Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

03.11.2021. 16:02

»

visticamāk

tā domā vairākums


Piekrītu

Atbildēt

Tā tautu šķel valdība un ...

03.11.2021. 13:14

»

Normunds

Kapos visi satiksimies. Nevakcinētiem bus kapi kur ūdenii jāguļ ,bet vakcinetajiem bus dormeo matracis iekšā


Ha, ha, tā ir valdības un vakcīnas rīkotāju, iepircēju pelnītāju politika - atstradāt honorāru.

Atbildēt

1940

03.11.2021. 09:43

Nekas jau tāds nebija.Toreiz pat šķiru naids bija mērenāks.Tagad būs sliktāk, prorietumnieku un sorosītu smadzenes būs izsmērētas pa Vecrīgas bruģi.Nāks skarbas tīrīšanas, tie, kas nepaspēs aizbēgt, rotās laternas.Nekādas piedošanas vai lustrācijas- genofonds visticamāk tiks attīrīts

Atbildēt

datoriķis

03.11.2021. 09:39

Nevakcinētie paši vainīgi, citu valstu cilvēki brīnās, ka viltus pote maksā 400eur, bet īstā ir par brīvu. Tātad vaina ir galvā un sen zināms, ka daudzi ģeniāli un vienkārši talantīgi cilvēki bija un ir šizofrēniķi, paranoiķi, kā arī ar citām psihiskām saslimšanām. Valdība balstoties uz veselā saprāta spēju apspiest slimības radītās dziņas mēģina ar dažādām metodēm slimniekus pavirzīt vajadzīgā virzienā. Viņa neizprot, ka ar galvu slimie ir ielaisti un klāt nāk viņu pūļa histērija, kas visus plānus izgāž.

Atbildēt

Viiruss ir jaarstee maajaas

03.11.2021. 09:05

Jaastaasta tautai, kaa to dariit-nevis te jaamuld.

Atbildēt

Izsmiekls

03.11.2021. 08:35

Klasiska demagoģija - vispirms visādi bremzēt vakcināciju, stāstot par blaknēm, eksperimentiem, tiesībām, brīvprātību, bet, pēc tam, kad tas ir veiksmīgi izdevies - pārmest valdībai, ka tā nav spējusi sasniegt vajadzīgo vakcinācijas aptveri.

Atbildēt

Tiktik

03.11.2021. 08:28

»

cilveks444

Par tēmu – c19, vakcinācija, represijas, segregācija, genocīds, Latvija, vara, cilvēcība un kas mūs sagaida...


Man paziņa vakcinējās Anglijā,lai atbrauktu uz Latviju bet nebija jāparakstās par ka esi vakcinēts pret Covid 19,visu aizpilda ārsts un pats ārsts arī parakstās

Atbildēt

Rezultāts

03.11.2021. 08:07

ir tāds, ka pēdējo divu gadu notikumi mani no patriota, zemessarga un nacionāli domājoša cilvēka ir padarījuši par šī valsts izstrādājuma ienaidnieku. Tāda valsts nav pelnījusi tiesības pastāvēt! Ja būs iespēja, es zināšu kurā pusē karot, un tā noteikti nebūs viena puse ar valdošo režīmu un tā atbalstītājiem.

Atbildēt

Normunds

03.11.2021. 07:09

»

apriori reala laika

kapos vairak nonaks nevakcionetie


Kapos visi satiksimies. Nevakcinētiem bus kapi kur ūdenii jāguļ ,bet vakcinetajiem bus dormeo matracis iekšā

Atbildēt

nepaliec mājās

03.11.2021. 00:40

ddddd

Atbildēt

ha-ha

02.11.2021. 22:55

Nezin kāpėc nāk prātā daudzu filmu nosaukumi ar dzïvajiem miroņiem un reāla situācija,kad tiek medïti veselie un neslimojušie,lai vėrstu pret viņiem ierobežojumus un aizliegumus.Daudzi ir jau savakcinėti vairäk par diväm reizėm un ar to jau vėl nebeigsies.Paradoksäli, ka amerikäņu šausmu filmas realizejäs dzïvė.

Atbildēt

apriori reala laika

02.11.2021. 22:18

»

protams

Kad vakcinēti būs 99%, tad slimnīcā vairāk nonāks vakcinētie


kapos vairak nonaks nevakcionetie !

Atbildēt

Ja

02.11.2021. 22:17

»

Taisnība

Pēdējā laikā daudz lasām mediķu pretenzijas uz...


Sobrid nedrikst aiztikt medikus :toTaisniba. Vini ir Dieva vieta. Viss slikti, izdegusi. Kad izvelejas klut par medikiem, zinaja uz kurieni iet, vai , ne ta? Jalasa un jadzird nejaukas lietas no viniem pedeja laika. Jasak vakt kolekcija. Te gan jasaka, ka ne no visiem.

Atbildēt

amožka

02.11.2021. 21:28

»

Zeks

Es ierosinu obossatj


obsosatj?

Atbildēt

fakts

02.11.2021. 21:22

Kviecēji kvieks vienmēr!
Kad ierobežojumus noteica visiem, kvieca, ka ierobežojumi jānosaka apdraudētajām grupām, kad nosaka ierobežojumus apdraudētajām grupām, kviec par izstumšanu, pazemošanu un tā tālāk.

Atbildēt

kukurznītis-2

02.11.2021. 21:16

»

Covid izplata vakcinātie

Tieši vakcinētie izplata Covid, jo nenēsā sejas makskas, braukā apkārt pa ārzemēm, tusējas visos iespējamos veidos. Jāapspiež vakcinētie, viņi nedrīkst iziet no mājas. Šo fenomenu ar vakcinēto nevērību pret pārējiem var novērot katru dienu par TV, kur nu vēl sadzīvē


mums ir ļoti daudz padumju cilvēku. Antivakseri - nevakcinētie ir dumji un nesaprot kā vīruss izplatās (ir tāds jēdziens kā ģeometriskā progrsija), tas ir ļoti vienkārši, bet cilvēciņi to nesaprot, jo nav ne fiziķi , ne mediķi, bet sakslausījušies konspirācijas teorijas. Vīruss izplatās starp vakcinētiem un nevakcinētiem, tikai vakcinētiem risks saslimt un slimot smagi ir daudz mazāks.

Atbildēt

minētias jkp draņķis ir

02.11.2021. 21:15

»

un to dara postsovjetisko oligarhu finansētie politisko grupņiku vaukšķi, tādi kā rancāns no jkp


musinātājs, sabiedrības šķēlējs, ārprātīgās melu kampaņas tiražētājs

Atbildēt

kukurznītis

02.11.2021. 21:12

ar to mobilizāciju ir viss ok. Mana draudzene dakteres šodien bļāva kā aizkauta, jo viņai bail no covid - un viņa negrib būt mobilizēta kā daktere. Pašai sav āda dārgāka, a palīdzēt cilvēkiem to daudzi ārsti šodien ir aizmirsuši. Bet vajag mobilizēt un nosūtīt strādāt uz zilupi, lai izlien no savas komforta zonas........

Atbildēt

02.11.2021. 20:36

»

Bēdīgi....

Bēdīgi bet skatoties uz to kas notiek, nāk prātā tikai viens 1949. gads. kad latvieši iznīcināja paši savējos


un to dara postsovjetisko oligarhu finansētie politisko grupņiku vaukšķi, tādi kā rancāns no jkp

Atbildēt

Klementijam Rancānam

02.11.2021. 20:19

Klementij Rancān, kāpēc Tu novērš uzmanību un neatmasko neliešus savu amata brāļu vidū: Aivaru Borovkovu, Andri Bunku, Rihardu Bunku, Aldi Plaudi, Juri Savicki, Gunti Indriksonu, Andri Guļānu, Ivaru Bičkoviču, Jāni Maizīti, Jāni Reiniku, Normundu Mežvietu, Juri Savicki, visus vecos čekistus? Ko esi reāli izdarījis cilvēkiem, kuri cietuši šajā mafiozajā un korumpētajā valstī?

Atbildēt

Jesajas 50:1—11

02.11.2021. 19:40

”NEPAĻAUJIETIES uz lieliem kungiem, uz cilvēku bērniem, kas taču nevar palīdzēt! [..] Svētīgs tas, kuŗa palīgs ir Jēkaba Dievs, un kuŗa cerība balstās uz to Kungu, viņa Dievu, kas radījis debesis un zemi.” (Psalms 146:3—6.)

Atbildēt

Укол против свободы

02.11.2021. 19:34

https://youtu.be/bazXdO0VxY4

Atbildēt

Taisnība

02.11.2021. 18:53

»

nelej udeni

https://sputniknewslv.com/20211031/izber-atkritumus-pie-durvim-dzied-ka-pandemijas-nav-nmpd-vaditaja-sastopas-ar-agresiju-19017792.html


Pēdējā laikā daudz lasām mediķu pretenzijas uz

īpašu izdegšanu darbā;
atalgojuma palielināšanu;
īpašu attieksmi;
izteikt publikai nu jau preteklības. Šeit daži tādi raksti ir publicēti.

Tad nu saliksim mazliet pa plauktiem visu.

Medicīna nav izņēmums citu profesiju vidū, mediķi nav īpaša kasta un nav pelnījuši attieksmi kā pret dieviem.

Šobrīd slimnīcās mirst vien to pašu mediķu ielaisti pacienti. Neārstēti, krppli miesā, varbūt jau ilgu laiki. Tie ir tie paši pacienti, kas uzticējās zinātnei un cerēja, ka, par spīti viņu sūdīgajam dzīvesveidam desmitiem gadu garumā, farmācija un zinātne viņus izārstēs no diabēta, sirds vai asinsvadu kaitēm, kas iegūtas, rijot treknu un sāļu pārtiku. Farmācija un zinātne viņiem lika vilties. Nav farmācijas spēkā nopirkt cilvēkam otru mūžu.

Medicīna ir komercializēta, medicīnā ir piemirsts par kalpošanu augstākai idejai. Medicīnā ir daudz cilvēciņu, kas varbūt arī gribētu būt labi speciālisti, taču realitātē ir aizgājuši līdzi draudzenei uz iestājeksāmeniem kaut kur. Nodeva modes profesijai.

Kapos summāri guļ daudz mazāk līdzcilvēku kļūdu dēļ (avārijas, slepkavības utt.) kā mediku kļūdu dēļ. Bet varbūt arī labi, ka ķirurgs, kas aizmirst pacienta vēderā šķēres vai tamponus, netiks nekad uzskatīts par zinātnieku.

Tiem, kas sevi apliecina darbos un negaudo kā politiķe Cipule presē - visu cieņu. Es te bikstu nejauši medicinai pielīferējušos kadrus.

Es tikai sāku.

Atbildēt

Covid izplata vakcinātie

02.11.2021. 17:47

Tieši vakcinētie izplata Covid, jo nenēsā sejas makskas, braukā apkārt pa ārzemēm, tusējas visos iespējamos veidos. Jāapspiež vakcinētie, viņi nedrīkst iziet no mājas. Šo fenomenu ar vakcinēto nevērību pret pārējiem var novērot katru dienu par TV, kur nu vēl sadzīvē.

Atbildēt

Derdz

02.11.2021. 17:42

Tas ir tikai tagad, ka vakcinētie mazāk nonāk slimnīcā, pagaidiet mazliet, jo nāk tak vīrusa jaunie paveidi, kuri tikai ieskrienas, tāpēc jau vakcinētiem ir mazāk ierobežojumu un Vai patiešām viss zināms par cirkulējošo vīrusu cilvēku populācija un biosfērā, kuram ir astronomiskas proporcijas dabā un šķiet kaut kā tiek pamodināts, kurš nešķiro vakcinētos un nevakcinētos.

Atbildēt

patiesībā

02.11.2021. 17:40

viss ir vienkārši:

Kāda tauta - tāda valdība,

un, tieši tāpat,

kāda valdība - tāda tauta.

Ir sacīts: "Zvēri pie zvēriem, putni pie putniem, rāpuļi pie rāpuļiem. Neproti vai nevēlies rāpot un līst - mācies lidot! Savukārt, neproti vai negribi lidot - mācies vai proties rāpot un (pie/ie)līst..."

Atbildēt

Pavļuts ir slepkava, kas jātiešā kara tribunālā

02.11.2021. 17:36

Pavļuts ir nežēlīgs slepkava, kas jātiesā ar visu bardzību kara tribunālā un nebūtu brīnums, ja tiesas spriedums būtu pakārt. Viņa meli un pilnīga haosa radīšana veselības aizsardzibas struktūrās - tas viss novedis pie daudzu tūkstošu cilvēku nāvēm un ne tikai no Covid, bet arī no tādām kaitēm, kuras netiek āŗstētas dēļ šī haosa. Pavļuts ir brutāls, divkosīgs, melīgs slepkava, sava veida Antikrists, ļaunuma esence ar klaviespēles iemaņām. Arī daudzi esesieši mācēja spēlēt klavieres un pēc mūzikas baudījuma viņi šāva nost gūstekņus. Pavļuts ar Kariņu tieši atgādina šādu ainu. Ja nemāki, esi stulbs- ej prom, bet nē- es, Pavļuts, visu varu, es esmu Dievs, kas lemj, kuram mirt un kuram nē. Nedrīkst lielummānijas pāreņemtam šizofrēniķim un medicīniskam idiotam vadīt veselības ministriju pandēmijas laikā. Pietika jau ar Attīstībai /Par Viņķeli, tagad šī garīgo idiotu partijas runasvīrs klimperētājs pārspēj Viņķeli reizes desmit. Un ko dara noziedznieks Kariņš? To pašu - izliekas , ka kontrolē situāciju un pa to laiku ļauj cilvēknīdējam Pavļutam no Attīstībai/Par un citiem Attīstībai /Par deģenerātiem iznīcināt Latviju.

Atbildēt

sadists

02.11.2021. 17:26

Šādus sludinātājus ir jāliek katru nedēļu ēst no kopīga trauka ar kopīgu karoti zupu kopā ar covidinficētiem, ebolinficētiem, trakumsērgas inficetiem utt.

Atbildēt

nelej udeni

02.11.2021. 17:14

»

sondars?

Pērtiķis zooddārzā arī līdzīgi uzvedas


zoodarza sorositi ievel ,,latvijas prezidentu,, zatleru. Janim Sondoram ar zoodarzu nekadu sakaru nav.

Atbildēt

interesanti gan

02.11.2021. 17:12

»

Patiesais

Tos, kuri nevakcinējās, neapšaubāmi, ir jāapspiež. Jo šie draņķi ir epidēmijas izpltītāji un latviešu slepkavas, un kurš viņu aizstāv arī ir slepkava. Mans ieteikums: tos kuri nevakcinējas nosūtīt uz Krieviju, jo piespiedu vakcinācija tur netik pielietota. Lai dzīvo tur kur grib,- viens no variantiem...


Kas tad Latvijā dzīvos, kad Kariņš ar Pavļutu visus spriest nespējīgos garīgi slimos ar desmito poti būs aizsūtījuši uz citiem medību laukiem?
Ko variet ņemties, plānprātiņi, jums taču apsolīja, ka ja atdosieties vakcinatoriem, būsiet drošībā.

Atbildēt

Patiesais

02.11.2021. 16:46

Tos, kuri nevakcinējās, neapšaubāmi, ir jāapspiež. Jo šie draņķi ir epidēmijas izpltītāji un latviešu slepkavas, un kurš viņu aizstāv arī ir slepkava. Mans ieteikums: tos kuri nevakcinējas nosūtīt uz Krieviju, jo piespiedu vakcinācija tur netik pielietota. Lai dzīvo tur kur grib,- viens no variantiem- Sibīrijā, jo tur maz cilvēku. Raksts ir neparko- dumš.

Atbildēt

Cyril

02.11.2021. 16:38

»

Cyril

Pasaulē un tajā skaitā burvīgas dabas apveltītajā Latvijā ar antropoloģiki neadekvātu miljonu turpinās unikālā divkauja starp meliem un patiesību. “COVID-19” pandēmija nav iedomājama bez meliem un patiesības slēpšanas. Pandēmijas laikā ir melojuši visi – medicīnas darbinieki, zinātnieki, politiķi, garīdznieki...


Latvijā neviens nemelo. Visi (Perebeščikovs, Dumpis, Briģis, Danilāns, Rozentāle, Cipule, Ērglis u.c.) runā to, ko zina atbilstoši savai informētībai, zināšanām, prāta attīstības līmenim, sociālās atbildības līmenim. Atkārtoju, viņi nemelo. Melo tie, kuri zina patiesību. Latvijā dotie hominīdi patiesību nezina, nav spējīgi zināt, izprast, saskatīt patiesību. Viņi nemelo! Viņi prezentē savu šarlatānisko "viedokli" - viņu vienīgo bagātību!

Atbildēt

Lauku Pele

02.11.2021. 16:35

»

"vakcinācija" nav ar medicīnisku mērķi -

tas ir bioloģiskais ierocis, ko glogālie noziedznieki pielieto visā pasaulē ar uzpirkto valdību palīdzību! Tāpēc arī notiek "brīvprātīga" piespiedu duršana, lai cilvēki vairs nebūtu cilvēki un nekādi likumi uz viņiem neattiektos...


Oi, tajā Kartahenas protokolā 11. panta virsraksts šodienas kontekstā jau izskatās biedējoši: "Procedūra, kas attiecas uz dzīvajiem modificētajiem
organismiem, ko paredzēts tieši izmantot uzturā, lopbarībai vai pārstrādei". Vī!
Bet, ja nopietni, tad šādai ar likuma spēku (it kā) ievērojamai sabiedrības daļai uzspiesta eksperimentālo zāļu injicēšana tiešām var izrādīties tikai aizsākums jaunai "tradīcijai", kura izpaužas tādējādi, ka valdība (pagaidām valsts, vēlāk droši vien tā, kas visu pasauli paņems "zem spārna" - federālā vai kā viņu tur) nosaka to, ko kurā brīdī "katrim vienam" jāļauj darīt ar savu ķermeni. Piemēram, varētu panesties kampaņa, kur "sabiedrības labuma vārdā" jādodas uz mobilo operāciju punktu, lai ļautu izoperēt aknu, nieri vai kādu citu orgānu, teiksim, Vispasaules Iekšējo Orgānu bankas veidošanai vai kādu jaunu daudzsološu zāļu izstrādei lielajām farmācijas kompānijām. Tiem, kuri nepakļausies, atslēgs elektrību, internetu un telefonu (sākumā), un ja vēl neklausīs, tad vienkārši atņems visu: "Jums nekas nepiederēs, bet jūs būsiet laimīgi".

Atbildēt

deģenerātam

02.11.2021. 16:21

»

nevis kas bet kurs !

kurs aizliedza Latvija skaidras naudas lietosanu,kurs asv banka citadele pieprasa latviesiem obligata aptauja atbildet kur tie glaba savu naudu


Vai tev ir skaidra nauda? Neviens nav vainīgs, ka tu visu sociālās palīdzības pabalstu bankomātā izņēmi un atdevu krutkas tirgotājam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...