Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izvilka VDD jo ir pielaide valsts noslēpumiem

11.11.2019. 11:24

»

!!

kāds iespaidīgs ģīmis! Nu, kas un kurš viņu izvilka no vēlētāju izbalsotās kastes


Un savu lojalitāti cionistu genocīda politikai pret iedzīvotājiem piersdīja ASV cionistu slolā par cionistu naudas līdzekļiem. Nesen viesojss ASV "karaliskos apartamentos", jo tā tiek atzīta viņas noderība cionistu politikā Latvijā.

Atbildēt

!!

11.11.2019. 10:34

kāds iespaidīgs ģīmis! Nu, kas un kurš viņu izvilka no vēlētāju izbalsotās kastes?

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

10.11.2019. 10:37

Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskiem jautājumiem, izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plāno turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 00:20

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Līga Dimitere

09.11.2019. 22:11

LĪGA DIMITERE : VĒSTĪJUMS «NOSKUMUŠAIS PRIEKS»
Ļoti daudz cilvēku mirst. Ļoti maz cilvēku dzimst. Mūsu dzīves veids ir slims. Mūsu ģimenes ir slimas. Netiek godāts tēvs kā galvenais ģimenē. Māte kāpj pa karjeras kāpnēm. Bērni netiek nosargāti. Bērni ir lielākais brīnums ģimenei un valstij.
Uz ielām redzami tikai noskumuši cilvēki. Visiem rokās viedtālrunis - kā kompass. Cilvēki vairs neredz viens otru. Cilvēki ir noskumuši un piekusuši. Līdz nāvei. Visi turas pēdējiem spēkiem - gan VID darbinieki, gan lielveikalu darbinieki, gan ārsti un medmāsiņas, gan skolotāji, gan policisti, gan veci, gan jauni, gan ministri, gan prezidenti, gan auklītes, gan pavāri, gan sētnieki, gan apkopējas, gan šoferi, gan vectēvi, gan vecāsmātes, gan aizbraukušie, gan palikušie, gan bērni.
Tātad, diagnoze cilvēkos ir šāda - neziņa, trauksme, bailes, nemīlestība, noskumšana, neprieks un katastrofāls naudas trūkums. Mokoši. Un tā mēs visi dzīvojam - ceļamies, ejam, braucam, darām, kopjam, gatavojam, guļam - visi kā neziņā, kā komā.
Tā turpināties nedrīkst. Tas, ko es šobrīd runāju, nebija jāsaka man, bet Latvijas prezidentam, vai vismaz prezidenta sievai. Nevar tā būt, ka visi valstī tā mokoši jūtas, bet neviens nesaka STOP. Un tas, ka prezidents nesaka STOP, tas ir noziegums pret mūsu cilvēkiem – pret visiem. Rodas jautājums, kāpēc tāds prezidenta amats tad vispār ir vajadzīgs?
Laikā, kad dzimst Bērns - Kristus, un Dievs ar visiem mums, grēciniekiem, vēl paciešas, es, Līga Dimitere, jums saku: Jūs, 100 cilvēki, runājiet cilvēku valodā. Runājiet cilvēku balsī. Jūtiet cilvēku sāpi! Neesiet 100 cilvēku sekta. Tādi ārprāta likumi, kas ir pieņemti, nav domāti cilvēkiem, bet gan koncentrācijas nometnē ieslodzītiem. Piespriestie nodokļi, ko jūs iekasējiet no savas valsts pilsoņiem, ir rekets. Jums neinteresē, ka cilvēkiem jūsu likumi un nodevas rada strīdus, ģimeņu šķiršanās, bērnu ciešanas. Bet vecie cilvēki vien bezspēkā noraugās klusi pirms nāves.
Vai jūs, prezidenti, ministri un visi pārējie, no kā ir atkarīgas cilvēku dzīves, tiešām neredziet un nesaprotiet, ka cilvēki tā dzīvot tālāk vairs nevar ? Nav spēka. Nav prieka !
Ja nebrēkšu es, tad brēks akmeņi! Un labāk pateikt STOP, pirms vēl nav beigas. Nevis tad, kad mūs visus kā pīšļus un putekļus noslauka no šīs zemes, kurā ir noskumis prieks.

2018.gada 9.decembrī
Kristus Dzimšanas Svētkus gaidot

Atbildēt

nu

09.11.2019. 20:47

»

ha-ha

Valsti komandē izbijušie padomju okupantu karsējmeičas un puiši.Prātot, kaut ko par ar mātes pienu iesūktā izmaiņām ,lai paliek šo demagogu ziņā.Ar komjauniešu degsmi tiek mēģināts aizsegt atklāto cilvēknīšanas praksi ar demokrātijas pamattēžu deklamācijām.Arvien aktuālāka paliek nabadzības problēma...


tā jau laikam ir.Padomājiet, vai tas normāli, ka 70 miljoni Rīgas Domei atradās, ko segt izsaimniekoto un nozagto, bet veselības nozarei neatrodas.'Tā jau izskatās pēc slēpta, pat ne prasmīgi noslēpta genocīda pret tautu.Nu kāpēc kādam lauku iedzīvotājam maksāt nodokļus, ja tos izšķiež Rīgas Dome, padarot stāvus bagātus savējos, un to sedz visi Latvijas iedzīvotāji, arī lauku cilvēki, kuriem normāla un laicīga medicīniskā aprūpe sapņos rādās.LŪK, ARĪ 70 MILJONI VESELĪBAS NOZAREI.Bet Rīgas Domes izsaimniekoto naudu piedzīt no tiem, kas to sazagušies, kas ir atbildīgi par kapitāldaļām.

Atbildēt

-āns

09.11.2019. 20:11

»

Fēlis

Kauns par visu manu latgalieša ģīmi par šito tautieti


Čangaļi ir Latvijas nelaime.

Atbildēt

Guga

09.11.2019. 15:27

»

Badakàsis & Laimes Màte

Ministrej aug bàrda uz zoda


Raksta autorei arī. Plus Spanieļa ausis karājas zem vīrieša silueta zoda.

Atbildēt

Fēlis

09.11.2019. 14:37

Kauns par visu manu latgalieša ģīmi par šito tautieti.

Atbildēt

nevajag muldēt

09.11.2019. 13:44

ja jau vadzis nelūza, kad jūs, bomžus, savēlēja saeimā, tad jau tik drīz vēl nelūzīs

Atbildēt

aha

09.11.2019. 13:26

»

jurisx

Reti riebīgs purns, no tāda pat mazi bērni valodu raustīt sāks


https://i.jauns.lv/t/2016/11/29/114784/1000x620.jpg?v 1489175081

Atbildēt

kkk

09.11.2019. 10:34

Viņķelei jau vairāk interesē pederastu tiesības un problēmas.
Šitā partija taču ir tendēta uz pederastu un nelegālo imigrantu problēmām.
Kāda tur veselības aprūpe pamatiedzīvotājiem? Atbrauks moru un musulmaņu bari nosprāgušās pamatnācijas vietā.
Šito mātīti ar mēslu dakšām uz miskasti uz visiem laikiem!

Atbildēt

politraumaas pacients

09.11.2019. 09:53

Neatliekamas palidzibas klinika Gailezers (7 slimnica)observacijas palatas NAV trauksmes pogas, lai izsauktu medicinisko palidzibu.

Zeme paveries!

Atbildēt

politraumas pacients

09.11.2019. 09:23

Traumatologijas un ortopedijas slimnica nonacu ar politraumu, notrieca gaisa dienas laika viegla masina, izvadaja uz 2 slimnicu atra palidziba, tur nepienema pec tam uz Traumatologijas slimnicu duntes iela Zimigi, ka kakla sina tika nonemta un uznemsanas arsts ludza atstat, jo slimnica nav kakla sinas, lai imobolizetu un lai aizsargatu bojatos kakla skriemelus un nervus. noguleju bez sinas, bez imobolizacijas, man paveicas, parvedot uz gailezeru tur uztaisija izmeklejumu galvai un nebija bojajumu.

Es nezinu, ka ir bijis tiem acientiem, kas bija pirms manis, pielauju divus variantus vinu tagad sez uz muzu ratinkreslos vai atrodas zem zemes.

Tas ir genocids pret Latvijas iedzivotajiem un vinu veselibu!

Atbildēt

Pilsonis>>>Elementāri

09.11.2019. 07:14

Tu gribēji pateikt, ka esi Elementārs koalīcijas iebarots Vaukšķis - tev seimisti pa logu pamet kaulu un parāda kādā virzienā un uz ko riet.

Atbildēt

Soņa

08.11.2019. 23:10

»

Хм

ну что вы нагоняете? кто там и куда будет ломать?) Никто и никуда. Через годика 3 будут устроены общие танцы и пляски под лозунгом "русские идут, спасай Латвию, голосуй за нас". Латыш избиратель покряхтит, утрется, пойдет и проголосует. Чтобы потом опять 3.5 года сидеть и думать "бляха муха, как так...


Un tu balsosi part lielākajiem korumpantiem, kas tevi ikdienā apkrāpj ar māju apsaimniekošanas pierakstījumiem un trīskāršam remontdarbu cenām un tu "laimīgs"maksā. Varbūt tu aizej ar kvīti pie savas Saskaņas un tev pārdrukā pareizu summu? Sagribēji. Savējos labāk apzagt, tie nesūdzēsies. Tas pats arī ar TB-LNNK - NA, vini kopā ar Saskaņu apzog valsts piederīgos un garā nabadzīgie krievi un garā nabadzīgie latvieši balso par "savējiem"zagļiem?! Staigā laimīgs Xm!
īgs, ja bikses nav pilnas no prieka apskādēt latvieti ar šadu komentāru

Atbildēt

Gints Lidaka

08.11.2019. 22:10

Manas domas ir
Ja valdiba nespej atbildet pa savu ricibu !!! Vai mums vajadziga tada valdiba nost ar sudu daksam! Lai lasas no kurienes nakusi nost sos parazitus!

Atbildēt

Хм

08.11.2019. 15:25

ну что вы нагоняете? кто там и куда будет ломать?) Никто и никуда. Через годика 3 будут устроены общие танцы и пляски под лозунгом "русские идут, спасай Латвию, голосуй за нас". Латыш избиратель покряхтит, утрется, пойдет и проголосует. Чтобы потом опять 3.5 года сидеть и думать "бляха муха, как так получилось, опять те же лица"..

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

08.11.2019. 12:53

Vai nāks piektais gads?

Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.

Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.

Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.

Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.

Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.

Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.

Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.

Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā. Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu.

Atbildēt

Sems

08.11.2019. 11:41

Lindiņa un Ilžuks - divi zābaki ir pāris

Atbildēt

Mm

08.11.2019. 10:38

Komunistiskais izdzimtenis Jānis Reirs ir Vienotības melnās kases turētājs, un no mafijas klana nekādus sociāli atbildīgus lēmumus sagaidīt nebūs iespējams, jo mafijai ir jāpalielina vispirms pašai sev sazogamās summas. Latvija šobrīd ir bijušo komjauniešu, zagļu un visāda citāda veida mafijas pārvaldīta valsts. Tostarp, arī KPV LV daļēji ir šīs pašas mafijas sarakstā, tas ir, Meroni.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

08.11.2019. 02:06

»

ES

Šī valdība un Saeima vienkārši ņirgājas par cilvēkiem


tikai šī valdība un saeima, nevis arī šī valdība un saeima, tāpat kā visas pārējās?

Atbildēt

Arča

07.11.2019. 22:09

Vienā vārdā sakot,viena liela miskaste

Atbildēt

ES

07.11.2019. 22:06

Šī valdība un Saeima vienkārši ņirgājas par cilvēkiem.

Atbildēt

Tupenis

07.11.2019. 21:36

O!!!
Re kur “Nācijas mamma” pauda viedokli.
Pa fikso uz citu kreņķiem jāpucē salipušās spalvas?

Atbildēt

Tupenis

07.11.2019. 21:30

Atradusies glābēja

Atbildēt

Jānis Ozols

07.11.2019. 20:48

Atceros, reiz, pirms kādiem 15 gadiem, policijas ģenerālis Aloizs Blonskis sāka filozofēt par tēmu, kas tas tāds - "likumīgais zaglis". Nonācām pie secinājuma - tas ir cilvēks, kurš spēj panākt tādu likumu, kas atzīst viņa zagšanu par likumīgu (tas toreiz vairāk tika attiecināts uz pri(h)vatizācijas laiku un tā "varoņiem").
Šodien I.Viņķele un I.Mūrniece iesaka atcelt likuma normu par ārstu un citu mediķu algām, lai likums atbilstu tam, ko K.Kariņa valdība un Saeima taisās darīt.
KĀ TO NOSAUKSIM ?

Atbildēt

jurisx

07.11.2019. 20:04

Reti riebīgs purns, no tāda pat mazi bērni valodu raustīt sāks....

Atbildēt

To Elementāri!

07.11.2019. 20:01

»

Elementāri

Liepiņa pati laidās no tām sēdēm kad viņu gribeja patriekt. Tātad, pimēru parādīja. Nav ko brīnītis


Cik klases beidzi,ja raksti ar kļūdām,nelien komentāros,lūdzu.

Atbildēt

motorhead

07.11.2019. 19:53

Es te tā padomāju.... Kriminālfilmas tak esat skatījušies? Kad kādu nokauj, izmeklētājiem galvenais jautājums par motīvu. Nu re, ja kāds nošautu kādu no tiem minētajiem kropļiem, būtu ko rauties....motīvs tak kādam miljonam cilvēku, lielākajai daļai pat vairāki. ;-)

Atbildēt

Vēzis

07.11.2019. 19:15

Gribu draudzēties ar Ilzi, Juri, Jēkabu un pārējiem Vinķelu izdzimteņiem.

Atbildēt

Nonsenss

07.11.2019. 18:05

Kā tik veca, izskatā nevesela sieviete var vadīt Veselības( !!!) ministriju? Viņai būtu jābūt veselības etalonam. Vispirms kundzei vajadzētu iziet kursu pie logopēda, tad novājēšanas kursu , tad vēl pamācīties gan ekonomiku, gan saskarsmi. Kaut gan vieglāk un izdevīgāk būtu beidzot iecelt jaunu uz zinošu ministru.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

07.11.2019. 17:17

Ministrej aug bàrda uz zoda.

Atbildēt

Pilsone

07.11.2019. 17:16

»

darbiņš

Vai Saeimai nebūtu tālredzīgāk nobalsot par šīs valdības atlaišanu? Vismaz vienu labu darbu uz Valsts svētkiem būtu padarījuši


Ja tāds deputāts, t.sk.ministre noziedzīgi nepilda vēlētājiem doto solījumu, tad to vajag izmest no ieņemamā amata.Pietika jau ar atrašanos LM ministres amatā!!!

Atbildēt

ha-ha

07.11.2019. 16:14

Valsti komandē izbijušie padomju okupantu karsējmeičas un puiši.Prātot, kaut ko par ar mātes pienu iesūktā izmaiņām ,lai paliek šo demagogu ziņā.Ar komjauniešu degsmi tiek mēģināts aizsegt atklāto cilvēknīšanas praksi ar demokrātijas pamattēžu deklamācijām.Arvien aktuālāka paliek nabadzības problēma,kuru risināt raujās miljonāri un tūkstošalgu īpašnieki,kuri ir tieši atbildīgi par esošo situāciju.Varbūt būtu laiks arī mazturīgajiem sākt domāt par bēgšanu no valsts,ar ko nekautrējoties šantažē vēl no olas neizšķīlušies medicīnas giganti,kuru ieguldījums vēl ir tuvu nullei,atšķirībā no nabagiem ar milzu darba stāžu?

Atbildēt

Par

07.11.2019. 16:04

rakstītāju- neklausies vārdos, skaties darbos. Ka tik nav lielais latviešu čiks!

Atbildēt

Secinājums

07.11.2019. 15:46

»

Elementāri

Liepiņa pati laidās no tām sēdēm kad viņu gribeja patriekt. Tātad, pimēru parādīja. Nav ko brīnītis


Linda Liepiņa saprata ka ar partijniekiem nav pa ceļam,Viņķele ar partijniekiem bradā pa cilvēku dvēselēm un kauliem.

Atbildēt

Elementāri

07.11.2019. 15:20

Liepiņa pati laidās no tām sēdēm kad viņu gribeja patriekt. Tātad, pimēru parādīja. Nav ko brīnītis.

Atbildēt

Guntis

07.11.2019. 15:13

»

Nesaprotu

Kā tad tā - deputāti neapmeklē sēdi?! Tieši par to visvairāk būtu jāuztraucas Liepiņai! Kāds vadzis tad lūzīs pēc kundzes domām - atkal mainīs partiju vai cer, ka izdosies uzkurināt tautu...


Linda Liepiņa partijas nav mainījusi. Un viņas bažas ir pilnīgi pamatotas. Īpaši tāpēc, ka, lūk, Viņķele ir atradusi normu, kas izpildvarai ļauj ignorēt likumdevējas varas pieņemtos likumus!!!!!

Atbildēt

jeļementarno, Watson !

07.11.2019. 15:00

Līdzēt var tikai "dažādu tautību latviešu" aizstāšana ar
"latviešu tautības latviešiem", no kuriem tad varētu
pieprasīt kādu atbildību !

Šī "politkorektā" tērzēšana ar nenoteiktas izcelsmes
"veiklajiem zeļļiem" tik ved Latviju dziļāk purvā !

Atbildēt

MMM

07.11.2019. 14:48

Tā saucamai tautai ir jāsaprot, ka viņi ir Bidlo, viņiem ir jāpiedzimst, jāpavairojas un jāstrādā un, kad nevar pastrādāt, tad jānosprāgst, tik vienkārši a Bidlo kaut ko iedomājušies ir.

Atbildēt

Janis

07.11.2019. 14:40

Šo tautas apvainotāju sen bija jāsūta citā darbā - kā var būt tik nekaunīgs cilvēks....

Atbildēt

Finks

07.11.2019. 14:40

Pieņemt viņš var tikai klientus ar diagnozi, ne apmeklētājus.
70.gados arī gadījās būt tajā pusē, bet iekšā iet kategoriski atteicos, par ko dabūju smagu nosodījumu visa kolektīva priekšā. Tagad daudzi no tālaika kolektīva jau miljonāri un augstos amatos sēdējuši, bet es joprojām atsakos tajā visā ieiet.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...