Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nora

17.08.2017. 09:43

Deģenerācija sākas no augšas

Atbildēt

ivo

01.08.2017. 13:32

Trešo ,,Atmodu,,sarīkoja komunisti ar VDK darbinieikiem,Interfronti un Tautas fronti vadīja čekas darbinieki,tauta gaidīja vecos K.Ulmaņ laiku,izcepa G.Ulmani,un viņu vadīja Vdk darbinieki,un visus nākošos prezidentus.Augstākaja padomē atradās 76.procenti,vdk darbinieku.Kādreiz Ļeņins teca,ka latvietis nevar būt par prezidentu,vīņš ir pavēļu izpildītājs,labi var pakļaut,labs karotājs.Vini 3.atmodu gatavoja 3.g.viņiem bija sastadīta valdība,kura veica valsts mantas izzagšanu,un zog uz velna paraušanu,VDk dokumentus paņema Dobelis ar savu komandu kurš uzlauza VDk biroja telpu,kur glabajās anketes.

Atbildēt

Vai

01.08.2017. 08:07

nebūtu labāk gansus iemidzināt uz visiem laikiem, lai nebūtu jāmodina 4-5-6 reizes? Vienalga nav nekāds labums no šiem pēc atmodināšanas, stulbie nelieši tūlīt atkal aizmieg savā lopu miegā.

Atbildēt

Realitāte

31.07.2017. 20:01

4.Atmoda ir neiespējama, var tik sapņot...

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

31.07.2017. 00:28

»

Edge

"Ja likumi ir pretrunā tikumiem" (Alexis de Tocqueville), tad nekad 18.novembra republiku neatjaunot - iznāks vēl kāds nākamais 5.maija hibrīds...


273 642 zemnieki gaida savas sētas.
Vai Edge zina kāda starpība ir novērst apvērsumu un izdarīt apvērsumu?
Partorga atbilde parasti bija: Vai vīņš nozaga vai viņam nozaga, īsti nezinu, bet kaut kas tur slikts bija!

Katrai valstij ir pamatlikums! Latvijaitā ir Satversme!

Vai šodien Satversme darbojās????
\
Jā notiek apvērsums, tad pirmais ko dara apvēstuma rīkotāji - atceļ Satversmi. Bet 1934.gada 15 maijā Satversme netika atcelta. Atbilstoši Satversmei, pēc šaudīšanās Mežparkā, kuru sarīkoja Saeimas deputāts Bruno Kalniņš.
Vai Latvijas valdība ir tiesīga izsludināt Ārkāras stāvokli?Vai Satversmē tas nav paredzēts biedri partorg Edge?

Atbildēt

Haris.

30.07.2017. 21:11

Paldies,Ilmār!

Atbildēt

Edge

30.07.2017. 17:25

»

nu ta ne ko!

JAUNAIS LAIKS...


Filozofe Maija Kūle: Eiropas Savienība šobrīd irst pa vīlēm (NRA, 07.07.2017.)
====================================================
Atmošanās no neoliberālisma ideoloģijas murga nebūs nekāda jautra izklaide. Oi,oi, vai, vai -
ka tik tai "jaunajā laikā" nesāks slavēt aizgājušos 4.maija repubļikas laikus. Šitais hibrīds vismaz pašu rokām veidots - nav kāda vardarbīgi uzspiesta Ostlande.
Vai "jaunā laika" atnākšanai pilsonīši gatavojas?
"Latvijā ārkārtējās situācijās varētu rasties problēmas ar pārtiku un enerģiju." LETA, 09.07.2017.

Atbildēt

nu ta ne ko!

30.07.2017. 16:01

»

Nikns aborigēns

Viss ir tik pelēcīgs un nomācošs, ka nekas nenotiks


JAUNAIS LAIKS

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs,
Tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs;

Ikvienam ir rokas jāpieliek,
Lai lielais darbs uz priekšu tiek;

Ikviens lai uguni kurina,
Kas visu pasauli sasilda;

Lai palīdz katris to namu celt,
Kur vien tik cilvēces laime var zelt,

Kur katris ir iecelts saulītē,
Ar visiem kopā gavilē.

Bet jaunais laiks, kas šalkās trīs,
Tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs.

/ J.P.R. /

Atbildēt

Nikns aborigēns

30.07.2017. 15:42

Viss ir tik pelēcīgs un nomācošs, ka nekas nenotiks!

Atbildēt

Polittehnoloģija

30.07.2017. 15:04

Redzot, ka kādi 40% no ieziemiešiem ir atskurbuši (nav gatavi balsot ne par vienu no "atzītajām" partijām) un sāk palēnām mosties no narkozes, saimnieki rīkojas ar senām un pārbaudītām metodēm. Ja nevari kādu kustību tautā kontrolēt, tad ir jāuzņemas tās vadība. Sākumā mēģinās pa labam, tad kā sanāks. Nevar taču pieļaut, ka situācija iziet ārpus kontroles. Kāds cits var pārķert spēli.
Prieks tikai, ka personāžu rezervistu soliņš ir tāds pašvaks.

Atbildēt

Edge

30.07.2017. 14:31

»

viedi

sakarīgi pateikts, tikai- pasakot A nav patiekts- B! vai ilmāram ir ilūzijas, ka dibinot atkal kārtējo jauno partiju, kurā tiks pieņemti tie politiķi- čigāni jeb apkārtskraidītāji, mainīsies lietas uz labo pusi? ir zināms- viena darvas karote samaitā visu medus podu. varbūt ir jāsāk ar lustrāciju un...


Paprasi gan E.Levitam, kāpēc pēc 5.Saeimas vēlēšanām nesāka lustrēt, bet gan lustēt prihvatizāciju. Tagad vairāk vajag padomāt par 10 000 000 000 parādu, lai 4.maija hibrīdu varētu pārveidot. Neko sensacionālu maisos maisos neatradīsi - tāpat skaidrs iemesls, kāpēc par 4.maija deklarāciju netika rīkota tautas nobalsošana:"...Padomju Latvijā pat tāda kuriozitāte: no 138 Augstākās Padomes deputātiem, kas 1990. gada 4. maijā nobalsoja par Latvijas valstisko neatkarību, vismaz 36 bija VDK slepenie aģenti. Cik vēl bija nezināmo? Un nezināmi vēl šobaltdien! Vienīgi tagad pēc 20 gadiem zinām: neatkarīgā Latvija kā valsts sabruktu, ja mums Rietumi neaizdotu miljardus. Kļuvām parādnieki uz gadu gadiem. „Dabūjām ārkārtīgi smagu šoku, bet necenšamies noskaidrot, kāpēc tā”, – prāto Aivars Lembergs intervijā laikraksta Druva 2010. gada 23. janvāra numurā." Greizo pamatu meistari. Laimonis Purs.

Atbildēt

>13.02

30.07.2017. 13:50

diemžēl, tādi kā tu viņam neder darbam. Nezini, kā meklē labus programmētājus? Apkopējas vietu? Zēni nav slinki, paši piekopj.

Atbildēt

viedi

30.07.2017. 12:32

sakarīgi pateikts, tikai- pasakot A nav patiekts- B! vai ilmāram ir ilūzijas, ka dibinot atkal kārtējo jauno partiju, kurā tiks pieņemti tie politiķi- čigāni jeb apkārtskraidītāji, mainīsies lietas uz labo pusi? ir zināms- viena darvas karote samaitā visu medus podu. varbūt ir jāsāk ar lustrāciju un čekas maisu atvēršanas pieprasīšanu?

Atbildēt

Taskanji

30.07.2017. 12:02

Un ja jau Tu Poikān esi tik gudrs un apdāvināts tad radi kaut kādu biznesu darba vietas dod cilvēkiem nevis musini uz visādiem Labrītiem :D šitie umnjiki kas cilvēkiem prātu čakarē bet paši neko nav radījuši jau aknās sēž! Vakar braucu ar ričuku un pat pie luksofora staba bija lapiņu pielīmējuši ar Kaimiņa aģitāciju un kaut kādu sievišķi Ķīpa uzņēmēju kurai nav nekāds bizness :D cik cilvēki var būt neaptesti un ieklausīties tādos :D

Atbildēt

Taskanji

30.07.2017. 11:55

Ko var ņemties un cilvēkiem prātus musināt! Aceros 90 os visi cilvēki bija daudz pretīmnākošāki un uzņēmējiem bija daudz vienkāršāk kaut ko attīstīt :D tagad visi tik gudri un visiem ir tiesības vispār neko nevar LV attistit :D un nevajaga te piesaukt ka pie tā vainīgi Lembergi Šķēles :D viņi ir tādi paši cilvēki kā citi vienkārši spējuši vairāk paņemt :D vajaga valstī censties radīt darba vietas un sekmēt attīstību nevis cepties visu laiku :D

Atbildēt

patiesībā

30.07.2017. 11:32

»

Vo

Tam tavam ieteikumam ir tāds viltīgs zemteksts. Nesūdzēties, nekašķēties, ignorēt nesadarboties - vienvārdsakot, dzīvot klusi un pacietīgi. Tieši tāda tauta šim valstsvīru ādās ietērptajam blēžu un zagļu baram ir vajadzīga. Nesadarboties ar viņiem vienkārši nav iespējams. Pat tad, ja tu dzīvo patiltē...


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības." ;)

Atbildēt

nifnufnaf

30.07.2017. 11:26

»

nafnaf

cik stulbiem jabut, lai postitu


Ļoti pievienojos :) Mākoņos - pionieru namu, bet Puzē - veco ļaužu māju! Kājiņās - rehabilitācijas centru narkomāniem un alkoholiķiem. Villa Marta - pēcinsulta rehabilitācijas centru..

Atbildēt

Vika.

30.07.2017. 11:16

Komentāros kāds ieminējās par iesniegumiem-tos agrāk lielā daļa ierēdņu pat nelasīja,bet tomēr ciniski viena mēneša laikā"atrakstījās". Tagad Ir radīts speciāls Iesniegumu likums(nepietika ar policejisku valsti -13.janvāra notikumi un 4.Atmodas iezvanītājs trimdinieks A.A.Bērziņš),kas,lai birokrāti Jūs "atšūtu",atbildot.uz nepatīkamu jautājumu vai nebūdams kompetents problēmas risinājumā var uzrakstīt:"atbildi nesniegsim,jo iesnieguma saturs ir klaji aizskarošs un izaicinošs",bet iesnieguma saturs ir atklāti kritizējošs-Tukuma novada dome 21 gada gaitā manu jautājumu risinājusi pēc padomju laika ierēdniecības "labākajām" tradīcijām.Kas tālāk?Varbūt virzāmies uz Tukuma domes telpās esošajām noslēgtajām koridora durvīm ar uzrakstu IZEJA?Domāsim un rīkosimies.Manā saprašanā-steidzīgi referendums par vēlēšanu sistēmas maiņu,kā dāvanu Latvijas 100-gadei.Lieliska V.Avotiņa intervija NRA ar A.Plotnieku.Latvieši visā pasaulē-sadosimies rokās kā Baltijas ceļā un Latviešu valodas referendumā.AIZIET!!!

Atbildēt

nafnaf

30.07.2017. 09:52

»

Es

Pirms 17, bija 5 gads..., kas/kad saks pilis dedzinat


cik stulbiem jabut, lai postitu?
Puze bus briniskigs atputas nams (sanatorija), un "Makoni" noderes bernu nama vai pansionata izveidosanai!

Atbildēt

motorhead

30.07.2017. 09:42

Tā viņš ir. Man kaut kā liekas, ka agrāk vai vēlāk parādīsies kāds cilvēks, kuram nav, ko zaudēt, toties pieder laba šautene un ir zināmas militāras iemaņas. Tad nu tāds varētu ieviest tai pūznī dažas korekcijas, vai ne? Ja, teiksim, atklātos, ka man ir kāda neārstējama slimība, varbūt darīšu to pats. Šautene ir,no 400 metriem pa cigarešu pacinu trāpīt varu. Ar to taču pietiek iesākumam...

Atbildēt

001

30.07.2017. 09:24

Lai vadītu Atmodu, ir jābūt smadzenēm. Tādas smadzenes būtu datorģēnijiem (ar noteikumu, ja viņi rīkotos tautas vārdā, nevis kalpotu kādu politiķu interesēm). Tiesa gan, jārēķinās ar ļoooti spēcīgu pretestību, redzējām jau, kas notika ar Asanžu un Snoudenu.
Bet, valdot netaisnībām, mērs var būt pilns, un tad, pie joda...

Atbildēt

Murovejs

30.07.2017. 09:05

»

Buba

Pareizi un patētiski jau skan, - bet utopiski, kamēr nav iesēdināts Lembuskoni


Jebkuras revolūcijas sākas ilgi pirms tā brīža, par kuru raksta vēstures grāmatās. Ar ko? Ar prastu teroru. Ja likumīgi nav iespējas, vienmēr paliek iespēja ...

Atbildēt

L

30.07.2017. 07:27

»

Vo

Tam tavam ieteikumam ir tāds viltīgs zemteksts. Nesūdzēties, nekašķēties, ignorēt nesadarboties - vienvārdsakot, dzīvot klusi un pacietīgi. Tieši tāda tauta šim valstsvīru ādās ietērptajam blēžu un zagļu baram ir vajadzīga. Nesadarboties ar viņiem vienkārši nav iespējams. Pat tad, ja tu dzīvo patiltē...


Nē, tā atmoda nepienāks tādu kā tu dēļ. Atmoda jau nosaukumā ir ka kāds mostas. Kas tad modīsies - kur ir tie godīgie un sirdskaidrie intelekta milži kas mūs uznesīs stikla kalnā. Neviens uzņēmējs mums nepelna godīgi, visi ar afērām un savu darbinieku čakarēšanu naudu rauš. Viņi būs tie kas modīsies?

Atbildēt

Vo

30.07.2017. 07:16

»

nn

Jo vairāk iesaistīsies diskusijā ar valsts pārvaldi, tiesām, policiju, prokuratūru, jo vairāk pamata viņiem teikt - mēs esam vajadzīgi. Tas ir lapsiski dumji kašķēties pa tiesām, sūdzēties, iespringt.. vispareizāk ir ignorēt un nesadarboties.. sadarboties tikai tiktāl ciktāl nepieciešams izdzīvot, bet...


Tam tavam ieteikumam ir tāds viltīgs zemteksts. Nesūdzēties, nekašķēties, ignorēt nesadarboties - vienvārdsakot, dzīvot klusi un pacietīgi. Tieši tāda tauta šim valstsvīru ādās ietērptajam blēžu un zagļu baram ir vajadzīga. Nesadarboties ar viņiem vienkārši nav iespējams. Pat tad, ja tu dzīvo patiltē un sēdi ar cepuri ielas malā, tu ejot uz veikalu pēc stiprinātā aliņa vai maizes kukulīša, sadarbojies ar valdību maksājot PVN! Vēl muļķīgāks ir tavs apgalvojums, ka "ja kāds valsts pārvaldes atzars netiek izmantots, tas ar laiku atmirst kā nevajadzīgs". Tikai ne tādā valstī kā Latvija! Mums ir ne viens vien tāds "valsts pārvaldes atzars", kas valstij simts gadus nav vajadzīgs, bet kurš sekmīgi funkcionē kā budžeta naudas tērētāji. Un ir tādi "valsts pārvaldes atzari", kuri jau kopš to dibināšanas brīža nav pildījuši savus tiešos pienākumus, bet arī eksistē un ar augošu sajūsmu tērē nodokļu maksātāju naudu. Nekāda nesadarbošanās te nepalīdzēs! Tā, ka nemāni cilvēkus, trolli!

Atbildēt

Vo

30.07.2017. 06:52

»

TTT

Nebūs nekādas 4.atmodas. Poikāns raksta itkā būtu sliktā elite un labā tauta. Paskatieties rinķī. Kur ir tā godīgā tauta? Kaut nodokļu nemaksāšana. Ir izaugusi paaudza, kura domā ka tā ir jābūt. Attaisnojums vienkārš - citi redz ar zog, vai kāpēc maksāj jo valdība nozags utt. Tautai pašai jāmainās, ...


Tas, ka atmodas nebūs, ir ļoti iespējams. Pateicoties tādiem mjamļām, kā tu, kas, droši vien par labu samaksu te troļļojot kompostrē cilvēkiem smadzenes. Vai tavi maizes tēvi neko vēl muļķīgāku par to "Tautai pašai jāmainās, jāsāk domāt" nav izdomājuši ko tev un citiem tev līdzīgajiem likt sludināt?
Kā tad tai tautai ir jāmainās? Jau tā, saskaņā ar pieņemtajiem normatīvajiem aktiem strādājošajam mūsu valstij dažādos nodokļos (ieskaitot PVN u.c.)ir jāsamaksā ap 70% no sava nopelnītā. Ko tu vēl gribi? Lai cilvēki valstij atdod visu savu naudu?! Tas, ka pienācīgi netiek iekasēti nodokļi ir nodokļu politikas izstrādātāju un VID, nevis tautas atbildība! Varbūt arī par katastrofālo stāvokli medicīnā sāksim vainot tautu?!

Atbildēt

Balts etniskais

30.07.2017. 06:15

Nu sākam jau saprast, mostāmies? Jau no pirmajām dienām 1990.gada varu ir sagrābuši homoseksuālisti kā pasaules augsta ranga ārsti saka"Bioloģiskie Mutanti" Es saku "Kanibāli" Viņiem ,jau no vēstures laikiem, cilvēks ir Goija (darba lops) kuram nekas nepienākās. Te ir rezultāts!Masoni ir 100 % Bioloģiskie Mutanti. Viņiem vajag un vajag. Viņiem nav Dzimtenes! Hipofīze pēc medicīnas apsekojuma esot četras reizes lielāka kā normālam vīrietim! (Smadzeņu piedēklis). Mutanti ar novirzēm!

Atbildēt

viedais

30.07.2017. 01:53

Žuļi, grantiņi un citi pakaļā līdēji..

Atbildēt

nn

29.07.2017. 23:07

»

urmas

valsts pārvaldi uz vienošanos var "paaicināt" arī ar nevardarbīgām metodēm, piem krasi samazinot valsts kases ienākumus - pērkot patēriņa preces internetā un ārzemēs, pārtiku pērkot patiešo no zemniekiem - kas nav PVN maksātāji bet ir mikrouzņēmumu nodokļa maksātāji, degvielas bākas vajag uzpildīt pilnas...


Jo vairāk iesaistīsies diskusijā ar valsts pārvaldi, tiesām, policiju, prokuratūru, jo vairāk pamata viņiem teikt - mēs esam vajadzīgi. Tas ir lapsiski dumji kašķēties pa tiesām, sūdzēties, iespringt.. vispareizāk ir ignorēt un nesadarboties.. sadarboties tikai tiktāl ciktāl nepieciešams izdzīvot, bet ne par matu vairāk.. ja kāds valsts pārvaldes atzars netiek izmantots, tas ar laiku atmirst kā nevajadzīgs

Atbildēt

patiesībā

29.07.2017. 22:04

»

Blondīne

Un kur tā atmoda atvedīs.Vairs nekā nav


Ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ." ;)

Atbildēt

testeris

29.07.2017. 22:03

"No šodienas atskatoties uz pēdējiem 30 gadiem.."
Pats, ilmār, uzrakstīji, vai kāds cits atkal izdomāja? Piem., Ilze ?

Atbildēt

Blondīne

29.07.2017. 21:58

Un kur tā atmoda atvedīs.Vairs nekā nav.
Zeme izpārdota ārzemniekiem, ražošanas praktiski nav, cilvēki aizbraukuši maizi pelnīt uz citām zemēm.Valsts parādos/
Kas būs tas kas atmodīsies?

Atbildēt

Idiots Žulis

29.07.2017. 21:40

atkal pievēmis komentārus.

Atbildēt

Komentāros ir ideja

29.07.2017. 21:22

Ir laba ideja komentāros- ja valsts iestādes nespēj pasargāt tautu no krāpnieku radītajiem multimiljardu zaudējumiem, mediji varētu publicēt visus uzņēmumus ar saukli NESADARBOJIES! Lai citi uzņēmumi šādus krāpniekus ignorētu, plus publicēt visu amatpersonu sarakstus ar saukli EJ AR LĪKUMU! Lai kaimiņi ar šādu uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem vairs pat nesveicinātos.
Ļaunos vajag izcelt saulītē līdz konkrētam vārdam un uzvārdam, lai jūt suņi, ko ēduši! Tikai kur atrast tādu mediju?

Atbildēt

Kamielis

29.07.2017. 20:32

Tāds žults daudzums par sakarīgi identificētu problēmu!
Būtu labi, ja šis portāls ir tas, kas pievelk mēslus no visas valsts, bet jā nē, ko tad? Tad ceturtā Atmoda vairs nav vajadzīga.

Atbildēt

TTT

29.07.2017. 20:19

Nebūs nekādas 4.atmodas. Poikāns raksta itkā būtu sliktā elite un labā tauta. Paskatieties rinķī. Kur ir tā godīgā tauta? Kaut nodokļu nemaksāšana. Ir izaugusi paaudza, kura domā ka tā ir jābūt. Attaisnojums vienkārš - citi redz ar zog, vai kāpēc maksāj jo valdība nozags utt. Tautai pašai jāmainās, jāsāk domāt.

Atbildēt

Edward Joseph Snowden

29.07.2017. 19:34

Mums ar Ilmāru sanāktu smuki dēli - Latvian computer professionals.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

29.07.2017. 18:38

»

Žulis

Nožēlojami, ka tu nacionālisma ideoloģiju uzskati par kaut ko vecu, arhaisku, sastinguši, nemainīgu kopš Krišjāņa Valdemāra laikiem. Bet nezināšana jau netraucē izteikt nievājošas piezīmes un pasmieties, vai ne? Lai tā būtu. Tā ir tava personīgā problēma. Krieviem ir tāds teiciens: "Smiekli bez iemesla...


Viņš neuzskata,Žuļa kungs, viņam ir jāuzskata..., jo par to maksā.Ne jau bez iemesla DP finasējums pēdējos pāris gados ir gandrīz vai dubultojies.Un, ja zinām, ka DP ir VDK mantiniece un VDK savukārt ir MOSSAD filiāle Latvijā, tad 1940tais gads "nostājas" tavā priekšā.Tikai viena nelaime:Karma nav piekukuļojama un katrs saņems pēc pastrādātā.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

29.07.2017. 18:07

»

Es

Jā, zāļu cenas LV ir unikālas. Tādas cenas nav ne Lietuvā, ne Igaunijā. Pats daļu pērku Krievijā un Ukrainā. Ir zāles, kuru cenas jādala ar 10, salīdzinot ar LV cenām...


C.: "Tā vienu dienu mēs atmodīsimies Latvijā, kura apspiedīs pati savus pilsoņus tamdēļ, lai cīnītos pret iedomātajiem ārējiem ienaidniekiem."

--------------

Labrīt no rīta! Tā JAU ir ikdienišķa realitāte šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī".

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

29.07.2017. 18:02

»

Edge

"Ja likumi ir pretrunā tikumiem" (Alexis de Tocqueville), tad nekad 18.novembra republiku neatjaunot - iznāks vēl kāds nākamais 5.maija hibrīds...


Sk. iepr.: "Izvēlies ko vēlies!", BET - tikai VIENU no minētajiem diametrāli pretējiem "pastāvošās lietu kārtības" variantiem.

T.i. - vai nu

1. "Viens Likums un (līdz ar to) viena taisnība VISIEM!" (VIENĀDI un BEZ jebkādiem "VIP-ismiem"),

vai arī

2. katram personāžam ir ekskluzīvi prioritāra un saistoša TIKAI un VIENĪGI sava privātā subjektīvā "taisnība", pat demonstratīvi juridiski analfabētiska un intelektuāli impotenta "revolucionārā pārliecība" (kura ir perfekti raksturojama ar vispārzināmo pļēgurošanas 3. stadijas "definīciju": "visi bauro un neviens neklausās").

Jo, visnotaļ elementāri (paš)saprotamu iemeslu dēļ, tie ir savstarpēji absolūti "nesakorelējami" un NEKĀDA alternatīva "zelta vidusceļa" vienkārši NAV.

=======

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Es

29.07.2017. 17:55

»

īstā dzīve

Kamēr būs naivie sakūdītie, ka visur vainīgs Kremlis un Putins, tikmēr kūdītāji zags un dzīvos cepuri kuldami! Baltkrievijā gāze 2x lētāka, Nīderlandē elektrība 2x lētāka. Par zāļu cenu, salīdzinot ar "slikto" Krieviju, labāk nerunāt! Katru dienu aizbrauc 50! Jauno partiju PAR taisa pediņu atbalstītāji...


Jā, zāļu cenas LV ir unikālas. Tādas cenas nav ne Lietuvā, ne Igaunijā. Pats daļu pērku Krievijā un Ukrainā. Ir zāles, kuru cenas jādala ar 10, salīdzinot ar LV cenām.

Krievijā medicīna ir par brīvu visiem pilsoņiem un Maskavā tā ir augstā līmenī. Nekādu rindu, kukuļu, visi apzinīgi strādā un viss notiek. NATO izcilības centrs to nekad neizplatīs :)

Mēs pamazām tuvojamies tam, kad visās valsts nelaimēs tiks vainoti ārējie ienaidnieki. Sabrukuši ceļi - Kremļa roka. Atpalicība visās jomās no Lietuvas un Igaunijas - Kremļa roka. Nav naudas veselības aprūpei - Kremļa roka. Negatīvas ziņas par valstī notiekošo - Kremļa pasūtījums.

Tā vienu dienu mēs atmodīsimies Latvijā, kura apspiedīs pati savus pilsoņus tamdēļ, lai cīnītos pret iedomātajiem ārējiem ienaidniekiem. Māra Kučinska paziņojumi un darbības par to arī liecina.

Atbildēt

Tauta mosties atmodai !

29.07.2017. 17:45

Sen jau vajag, bet mīzali visa tauta mums ir palikuši !!!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Strīķis no “lietu kārtotāju” trijotnes sapsihojies par Magoņa lietas spriedumu – kādi varētu būt patiesie iemesli?

FotoBijušais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis no bēdīgi slavenās Strīķa-Juraša-Sparāna “lietu kārtotāju” trijotnes feisbukā ir pamatīgi sapsihojies par spriedumu bijušā Latvijas dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa lietā, kuru tiesai nācās attaisnot Strīķa „kolēģa” Jura Juraša nelikumīgi savākto pierādījumu dēļ. Domāju, daudziem būs interesanti palasīties šīs ekspresīvās pārdomas un padomāt par to patiesajiem iemesliem.
Lasīt visu...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...