Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paldies

20.11.2022. 20:40

Beidzot vismaz viens cilvēks pasaka,ka tas sab.integr.fonds jālikvidē.Jau sen bija jālikvidē.Bet skaidrs ir tas,ka diez vai šādu brīnumu sagaidīsim.Tas fonds izskatās pēc parazītiskas organizācijas,kurā tiek šķērdēta nauda.Tas arī viss.Kā rakstīja Rainis par ūdens nešanu ar retu sietu,lai caurā mucā viņu lietu?Tas ir visa tā fonda darbuļošanās rezultāts.To jau uzreiz vajadzēja saprast,ka lielāko daļu no okupācijas gados iebraukušo padomju cilvēku integrēt neizdosies,jo viņi uzskata,ka viņu senči ir aplaimojuši Latviju ar savu klātbūtni.Atbrīvojuši,viskautko sabūvējuši,kultūru atnesuši,maizi no krievijas Latvijas trūkumcietējiem veduši u.t.t.paši šeit dzimuši un auguši un viņiem ir tiesības.Ir tiesības un viss.Integrācijas idejai jāatmet ar rociņu un to iestādi jālikvidē bez kavēšanās.

Atbildēt

20.11.2022. 20:27


Salikt kopā no mazotnes ? Tas briesmīgākais ko var izdarīt !!!

Esmu uzaudzis okupantu geto mikrorajonā un tas palīdzēja jau bērnībā saprast kas ir ienaidnieks .

Zagśana , rotaļietu atņemšana , ja neizdodas agresija tad spļaudīšanās apsaukāšanās utt.

Māte iestādija puķes pie logiem , nozaga .

Kāpņutelpā lampiņas vai elektro automātiskie drošinātāji , sasistas vai nozagti .

Krievu okupantam tikai savs dzīvoklis ir komforta zona , viss pārējais ćuźoje un tāpēc

var piečurāt liftu ar ščiltavu liftā pogas nodedzināt , piespļaudīt kāpņutelpu utt.

Vēsture pierādijusi , ka orku asinis neizmainīsies .

Atbildēt

Def.

20.11.2022. 19:08

»

IM

Integrācija katrā ziņā nav tas kas vajadzīgs Latvijai. Krievi integrējas Latvijā tāpat kā latvieši pamazām, un ne tikai, integrējas pasaulē. Pasaulē, kā uz austrumiem no Latvijas, tā uz rietumiem no Latvijas. Mūsdienu pasaulē visi integrējas, pasaulē...


Krieviem savu kultūru vajag apgūt, tad integrēties latviskajā, jo nezinot savu, nevar saprast arī citu. tas ir latviešu, mūsu variantā. Sliktai ir tas, ka Latvijā nedzīvo vien tīri etniskie krievi, bet krievvalodīgie --- visādas PSRS tautības, jeb Padomju tauta.
Domāju, viņiem visiem būtu jāmāca krievu kultūra, pēc vietējā latviešu, kas vēstures griežos, viena ar otru saskaras, jo esam kaimiņos.

Atbildēt

Krievi, okupanti, valoda okupācijas inde

20.11.2022. 18:59

»

Līdzīgi - angliski

Kāpēc man savā valstī Latvijā jārunā un jāsaprot angliski (ārpus darba pienākumiem


Par ko Kremļa bandas un slepkavas iebruka Ukrainā - par to, ka Ukraina izsludināja ukraiņu valodu kā vienīgo valsts valodu - tas pirmais. Otrs - lai sazagtos labumus. Trešais - , ceturtais ... ... ...

Atbildēt

IM

20.11.2022. 18:55

Integrācija katrā ziņā nav tas kas vajadzīgs Latvijai. Krievi integrējas Latvijā tāpat kā latvieši pamazām, un ne tikai, integrējas pasaulē. Pasaulē, kā uz austrumiem no Latvijas, tā uz rietumiem no Latvijas. Mūsdienu pasaulē visi integrējas, pasaulē.
Latvijai vajag Latvijā dzīvojošo krievu asimilāciju, kā turpinājumu 30 gadu integrācijai. Tas ir, krievu tautības cilvēku garīga bagātināšana ar latviešu valodu un kultūru. Protams brīvprātīgi vai ar limitētu piespiešanu. Integrēts indivīds tautību nemaina, viņš tikai visur iejūtas tāds kāds ir. Ar attiecīgo kultūru pareizi bagātināts (uzpotēts) indivīds visticamāk ka savu lielo,biežo tautību labprāt mainīs uz mazo,reto.
Negribu teikt ka lielas tautas ir mežoņu tautas, un mazas tautas ir šķirnes tautas, bet tur kaut kas ir. Kaut vai ja skatās pēc atšķirīgās uzvedības.

Atbildēt

?

20.11.2022. 18:43

»

KF tv

Tipiska boļševiku domāšana. Ja tev ir daikts, tad tu noteikti esi izvarotājs


Kas tevi varo? Uz kā daikta sēdi? Vai baro arī no daikta?

Atbildēt

Kirkenšteins

20.11.2022. 18:42

»

Anti colorados

Es jūs saprotu. Tikai vergiem un krievu orkiem vajadzīgs saimnieks, kas tos baro un aizstāv gadījumos, kad īpašnieks atprasa nozagto


Es domāju,ka esat latvietis, bet Jūs bez tautības! Jo latvisko mentalitāti nezinat un vēl gribat to uzvelt krieviem, kas nekad nav bijuši vergi un kur vēl orki, kas anglosakši.

Atbildēt

Anti colorados

20.11.2022. 18:35

»

Kirkenšteins

Procentiem vairs nav nozīmes, par vēlu! Vieni mēs ekonomiski nevaram pastāvēt, mums vajag kādu kas mūs uztur, kā ekonomiski, kā uzrauga, lai teritorijā būtu kārtība


Es jūs saprotu. Tikai vergiem un krievu orkiem vajadzīgs saimnieks, kas tos baro un aizstāv gadījumos, kad īpašnieks atprasa nozagto.

Atbildēt

Def.

20.11.2022. 18:35

»

Anti colorados

Tad rodas likumsakarīgs jautājums, vai tik JŪSU spec-policijas kompitence nepakļaujas ФСБ, tas ir Pūtinam un kremļa mafija


Bet mums citu poliču nav! Tā kā pazīstat krievu burtus, tad skatāties KF tv. Kāpēc tad muldat par kaut kādu mafiju Kremlī? Tur nav ne vienas ģimenes bizness, ne "mana lieta". Jums viss vienā putrā!

Atbildēt

Anti colorados

20.11.2022. 18:26

»

Def.

Tie visi bija latvieši! Un nebija ieradušies no Krievijas, kā arī nebija nokāpuši no Mēness


Tad rodas likumsakarīgs jautājums, vai tik JŪSU spec-policijas kompitence nepakļaujas ФСБ, tas ir Pūtinam un kremļa mafija.
Uz patiesu atbildi pat neceru.

Atbildēt

Kirkenšteins

20.11.2022. 18:23

»

Anti colorados

Lielbritānijā vēl nav iebrukuši krievu okupanti un nesastāda tur 40% kā tas ir Latvijā. Rīgai jau laikam būs visi 60% okupantu


Procentiem vairs nav nozīmes, par vēlu! Vieni mēs ekonomiski nevaram pastāvēt, mums vajag kādu kas mūs uztur, kā ekonomiski, kā uzrauga, lai teritorijā būtu kārtība!

Atbildēt

Def.

20.11.2022. 18:13

»

Anti colorados

Ko nozīmē LV valdīšana


Tie visi bija latvieši! Un nebija ieradušies no Krievijas, kā arī nebija nokāpuši no Mēness.
Mums vienkārši citu nebija, kā bijušie komunisti. Vai viņi ir KF ārējā izlūkdienesta aģenti? Tās ir mūsu spec-policiju kompitences.

Atbildēt

Veca metode

20.11.2022. 18:09

»

Arvids

Tad tas, ka latviešu jaunieši vairs nemāk izteikties latviski, ir viena forša lieta? Vai tā tas jāsaprot


Ar izmežģītām smadzenēm ne to vien var izlobīt.

Atbildēt

Ha ha

20.11.2022. 18:06

»

Definīcija

Dzimtene paliek dzimtene, bez tautībām! Nevajag genocītā pret Latviešu tautu vainot te mītošos krievus, kas pat LV vadīšanā nav bijuši visu 32. gadu garumā


Latvieši tautību un pilsonību manto no tēva, žīdi no mātes, bet tevi laikam kāpostu laukā atrada.

Atbildēt

Arvids

20.11.2022. 18:03

»

Veca metode

Radot jaunu problēmu ar anglicismu, režīms novērš uzmanību no pārkrievošanas


Tad tas, ka latviešu jaunieši vairs nemāk izteikties latviski, ir viena forša lieta? Vai tā tas jāsaprot?

Atbildēt

Anti colorados

20.11.2022. 18:02

»

Definīcija

Dzimtene paliek dzimtene, bez tautībām! Nevajag genocītā pret Latviešu tautu vainot te mītošos krievus, kas pat LV vadīšanā nav bijuši visu 32. gadu garumā


Ko nozīmē LV valdīšana ???
Vai komunistu un represīvās KGB dominējošo varu Latvijā, kura ar funkcionējo aģentu un krievu okupantu līdzdalību ir izlaupījuši un iegrūduši miljardu parādos Latviju.

Atbildēt

ha-ha

20.11.2022. 17:50

Paskatieties no kurienes kājas aug šiem integrētajiem,kuri bieži vien ir kolaboranti jau no 1940.gada un ar kuru centibu un iespėjām ir notikusi šis sugas vairošanās uz savas tautas apspiešanas,iznīcināšanas un degradācijas rēķina.Pietiek tikai ar statistiku-dzimstibas,migrācijas,socialās nevienlīdzības,labklājības utt.analïzi un advekātiem secinājumiem no tās.Parociet šo integrētāju saknes un neko citu neuzrakstiet,tikai vismelnāko kolaboracionismu ar nebūtisku, mākslīgu sminķi virspusė.

Atbildēt

Definīcija:

20.11.2022. 17:48

»

ivars

Baigais eksperts. Sūdabrālis, prasts rusofobs,kuram smadzenēs divas rievas , krievs un okupants...


Okupants ir tas, kas ienācis svešā valstī, atteicies no savas kultūras un nav pieņēmis mītnes zemes.

Atbildēt

Arvids

20.11.2022. 17:48

»

Līdzīgi - angliski

Kāpēc man savā valstī Latvijā jārunā un jāsaprot angliski (ārpus darba pienākumiem


Nupat Latvijas TV bija raidījums, kur intervēja Jelgavas vidusskolniekus. Visi atbildēja, ka faktiski jau domā angliski, angļu valodā esot vieglāk noformulēt domu un izteikties. Ko nu?

Atbildēt

Anti colorados

20.11.2022. 17:47

Ja personu ierašanās iemesls Latvijā nav leģitīms, tad tie nav tiesīgi būt Latvijas pilsoņi, bet tādi ir visi kas uzkāpuši uz Latvijas zemes kopš 1940.gada okupācijas līdz pat šim brīdim. Un nevienam nav tiesību okupantu pēcnācējus sabāzt kopā ar vēsturisko Latvijas pilsoņu bērniem, lai veidotu internacionālās CCCP ordas turpinājumu.
Komunistu un čekistu 32 gadu valdīšanas laikā izdalītā LR pilsonība okupantiem ir anulējama kā prettiesiska un kremlim lojālas varas apzināti veikta, lai turpinātu Latvijas un latviešu valsts iznīcināšanu.

Atbildēt

ivars

20.11.2022. 17:41

Baigais eksperts. Sūdabrālis, prasts rusofobs,kuram smadzenēs divas rievas , krievs un okupants.
Tavai zināšanai,no okupācijas brīža ir pagājuši 82 gadi.Tā tad tam okupantam jābūt vismaz 100gadu un vairāk vecam. Cik Latvijā tādu ilgdzīvotāju? Pareizi, uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt.
Tad vēl, tā nebija krievu armija kura okupēja, bet gan PSRS armija kura sastāvēja galvenokārt no krieviem, ukraiņiem, baltkrieviem. Staļins bija gruzīns, PSRS valdības fīreri žīdi. Tad kura tauta ir okupanti? Vai tikai krievi?
Vienu okupantu tautu tu nicini, turpat blakus, otrai tu dziedi slavas dziesmas un tinies viņu karogā.
Manā skatījumā neviena no tām nav okupanti jo bērniem nav jāatbild par vecāku grēkiem.
Vienīgā patiesība rakstā par integrācijas biroju un naudas šķiešanu 30 gadu garumā. Pārējais pufelis.

Atbildēt

nuja

20.11.2022. 17:41

»

Jukums

Man viens krievs tikko piekakāja bampērus! Putin-hulo! Krievus- nahui


Nekam citam tu nederi kā tikai pamperu valkāšanai, ko piekakājuši citi par tevi gudrāki.

Atbildēt

tu

20.11.2022. 17:28

»

Mazgudrais

Nosaukums vairs nebūs Krievijas Fedrācija


vari nesapņot par KF - tur eoro-latvānijas muļķus neņems, pašiem savu duraku pietiek.

Atbildēt

Ha ha

20.11.2022. 17:24

Nabadzību vajag izintegrēt no Latvijas, tad krievvalodīgie paši integrēsies, ne draudzīgi ar bāleliņiem muks uz Rietumiem, kur latviešu valoda nav vajadzīga!

Atbildēt

?

20.11.2022. 17:23

»

!

velakais pec 15 gadiem mulku zemes nosaukums mainisies


Uz kādu nosaukumu mainīsies?

Atbildēt

Kirkenšteins

20.11.2022. 17:15

»

Mazgudrais

Nosaukums vairs nebūs Krievijas Fedrācija


Jā! Es arī tālajā 1940. biju par KF ar lūgumrakstu zobos pie Staļina kabineta durvīm!

Atbildēt

4.12

20.11.2022. 17:08

Integrācija? Fuf-lo! Paskaties krievvalodīgos jauniešus Rīgā –Bolderājā un Pļavniekos. Viņi ieņirdz par integrāciju. Ja tu viņiem kaut ko teiksi latviski ar garantiju dabūsi pa muti. Viņiem šeit vajaga Rusland ar Eiropas labumiem un protams ar krievu valodu.

Atbildēt

Mazgudrais

20.11.2022. 17:03

»

!

velakais pec 15 gadiem mulku zemes nosaukums mainisies


Nosaukums vairs nebūs Krievijas Fedrācija?

Atbildēt

art

20.11.2022. 17:02

Autoram ir absolūta taisnība - Sabiedrības integrācijas fonds ir jālikvidē. Kāda jēga no fonda, kas nav gadu desmitiem saliedējis tautu. Tikai dzīvo uz nodokļu maksātāju rēķina (kā jau visa Latvijas politiskā mafija

Atbildēt

Jukums

20.11.2022. 16:58

Man viens krievs tikko piekakāja bampērus! Putin-hulo! Krievus- nahui!

Atbildēt

lauķis

20.11.2022. 16:55

Kāpēc cilvēkam būtu kaut kur jāintegrējas?

Atbildēt

Līdzīgi - angliski

20.11.2022. 16:44

Kāpēc man savā valstī Latvijā jārunā un jāsaprot angliski (ārpus darba pienākumiem) .
Arī darbā krievu valodu aizstājusi angļu valoda.

Apskatiet, autor, anļu valodas invāziju Latvijā.

Atbildēt

raksta autors

20.11.2022. 16:43

laikam saliekot kopā latviešu bērnus bērnudārzā ar krievu bērniem patiešām grib spidzināt latviešu bērnus,kas tas ir,mazohisms,apmātība? Krievi taču ir agresīva nekaunīga,melīga tauta?

Atbildēt

hm

20.11.2022. 16:37

Un cik gadus vajadzēs. lai latvieši integrētu latgaliešus? Lai veiksmīgi izskaustu latgaliešu valodu un kultūru, kā to izdevās ar pārējām te dzīvojošām ciltīm? Kuršiem, sēļiem, lībiešiem ...?
Kāds atceras vai ko zina par šo cilšu kultūrām, kuras latvieši mērķtiecīgi iekļāva savā? Pat cenšas nepieminēt! Starp citu, pašreizējās Latvijas teritorijā dzīvoja arī krievi - kriviču ciltis.
Nelaime tik tā, ka tādus latviešus tais laikos te neviens ne zināja, ne pazina. Sevišķi jau gatavos - integrēt.

Atbildēt

No arhīva

20.11.2022. 16:17

Ģenerālplāns "Ost", saīsinājumā GPO (vācu: Generalplan Ost — 'Ģenerālplāns "Austrumi"') bija dokumentu kopums, plānu, plānu projektu un atskaišu komplekss, kas veltīts t.s. "austrumu teritoriju" kolonizēšanai pēc Vācijas uzvaras II Pasaules karā. Koncepciju izstrādāja 1939. gada oktobrī izveidotā Vācu valstiskuma nostiprināšanas reihskomisariāta (RKF) vadībā (reihskomisārs Heinrihs Himlers), kā okupēto teritoriju kolonizācijas un pārvācošanas teorētisko pamatu.

Kas attiecas uz latviešu likteni gadījumā, ja Vācija uzvarētu karā, to pauž 1942. gada rudenī izstrādātais "Kolonizēšanas ģenerālplāns" (Generalsiedlungsplan), kas paredzēja pievienot Lielvācijai 330 000 km² plašu teritoriju, nometināt tajā 12 210 000 vāciešus, pirms tam deportējot aiz Urāliem 30 800 000 vietējo iedzīvotāju (95% poļu, 50% igauņu, virs 50% latviešu, 85% lietuviešu un 100% latgaliešu), bet pārējos piespiedu kārtā pārvācojot.

Atbildēt

tā viš i

20.11.2022. 16:11

Integrēšanas problēma ir apzināti ielikta Latvijas likumdošanā, konkrēti Pilsoonības likumā un Valsts valodas likumā. (Plus vēl arī šo likumu prasību apiešanā) Nevar būt tā, ka cilvēks ir šīs valsts pilsonis un nav šajā valstī integrējies. Pilsonības iegūšanas notiekumiem ir jābūt tādiem, lai cilvēki, kuri nav šeit integrējušies, nevarētu būt Latvijas pilsoņi. Tā tas ir citās valstīs. Pamēģiniet, piemēram, iegūt Lielbritānijas pilsonību neprotot angļu valodu un nekur nestrādājot! Tas vienkārši nav iespējams. Un nekādi integrācijas kantori šeit nav vajadzīgi.

Atbildēt

pideriem mulku zeme !

20.11.2022. 15:50

Laujiet krieviem macities krievu valoda un cilvekiem skatities televiziju krievu valoda !

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

20.11.2022. 15:40

Domaaju ka vajadzees gadus 150mit,tad latwieshi pashi izmirs un integraacijas probleemas atkritiis.Bet es gandriiz nepaziistu krievus kas nerunaatu latwiski.Dazji slikti runaa bet tomeer runaa.Vecas pensionaares neskaitu.Varbuut vinji baidaas runaat ar naacikiem,jo tiem jau uzreiz histeerijas leekmes ja ir kaads nepareizi pateikts vaards vai garumziime ne tur.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...