Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

faktam

08.08.2020. 22:40

»

fakts

Tiesu izpildītājiem nekas netiek nodots, ja tu samaksā sodu norādītajā termiņā. Negribi vai nevari samaksāt, tad nepārkāp likumu


Man tiesu izpildītājs piedzina NEPAMATOTU sodu 9000 tūkstošu apmērā. Viņs bija bija rīkojies un piedzinis naudu nevis uz tiesas spreiduma pamata, bet gan uz vienas no procesa personas iesnieguma pamata. Kad mēģināju atgūt nepatiesi piedzīto naudu tad teica lai iet uz tiesu, jo lūk 10 dienu laikā neesmu pārsūdzējis viņa spriedumu. Nu ko gāju uz tiesu, bet tur sākās cirks! Šis Bordeļa ieviestais cirks atver pandorās lādi, jo policija ari var jum šo ziņojumu nenosūtīt, jo neviens likums nenosaka, ka nosūtītajai kvītij jābūt ierakstiā vai norādītajā e-pasta adresē. E-pasts ir tā lieta ko Bordeļā mafiozā tieslietu ministrija negrib atzīt par dokumentu nosūtīšanas kanālu. Šis ir kārtējais Bordeļā bez-tiesiskuma stāst savu mafiozo tiesu izpildītāju drauģeļu kabatu piepildīšanai. Kurš idiots par šiem iznireļiem balso?

Atbildēt

to fuck't

08.08.2020. 08:21

»

fakts

Tiesu izpildītājiem nekas netiek nodots, ja tu samaksā sodu norādītajā termiņā. Negribi vai nevari samaksāt, tad nepārkāp likumu


Jau tikai par vienu ar niecīgu ieganstu cilvēkam nolaupītu īpašumu, visa JV un JKP, kopā ar viņu lobēto tiesu izpildītāju mafiju, izvedami Daugavmāla un nošaujami, bet tādu gadījumu mums ir simtiem.

Atbildēt

fakts

07.08.2020. 23:19

»

Andris

A ko tu darītu, ja tev veikalā nopirktās preces iedotu pēc gada, a ko tu darītu ja saslimtu bet slimotu pēc gada, a ko tu .. , a ko tu...


Tiesu izpildītājiem nekas netiek nodots, ja tu samaksā sodu norādītajā termiņā. Negribi vai nevari samaksāt, tad nepārkāp likumu!

Atbildēt

Ne`deokupētā Latvija

07.08.2020. 14:42

»

nesaprotu

Kas notiek, vai municipālā zupa tev par šķidru, jeb izmestie benčiki par īsu? Būtu pamēģinājis drusku pastrādāt un nelīdzināties ASV nēģeriem


ko tādu uzrakstīt pret citu cilvēku ir spējīgs vienīgi politiķis vai okupants.

Atbildēt

Latvietis

07.08.2020. 12:52

»

latviešiem

Ir latviskas partijas: NA un ZZS, par ko balsot


Vienīgais kas šim partijām ir normāls ir nosaukumi.
Otrie jau n-tās reizes ir parādījuši ka ir tādi paši kā "vienotie" korumpanti. Pirmie, laikam pie varas tā īsti nav bijuši (neapgalvoju) bet muļķības vienalga spēj izplatīt.

Atbildēt

Andris

07.08.2020. 12:47

»

Andrim

Atceries kad skola tev deva atzimes par ceturksni. Pec tam par semestru. Pec tam par gadu. Vieglak tacu bija maija beigas vienu reizi ielikt tas atzimes un viss. Bet ta nedarija zini kapec? Tapec ka ja atzimes liktu vienu reizi gada, tad neviens skolnieks gada laika namacitos. Pilnigi visi meiginatu...


Nav runa par 30 dienām apmaksai. 99% gadījumu viss būs ok un apmaksās šai laikā.
Bet kā tu pats atzīmē - haos. Un lūdzies visiem iespējamiem dieviem lai tu kādu iemeslu dēļ nenonāktu tai 1% un nebūtu šis haos jāizdzīvo.
Jeb ir fantāzija ka esi tik pareizs ka ar tevi nekas tāds nekad nevar notikt - utopiķis.
Jeb "ir pazīšanās" šai aprindās un visu jau "var sarunāt" utt utp?

Atbildēt

Andris

07.08.2020. 12:40

»

interesanti

Ko tu teiktu, ja tavs darba devējs vai klients pateiktu, ka algu vai rēķinu apmaksās pēc gada


A ko tu darītu, ja tev veikalā nopirktās preces iedotu pēc gada, a ko tu darītu ja saslimtu bet slimotu pēc gada, a ko tu .. , a ko tu, .....
n-tās muļķības. Šeit ir konkrēts apstāklis ka "tiesu izpidītājam", kura vienīgais mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk naudas, tiek nodots sods automātiski neskatoties ne uz soda lielumu, ne kavējuma lielumu, ne iemeslu par ko sods uzlikts - NEKO. Tikai 30 dienas - un pi***s ar tiem bandītiem kā gribi. PAR TO IR CEPIENS.

Atbildēt

latviešiem

07.08.2020. 12:37

»

lauķis

Domā vai vispār iet balsot


Ir latviskas partijas: NA un ZZS, par ko balsot

Atbildēt

neiznāks

07.08.2020. 11:57

»

izputini tiesu izpildītāju

Maksā nodokļus un soda naudas paredzētajā laikā


Saskaņas līdzdalībnieki: JV, JKP un Par un to čekas saimnieki izdomās jaunu veidus, kā noslaukt tautu. Domā, pirms met biļetenu urnā!

Atbildēt

navajag apsūdzēt visu valsti

07.08.2020. 11:55


Ja pie vainas ir ienaidnieku: JV, JKP un Par, tiesu izpildītāju lobijs.

Atbildēt

nesaprotu

07.08.2020. 11:53

»

Žīdu laupīšana LV sākās ar 1991. gadu

Vispirms, lai Latvijas tautu padarītu par nabagiem veica veselas trīs naudas reformas. Rublis- repsis- LVL...


Kas notiek, vai municipālā zupa tev par šķidru, jeb izmestie benčiki par īsu? Būtu pamēģinājis drusku pastrādāt un nelīdzināties ASV nēģeriem!

Atbildēt

Kadiš durak

07.08.2020. 09:52

Dievs, svētī Latviju,
Mūs' dārgo tēviju,
Svētī jel Latviju,
Ak, svētī jel to!

Kur latvju meitas zied,
Kur latvju dēli dzied,
Laid mums tur laimē diet,
Mūs' Latvijā!"

Atbildēt

Andrim

06.08.2020. 23:11

»

Andris

15 gadi pie stūres. 2 mazi sodi. Apmaksāti savlaicīgi...


Atceries kad skola tev deva atzimes par ceturksni. Pec tam par semestru. Pec tam par gadu. Vieglak tacu bija maija beigas vienu reizi ielikt tas atzimes un viss. Bet ta nedarija zini kapec? Tapec ka ja atzimes liktu vienu reizi gada, tad neviens skolnieks gada laika namacitos. Pilnigi visi meiginatu programmu nokartot pedeja menesi, ja ne nedela. Un tev butu skola pilna ar debiliem. Lidzigi tam kas mums uz celiem sodien ir. Bet ja ar sodiem bus ta ka ar atzimem skola un parkapejs zinas ka vinam sodu bus jamaksa nevis kaut kad tur nakamaja gada, bet jau nakamnedel, piemeram, tad vins uzreiz saks domat - a man vispar bus nauda to sodu samaksat vai ne? Ja nebus tad laikam vajadzetu uzmanigak braukt?

Ja, protams, bus ari tie kuri ta nedomas. Bet tie ir degenerati un vinu prolemas man ir lidz vienai vietai. Jo atrak viniem atnem tiesibas un masinu jo labak bus pilnigi visiem. Un viniem pasiem pirmkart.

Tatad 30 dienas riktigi disciplines parkapejus un tas ir laba lieta.

Vai bus haoss ar tiem tiesu izpilditajiem? Loti iespejams. Bet vajag atcereties ka tur haoss jau ir tik un ta. Ka ari Eiropa visur dod 30 dienas lai apmaksat sodus un viniem tur haossa nav. Tatad sanak ka ja si 30 dienu sistema citur strada bez problemam, tad ar sistemu ir viss kartiba. Problema ir cita vieta.

Atbildēt

interesanti

06.08.2020. 22:39

»

Andris

15 gadi pie stūres. 2 mazi sodi. Apmaksāti savlaicīgi...


Ko tu teiktu, ja tavs darba devējs vai klients pateiktu, ka algu vai rēķinu apmaksās pēc gada?

Atbildēt

Liene

06.08.2020. 20:21

»

ai nu beidz

1. Citas ES valstis vai nu citadi strada sodu inkasesanas sistema? Ne. Tur visur ari valsts tev dod vai nu 30 vai labakaja gadijuma 45 dienas lai tos sodus apmaksat. Tatad pec autora logikas sanak ka Vacija un Francija ari valdošāi kliķei ir kriminogēnā raksturs...


Tā arī nesapratu kāda saistība ir ceļu satiksmes drošībai ar tiesu izpildītāju kabatu piepildīšanu? Kā uzlabosies ceļu satiksme, ja beidzot visi tiesu izpildītāji kļūs par miljonāriem?

Atbildēt

Juris P.

06.08.2020. 17:54


Priekšlikums «Ceļu satiksmes noteikumu» papildināšanai.


3. sadaļu «Transportlīdzekļu vadītāju pienākumi» papildināt ar apakšpunktiem:

25.10. „Ja noticis ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums, soda nauda jāsamaksā uz vietas”.

25.11. „Gadījumā ja punktā 25.10. minēto nosacījumu nav iespējams izpildīt, transporta līdzeklis nekavējoties tiek konfiscēts un nogādāts apsargātā maksas stāvvietā.

25.12. „Lai atgriestu savu transporta līdzekli, tā īpašniekam jāsamaksā punktā 25.10. minētā soda nauda 200% apmērā un maksa par transporta līdzekļa uzglabāšanu maksas stāvvietā – 100 eiro par diennakti.”


24. sadaļu «Transportlīdzekļu tehniskais stāvoklis un aprīkojums» papildināt ar apakšpunktu:

218.3. „Miniseifu, kurā jābūt vismaz 200 eiro iespējamo soda naudu nomaksai uz vietas”.

Atbildēt

Andris

06.08.2020. 17:39

»

ai nu beidz

1. Citas ES valstis vai nu citadi strada sodu inkasesanas sistema? Ne. Tur visur ari valsts tev dod vai nu 30 vai labakaja gadijuma 45 dienas lai tos sodus apmaksat. Tatad pec autora logikas sanak ka Vacija un Francija ari valdošāi kliķei ir kriminogēnā raksturs...


15 gadi pie stūres. 2 mazi sodi. Apmaksāti savlaicīgi.
Un vienalga uzskatu ka šī jaunā soda piedzīšana ir nesamērīga un nav nekādā veidā saistīta ar apstākļu uzlabošanu uz ceļiem bet gan noteiktas "elitāras" sabiedrības daļas ienākumu palielināšanai.
Kaut kā līdz šim tā nebija nekāda problēma šos sodus iekasēt.
Bet neviens nesaņēma procentiņu. Nav kārtība - tā teikt no RU tulkojot.
p.s.
Grib palielināt sodus, palielina sodus. Bet iekasēšana ir atsevišķs pasākums. Un šai variantā dubulta aplikšana ar sodu, kas jau pārkāpums jebkurā saprātīgā valstī.

Atbildēt

Andris

06.08.2020. 17:32

Par būtību - nesamērīgu soda apmaksu - piekrītu.
Bet nevajag atkal muļķības izplatīt par "nolādēto" ameriku.
Normāli strādājoš cilvēks, protams ne viesmīlis, bet arī tiem ir elite, bet gan inženieris, pat birokrāt (tur tā nav elite), pat "malkas cirtējs", ja plaņojis un normāli attiecies pret savām finansēm, pensijā aiziet kā minimums ar vairākiem simtiem tūkstošiem uzkrājumu (tiešā veidā vai īpašumos) bet biežāk ar vairākiem miljoniem - šobrīd.
Mājas ir "uz kredīta" jo mājas viņi pērk un pārdod, nu ne kā maizi, bet vienkāršāk kā mēs auto.
Sāk ar mazāku māju. Kad bērni parādās, lielāku. Kad vēl bērni, vēl lielāku. Kad bērni aiziet savā dzīvē, lielo māju pārdod un nopērk mazāku. Uz šo laiku jau praktiski tikai par savu naudu - ja grib, jo visu laiku "maksājot bankām" viņu īpašuma daļa aug. Protams ja apietas ar finansēm saprātīgi. Arī tur ir tie kam "vienmēr vainīgi citi". Tādiem pat ēdenes dārzā āboli par saldu.
Nevajag salīdzināt attīstīto asv, vai jebkuru citu normālu valsti ar Latviju ar savām pārsazvērestību pārbāztajām smadzenēm.

Atbildēt

pietiek lsītājs

06.08.2020. 17:24

»

Izrādās,

ka ne tikai rakstīt, bet arī lasīt nemāki. Aināra daudzo interesanto ceļojumu apraksti ir lasāmi gan internetā, gan viņa grāmatās


Šeit ir ceļojumu atraugas,man šķiet.Ņirgāšanās par PIETIEK.com lasītājiem

Atbildēt

priapers

06.08.2020. 17:23

F.ck off,apnicis.Jo vairāk raksta,jo dumjāk.Stulbi saimnieki.

Atbildēt

lauķis

06.08.2020. 15:49

»

Tu nekad nenokausi vergu sevī,

tad tev jāmirst


Jāmirst būs tiem kuri to neizdarīs.

Atbildēt

Izrādās,

06.08.2020. 13:54

»

Juasr

Runā, ka Kādus esot Lapsas radinieks, dikai bez biznesa dzirksts, tāpēc ceļot tālāk par Krieviju netiek.... arī juridiskajās lietās padymjs


ka ne tikai rakstīt, bet arī lasīt nemāki. Aināra daudzo interesanto ceļojumu apraksti ir lasāmi gan internetā, gan viņa grāmatās.

Atbildēt

automātiskais maksājums

06.08.2020. 13:41

»

uh-ca-cā

Bērnu uzturnaudas maksāšanas kavētājs labi zina,ko nozīme parādu piedziņa


Ja nezini, beidz muldēt pēc katra raksta komentāros.
Uzturlīdzekļi tiek maksāti regulāri un laikā.

Atbildēt

Juris P.

06.08.2020. 13:26

Mūsu „demokrātiem vēl ir daudz ko mācīties!

Jau pirmajā grāmatā «Miera grāvējs» Hodža Nasredins apraksta to, kādas nodevas savulaik bija jāmaksā par iebraukšanu Buhārā:

– No kurienes tu esi atbaraucis un kādā nolūkā? – jautāja nodokļu piedzinējs.

– Esmu atbraucis no Ispahanas, ak visu gaišais kungs. Te Buhārā dzīvo mani radinieki.

– Tā, – teica nodokļu piedzinējs. – Tu brauc ciemā pie saviem radiniekiem. Tātad tev jānomaksā ciemošanās nodevas.

– Bet es nebraucu pie saviem radiniekiem ciemos, – pretojās Hodža Nasredins. – Es braucu svarīgās darīšanās.

– Darīšanās! – iesaucās nodokļu piedzinējs, un viņam iemirdzējās acis. – Tātad tu brauc ciemā un tai pašā laikā darīšanās. Samaksā viesu nodevas, darīšanu nodevas un ziedo mošejas izgreznošanai!

Samaksājis Hodža Nasredins gribēja iet tālāk...

– Pagaidi! – uzsauca nodokļu piedzinējs. – Bet kas maksās nodevas par tavu ēzeli? Ja tu ej ciemā pie radiniekiem, tad tavs ēzelis arī iet ciemā pie radiniekiem.

– Tev taisnība, gudrais priekšniek. – pakalpīgi atbildēja Hodža Nasredins. Manam ēzelim Buhārā tiešām ir daudz radinieku...
-----------------------------

J.P.: «Iespējams, ka arī Latvijā...»

Atbildēt

lauķis

06.08.2020. 12:55

»

Priekulis

Lauķi,sit latviešus


Vergam nav tautības.

Atbildēt

ai nu beidz

06.08.2020. 12:15

1. Citas ES valstis vai nu citadi strada sodu inkasesanas sistema? Ne. Tur visur ari valsts tev dod vai nu 30 vai labakaja gadijuma 45 dienas lai tos sodus apmaksat. Tatad pec autora logikas sanak ka Vacija un Francija ari valdošāi kliķei ir kriminogēnā raksturs?

2. Mums uz celime katru dienu notiek auto cīņas bez noteikumiem. Tapec jo stingrakas bus sankcijas no valsts puses par parkapumiem tad jo retak mes redzesim ka uz celiem bērni mirst. Ja kartejais idiotu varonis zinas ka par bistamo vadisanu vinam bus jamaksa sodu nevis 2021 gada bet jau somenes, tad vins jau somenes, nevis 2021 gada, saks domat par to ka varbut jamaina savu vadisanas stilu.

3. Katrs kurs doma ka sis likums ir krapsana un bla bla bla - nav pienācīgas vaditajs. Vins ir pienācīgas noteikumu parkapejs. Tadam cilvekam ir bailigi ne par to ka valsts vinu apzog, bet par to ka vins vairs nevares haossu uz celiem taisit.

Atbildēt

uh-ca-cā

06.08.2020. 11:53

Bērnu uzturnaudas maksāšanas kavētājs labi zina,ko nozīme parādu piedziņa.

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

06.08.2020. 11:12

ja kāds neļaus man dzīvot, un dzīs stūrī- vnk ar koku sitīšu nost.... arī toa tiesu izpildītājus....

Atbildēt

lauķis

06.08.2020. 09:15

»

Pārstāj murgot!

Kādu vergu! Sevi nav jākauj...


Vergs nesapņo par brīvību,vergs sapņo par saviem vergiem.Vergs par desu vai banānu pārdod savu godu un sirdsapziņu,iet balsot,atbalsta sistēmu.
Vēlreiz,vispirms jānokauj vergs sevī.

Atbildēt

Pārstāj murgot!

06.08.2020. 06:55

»

lauķis

Sāc ar sevi,neskaties uz citiem,nokauj vergu sevī


Kādu vergu! Sevi nav jākauj.

Lai kļūtu par kungu, domā kā kungs.

Lai kļūtu par karali, domā kā karalis. Sāc domāt pareizi. Visi un ikviens pašvaldībā, Saeimā, policijā utt., kas tevi maldina un dara tev sliktu, ir tavs ienaidnieks. Taisnība ir stiprākā un gudrākā pusē.

Aci pret aci un zibu pret zobu!

Atbildēt

Patiesi!

06.08.2020. 06:51

»

novērotājs

Loti murgains savārstījums un izteikti tendenciozs rakstelis, kam maz sakara ar faktisko situāciju. No konteksta izrautas frāzes, vienpusēji apskatīti fakti. Loģiski racionālu faktu analīzi raksts nesatur, tajā ir viena vienīga gaudošana par nesaprotamām sazvērestības teorijām un netaisno pasauli...


Noziedznieki no 4. maija cionistu noziedznieku kliķes patiesību, kas pausta rakstā, uzdod par “sazvērestības teorijām”. Arī to pašu dara cionistu vara Kremlī. Par Domes deputātus apcietina par patiesības paušanu. Hazsržīdu izdzimteņus vienīgi var iznīcināt unutilizēt. Izraēlas Mossad ir globāls cilvēces ļaunums- slepkavu un laupītāju banda. Kamēr latvieši nepiemēros šīs bandas instrumentus, tikām tos iznīcinās. Latviešu ienaidnieki ir latvieši, kuri pilda hazāržīdu uzdevumus. Tāda ir cionistu Gudro stratēģija un taktika.

Atbildēt

nu jau iet šībers ciet

06.08.2020. 06:13

kriminogena situācija, jo soda nekauņas, vēl maz avāriju

Atbildēt

novērotājs

06.08.2020. 05:05

Loti murgains savārstījums un izteikti tendenciozs rakstelis, kam maz sakara ar faktisko situāciju. No konteksta izrautas frāzes, vienpusēji apskatīti fakti. Loģiski racionālu faktu analīzi raksts nesatur, tajā ir viena vienīga gaudošana par nesaprotamām sazvērestības teorijām un netaisno pasauli.

Atbildēt

lauķis

06.08.2020. 04:29

»

Ir

Vai mums ir kāds Latvietis kas tam spēj stāties pretī un ko atbalstītu plašas tautu masas


Sāc ar sevi,neskaties uz citiem,nokauj vergu sevī.

Atbildēt

Pohuj ģerevņai Latvija!🇱🇻🇱🇻🇱🇻🇱🇻😎

06.08.2020. 04:27

»

Prognoze

Strauji tuvojas tas laiks kad nāksies šos laupītājus iznīdēt kā sugu. Arī viņu uzpirkto varas "eliti". Citu valodu viņi nesaprot. Risinājums ir tikai viens - tautas pašpārvalde - tautsaimniecība. Turklāt šāda situācija nav tikai te. Tā nobriest visā pasaulē. Kad 26 cilvēki pārvalda 50% pasaules ekonomikas...


Arī esmu pārliecinājies, ka daudzi nesaprot normālu valodu - pie sajēgas nonāk, kad fiziski saņem ietekmi un vienalga cik liels ir tēviņš, kuram sadod pa galvu. Šo valsti var labot tikai fiziska ietekme. Šī valsts ir noziedznieks- recidīvists ar cionistu slepkavu ideoloģiju.

Subjekti, kuri var virzīt pretestības situāciju radīsies galējā situācijā. Bordāns labi saprot, ka tāda var rasties ar NĪ nodokļiem un solot atbalstīt NĪ nodokļa atcelšanu vienīgam mājoklim, mēģina izlīst caur “žīdu naudas seifa atslēgas aci”.

Pretestībai neveiksies, nekanīgi un atklāti spriež cionisti. Patiesi - terors ir uzcelts starp valsts varu un iedzīvojiem dažādās formās.

Man pensija ir 88 €, jo nekad ar nodokļiem neesmu atbalstījis cionistus un komunistus.

Atbildēt

Idiot, ASV ir valsts, kura visvairāk cietusi no cionistu banku instrumentiem

06.08.2020. 04:16

»

Z

Latvija ir ieviesta ASV sistēma. Dzīvokļi un mājas strādnieku klasei piederēt nedrīkst. Iecerēts ir, ka pusi no algas atdod par īri saujiņai namīpašnieku. Bet, ja zaudē darbu - čemodāns rokā un prom uz citu štatu īrēt tur un strādāt. Tik Saeimas un MK idioti ar savu birokrātu varzu piemirsa, ka Latvijā...


pararot iedzīvotājus par bomžiem. Ionisti ielikuši Levitu par VP un par bomžiem grib padarīt latvijas NĪ īpašnieku - par omžiem - nomniekiem un īrniekiem.

Pohuj par sūda ģerevņu Latviju!😀😀😀😀😀😎

Atbildēt

4.maija VDK krējums nedzīvo nīstajā Latvijā

06.08.2020. 04:16

Latvijas vēstnieces Itālijā Solvitas Āboltiņas abi bērni – dvīņi Anna un Artūrs – šogad pabeidza vidusskolu. Taču Anna savu diplomu saņēma Itālijā. Kā tas notika, vēstniece pastāstījusi žurnālam "Kas Jauns".

Atbildēt

paklau

06.08.2020. 00:26

»

paklau

Tu no kuras palātad


tu no kuras miskastes izsmirdēji?

Atbildēt

Z

05.08.2020. 23:59

Latvija ir ieviesta ASV sistēma. Dzīvokļi un mājas strādnieku klasei piederēt nedrīkst. Iecerēts ir, ka pusi no algas atdod par īri saujiņai namīpašnieku. Bet, ja zaudē darbu - čemodāns rokā un prom uz citu štatu īrēt tur un strādāt. Tik Saeimas un MK idioti ar savu birokrātu varzu piemirsa, ka Latvijā nav citu štatu. Zaudēji darbu - čemodāns rokā un prom uz Īriju. Bet, ja tiesu izpildītājs atņem dzīvokli vai māju, tad vispār bez izvēles: - čemodāns - Īrija.

Atbildēt

LLL

05.08.2020. 22:12

Pārsūdzi lēmumu par soda piemērošanu un dzīvo mierīgs vēl 8 mēnešus vismaz. www.tiesulietas.lv

Atbildēt

paklau

05.08.2020. 21:47

Tu no kuras palātad?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...