Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

03.11.2021. 16:02

»

visticamāk

tā domā vairākums


Piekrītu

Atbildēt

Tā tautu šķel valdība un ...

03.11.2021. 13:14

»

Normunds

Kapos visi satiksimies. Nevakcinētiem bus kapi kur ūdenii jāguļ ,bet vakcinetajiem bus dormeo matracis iekšā


Ha, ha, tā ir valdības un vakcīnas rīkotāju, iepircēju pelnītāju politika - atstradāt honorāru.

Atbildēt

1940

03.11.2021. 09:43

Nekas jau tāds nebija.Toreiz pat šķiru naids bija mērenāks.Tagad būs sliktāk, prorietumnieku un sorosītu smadzenes būs izsmērētas pa Vecrīgas bruģi.Nāks skarbas tīrīšanas, tie, kas nepaspēs aizbēgt, rotās laternas.Nekādas piedošanas vai lustrācijas- genofonds visticamāk tiks attīrīts

Atbildēt

datoriķis

03.11.2021. 09:39

Nevakcinētie paši vainīgi, citu valstu cilvēki brīnās, ka viltus pote maksā 400eur, bet īstā ir par brīvu. Tātad vaina ir galvā un sen zināms, ka daudzi ģeniāli un vienkārši talantīgi cilvēki bija un ir šizofrēniķi, paranoiķi, kā arī ar citām psihiskām saslimšanām. Valdība balstoties uz veselā saprāta spēju apspiest slimības radītās dziņas mēģina ar dažādām metodēm slimniekus pavirzīt vajadzīgā virzienā. Viņa neizprot, ka ar galvu slimie ir ielaisti un klāt nāk viņu pūļa histērija, kas visus plānus izgāž.

Atbildēt

Viiruss ir jaarstee maajaas

03.11.2021. 09:05

Jaastaasta tautai, kaa to dariit-nevis te jaamuld.

Atbildēt

Izsmiekls

03.11.2021. 08:35

Klasiska demagoģija - vispirms visādi bremzēt vakcināciju, stāstot par blaknēm, eksperimentiem, tiesībām, brīvprātību, bet, pēc tam, kad tas ir veiksmīgi izdevies - pārmest valdībai, ka tā nav spējusi sasniegt vajadzīgo vakcinācijas aptveri.

Atbildēt

Tiktik

03.11.2021. 08:28

»

cilveks444

Par tēmu – c19, vakcinācija, represijas, segregācija, genocīds, Latvija, vara, cilvēcība un kas mūs sagaida...


Man paziņa vakcinējās Anglijā,lai atbrauktu uz Latviju bet nebija jāparakstās par ka esi vakcinēts pret Covid 19,visu aizpilda ārsts un pats ārsts arī parakstās

Atbildēt

Rezultāts

03.11.2021. 08:07

ir tāds, ka pēdējo divu gadu notikumi mani no patriota, zemessarga un nacionāli domājoša cilvēka ir padarījuši par šī valsts izstrādājuma ienaidnieku. Tāda valsts nav pelnījusi tiesības pastāvēt! Ja būs iespēja, es zināšu kurā pusē karot, un tā noteikti nebūs viena puse ar valdošo režīmu un tā atbalstītājiem.

Atbildēt

Normunds

03.11.2021. 07:09

»

apriori reala laika

kapos vairak nonaks nevakcionetie


Kapos visi satiksimies. Nevakcinētiem bus kapi kur ūdenii jāguļ ,bet vakcinetajiem bus dormeo matracis iekšā

Atbildēt

nepaliec mājās

03.11.2021. 00:40

ddddd

Atbildēt

ha-ha

02.11.2021. 22:55

Nezin kāpėc nāk prātā daudzu filmu nosaukumi ar dzïvajiem miroņiem un reāla situācija,kad tiek medïti veselie un neslimojušie,lai vėrstu pret viņiem ierobežojumus un aizliegumus.Daudzi ir jau savakcinėti vairäk par diväm reizėm un ar to jau vėl nebeigsies.Paradoksäli, ka amerikäņu šausmu filmas realizejäs dzïvė.

Atbildēt

apriori reala laika

02.11.2021. 22:18

»

protams

Kad vakcinēti būs 99%, tad slimnīcā vairāk nonāks vakcinētie


kapos vairak nonaks nevakcionetie !

Atbildēt

Ja

02.11.2021. 22:17

»

Taisnība

Pēdējā laikā daudz lasām mediķu pretenzijas uz...


Sobrid nedrikst aiztikt medikus :toTaisniba. Vini ir Dieva vieta. Viss slikti, izdegusi. Kad izvelejas klut par medikiem, zinaja uz kurieni iet, vai , ne ta? Jalasa un jadzird nejaukas lietas no viniem pedeja laika. Jasak vakt kolekcija. Te gan jasaka, ka ne no visiem.

Atbildēt

amožka

02.11.2021. 21:28

»

Zeks

Es ierosinu obossatj


obsosatj?

Atbildēt

fakts

02.11.2021. 21:22

Kviecēji kvieks vienmēr!
Kad ierobežojumus noteica visiem, kvieca, ka ierobežojumi jānosaka apdraudētajām grupām, kad nosaka ierobežojumus apdraudētajām grupām, kviec par izstumšanu, pazemošanu un tā tālāk.

Atbildēt

kukurznītis-2

02.11.2021. 21:16

»

Covid izplata vakcinātie

Tieši vakcinētie izplata Covid, jo nenēsā sejas makskas, braukā apkārt pa ārzemēm, tusējas visos iespējamos veidos. Jāapspiež vakcinētie, viņi nedrīkst iziet no mājas. Šo fenomenu ar vakcinēto nevērību pret pārējiem var novērot katru dienu par TV, kur nu vēl sadzīvē


mums ir ļoti daudz padumju cilvēku. Antivakseri - nevakcinētie ir dumji un nesaprot kā vīruss izplatās (ir tāds jēdziens kā ģeometriskā progrsija), tas ir ļoti vienkārši, bet cilvēciņi to nesaprot, jo nav ne fiziķi , ne mediķi, bet sakslausījušies konspirācijas teorijas. Vīruss izplatās starp vakcinētiem un nevakcinētiem, tikai vakcinētiem risks saslimt un slimot smagi ir daudz mazāks.

Atbildēt

minētias jkp draņķis ir

02.11.2021. 21:15

»

un to dara postsovjetisko oligarhu finansētie politisko grupņiku vaukšķi, tādi kā rancāns no jkp


musinātājs, sabiedrības šķēlējs, ārprātīgās melu kampaņas tiražētājs

Atbildēt

kukurznītis

02.11.2021. 21:12

ar to mobilizāciju ir viss ok. Mana draudzene dakteres šodien bļāva kā aizkauta, jo viņai bail no covid - un viņa negrib būt mobilizēta kā daktere. Pašai sav āda dārgāka, a palīdzēt cilvēkiem to daudzi ārsti šodien ir aizmirsuši. Bet vajag mobilizēt un nosūtīt strādāt uz zilupi, lai izlien no savas komforta zonas........

Atbildēt

02.11.2021. 20:36

»

Bēdīgi....

Bēdīgi bet skatoties uz to kas notiek, nāk prātā tikai viens 1949. gads. kad latvieši iznīcināja paši savējos


un to dara postsovjetisko oligarhu finansētie politisko grupņiku vaukšķi, tādi kā rancāns no jkp

Atbildēt

Klementijam Rancānam

02.11.2021. 20:19

Klementij Rancān, kāpēc Tu novērš uzmanību un neatmasko neliešus savu amata brāļu vidū: Aivaru Borovkovu, Andri Bunku, Rihardu Bunku, Aldi Plaudi, Juri Savicki, Gunti Indriksonu, Andri Guļānu, Ivaru Bičkoviču, Jāni Maizīti, Jāni Reiniku, Normundu Mežvietu, Juri Savicki, visus vecos čekistus? Ko esi reāli izdarījis cilvēkiem, kuri cietuši šajā mafiozajā un korumpētajā valstī?

Atbildēt

Jesajas 50:1—11

02.11.2021. 19:40

”NEPAĻAUJIETIES uz lieliem kungiem, uz cilvēku bērniem, kas taču nevar palīdzēt! [..] Svētīgs tas, kuŗa palīgs ir Jēkaba Dievs, un kuŗa cerība balstās uz to Kungu, viņa Dievu, kas radījis debesis un zemi.” (Psalms 146:3—6.)

Atbildēt

Укол против свободы

02.11.2021. 19:34

https://youtu.be/bazXdO0VxY4

Atbildēt

Taisnība

02.11.2021. 18:53

»

nelej udeni

https://sputniknewslv.com/20211031/izber-atkritumus-pie-durvim-dzied-ka-pandemijas-nav-nmpd-vaditaja-sastopas-ar-agresiju-19017792.html


Pēdējā laikā daudz lasām mediķu pretenzijas uz

īpašu izdegšanu darbā;
atalgojuma palielināšanu;
īpašu attieksmi;
izteikt publikai nu jau preteklības. Šeit daži tādi raksti ir publicēti.

Tad nu saliksim mazliet pa plauktiem visu.

Medicīna nav izņēmums citu profesiju vidū, mediķi nav īpaša kasta un nav pelnījuši attieksmi kā pret dieviem.

Šobrīd slimnīcās mirst vien to pašu mediķu ielaisti pacienti. Neārstēti, krppli miesā, varbūt jau ilgu laiki. Tie ir tie paši pacienti, kas uzticējās zinātnei un cerēja, ka, par spīti viņu sūdīgajam dzīvesveidam desmitiem gadu garumā, farmācija un zinātne viņus izārstēs no diabēta, sirds vai asinsvadu kaitēm, kas iegūtas, rijot treknu un sāļu pārtiku. Farmācija un zinātne viņiem lika vilties. Nav farmācijas spēkā nopirkt cilvēkam otru mūžu.

Medicīna ir komercializēta, medicīnā ir piemirsts par kalpošanu augstākai idejai. Medicīnā ir daudz cilvēciņu, kas varbūt arī gribētu būt labi speciālisti, taču realitātē ir aizgājuši līdzi draudzenei uz iestājeksāmeniem kaut kur. Nodeva modes profesijai.

Kapos summāri guļ daudz mazāk līdzcilvēku kļūdu dēļ (avārijas, slepkavības utt.) kā mediku kļūdu dēļ. Bet varbūt arī labi, ka ķirurgs, kas aizmirst pacienta vēderā šķēres vai tamponus, netiks nekad uzskatīts par zinātnieku.

Tiem, kas sevi apliecina darbos un negaudo kā politiķe Cipule presē - visu cieņu. Es te bikstu nejauši medicinai pielīferējušos kadrus.

Es tikai sāku.

Atbildēt

Covid izplata vakcinātie

02.11.2021. 17:47

Tieši vakcinētie izplata Covid, jo nenēsā sejas makskas, braukā apkārt pa ārzemēm, tusējas visos iespējamos veidos. Jāapspiež vakcinētie, viņi nedrīkst iziet no mājas. Šo fenomenu ar vakcinēto nevērību pret pārējiem var novērot katru dienu par TV, kur nu vēl sadzīvē.

Atbildēt

Derdz

02.11.2021. 17:42

Tas ir tikai tagad, ka vakcinētie mazāk nonāk slimnīcā, pagaidiet mazliet, jo nāk tak vīrusa jaunie paveidi, kuri tikai ieskrienas, tāpēc jau vakcinētiem ir mazāk ierobežojumu un Vai patiešām viss zināms par cirkulējošo vīrusu cilvēku populācija un biosfērā, kuram ir astronomiskas proporcijas dabā un šķiet kaut kā tiek pamodināts, kurš nešķiro vakcinētos un nevakcinētos.

Atbildēt

patiesībā

02.11.2021. 17:40

viss ir vienkārši:

Kāda tauta - tāda valdība,

un, tieši tāpat,

kāda valdība - tāda tauta.

Ir sacīts: "Zvēri pie zvēriem, putni pie putniem, rāpuļi pie rāpuļiem. Neproti vai nevēlies rāpot un līst - mācies lidot! Savukārt, neproti vai negribi lidot - mācies vai proties rāpot un (pie/ie)līst..."

Atbildēt

Pavļuts ir slepkava, kas jātiešā kara tribunālā

02.11.2021. 17:36

Pavļuts ir nežēlīgs slepkava, kas jātiesā ar visu bardzību kara tribunālā un nebūtu brīnums, ja tiesas spriedums būtu pakārt. Viņa meli un pilnīga haosa radīšana veselības aizsardzibas struktūrās - tas viss novedis pie daudzu tūkstošu cilvēku nāvēm un ne tikai no Covid, bet arī no tādām kaitēm, kuras netiek āŗstētas dēļ šī haosa. Pavļuts ir brutāls, divkosīgs, melīgs slepkava, sava veida Antikrists, ļaunuma esence ar klaviespēles iemaņām. Arī daudzi esesieši mācēja spēlēt klavieres un pēc mūzikas baudījuma viņi šāva nost gūstekņus. Pavļuts ar Kariņu tieši atgādina šādu ainu. Ja nemāki, esi stulbs- ej prom, bet nē- es, Pavļuts, visu varu, es esmu Dievs, kas lemj, kuram mirt un kuram nē. Nedrīkst lielummānijas pāreņemtam šizofrēniķim un medicīniskam idiotam vadīt veselības ministriju pandēmijas laikā. Pietika jau ar Attīstībai /Par Viņķeli, tagad šī garīgo idiotu partijas runasvīrs klimperētājs pārspēj Viņķeli reizes desmit. Un ko dara noziedznieks Kariņš? To pašu - izliekas , ka kontrolē situāciju un pa to laiku ļauj cilvēknīdējam Pavļutam no Attīstībai/Par un citiem Attīstībai /Par deģenerātiem iznīcināt Latviju.

Atbildēt

sadists

02.11.2021. 17:26

Šādus sludinātājus ir jāliek katru nedēļu ēst no kopīga trauka ar kopīgu karoti zupu kopā ar covidinficētiem, ebolinficētiem, trakumsērgas inficetiem utt.

Atbildēt

nelej udeni

02.11.2021. 17:14

»

sondars?

Pērtiķis zooddārzā arī līdzīgi uzvedas


zoodarza sorositi ievel ,,latvijas prezidentu,, zatleru. Janim Sondoram ar zoodarzu nekadu sakaru nav.

Atbildēt

interesanti gan

02.11.2021. 17:12

»

Patiesais

Tos, kuri nevakcinējās, neapšaubāmi, ir jāapspiež. Jo šie draņķi ir epidēmijas izpltītāji un latviešu slepkavas, un kurš viņu aizstāv arī ir slepkava. Mans ieteikums: tos kuri nevakcinējas nosūtīt uz Krieviju, jo piespiedu vakcinācija tur netik pielietota. Lai dzīvo tur kur grib,- viens no variantiem...


Kas tad Latvijā dzīvos, kad Kariņš ar Pavļutu visus spriest nespējīgos garīgi slimos ar desmito poti būs aizsūtījuši uz citiem medību laukiem?
Ko variet ņemties, plānprātiņi, jums taču apsolīja, ka ja atdosieties vakcinatoriem, būsiet drošībā.

Atbildēt

Patiesais

02.11.2021. 16:46

Tos, kuri nevakcinējās, neapšaubāmi, ir jāapspiež. Jo šie draņķi ir epidēmijas izpltītāji un latviešu slepkavas, un kurš viņu aizstāv arī ir slepkava. Mans ieteikums: tos kuri nevakcinējas nosūtīt uz Krieviju, jo piespiedu vakcinācija tur netik pielietota. Lai dzīvo tur kur grib,- viens no variantiem- Sibīrijā, jo tur maz cilvēku. Raksts ir neparko- dumš.

Atbildēt

Cyril

02.11.2021. 16:38

»

Cyril

Pasaulē un tajā skaitā burvīgas dabas apveltītajā Latvijā ar antropoloģiki neadekvātu miljonu turpinās unikālā divkauja starp meliem un patiesību. “COVID-19” pandēmija nav iedomājama bez meliem un patiesības slēpšanas. Pandēmijas laikā ir melojuši visi – medicīnas darbinieki, zinātnieki, politiķi, garīdznieki...


Latvijā neviens nemelo. Visi (Perebeščikovs, Dumpis, Briģis, Danilāns, Rozentāle, Cipule, Ērglis u.c.) runā to, ko zina atbilstoši savai informētībai, zināšanām, prāta attīstības līmenim, sociālās atbildības līmenim. Atkārtoju, viņi nemelo. Melo tie, kuri zina patiesību. Latvijā dotie hominīdi patiesību nezina, nav spējīgi zināt, izprast, saskatīt patiesību. Viņi nemelo! Viņi prezentē savu šarlatānisko "viedokli" - viņu vienīgo bagātību!

Atbildēt

Lauku Pele

02.11.2021. 16:35

»

"vakcinācija" nav ar medicīnisku mērķi -

tas ir bioloģiskais ierocis, ko glogālie noziedznieki pielieto visā pasaulē ar uzpirkto valdību palīdzību! Tāpēc arī notiek "brīvprātīga" piespiedu duršana, lai cilvēki vairs nebūtu cilvēki un nekādi likumi uz viņiem neattiektos...


Oi, tajā Kartahenas protokolā 11. panta virsraksts šodienas kontekstā jau izskatās biedējoši: "Procedūra, kas attiecas uz dzīvajiem modificētajiem
organismiem, ko paredzēts tieši izmantot uzturā, lopbarībai vai pārstrādei". Vī!
Bet, ja nopietni, tad šādai ar likuma spēku (it kā) ievērojamai sabiedrības daļai uzspiesta eksperimentālo zāļu injicēšana tiešām var izrādīties tikai aizsākums jaunai "tradīcijai", kura izpaužas tādējādi, ka valdība (pagaidām valsts, vēlāk droši vien tā, kas visu pasauli paņems "zem spārna" - federālā vai kā viņu tur) nosaka to, ko kurā brīdī "katrim vienam" jāļauj darīt ar savu ķermeni. Piemēram, varētu panesties kampaņa, kur "sabiedrības labuma vārdā" jādodas uz mobilo operāciju punktu, lai ļautu izoperēt aknu, nieri vai kādu citu orgānu, teiksim, Vispasaules Iekšējo Orgānu bankas veidošanai vai kādu jaunu daudzsološu zāļu izstrādei lielajām farmācijas kompānijām. Tiem, kuri nepakļausies, atslēgs elektrību, internetu un telefonu (sākumā), un ja vēl neklausīs, tad vienkārši atņems visu: "Jums nekas nepiederēs, bet jūs būsiet laimīgi".

Atbildēt

deģenerātam

02.11.2021. 16:21

»

nevis kas bet kurs !

kurs aizliedza Latvija skaidras naudas lietosanu,kurs asv banka citadele pieprasa latviesiem obligata aptauja atbildet kur tie glaba savu naudu


Vai tev ir skaidra nauda? Neviens nav vainīgs, ka tu visu sociālās palīdzības pabalstu bankomātā izņēmi un atdevu krutkas tirgotājam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...