Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

03.11.2021. 16:02

»

visticamāk

tā domā vairākums


Piekrītu

Atbildēt

Tā tautu šķel valdība un ...

03.11.2021. 13:14

»

Normunds

Kapos visi satiksimies. Nevakcinētiem bus kapi kur ūdenii jāguļ ,bet vakcinetajiem bus dormeo matracis iekšā


Ha, ha, tā ir valdības un vakcīnas rīkotāju, iepircēju pelnītāju politika - atstradāt honorāru.

Atbildēt

1940

03.11.2021. 09:43

Nekas jau tāds nebija.Toreiz pat šķiru naids bija mērenāks.Tagad būs sliktāk, prorietumnieku un sorosītu smadzenes būs izsmērētas pa Vecrīgas bruģi.Nāks skarbas tīrīšanas, tie, kas nepaspēs aizbēgt, rotās laternas.Nekādas piedošanas vai lustrācijas- genofonds visticamāk tiks attīrīts

Atbildēt

datoriķis

03.11.2021. 09:39

Nevakcinētie paši vainīgi, citu valstu cilvēki brīnās, ka viltus pote maksā 400eur, bet īstā ir par brīvu. Tātad vaina ir galvā un sen zināms, ka daudzi ģeniāli un vienkārši talantīgi cilvēki bija un ir šizofrēniķi, paranoiķi, kā arī ar citām psihiskām saslimšanām. Valdība balstoties uz veselā saprāta spēju apspiest slimības radītās dziņas mēģina ar dažādām metodēm slimniekus pavirzīt vajadzīgā virzienā. Viņa neizprot, ka ar galvu slimie ir ielaisti un klāt nāk viņu pūļa histērija, kas visus plānus izgāž.

Atbildēt

Viiruss ir jaarstee maajaas

03.11.2021. 09:05

Jaastaasta tautai, kaa to dariit-nevis te jaamuld.

Atbildēt

Izsmiekls

03.11.2021. 08:35

Klasiska demagoģija - vispirms visādi bremzēt vakcināciju, stāstot par blaknēm, eksperimentiem, tiesībām, brīvprātību, bet, pēc tam, kad tas ir veiksmīgi izdevies - pārmest valdībai, ka tā nav spējusi sasniegt vajadzīgo vakcinācijas aptveri.

Atbildēt

Tiktik

03.11.2021. 08:28

»

cilveks444

Par tēmu – c19, vakcinācija, represijas, segregācija, genocīds, Latvija, vara, cilvēcība un kas mūs sagaida...


Man paziņa vakcinējās Anglijā,lai atbrauktu uz Latviju bet nebija jāparakstās par ka esi vakcinēts pret Covid 19,visu aizpilda ārsts un pats ārsts arī parakstās

Atbildēt

Rezultāts

03.11.2021. 08:07

ir tāds, ka pēdējo divu gadu notikumi mani no patriota, zemessarga un nacionāli domājoša cilvēka ir padarījuši par šī valsts izstrādājuma ienaidnieku. Tāda valsts nav pelnījusi tiesības pastāvēt! Ja būs iespēja, es zināšu kurā pusē karot, un tā noteikti nebūs viena puse ar valdošo režīmu un tā atbalstītājiem.

Atbildēt

Normunds

03.11.2021. 07:09

»

apriori reala laika

kapos vairak nonaks nevakcionetie


Kapos visi satiksimies. Nevakcinētiem bus kapi kur ūdenii jāguļ ,bet vakcinetajiem bus dormeo matracis iekšā

Atbildēt

nepaliec mājās

03.11.2021. 00:40

ddddd

Atbildēt

ha-ha

02.11.2021. 22:55

Nezin kāpėc nāk prātā daudzu filmu nosaukumi ar dzïvajiem miroņiem un reāla situācija,kad tiek medïti veselie un neslimojušie,lai vėrstu pret viņiem ierobežojumus un aizliegumus.Daudzi ir jau savakcinėti vairäk par diväm reizėm un ar to jau vėl nebeigsies.Paradoksäli, ka amerikäņu šausmu filmas realizejäs dzïvė.

Atbildēt

apriori reala laika

02.11.2021. 22:18

»

protams

Kad vakcinēti būs 99%, tad slimnīcā vairāk nonāks vakcinētie


kapos vairak nonaks nevakcionetie !

Atbildēt

Ja

02.11.2021. 22:17

»

Taisnība

Pēdējā laikā daudz lasām mediķu pretenzijas uz...


Sobrid nedrikst aiztikt medikus :toTaisniba. Vini ir Dieva vieta. Viss slikti, izdegusi. Kad izvelejas klut par medikiem, zinaja uz kurieni iet, vai , ne ta? Jalasa un jadzird nejaukas lietas no viniem pedeja laika. Jasak vakt kolekcija. Te gan jasaka, ka ne no visiem.

Atbildēt

amožka

02.11.2021. 21:28

»

Zeks

Es ierosinu obossatj


obsosatj?

Atbildēt

fakts

02.11.2021. 21:22

Kviecēji kvieks vienmēr!
Kad ierobežojumus noteica visiem, kvieca, ka ierobežojumi jānosaka apdraudētajām grupām, kad nosaka ierobežojumus apdraudētajām grupām, kviec par izstumšanu, pazemošanu un tā tālāk.

Atbildēt

kukurznītis-2

02.11.2021. 21:16

»

Covid izplata vakcinātie

Tieši vakcinētie izplata Covid, jo nenēsā sejas makskas, braukā apkārt pa ārzemēm, tusējas visos iespējamos veidos. Jāapspiež vakcinētie, viņi nedrīkst iziet no mājas. Šo fenomenu ar vakcinēto nevērību pret pārējiem var novērot katru dienu par TV, kur nu vēl sadzīvē


mums ir ļoti daudz padumju cilvēku. Antivakseri - nevakcinētie ir dumji un nesaprot kā vīruss izplatās (ir tāds jēdziens kā ģeometriskā progrsija), tas ir ļoti vienkārši, bet cilvēciņi to nesaprot, jo nav ne fiziķi , ne mediķi, bet sakslausījušies konspirācijas teorijas. Vīruss izplatās starp vakcinētiem un nevakcinētiem, tikai vakcinētiem risks saslimt un slimot smagi ir daudz mazāks.

Atbildēt

minētias jkp draņķis ir

02.11.2021. 21:15

»

un to dara postsovjetisko oligarhu finansētie politisko grupņiku vaukšķi, tādi kā rancāns no jkp


musinātājs, sabiedrības šķēlējs, ārprātīgās melu kampaņas tiražētājs

Atbildēt

kukurznītis

02.11.2021. 21:12

ar to mobilizāciju ir viss ok. Mana draudzene dakteres šodien bļāva kā aizkauta, jo viņai bail no covid - un viņa negrib būt mobilizēta kā daktere. Pašai sav āda dārgāka, a palīdzēt cilvēkiem to daudzi ārsti šodien ir aizmirsuši. Bet vajag mobilizēt un nosūtīt strādāt uz zilupi, lai izlien no savas komforta zonas........

Atbildēt

02.11.2021. 20:36

»

Bēdīgi....

Bēdīgi bet skatoties uz to kas notiek, nāk prātā tikai viens 1949. gads. kad latvieši iznīcināja paši savējos


un to dara postsovjetisko oligarhu finansētie politisko grupņiku vaukšķi, tādi kā rancāns no jkp

Atbildēt

Klementijam Rancānam

02.11.2021. 20:19

Klementij Rancān, kāpēc Tu novērš uzmanību un neatmasko neliešus savu amata brāļu vidū: Aivaru Borovkovu, Andri Bunku, Rihardu Bunku, Aldi Plaudi, Juri Savicki, Gunti Indriksonu, Andri Guļānu, Ivaru Bičkoviču, Jāni Maizīti, Jāni Reiniku, Normundu Mežvietu, Juri Savicki, visus vecos čekistus? Ko esi reāli izdarījis cilvēkiem, kuri cietuši šajā mafiozajā un korumpētajā valstī?

Atbildēt

Jesajas 50:1—11

02.11.2021. 19:40

”NEPAĻAUJIETIES uz lieliem kungiem, uz cilvēku bērniem, kas taču nevar palīdzēt! [..] Svētīgs tas, kuŗa palīgs ir Jēkaba Dievs, un kuŗa cerība balstās uz to Kungu, viņa Dievu, kas radījis debesis un zemi.” (Psalms 146:3—6.)

Atbildēt

Укол против свободы

02.11.2021. 19:34

https://youtu.be/bazXdO0VxY4

Atbildēt

Taisnība

02.11.2021. 18:53

»

nelej udeni

https://sputniknewslv.com/20211031/izber-atkritumus-pie-durvim-dzied-ka-pandemijas-nav-nmpd-vaditaja-sastopas-ar-agresiju-19017792.html


Pēdējā laikā daudz lasām mediķu pretenzijas uz

īpašu izdegšanu darbā;
atalgojuma palielināšanu;
īpašu attieksmi;
izteikt publikai nu jau preteklības. Šeit daži tādi raksti ir publicēti.

Tad nu saliksim mazliet pa plauktiem visu.

Medicīna nav izņēmums citu profesiju vidū, mediķi nav īpaša kasta un nav pelnījuši attieksmi kā pret dieviem.

Šobrīd slimnīcās mirst vien to pašu mediķu ielaisti pacienti. Neārstēti, krppli miesā, varbūt jau ilgu laiki. Tie ir tie paši pacienti, kas uzticējās zinātnei un cerēja, ka, par spīti viņu sūdīgajam dzīvesveidam desmitiem gadu garumā, farmācija un zinātne viņus izārstēs no diabēta, sirds vai asinsvadu kaitēm, kas iegūtas, rijot treknu un sāļu pārtiku. Farmācija un zinātne viņiem lika vilties. Nav farmācijas spēkā nopirkt cilvēkam otru mūžu.

Medicīna ir komercializēta, medicīnā ir piemirsts par kalpošanu augstākai idejai. Medicīnā ir daudz cilvēciņu, kas varbūt arī gribētu būt labi speciālisti, taču realitātē ir aizgājuši līdzi draudzenei uz iestājeksāmeniem kaut kur. Nodeva modes profesijai.

Kapos summāri guļ daudz mazāk līdzcilvēku kļūdu dēļ (avārijas, slepkavības utt.) kā mediku kļūdu dēļ. Bet varbūt arī labi, ka ķirurgs, kas aizmirst pacienta vēderā šķēres vai tamponus, netiks nekad uzskatīts par zinātnieku.

Tiem, kas sevi apliecina darbos un negaudo kā politiķe Cipule presē - visu cieņu. Es te bikstu nejauši medicinai pielīferējušos kadrus.

Es tikai sāku.

Atbildēt

Covid izplata vakcinātie

02.11.2021. 17:47

Tieši vakcinētie izplata Covid, jo nenēsā sejas makskas, braukā apkārt pa ārzemēm, tusējas visos iespējamos veidos. Jāapspiež vakcinētie, viņi nedrīkst iziet no mājas. Šo fenomenu ar vakcinēto nevērību pret pārējiem var novērot katru dienu par TV, kur nu vēl sadzīvē.

Atbildēt

Derdz

02.11.2021. 17:42

Tas ir tikai tagad, ka vakcinētie mazāk nonāk slimnīcā, pagaidiet mazliet, jo nāk tak vīrusa jaunie paveidi, kuri tikai ieskrienas, tāpēc jau vakcinētiem ir mazāk ierobežojumu un Vai patiešām viss zināms par cirkulējošo vīrusu cilvēku populācija un biosfērā, kuram ir astronomiskas proporcijas dabā un šķiet kaut kā tiek pamodināts, kurš nešķiro vakcinētos un nevakcinētos.

Atbildēt

patiesībā

02.11.2021. 17:40

viss ir vienkārši:

Kāda tauta - tāda valdība,

un, tieši tāpat,

kāda valdība - tāda tauta.

Ir sacīts: "Zvēri pie zvēriem, putni pie putniem, rāpuļi pie rāpuļiem. Neproti vai nevēlies rāpot un līst - mācies lidot! Savukārt, neproti vai negribi lidot - mācies vai proties rāpot un (pie/ie)līst..."

Atbildēt

Pavļuts ir slepkava, kas jātiešā kara tribunālā

02.11.2021. 17:36

Pavļuts ir nežēlīgs slepkava, kas jātiesā ar visu bardzību kara tribunālā un nebūtu brīnums, ja tiesas spriedums būtu pakārt. Viņa meli un pilnīga haosa radīšana veselības aizsardzibas struktūrās - tas viss novedis pie daudzu tūkstošu cilvēku nāvēm un ne tikai no Covid, bet arī no tādām kaitēm, kuras netiek āŗstētas dēļ šī haosa. Pavļuts ir brutāls, divkosīgs, melīgs slepkava, sava veida Antikrists, ļaunuma esence ar klaviespēles iemaņām. Arī daudzi esesieši mācēja spēlēt klavieres un pēc mūzikas baudījuma viņi šāva nost gūstekņus. Pavļuts ar Kariņu tieši atgādina šādu ainu. Ja nemāki, esi stulbs- ej prom, bet nē- es, Pavļuts, visu varu, es esmu Dievs, kas lemj, kuram mirt un kuram nē. Nedrīkst lielummānijas pāreņemtam šizofrēniķim un medicīniskam idiotam vadīt veselības ministriju pandēmijas laikā. Pietika jau ar Attīstībai /Par Viņķeli, tagad šī garīgo idiotu partijas runasvīrs klimperētājs pārspēj Viņķeli reizes desmit. Un ko dara noziedznieks Kariņš? To pašu - izliekas , ka kontrolē situāciju un pa to laiku ļauj cilvēknīdējam Pavļutam no Attīstībai/Par un citiem Attīstībai /Par deģenerātiem iznīcināt Latviju.

Atbildēt

sadists

02.11.2021. 17:26

Šādus sludinātājus ir jāliek katru nedēļu ēst no kopīga trauka ar kopīgu karoti zupu kopā ar covidinficētiem, ebolinficētiem, trakumsērgas inficetiem utt.

Atbildēt

nelej udeni

02.11.2021. 17:14

»

sondars?

Pērtiķis zooddārzā arī līdzīgi uzvedas


zoodarza sorositi ievel ,,latvijas prezidentu,, zatleru. Janim Sondoram ar zoodarzu nekadu sakaru nav.

Atbildēt

interesanti gan

02.11.2021. 17:12

»

Patiesais

Tos, kuri nevakcinējās, neapšaubāmi, ir jāapspiež. Jo šie draņķi ir epidēmijas izpltītāji un latviešu slepkavas, un kurš viņu aizstāv arī ir slepkava. Mans ieteikums: tos kuri nevakcinējas nosūtīt uz Krieviju, jo piespiedu vakcinācija tur netik pielietota. Lai dzīvo tur kur grib,- viens no variantiem...


Kas tad Latvijā dzīvos, kad Kariņš ar Pavļutu visus spriest nespējīgos garīgi slimos ar desmito poti būs aizsūtījuši uz citiem medību laukiem?
Ko variet ņemties, plānprātiņi, jums taču apsolīja, ka ja atdosieties vakcinatoriem, būsiet drošībā.

Atbildēt

Patiesais

02.11.2021. 16:46

Tos, kuri nevakcinējās, neapšaubāmi, ir jāapspiež. Jo šie draņķi ir epidēmijas izpltītāji un latviešu slepkavas, un kurš viņu aizstāv arī ir slepkava. Mans ieteikums: tos kuri nevakcinējas nosūtīt uz Krieviju, jo piespiedu vakcinācija tur netik pielietota. Lai dzīvo tur kur grib,- viens no variantiem- Sibīrijā, jo tur maz cilvēku. Raksts ir neparko- dumš.

Atbildēt

Cyril

02.11.2021. 16:38

»

Cyril

Pasaulē un tajā skaitā burvīgas dabas apveltītajā Latvijā ar antropoloģiki neadekvātu miljonu turpinās unikālā divkauja starp meliem un patiesību. “COVID-19” pandēmija nav iedomājama bez meliem un patiesības slēpšanas. Pandēmijas laikā ir melojuši visi – medicīnas darbinieki, zinātnieki, politiķi, garīdznieki...


Latvijā neviens nemelo. Visi (Perebeščikovs, Dumpis, Briģis, Danilāns, Rozentāle, Cipule, Ērglis u.c.) runā to, ko zina atbilstoši savai informētībai, zināšanām, prāta attīstības līmenim, sociālās atbildības līmenim. Atkārtoju, viņi nemelo. Melo tie, kuri zina patiesību. Latvijā dotie hominīdi patiesību nezina, nav spējīgi zināt, izprast, saskatīt patiesību. Viņi nemelo! Viņi prezentē savu šarlatānisko "viedokli" - viņu vienīgo bagātību!

Atbildēt

Lauku Pele

02.11.2021. 16:35

»

"vakcinācija" nav ar medicīnisku mērķi -

tas ir bioloģiskais ierocis, ko glogālie noziedznieki pielieto visā pasaulē ar uzpirkto valdību palīdzību! Tāpēc arī notiek "brīvprātīga" piespiedu duršana, lai cilvēki vairs nebūtu cilvēki un nekādi likumi uz viņiem neattiektos...


Oi, tajā Kartahenas protokolā 11. panta virsraksts šodienas kontekstā jau izskatās biedējoši: "Procedūra, kas attiecas uz dzīvajiem modificētajiem
organismiem, ko paredzēts tieši izmantot uzturā, lopbarībai vai pārstrādei". Vī!
Bet, ja nopietni, tad šādai ar likuma spēku (it kā) ievērojamai sabiedrības daļai uzspiesta eksperimentālo zāļu injicēšana tiešām var izrādīties tikai aizsākums jaunai "tradīcijai", kura izpaužas tādējādi, ka valdība (pagaidām valsts, vēlāk droši vien tā, kas visu pasauli paņems "zem spārna" - federālā vai kā viņu tur) nosaka to, ko kurā brīdī "katrim vienam" jāļauj darīt ar savu ķermeni. Piemēram, varētu panesties kampaņa, kur "sabiedrības labuma vārdā" jādodas uz mobilo operāciju punktu, lai ļautu izoperēt aknu, nieri vai kādu citu orgānu, teiksim, Vispasaules Iekšējo Orgānu bankas veidošanai vai kādu jaunu daudzsološu zāļu izstrādei lielajām farmācijas kompānijām. Tiem, kuri nepakļausies, atslēgs elektrību, internetu un telefonu (sākumā), un ja vēl neklausīs, tad vienkārši atņems visu: "Jums nekas nepiederēs, bet jūs būsiet laimīgi".

Atbildēt

deģenerātam

02.11.2021. 16:21

»

nevis kas bet kurs !

kurs aizliedza Latvija skaidras naudas lietosanu,kurs asv banka citadele pieprasa latviesiem obligata aptauja atbildet kur tie glaba savu naudu


Vai tev ir skaidra nauda? Neviens nav vainīgs, ka tu visu sociālās palīdzības pabalstu bankomātā izņēmi un atdevu krutkas tirgotājam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....