Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cilveks444

28.04.2015. 04:06

Vienotības "sasniegumi"! Zaķa nodokļu apiešanas shēmas. Zaķa Gazprom interešu lobēšana. Pabrika vīzdegunīgais izteikums par muļķiem, kas strādā par simts latiem. Pabrika Zvārdes poligona lieta, kad, iespējams, AM vajadzībām tika mēģināts izdabūt cilvēkus no viņu un viņu senču iekoptajām dzīvesvietām. Viņķeles neslēptais cinisms, čuriki un melošana, slēpjot savus īstos nodomu no koalīcijas partneriem, pensionāru darba nonicināšana, paužot, ka tie dzimuši ne tajā laikā un vietā. Viņķeles kārļi un karlīnes. Kampara mahinācijas un tumbočka. Pulka un Škapara siltās vietiņas, nemitīgā atrašanās pie siles barotavas. Škapara, vaislinieka cienīgās izpriecas, valstiski svarīga komandējuma laikā.

Āboltiņas varaskāre, iedomība un augtprātība, kas spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā. Āboltiņas neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā, kas uzskatāmi bija redzams pēc hokeja spēles, kad viņai par varītēm bija jāsaka runa, kas līdzjutēju svilpienu iespaidā, gala rezultātā izvērtās par totālu Āboltiņas krahu (Dinamo! Dinamo! Dinamo!). L.Mūrnieces personīgās ballītes laikā izmantotais dienesta auto. L. Mūrnieces likvidētā Policijas akadēmija, kā arī vēršanās pret Bauskas iedzīvotājiem, iesaistot specvienību Alfa, kad tie protestēja pret slinīcas slēgšanu. Čigānes kontrabandas preces (lakatiņi). Kariņa nekompetence izdodot rīkojumu, par kura sekām samaksāja nodokļu maksātāji. Buiķa dēlam dzejniekam speciāli izveidotais amats SM. Viņķeles vīram Viņķelim sarūpētā lielā pensija. Čaklā rebes ar sievas firmu un nodokļiem. Āboltiņas vīra atrašanās pie politiskās barotavas.

Circenes nežēlīgie eksperimenti ar medicīnas sfēru, graujot veselības aprūpes nozari. Vaideres norādījumi Baldones pašvaldībai un tās iedzīvotājiem, lai tie stāv klusu, jo nedrīkstot protestēt pret radioaktīvo atkritumu glabātuves "Radons" paplašināšanu! Ēlertes nemitīgā raušanās pie varas, neskatoties uz daudzo mīnusu skaitu, ko tā saņem no vēlētājiem. Ēlertes ārštata padomnieces labi apmaksātais amats, kurš tradicionāli tiek pildīts bez samaksas. Ēlertes smagā izgāšanās, kandidējot Rīgas mēra amatam. Vilka necieņa pret aizbraucējiem, augstprātīgi pasakot, lai taču viņi brauc. Vilka nespēja izsekot notiekošajam Liepājas metalurgā, kaut Lipmans viņu vēstulē jau laicīgi brīdināja par tur notiekošajām nelikumībām. Vilka uzbrēciens žurnālistam, kad tas bija izteicis šaubas par eiro pozitīvo devumu Latvijas ļaudīm.

Vilka ironiskā atbilde – mierīgi var iztikt, uz žurnālistu jautājumu, vai pensionāri var iztikt ar astoņdesmit latiem mēnesī. Dombrovska līdzdalība Valsts autoceļu fonda iznīcināšanā un Latvijas autoceļu sagraušanā. Dombrovska meli pirms pašvaldību vēlēšanām par pensiju nesamazināšanu. Dombrovska ģimenes kredīta īpaši labvēlīgie noteikumi un latviskās versijas grāmatas izdošana un tulkošana par Kuveitas naftas kompānijas naudu. Dombrovska un Vienotības izveidotais krīzes pārvarēšanas mehānisms - tā sauktais „veiksmes” stāsts, kad negodīgi viss krīzes smaguma tika uzvelts uz Latvijas iedzīvotāju pleciem, tā glābjot bankas. Dombrovska un Vilka vadībā veiktā lata likvidācija un valsts fiskālās un monetārās neatkarības zaudēšana.

Dombrovska realizētā pārmērīgā konsolidācija, kā rezultātā tauta tika nolemta nabadzībai, neprasme attīstīt valsti un veidot tās attīstības vīziju ilgtermiņā, nespēja spert neatliekamus soļus, lai strauji uzlabotu valsts globālo konkurētspēju, medicīnas un izglītības sfēru graušana un iznīcināšana, un neprasme (negribēšana) ievērojami samazināt nabadzību. Dombrovska padomnieces juridiskajos jautājumos un ģimenes biznesa partneres Bukanes virzīšana ienesīgos amatos. Dombrovska gļēvulīgā formā veiktā demisija. Aizdomas par liela apjoma korupciju, kas, iespējams, tiek piesegta ar KNAB amatpersonas (Strīķes) līdzdalību. Dombrovskim speciāli radītā Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisija, kura tā arī neuzsāka darbu.

Dombrovska liekulība, jo lai gan sacījās uzņēmies atbildību par Zolitūdes traģēdiju, viņš veikli aizlaidās uz Briseli, kur tagad barojas ar lielās siles labumiem. Dombrovska biroja bijušai vadītājai Olitai Augustovskai radītais ļoti ienesīgais postenis lidostas „Rīga” valdē! Dombrovska iespējamās mahinācijas ar Hipotēku bankā ņemto kredītu viņa ģimenes uzņēmumam „Land Development”, nododot šī ģimenes kredīta saistības Rietumu bankas pārraudzībā un pārstrukturējot to atsevišķā paketē ar īpaši piemērotu atlaidi, kas tiek slēpta no sabiedrības (3a portfelītis). Āboltiņas augstprātīgā un nicinošā attieksme pret žurnālisti, kura viņai jautāja par viņas balsojumu pret likumprojektu, kuram būtu jāierobežo ātro kredītu firmu negausība.

Circenes meli, ka likumprojektam par veselības aprūpes finansēšanas likumu ir saņemts ANO Augstās komisāres cilvēktiesību jautājumos pozitīvs, lai gan tā nebija. Circenes ietiepīgā nevēlēšanās atkāpties no veselības ministres amata, lai gan viņa ilgstoši nespēja pildīt savus pienākumus! Straujumas izspēlētais farss, vispirms kā veselības ministres aizvietotājai, pieprasot veselības aprūpei zināma apjoma finansējumu, bet pēc tam jau kā premjerei, pati sev to atsakot, liekot to samazināt! Āboltiņas netīšā atzīšanās Dombura studijā, par Vienotības sadarbību ar valsts drošības struktūrām, uzzinot valsts noslēpumu, kas notikusi viņai esot vēl vienkāršai opozīcijas deputātei.

Āboltiņas "zemais lidojums" ar 150 km/h pa Bauskas šoseju, apdraudot citu līdzpilsoņu veselību un dzīvību. Straujumas prese sekretāres Tamuļēvičs pornoskandāls. Rinkēviča centieni savu popularitāti audzēt ar puicisku sankciju piemērošanu. Re& Re ziedojumi Vienotības melnajā kasē. Bankas "Citadele" atdošana par "sviestmaizi", visticamāk, slepus vienojoties par to brauciena laikā uz Gruziju, "Citadeles" pārdošanas līgumu uzticot parakstīt pirms stāšanās PA valdes locekļa amatā bezdarbniekam un izbijušam lopbarības tirgotājam - Freibergam! Zaķa vēlētāju balsu uzpirkšanas skandāls. Junkura deputāta zvērests Saeimā. Junkura kāzuss ar iesniegumu par atteikšanos no deputāta mandāta. Āboltiņas vēlētāju gribas ignorēšana un demokrātijas principu neievērošana ieraušoties Saeimā, aizdzenot Junkuru uz Honkongu.

Čigānes uzstājīgā prasība paaugstināt ministru algas, tūlīt pēc saeimas vēlēšanām, lai gan krīzi izjūt vēl 78% valsts iedzīvotāju. Straujumas vārgulīgā atzīšanās Dombura studijā, atzīstot, ka nedomā vadīt valdību četrus gadus. Āboltiņas kārtējie meli, jo, kad žurnālisti viņai jautāja, kāpēc viņa Straujumas vietā tiem atbild par valdības veidošanu, Āboltiņa norādīja, ka Straujuma esot aizsteigusies pildīt savus tiešos darba pienākumus, lai gan patiesība Straujuma atradās turpat Vienotības frakcijas telpās! Straujumas nespēja patstāvīgi veidot valdību, kļūstot par marioneti Āboltiņas rokās. Piebalga meli bankas Baltija noguldītājiem, profesionāli tehnisko skolu mācību programmu sabojāšana. Rinkēviča geju sumināšanas akcija, paziņojot, ka esot lepns, ka gejs. Vienotības valdes locekles Priedes homofobiskie izteikumi, twittera ierakstu dzēšana.

Reira atbalsts Valsts kontroles nosodītajam līgumam ar Mamedova firmu par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīnu nodrošināšanu Rīgas reģionā. Vienotības ētikas komisijas locekļa Spolīša braukšana pamatīgā dzērumā, centieni izvairīties no soda barguma. Viņķeles kašķēšanās par IZM parlamentārās sekretāres amatu ar bijušo izglītības ministri Druvieti. Bērtulsona veiktā malkas zādzība. Iekšlietu ministra Kozlovski nespēja tikt galā ar visnotaļ vienkāršu uzdevumu - zābaku iegādi policistiem. Spolīša nevēlēšanās nolikt deputāta mandātu, kad atklājās, ka šis braucis pamatīgā dzērumā. Tāpat Spolītis, lai gan ir izstājies no Vienotības, turpina balsot, kā viņam liek darīt Vienotības frakcija. Vēl nesen Spolītis ciniski paziņoja, ka viņš piedalīsies reklāmas pasākumos, lai apkarotu dzērājšoferus. Represijas pret Vidiņu, saistībā ar viņa atklātajām nelikumībām Latgalē, kas norāda uz vēlētāju uzpērkšanu par labu Zaķim.


Rinkēviča ieraksti twitterī par NA un Saskaņas kopošanos, kas tapis nakts stundā un, visticamāk, dzērumā. Represijas pret Valsts kancelejas direktori Dreimani, izmantojot "Vienotības" ietekmi pār valsts drošības spēkiem, tostarp SAB. Vēlme turpināt denacionalizācijas procesu Latvijā, kurš ir jau ir noslēdzies, lai atdotu īpašumus šaubīgām ebreju organizācijām. Vienotība - populisms, atklāts cinisms, varaskāre, meli, daudz sevis slavinošu runu, bet daudzreiz vairāk nepaveiktu, vai ļoti slikti veiktu darbu. Partijas iekšējās nesaskaņas un nevēlēšanās kongresa laikā ļaut partijas biedriem lēmumus pieņemt atklāti diskutējot, kas norāda, ka partija darbojas uz autoritāriem principiem. Absolūta neatbilstība pašu sludinātājiem tiesiskuma un godīgas valsts pārvaldes principiem. Autoritāras varas iedibināšanas centieni, pakļaujot sev gan medijus, gan valsts drošības iestādes.

Atbildēt

zinātāja

27.04.2015. 10:39

»

tautietis

Cigānīt, cik maksē viene zīde lakate


rubel divdesmuit gabalē.

Atbildēt

partijnieks.

27.04.2015. 10:38

Nu viennozīmīgi Čigāne ir visu laiku stulbākā politiķe ,kāda jeb kad ievēlēta Saeimā.

Atbildēt

tautietis

27.04.2015. 10:35

Cigānīt, cik maksē viene zīde lakate.

Atbildēt

fakts

26.04.2015. 14:56

dik sen jau visiem skaidrs -AR KO PATIESĪBĀ nodarbojās tādas ļoļitveidīgās !

Atbildēt

fakts

26.04.2015. 11:50

»

!!!

Izskatās,ka PIETIEK patiešām kļūst par kremļa ruporu


...bet Čigāne par Putina ruporu

Atbildēt

!!!

25.04.2015. 21:08

Izskatās,ka PIETIEK patiešām kļūst par kremļa ruporu

Atbildēt

milgards

25.04.2015. 20:18

vemjotība jau "sadzinusi" virs 9 miljardi VISU LATVJU naudiņas-parādiņa,a kur 230 miljoni LATVJIEM sitadeles naudiņas?!

Atbildēt

Mumins

25.04.2015. 15:41

»

:)

Daudz kur nepiekrītu Čigānei un arī viņas pārstāvētā partija man ne visai tīk, bet katru reizi pieminēt tos kontrabandas lakatiņus, jau ir kļuvis bezgaumīgi


Nav jau runa par lakatiiem, bet par to, ka cilvēks, uzzinot, ka kāds frizieris nemaksā nodokļus, kliegs pilnā rīklē no Saiemas tribīnes un gudri pamācīs, ka nodokļi ir jāmaksā visiem, ka tā nedrīkst, bet tad, kad skar pašu, tad kkā aizmirstas ... Un pēc tam visiem iestāstīs, ka mēs, vienotība, esam labākā izvēle šai valstij un tās pisloņiem.

Atbildēt

25.04.2015. 08:45

»

Māris Sprinģis(ekonomists)

Neklausieties viņu runas ,bet rūpīgi vērojiet viņu darbus. No viņu darba augļiem būs spriest par viņu darbu raženumu.Ja saldi tad labi,bet ja rūgti tad slikti. Diemžēl augļi rūgti. Par to vai darbi un veikums ir Latvijas Valsts un Iedzīvotāju labā. Ne vārda. Un tā 26 gadus. cik ilgi vēl cietīsim šo ...


Tuvākā laikā paredzamais Austrumu partnerības samits ir vērsts uz ASV un ES mērķa virzību - ar laiku iekļaut Ukrainu, Baltkrieviju, Krieviju u.c valstis, tām zaudējot suverenitāti, ES, kas ir ASV un SVF/PB globālais projekts.
Slepeni tiek radīti visi priekšnosacījumi, izmantojot vietējos cilvēkus - nodevējus, kam maksā lielas algas par neko nedarīšanu. Kas ir šie cilvēki? Eirodeputāti.

Kas ir šie priekšnosacījumi? Apstākļi, kad tautas ar viltu un varu tiek ieviltas ES, atņemot tām pašnoteikšanos.
Latvijai, kad tā tika gatavota ES prezidēšanai, jau tika realizēti daudzi slepeni priekšnocījumi, kuros izmantoja Lindermanu, Osipovu, jo ES un Lindarmana, Osipova mērķi tajā brīdī sakrita. Ar valodu referendumu bija jāpanāk preambulas ieviešana un referendma likuma grozījumi. Tagad pietiek Ar Saeimas balsojumu, lai ieviestu 2. valsts valodu, bet, lai tauta nespētu pretoties, tai ar 2014. gadu jāsavāc 155 000 parakstu par savu naudu referenduma rosināšanai.

Līdzīgā kārtā Latviju pakļāva, izzogot valsts budžetu ar 20 ārvalstu banku glābšanu. Lai aizņemtos no SVF/PB, vienā naktī apdzirdināta Saeima grozīja 88 likumus.
Pašlaik Godmanis un viņa publiskais pakalpiņš - TV žurnālists Guntis Bojārs, izrādot savu pakalpību ES, strādā pie projekta, kā vēl vairāk un spēcīgāk veikt reģionālo reformu – apvienot (likvidēt) pašvaldības – gada laikā aizbrauc 20 000 iedzīvotāju, daudzi nomirst no slimībām, jo nespēj samaksāt par medicīnas pakalpojumiem, vai viņi nesagaida savu rindu pie medicīnas speciālistiem, aizbraucējus un palikušos vecākos cilvēkus un bērnus māc depresija, kas raksturīga genocīda apstākļiem. Šajā pasākumā dalību ņem valdība un VID un vairs nerunā ar sabiedrību, bet rīkojas. Atsaucoties uz ēnu ekonomikas likvidēšanu, patiesībā likvidē jebkurus iespējamos ienākumus izdzīvošanai, kas varētu būt kvalificējami kā apšaubāmi, ar vienu mērķi - lai vēl vairāk cilvēku aizbrauc, lai atvieglotu sociālo budžetu. Jo aizbrauc jau ar visām ģimenēm, kuras visiem spēkiem mēģināja izdzīvot Latvijā.

2015/ 23/04 LTV1 raidījums Lielais jautājums ar I.Godmani, Latvijas ekonomikas kapraci, un politisko pakalpiņu, LTV 1 žurnālistu G.Bojāru, ir salicis „visus punktus uz i”, un parāda, ka cīņa ar latviešu tautu būs nežēlīga, jo slepenie centrālās valdības naudas aizņēmuma līgumi ar SVF/PB paredz šādus priekšnosacījumus – Latvija pilnībā dzīvo uz parāda – 9.2 miljardi eiro un A.Bērziņš, L.Straujuma, S. Āboltiņa, I.Mūrniece šo parādu gada laikā palielina vidēji par 200 000 000 eiro.

Atbildēt

Stroncijs

25.04.2015. 08:41

»

Māris Sprinģis(ekonomists)

Neklausieties viņu runas ,bet rūpīgi vērojiet viņu darbus. No viņu darba augļiem būs spriest par viņu darbu raženumu.Ja saldi tad labi,bet ja rūgti tad slikti. Diemžēl augļi rūgti. Par to vai darbi un veikums ir Latvijas Valsts un Iedzīvotāju labā. Ne vārda. Un tā 26 gadus. cik ilgi vēl cietīsim šo ...


ES samits ir vērsts uz ASV un ES mērķa virzību - ar laiku iekļaut Ukrainu, Baltkrieviju, Krieviju u.c valstis, tām zaudējot suverenitāti, ES, kas ir ASV un SVF/PB globālais projekts.
Slepeni tiek radīti visi priekšnosacījumi, izmantojot vietējos cilvēkus - nodevējus, kam maksā lielas algas par neko nedarīšanu. Kas ir šie cilvēki? Eirodeputāti.

Kas ir šie priekšnosacījumi? Apstākļi, kad tautas ar viltu un varu tiek ieviltas ES, atņemot tām pašnoteikšanos.
Latvijai, kad tā tika gatavota ES prezidēšanai, jau tika realizēti daudzi slepeni priekšnocījumi, kuros izmantoja Lindermanu, Osipovu, jo ES un Lindarmana, Osipova mērķi tajā brīdī sakrita. Ar valodu referendumu bija jāpanāk preambulas ieviešana un referendma likuma grozījumi. Tagad pietiek Ar Saeimas balsojumu, lai ieviestu 2. valsts valodu, bet, lai tauta nespētu pretoties, tai ar 2014. gadu jāsavāc 155 000 parakstu par savu naudu referenduma rosināšanai.

Līdzīgā kārtā Latviju pakļāva, izzogot valsts budžetu ar 20 ārvalstu banku glābšanu. Lai aizņemtos no SVF/PB, vienā naktī apdzirdināta Saeima grozīja 88 likumus.
Pašlaik Godmanis un viņa publiskais pakalpiņš - TV žurnālists Guntis Bojārs, izrādot savu pakalpību ES, strādā pie projekta, kā vēl vairāk un spēcīgāk veikt reģionālo reformu – apvienot (likvidēt) pašvaldības – gada laikā aizbrauc 20 000 iedzīvotāju, daudzi nomirst no slimībām, jo nespēj samaksāt par medicīnas pakalpojumiem, vai viņi nesagaida savu rindu pie medicīnas speciālistiem, viņus māc depresija, kas raksturīga genocīda apstākļiem. Šajā pasākumā dalību ņem valdība un VID un vairs nerunā ar sabiedrību, bet rīkojas. Atsaucoties uz ēnu ekonomikas likvidēšanu, patiesībā likvidē jebkurus iespējamos ienākumus izdzīvošanai, kas varētu būt kvalificējami kā apšaubāmi, ar vienu mērķi - lai vēl vairāk cilvēku aizbrauc, lai atvieglotu sociālo budžetu. Jo aizbrauc jau ar visām ģimenēm, kuras visiem spēkiem mēģināja izdzīvot Latvijā.

2015/ 23/04 LTV1 raidījums Lielais jautājums ar I.Godmani, Latvijas ekonomikas kapraci, un politisko pakalpiņu, LTV 1 žurnālistu G.Bojāru, ir salicis „visus punktus uz i”, un parāda, ka cīņa ar latviešu tautu būs nežēlīga, jo slepenie centrālās valdības naudas aizņēmuma līgumi ar SVF/PB paredz šādus priekšnosacījumus – Latvija pilnībā dzīvo uz parāda – 9.2 miljardi eiro un A.Bērziņš, L.Straujuma, S. Āboltiņa, I.Mūrniece šo parādu gada laikā palielina vidēji par 200 000 000 eiro.

Atbildēt

Māris Sprinģis(ekonomists)

25.04.2015. 00:39

Neklausieties viņu runas ,bet rūpīgi vērojiet viņu darbus. No viņu darba augļiem būs spriest par viņu darbu raženumu.Ja saldi tad labi,bet ja rūgti tad slikti. Diemžēl augļi rūgti. Par to vai darbi un veikums ir Latvijas Valsts un Iedzīvotāju labā. Ne vārda. Un tā 26 gadus. cik ilgi vēl cietīsim šo varas partiju ruporus un šo samaitāto sisēmu? Viņi(politkrimināļi rūpējas tikai par algu celšanām sev,par ekstrām,par varu,par kalpošanu svešām varām(ASV),par visu ko tikai ne par savu Valsti un ne par savu TAUTU.šobrīd ir briesmīgāk nekā krievu laikos. īpašumi pārdoti(zemes,meži ...).palikusi teritorija ar vārdu salikumu LATVIJA,kura pieder svešajiem,iedzīvotāju liela daļa ir izdzīti peļņā par izdzīvošanu uz bagātajām valstīm bagāto kaplpībā,pensionāri un trūcīgie nevar savilkt dzīves galus.Kurpretī paši kā parazīti nosūc visu vēl palikušo sev un savu iegribu apmierināšanai.Nevienā ES Valstī nav tik kliedzōša sociālā netaisnība un nabadzība kā Latvijā.Jāsaka, ka Latvijas iedzīvātāji ir pazaudējuši ne tikai savu brīvību ,bet arī tās pašas VĪZES,kuras tika pieminētas 1991.gadā.Nabagi un mazturīgie ir piegriezti un nogriezti(āboliņas un dombrovska genocīda plāna realizācija).Valstī,kur notiek nebūtisku lietu apspriešana,muldēšana,imitācijas par visu un tukšo "NEKO",bet tikai ne par LATVIJAS VALSTI un viņas IEDZĪVOTĀJIEM".Valstī,kur leģionāru gājiens ir svarīgāks par pensionāru piketu.Teātris un Tautas muļķošana pie Brīvības pieminekļa ir svarīgāka par atbalsta un pateicības iztekšanu barikāžu cīņas dalībniekiem(kur tad tie daži desmiti EVRO par neatkarīgu Latviju ko pielikt klāt nomiršanas naudiņai.Šai būtnei līdz Putinam augt un neizaugt.Putins par savējiem rūpējas,veterānu pensijas ir lielākas par mūsu pensionāru pensijām.Putins savējos aizstāv darbos,bet mūsējie nodevīgi skaisti runā,bet aizmuguriski iznīcina savējos. lūk sātana cienīga darbība.Pienāks laiks,kad beigsies šis trakais murgu laiks,kad Tauta tiek muļķota,apzagta un piesmieta. Par briesmu darbiem būs jāatbild un NOTEIKTI. Mīļie Latvijas Iedz'votāji apvienosimies un būsim vienoti cīņā par sociālo taisnīgumu Valstī.Galvenais ienaidnieks un nelaime ir mūsu Valstī ,bet ārpusē. Un tas ir visas varas partijas,bagātie ,elite ar visiem specdienestiem,kuri uztur šo sapuvušo varas un pārvaldes sistēmu. Sistēma ir labi sen kā pamatīgi sapūdēta(pat ārējais ietvars sācis trūdēt).Puvušā sistēma nav iespējama nedz TAISNĪBA nedz PATIESĪBA.Elite ir nežēlīga pret savu TAUTU. šī sātana cienīgā elite vienkāršjam iedzīvotājam ir ierādījusi kaujama lopa lomu. Neļausimies mūs iznīcināt! Būsim varonīgāki vismaz par aitām un turēsimies pretī visām netaisnībām un ļaunajiem darbiem!Zinām,ka aitas vismaz pirms nokaušanas blēj.Ja nespējam savas valsts labā veikt valstiski krietnu darbu tad vismaz būsim varenāki par aitām un blēsim vienoti:"STOP.Tā vairs nevar dzīvot"...Kāpēc līdz šim Latvija nav parakstījusi SOCIĀLO HARTU? Tāpēc ,ka Latvijas vadītāji,pārvaldītāji nemīl savus bērnus. Vai tiešm mēs iedzīvotāji un vadītāji(partijas,institūcijas,birokrati,apartčiki,shēmotāji,izsaimniekotji) esam viens otram IENAIDNIEKI? Mūsu(TAUTAS) galvenie ienaidnieki ir šeit Latvijā un tie ir neamērīgā varas un naudas kāre,netaisnība,zagšana,meli) ,bez sāta un gala. Tomēr katram pārmēru mēram pienāk reiz GALS un PUNKTS.

Atbildēt

wte

24.04.2015. 22:34

Hibrīdkarš!
Tas ir hibrīdkarš, ko putina kuces izdara pret Latviju!

Atbildēt

kāds

24.04.2015. 21:46

»

f


Diezgan precīzi. Manuprāt, nav vērts kaut ko viņai pārmest, jo viņa ir tipisks konkrētas vienvirziena domāšanas produkts - paskatieties uz pārējiem līdzgaitniekiem attiecīgajā organizācijā, kur smēlās ideoloģisko skatījumu uz dzīvi. Štrunts ar lakatiņiem, problēma ir iekš tā, ka uzskata sevi par baigi moderni un plaši domājošu, bet reāli ir kā Staļins - ja neesi ar mums, tad skaidrs, ka pret. ImKam dziesma par zilo Putniņu labi ilustrē arī citu personāžu, kurš netika pabarots, tad sataisīja sūdus Fāterlandē (reāli apzagās) un tad mistiskā kārtā var atkal putņoties Baurzemē valstiskā amatā, jo māsiņa ir pabarojusi. :) Faktiski ir jau labi, ka pietiek.com šo to par mūsdienu komjauniešiem nopublicē, bet tā jau tik tāda kacināšana ir, jo viņi (komjaunieši) tiešām ir pilnīgi pāliecnāti, ka visu dara pareizi un veic Misiju (vai uzskata sevi par mesijām). :)

Atbildēt

no Jūrmalas

24.04.2015. 19:43

»

krista

Diemžēl arī PIETIEK dara daudz, lai iesētu neuzticību valstij, lai radītu iespaidu, ka sliktāk te vairs nevar būt. Grūti spriest- vai ar nolūku vai aiz latviešiem raksturīgās vaimanašanas slimības


Diemžēl jāpiekrīt, ka Čigāne no Pietiek puses tiek vajāta par kaut kādiem štrunta lakatiņiem, taču tos, kas valstij zog miljonus, izliekas neredzam

Atbildēt

f

24.04.2015. 19:42


Cigaane ar savu `intelekta apjomu` vispaar ir anekdote ..

Tipiska komjauniete

Atbildēt

kad dvēseles vietā ir barankas caurums

24.04.2015. 18:18

»

Paija

izlasīju interesantu rakstu portālā kasjauns.lv 24.augusts 2009.g. publicētu " Vai slepena vara kontrolē valsti" Par masoniem Latvijā ka cīnījās 2 ložas valdis Zatlers VP kandidāts no austrumu ložas un E.Levits-rietumu loža VP kandidāts- daudzi Stradiņu univ. vadošie = ložās, publicētas foto, uzvārdi...


Tas, ka psihopāti veido brālības, tas ir zināms fakts. Arī tas, ka viņiem tur pārsvarā tāda "vīriešu draudzība". Par Rotary un Lions arī taisnība. Ar rotari bija saskare, tā ir totāla mafija piesegta ar vīģes lapu. Ja gadīsies pa kājām, iznīcinās. Turklāt taustekļi pa visu pasauli. Bet visas šīs spēļorganizācijas ir tikai neliela daļa no visas sistēmas.

Ir tāda interesanta hipotēze, ka 6% (+/- 18% atbalstītāju) sabiedrības ir ar iedzimtu emocionālās sfēras defektu, pārsvarā izpaužas kā empātijas trūkums, nespēja just kā parastiem cilvēkiem. Tikai 1% no 6% ir sievietes. Korelāciju saskatat? Tajos 18% savukārt daudz sieviešu.
Nav tā ka viņiem nav emociju, bet tās ir t.s. zemākās emocijas, atbildes reakcija uz tiešu kairinājumu. Bet kairinājumam jābūt spēcīgam un tiešam. Viņi nesaprot citu sāpes. Bet savējās gan.
Piem. kāds pat nešķaudīs, ja ies bojā 54 cilvēki, bet apraudāsies, ja zaudēs savu amata vietu.
Tā kā psihopāti nespēj just kā cilvēki, viņiem vajag ko ekstrēmu. Ātra braukšana, staigāšana pa bezdibeņa malu, ekstrēms sekss, bizness, azartspēles.. tā viņi mēģina gūt kaut kādas emocijas.
Daļa no viņiem beidz kā sērijveida slepkavas, krāpnieki, bet vairums tomēr nosēžas politikā, vadībā, biznesā, policijā,.. viņiem pataloģiski jāizjūt vara pār citiem, jānopelna daudz naudas, jāiegūst statuss.. reāli viņi pat nesaprot, ko ar iegūto varu un naudu darīt, jo viņu intelektuālais potenciāls ir zem vidusmēra.. tas ir, viņi ir dumji, bet izdzīvošanas instinkts liek viņiem čupoties, taisīt biedrības, ložas, kur viņi jūtas kā sava sabiedrība, jo starp cilvēkiem viņi dzīvot īsti nespēj. Viņi saprot, ka citi ir savādāki, bet kā kurlais, viņi nesaprot, kas ir mūzika.
Daži ārsti viņus uzskata par citu rasi. Tomēr vairāk šķiet tā ir tikai invaliditāte. Ar sava veida invalīdu biedrībām - partijām, nev.org., utt.
Tie, kuriem intelekts tuvojas vidusmēram, agri apgūst prasmi izlikties un nēsā masku visu mūžu. Bērēs esat bijuši? Interesanti pavērot noskumušos radus un draugus.
Ir tādi, kuri ieguvuši varu, masku nomet. Un neizliekas.
Psihopāti ir tie, kuri bērnībā spīdzina kaķi, bet paaugušies iznīcina valstis.
Dažkārt šokē debloīdi politiskie lēmumi? Domājat, ka tur ir dziļa sazvērestība un zemteksts? Nē. Viņi tiešām IR dumji. Trijnieki skolā. Tas, ko sazvērestību teorētiķi sauc par reptiloīdiem. Tikai tie nav nekādi marsieši. Tie ir ļautiņi, kuriem nav pilnībā attīstījušās smadzenes kā Homo Sapiensam pienāktos. Vai arī ir defekts.
Tā kā daži piedzimst bez rokām, kājām, tā daži piedzimst ar bojātām smadzenēm. Tur nav nekādas mistikas un sazvērestības. Viņi domā primitīvi. Tur, kur parasts cilvēks meklē kopsakaru, tur psihopātiem parasti ir ārkārtīgi vienkārša un primitīva parazītiska interese.
Problēma ir tā, ka šie invalīdi nonāk varā un izmanto to ļaunprātīgi. Turklāt vara viņus pievelk kā medus sūdu mušas.
Vara cilvēku nemaitā. Vara pievelk deviantas personības. Vara pievelk tos, kuriem nav nekādu, pat vidusmēra spēju, nav talantu, izņemot vienu - aci nemirkšķinot viņi var citam pārgriezt rīkli un paņemt upura maku. Viņam vajag! Un viņam pienākas!
Un problēma ir tā, ka šie invalīdi ļoti labi atpazīst viens otru, veido grupas, sistēmas, piesedz viens otru (cik liela un noturīga ir varas elite, pamanījāt? svešie tur netiek pielaisti), vada un regulē sabiedrību.
Kāpēc tie, kuriem augstāks intelekts un piemīt emocionālā inteliģence, to pieļauj? Tāpēc, ka arī šādu ir tikai 4-6% no sabiedrības. Turklāt emocionālā intelģence ir arī vājums, ko sekmīgi izmanto psihopāti.
Šis defekts var būt iedzimts, bet ne vienmēr. Tāpēc viņi aktīvi meklē jaunus "kadrus", jo viņu pašu bērni var nederēt "invalīdu brālībai". Ja jaunu kadru nav, tiek rotēti uz riņķi vieni un tie paši, gaidot nākamās paaudzes nobriešanu, kurā arī būs tie paši 6% emocionālo invalīdu un kuri pārņems varu.
Psihopātisku uzvedības modeli var radīt mākslīgi, ar to nodarbojas "sazvērnieku" organizācijas. Nejēdzīgā seksualizācija, vardarbība, traumas, atšķiršana no realitātes utt. rada tādu puszombiju, puspsihopātu, kuru klasiskie psihopāti izmanto savu mērķu sasniegšanai. Tāpēc sievietes ir tik paklausīgas psihopātu pavēļu pildītājas. Traumatizē vienu tādu sievišķi un viņa paklausīgi kā suņuks laizīs psihopāta roku. Traumatizēt var veselas nācijas un tas tiek darīts.
Klasiskos psihopātus publiskajā varā tieši nelaiž, lai gan ir bijuši gadījumi,.. ja padomāsiet par dažām personālijām, sapratīsiet, kuri tie ir.. ja normālā sabiedrības daļa "psihopātu" atkož, publiskajā varā viņu vairāk nekad neliks, bet tas nenozīmē, ka izstums. Nē. Vienkārši nebūs publiski redzams. Starp citu, ik pa brīdim klasiskos psihopātus iebīda varā un testē normālo sabiedrību, vai atpazīs vai nē. Šausmīgākais eksperiments bija ar hitleru, kad sabiedrība ne tikai neatpazina, bet pati kļuva psihopātiska. Jo intelektuālāka sabiedrība, jo ātrāk svešais tiek "atkosts". Diemžēl, mūsu sabiedrība emocionālos invalīdus atpazīst ar lielām grūtībām. Tas arī ir sabiedrības vājums. Vai nu sabiedrība saprot, ka parazīts no zarnas jāizdzen, vai arī mīļā miera labad to turpina barot. Agri vai vēlu, svešie tomēr apēdīs organismu. Jo lai gan ar intelektu psihopātiem pašvaki, tomēr parazīti zina, ka Āfrika pilna ar jauniem donoriem un ka sabiedrība bailēs, ka tik nesametas zarnas, turpinās viņus barot. Tā arī tā sabiedrība kluburo uz priekšu - pilnām zarnām parazītu, tas ir, psihopātu.
Tāpēc nevajadzētu brīnīties, par to, kāpēc viss ir tā, kā ir. Viss ir ļoti vienkārši. Saskumt arī nevajag. Ir tehnoloģija, kas devianci spēj noteikt ar mri, atliek noteikt obligātas veselības pārbaudes, t.sk. psiholoģiskās un psihiatriskās - visiem prezidēt gribētājiem, un viss nostāsies savās vietās.. ja vien pārbaudošais ārsts arī nebūs psihopāts :)

Atbildēt

kuku kuku ku ku kuku ;)

24.04.2015. 18:13

»

5diena

Tazepāms vēl nav iesitis pierē? Paķer vēl tableti


Jau visus krājumus izriju, bet nu nesit pierē..kaukāds kaku sviests!

Atbildēt

5diena

24.04.2015. 17:26

»

svs (kaku svieksts)

Totāls kaku svieksts.. Apsolūti


Tazepāms vēl nav iesitis pierē? Paķer vēl tableti.

Atbildēt

svs (kaku svieksts)

24.04.2015. 16:18

»

svs (aka svieksts)

Neinteresē. Absolūti


Totāls kaku svieksts.. Apsolūti!

Atbildēt

Stroncijs

24.04.2015. 16:15

»

svs (aka svieksts)

Neinteresē. Absolūti


Pilnīgi piekrītu! Es iru galīgi un neārstējami dumš! Pilnīgs kuku..dumš kā 2 zābaksu pāri..

Atbildēt

Stroncijs Postporcijs Mārstrihts

24.04.2015. 16:14

»

Stroncijs

Pilnīgi piekrītu


Pilnīgi piekrītu..gar zemi nokrisdams! Es iru galīgi un neārstējami dumš! Pilnīgs kuku..dumš kā 2 zābaksu pāri..

Atbildēt

svs (aka svieksts)

24.04.2015. 16:11

»


Neinteresē. Absolūti!

Atbildēt

kuku kuku ku ku kuku ;)

24.04.2015. 15:02

»


Nu, vispār nomierinies. Izdzer tazepāmu vai kas tev tur no padumjajiem laikiem iekrājies. Kā piektdiena, tā tev menopauze :)
Pamaini plati. Un izdomā kaut ko svaigu, biomurguļotāj.
Bez tam es neesmu pamatnācija. Tas viens.
Man ir tā štrunta izglītība, par ko tu tā cepies. Pat vairākas. Lasīt protu. Visādās valodās. Arī tajās, kurās tu atpazīsti tikai punktus un komatus. Tas otrs.
Un treškārt, es cepuri nenēsāju, dodu priekšroku lakatiņiem.. tāpat kā lolita :)
Es tā saprotu, šo raundu beidzam ar 1:0 manā labā. Var arī tavā, jo man vienalga. Uzņem vēl 100 gr uz krūts.. varbūt atvērsies trešā acs un nolaidīsies (kaila) mūza..

P.S. normāla lumpeņa pazīme ir šaubas, tikai psihopāti ir pilnīgi pārliecināti, ka ir veseli, skaisti, gudri, talantīgi un ļoti normāli, .. savukārt lumpeņi uzskata, ka psihopāti un viņu atbalstītāji ir bidlas.. tā viš i, ko šiem padarīsi!
P.P.S. proud to be lumpenis!

Atbildēt

Paija

24.04.2015. 14:40

Lakatiņu lieta Čigānei vilksies līdzi uz mūžu, tas ir fakts.

Atbildēt

:)

24.04.2015. 14:38

Daudz kur nepiekrītu Čigānei un arī viņas pārstāvētā partija man ne visai tīk, bet katru reizi pieminēt tos kontrabandas lakatiņus, jau ir kļuvis bezgaumīgi.

Atbildēt

Paija

24.04.2015. 14:33

izlasīju interesantu rakstu portālā kasjauns.lv 24.augusts 2009.g. publicētu " Vai slepena vara kontrolē valsti" Par masoniem Latvijā ka cīnījās 2 ložas valdis Zatlers VP kandidāts no austrumu ložas un E.Levits-rietumu loža VP kandidāts- daudzi Stradiņu univ. vadošie = ložās, publicētas foto, uzvārdi.

Interesanti.

Teikts rakstā, ka Jaunais laiks arī bija iecerēts kā masonu ložas specprojekts (apgrozījās tur tāds Krupņikovs G.)


Tādēļ pieļauju, ka arī Čigāne varētu būt specprojekts...


Kā tas var būt ka tiesi no Fizikas Cietvielu institūta - Godmanis, Panteļejevs, Repše, V.Dombrovskis- visi stažējās drusciņ ārzemēs un nokļuva vadošos amatos...savējo loks
Āboltiņa reiz esot strādajusi biedrībā sakariem ar tautiešiem ārzemēs

Atbildēt

Lolita Čigāne

24.04.2015. 13:58

Jau sen rakstīta, bet joprojām
kā naglai uz galvas - atbilde Lapsam
http://www.lolitacigane.lv/2012/09/ja-es-butu-kadas-valsts-specdienestu.html

Atbildēt

Haaaaaaaaaa

24.04.2015. 12:18

»

krista

Diemžēl arī PIETIEK dara daudz, lai iesētu neuzticību valstij, lai radītu iespaidu, ka sliktāk te vairs nevar būt. Grūti spriest- vai ar nolūku vai aiz latviešiem raksturīgās vaimanašanas slimības


Naivi,lai neteiktu vairāk.
Paskaties,kas notiek šajā Demokrātiskajā valstī - diemžēl,katru dienu sanāk lasīt par tādiem vai citādiem valsts izzagšanas vai nemākulīgas saimniekošanas gadījumiem - sākot ar Rīgu un beidzot ar valsti un tās parvaldībā esošajām kapitālsabiedrībām.
Tāds jau ir žurnālistikas uzdevums-atspoguļot to,kas notiek valstī.
Protams,arī es 100% nepiekrītu visam,ko raksta PIETIEK,tomēr,lielāka daļa ko viņi raksta ir patiesība - un tur tev jāpiekrīt,SLIKTĀK te vairs nevar būt.

Atbildēt

glumi

24.04.2015. 11:28

»

krista

Diemžēl arī PIETIEK dara daudz, lai iesētu neuzticību valstij, lai radītu iespaidu, ka sliktāk te vairs nevar būt. Grūti spriest- vai ar nolūku vai aiz latviešiem raksturīgās vaimanašanas slimības


Diez vai pietiek var radīt tādu iespaidu. Vai vispār radīt kādu iespaidu, jo mērķis nav radīt iespaidu, bet palīdzēt izķert citādi domājošos.
Neviens nedzīvo atrauti no sabiedrības un katram kāds radinieks, draugs vai paziņa emigrējis verdzībai, bez iztikas, parādu jūgā vai tiesu un politvaras terorizēts.
Varu ielikt garuuuuu garuuuuuu sarakstiņu, ar to personu vārdiem, kuri grāvuši uzticību valstij tūkstoškārt vairāk kā tāds vientiesīgs paglups lato un pietiek.
Un tas sarakstiņš nesākas ar prezidentu ar izšmauktām kājiņām, nesākas arī ar ivaru no cukurfabrikas. Tas sākas ar tiesnesi, kurš grib būt prezidents, bet, kuram neatradās neviens arguments, kāpēc "Abrene ir mūsu". Ai, mums zemes daudz! Ņemiet droši! Ņemiet vēl, putina kungs!
Un nākamā sarakstā ir tiesnese no rajona tiesas, kura savu apzināti nelikumīgo dzērumā samurgoto putrojumu smīnot pasludina Latvijas tautas vai Latvijas Republikas vārdā.
Un sarakstiņā pa vidu ir advokatūras padumjā tanta, kurai advokāta ordera viltošana nešķiet likumpārkāpums, jo "kolēģis" nav nekādu likumu pārkāpis.
Un vēl sarakstiņā ir kāda biedra aivara advokāta tētis un arī kāds miljonārs, kam tīk māksla, labi vīni un smaržīgi zivju paviljoni, un kuri draudzīgi dzīvo uz simtiem nabagu asins naudas, jo viņiem pienākas "nodeva", ko likumā iekļāva pozīcija un opozīcija, gan liberāļi, gan sociālisti, gan praidisti, gan pi.erasti, gan zaļie, gan zilie, gan sarkanie un brūni dzeltenie.
Neuzticību valstij neviens no malas radīt nevar! Kur nu tādiem lato! To var izdarīt tikai tas, kurš rīkojas vai uzstājas valsts vārdā, izmanto valsts resursus un ir apveltīts ar valsts varu!
Kam pieder valsts? aivariem, andriem, aināriem?
Reiz bijušais komjaunietis, esošais pašvaldības deputāts, valsts bankas "loceklis" kādam pārmeta lojalitātes trūkumu pret valsti, jo persona, redz, nemaksājot nodevu viņa saimnieka biznesam. Ja nebūtu nožēlojami, būtu smieklīgi!

Atbildēt

anonīms

24.04.2015. 10:20

Visvairāk naida šajā valstī sēj tādi čigāne un viņas partija. Visa viņu pilitika ir nekas cits, kā iezīvtāju dalīšana savējos "pareizajos, labajos" un visu pārējo pretnostatīšana "sliktajos, tumšajos, kurupcijas, krievijas piektās kolonnas spēkos." Tieši viņi visspilgtāk relizē politiku- visi, kas ir ar mums, ir labi, bet visi pārējie ir "tumsas" spēki.

Atbildēt

krista

24.04.2015. 10:11

Diemžēl arī PIETIEK dara daudz, lai iesētu neuzticību valstij, lai radītu iespaidu, ka sliktāk te vairs nevar būt. Grūti spriest- vai ar nolūku vai aiz latviešiem raksturīgās vaimanašanas slimības.

Atbildēt

lapsa apēda bojātu sarkanu siļķi

24.04.2015. 10:03

un saindējās, tagadsāp vēders. Kondolences no manis

Atbildēt

zinti!

24.04.2015. 08:49

»

zintis

Acīmredzot Čigāne Lapsam kaut kad jaunībā iedeva kurvīti


Parādi man vienu cilvēku,kam viņa ir simpātiska!

Atbildēt

peroksīda vara

24.04.2015. 08:39

Valsti grauj nevis putini un žirinovski, bet stulbi pašmāju politiķi un korumpēta tiesu vara.
Putins pret Latvijas valsti nevienam nav radījis riebumu, bet čigānīšas ar aivariem gan. Varat žvankstēt, cik gribat, bet fakts ir fakts, Latvijas valsti un neatkarību grāva un grauj biedri no kompartijas un komjaunatnes, kuri šodien ir varā. Kuri "naivi" pumpē Eiropas naudu savās kabatās. Un viņiem paklausīgās marionetes drošības orgānos, tiesās, saeimās, pašvaldībās un valsts pārvaldē.
Putins var uz galvas stāvēt, bet nevar nodarīt valstij tik lielu ļaunumu kā biedri andri-aivari-ivari un viņu "nepiln(gad)īgās" lolitas. Pietiek spēlēt teātri. Lieniet ārā no saviem sasmirdušajiem nwo skapjiem un pastāstiet, kā labā strādājiet.

Atbildēt

Pindaciene

24.04.2015. 08:33

Un iedvesmu lakatiņu kontrabandai no paša JOSKES.

Atbildēt

Anita

24.04.2015. 07:46

Nu nekādi nevar būt ka Čigāne ir savulaik VDK savervēta aģente un tagad atstrādā .Neticu

Atbildēt

Fēlis

24.04.2015. 07:42

Ko tur par ,V'' jampampiņiem! Ja jau ,jedinaja rosija'' nokopē nacistu himnu un saietos dzied kā savu... Labi vēl, ka nejauši beigās nepateica krim naš.

Atbildēt

24.04.2015. 06:54

»

gnū

Vienotība jau arī kopumā atgādina Vienoto Krieviju (partijas 1.nosaukums bija Edinstvo jeb Vienotība:)). Totāla nekompetence un varaskāre vienlaicīgi. Nekompetence liedz jēdzīgi vadīt valsti. Varaskāre liek baidīties varu zaudēt tik ļoti, ka jebkuri spējīgi cilvēki, par katru cenu tiek izēsti no politikas...


Loita Čigāne : "Savā ziņā arī tie mērķi, kas ir pret Baltijas valstīm, ir sēt negativitāti, neticību savai valstij, riebumu pret savu valsti, gaidas, ka viss mums iznāks slikti, ka mēs neko nevaram, nespējam," uzstājoties Latvijas radio, 21. aprīlī paziņoja Čigāne.


Kremlī N.Ušakovam, viesojoties Maskavā (nekad neapmeklē Latvijas vēstniecību), pēdējoreiz saņemot instrukcijas, norādīts, ka Krievija gatavojas dot jaunu triecienu Latvijai, jo Latvija esot neizlēmīga, latviešus jau vadot sievietes.
Tika slavēta Saskaņas stratēģiskās līnijas ieturēšana, publiski apgalvojot, ka vēlas valdībā.
Kremlis norādīijis, ka nemaksās pensijas no Krievijas Latvijas nepilsoņiem, jo visiem nepilsoņiem jānaturalizējas, arī pensionāriem, lai kā pilsoņi nākošajās Saeimas vēlēšanās var balsot par Saskaņu, jo Latvijas latvieši lielā skaitā emigrē.
Kad Saskaņa Saeimā iegūšot vairākumu un tiks grozīta preambula, ieviešot otru valsts valodu, Krievija atjaunošot pensijas visiem tiem, kam tās līdz šim tikušas piešķirtas. Sergejs Kruks, kas ir Latvijas nepilsonis, atbalsta šo Kremļa politiku, sakot, ka Krievijai, kad tai ir grūti, ir jāpalīdz un šis solis būs atriebība par to, ka LTF piemānīja Latvijas krievus, solot pilsonību, bet vēlāk ar Sandras Kalnietes un LTF starpniecību to nerealizējot.

Kremlī tika izteikta atzinība Vienotībai un prezidentam A.Bērziņam par preambulas ieviešanu un referenduma likuma grozījumiem, kam nevajadzētu radīt pretestību no latviešu vidus, ieviešot otru valsts valodu Latvijā.

Ar šā gada marta mēnesi par 50% jau palielinājies Latvijas nepilsoņu skaits vecumā no 50-60 gadiem, kas iesnieguši iesniegumus ar vēlmi naturalizēties.

Tikko Rīgas domes parakstītais līgums ar Baltkrieviju ir atbalsts plānam nepilsoņiem Latvijā naturalizēties.

S.Kalniete 04/03/2015.g. Sastrēgumstundā kara gadījumā - " Uzvilkt baltu kreklu un rāpot uz kapiem".

Atbildēt

zintis

24.04.2015. 06:42

Acīmredzot Čigāne Lapsam kaut kad jaunībā iedeva kurvīti.

Atbildēt

gnū

24.04.2015. 01:58

Vienotība jau arī kopumā atgādina Vienoto Krieviju (partijas 1.nosaukums bija Edinstvo jeb Vienotība:)). Totāla nekompetence un varaskāre vienlaicīgi. Nekompetence liedz jēdzīgi vadīt valsti. Varaskāre liek baidīties varu zaudēt tik ļoti, ka jebkuri spējīgi cilvēki, par katru cenu tiek izēsti no politikas, t.sk. no savas partijas. Lai nesastāda konkurenci pelēcībām. Mērķtiecīgi kontroles iegūšana drošības iestādēs un to izmantošana pret politiskajiem pretiniekiem. Atšķiras tikai mērogi, jo drošības iestādes Latvijā nav tik spējīgas, kā Krievijā un arī varas dalīšanās pirms Vienotības jeb Jaunā Laika parādīšanās politikā Latvija bija tikusi ievērojami tālāk kā Krievija, tādēļ panākumi nav absolūti un visus kontrolēt gluži neizdodas.

Atbildēt

Ideologs

23.04.2015. 21:32

Žetons Čigānei, visām amatpersonam būtu precīzi jākopē Pūķins, vards vardā, ASV vietā lietojot Krievija, Krievijas ģeopolitisko interesu vietā runāt par Latvijas, Baltijas, ES...kopēt vards vārdā...vai kā nepatiks!

Atbildēt

Mumins

23.04.2015. 20:22

"šādā veidā indējot to atmosfēru, patiešām ir ļoti konkrēti tie mēģinājumi vājināt mūs iekšēji un graut mūs no iekšpuses, un protams, ka savā ziņā ir kaut kādi strukturālie faktori, kas to atbalsta".

Vienotības atrašanās pie varas tagad, izrādās, saucas "strukturālie faktori"! Vai varbūt čigāne un pārejie supertalantīgie varturi personīgi turpmāk ir saucami, nevis, teiksim, lolita čigāne, bet - strukturālais lakatiņfaktors?

Atbildēt

franks

23.04.2015. 19:04

Vai Lolitai jebkad ir bijuši savi uzskati?
Šķiet politiķim tik vien jāmāk, kā atkārtot aktuālas lietas un laicīgi distancēties no neaktuālajām.

Atbildēt

ekskaliberus

23.04.2015. 18:52

Nain,ja smēlusies kādu "ideju",tad tikai no jaceņuka vai parašenka,nav ko murgot, kamraden!

Atbildēt

:)

23.04.2015. 18:45

»

ehhhh, Stulbais Lapsaaaa

šat ap, idiot


Lolitiņ-Pindacīš, tu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....