It kā kādi jau esot Ukrainā. Krievi izsludinājuši prēmiju, ja šito kāds noķers un atnesīs. Gan jau ukri pārdos.

Atbildēt

?

18.09.2022. 16:24

»

kode

Tagad vēroju FREEDOM


Tu par to bezpilotnieku par kuru ziņoja jau pirms gadiem četriem un kas bija kopējs Igaunijas, Latvijas un Somijas projekts?

Atbildēt

kode

18.09.2022. 14:57

Tagad vēroju FREEDOM.
Igauņi iegādājušies vai būvēs zemes bezpilotniekus. Nestspēja 700kg. Video iespaodogs. 😍
Mūsējie "hazikus" vairos.
Nožēlojami.
PS: ja ir interaktīvā TV, skataties apm.pl.15.50

Atbildēt

Nu

18.09.2022. 13:15

»

Hizzo

Tā vien liekas, ka raksta autors ir parasts "dīvānā pird..s"-provokators. Loģiski, ka jebkurai kara tehnikai ir nepieciešama remonta bāze ar specifiskām iekārtām un zinošiem darbiniekiem. Tas viss ir jāuztur, jāapmāca darbinieki, utt., utjp. Ja brīvā brīdī tā bāze ražo kādu tehniku armijas vajadzībai...


Pēc būtības jau autoram ir taisnība, tikai ir viena nianse. Ja šī bezjēdzīgā un nevajadzīgā Antilope Gnu ir jāpērk no poļiem vai vietējiem, un nepirkt nedrīkst, jo tad nauda nebūs iztērēta un ASV vēstniecība kauninās, tad labāk lai to naudu savāc vietējie. Pabraukāsies pa Ādažiem siltā un saulainā laikā, kas tur slikts. Un tehniskie parametri ir pilnīgi pie vienas vietas. Protams, ka medību UAZ ir 15 reizes lētāks un tikpat labāks. Bet būs grūti to uzdot par vietējo ražojumu.

Atbildēt

Hizzo

18.09.2022. 12:34

Tā vien liekas, ka raksta autors ir parasts "dīvānā pird..s"-provokators. Loģiski, ka jebkurai kara tehnikai ir nepieciešama remonta bāze ar specifiskām iekārtām un zinošiem darbiniekiem. Tas viss ir jāuztur, jāapmāca darbinieki, utt., utjp. Ja brīvā brīdī tā bāze ražo kādu tehniku armijas vajadzībai, kur problēma? Tas cik no tehnikā ietilpstošā ir pašu ražojums ir tikai iespēju jautājums.

Atbildēt

Zinātājhs

18.09.2022. 11:24

Lai taču ražo, jebkurā gadījumā tas ir stratēģiski pareizāk ka viss notiek šeit. Laikam raksta autoram nav iedevuši uz ķepu vai nelaiž pie naudas siles.

Atbildēt

Хм

18.09.2022. 10:38

»

Porš

Nevienam tev nekas nav jāskaidro, ja tu māki runār teroristu valodā tad vācies tur kur krievu kreiseris


Тупеете на глазах) но это же и хорошо властям, зачем им думающий избиратель) кинь ему палку " Против русских" , он и будет её радостно грызть. А в это время можно свои дела делать, периодически подкидывая новые косточки, "грызи, грызи, не отвлекайся, не мешай серьёзным людям делами заниматься". И работает же!

Atbildēt

Bla bla bla

18.09.2022. 09:50

»

Atbilde

Arābi paši tiks galā, bet tādiem, kā tu, vajag palīdzēt


Un ja viņiem neviens nepalīdzētu tad močīt viņus būs vēl vieglāk, vai ne?

Atbildēt

Atbilde

18.09.2022. 09:34

»

Bla bla bla

Un arābus


Arābi paši tiks galā, bet tādiem, kā tu, vajag palīdzēt.

Atbildēt

Bija viens kantoris Artis uztaisīja divus

18.09.2022. 09:21

»

politikas zinātnes doktors, zemesargs artis pabriks

Galvenais arguments, kāpēc Fokss ir nekas cits kā šķērdēta(NOZAGTA) valsts nauda, ir šī projekta kuratoru godprātība(MANTKĀRĪBA


VALIC izveidots Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra (VAMOIC) strukturālās reorganizācijas rezultātā. Iepriekš VAMOIC atbildībā esošās materiāltehnisko līdzekļu iepirkuma funkcijas un uzsāktā nodrošinājuma reforma, tai skaitā izpildē esošie uzdevumi, nodoti VALIC. Tā uzdevums būs nodrošināt pilnu individuālā ekipējuma loģistikas cikla pārvaldību, no iegāžu plānošanas līdz materiāltehnisko līdzekļu utilizācijai. Savukārt VAMOIC turpmāk būs atbildīgs par aizsardzības infrastruktūras attīstību un pārvaldību.

Atbildēt

Ervīns Kopeika gatavo atbildi

18.09.2022. 09:11

»

labus

.."Bet viens gan man ir skaidrs- pabriks ir nejēga, kuru nedrīkst laist tuvumā pie nodokļu maksātāju naudas


Ko tieši valsts prezidenta Egila Levita padomnieces Sarmītes Ēlertes dēls Krišs paveicis par aptuveni 1900 eiro mēnešalgu, ko viņš saņem Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra Tirgus izpētes un plānošanas nodaļas vadītāja amatā, kurā viņš pēc neveiksmīgās "debijas" darbā Izglītības un zinātnes ministrijā bez konkursa tika apstiprināts 2020.gada jūlija sākumā?

Atbildēt

Atbilde

18.09.2022. 08:45

»

Bla bla bla

Pēc tādas loģikas angļu valoda arī ir teroristu valoda jo jeņķi karo krietni vairāk nekā krievi


Ja kādus vajag močīt, tad tikai tevi ar visu raškas kompašku

Atbildēt

Bla bla bla

18.09.2022. 08:40

»

Porš

Nevienam tev nekas nav jāskaidro, ja tu māki runār teroristu valodā tad vācies tur kur krievu kreiseris


Pēc tādas loģikas angļu valoda arī ir teroristu valoda jo jeņķi karo krietni vairāk nekā krievi.

Bet paga, kad jeņķi močī arābus Irākā tad tas laikam neskaitas. Arābi taču nav hoholi, arābus ir drīkst močīt cik vien vēlas.

Atbildēt

labus

18.09.2022. 00:52

»

ASV protektorāts Latvija

Atbilde uz visiem jautājumiem ir vienkārša- lai paši vispirms sāk ražot un tirgot un, ja pasaulē šo invalīdu vāģi pirks un tas būs konkurētspējīgs ar ārvalstu ražojumiem, tad to var pirkt arī par Latvijas nodokļu maksātāju naudu, un nevis otrādi - attīstīs ražošanu un sāks biznesu par Latvijas nodokļu...


.."Bet viens gan man ir skaidrs- pabriks ir nejēga, kuru nedrīkst laist tuvumā pie nodokļu maksātāju naudas."
_ šeit pievienojos pilnībā.
Interesanti, kāpēc gan mūsu daudzie uzraudzības dienesti ilgstoši tik maigi izturas pret šitās ministrijas (un personas) iepirkumiem ...??

Atbildēt

Хм

17.09.2022. 23:57

»

Antūns

A ko Tu te meklē? Tinies uz savu xmRU un nesmirdi


По теме сказать же нечего? Вот поэтому и живём так, как живём, что смотришь на язык комментария, а не на его смысл.

Atbildēt

Nu

17.09.2022. 21:50

»

fakts

Karā visi transportlīdzekļi ir noderīgi, ja tos pareizi izmanto. Ne jau velti krievu okupanti Ukrainā tā baidās no velosipēdistiem


Krievu okupanti īpaši ne no kā nebaidās. Ukraiņu ofensīva ir novedusi tikai pie ukraiņu dzīvā spēka zaudējumiem. Beigsies jau tieši tāpat kā Vācijas Ardēnu ofensīva. Bet stāsts jau nav par Ukrainu. Latvijā jau vispār karot nav jēgas. Jo, ar modernajām kara medotēm, te vispār var tikai kamikadzes tēlot. Var jau Latviju pataisīt par ASV un Krievijas pretstāvēšanas placdarmu tāpat kā Ukrainu. Tikai slapja vieta pāri paliks no Latvijas.
Nevienam šāda "varonība"nav vajadzīga. Diez vai latvietim, kas nav sasmērējies ar nepareizajiem politiķiem, ir liela atšķirība dzīvot zem jeņķa vai krieva. Kaut gan - ir. Zem krieva apkure ir gandrīz par velti.

Atbildēt

Nu

17.09.2022. 20:44

»

AA

Ja LV var saražot kaut vai vienu skrūvi priekš armijas - URĀ .... lABS SĀKUMS


Sākums ta labs. Tikai - ja priekš citas armijas. Tas, vismaz, ļautu izdarīt pieņēmumu, ka skrūve ir izgājusi visus izmēģinājumus un pieņemta apbruņojumā. Militāro tehniku netaisa un nepieņem Dambja garāžā. To projektē un būvē atbilstoši uzstādījumiem un, pēc tam, tā iziet valsts sertifikāciju ar visiem iespējamajiem izmēģinājumiem. Bet ne jau šeit. Fufelis tas viss ir. Bet nav jau žēl - lai vietējie kādu rubuli nopelna. Jo jēga no tā vai šitas, Polaris vai vienalga kas ir identiska. Tās nav.

Atbildēt

AA

17.09.2022. 20:26

Ja LV var saražot kaut vai vienu skrūvi priekš armijas - URĀ .... lABS SĀKUMS

Atbildēt

Antūns

17.09.2022. 20:19

»

vnkEX

autors ir rašists un vatņiks. un nevajag taisnoties. autor, stādies priekšā ar īsto vārdu, nopirksim tev biļeti uz laimes (putina) zemi


Vispār jau autors lobē Polaris. Un tas ir kaimiņu, NATO valsts produkts. Kur piegādes ķēdes , cik saprotu ir lokālas- ar vietējiem ražotājiem. Par to ka piegāžu ķēžu neuzticamība/neprognozējamība šobrīd ir aktuāla- tur gan autoram taisnība.

Atbildēt

Nu

17.09.2022. 20:14

»

Piecu

Kas šīs kakas sacer, kādēļ neparakstās ar savu vārdu...


Lidmašīnu ražotnes? Tad Latvijas kara aviāciju apgādā viņi? Tas kukuruzņiks ir "Made in Latvia"? Nu labi, lai būtu. Bet viņš ir viens, vairāk nav. Tad, varbūt, jāsaka vienskaitlī - Lidmašīnas ražotne? Ļoti jau nu atgādina AN-2, bet varbūt tas ir optisks māns.

Atbildēt

tralala

17.09.2022. 19:52

Protams, kremliniem caur puķēm jābīda propaganda ka Latvijai nekādu armiju nevajag.

Atbildēt

politikas zinātnes doktors, zemesargs artis pabriks

17.09.2022. 18:45

Galvenais arguments, kāpēc Fokss ir nekas cits kā šķērdēta(NOZAGTA) valsts nauda, ir šī projekta kuratoru godprātība(MANTKĀRĪBA).

Atbildēt

Kira

17.09.2022. 17:06

»

Хм

Успехов


Kamēr kādus pāris desmitus tūkstošu bomžu nedeportēts uz rodinu, tikmēr tādi XM latviijci turpinās ņirgāties par jums un Latviju..

Atbildēt

Jūsmiņš

17.09.2022. 14:23

»

Nosaukums

Kāpēc nevar nosaukt latviski


Vislabāk - Bļodniece

Atbildēt

Gustavs

17.09.2022. 11:52

Jāteic ka te maz rakstu kas ir vairāk vai mazāk uzticami, tagad-priekšvēlēšanu laikā. Kas ir pilnīgi skaidrs-tas ir tas ka lielākā daļa latviijci te nemaz negrasās integreties, tapēc aicinu visus www.manabalss.lv parakstīties par viņu repatriāciju.

Atbildēt

Mafija

17.09.2022. 10:48

»

Pret Libeku

Arnolda murgi nr. 2! #Latvija Pakļas Vietā


Arnoldam ceļā nestājies, viņš vel joprojam visu kārto pēc 90. gadu saprašanas. Un redzot kādi kadri ir savākti LPV, saprotams, ka zemak krist nav kur. Vel Haritonovs, Kononovs un Uļmans pietrūkst…

Atbildēt

tās ar kurām nositas

17.09.2022. 10:41

»

Piecu

Kas šīs kakas sacer, kādēļ neparakstās ar savu vārdu...


??? vispirms to pofig vajag notestēt, tad lietot un ražot masveidā...ko nu mēs katrs pofig čangalīts savā pofig malkas 'škūnī', to PAR SAVU NAUDU!!!!!!

Atbildēt

līdzīgu...pofig līdzīgu, pofig līdzīgu čangalim

17.09.2022. 10:37

vispār jau ražo ieroču, kara mašīnu lētas kartona, pofig līdzīgas, kopijas mānekļus, pat Himars...ruan jau par cenu, stipri jau daudz grib pofig cilvēkiem līdzīgie nozagt...bet, salīdzinot ko nazaga viņu 3A, protams, kapeikas.......lotgola paliek lotgola

Atbildēt

Хм

17.09.2022. 10:26

»

Piecu

Kas šīs kakas sacer, kādēļ neparakstās ar savu vārdu...


Про одно слышал, легкомоторные делают. А кто ещё?

Atbildēt

Piecu

17.09.2022. 10:23

Kas šīs kakas sacer, kādēļ neparakstās ar savu vārdu?

Es, piemēram, esmu ļoti priecīgs, ka LV veidojas kādas iestrādnes. Mums bija ļoti daudz komandu, kas pasaules līmenī apkalpoja dažādās sacensībās braukt gribētājus, tai skaitā nodarbinot inženierus ar CAD programmām. Šis rezultāts ir lieliska iestrādne savai ražošanai.
Rezervesdaļas izdomās kā saražot, kā arī varēs iedot citiem saražot, līdzīgi kā tagad cilvēki LV drukā granātām astes vai taisa bruņu elementus.

Starpcitu gudrinieki, zināt ka LV ir vairākas lidmašīnu ražotnes?

Atbildēt

ko te piebilst...

17.09.2022. 05:59

tiešām pajols...noziegums pret valsti ir mūsu (tautas) naudas atdošana militārajām haizivīm.
Izteikts kalpa sindroms.
Tad jau labāk iet kājām...tāpat no šiem braucamajiem jēgas nav !!!

Atbildēt

Pret Libeku

17.09.2022. 02:22

Arnolda murgi nr. 2! #Latvija Pakļas Vietā

Atbildēt

vnkEX

16.09.2022. 23:40

autors ir rašists un vatņiks. un nevajag taisnoties. autor, stādies priekšā ar īsto vārdu, nopirksim tev biļeti uz laimes (putina) zemi!

Atbildēt

Ziņotājs no valdības

16.09.2022. 23:08

Latvijas prostāts Papriks gatavo MK lēmumu par ceļu asfaltēšanu Latgalē.Būs kā Ukrainā ar tādu pašu prostūtu Žļenski.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....