Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bescers

14.06.2015. 21:04

Vai nav dīvaina situācija ap Metalurgu. Tikko parādījās ajutajumi par prudenciaj sniegtajiem padoemim un milzīgo peļņu , kā arī vai viss ir pareizs ar makāstensējas procesu, ta'uzreiz šis veiksmes stāsts par Metalurga pāŗdošanu Ukranas kompānijai kļūst par valsts noslepumu. Di'vaini, ļoti dīvaini.....

Atbildēt

Ziņkarigs lohs

09.06.2015. 19:33

Interesanti, cik pateicīga ir bijusi Mudentija un cik daudz ziedoja Vjenotu partijas kasē?

Atbildēt

Hulians

02.06.2015. 17:32

Jā,nenoliedzami,tā ir kormuška RUNGAINIM ar Vienotības svētību,taču visiem ir aklums un kurlums piemeties,kas būtu šo karmušku spējīgi izbeigt.Acīmredzot karmuška visiem laba.

Atbildēt

hmm

28.05.2015. 12:47

jāuzprasa J.Reiram kā prudentu pirmajam Direktoram, vai iespējams uzresnēt bez Siles?)

Atbildēt

kveščens

28.05.2015. 10:39

»

sveiks!

Lato, paroc dziļāk, vai viņi ar Rheiru nebija biznesa partneri trastenē, kad tur skaitīja caur Latenergo 3 miljonus, interesanti, ka tai laikā Latvijas ceļa deputāti saimas sēžu starplaikos nāca uz trasteni kā uz ēdnīcu... Starp citu, vai vēl viens biznesa partneris Jānis nebija tas, kurš izveidoja ...


Un vai viņš nav šodien valdības konsultants dažādos finanšu likumos? Un vai viņš nav akcionārs gan ātrajiem krediītu kantoriem, gan lombardiem, gan spēļu zālēm tai pašā laikā?
-------
wow, tas kuram cepure lielāka par hūti? Tipa Jūs-Visi-Zināt-Kas, par kuru neviens nerunā?

Atbildēt

fakts

27.05.2015. 23:22

Lumpens kā vienmēr histērijā.

Atbildēt

sveiks!

27.05.2015. 23:22

Lato, paroc dziļāk, vai viņi ar Rheiru nebija biznesa partneri trastenē, kad tur skaitīja caur Latenergo 3 miljonus, interesanti, ka tai laikā Latvijas ceļa deputāti saimas sēžu starplaikos nāca uz trasteni kā uz ēdnīcu... Starp citu, vai vēl viens biznesa partneris Jānis nebija tas, kurš izveidoja ofšoru tieši šim pasākumam? Ne jau visus bites sakoda... Un vai tas nebija laiks, kad tieši viņs bija iniciators Jaunā laika dibināšanai, saprazdams, ka Latvijā bizness bez politikas atbalsta nerullēs? Un vai viņš nav šodien valdības konsultants dažādos finanšu likumos? Un vai viņš nav akcionārs gan ātrajiem krediītu kantoriem, gan lombardiem, gan spēļu zālēm tai pašā laikā? Tad par kādu morāli vai nekorumpētu likumdošanu mēs varam runāt?

Atbildēt

Naudas maiss

27.05.2015. 21:34

Rungainis vai tad stāvēja ar sveci pie Metalurga dalīšanas?

Atbildēt

tie

27.05.2015. 16:32

Politmafijas kases turētāji !

Atbildēt

Lauku pāķis

27.05.2015. 14:31

Nu ja-metalurga sakarā rungainim būtu pienākums valstij atmaksāt vismaz daļu no honorāra

Atbildēt

šPrudentia

27.05.2015. 14:09

mums ir rezerves plāns metalurga glābšanai NR2 - esam atraduši nopietnu āfrikas investoru, kas investēs šajā kombinātā līdz 1 milijardam vietējās āfrikas valūtā
kas palīdzēs nekavējoties atjaunot ražošanu un uzsākt emigrantu transportēšanas (uz Eiropu) kuģu ražošanu!
tas iedos milzīgu grūdienu mūsu kabatām + mazliet arī valstij paliks!

Atbildēt

upsis

27.05.2015. 13:26

Piķis aiziet tālēs zilajās ka papēži vien cilājās...
Ja ir aitas un auni būs āži kuri kāsīs ka vilna vien putēs

Atbildēt

:)))

27.05.2015. 12:48

vot to es saprotu, taa tik ir miilesiiba!

Atbildēt

Sūrais ekonokrāts

27.05.2015. 12:32

Citās valstīs, kur IR demokrātija, šādas ilgstošas ņirgāšanās par tautu netiktu pieļautas.
----------
god.atraidītais, atļaušies iebilst, Latvija nav demokrātija, Latvija ir Republika. Kā saka Odesā - "eto dve boļšije razņici".

Un Republikā tās valdības galvenais uzdevums ir čakarēt mazos, lai apmierinātu lielos. Tā tas ir bijis no Romas impērijas laikiem, un tā būs mūžīgi mūžos, kamēr pastāvēs demokrātija. Par tautu ņirgājas visur, lielākais, ko var panākt, lai šī ņirgāšanās notiktu rafinētāk, nekā tas pašreiz Latvijā.

Tomēr no otras puses, acīmredzot bauri neko vairāk nav pelnījuši, jo politiskā pieprasījuma - piedāvājuma paradigma strādā nekļūdīgi. Cik daudz ir pieprasījuma no tautas puses - tik daudz arī politiķi piedāvās.

Tā kā nav ko gausties par to, ko paši negribam.

Atbildēt

zagļu detektors

27.05.2015. 11:59

»

gunča

Izteikts valsts izzagšanas profesionālis : Rumpainis un viņa Prudentia kantoris


Nu nevajag jau noniecināt Krastiņa talantus. Šis pilsonis krietni vairāk iesaistīts visās afērās, ko atspoguļo arī rakstā minētais par daļu skaita izmaiņām, kur Rungainim palikuši tikai 8%.

Rungainis ir tikai runājošā galva un bezmaksas pamācību, kā pareizi dzīvot, atskaņotājs ēterā.

Krastiņs un kārtējais Martinsons ir nopietnie rumpji šajā kantorī.

Atbildēt

atraidītais

27.05.2015. 11:53

Mākoņu stumšana ar gaisā paceltu grābekli Latvānijā nes vislielāko piķi, ja visi "TAUTAS KALPI" ir uz vienu roku - gan prokurori, tiesneši un citi "taisnīgie", kas viens otru piesedz, lai grautu Latvijas ekonomiku, bāžot (nu jau stūķējot) savās kabatās visos varas līmeņos. Apbrīnojami, ka tautas slaukšanai tiek meklēti jauni un jauni veidi, lai tikai no siles šie rukši aizietu taisni uz kapiem.... Citās valstīs, kur IR demokrātija, šādas ilgstošas ņirgāšanās par tautu netiktu pieļautas. Lai iekļūtu tirgoties Brīvdabas gadatirgū, amatniekam jāiziet septiņi elles loki, lai šīs iestādes sapelējušajai vadībai pierādītu, ka spēj tamborēt, adīt, aust, izšūt. Ar vienu vārdu saka - valdība saka, ka iespēja pelnīt jāpaplašina, bet Brīvdabas muzeja administrācija (Mārtiņš Kuplais) lepojas, ka tirgus dalībnieku skaits sašaurinās. Kur vēl var dabūt šaurāku tirgu, kā tikai Latvijā????!!!!

Atbildēt

jptvm

27.05.2015. 11:29

cik ilgi turpināsies bļ-vo.

Atbildēt

avene

27.05.2015. 11:29

Ne jau velti Rungainis ir sevi pasludinājis par finanšu ekspertu. Te tikai jāpiebilst – Rungainis ir ļoti apsviedīgs “eksperts” ar labiem sakariem.
Tāpēc arī viņam tiek tik labi kumosi.
Interesanti, vai viņš prot arī dalīties? Politiski un nesavtīgi.

Atbildēt

cūka

27.05.2015. 11:24

Aicinu mainīt Satversmi! Latviju oficiāli jāsauc par SILI!

Atbildēt

aivars

27.05.2015. 11:21

Paldies Rungainim un Prudentijai - arī viņu dēļ Latvija ir neizdevusies valsts! Kaut ātrāk Latviju okupētu Igaunija vai Lietuva!

Atbildēt

gunča

27.05.2015. 11:18

Izteikts valsts izzagšanas profesionālis : Rumpainis un viņa Prudentia kantoris.

Atbildēt

baisulis zīļuks

27.05.2015. 10:50

Konspiratīvā Vienotības kormuška, valsts apzagšanas čempioni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...