Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māris

17.12.2017. 09:31

Interesanti vai visiem vēl dzīvi esošajiem zeki ir atmaksājuši tiesas piespriesto atlīdzību, ja viņiem tik ātri rodas tiesības, bet pensionāriem un trūcīgim šādu iespēju vispār naV?

Atbildēt

Viedoklis

14.12.2017. 23:48

Tas, kas notiek cietumos, ir KATASTROFA!
It sevišķi Valmieras cietumā, kur par savu bezdarbību priekšnieks tiek pat apbalvots. Cietumu vadība Ilona Spure vairs nespēj vadīt šo iestādi. Liepājas cietuma celtniecība nenotiek. Kārtība citos cietumos netiek ieviesta, vai minimāli. Kur paliek līdzekļi? Kā tos iztērē?
Kāpēc cietumos nelaiž iekšā presi? Vai Pietiek.com var iekļūt cietumos, lai aprunātos ar ieslodzītām personām? Ar pašiem darbiniekiem, kuriem arī ir neciešami darba apstākļi? Ne, nelaidīs. Kāpēc neļauj cietumos fotografēt, filmēt? Tāpēc, ka tad tauta ieraudzīs patiesu, šausminošu stāvokli.
Aicinām Pieteik žurnālistus izmēģināt iekļūt cietumos un aprakstīt tur notiekošo.

Atbildēt

katrs ārst spēj izcvērtēt, vai stomatolofgu vajag neatliekami vai rindas kārtībā

06.12.2017. 19:50

strutas smadzenēs viņiem jau ir

Atbildēt

antiņš

06.12.2017. 07:30

Neticu, Valmierā gaidīju savu rindu pie zobārsta, kad ieradās konvojs 2 cilvēki ar arestantu, kuram remontēja zobus. Cik sapratu no zobārsta un konvoja diskusijas, pie vainas bija ilgstoša čefīra lietošana un arestanta attieksme. Esot patstāvīgs klients.

Atbildēt

Jānis

06.12.2017. 06:39

Cietušajiem gan zobi nesāp, jo ir miruši no šo rokām

Atbildēt

Zeks

06.12.2017. 02:08

»

ZEKAM

Žēl, ka no visiem Jums pazīstamajiem cietumniekiem visi ir urkas un noziedznieki. Es gan pazīstu tikai vienu un zinu ka tā nav. Tā dīvaini mums ar to statistiku, ne


Man domāt, tas viens esi tu pats, ko? Ar statistiku man viss ir kārtībā, visi, kurus pazīstu, bija pelnījuši tur būt. Kaut gan viņi paši, tāpat, kā tu, uzskatija, ka notiesāti nevainīgi.

Atbildēt

Nauris

06.12.2017. 00:55

Jā, esmu pārsteigts...par kuru cietumu sūdzēties atradāt...kur kur, bet Valmieras cietumā var rakstīt sūdzības cik gribi. Vairāk vai mazāk, administrācija korekta un pieminētie virsnieki, proti, A. Bašķis un A. Tīmuks ir vieni no profesionalakiem IeVP darbiniekiem.
Žēl, ka to puisi neparved uz Daugavpili un tad būs ar ko salīdzināt.
Protams katrā sistēmā ir savas nepilnības, bet Valmieras cietumā tas ir novests līdz minimumam, jo administrācija ir saprotoša un pretimnākoša. Visi virsnieki, disciplinēti,korekti.
Ja ir rupji, nedisciplibeti uzraugi ka Edža, Juris... Bet tie ir uzraugi un viņiem ir arodbiedrība, tāpēc viņi var darīt ko grib.

Atbildēt

ZEKAM

05.12.2017. 19:48

»

Zeks

Es tev piekrītu. Neesmu saticis nevienu urku, kurš būtu iesēdināts pamatoti. Visi viņi ir eņģelīši, bet viņu koriši, tie gan, tie lūk ir zagļi un slepkavas


Žēl, ka no visiem Jums pazīstamajiem cietumniekiem visi ir urkas un noziedznieki. Es gan pazīstu tikai vienu un zinu ka tā nav. Tā dīvaini mums ar to statistiku, ne?

Atbildēt

Līga

05.12.2017. 18:34

IeVP cietumos ir bardaks,ne tikai Valmieras.Atceros, ka raksts bija par Liepājas cietumu, kur darba dienas laikā pakārās ieslodzītais un tā arī NAV NEVIENAS ATBILDES PAR NOTIKUŠO,kas un kādus sodus saņēma...-KLUSUMS!!! IeVP vadība PROT TIKAI KLUSĒT un CERĒT, ka aizmirsīsies... un rada "IEDOMU TĒLU",ka cietumos ir viss kārtībā,BET TĀ TAS NAV!!!

Atbildēt

to Zeks

05.12.2017. 13:53

»

Zeks

Visiem sen zināms, ka cietumā sēž vieni vienīgi nevainīgi jēriņi, kuri tur nokļuvuši citu vainas dēļ. Tāpēc mums vajag visu to labāko un bez ierunām, citādi sūdzēsimies Eiropas cilvēktiesību tiesā


Kurš ir teicis, ka vieni vienīgi nevainīgi jēriņi. Runa ir par to, ka īsto slepkavu un noziedznieku vidū ir arī pa kādam nevainīgi notiesātam. Un to īatsvars nemaz nav tas mazākais Latvijā. Ir ļoti nekorekti sagrozīt citu teikto. Bet zekam jau šķiet tas īsti neaiziet. Liekas gan, ka šī cilvēka zināšanas par konkrēto tēmu aprobežojās ar vispārpieņemtajiem sabiedrības stereotipiem. Nevienu vienkārši ne par ko nesēdina un līdzīgām muļķībām. Sēdina gan un tā ir realitāte Latvijā. Un nedod Dievs Jums ''Zeks'''nonākt tajā vietā arī pa īstam. No sirds to nenovēlu nevienam. Bet gudri spriest iesaku tikai par to, ko patiesi zinat.

Atbildēt

Zeks

05.12.2017. 12:31

Visiem sen zināms, ka cietumā sēž vieni vienīgi nevainīgi jēriņi, kuri tur nokļuvuši citu vainas dēļ. Tāpēc mums vajag visu to labāko un bez ierunām, citādi sūdzēsimies Eiropas cilvēktiesību tiesā

Atbildēt

demagogs

05.12.2017. 11:58

»

Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas daudz augstāks aprūpes servis nekā nodokļu maksātājiem- kurš nodokļu maksātājs var pieprasīt, lai viņu vestu pie zobārsta bez maksas labot zobus


Nedomāju, ka pietiek kāds tā uzskata. Beīvībā cilvēkam ir izvēles iespēja. Tur - nekādas. Un zobi var sāpēt kā tur, tā šeit. Ārā vari izvēlēties iet pie dārgāka vai lētāka, labāka vai sliktāka. Citumā tādas izvēles nav. Ja nav turīgu radu ārā, tad dzīve tur pārtop par elli. Tiem, kuri tūlīt teiks - lai iet strādāt. Zinu, ka par Latvijas Armijas uniformu šūšanu ieslodzītās saņem mēnesī 10 eiro. Protams par astoņu stundu darba dienu utt. Tā ka labāk nevajag šeit muldēt, ja neko nezināt.

Atbildēt

Tas cilvèks vèl nebija tiesàts

05.12.2017. 08:30

»

Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas daudz augstāks aprūpes servis nekā nodokļu maksātājiem- kurš nodokļu maksātājs var pieprasīt, lai viņu vestu pie zobārsta bez maksas labot zobus


lîdz ar to nebija noziedznieks. Bet tie, kas liedz zobàrstu, ievoto telpàs, kas jau paredzètas notiesàtajiem, jau paśi ar savu spîdzinàśanu ir noziedznieki, nozieguśies pret cilvèktiesîbàm. Śajà komunistu un ćekistu pàrvaldîtajà valstî neviens nevar bût drośs, ka pret viñu kà LPSR laikos nesafabricè lietu un varat nonàkt lîdzîgà situàcijà kà śodien L. Grantiñś H86. LPSR laikos viñu kà politieslodzîto A. Borovkovs kà VDK virsnieks nosûtîja nosiśanai uz kriminàlo zonu, liedzot kàdam viñu aizstàvèt. Śodien, 21. g.s. tas pats Grantiñś devàs uz tikśanos ar v p Vèjoni, bet pie aizturèśanas nonàca sakropłots cietumà. Personîgi nepazîstu L. Grantiñu, bet fakti runà paśi par sevi. VDK sistèmas tiesneśi un prokurori, izmeklètàji kà Gułàns, Maizîtis u.c. pàrgàja LR amatos bez lustràcijas - nožèlas par pastràdàto. Cietumos nekas nav mainîjies.

Atbildēt

05.12.2017. 07:17

»

Dīvaini,

ka Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas tāds pats aprūpes serviss kā nodokļu maksātājiem, kuri uztur šos noziedzniekus


Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas daudz augstāks aprūpes servis nekā nodokļu maksātājiem- kurš nodokļu maksātājs var pieprasīt, lai viņu vestu pie zobārsta bez maksas labot zobus?

Atbildēt

jūtu līdzi

05.12.2017. 01:43

Nevienu nevajag saukt par noziedznieku, ja viņš nav notiesāts! Iedomājos par kāda sava tuvinieka mokām cietumā... Un ko lai daru, ja neticu taisnīgai tiesai Latvijā????Un vai tad Latvijas cietumos nesēž arī nepatiesi notiesātie? Vai tādi, kuri gadiem gaida tiesu?

Atbildēt

paliek

04.12.2017. 21:38

noskanets nepareizi

Atbildēt

ha-ha

04.12.2017. 21:01

Pensionētajiem arodslimniekiem ar 45darba stāžu netiek sniegta medicīniskā aprūpe,netiek veiktas veselības pārbaudes,tiek atņemts invalīda statuss neveiktā nosūtījuma dēļ.Ir iemesls runāt par valsts terorismu,apzinātu veselības un dzīvības apdraudējuma organizēšanu.Tā tagadējā valsts ekskomunistiskā,neofašistiskā nomeklatūra izrīkojas ar darba veterāniem!

Atbildēt

Njā

04.12.2017. 20:07

»

VB

Man te brīvībā arī jārauj par savu naudu, bet tas nu tā


Tādēļ jau viņi visi nāk laukā bez zobiem. To zobu jau ir tik cik ir un pazaudēt var ātri. Tiem, kuri uzskata, ka cietumnieki nav pelnījuši cilvēcīgu attieksmi. Šis pat vēl nemaz nav notiesāts. Tātad vismaz tagad viņš joprojām ir nevainīgs. Ir tāds termins kā nevainības prezumpcija. Tas, ka ir iebāzts cietumā - arī var būt visādi. Un ko gan šie troļļi teiks tad, ja viņu tomēr attaisnos? Un cik vēl nevainīgo sēž cietumos notiesāti ne par ko? Tie arī būtu pelnījuši, ka zobi nopūst un necilvēcīgas sāpes kamēr tas notiek? Un notiek tas ilgi un mokoši. Apbrīnojama neiecietība un naids no sabiedŗibas puses. Un apbrīnojams naivums svēti ticot, ka tiesas NEKAD nekļūdās. Es pat teiktu - drīzāk jau stulbums.

Atbildēt

Sveiciens!

04.12.2017. 19:57

Sistēmas troļļiem :D !

Atbildēt

VB

04.12.2017. 19:55

»

Zane

ieslodzītie var saņemt zoba izraušanu, ārstēšana ir par paša ieslodzītā līdzekļiem. ja cietumā praktizējošā ārste ir bērna kopšanas atvaļinājumā, ir pamats lūgt par ieslodzītā līdzekļiem vest viņu ārstēt zobu uz brīvību


Man te brīvībā arī jārauj par savu naudu, bet tas nu tā...
Strutojošu zobu VAJAG izraut - pagājušogad gandrīz nomiru no tāda, labi, ka draugs atbrauca un aizveda pie zobārsta!

Atbildēt

Dīvaini,

04.12.2017. 19:51

ka Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas tāds pats aprūpes serviss kā nodokļu maksātājiem, kuri uztur šos noziedzniekus?

Atbildēt

Varbūt vēl personas kodu?

04.12.2017. 19:51

Latvijā iekšlietu sistēma ir valsts valstī, bet cietums ir vēl viena valsts iekšlietu sistēmas valstī. Cietuma administrācija dara ko grib, kā grib, kad grib, utt. Nekādi likumi Latvijas cietumos nedarbojas. Nepastāv nekādas ārējas kontroles iespējas ārpus iekšlietu sistēmas. Pastāv tikai neoficiāli norādījumi "no augšas". Tiesībsargs un tā saucamās "cilvēktiesības" cietumos ir tikai dekorācija iekšlietu sistēmas teātrī. Savukārt tieslietu sistēma darbojas roku rokā ar iekšlietu sistēmu, un viena otru mazgā. Bet šai gadījumā cilvēks vēl nemaz nav notiesāts un potenciāli var tikt arī attaisnots. Jāsaprot arī to ka Latvijas cietumos atrodas arī nepatiesi notiesāti cilvēki. Tādi ir un atrodas tur jau daudzus gadus bez mazākajām iespējam uz apelāciju, jaunatklātu faktu iesniegšanu, bez iespējas iepazīties pat ar savu lietu. Tāda lūk ir Latvijas tieslietu un iekšlietu sistēmu izveidotā situācija.

Atbildēt

Njā

04.12.2017. 19:15

Kaut kā lieliski atpazīstamas darbības. Tas pats notiek arī citās ieslodzījuma vietās. Tiesībsrags tik noplāta rokas un pūš līdzi IeVP par to cik viss ir skaisti un labi, cik viss ir parezi. Cilvēktiesības tiek ievērotas utt. Pretīgi. Un ziņāšanai, mūsu cietumos sēž arī neatiesi notiesātie un ne viens vien.

Atbildēt

Rabarberu vîru izcepinàt uz atklàtas uguns

04.12.2017. 19:02

piedzirdît un pabàzt zem ledus.

Atbildēt

spogulīts

04.12.2017. 18:32

Jau otro dienu negatīvas spoguļbildes ražojat.

Atbildēt

Zane

04.12.2017. 17:56

ieslodzītie var saņemt zoba izraušanu, ārstēšana ir par paša ieslodzītā līdzekļiem. ja cietumā praktizējošā ārste ir bērna kopšanas atvaļinājumā, ir pamats lūgt par ieslodzītā līdzekļiem vest viņu ārstēt zobu uz brīvību

Atbildēt

x

04.12.2017. 17:39

par ko Mārtiņu tiesā?

Atbildēt

tā tas ir

04.12.2017. 17:20

Cietums nenodrošina medicīnu, Pietiek ačgāni iekopē dokumentus, .................. u.t.t .
Vienas ačgānības.

Atbildēt

iepirkumi nesekmigi

04.12.2017. 17:08

http://www.ievp.gov.lv/images/stories/iep2017/60_iepirkums.zip

Darbs zem pasizmaksas pagaidu plomba 5 euro, protams, pretendenti nav pieteikušies Valmieras cietumā...

Atbildēt

...

04.12.2017. 16:47

gaumīgi noskanēts.. :D

Atbildēt

..

04.12.2017. 15:03

zobu neārstē tīšām - lai strutas aiziet līdz smadzenēm un "klients" nomirst - citādāk to izskaidrot nevar.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...