Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bescers

14.06.2015. 21:04

Vai nav dīvaina situācija ap Metalurgu. Tikko parādījās ajutajumi par prudenciaj sniegtajiem padoemim un milzīgo peļņu , kā arī vai viss ir pareizs ar makāstensējas procesu, ta'uzreiz šis veiksmes stāsts par Metalurga pāŗdošanu Ukranas kompānijai kļūst par valsts noslepumu. Di'vaini, ļoti dīvaini.....

Atbildēt

Ziņkarigs lohs

09.06.2015. 19:33

Interesanti, cik pateicīga ir bijusi Mudentija un cik daudz ziedoja Vjenotu partijas kasē?

Atbildēt

Hulians

02.06.2015. 17:32

Jā,nenoliedzami,tā ir kormuška RUNGAINIM ar Vienotības svētību,taču visiem ir aklums un kurlums piemeties,kas būtu šo karmušku spējīgi izbeigt.Acīmredzot karmuška visiem laba.

Atbildēt

hmm

28.05.2015. 12:47

jāuzprasa J.Reiram kā prudentu pirmajam Direktoram, vai iespējams uzresnēt bez Siles?)

Atbildēt

kveščens

28.05.2015. 10:39

»

sveiks!

Lato, paroc dziļāk, vai viņi ar Rheiru nebija biznesa partneri trastenē, kad tur skaitīja caur Latenergo 3 miljonus, interesanti, ka tai laikā Latvijas ceļa deputāti saimas sēžu starplaikos nāca uz trasteni kā uz ēdnīcu... Starp citu, vai vēl viens biznesa partneris Jānis nebija tas, kurš izveidoja ...


Un vai viņš nav šodien valdības konsultants dažādos finanšu likumos? Un vai viņš nav akcionārs gan ātrajiem krediītu kantoriem, gan lombardiem, gan spēļu zālēm tai pašā laikā?
-------
wow, tas kuram cepure lielāka par hūti? Tipa Jūs-Visi-Zināt-Kas, par kuru neviens nerunā?

Atbildēt

fakts

27.05.2015. 23:22

Lumpens kā vienmēr histērijā.

Atbildēt

sveiks!

27.05.2015. 23:22

Lato, paroc dziļāk, vai viņi ar Rheiru nebija biznesa partneri trastenē, kad tur skaitīja caur Latenergo 3 miljonus, interesanti, ka tai laikā Latvijas ceļa deputāti saimas sēžu starplaikos nāca uz trasteni kā uz ēdnīcu... Starp citu, vai vēl viens biznesa partneris Jānis nebija tas, kurš izveidoja ofšoru tieši šim pasākumam? Ne jau visus bites sakoda... Un vai tas nebija laiks, kad tieši viņs bija iniciators Jaunā laika dibināšanai, saprazdams, ka Latvijā bizness bez politikas atbalsta nerullēs? Un vai viņš nav šodien valdības konsultants dažādos finanšu likumos? Un vai viņš nav akcionārs gan ātrajiem krediītu kantoriem, gan lombardiem, gan spēļu zālēm tai pašā laikā? Tad par kādu morāli vai nekorumpētu likumdošanu mēs varam runāt?

Atbildēt

Naudas maiss

27.05.2015. 21:34

Rungainis vai tad stāvēja ar sveci pie Metalurga dalīšanas?

Atbildēt

tie

27.05.2015. 16:32

Politmafijas kases turētāji !

Atbildēt

Lauku pāķis

27.05.2015. 14:31

Nu ja-metalurga sakarā rungainim būtu pienākums valstij atmaksāt vismaz daļu no honorāra

Atbildēt

šPrudentia

27.05.2015. 14:09

mums ir rezerves plāns metalurga glābšanai NR2 - esam atraduši nopietnu āfrikas investoru, kas investēs šajā kombinātā līdz 1 milijardam vietējās āfrikas valūtā
kas palīdzēs nekavējoties atjaunot ražošanu un uzsākt emigrantu transportēšanas (uz Eiropu) kuģu ražošanu!
tas iedos milzīgu grūdienu mūsu kabatām + mazliet arī valstij paliks!

Atbildēt

upsis

27.05.2015. 13:26

Piķis aiziet tālēs zilajās ka papēži vien cilājās...
Ja ir aitas un auni būs āži kuri kāsīs ka vilna vien putēs

Atbildēt

:)))

27.05.2015. 12:48

vot to es saprotu, taa tik ir miilesiiba!

Atbildēt

Sūrais ekonokrāts

27.05.2015. 12:32

Citās valstīs, kur IR demokrātija, šādas ilgstošas ņirgāšanās par tautu netiktu pieļautas.
----------
god.atraidītais, atļaušies iebilst, Latvija nav demokrātija, Latvija ir Republika. Kā saka Odesā - "eto dve boļšije razņici".

Un Republikā tās valdības galvenais uzdevums ir čakarēt mazos, lai apmierinātu lielos. Tā tas ir bijis no Romas impērijas laikiem, un tā būs mūžīgi mūžos, kamēr pastāvēs demokrātija. Par tautu ņirgājas visur, lielākais, ko var panākt, lai šī ņirgāšanās notiktu rafinētāk, nekā tas pašreiz Latvijā.

Tomēr no otras puses, acīmredzot bauri neko vairāk nav pelnījuši, jo politiskā pieprasījuma - piedāvājuma paradigma strādā nekļūdīgi. Cik daudz ir pieprasījuma no tautas puses - tik daudz arī politiķi piedāvās.

Tā kā nav ko gausties par to, ko paši negribam.

Atbildēt

zagļu detektors

27.05.2015. 11:59

»

gunča

Izteikts valsts izzagšanas profesionālis : Rumpainis un viņa Prudentia kantoris


Nu nevajag jau noniecināt Krastiņa talantus. Šis pilsonis krietni vairāk iesaistīts visās afērās, ko atspoguļo arī rakstā minētais par daļu skaita izmaiņām, kur Rungainim palikuši tikai 8%.

Rungainis ir tikai runājošā galva un bezmaksas pamācību, kā pareizi dzīvot, atskaņotājs ēterā.

Krastiņs un kārtējais Martinsons ir nopietnie rumpji šajā kantorī.

Atbildēt

atraidītais

27.05.2015. 11:53

Mākoņu stumšana ar gaisā paceltu grābekli Latvānijā nes vislielāko piķi, ja visi "TAUTAS KALPI" ir uz vienu roku - gan prokurori, tiesneši un citi "taisnīgie", kas viens otru piesedz, lai grautu Latvijas ekonomiku, bāžot (nu jau stūķējot) savās kabatās visos varas līmeņos. Apbrīnojami, ka tautas slaukšanai tiek meklēti jauni un jauni veidi, lai tikai no siles šie rukši aizietu taisni uz kapiem.... Citās valstīs, kur IR demokrātija, šādas ilgstošas ņirgāšanās par tautu netiktu pieļautas. Lai iekļūtu tirgoties Brīvdabas gadatirgū, amatniekam jāiziet septiņi elles loki, lai šīs iestādes sapelējušajai vadībai pierādītu, ka spēj tamborēt, adīt, aust, izšūt. Ar vienu vārdu saka - valdība saka, ka iespēja pelnīt jāpaplašina, bet Brīvdabas muzeja administrācija (Mārtiņš Kuplais) lepojas, ka tirgus dalībnieku skaits sašaurinās. Kur vēl var dabūt šaurāku tirgu, kā tikai Latvijā????!!!!

Atbildēt

jptvm

27.05.2015. 11:29

cik ilgi turpināsies bļ-vo.

Atbildēt

avene

27.05.2015. 11:29

Ne jau velti Rungainis ir sevi pasludinājis par finanšu ekspertu. Te tikai jāpiebilst – Rungainis ir ļoti apsviedīgs “eksperts” ar labiem sakariem.
Tāpēc arī viņam tiek tik labi kumosi.
Interesanti, vai viņš prot arī dalīties? Politiski un nesavtīgi.

Atbildēt

cūka

27.05.2015. 11:24

Aicinu mainīt Satversmi! Latviju oficiāli jāsauc par SILI!

Atbildēt

aivars

27.05.2015. 11:21

Paldies Rungainim un Prudentijai - arī viņu dēļ Latvija ir neizdevusies valsts! Kaut ātrāk Latviju okupētu Igaunija vai Lietuva!

Atbildēt

gunča

27.05.2015. 11:18

Izteikts valsts izzagšanas profesionālis : Rumpainis un viņa Prudentia kantoris.

Atbildēt

baisulis zīļuks

27.05.2015. 10:50

Konspiratīvā Vienotības kormuška, valsts apzagšanas čempioni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...