Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts?

02.11.2021. 15:13

Nāksies atrast veidus, kā pēc tam pazemot šos politiskos izstrādājumus visu viņu atlikušo mūžu.

Atbildēt

Mara

02.11.2021. 15:07

»

Cits jurists

Iesaku autoram un viņa atbalstītājiem palūkoties, kas notiek slimnīcās, piemēram, Daugavpilī, kur kovida upuriem nepietiek vietu morgos. iesaku parunāt ar mediķiem, kas slimnīcās pūlas glābt kovida upurus. Varbūt tad jūs apjēgsiet, kāpēc vajag vakcinēties...


Iesaku gan Jums, Cits jurists, palukoties, kas notiek slimnicas! Covid pacientus arste ar algoritmu, kurs nacis nez no kurienes un par kuru laikam nav atbildigo. Arsti Jums tikai pateiks- zalu nav, esam izsikusi, pats vainigs, arstejam pec algoritma, utt. Ja busi stiprs, izkepurosies, ja ne, tad reanimacija, maksliga plausu ventilacija un viss. Tas nebus ilgi, nedaudz dienas. Gulta tuksa. Kapec musu arstii neruna, kur ir petijumi? Kapec citur arste? Kapec tada miirstiba? Varbut neteresim milzu naudu dargam iekartam, apmacisim ka izdzivot majas, dosim skabekla aparatus majas, meklesim zales. Ticiet man, bus vairak izdzivojoso. Kapec Latvija runa tikai par potesanos, bet ne par arstesanu? Divaini vai ne?

Atbildēt

O)O

02.11.2021. 14:55

»

Cits jurists

Iesaku autoram un viņa atbalstītājiem palūkoties, kas notiek slimnīcās, piemēram, Daugavpilī, kur kovida upuriem nepietiek vietu morgos. iesaku parunāt ar mediķiem, kas slimnīcās pūlas glābt kovida upurus. Varbūt tad jūs apjēgsiet, kāpēc vajag vakcinēties...


Kā es varu palūkoties ja tur nevienu iekšā nelaiž? Un kā var nepietik vietas morgos covid pacientiem Daugavpilī, ja visā Latvijā mirs +- 10 - 20 cilvēki dienā? Vai morgam, līdzīgi kā visai Latvijas medicīnas sistēmai arī bija optimizācija un vietu skaitu kārtīgi samazināja?
Un kāds tam visam sakars ar vakcinēšanos? Vakcinētie slimo, pārnēsā vīrus un mirst no tā. Drīz vakcinēto slimo un mirušo būs vairāk kā nevakcinēto kā tas ir UK, Izraēlā, Singapūra un citās vietās.
Tāpat ir skaidrs, ka tu neesi jurists un tev uz likumu ir nospļauties, jo tas ir KLAJI nelikumīgi un totalitāri ierobežot cilvēku pamat tiesības balstoties uz MELIEM, PANIKU UN VALSTS UN MEDIJU RADĪTU TERORU.
Un kā ir ar blaknēm? Par to neviens nerunā. Es personīgi zinu cilvēku kurš nomira no vakcīnas, bet tā kā tā bija 1. deva viņa pat neskatījās vakcinēta, tātad nevar būt mirusi no vakcīnas, SUPER, tev kā juristam par to nekas nav sakāms? Un cik ir tādu gadījumi? Un ja tu esi vakcinējies, vai tu iepazinies ar to dokumentiņu kuru tev bija jāparaksta? Tu saproti ko tas nozīmē?
Ja pēc 3 gadiem 50% vakcinēto nomirs, ja notiks lielākais genocīds pasaules vēsturē NEVIENS NEBŪS VAINĪGS, NEVIENS, paši upuri visu parakstīja, "labprātīgi", jo citādi mirtu badā.
Tas kas notiek ir noziegums pret cilvēci. NOZIEGUMS!!!!

Atbildēt

sondars?

02.11.2021. 14:31

»

bilde asv koloboranti !

Sitos ari lama Janis Sondars


Pērtiķis zooddārzā arī līdzīgi uzvedas.

Atbildēt

Cits jurists

02.11.2021. 14:26

Iesaku autoram un viņa atbalstītājiem palūkoties, kas notiek slimnīcās, piemēram, Daugavpilī, kur kovida upuriem nepietiek vietu morgos. iesaku parunāt ar mediķiem, kas slimnīcās pūlas glābt kovida upurus. Varbūt tad jūs apjēgsiet, kāpēc vajag vakcinēties.
Ak, vai Rancāna kungs! Kāpēc gan vajadzēja sevi apkaunot ar tik glupu skribelējumu?
Šo kaunu nevarēs nomazgāt.

Atbildēt

bilde asv koloboranti !

02.11.2021. 14:16

Sitos ari lama Janis Sondars !

Atbildēt

cilveks444

02.11.2021. 14:16

Par tēmu – c19, vakcinācija, represijas, segregācija, genocīds, Latvija, vara, cilvēcība un kas mūs sagaida!

1) Sāksim ar c19. Īsumā. Tas pastāv. Jautājums – dabiski vai mākslīgi radies, par 100% nav atbildēts. Bet no atbildes pēc būtības ir daudz kas atkarīgs. Jo pirmajā gadījumā – dabiski radies, paliek tikai jautājums – kā ar to cīnīties, kā labāk aizsargāties, cik dedzīgi vispār vajag cīnīties, jo ir versijas, ka apkarojot šo līdz galam, nāks vietā daudzkārt bīstamāks vīruss?! Otrajā gadījumā – ja c19 ir radies mākslīgi, kas ir ļoti iespējams, uzreiz rodas jautājums, kādu mērķu vadīts tas ir radīts, kā tas ir noplūdis? Un kāpēc? Apzināti vai nejauši. Jebkurā gadījumā tas nozīmē, ka kādi spēki slepus no cilvēkiem nodarbojas ar nāvi nesoša vīrusa izstrādi. Tātad tas ir bioloģiskais ierocis. Kam domāti ieroči, nav jāskaidro pat atpalikušiem prātā indivīdiem, kas nespēj iedomāties, ka var tikt novākti no ceļa tie valstu līderi, kas traucē vakcīnu ražotājiem gūt pasaulē līdz šim neredzētu pilnīgu bezriska pelņu.

2) Vakcīnas. Kas būtiski. Piespiedu vakcīnas! Tieši tas ir būtiskākais. Jo nav saprotams, kāpēc un uz kādiem apsvērumiem balstoties, var spiest potēties cilvēkus ar varu? Tas ir primārais jautājums. Par pašām vakcīnām (medikamentiem) ir izteikušies daudzi speciālisti pasaulē. Gan par, gan pret. Tiesa, tie kas par ļoti bieži ir finansiāli saistīti ar vakcīnu ražotāju firmām. Kas maksā, tas pasūta mūziku?! Vēl ir nianses, iespējams, ne mazāk svarīgas, jo ir speciālisti, kas teic, ka šīs jaunās vakcīnas nebūt nav tādas, kā klasiskās vakcīnas, kuras tiešām ir glābušas cilvēci no baisām sērgām. Bet lai tas paliek speciālistu ziņā. Paliksim pie primārā jautājuma – kāpēc cilvēkus spiež vakcinēties ar varu? Liek parakstīties? Parakstīties par medicīniska rakstura manipulācijām, par kurām, kā paši vakcinācijas fanātiķi teic, cilvēkiem neesot tiesības spriest, jo cilvēki, redz, neesot speciālisti? Dīvaini, ne? Kad cilvēkam jāspriež, kāpēc viņš negrib potēties, tad cilvēks muļķis, tāpēc lai stāv klusu, bet, kad atbildība par vakcīnām jāuzņemas, tad to dara nevis vakcīnu ražotāji, kas sakās visu zinām, bet pats cilvēks? Parakstoties gluži vai ar asinīm. Oi, oi, oi!

3) Turpinām – represijas, segregācija, genocīds, Latvija, vara. Kāpēc represijas, kāpēc genocīds? Tāpēc ka piespiedu! Kāpēc piespiedu? Tāpēc, ka gadījumā, ja cilvēks atsakās no vakcinācijas, par kuras sekām vakcīnu ražotāji atbildību NEUZŅEMAS, tad cilvēku var atbrīvot no darba, draud cilvēkiem pat ar pensiju atņemšanu. Sekojoši: cilvēkam tiek atņemti iztikas līdzekļi, kas nozīmē, ka cilvēks tiek pakļauts bada nāvei. Jeb sakarā ar badošanos un vajadzīgo uzturvielu neuzņemšanu, cilvēki sastapsies smagām saslimšanām, kuras novedīs cilvēkus līdz nāvei. Ja no c19 var cerēt izvairīties jeb pārslimot viegli, tad bez ēšanas cilvēks par visiem 100% mirs. Lūk, kādas “izvēles” priekšā VARA nostāda cilvēkus Latvijā! Potējies jeb mirsti! Tas ir GENOCĪDS, tās ir represijas. Turklāt nelietīgi manipulējot, deklarējot, ka tas kopēja labuma vārdā?! Kaut kas līdzīgs jau bija – gan Hitlera, gan Staļina laikā. Vai mēs kādu cilvēku apsūdzētu noziegumā, ja tas būtu bijis gatavs vērsties pret Hitleru vai Staļinu? Secinājumi?!

4) Cilvēcība! Cilvēcība pāri visam. Pāri VARAS veiktajam GENOCĪDAM! Vai tas ir iespējams? Vai mēs spētu palikt par cilvēkiem pat tad, kad mūs nacisti vestu uz gāzes kamerām jeb kad mūs čekisti liktu pie sienas? Vai mēs spēsim palikt par cilvēkiem, ja mūs VARA atstās bez iztikas līdzekļiem, pakļaus badam, saliks pa DIGITĀLIEM krātiņiem, ieviesīs sociālo reitingu sistēmu, kur varai padevīgie (paklausīgais pūlis) tiks atalgoti, bet patstāvīgi domājošos represēs un vajās? Tas jau notiek! Ar dažādu krāsu ZONĀM, ar KOMANDANTSTUNDU, ar SODA NAUDĀM, ar PSIHOLOĢISKU vajāšanu, ar POLICEJISKĀM metodēm. Kuras tuvojas tām, ar kādām policija rīkojas Austrālijā. Tās metodes ir totalitāras varas metodes. Vai spēsim palikt par CILVĒKIEM, ja mūs bendēs un nīcinās? Ko cilvēki dara ar varmākām? Nacistus tiesāja, ne visus. Lai mēs paliktu par cilvēkiem, mums jāpanāk, lai arī mūsdienu varmākas tiesātu. Bargi tiesātu, jo tā tam ir jābūt. Kā teica klasiķis – “Zaglim jāsēž cietumā!”

5) Kas mūs sagaida? Variantu nav daudz – 1) vergu važas uz mūžiem, 2) BRĪVĪBA. Katrs var izvēlēties. Vergu važas – mūžīgas mokas, BRĪVĪBA – atbrīvošanās no jau daļēji uzmestām važām, caur grūtībām un sāpēm, bet ar skaidru mērķi palikt BRĪVIEM CILVĒKIEM! Recepte kā to izdarīt? Manuprāt, vara gaida, lai mēs zaudētu savaldību, lai tad, aurojot par sabiedrības radikalizāciju un ekstrēmizāciju, izrēķinātos ar tautu asiņainām metodēm. ATMODAS laikā mēs spējām tapt BRĪVI bez milzu drāmas. Bet...bet, kā teica klasiķis, ir viens bet! Smagi to atzīt, bet mūs toreiz piekrāpa. Pamatīgi un neģēlīgi piekrāpa. BRĪVĪBAS svaigo dvesmu spējām vien paelpot dažus gadus. Tāpēc arī tas BET! Mums toreiz arī daļa varas, nezināms, cik liela daļa, bet noteikti ietekmīga daļa, deva iespēju atgūt BRĪVĪBU. Tāpēc arī tas notika nosacīti mierīgā ceļā. Turklāt šie jau nebija plānojuši mums sniegt brīvību pilnā apjomā, tik pučs un tā krahs Maskavā to visu plānu šiem nojauca. Bet šobrīd ir citādi – VARA nevēlas mums dot pat cerības uz BRĪVĪBU, tā pat negrasās palaist važas vaļīgāk, tā ir gatava un nešauboties darīs visu, lai Latvijas cilvēkus iemestu mūžīgas verdzības krātiņā, kur vergiem tiks ļauts tikai tas, kas būs izmantojams Pasaules jaunās kārtības ieviesēju vajadzībām.

6)Kā rīkoties? Mēs zinām, ka Gunārs Astra neliecās, ka viņš nepakļāvās, bet tādu kā viņš nebija daudz. PSRS totalitāram režīmam Gunārs Astra traucēja, bet tas nenozīmēja, ka PSRS diktatūra no tā īpaši cieta. Tirānijas un vardarbības ceļa rullis, kas samina daudzu cilvēku dzīves, turpināja savu gaitu. Tāpēc skaidrs, ka arī šā brīža Latvijas iedzīvotāju terorizētāji, mocītāji, bendētāji un nīdētāji, pastāvošais režīms jūtas neērti, ja kāds šiem traucē, ja kāds vēlas būt BRĪVS CILVĒKS, kurš ir noteicējs un saimnieks savā zemē – LATVIJĀ. Bet, ja tādu nebūs vairākums, tad mēs tiksim samīti. Mums nav jālec uz ecešām, jo pietiks ja represīvās varas lēmumus sabotēs nospiedošs vairākums. Ar garantiju, ka pietiks. Viņiem nebūs nekādu izredžu. Ja tādi kā Gunārs Astra, vai vismaz klusējoši nepakļāvīgi, būs lielākā daļa Latvijas cilvēku. Tās tad ir varas BEIGAS! Varas, kura ir tiesājama par: 1) tautas šķelšanu, 2) cilvēku segregāciju, 3) genocīdu, 4) cilvēktiesību pārkāpumiem, 5) Latvijas iekšējās drošības graušanu, 6) robežu nesargāšanu, 7) Satversmes ignorēšanu, 8) uzticības Latvijai kā valstij graušanu, 9) veselības aprūpes un izglītības jomas degradēšanu, 10) Latvijas kā valsts pazemošanu starptautiskajā arēnā, 11) milzu korupciju, 12) Latvijas valsts interešu nodevību.

Atbildēt

Bēdīgi....

02.11.2021. 14:11

Bēdīgi bet skatoties uz to kas notiek, nāk prātā tikai viens 1949. gads. kad latvieši iznīcināja paši savējos......

Atbildēt

Alfons

02.11.2021. 13:58

Pievienojos raksta saturam un rakstītājam. Cienijamais jurists gan varēja rādīt priekšzīmi un publicēt masu saziņā vai soc. tīklos - kā, kas tieši un kā pārkāpts no cilvēktiesību un Satversmes likuma redzējuma vai iesniegt tiesās noziedzīgo MK noteikumu apstrīdējumus, lai kaut vai tiesiski atrastu kādu nenozombētu, nepiekukuļotu un saprātīgu tiesnesi, kas novērstu šo genocīdu pret tautu ...
Genocīda noziegumiem gan neesot noilguma ...

Atbildēt

Dzinējmedības valstī ir aizliegtas! Vai šos likumpārkāpējus un pasākuma organizatorus sodīs tieši tādā pašā veidā kā citus?

02.11.2021. 13:54

Oktobra sākumā Aizputes novada Cīravas pagastā, Tāšu mežā, dzinējmedību laikā mastā mednieki pamanījuši izbēgušo ķenguru, jeb valabiju Sidneju. Vairāki mednieki dzīvnieku redzējuši un aprakstījuši vienādi, vēsta portāls "Medibam.lv".

Joprojām ir spēkā lokdauns un dzinējmedības valstī ir aizliegtas!

Atļautas tikai individuālās medības. Tās ir pieejamas personām, kam ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Negatīvs Covid-19 tests šajā gadījumā neder!!!
Individuālo medību laikā atbildīgā persona NEVAR būt pats mednieks, ja vien Valsts meža dienestā reģistrētā atbildīgā persona nav pats mednieks.

Atbildīgā persona par individuālajām medībām var būt gan medību vadītājs, kas saņēmusi MEDĪBU VADĪTĀJA apliecību no Valsts meža dienesta pēc MEDĪBU VADĪTĀJA EKSĀMENA nokārtošanas, gan arī mednieku kluba vadītājs.
– individuālās medības var norisināties no 05:00 rītā līdz 20:00 vakarā. Izņēmumu gadījumos var atgriezties dzīvesvietā, aizpildot pašapliecinājumu
– lai mazinātu pulcēšanos un kontaktus, nevar notikt dzinējmedības, kas sevī ietver arī medības ar traucēšanu
– ar privāto transportlīdzekli atļauts pārvietoties vienlaikus tikai vienas mājsaimniecības locekļiem vai divām personām, kuras nav vienas mājsaimniecības locekļi
– ir AIZLIEGTI PRIVĀTI PASĀKUMI un PRIVĀTA PULCĒŠANĀS, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros

Atbildēt

Tik....

02.11.2021. 13:50

Tieši tik ilgi, kamēr tie, kam vēl ir palikusi spriestspēja, to atļaus......

Atbildēt

ASV Aizsardzības departamenta pētījumā Project Salus teikts:

02.11.2021. 13:46

"Ja mēs gribam godīgi stāties pretī realitātei, tad dabiskā imunitāte ir jāuztver kā masveida vakcinācijas ienaidnieks. Tas, ka valdības atsakās apstiprināt dabisko imunitāti, jo tās arvien vairāk nosaka vakcināciju, ir apkaunojošs medicīnas zinātnes atspēkojums. Patiešām, tagad ir neapstrīdami medicīniski pierādījumi tam, ka dabiskā imunitāte ir efektīvāka, īpaši pret variantiem, un ilgstošāka nekā imunitāte no vakcīnas. Tas viss padara to par draudu masveida vakcinācijai."
(https://www.scribd.com/document/531564267/US-DoD-Project-Salus-Humetrix-VE-Study-2021-09-28a)

Latvijā ir aizliegts pacientus ārstēt šī vārda senajā izpratnē - novērst slimību cēloņus! Tagad obligāti jāievēro globālās noziedzības atsūtītās farmācijas biznesa vadlīnijas!

Atbildēt

"vakcinācija" nav ar medicīnisku mērķi -

02.11.2021. 13:42

tas ir bioloģiskais ierocis, ko glogālie noziedznieki pielieto visā pasaulē ar uzpirkto valdību palīdzību! Tāpēc arī notiek "brīvprātīga" piespiedu duršana, lai cilvēki vairs nebūtu cilvēki un nekādi likumi uz viņiem neattiektos:

CELEX_22002A0731(01)_LV_TXT
KARTAHENAS PROTOKOLS PAR BIOLOĢISKO DROŠĪBU

Lietotie termini Protokola tekstā:

g) “dzīvais modificētais organisms” ir jebkurš dzīvs organisms ar ģenētiskā materiāla jaunu kombināciju, kura iegūta, izmantojot mūsdienu biotehnoloģiju;

Apsveicu sadurtos “dzīvos modificētos organismus”!

Atbildēt

O)O

02.11.2021. 13:42

Uz šo jautājumu patiesībā ir ļoti viegli atbildēt - tik ilgi kamēr tauta to atļaus. Ļoti vienkārši.
Un atcerieties, ka šāda vēl nekad nebijusi ņirgāšanās kā lokdauns un atlaišana no darba par nevēlēšanos špricēt sev potenciāli nāvīgu vai kropļojošu eksperimentālu šķidrumu ir tikai sākums, jā tieši tā, tikai sākums.
Tālāk sekos daudz traģiskākas un absurdākas lietas, jau tagad ir skaidrs, ka viņi agrāk vai vēlāk ķersies klāt bērniem, ir skaidrs, ka viņi apzināti un mērķtiecīgi palielinās dzīves dārdzību šajā valstī, un tālāk jau būs pilsoņa reitingi, CO2 izmešu normas utt.
Ir tikai un vienīgi divi varianti - nedarīt neko un pieņemt to kā faktu, ka jūs cilvēki esat mēsli, lopi un jums un jūsu bērniem nav un nebūs tiesības un ja vajadzēs jūs varēs drīz dalīt orgānos VAI nu sarīkot to ko sarīkoja Rumānijā Čaušesku, lai vadošā "elite" bišķiņ attopas.
CITU VARIANTU NAV.
Es prognozēju, ka latvieši nedarīs neko un oficiāli skaitīsies kā mēsli, lopi un atkritumi paši savā zemē.

Atbildēt

Cyril

02.11.2021. 13:29

Pasaulē un tajā skaitā burvīgas dabas apveltītajā Latvijā ar antropoloģiki neadekvātu miljonu turpinās unikālā divkauja starp meliem un patiesību. “COVID-19” pandēmija nav iedomājama bez meliem un patiesības slēpšanas. Pandēmijas laikā ir melojuši visi – medicīnas darbinieki, zinātnieki, politiķi, garīdznieki, mākslinieki, rakstnieki, publicisti, eksperti, analītiķi, mediji. Turklāt meloja pasaules visās valstīs. Tas ir šaušalīgi unikāli! Cilvēces vēsturē pirmo reizi meloja visa cilvēce. Meli ieguva planetāri globālu vērienu. Tā agrāk nekad nebija. Pandēmijas pirmajos mēnešos 2020.gadā meli nesastapās ne ar kādu pretestību. Patiesība tika teikta un rakstīta galvenokārt no 2021. gada. Arī patiesība ieguva planetāri globālu vērienu. Tādējādi melu un patiesības divkauja kļuva unikāla – aptvēra visu cilvēci. Tiekamies ar planetāri globālu spēku divkauju. Diemžēl pretstāve nesola patiesības uzvaru. Divkaujā patiesība nebūs uzvarētāja planetāri globālā līmenī. Uzvara būs tikai relatīvi lokālā līmenī – dažās valstīs. Cilvēces stāvoklis nav labs. Cilvēces vienu daļu (eiropeīdus) posta demogrāfiskās pārejas sekas – izmiršana, novecošana, mentālais sabrukums. Cilvēces pārējo daļu arī posta demogrāfiskās pārejas sekas – nenormāli lielā dzimstība, migrācija, bezdarbs, bezcerīgā nākotne. Milzīga nelaime ir politiskās kastas (negribas teikt – elites) neadekvātums jūdu un anglosakšu etniskajā segmentā. Šis etniskais segments ir galvenais melu inspirētājs, musinot melot arī citu civilizāciju etnosu eliti. Šajā segmentā noteikti ir reāls, bet nevis konspiroloģisks formējums, kuram ir pasaules valdības autoritāte. Ja tas tā nebūtu, tad pasaules visu valstu līderi momentā un pilnīgi bez iebildumiem nepakļautos pandēmijas laikā sastopamajām komandām. Pasaules valdībai kalpo mediji, interneta sociālie tīkli, akadēmiskās aprindas utt. Melotāji ir nesalīdzināmi spēcīgāki. Viņi var netraucēti izmantot visus politiskos, ideoloģiskos, ekonomiskos, garīgās kultūras, masu komunikācijas, represīvos resursus. Patiesības aizstāvjiem nav tādu resursu. Patiesības aizstāvji var vienīgi balstīties uz Bībeles moralizējošo saturu; proti, atgādināt par melu sodīšanas neizbēgamību. Bībele vēsta, ka patiesība vienalga agri vai vēlu uzvarēs un ļaundari melotāji tiks sodīti: “Ļaunais cilvēks, ļauns staigā ar melīgām lūpām, mirkšķina acis, runā ar kājām, dod zīmes ar pirkstiem; viltība ir viņa sirdī: viņš vienmēr plāno ļaunumu, sēj strīdus. Bet pēkšņi pienāks viņa nāve, pēkšņi tā tiks salauzta - bez dziedināšanas” (Salamana pam. 6: 12-15).


Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....