Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cik daudz ir Latviju?

Aldis Alliks
19.11.2020.
Komentāri (78)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kisindžers

19.11.2020. 19:05

»

Braņdža - TB/LNNK

Diplomātisks un korekts komentārs ir Žulim. Bfraņdža ir no pašas latvijas atjaunošanas sākuma to ir sabradājusi, centusies sarīdīt tautas grupas - īpašumu mantiniekus ar pārējo tautu, ar savu čekistisko attieksmi - jo sliktāk, jo labāk, civilizētas diplomātijas vietā izmantojot čekistiskus saukļus, ...


Izcili viltīgs komentārs. Varētu padomāt, ka Lietuvā, Igaunijā vai tajā pašā Krievijā būtu kāda īpaši atšķirīga politika vai atšķirīga ekonomiskā situācija. Pat saukļi, lozungi, likumprojekti un sabiedriskās aktivitātes ir apbrīnojami vienādas, tātad no viena komandpunkta nākušas. Izeja visām vakstīm ir tikai viena, tautas vienotība, bet tāda nav iespējama un nekad nebūs, kamēr būsim atškaidīti ar iekšējiem ienaidniekiem un tu to labi zinot, vari pļurkstēt par čekistu viltībām un labajiem šadurkstiem. Visi jūs vienādi sarkani un tikai tautas pašattīrīšanās var pielikt punktu jūsu divkosībām un mākslīgā ienaidnieka tēlam.

Atbildēt

būsim precīzi

19.11.2020. 19:03

»

Tiesu eksperts

Paldies, Tev, Aldi par patiesu izpratni. Mēs esam pazīstami no tālas "senatnes" un sadarbības dažās "frontes" līnijās, mums ir līdzīga izpratne par lietu kārtību. Apsveicu Tevi arī ar šo rakstu...


Satversmes tiesa apstrīd Satversmē rakstīto? Nonsenss. Latvijas tiesu sistēma atzīta par korumpētāko Eiropā. Pamatoti. Ja līdz šim no pirmās instances tiesas lidz senatoriem ļāva staipīt likumus kā košļeni uz visām pusēm, tad Satversmes tiesas spriedums apstiprina tiesisko nihilismu pilnā spozmē! Vai tiešam tikai snaipera lode vai terases dēlis kļūs par vienīgo lidzekli taisnigas tiesas spriedumam Latvijā?

Atbildēt

TTT

19.11.2020. 18:45

Grūtupa tiesu ķēķis pilnbriedā. Aleluja.

Atbildēt

Braņdža - TB/LNNK

19.11.2020. 18:30

»

Žulis

Sociālajos tīklos virmo sašutums par šo analfabētisko pret ģimenēm vērsto Satversmes tiesas lēmumu. Taču mūsu “galvenie latviešu tautas aizstāvji”, kas “nenogurstoši un pašaizliedzīgi” visus šos gadus “ir rūpējušies” par latviešu tautas interesēm un “gādājuši” par ģimeņu aizsardzību un demogrāfisko ...


Diplomātisks un korekts komentārs ir Žulim. Bfraņdža ir no pašas latvijas atjaunošanas sākuma to ir sabradājusi, centusies sarīdīt tautas grupas - īpašumu mantiniekus ar pārējo tautu, ar savu čekistisko attieksmi - jo sliktāk, jo labāk, civilizētas diplomātijas vietā izmantojot čekistiskus saukļus, kuri it kā "latviski" ļoti pareizi, patīk latviešiem, bet raisa naidu. Kādēļ Lietuva bija gudrāka okupācijas laikā (stājās komunistos un turēja varu savās rokās, sludinot, ka tas komunistiski pareizi vai tml.) , kura nepieļāva Lietuvas rusifikācijas plašus apmērus, tā taisīja gudru politiku un gudri atrisināja denacionalizāciju utt. Mūsu nacionālās braņdžas tracināja un naidoja tautu ar komunistu, čekistu, okupantu nolādēšanu, kad viena daļa paši bija bijušie stukači, tā vietā, lai pareizi, diplomatīski realizētu nacionālo politiku, kad skolām jau no 1990. gada bija jādos latviskas skolas statuss. Un to realizēja tikai pēc 27 gadiem Vienotība, Kārlis Šadurskis.

Atbildēt

Tiesu eksperts

19.11.2020. 18:14

Paldies, Tev, Aldi par patiesu izpratni. Mēs esam pazīstami no tālas "senatnes" un sadarbības dažās "frontes" līnijās, mums ir līdzīga izpratne par lietu kārtību. Apsveicu Tevi arī ar šo rakstu.

Vai piekrīti, ka Satversmes tiesa, kura Latvijas Satversmes nevainojamo un plašāk netulkojamo pamatvērtību Ģimene" ir izsmērējusi, ja neteikt, ka apsmējusi vai citādi pazemojusi, izvazājusi savā spriedumā 155 reizes? Tas ir šoks, ko tā nav piebāzusi klāt šim vārdam, šo vārdu sasaistot ar Darba likuma 155. pantu, to starp seksu, seksbrīvību, seksuālo orientāciju, piespēlējusi klāt "cieņu", ka visi šie jēdzieni esot jāaizsargā, proti, Darba likumā, kā var saprast. Galvenais aizskārums pieteikumā ir noteikt 10 dienu atvaļinājums, izsakot izbrīnu, kāpēc Darba likumā bērna tēvs varot būt tikai vīrietis, kas izriet, ka tēvs varot būt arī sieviete vai arī vīrietis vīrieša seksa partneris un kādēļ tas nevar saņemt atvaļinājumu bērna tēva vietā. Tomēr ST nolēmumu daļā ir atturējusies no likumdošanas iniciatīvas un nenoteica Saeimai pārskatīt Satversmes 110. panta pirmo teikumu, Satversmē paplašināt "ģimenes" jēdzienu, ka ĢINEMES izpratnē iekļaujami seksuālie partneri vai tieši - homoseksuālisti, geji un seksuālās partneres - lesbietes. To nav noteikusi arī nolēmumu daļā. Tātad pareizi izskanējusi doma citos rakstos un komentāros, ka Saeimai jāizskata tikai Satversmes tiesas nolēmumu daļa - jāpārskata faktiski Darba likuma 155. panta 1. daļa, bet tieši jāuzskaita, kuras personas, pie kādiem apstākļiem ir likumā noteiktās CITAS PERSONAS, kurām tiesības uz "tēva" 10 dienu atvaļinājumu bērna kopšanai. Tas ir viss, ko Saeimai "jāpasniedz" izskatīšanai, bet bez steigas, tikai uz 2022. gada pavasari - līdz 1. jūnijam.

Piekrīti, cik sapratu, ar šo spriedumu Satversmes tiesa ir izsmēlusi savas funkcijas, degradējusies, jāizformē, jāievelē jauna, jo tā spērusi soli apšaubīt Satversmi, tās 110 pantu, tieši ģimenes jēdzienu, tā pat nav sapratusi, tā nav spējīga saprast, kas rakstīts Satversmē, tas ir, ka ģimenes jēdziens ir pakārtots laulībai, vīrieša un sievietes savienībai un no tās radušās ģimenes attiecības. Par tik analfabētisku, gan drīzāk, par politiski angažētu Satversmes tiesu var tikai brīnīties.

Atbildēt

Hh

19.11.2020. 17:56

Domaju taa diena tuvojaas kad ielaas lis asinis

Atbildēt

Blavatska

19.11.2020. 17:28

»

Jautājums ir lietderībā

Kamēr baltie cilvēki ASV spēja segt kredītus, viss bija ok. Bet bij. PSRS teritorijā baltie cilvēki tie pielīdzināti “noderīgiem idiotiem”, vai vispār nekam nederīgam un liekam, kas sagandē dabu


PSRS teritorijā balto cilvēku tautas reiz bija gan, bet centrālajā daļā tās jau sen ir praktiski iznīcinātas vai sakrustotas ar aziātiem. Mazliet labāka situācija ir aiz Urāliem ap baikala ezeru, bet tos tagad cenšas aplecināt ar ķiniešiem, lai senās balto cilvēku tautas iznīcinātu pilnībā. Sakrustotos eksemplārus pēc ādas krāsas vairs izšķirt nav iespējams, bet ģenētisko atmiņu vislabāk saglabā mentalitāte ne tās labākajās izpausmēs.

Atbildēt

Jautājums ir lietderībā

19.11.2020. 17:07

»

Derdz

Kāpēc baltās rases lielakā daļa tautas tautu elites degradē baltos cilvēkus uz iznīcības


Kamēr baltie cilvēki ASV spēja segt kredītus, viss bija ok. Bet bij. PSRS teritorijā baltie cilvēki tie pielīdzināti “noderīgiem idiotiem”, vai vispār nekam nederīgam un liekam, kas sagandē dabu.

Atbildēt

Īstenībā norietu uzspiež ar cionistu likumiem tautām

19.11.2020. 17:04

»

Franklins

Noriets ir sācies! Tātad apokalipse arī lēni lien uz vēdera tuvojas mūsu ikdienai. Šīs civilizācijas noriets sākās 20.gs. sākumā. Tagad ir tikai ar vien vairāk ārā lienoša āža kāja...


Visādi praidi ir ierocis deģenerācijas vairošanai ar mērki samazināt dzimstību, veicināt patēriņa kultu un iznīcināt etnisko nacionālismu, kas ir kultūras un attīstības pamats.

Ja būtu noriets, tad Satversmes tiesa uz savu iniciatīvu taisītu amorālus nolēmumus, bet šo politiku Latvijai uzspiež no ārpuses. Un valsts samierinās, jo tā suverēni neko nelemj.

Atbildēt

Franklins

19.11.2020. 16:56

Noriets ir sācies! Tātad apokalipse arī lēni lien uz vēdera tuvojas mūsu ikdienai. Šīs civilizācijas noriets sākās 20.gs. sākumā. Tagad ir tikai ar vien vairāk ārā lienoša āža kāja.
Cilvēki tiek pieradināti pie kroplībām, nejēdzībām, patēriņa un visu kāds labāk par tevi zina.

Atbildēt

Derdz

19.11.2020. 16:48

Kāpēc baltās rases lielakā daļa tautas tautu elites degradē baltos cilvēkus uz iznīcības,

Atbildēt

Žulis

19.11.2020. 16:25

Sociālajos tīklos virmo sašutums par šo analfabētisko pret ģimenēm vērsto Satversmes tiesas lēmumu. Taču mūsu “galvenie latviešu tautas aizstāvji”, kas “nenogurstoši un pašaizliedzīgi” visus šos gadus “ir rūpējušies” par latviešu tautas interesēm un “gādājuši” par ģimeņu aizsardzību un demogrāfisko situāciju Latvijā, nez kādēļ klusē lupatiņā. Šiem “dižajiem” latvju tautas aizstāvjiem un pārstāvjiem kas sevi nosaukuši tādos cēlos vārdos kā Tēvzemei Brīvībai, Visu Latvijai, Nacionālā neatkarības kustība, latviešu vēlētāji uzticīgi visus šos gadus ir sagādājuši vietu parlamentā. Un kāds no tā visa ir sausais atlikums? Premjera padomnieks demogrāfijas jautājumos Parādnieks lobē tabakas tirgoņus. Varbūt R. Dzintars sēžot Saeimā ir kaut ko izperējis? Nekā! Ko šī brandža latviešu tautas labā izdarījusi? Tik vien prot, kā “nacionāli” vāvuļot! Pat latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas saglabāšanu panāca nevis šī “partija”, bet gan tauta ar savu balsojumu referendumā! Nez vai viņu panāktā latviskās kultūrtelpas jēdziena izmešana no kultūras dzīvi regulējošajiem tiesību aktiem uzskatāma par ieguvumu latviešu tautai. Var saprast, ka par šeit iebraukušo civilokupantu tiesībām cīnās zem dažādiem nosaukumiem maskētās interfrontes partijas. Viņi cīnās par savējiem. Bet par ko cīnās mūsu dižie “tēvzemieši vislatvijieši, nacionālās neatkarības piekritēji “??? Vismaigākais izskaidrojums šeit ir tāds, ka viņiem nav laika cīnīties. Viņiem ir “jāmeklē kompromisi”, jādomā par “politiski atbildīgiem lēmumiem” jāievēro tolerance, nedrīkst šūpot valdību u.t.t. Tas ir vismaigākais izskaidrojums, kas būtībā viņu rīcību attaisno ar šo cilvēku totālu debilitāti. Jebkurš cits izskaidrojums prasītu pēc cietuma restēm un augstākā soda mēra.

Atbildēt

protams

19.11.2020. 16:16

»

18

Piekrītu


ka ne tautu.Viņi pārstāv partijas Attīstībai par un Vienotību un atsevišķus politiķus,piemēram,Rinkēviču,Golubevu,Ušakovu u.c.

Atbildēt

jaunākā ziņa

19.11.2020. 16:13

Krievu kolonistu-utuvanagu elks Ušakovs pievienojies EP lgtb "draugu grupai".Ko nu tantiņas,kuras bučoja šim roku rātslaukumā teiks?droši vien teiks,ka elku apmelo latviešu fašisti.Bet Allika kungam liels paldies!

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

19.11.2020. 16:08

Satversmē un likumos jāieraksta, ka homoseksuālisti ir garīgi slimi cilvēki.

Atbildēt

18

19.11.2020. 15:44

Piekrītu.
Tā pat, kā tālajos 1918-1920 mums jāceļas cīņā par mūsu valsti. Ceru ka būs referendums un šo murgu apturēsim. Augstākais likumdevējs valstī ir tauta. Ne jau daži cilvēki zem nosaukuma ''Satversmes tiesa''. Ko viņi pārstāv? Visu ko tikai ne tautu.

Atbildēt

Pilnigi pareizi

19.11.2020. 15:43

»

Bažas

... ka tās vēl nav pašas beigas, ka citur pasaulē, no kuru vērtībām mēs mācamies, jau gatavota tiek augsne, ka pedofilija arī nebūs nekas tāds ārkārtējs un nosodāms... , tik pareizās tiesību normās jāietver... bet... vēsturiski visas impērijas, kas legalizēja, piekopa un slavināja homoseksuālismu, ātri...


asv noriets ir sacies,ielu cinas asv pilsetu ielas,nespeja 2 nedelas saskaitit veletaju balsis prezidenta velesanas,varaviksnes karogi asv vestniecibu logos un gajeju pareju krasosana varaviksnes krasas.

Atbildēt

Pesimists

19.11.2020. 15:43

»

:(

Varbūt Latvijai vēl IR iespēja.... Rīkojam referendumu


Referendums neliidzees, bet tikai kaitees. Bet mobilizeet cilveekus uz ciinju gan vajag, uz ciinju pret atsevishkjiem augstus amatus ienjemosjiem indiviidiem (pagaidaam ST tiesneshiem), kuri gan atklaati un brutaali paarkaapj likumu, gan riikojas preteeji valsts intereseem, gan riikojas preteeji sabiedriibas vairaakuma intereseem un gribai. Un jaa, ja shis mazaakums shaadi turpinaa riikoties, tad tas noziimee, ka mums meegjina nozagt valsti, meegjina izniicinaat muusu valsti un uz to der attieciiga reakcija.

Atbildēt

NU, MUMS IR

19.11.2020. 15:42

sava 'kalnu karabaha' un NEKAD viņi nedos ne graša šai valstij, tikai ņems..............

Atbildēt

Jā, bet

19.11.2020. 15:34

"Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs,
Tas nenāks, JA ĻAUDIS TO NEVEDĪS..."
J.Rainis.

Atbildēt

Etnoss atzīst nošķirtību starp dzimumiem

19.11.2020. 15:01

Šo noškirtības maiņu izravēja - personas sodīja - sabiedrība attīrījās.

Tagad, protestējot pret kroplību, var iesūdzēt tiesā par naida kurināšanu uz dzimumvienlīdzības noliegšanas pamata.

Normāli cilvēki saprot robežas, bet likumi un skola ietekmēs bērnus, kuriem liks šaubīties un eksperimentēt ar neatgriezeniski amorālām sekām.

Šis faktiski ir uzbrukums ģimenes vērtībām. Kāpēc neviens neolinčo vai nesakropļo Satversmes tiesas tiesnešus, kas leģitimizē šādas kroplības? Ja nespējat, tad klusējiet!

Viņi nebaidās. Jo nav, no kā baidīties. Aitas pablēs un apklusīs.

Atbildēt

Bažas

19.11.2020. 14:51

... ka tās vēl nav pašas beigas, ka citur pasaulē, no kuru vērtībām mēs mācamies, jau gatavota tiek augsne, ka pedofilija arī nebūs nekas tāds ārkārtējs un nosodāms... , tik pareizās tiesību normās jāietver... bet... vēsturiski visas impērijas, kas legalizēja, piekopa un slavināja homoseksuālismu, ātri vien beidza savu pastāvēšanu... izskatās, ka arī tā saucamajai '' rietumu kultūrai'' neizbēgami tuvojas tās beigu stunda...
Latvijai bija iespēja iet savu ceļu...

Atbildēt

Tiesais

19.11.2020. 14:35

Paldies raksta autoram par patiesi patriotisku rakstu laikā, kad Latvijas valstij un tautai pāri bradā tie, kas izsmej Dievišķas vērtības uz kurām ir tikusi celta arī Latvija!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....