Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pensionārs

25.02.2021. 19:33

»

Es

Pēc tavām domām..kurš būs pēc tam miljonārs.Nav jabūt idiotam ..lai to saprastu.Viens Lembergs nav un nav bijis lielākais ļaunums..kā to tagad publicē..to var uzreiz saprast..lai tik tauta cepas par viņu..mūs liks mierā un uz laiku tiek aizmirsts par saimas atsaukšanu.Tāda valsts kā Latvija tagad..eiropā...


Lembegu faktiski tiesā tie, kas Latvijai nozaguši miljardus ar OIK shēmas palīdzību - tie ir bijušie un esošie politiķi. Un sanāk, ka ievērojamākie korumpanti pasūta tiesas farsu cīņai ar korupciju. Bet tai pašā laikā mazpazīstama d-re, premjera sieva, pēkšņi uzpeld kā miljonāre, kas nopērk ļoti dārgu namu galvaspilsētā. Bet visas kontroles un tiesībsargājošās iestādes - kā ūdeni mutē ieņēmušas - pat neviena pīkstiena - no kuriene ņemti tie miljoni? Vai tā nav mums visiem nozagtā OIK nauda?

Atbildēt

Es

12.01.2020. 22:12

Tad sanāk ka tagad visi koncentrēsies uz saeimas atlaišanu un lembergistus netiesasim?

Atbildēt

Es

11.01.2020. 17:33

»

Teātris no kankariņa

Teātris beidzās lempjbergu nogāza ar melu teoriju par amerikāņiem. Un iedeva citiem zagļiem lai zog un kļūst par jauniem oligarhiem. Lempjbergam tos īpašumus ir jākonfiscē un kontus


Pēc tavām domām..kurš būs pēc tam miljonārs.Nav jabūt idiotam ..lai to saprastu.Viens Lembergs nav un nav bijis lielākais ļaunums..kā to tagad publicē..to var uzreiz saprast..lai tik tauta cepas par viņu..mūs liks mierā un uz laiku tiek aizmirsts par saimas atsaukšanu.Tāda valsts kā Latvija tagad..eiropā ir grūti atrast.Paldies par to jasaka apmierinātai tautai..kura tic visam ..ko viņiem ieborē..jo pašiem jau saprašana tā ir kā ir.Skolā laikam nemācòja..kas ir loģiskā domāšana.

Atbildēt

amerikas pirksts

27.12.2019. 20:47

Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā

Atbildēt

švamme

19.12.2019. 06:03

»

hm

Laikam padomju cilvēku uztverē joprojām saglabājas ieaudzinātā morāles norma, ka zagt ir slikti...


Kāpēc tu apgriez faktus kājām gaisā?
Padomju laikā zagt bija norma un gods, vienkārši zagļi par to nerunāja, bet tā ir nāvīgi lipīga infekcija, kas pielipa indivīdiem ar vājāku imunitāti. Kad jau gāja pāri visām saprāta robežām, tad pāris savu lielzagļu krievs arī nošāva, bet tikai par biedu citiem, ne aiz pārliecības.
Padomju laikā zagt bija gods un slava, un vainot ASV visās savās nelaimēs un netikumos.

Atbildēt

švamme

19.12.2019. 05:51

»

Uldis

Vai kāds var uzrakstīt dažos punktos konkrēti ko Lembergs tādu ir izdarījis...


Atbildes vari atrast "kas ir lembergs" grāmatā.
Tur gan ir izteikta hipotēze, ka sākuma kapitāls bija atmazgātā nauda caur Vitālu, bet man ir stingra PĀRLIECĪBA, ka tas sāka veidoties ilgi pirms PSRS sabrukuma. Kad viņš apjāja Moskvu un ienākumus no ostas noglabāja savos ārzemju kontos. Arī tam ir apstiprinājumi šajā grāmatā. Tas ir sākot ar Vitālu Lejiņu ir vismaz kaut kādas pēdas, bet pirms tam uzost naudas pārvietošanos ir praktiski neiespējami.
Ja profesionāls un pēc aicinājuma zaglis ir ar tik attīstītām manipulācijas prasmēm, O.Benders var izgatavot Lemberga ikonu un pielūgt kā savu mentoru..
Izlasīju pirmo "Kas ir Lembergs" - ja profesionāli izmeklētāji būtu paaicināti no malas, iznākums tiesas prāvai būtu jau vismaz 5-6 g. atpakaļ.
Otrā daļa jau ar pratināšanu protokoliem domāta vairāk cilvēkiem ar juridisko (vismaz) sapratni, vai cilvēkiem, kas prot ātri no 600+ lpp izlobīt dažus vērtīgus faktus (vai varbūt esmu pārāk nepacietīga, un egoistiska - lai kāds cits izloba).
Viens man nav skaidrs: kā pašpasludinātais "napoleons" uzsēdās uz sēkļa ar to naftas vadu?
Acīmredzot viņā narcisisms prevalē pār loģiku, biznesa stratēģiju un analītiķa spējām.
To "hm" - birokrāti ir pilnīgi visās valstīs, bet nekur korupcija nav bijusi pacelta valstiskā līmenī (izņemot tavu sapņu valsti), kā to redzam no lemberga aktivitāšu apraksta (lokāli viņš protams nav vientuļš šajā nodarbē un tas ir traģiski). Cīņai pret kremļa agresiju piesaistīt ASV kaut kādu nodomu - tā ir kremlinu atpazīšanas indikators un ne vienīgais.

Atbildēt

Teātris no kankariņa

18.12.2019. 22:09

Teātris beidzās lempjbergu nogāza ar melu teoriju par amerikāņiem. Un iedeva citiem zagļiem lai zog un kļūst par jauniem oligarhiem. Lempjbergam tos īpašumus ir jākonfiscē un kontus.

Atbildēt

Wow!

18.12.2019. 17:32

»

O!

Par šo paldies, viennozīmīgi


fakjuesol, neviennozīmīgi!

Atbildēt

forcemajeure

18.12.2019. 09:33

Seimushkaane vēl dzīva? Kas ar lembja rokaspuišiem, mediju namu?

Atbildēt

O!

18.12.2019. 09:09

Par šo paldies, viennozīmīgi!

Atbildēt

Liliana

18.12.2019. 07:06

»

hm

Laikam padomju cilvēku uztverē joprojām saglabājas ieaudzinātā morāles norma, ka zagt ir slikti...


Pilnīgi manas domas
Jo apmēri ir pilnīgi citi,lielie mahinatori brēc- Ķeriet mazos!Tā novērš uzmanību.A.Lemberga gadījums ir vecs,vismaz 25 gadi.Ko tur vairs...

Atbildēt

Un ātri

17.12.2019. 21:26

Raksta kas būs ar šķēli un šleseru vai tāds pats scenārijs kā lembergam. Nav jāspriež bet ātri sen bija jārīkojas abi ātri jānetralizē un jāveic visa šo ğimeņu piederošo mantu īpašumu konfiskācija.

Atbildēt

Uldis

17.12.2019. 11:17

Vai kāds var uzrakstīt dažos punktos konkrēti ko Lembergs tādu ir izdarījis?

Jo no grāmatām smagākais ko var piesiet ir interešu konflikts, varbūt dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana. Citas epizodes no sērijas "viena tante teica".

Es saprotu, ka tas nav populārs viedoklis, bet visi runā par korumpēto Lembergu, bet konkrētus gadījumus nepiemin.

Atbildēt

hm

17.12.2019. 09:16

Laikam padomju cilvēku uztverē joprojām saglabājas ieaudzinātā morāles norma, ka zagt ir slikti.
Diemžēl esošajā, reālajā Rietumu pasaulē padomiskā norma tiek traktēta ar niansi, ka zagt ir jāprot.
Spriediet paši.
- Regulāri applūstošā Venēcija. Itālijas valdība izdala pilsētai 7 miljardus aizsprosta būvniecībai. Diemžēl aizsprostu tā arī nav izdevies uzbūvēt, bet arī naudas vairs nav ...
- Vai atkal Ukraina, kur Tramps nosūtīja savu advokātu Džuliani, noskaidrot demokrātu prezidenta kandidāta Baidena atbalstu ASV palīdzībā. Secinājumi tādi, ka tikusi izveidota koruptīva shēma Ukrainā. Ar tās palīdzību visa sniegtā miljardu palīdzība iegūlusi atbalstītāju personīgajās kabatās.
Sižeti visai pazīstami. Visi šie miljardi taču plūst caur finansu iestādēm - bankām. Tāpēc man rodas aizdomas, ka nav Rietumos tādas bankas, kura neatmazgā (Kariņa vārdiem - neskalo) naudu.

Atbildēt

Indriķis Lodalva

16.12.2019. 21:40

»

Irisa Misiņs

LAIKS ATMOSTIES


EJ TU GULĒT!!!!!!!!!

Atbildēt

Irisa Misiņs

16.12.2019. 21:13

»

Labs iesākums gramatai, meroni liecība, dzelzbetona fakti no pilnīgi neieinteresētas personas


Neēsmu lasījusi,bet zinu ,kurā momentāiljonus zaga...kad tauta biha mēma mo nekaunības,kā ,,auseklīši,,mūs ,,piekāsa,,atvainojiet...

Atbildēt

Irisa Misiņs

16.12.2019. 21:09

LAIKS ATMOSTIES!!!!!!

Atbildēt

Irisa Misiņs

16.12.2019. 21:07

Tik smieklīgi,ka gribas raudāt uz Latvijas valsts kapenēm...Mēs 1988 gadā tā...ticējām ,ka vusmaz pēc 25 gaduem tuvosimies Eiropas dzīves līmenim ...Tauta! Kur mūs noveda mūsu miers un āmen ? Būsim kā 1988 ,1989! Vao jau tok rāmi?

Atbildēt

oui

16.12.2019. 18:54

»

Labs iesākums gramatai, meroni liecība, dzelzbetona fakti no pilnīgi neieinteresētas personas


tas materiāls ir studējams pa lapiņai, jo tur minētais atklāj daudzas patumšas sakarības, kuras var būt interesantas šeit Latvijā dzīvojošiem. Iesaku piešnallēt pie GOOGLE pa ķērienam. Un paldies autoram, lai viņu vienmēr sargā Basteta....

Atbildēt

c'est exact

16.12.2019. 18:47

»

Arnis

Visa darbība saistībā ar Lembergu taču ir saskaņota ar likumiem, kurus ,vai nu tīši vai netīši 30 gadu laikā ir pieņēmusi Saeima


tur jau ir visa būtība, mūsu laime un nelaime un tas suns aprakts, ka mums nekas nenotiek ne loģiski, ne morāli, ne ētiski, ne, pasarg dies, tikumīgi, bet tikai un vienīgi LiKUMĪGI. Tā ir kā mantra, kad kāds iečiepstas par kaut kur pamanītu kādu nepareizību

Atbildēt

Arnis

16.12.2019. 17:51

Visa darbība saistībā ar Lembergu taču ir saskaņota ar likumiem, kurus ,vai nu tīši vai netīši 30 gadu laikā ir pieņēmusi Saeima.

Atbildēt

16.12.2019. 17:07

Labs iesākums gramatai, meroni liecība, dzelzbetona fakti no pilnīgi neieinteresētas personas

Talāk palasīju pirmās liecības.

Varbūt kāds ir izlasījis, kurā lapā sākas fakti par miljarda nozagšanu?

Atbildēt

???????????????

16.12.2019. 09:20

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu cionistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Latvijas Republikas pilsonis Aivars Lembergs, kuru ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 9.decembrī iekļāva globālajā Magņitska sankciju sarakstā, ne tuvu nav vienīgais Eiropas Savienības pilsonis, pret ko vērstas OFAC sankcijas, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.

Šobrīd šo sankciju sarakstā ir 152 fiziskas personas no 16 dažādām Eiropas Savienības valstīm. Visvairāk sankcionēto personu ir Itālijā (51), Apvienotajā Karalistē (31), Vācijā (26), Spānijā (13), kā arī Beļģijā (8). Vienpadsmit citās ES valstīs ir no vienas līdz piecām personām. Bet 12 valstīs nav nevienas šādas personas. Starp tām arī Igaunija un Lietuva. 

Raidījums “de facto” ziņo, ka ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja sankcijas pret Aivaru Lembergu, kā arī Ventspils attīstības aģentūru, Biznesa attīstības asociāciju, Latvijas Tranzīta biznesa asociāciju un Ventspils Brīvostas pārvaldi, nākušas bez iepriekšēja brīdinājuma un Latvijas amatpersonas par tām uzzināja tikai dienā, kad lēmumu paziņoja.


ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) saistīts ar globālās cionistu korporokrātijas aizdevumiem Latvijas Valsts kasei un ir tieši ieinteresēts Latvijas Valsts kases ienākumos, ko bremzē oligarhs A. Lembergs ar savām kriminālām darbībām.

Par Latvijas valsts kases parādu atbildam mēs visi un katrs solidāri - katrs no mums esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt. ASV sankciju rezultātā pat VAS Latvenergo radušās problēmas.

ASV sankciju dēļ “Latvenergo” nevar pabeigt HES rekonstrukciju. Vakar 22:10
Jauns.lv

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) lēmums iekļaut sankciju sarakstā Krievijas turbīnu ražotāju apturējis rekonstrukcijas darbus Latvijas valstij piederošās kompānijas “Latvenergo” elektrostacijās, noskaidrojis LTV raidījums “de facto”.

Varbūt globālālās korporokrātijas patiesais mērķis ar sankciju noteikšanu A. Lembergam ir panākt maksātnespējas procesu VAS Latvenergo, tai nonākot Pasaules Bankas īpašumā? Jo VAS jau dažādu shēmu rezultātā iepriekš iesaistīts apšaubāmos akciju darījumos.

Atbildēt

tu stuba vai lembergoīds?

16.12.2019. 06:13

»

ESMAIJA

ŠIS VISS NAV NEKĀDS JAUNUMS, TIEŠI VĀRDS VĀRDĀ TAS DELDĒTSJAU GADIEM, Tas tikai norāda, no kurienes šī informācija nākusi. Veltīgi te izlocīties, ka tā ir ASV iniciatīva... Bet vai pie reizes nevarētu arī pierādījumus pievienot. Tikko lasīju prokurora Juraša rakstīto - tas pats murgojums bez neviena...


Protams, ka nav nekāds jaunums, amerikāņi, jau Lembergu un viņa bandu nepratināja. Visa informācija no publiski brīvi pieejamiem avotiem. Pierādījumi un fakti ir atrodami šī raksta pielikumā!!

Atbildēt

Asiirietis

16.12.2019. 04:37

»

Astra

Paskaitiet cik nozog deputati un ministri . Lembergs jau neizputina valsti ka tie 100 nobarotie v


Līdz Latvija atgūs pilnīgu neatkarību no krievu okupantu redzamajiem un neredzamajiem tīmēkļiem, vēl paies kāds brīdis. Tāpēc nesteidzies draugs, atbildību prasīsim no visiem, gan tiem kuri darīja, gan tiem kuri neredzēja, gan tiem kuri izmantoja situāciju un bez sāta rija tautas asarās un sviedros izmirkušo labklājības mazumiņu.

Atbildēt

S

16.12.2019. 03:17

»

švamme

Gan J.Juriss, gan Kalnmeijers, gan citi neskaitāmi piesedzēji no tiesībsargājošām iestādēm gan jau ka apzinās savu lomu un vai nu slēpj vēl noslēpjamo, vai gatavo laivu... laiks iztecējis


Tie, kuri skrien uz ASV prasīt atļauju izzagt banku, izrēķināties ar Lembergu, pārnemt bankas, lai padomes, valdēs iebīdītu jau ieplānotos savējos, joprojām uztur funkcionāli dzīvu OIK zagšanas shēmu, nav labāki! Te jāsauc: zeme, atveries!

Atbildēt

švamme

16.12.2019. 02:25

Gan J.Juriss, gan Kalnmeijers, gan citi neskaitāmi piesedzēji no tiesībsargājošām iestādēm gan jau ka apzinās savu lomu un vai nu slēpj vēl noslēpjamo, vai gatavo laivu... laiks iztecējis.

Atbildēt

ESMAIJA

16.12.2019. 02:16

»

ASV Finanšu ministrija apsūdz A. Lembergu

ASV Finanšu ministrija norāda, ka A. Lembergu apsūdz...


ŠIS VISS NAV NEKĀDS JAUNUMS, TIEŠI VĀRDS VĀRDĀ TAS DELDĒTSJAU GADIEM, Tas tikai norāda, no kurienes šī informācija nākusi. Veltīgi te izlocīties, ka tā ir ASV iniciatīva... Bet vai pie reizes nevarētu arī pierādījumus pievienot. Tikko lasīju prokurora Juraša rakstīto - tas pats murgojums bez neviena konkrēta fakta.

Atbildēt

Markuss

15.12.2019. 22:03

Ventspils brīvostā arī melnā darbā nodarbināti cilvēki, no kuriem daudziem ir labi atalgoti darbi pat pašvaldībā. Tā kā nav vērts no darbiniekiem uztaisīt cietējus, jo dzīvo cepuri kuldami. Ar daudziem bonusiem un ļoti labām algām. Arī tur kadrus der izsijāt. Izturību valdībai. Jūs darāt ļoti svētīgu darbu.

Atbildēt

Ventspilnieks

15.12.2019. 21:56

Katrs Latvijā uzdod jautājumu- kad beidzot lembergs sēdēs. Jācer uz Pūces kungu, ka tiks pieņemti mēri arī attiecībā uz 3 lemberga gribas izpildītājiem, bagātīgi atalgotajiem vietniekiem. Dažs netik sen pliks un nabags no nez kurienes te atvests, tagad der papētīt, kā ticis pie reālas bagātības un īpašumiem, strādājot domē. Intereses subjekti ir vēl daži Ventspilī visiem labi zināmi kolorīti tipāži, nez cik amatos salikti pensionāri.

Atbildēt

Pipi

15.12.2019. 19:49

Vai viņš būs vienīgais? Cik Namu pārvalde ir nozagusi, ja rīko dārgas dzīres?

Atbildēt

KGB ēka blakus Ventspils domei

15.12.2019. 17:52

»

:-(

Interesanti, vai tiesa, ka V.Lejiņa" sirds mazspēja" bija saistībā par palīdzību SIA " Puses...


KGB ēkas iemītnieki pārcēlušies uz citām telpām, bet spraigs darbs acīmredzot turpinās...

Atbildēt

Astra

15.12.2019. 17:25

Paskaitiet cik nozog deputati un ministri . Lembergs jau neizputina valsti ka tie 100 nobarotie v......

Atbildēt

Atbrivotajs

15.12.2019. 16:55

Vienam otram ostu korumpantam tagad vajadzetu but pilnam biksem ar biomaterialu ...

Atbildēt

Turpinājums sekos ?

15.12.2019. 16:14

Kad precīzi un argumentēti pētījumi sekos par vēl divu A galvu reibinošo miljonāru karjeru ? Kam , kādā veidā , kad un cik ? Sevišķi , nemot vērā , ka viens no A bija augstākā līmeņa valsts amatpersona ?

Atbildēt

Nu tak

15.12.2019. 15:48

Tak nepazaudēsim loģiku! Ja taisnība Lapsam, kāpēc nezēž Lembergs? Ja Lapsam nav taisnība, kāpēc nesēž Lapsa? Morāle? Kam nauda, tam taisnība!

Atbildēt

dārzenim

15.12.2019. 15:38

»

Kirbis

Paldies, Lapsas kgs


lapsa iedeva atsukat?

Atbildēt

varētu padomāt, ka

15.12.2019. 15:37

»

domā

hakeru provokācija


lapsa pati sevi hakerē un provocē? :D

Atbildēt

hihi

15.12.2019. 15:34

»

Hihi

Nu kur šitādi idioti rodas


turpat kur tu- lapsas zoofilu skapii rodas...

Atbildēt

Kirbis

15.12.2019. 15:15

Paldies, Lapsas kgs!

Atbildēt

Finanšu izlūkdienests

15.12.2019. 14:24

Nevalstisko organizāciju ieņēmumi 2018.gadā – 463,47 milj.EUR
2019. gada 20. septembris

Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa pirms laika medijiem atzinusi, ka Latvijā nereti personas nelikumības aizsedz ar filantropiju un ziedojumiem nevalstiskām organizācijām (NVO) un sabiedriskā labuma organizācijām.
Lai gan Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja norāda, ka Latvijā NVO nav uzskatāmas par augsta riska, vienlaikus secināts, ka nereti NVO dibināšanas mērķis ir viens, taču šo organizāciju pārskaitījumu analīze liek secināt, ka to saņemtā nauda tiek pārskaitīta citam mērķim.
Arī Valsts ieņēmumu dienests (VID) savās vadlīnijās par klientu izpēti mudina rūpīgi izvērtēt sadarbību ar NVO. VID norāda: “Jāņem vērā fakts, ka personas, kas cenšas legalizēt noziedzīgā veidā iegūtus līdzekļus, mēģina to darīt dažādu juridisku veidojumu aizsegā, piemēram, izveidojot labdarības fondus, biedrības un nodibinājumus, kas negūst peļņu, bet var tikt izmantoti līdzekļu akumulēšanai un pārvešanai pāri robežām. Biedrībām, kas nav sabiedriskā labuma organizācijas, piemīt augstāks korupcijas, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas risks, jo sevišķi, ja biedrības saņem vai veic pārrobežu maksājumus.”
Vadoties no VID vadlīnijām, par augsta riska klientiem tik uzskatīti arī tie klienti, kuru juridiskās formas izvēle neatbilst tā darbības veidam. Piemēram, ja reģistrēta biedrība, bet tās darbībai ir komerciāls raksturs.
Lursoft izpētījis, kāda ir NVO reģistrēšanas dinamika Latvijā, kuras no tām saņem lielākās biedru naudas un ziedojumus, bet kurām izdevumi pārsniedz ieņēmumus.
Pēc Lursoft rīcībā esošās informācijas, pārskatus par 2018.gadu iesnieguši 17 882 Biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrēti subjekti. No tiem 92,8% ir biedrības, bet 5,9% – nodibinājumi.
Jānorāda, ka kopumā Latvijā reģistrēti nepilni 24 tūkstoši nevalstisko organizāciju, tiesa, pēdējos gados tās likvidētas mazāk nekā pirms, piemēram, deviņiem gadiem, tajā pašā laikā likvidēto organizāciju skaits ik gadu ir salīdzinoši neliels, tas straujāk palielinājies vien pēdējos divos gados.


Latvijā reģistrēto NVO biežākie darbības virzieni:
* Sabiedrisko, politisko un citu organizāciju darbība.
* Sporta nodarbības, izklaides un atpūtas darbība.
* Operācijas ar nekustamo īpašumu.
* Izglītība.
* Radošas, mākslinieciskas un izklaides darbības.
* Augkopība un lopkopība, medniecība un saistītas palīgdarbības.

Atbildēt

:-(

15.12.2019. 14:09

Interesanti, vai tiesa, ka V.Lejiņa" sirds mazspēja" bija saistībā par palīdzību SIA " Puses''?
Paveicies ir M. Vaivadam un Blažēvicam, ka nav devušies kopā tajā saulē ar " sirds mazspēju" mirušajiem- V.Lejiņu, L.Junkeru Panamā, K.Skuju, A.Zalānu , nemaz nerunājot par tiem, kas izkrita pa logu vai no prāmja.....

Atbildēt

ASV Finanšu ministrija apsūdz A. Lembergu

15.12.2019. 13:52

ASV Finanšu ministrija norāda, ka A. Lembergu apsūdz:

1. naudas atmazgāšanā,
2. kukuļošanā,
3. dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā,
4. politiķu korumpēšanā valsts institūcijās, tās izmantojot savam labumam,
5. valsts amatpersonu kavēšanā iecelt tās vadošos valsts amatos, vai veicinot noteiktu personu iecelšanu vadošos valsts amatos,
6. ietekmējis un korumpējis tiesībsargājošo iestāžu amatpersonas, lai pasargātu sevi un kaitētu politiķiem, kurus citādi nespēj kontrolēt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...