Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome
25.03.2020.
Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kase

02.04.2020. 01:56

Laba doma, tikai... to jau nevar atļauties ierindas pircējs.... vietējā alkatība saskrūvējusi tādas cenas,ka jāzitiek vien ar impotrtu Zemnikiem sen tas patriotisms pazudis alkatībā- loģiska ir pircēju izvēle

Atbildēt

piekrītu

30.03.2020. 18:58

»

atspēko, ja es meloju !

Nevis prasti apsaukājies


Ne pufaicniek, bet lapķiniek. Pufaika ir uiguru apģērbs, bet lapķjas nēsā tikai krievi.

Atbildēt

lapķjas, partjankas un pufaikas karma

30.03.2020. 18:57

»

pastalgnīdas karma

nēnu nevaig jau pārspīlēt manu, parasta mirstīgā iespējas.. man ir bail no asinīm... es domāju ka pastalainie deģenerāti sev spriedumu ir parakstījuši ar pavisam citu, piemēram - alkatību, melību, kaku stumšanu un tt..tjp


Kaku stumdīšanas līderi ir krievi, jo puse Krievijas domes, valsts un baznīcas galvas, oficieri un popi to piekopj. Ja krieveli bērnībā nav izdrāzis pops, to armijā izdara virsnieks, vai vecākie dienesta biedri.

Atbildēt

atspēko, ja es meloju !

29.03.2020. 14:06

»

krievu okupantam

Par meliem pienāktos tevi pakārt pufaicniek


Nevis prasti apsaukājies !
Laikam esi trešās klasītes nesekmīgais skolnieciņš, kurš
gatavojas pabalstu bičotāja no pašvaldības karjerai ?

Atbildēt

nu

28.03.2020. 11:30

»

to Latvietis

Neaizmirsti par otkatiem, ko uzņēmēji spiesti maksāt Dombrovska, Pabrika un Bordāna varzām! Domā, pirms met biļetenu urnā, jeb paciet visas netaisnības


bet kā lai konkurē mūsu zemnieki ar Poliju, Dāniju un citām lielvalstīm?Kur raža ir 2x novācama?Tikai indējot laukus, lai raža būtu lielāka un varētu kaut kā konkurēt, un reizē indējot mūs.Mūsu liellopus no bioloģiskajām saimniecībām izpērk turki un holandieši, vietā mums nāk Polijas gaļa - vistas, cūkas utt. Pienu tāpat uzpērk lietuvieši, ko sajauc ar kkādiem palmu eļļas taukvielām, labākajā gadījumā,lai samazinātu pašizmaksu un visi ārprāta laimē par cenām, skries uz Lidlu to izpirkt, arī Maksimā un Rimi vairs nav daudz palikuši mūsu ražotāji - nav vairs "Elpa"no Kazdangas, nav vairs daudz produktu no Lazdonas nopērkamu, Latvijas ražotājus izskatās, ka mērķtiecīgi spiež ārā..Un valstij nekad nepietiks līdzekļu onkoloģijas un sirds/asinsvadu slimību ārstēšanai, jo saslimušo no šādas pārtikas būs vairāk un vairāk.

Atbildēt

Pusdolārs

28.03.2020. 10:21

Kāpēc man ir it kā par vietēju ābolu jāmaksā 3,50 kg, ja poli es varu nopirkt par 0,95 kg?!! Ja poļu upeņu sīrups maksā 2,90 litrā kāpēc man ir jāpērk par 6,90 litrā vietējais? Kāpēc man poļu kartupelis ir 0.35 kg vietējais ir 0,80kg?!!! Pērkam vietējo! Ja es dodos pa tiešu pie saimnieka tad nokaulēšu uz poļu cenu, bet pārējos variantos nē. Ejiet visi makšķerēt.

Atbildēt

pastalgnīdas karma

27.03.2020. 20:40

»

Karma tik tiešām

Vari nebrēkt okupanta atrauga, sev un saviem osvoboďiteļiem spriedumu esat parakstīju paši ar mūsu asinīm un tas nenovēršami tiks izpildīts


nēnu nevaig jau pārspīlēt manu, parasta mirstīgā iespējas.. man ir bail no asinīm... es domāju ka pastalainie deģenerāti sev spriedumu ir parakstījuši ar pavisam citu, piemēram - alkatību, melību, kaku stumšanu un tt..tjp...

Atbildēt

Karma tik tiešām

27.03.2020. 14:07

»

pastalgnīdas karma

drīz tevi, latvānijas asvabaģīķeļ no parķankām, tās pašas parķankas drāzīs kakcaurumā, varēsi ekstāzē blēt ... laidmūsturlaimēdiet


Vari nebrēkt okupanta atrauga, sev un saviem osvoboďiteļiem spriedumu esat parakstīju paši ar mūsu asinīm un tas nenovēršami tiks izpildīts.

Atbildēt

atmaksa būs nežēlīga

27.03.2020. 12:31

Krievu okupantiem un čekas fīreriem pievienojās svešu banku augļotāji.

Atbildēt

to Latvietis

26.03.2020. 20:16

»

Latvietis

Jāpanāk, lai lielās zemnieku saimniecības iznīkst un pazūd! Esmu par laukiem, kur ir daudz nelielu saimniecību


Neaizmirsti par otkatiem, ko uzņēmēji spiesti maksāt Dombrovska, Pabrika un Bordāna varzām! Domā, pirms met biļetenu urnā, jeb paciet visas netaisnības!

Atbildēt

lapķjas, partjankas un pufaikas karma

26.03.2020. 19:55

»

pastalgnīdas karma

drīz tevi, latvānijas asvabaģīķeļ no parķankām, tās pašas parķankas drāzīs kakcaurumā, varēsi ekstāzē blēt ... laidmūsturlaimēdiet


Civilizācijas atkritumiem, dohoģjagām, nav izaudzis, ar ko kādu varētu izdrāzt. Turki un dagestānieši, gan jūs drāž.

Atbildēt

Armands

26.03.2020. 15:23

»

tāds iespaids

Ka tu raksti no Latgales krievu sādžas, tikai Latvijā arī bidļjaķina nesprāgst badā, nemaz nerunājot par latviešiem


Man ir iespaids, ka esi zemnieks miljonārs un tava sirdsapziņa tev saka, ka par nelietībām tev būs jāmirst jau tuvāko nedēļu laikā. Koronas vīruss iznīcina negodīgus un netaisnīgus cilvēkus. Gatavojies nāvei! Miljonus, mantu un hektārus kapā līdzi nepaņemsi!

Atbildēt

Paija

26.03.2020. 15:11

Labprāt pirktu, bet ne visi zemnieki ir godīgi : viņi audzē produkciju sev un audzē atsevišķi pardošanai, ko bagatīgi mēslo ar sintētiskām ķimikālijām, tādēļ nav atšķirības vai pirkt lielveikalā ķimizetu partiku vai pirkt no pašmāju zemnieka ķimizētu partiku.
Aizejiet paskatīties uz Centrāltirgu uz pārpircējām, kuras tirgo šo mūsu vietējo zemnieku ķimizēto pārtiku un jums viss taps skaidrs.

Atbildēt

tāds iespaids

26.03.2020. 13:52

»

Armands

Daudzi zemnieki kļuvuši par miljonāriem, bet vergi dzīvo graustos, jo vergi par savu algu nespēj saremontēt ne savu brūkošo māju, ne nopirkt jaunu...


Ka tu raksti no Latgales krievu sādžas, tikai Latvijā arī bidļjaķina nesprāgst badā, nemaz nerunājot par latviešiem.

Atbildēt

to lauķis

26.03.2020. 13:32

»

lauķis

Vai tu arī zini ka nafta nav ēdama


Tavas sugas un saprāta brāļi, krievi, drīz varēs smērēt naftu uz maizes, protams, tikai tie, kam būs maize.

Atbildēt

lapķjas, partjankas un pufaikas karma

26.03.2020. 13:27

»

pastalgnīdas karma

labi, ka es necienu latvāniju.. rijiet paši savus latvāņu sūdus, zemNieki


Drīz jūs, zemākie primāti, homo russicus, dohoģjagas, atgriezīsieties pie gadsimtos ierastā kanibālisma, vai paši kļūsiet par barību. Naftas cenas 18 dolāri par mucu un ar jūsu slimo, asinskāro, sātanisma apsēsto un pederastijas pārņemto krievu pasaulīti būs cauri.

Atbildēt

to A.P.

26.03.2020. 13:21

»

Arturs Priedītis

Dotais aicinājums kārtējo reizi liecina par masveida saprāta zudumu Latvijā palikušo latviešu biomasā. Kā var aicināt cienīt kriminālā kapitālisma valsti ar organizēto noziedzību centrā? Kā var aicināt cienīt valsti ar debilo "583 darāmo darbu" valdību, kura pandēmijas laikā dezertē? Kā var cienīt valsti...


Tu, smirdīgā staļinistu cūka, civilizācijas atkritum, varbūt, vari izteikties par paša krieviem un sev līdzīgiem organismiem: čurkām abhāziem un mutāciju osetīniem, protams, ja viņi to pieņems, bet ne par civilizētām nācijām.

Atbildēt

Adīna

26.03.2020. 11:59

Kādreiz 80.-tajos gados redzēju tādu sapni. Biju nonākusi nākotnē, laukos, iegāju kādā mājā, moderni iekārtotā un kā pagātnes viesis sāku sarunu. Man pastāstīja, ka pēc sprādziena cilvēki masveidā atstājuši pilsētas un apmetušies laukos. Es jautāju - kas tas par sprādzienu - vai atomsprādziens? Nē, man atbildēja, tas drīzāk
bija tāds demogrāfisks sprādziens, kad pilsētu iedzīvotāji masveidā sāka izmirt un izvirst. Tika nolemts, ka kapitāli jāmaina dzīvesveids, jāaudzē veselīga pārtika u.t.t.
Jāšaubās gan, vai pašreizējās valdības un sabiedrība varētu nonākt pie tik saprātīga lēmuma, visi grib dzīvot, kā vieglāk, labāk dziedāt, dejot, spēlēt teātri un audzēt birokrātiju... Senie latvieši arī dziedāja un dejoja, bet tikai svētkos.

Atbildēt

pastalgnīdas karma

26.03.2020. 08:35

labi, ka es necienu latvāniju.. rijiet paši savus latvāņu sūdus, zemNieki

Atbildēt

lauķis

26.03.2020. 06:40

»

Armands

Daudzi zemnieki kļuvuši par miljonāriem, bet vergi dzīvo graustos, jo vergi par savu algu nespēj saremontēt ne savu brūkošo māju, ne nopirkt jaunu...


Nevajag latifundistus un indes ražotājus saukt par zemniekiem.Diemžēl veselīga vide un veselīga pārtika ir zaudējusi savu jēdzienu.

Atbildēt

no tautas

25.03.2020. 23:08

Ja nav daudz naudas, tad esam spiesti pirkt to, kas lētāks, vai kam atlaides. Turklāt igauņu piena produkti garšīgāki. Bet to rapšu eļļu variet iesālīt.

Atbildēt

Armands

25.03.2020. 21:54

»

konons

tik sudigi ka tas vietejais razotajs pret tevi izturas ka vergu un ta ar maksā:(( paskat treša daļa no atlaistajiem darbiniekiem latvijā izradas nesaņem pat minimalo algu


Daudzi zemnieki kļuvuši par miljonāriem, bet vergi dzīvo graustos, jo vergi par savu algu nespēj saremontēt ne savu brūkošo māju, ne nopirkt jaunu.
Zemnieki miljonāri sev, sievai un bērniem pērk džipus, bet vergi braukā vai nu ar sarūsējušiem opelīšiem vai ar vecu velosipēdu, jo mājās bērni, kuru dēļ nevar nopirkt mašīnu.
Tiešām novēlu, lai tie zemnieki un vietējie ražotāji, kuri strādniekiem maksā minimālo algu, bet paši dzīvo bagātībā un ik pēc 3 mēnešiem ceļo pa Itāliju un Spāniju, lai tie bankrotē un reiz nosprāgst badā vai nomirst no koronas vīrusa.

Atbildēt

ķīnas ķiploks

25.03.2020. 21:47

Vai,es jau nodomāju A.Gobzems atkal!Pats šodien tnesu divas paunas,kur tikai viskijs nebija vietējais.

Atbildēt

konons

25.03.2020. 21:19

»

tā viš i

tikai jautājums - cik % vēl ir normāli šī vārda normālajā izpratnē


tik sudigi ka tas vietejais razotajs pret tevi izturas ka vergu un ta ar maksā:(( paskat treša daļa no atlaistajiem darbiniekiem latvijā izradas nesaņem pat minimalo algu???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

nav nekā jauna pasaulē

25.03.2020. 20:57

Семён Слепаков: Купи говно

https://www.youtube.com/watch?v -e00TPb9HmI

Atbildēt

tā viš i

25.03.2020. 20:46

»

Tas jau, man liekas, ir jebkura normāla cilvēka politika


tikai jautājums - cik % vēl ir normāli šī vārda normālajā izpratnē?

Atbildēt

Pamflets Brokastotājs

25.03.2020. 20:24

Skaistajai padomei vajag panākt, lai nācijas debilais tēvs cienītu vietējās brokastis. "Levita dzīvē lielākais ienaidnieks bija kontinentālās brokastis. No tām viņš vairījās daudz paniskāk nekā no iespējas visu mūžu veģetēt bez izglītota, gudra un godīga cilvēka reputācijas. Levits nekad neuztraucās par savu reputāciju. Toties par neizbēgamo perspektīvu notiesāt riebīgās kontinentālās brokastis Levits trakoti uztraucās. Kontinentālās brokastis ir primitīvas brokastis. Tās sastāv no kafijas un kruasāna, kā arī tosta ar marmelādi un sviestu. Kontinentālo brokastu dzēriena varianti var būt tēja, karstā šokolāde, sula. Tostu vietā var pasniegt saldās pankūkas ar ievārījumu vai saldu sīrupu. Un tas ir viss. Pilnīgi cita lieta ir angļu brokastis. Angļu brokastis ir grandiozs komplekts. Tajā ietilpst vairākas sastāvdaļas. Tradicionāli pirmo pasniedz greipfrūtu sulu. Tai seko musli ar jogurtu vai pienu. Pamatēdienā ir olas ar bekonu. To pasniedz kopā ar tomātu, karstām desiņām vai apceptām pupiņām tomātu mērcē. Olas var būt pagatavotas dažādos veidos – ceptas, olu kultenī, vārītas bez čaumalas. Maltītes beigās tiek pasniegtas apaļmaizītes vai tosti ar ievārījumu, vai medu. Brokastu laikā ir pieejama tēja un dabīgā kafija. Īpašos gadījumos angļu brokastu olas var tikt papildinātas ar grillētiem produktiem - jēra karbonādēm, desiņām, aknām, tomāta pusītēm. Angļu brokastu kārtības ievērošana Levita morāles sistēmā bija kategoriskais imperatīvs. Kants arī esot pusdienojis daudzas stundas. Tā bija vienīgā informācija, ko Levits tiecās neaizmirst no cilvēces filosofijas mantojuma. Kā parasti, Levits svēto bezmaksas procesu sāka ar greipfrūtu sulu. Tās baudīšanai viņš veltīja pirmās 30 minūtes, metodiski stabili izdzerot četras glāzes. Sekoja musli divi šķīvji ar jogurtu un musli divi šķīvji ar pienu. Protams, dažādā veidā pagatavotās olas (ceptas, olu kultenī, vārītas bez čaumalas) ar bekonu Levits nobaudīja atsevišķi gan ar tomātu, gan atsevišķi ar karstām desiņām un atsevišķi ar apceptām pupiņām tomātu mērcē. Levitam laimējās. “Radisson Blu Daugava” todien angļu brokastīs olas tika papildinātas ar grillētiem produktiem. Levits neatsacījās ne no jēra karbonādes, ne no desiņām, aknām un tomāta pusītēm. Brokastu finālā Levits lietišķi apēda trīs no visām pasniegtajām apaļmaizītēm, kā arī neatstāja nepagaršotus tostus ar ievārījumu un medu. Viņš dzēra gan tēju, gan dabīgo kafiju. Viņš bez atelpas izdzēra trīs glāzes, degustējot trīs tējas šķirnes."

Atbildēt

lauķis

25.03.2020. 19:39

»

zaza

Kur ir tie Latvijas citroni un banāni


Ēd to kas aug tepat.Kam tev tie surogāti?Cidonijas nav neko sliktākas par citroniem.

Atbildēt

zaza

25.03.2020. 19:36

Kur ir tie Latvijas citroni un banāni?

Atbildēt

Latvietis

25.03.2020. 19:11

Jāpanāk, lai lielās zemnieku saimniecības iznīkst un pazūd! Esmu par laukiem, kur ir daudz nelielu saimniecību.
Pagaidām pirkšu igauņu sviestu un lietuviešu pienu un sieru, jo igauņi un leiši šajā krīzes laikā nav tik alkatīgi un neliek milzīgu uzcenojumu precēm.

Atbildēt

Ļoti precīzi pateikts!

25.03.2020. 18:36

»

lauķis

Regulāri pērku vietējo produkciju;pienu no Marijas tantes,olas no Janīnas,arī gaļu,miltus pie Ēvalda,maizi cepam paši,arī dārzeņi savējie


Ja rodas iespēja, daru tāpat. Un labprāt pirktu arī regulāri, ja būtu pieejama laba (nevis lielražotāju ķīmiskā) vietējā pārtika... protams, par adekvātām cenām, nevis daudzkārtīgu neadekvātu uzcenojumu.

Atbildēt

Žulis

25.03.2020. 18:33

»

lauķis

Regulāri pērku vietējo produkciju;pienu no Marijas tantes,olas no Janīnas,arī gaļu,miltus pie Ēvalda,maizi cepam paši,arī dārzeņi savējie


Es, saprotams, mazliet samelojos, kā parasti. Ēdu tikai to, ko man trako mājā atness, lai es visu nakti varētu gultā kakāt.

Atbildēt

lauķis

25.03.2020. 18:32

Regulāri pērku vietējo produkciju;pienu no Marijas tantes,olas no Janīnas,arī gaļu,miltus pie Ēvalda,maizi cepam paši,arī dārzeņi savējie.
Latifundistu saindēto produkciju,protams,atbilstoši eirokomisāru direktīvām,pilnībā boikotēju.

Atbildēt

Arturs Priedītis

25.03.2020. 18:25

Dotais aicinājums kārtējo reizi liecina par masveida saprāta zudumu Latvijā palikušo latviešu biomasā. Kā var aicināt cienīt kriminālā kapitālisma valsti ar organizēto noziedzību centrā? Kā var aicināt cienīt valsti ar debilo "583 darāmo darbu" valdību, kura pandēmijas laikā dezertē? Kā var cienīt valsti, kuras valsts prezidents noliek ziedus "privāti" 25.martā - deportācijas upuru piemiņas dienā? Kā var uzticēties tiem produktiem, kurus gatavo alkātības pārņemta biomasa, vēloties kļūt miljonāri otrā rītā uz brokastu laiku? Kā var cienīt vietējo produkciju, par kuras kaitīgumu bērnudārzos, skolās mediji regulāri ziņo? Kā var cienīt cilvēkus, kuri pandēmijas laikā smieklīgi aicina lietot Latvijas produktus it kā pārējā laikā tas nebūtu jādara?

Atbildēt

Tauta

25.03.2020. 18:19

Centra partija atkārtoti aicina prezidentu Levitu ap 450 000 eiro, kas paredzēti viņa šāgada ārzemju braucieniem, steidzami pārskaitīt medicīnai, cīņai ar pandēmiju Latvijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...