Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bescers

14.06.2015. 20:04

Vai nav dīvaina situācija ap Metalurgu. Tikko parādījās ajutajumi par prudenciaj sniegtajiem padoemim un milzīgo peļņu , kā arī vai viss ir pareizs ar makāstensējas procesu, ta'uzreiz šis veiksmes stāsts par Metalurga pāŗdošanu Ukranas kompānijai kļūst par valsts noslepumu. Di'vaini, ļoti dīvaini.....

Atbildēt

Ziņkarigs lohs

09.06.2015. 18:33

Interesanti, cik pateicīga ir bijusi Mudentija un cik daudz ziedoja Vjenotu partijas kasē?

Atbildēt

Hulians

02.06.2015. 16:32

Jā,nenoliedzami,tā ir kormuška RUNGAINIM ar Vienotības svētību,taču visiem ir aklums un kurlums piemeties,kas būtu šo karmušku spējīgi izbeigt.Acīmredzot karmuška visiem laba.

Atbildēt

hmm

28.05.2015. 11:47

jāuzprasa J.Reiram kā prudentu pirmajam Direktoram, vai iespējams uzresnēt bez Siles?)

Atbildēt

kveščens

28.05.2015. 09:39

»

sveiks!

Lato, paroc dziļāk, vai viņi ar Rheiru nebija biznesa partneri trastenē, kad tur skaitīja caur Latenergo 3 miljonus, interesanti, ka tai laikā Latvijas ceļa deputāti saimas sēžu starplaikos nāca uz trasteni kā uz ēdnīcu... Starp citu, vai vēl viens biznesa partneris Jānis nebija tas, kurš izveidoja ...


Un vai viņš nav šodien valdības konsultants dažādos finanšu likumos? Un vai viņš nav akcionārs gan ātrajiem krediītu kantoriem, gan lombardiem, gan spēļu zālēm tai pašā laikā?
-------
wow, tas kuram cepure lielāka par hūti? Tipa Jūs-Visi-Zināt-Kas, par kuru neviens nerunā?

Atbildēt

fakts

27.05.2015. 22:22

Lumpens kā vienmēr histērijā.

Atbildēt

sveiks!

27.05.2015. 22:22

Lato, paroc dziļāk, vai viņi ar Rheiru nebija biznesa partneri trastenē, kad tur skaitīja caur Latenergo 3 miljonus, interesanti, ka tai laikā Latvijas ceļa deputāti saimas sēžu starplaikos nāca uz trasteni kā uz ēdnīcu... Starp citu, vai vēl viens biznesa partneris Jānis nebija tas, kurš izveidoja ofšoru tieši šim pasākumam? Ne jau visus bites sakoda... Un vai tas nebija laiks, kad tieši viņs bija iniciators Jaunā laika dibināšanai, saprazdams, ka Latvijā bizness bez politikas atbalsta nerullēs? Un vai viņš nav šodien valdības konsultants dažādos finanšu likumos? Un vai viņš nav akcionārs gan ātrajiem krediītu kantoriem, gan lombardiem, gan spēļu zālēm tai pašā laikā? Tad par kādu morāli vai nekorumpētu likumdošanu mēs varam runāt?

Atbildēt

Naudas maiss

27.05.2015. 20:34

Rungainis vai tad stāvēja ar sveci pie Metalurga dalīšanas?

Atbildēt

tie

27.05.2015. 15:32

Politmafijas kases turētāji !

Atbildēt

Lauku pāķis

27.05.2015. 13:31

Nu ja-metalurga sakarā rungainim būtu pienākums valstij atmaksāt vismaz daļu no honorāra

Atbildēt

šPrudentia

27.05.2015. 13:09

mums ir rezerves plāns metalurga glābšanai NR2 - esam atraduši nopietnu āfrikas investoru, kas investēs šajā kombinātā līdz 1 milijardam vietējās āfrikas valūtā
kas palīdzēs nekavējoties atjaunot ražošanu un uzsākt emigrantu transportēšanas (uz Eiropu) kuģu ražošanu!
tas iedos milzīgu grūdienu mūsu kabatām + mazliet arī valstij paliks!

Atbildēt

upsis

27.05.2015. 12:26

Piķis aiziet tālēs zilajās ka papēži vien cilājās...
Ja ir aitas un auni būs āži kuri kāsīs ka vilna vien putēs

Atbildēt

:)))

27.05.2015. 11:48

vot to es saprotu, taa tik ir miilesiiba!

Atbildēt

Sūrais ekonokrāts

27.05.2015. 11:32

Citās valstīs, kur IR demokrātija, šādas ilgstošas ņirgāšanās par tautu netiktu pieļautas.
----------
god.atraidītais, atļaušies iebilst, Latvija nav demokrātija, Latvija ir Republika. Kā saka Odesā - "eto dve boļšije razņici".

Un Republikā tās valdības galvenais uzdevums ir čakarēt mazos, lai apmierinātu lielos. Tā tas ir bijis no Romas impērijas laikiem, un tā būs mūžīgi mūžos, kamēr pastāvēs demokrātija. Par tautu ņirgājas visur, lielākais, ko var panākt, lai šī ņirgāšanās notiktu rafinētāk, nekā tas pašreiz Latvijā.

Tomēr no otras puses, acīmredzot bauri neko vairāk nav pelnījuši, jo politiskā pieprasījuma - piedāvājuma paradigma strādā nekļūdīgi. Cik daudz ir pieprasījuma no tautas puses - tik daudz arī politiķi piedāvās.

Tā kā nav ko gausties par to, ko paši negribam.

Atbildēt

zagļu detektors

27.05.2015. 10:59

»

gunča

Izteikts valsts izzagšanas profesionālis : Rumpainis un viņa Prudentia kantoris


Nu nevajag jau noniecināt Krastiņa talantus. Šis pilsonis krietni vairāk iesaistīts visās afērās, ko atspoguļo arī rakstā minētais par daļu skaita izmaiņām, kur Rungainim palikuši tikai 8%.

Rungainis ir tikai runājošā galva un bezmaksas pamācību, kā pareizi dzīvot, atskaņotājs ēterā.

Krastiņs un kārtējais Martinsons ir nopietnie rumpji šajā kantorī.

Atbildēt

atraidītais

27.05.2015. 10:53

Mākoņu stumšana ar gaisā paceltu grābekli Latvānijā nes vislielāko piķi, ja visi "TAUTAS KALPI" ir uz vienu roku - gan prokurori, tiesneši un citi "taisnīgie", kas viens otru piesedz, lai grautu Latvijas ekonomiku, bāžot (nu jau stūķējot) savās kabatās visos varas līmeņos. Apbrīnojami, ka tautas slaukšanai tiek meklēti jauni un jauni veidi, lai tikai no siles šie rukši aizietu taisni uz kapiem.... Citās valstīs, kur IR demokrātija, šādas ilgstošas ņirgāšanās par tautu netiktu pieļautas. Lai iekļūtu tirgoties Brīvdabas gadatirgū, amatniekam jāiziet septiņi elles loki, lai šīs iestādes sapelējušajai vadībai pierādītu, ka spēj tamborēt, adīt, aust, izšūt. Ar vienu vārdu saka - valdība saka, ka iespēja pelnīt jāpaplašina, bet Brīvdabas muzeja administrācija (Mārtiņš Kuplais) lepojas, ka tirgus dalībnieku skaits sašaurinās. Kur vēl var dabūt šaurāku tirgu, kā tikai Latvijā????!!!!

Atbildēt

jptvm

27.05.2015. 10:29

cik ilgi turpināsies bļ-vo.

Atbildēt

avene

27.05.2015. 10:29

Ne jau velti Rungainis ir sevi pasludinājis par finanšu ekspertu. Te tikai jāpiebilst – Rungainis ir ļoti apsviedīgs “eksperts” ar labiem sakariem.
Tāpēc arī viņam tiek tik labi kumosi.
Interesanti, vai viņš prot arī dalīties? Politiski un nesavtīgi.

Atbildēt

cūka

27.05.2015. 10:24

Aicinu mainīt Satversmi! Latviju oficiāli jāsauc par SILI!

Atbildēt

aivars

27.05.2015. 10:21

Paldies Rungainim un Prudentijai - arī viņu dēļ Latvija ir neizdevusies valsts! Kaut ātrāk Latviju okupētu Igaunija vai Lietuva!

Atbildēt

gunča

27.05.2015. 10:18

Izteikts valsts izzagšanas profesionālis : Rumpainis un viņa Prudentia kantoris.

Atbildēt

baisulis zīļuks

27.05.2015. 09:50

Konspiratīvā Vienotības kormuška, valsts apzagšanas čempioni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...