Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zuze

08.04.2017. 22:18

Nu ļoti interesanti un informatīvi - paldies

Atbildēt

Ta-daaa

02.04.2017. 23:58

Galvenais, ka nedaudz fotošopizētā Anita Krūmiņa izskatās fantastiski neatvairāma un pārliecināta, jo jautājums koalīcijai - kas ir kompetentākā un Struktūrfondu Vadības likumam atbilstošākā - tak Anita/Cefla tās vislabākā!

Atbildēt

Ta-daaa

02.04.2017. 23:45

»

Par Kalniņu

Par Kasparu un Latvijas Finieri...


Nu, ja Kalniņš ir barojies un ticu, ka šis paradums nav pārejošs, no Latvijas Finiera, tad te ož pēc nejaucīga interešu konflikta, vērtējot projektu, kas startē tajā pašā izejmateriālu nišā!!! Šaubos vai Finieris vēlas dalīties savā dabīgajā monopolā...

Atbildēt

erafs

30.03.2017. 11:08

un kur tādus atrod? vai viņi paši uzrodas?

Atbildēt

vista

29.03.2017. 13:56

»

Par Kalniņu

Par Kasparu un Latvijas Finieri...


Finieris atskaita ZZS, Komsoss Kaspars atskaita Danai un Ventspilij, līdz ar to nekas nevar mainīties

Atbildēt

Par Kalniņu

29.03.2017. 11:48

Par Kasparu un Latvijas Finieri

Šeit Kaspara Zudraga disertācija:

http://llufb.llu.lv/dissertation-summary/wood-technology/Kaspars_Zudrags_promocijas_darba_kopsavilkums_2010_LLU_MF.pdf

kurā skaidri minēts, ka minētie darbi ir veikti Latvijas Finieris laboratorijā - skatīt fotogrāfijas no Zudraga disertācijas un Kaspara Kalnina publikācijas.

Kas ir interesesant šajā disertācijā -

1. Vairākas atsauces uz 70 gadiem, izvēloties potenciālos paraugu modeļus.

2. Klāt pievienoto publikāciju saraksts ir ļoti šķidrs (parasti pētniekam aizstavot publikācijas nepieciešama nu vismaz kaut kā publicitāte).

Publikācijas no nr. 1 līdz 6 ir ķeksīsa raksti, bez sasaistes ar veikto darbu.

Līdz ar to normāli vērtējot nav iespējams šādu darbu aizstavēt - tur nav zinātne, tādēļ talkā nāk Kaspars Kalniņš, kurš šajā darbā ierauga zinātni un pievieno

dažus rakstus, tādējādi netikai palīdzot Zudragam ar "akadēmiskuma" nodrošināšanu, bet arī pats sevi pievieno dažādu ekspertu klubiņam.

Šī sadarbība turpinās vēl joprojām:

https://ortus.rtu.lv/science/lv/publications/search/Kalni%C5%86%C5%A1+Zudrags

Automātiski kļūstot par ļoti zinātnisku pētniecības sadarbību (pat neskatoties uz to, ka ļoti lielākā daļa no minētās sadarbības ir 70-80 atgremojums
pārliecināties Zudraga disertācijā, vai arī jau minētajā disertācijā ir iekļauts un bez Kalniņa nekur citur nebija publicējams).

Līdz ar to projektu eksperts var droši sist kulaku uz galda sakot, ka visi pārējie projekti, kuri ir iesniegti ir nejēdzīgi, jo:

tiem nav publikāciju un pētniecības bāzes, salīdzinot ar viņām zināmo, kas no vienas puses ir taisnība, bet no otras -

prasa paskaidrojumu, kādēļ Kaspars Zudrags nevarēja publicēties bez Kaspara Kalniņa:

žurnālos, kuros parasti publicejas LLU vai Koksnes Ķīmijas institūts disertacijas (vai esošā Zudraga - Kalniņa) tēma ir sen zināma jau no
70 kā atzīst pats Zudrags, tas nozīmē, ka vienīgā iespēja publicēties žurnālos, kuros tas līdz šim nav bijis labi aprakstīts - piemēram

Mehanikas, kompozītmaterilu, ect.

Atbildēt

Interesanti

29.03.2017. 05:18

Kā vispār Kalniņa kungs parakstoties par objektivitāti var vērtēt, ko saistītu ar Latvijas finieri, viņš tak gadiem ilgi sadarbojies ar to, nedomāju, ka tur kas beidzies.

Bet tie nav viņa vienīgie "panākumi" Latvijas labā, viņš ir arī vēstnieks citām eiropas naudām LV, kur pats nosmeļ projektus, bet ar citiem pat informācijā nedalās.

Atbildēt

KK

27.03.2017. 22:00

»

Hm

Hm, daži komentētāji ir ļoti informēti. CFLA mājas lapā ir tikai 3 apstiprinātie projekti. Un tur nav ne bexu, ne Olainfarm, ne armēņu...


Visi projekti agri vai vēlu iziet caur IUB, daži ir parādījušies jau tagad. Elementāri:)

Atbildēt

rīta koks

27.03.2017. 18:37

»

zampa

Vajag lasīt starp rindām - specifiskā atbalsta mērķa pasākuma norisē ir ievērota pareiza un mērķtiecīga Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu investēšana


Buģ spok. Briselei pilnīgi pajāt, mērķtiecīga ES fondu naudas izmantošana ir absolūti katras dalībvalsts kompetence. Pat tad, kad pašreizējās ministres kunga uzraudzības objektā tika nosperti 800 000, LIAA mierīgi apstiprināja projekta gala ziņojumu, un neviens gailis pakaļ nedziedāja.

Kas tur ies urķēties kaut kādos atzinumos par projektiem...Nebūsim naivi

Atbildēt

Hm

27.03.2017. 17:05

Hm, daži komentētāji ir ļoti informēti. CFLA mājas lapā ir tikai 3 apstiprinātie projekti. Un tur nav ne bexu, ne Olainfarm, ne armēņu.

http://cfla.gov.lv/lv/es-fondi-2014-2020/izsludinatas-atlases/1-2-1-4

Varbūt ne velti daži uzņēmēji baidās sniegt projektus ar labām idejām, jo tā informācija pēc klīst visur?

Atbildēt

VB

27.03.2017. 12:02

"Praksē tas nozīmē to, ka apmēram astoņas CFLA ierēdnes izvērtē neticami plašu projektu spektru."
Nu tad te arī meklējat vainu!
Par to puišeli, nu ko ar puišeli...

Atbildēt

KK

26.03.2017. 22:57

Nu šajā stāstā atslēgas vārds ir vienota pieeja, un skaidrs, ka tās ir visnotaļ pamaz. Dzirdot par apstiprinātiem garden box ražošanas projektiem un iečekojot apstiprinātā Olainfarm projekta iepirkumu iekš IUB, kur prasībās par iekārtām definēts, ka visām jābūt ar CE marķējumu un atbilstošam GMP, skaidrs, ka tie ir gatavi modeļi. Kāda tur inovācija? Būtu interesanti apskatīt apstiprināto projektu inovācijas aprakstus un potenciālo piegādātāju mājas lapas. Cik liela būtu atšķirība ar noraidītajiem?

Atbildēt

vista

26.03.2017. 21:36

»

PIETIEK

Lūk, atbilde no programmētāja - varbūt varat precizēt


Vai PIETIEK varētu pieprasīt no IZM informāciju par kosmosa zinātnes naudu Latvijas budžetā:
- cik iztērēts kopš 2013.g.
- kādi projekti
- cik vēl projektos (jebkādos) ir nodarbināti šie kosmisko projektu dalībnieki?
- kādi produkti radīti
- cik lieli ieņēmumi Latvijas publiskajam un privātajam sektoram no šiem produktiem?

Savulaik tika kladzināts, ka viena lata ieguldījums kosmiskajā zinātnē atnesīs 6 latus biznesam.

Atbildēt

vista

26.03.2017. 20:56

Dana ar Kalniņu jau kuro gadu mazgā kosmosa zinātnes naudu. Kosmosa kuģa nav, pavadoni nepalaida, bet 1,5 miljoni katru gadu nonāk vajadzīgajās kabatās.

Atbildēt

PIETIEK

26.03.2017. 19:12

»

Marks

Pietiek, sataisiet, beidzot, sava lapas skriptus! Parādās reklāma, nospiežu krustiņu, bet tas lapu, nez kāpēc, pāradresē uz tukšu http://www.pietiek.com/lapa.php


Lūk, atbilde no programmētāja - varbūt varat precizēt:
"Mēs jau tos krustiņus neliekam, ja zinātu, uz kura izvietotāja reklāmas lasītājs tur spiedis – varētu sūtīt kļauzu. Bet reklāma nāk no viņiem, mēs tur pilnīgi, pilnīgi neko, diemžēl."

Atbildēt

zampa

26.03.2017. 18:21

Vajag lasīt starp rindām - specifiskā atbalsta mērķa pasākuma norisē ir ievērota pareiza un mērķtiecīga Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļu investēšana

tātad Dana baidās, ka būs sūdzības uz Briseli.

Atbildēt

zampa

26.03.2017. 18:19

Pārmaiņas ir vajadzīgas, miskastē visas Vienotības un NA, un līdzi visus viņu ierēdņus. Tas nav normāli, ka tāda dumja babene desmit gadus vada iestādi.

Atbildēt

Marks

26.03.2017. 18:05

Pietiek, sataisiet, beidzot, sava lapas skriptus! Parādās reklāma, nospiežu krustiņu, bet tas lapu, nez kāpēc, pāradresē uz tukšu http://www.pietiek.com/lapa.php#

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...