Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RP

21.10.2021. 15:19

»

Jānis

Šajā valdībā ir psihiski slimi cilvēki


Nē, viņi tikai izliekās par tādiem, lai tauta ''cepās'' par redzamajām nejēdzībām, lai to aizsegā piedalītos vakcīnražotāju biznesā.
Vēl joprojām nav atbildes- kādam mērķim laboratorijā radīja un palaida pasaulē covidu?

Atbildēt

Lauku Pele

21.10.2021. 12:24

»

Taisnība

Tas īpaši uzskatāms tapa brīdī, kad par ministru tika apstirpināts deģenerāts piders, puspiders pianists un vēlāk arī garīgi slima lezba


Briesmīgākais ir tas, ka šo slimiķu rokās ir reāla vara - "mērkaķi ar granātu" - un viņi to krampjaini turēs līdz pēdējam - ja vien...

Atbildēt

Arons

21.10.2021. 08:43

Pie mums līdzīgi kā ukrainā, tur pie varas tagad bijušie āksti no 95 kvartāla.

Atbildēt

skats

21.10.2021. 08:07

kārtējais murgs

Atbildēt

atis

21.10.2021. 07:33

Cilvēks nemāk sakarīgi izteikties. Milzīgi, gari penteri par jebkuru tematu. Beigās pats nesaprot, ar ko sācis.

Atbildēt

to zināšanai 20.10.2021. 20:00

20.10.2021. 23:28

prezidentu jāvēl tautai - un prezidents atlaidīs gan slikto latviešu valdību, gan nominēs saskaņieti veidot jaunu valdību; un jaunā valdība pārtrauks jūsu ciešanas.
__________________
Ļoti pareizi vārdi!

Atbildēt

nekā demagoģiska

20.10.2021. 21:36

»

Žulis

Tādi demagoģiski Jums tie konkrētie argumenti. Zariņš savā rakstā norāda uz juceklīgumu un haotismu valdības darbībā. Tā var darboties kāda tantiņa tirgū - vienu brīdi nopērkot kaut ko ātri un neapdomīgi, bet citā gadījumā gari domājot un tā arī nenopērkot vajadzīgo. Valdība ar savu analītiķu, ekspertu...


Ne jau valdība rīko iepirkumus.
Ko nozīmē ātri un neapdomīgi? Atgādināšu, ka laikā, kad tika pirktas maskas un respiratori galvenais jautājums bija vai tās vispār atvedīs. Tagad protams visādi zariņi var muldēt, ka bija labāki piedāvājumi utt. NEBIJA! Piedāvājumi varbūt arī bija, bet ne spēja piegādāt.
Par vakcīnām tieši tas pats, varēja laikā, kad nebija reģistrēta neviena vakcīna, pasūtīt visu, ko piedāvāja un tad pavasarī būtu tas, kas tagad - pilnas noliktavas ar vakcīnām, bet gribētāju daudz mazāk. Principā jau tagad kopumā nav iepirkts vairāk nekā bija pilnais sākotnējais piedāvājums.
Par veikaliem. Nu staigā cilvēki pa tiem apģērbu un citiem veikaliem, STAIGĀ. Pajautā kādai pārdevējai cik % veikalā ienākušo kaut ko nopērk, labi ja katrs 10.
Kas tad ir būtiskais? Zariņš uzrakstījis, kas konkrēti jādara? Kaut kad agrāk pateicis, kas konkrēti jādara? NĒ, tikai vienmēr kritizējis visus par iepriekš izdarīto un bārstījies ar stulbiem jautājumiem, gluži kā Lapsa.

Atbildēt

valdis

20.10.2021. 21:29

Kariņam jau vasaras karstumā bija stingri jānosaka kādi ierobežojumi būs uz 1 septembri,kad atsāksies mācību gads tiem kas nebūs vakcinējušies.Lavierēja līdz pēdejam mirklim kamēr jau mediķi saprata,ka drīz vien būs pilnīgs krahs un paši izziņoja ārkārtas stāvokli.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.10.2021. 21:00

Jūsmiņš ar ESMAIJU ievilkuši ir Žuli savā sektā - Svētā Aivara liecinieki - un tagad visi trīs sit galvu pret zemi savā baznīcā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.10.2021. 20:49

»

zināšanai

Ne traktorists Urbanovičs, ne pajolis Zariņš paši neraksta šos tekstus. Viņiem tekstu uzraksta cilvēki, kas saistīti ar Krievijas specdienestiem. 99% raksta ir pareizi un rakstītajam var piekrist, bet 1% satur slēptu "zombēšanu" - ja netiks nomainīta vara, tad turpināsiet ciest; prezidentu jāvēl tautai...


uz zināšanām
Diezgan tuvu esat patiesībai par tiem Krievijas specdienestiem un 99% - 1%;
Šo metodi plaši pielieto Kremļa specdienesti caur saviem ietekmes aģentiem.
Piemērs.
Pašlaik populāri Krievijas internettelpā ir tādi - Solovejs, Illarionovs..Ņevzorovs.
No sākuma liekās visīstākie Kremļa politikas un Putina ienaidnieki - atklāj Putina noziegumus, nebaidās runāt par oligarhu zādzībām, par noziegumiem pret tautu utt.
Tas viss ir domāts..lai viņi kļūtu savējie tautas vidū, lai viņiem noticētu.
Apmēram 95% viņi runā patiesību un to, kas vienkāršajai tautai patīk..
Un tad, pēc Kremļa vajadzības un pavēles iegrūž saviem klausītājiem 5% dezinformācijas un melus.
Pie tam, katrs ietekmes aģents ir domāts savai - citādai dezinformācijai.
Piemēram..Illarionovs, kas uzmeties par Ukrainas draugu..arī ienīst Putinu..ir pret Krimas un Donbasa okupāciju, liekās - savējais līdz kapa malai..
Bet tas 5% dezas ir šāds - sēt ukraiņos neticību ASV, teikt pēc Baidena un Putina sarunām Ženēvā, ka ASV un Baidens ir piekāpušies Putinam un nodevuši Ukrainu.
Ukraina ir astāta bez ASV aizsardzības..Putins tūlīt, tūlīt uzbruks..un vienīgā izeja ir piekāpties Krievijai, parakstot Minskas vienošanos uz Putina noteikumiem.
Par laimi, tas neizgāja cauri.
Šo metodi var pārlikt arī uz mūsu valsti..kur Kremļa aģenti rīkojās gluži tā pat.
Solovejam uzdevums ir cits...Solovejs strādā Patruševa( Kremļa spēka bloks) interesēs..un viņa mērķis - diskreditēt Putinu un nodrošināt Patruševa klanam mierīgu pastāvēšanu pēc Putina un varas saglabāšanu.
Tagad, kur vien paskaties Latvijā - visi vecie dinozauri, kas noveduši valsti sen pirms šīs koalīcijas ir strupceļā, māca, kā pareizi darīt un valsti pārvaldīt.
Pie Pučes, ak ārprāts, lielākie oligarhu pakalpiņi un Latvijas kaprači - Godmanis..kas ar mūsu naudu Parexa afēristus izglāba un vēl deva tiem nopelnīt...MILJARDU IEGRŪDA PAREXAM NĀSĪS.
Kalvītis - Krievijas ietekmes aģents - Latvijas Šrēders..par velti Putins tādos amatos neliks.
Un Kalvītis, šis mērglis un kroplais latvju koks, nemaz nekaunās no tā.
Un Kučinsksis, Šķēles un Lemberga sulainis.
"Specialisti"..bļin.
Visi vecie purni tagad pēkšņi atdzimst..uzliek jaunu smiņķi un būs tie, kas Latviju glābs.
Latviju viņi visi jau bija noveduši pie bezdibeņa malas sen pirms covida un šīs koalīcijas.
SC tagad pēkšņi pārmet valdībai, tik iedomājieties, ka, redz, tā nav pietiekami labi izglītojusi krieviski runājošos..
Vai tad pašiem SC politiķiem, ja jau redz, ka valdība pietiekoši nepropogandē starp krieviem vajadzību pēc potēšanos, nav pienākums rūpēties par sava elektorāta izglītošanu.
Krievu masu mediji, radiostacijas ir dafiga..uz priekšu, ja esat savas valsts patrioti un Jums rūp sava elektorāta veselība.
Bet nē..ka tik sliktāk..ugunsgrēks pilnā sparā iet, bet šie vēl ar benzīnkannām skraida apkārt un piešpricē lielākām liesmām.
Liekuļi un nelieši!

Atbildēt

Žulis

20.10.2021. 20:40

»

ESMAIJA

Neņemiet galvā! Es jau sen vairs neievēroju un nelasu tos komentētājus, kas nespēj uztvert rakstīto, bet pēc inerces metas virsū rakstītājam. Zariņā var ieklausīties, viņam galva ir īstajā vietā. Varbūt šis būtu neatbilstošs šodienas tēmai, bet es gaidu smalkāku analīzi no kāda gudra cilvēka par vairākām...


Piekrītu Jums. Ir pārāk daudz aizdomīgu faktu, pārāk daudz klaju melu un bezjēdzīgas (noziedzīgas) rīcības no tā sauktās valdības puses, lai to varētu saukt par valdību, kas ir šī vārda cienīga.

Atbildēt

Skaudības Dievs Skolnieciņš

20.10.2021. 20:37

Dienas anekdote.

Pašvaldības policija Līvānos aiztur narkotiku pārvadātājus. Policisti izmisuši narkokurjeram saka: ′′Kariņa kungam lūdzu vairs nepiegādāt!′′. Narkokurjers atsaka un viltīgi pasmaida: ′′Labi. Vieglāk par spļāvienu.′′ Tā arī narkokurjers laimīgi aizbrauca. Pēc brīža pašvaldības policisti atcerējās par Pavļuta kungu. Diemžēl bija jau par vēlu. 6 mēnešus ilgā mājsēde bija jau izsludināta.

Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Žulis

20.10.2021. 20:34

»

var arī konkrēti

Vienā raksta daļā Zariņš raksta, ka kaut kas esot iepirkts par ātru, par daudz un lielā steigā, bet citā jau žēlojas, ka kaut kas neesot iepirkts ātri un pilnā apjomā, kas rada ļoti lielas aizdomas, ka viņš tāpat brēktu, ja situācija abos gadījumos būtu pretēja...


Tādi demagoģiski Jums tie konkrētie argumenti. Zariņš savā rakstā norāda uz juceklīgumu un haotismu valdības darbībā. Tā var darboties kāda tantiņa tirgū - vienu brīdi nopērkot kaut ko ātri un neapdomīgi, bet citā gadījumā gari domājot un tā arī nenopērkot vajadzīgo. Valdība ar savu analītiķu, ekspertu, padomnieku un konsultantu baru tā rīkoties nedrīkst.
Tālāk par to apģērba pirkšanu. Nu nestaigā tie cilvēki katru dienu stundām pa veikaliem pērkot apģērbu! Rezultātā, lai arī uzkavēšanās tajā vaikalā aiznem vairāk laika, tomēr apmeklētāju skaits (blīvums) apģērba veikalos ir ievērojami mazāks kā pārtikas bodēs. Un šo apmeklētāju blīvumu gan pārtikas , gan apgērba veikalos var vēl vairāk samazināt, pagarinot veikalu darba laiku, nevis to samazinot vai pat slēdzot veikalus sestdienās un svētdienās.
Par tiem platības ierobežojumiem, es nespēju izsekot līdzi Jūsu domas lidojumam. Kāds tam sakaras ar pārģērbšanos veikala priekštelpā vai ierašanos uz kalniem ar slēpēm kājās? Tātad, jūs arī neatbalstiet tos muļķīgos platības ierobežojumus?
Skaidri redzams, ka Jūs maksimāli ignorējat būtisko šajā rakstā, bet izmisīgi cenšaties piekasīties nebūtiskiem sīkumiem. Skumji.

Atbildēt

krievs

20.10.2021. 20:27

»

ieviešu skaidrību

Ļevits un Knariņš pie varas ir Kremļa projekts, lai diskreditētu Latvijas valsti


Tad dosim varu latviešu nacionālistiem, kuri patrieks kremļa pakapliņus, kā arī saskaniešus uz Krieviju!

Atbildēt

ieviešu skaidrību

20.10.2021. 20:25

Ļevits un Knariņš pie varas ir Kremļa projekts, lai diskreditētu Latvijas valsti!

Atbildēt

zināšanai

20.10.2021. 20:00

»

ESMAIJA

Neņemiet galvā! Es jau sen vairs neievēroju un nelasu tos komentētājus, kas nespēj uztvert rakstīto, bet pēc inerces metas virsū rakstītājam. Zariņā var ieklausīties, viņam galva ir īstajā vietā. Varbūt šis būtu neatbilstošs šodienas tēmai, bet es gaidu smalkāku analīzi no kāda gudra cilvēka par vairākām...


Ne traktorists Urbanovičs, ne pajolis Zariņš paši neraksta šos tekstus. Viņiem tekstu uzraksta cilvēki, kas saistīti ar Krievijas specdienestiem. 99% raksta ir pareizi un rakstītajam var piekrist, bet 1% satur slēptu "zombēšanu" - ja netiks nomainīta vara, tad turpināsiet ciest; prezidentu jāvēl tautai - un prezidents atlaidīs gan slikto latviešu valdību, gan nominēs saskaņieti veidot jaunu valdību; un jaunā valdība pārtrauks jūsu ciešanas.

Atbildēt

ESMAIJA

20.10.2021. 19:36

»

Žulis

Beidziet taču te apriet Zariņu un "Saskaņu", diskutējiet par tekstu. Šis teksts neatspoguļo "Saskaņas" viedokli. "Saskaņa" barojas no aizlienētajiem miljardiem, tāpat kā visas Saeimā pārstāvētās partijas un tikai "modes pēc" reizēm patēlo rūpes par tautu. Ja Zariņš būtu īsts saskaņietis, viņš nekad ...


Neņemiet galvā! Es jau sen vairs neievēroju un nelasu tos komentētājus, kas nespēj uztvert rakstīto, bet pēc inerces metas virsū rakstītājam. Zariņā var ieklausīties, viņam galva ir īstajā vietā. Varbūt šis būtu neatbilstošs šodienas tēmai, bet es gaidu smalkāku analīzi no kāda gudra cilvēka par vairākām lietām. Piemēram - ir salīdzinājums - - Igaunijā inficēto ir vairāk, bet miruši gandrīz divreiz mazāk. Vai tā ir reāla situācija,kuru rada citas ārstēšanas metodes kas prasa smalkāku analīzi, vai arī Latvijā mirušo skaits no vīrusa ir mākslīgi uzpūsts. Kas tagad atklājas ar sertifikātu tirdzniecību, tā kādreiz tauta baumoja par vajadzīgo ierakstu mirānas apliecībā... Vēl ir klusums par iepirktajām dārgajām zālēm. Kad iepirka, teica, ka domātas smagi slimajiem... Un, ja pietrūks, tad pirkšot vēl. Tad kādēļ smagi slimie netiek glābti, bet joprojām tiek nosmacēti zem ventilatoriem?neskaidrību ir daudz - arī tas, ka viena daļa ir vakcinēti, viena daļa oficiāli izslimojuši, viena daļa izslimojusi ,, pa kluso",Ja paņem nost bērnu skaitu, tad imūni pret vīrusi ir lielākā daļa tad kādēļ vīrusam tas ir pie vienas vietas un viņš iet savu viļņveidīgo ceļu, neskatoties ne uz kādiem aizliegumiem, kuriem manuprāt nav nekāda seguma. No vīrusa var pasargāt svaigs gaiss, kustības un katra paša imunitāte! Tie aizliegumi ir vairāk kā muļķīgi. Sākot jau ar tām lupatām uz sejas Taču tās iepirktās un nederīgās tika pārdotas cilvēkiem... vai braukšana vienā mašīnā ne vairāk kā divi un no vienas mājsaimniecības... Tajā pašā laikā visos satiksmes līdzekļos notiek gluži otrādi... Un ne tas vien. Es varu secināt tikai vienu - pie varas ir kādas augstākas varas pakalpiņi, kas kļuvuši par noziedzniekiem pret savu tautu.

Atbildēt

Kolaborants

20.10.2021. 19:11

Ādamsons ziņoja Kremlim , ka *Saskaņa* tiks likvidēta! Nevaru sagaidīt!

Atbildēt

var arī konkrēti

20.10.2021. 18:13

»

Žulis

Beidziet taču te apriet Zariņu un "Saskaņu", diskutējiet par tekstu. Šis teksts neatspoguļo "Saskaņas" viedokli. "Saskaņa" barojas no aizlienētajiem miljardiem, tāpat kā visas Saeimā pārstāvētās partijas un tikai "modes pēc" reizēm patēlo rūpes par tautu. Ja Zariņš būtu īsts saskaņietis, viņš nekad ...


Vienā raksta daļā Zariņš raksta, ka kaut kas esot iepirkts par ātru, par daudz un lielā steigā, bet citā jau žēlojas, ka kaut kas neesot iepirkts ātri un pilnā apjomā, kas rada ļoti lielas aizdomas, ka viņš tāpat brēktu, ja situācija abos gadījumos būtu pretēja.
Tālāk tas pats. Vai kāds ir redzējis cilvēku, kas izstaigā 10 veikalus, stundām pēta plauktus, lai nopirktu šņabja pudeli? Nav redzējis? Bet cilvēku, kas to pašu dara, lai nopirktu bērnu vai nebērnu apģērbu? Protams, ka ir!
Platības pierobežojumi. Kāds ir redzējis pircēju, kurš pirms iepirkšanās pārģērbjas veikala priekštelpā vai kādu, kurš uz kalna ierodas ar slēpēm kājās?

Atbildēt

labvēlis

20.10.2021. 18:10

Un,tomēr!!!Vai ir kāds jurists,kurš izskaidrotu-Eiropas Padomes Ovjedo Konvencija pašlaik ir vai nav spēkā???

Atbildēt

Tad

20.10.2021. 17:54

»

Žulis

Beidziet taču te apriet Zariņu un "Saskaņu", diskutējiet par tekstu. Šis teksts neatspoguļo "Saskaņas" viedokli. "Saskaņa" barojas no aizlienētajiem miljardiem, tāpat kā visas Saeimā pārstāvētās partijas un tikai "modes pēc" reizēm patēlo rūpes par tautu. Ja Zariņš būtu īsts saskaņietis, viņš nekad ...


Viš dikti cīnījās ar OIK, tagad ar citu ko… puisis pelna reitingu ar to, kas uz doto brīdi “trendā”…
Kaut kā nav manīti pārdzīvojumi par elehtrības, gāzes sadārdzināšanos, par to aktivitātes sāksies tuvāk vēlēšanām, vai ne?

Atbildēt

Saskaņa ir noziedznieku partija

20.10.2021. 17:18

»

Žulis

Beidziet taču te apriet Zariņu un "Saskaņu", diskutējiet par tekstu. Šis teksts neatspoguļo "Saskaņas" viedokli. "Saskaņa" barojas no aizlienētajiem miljardiem, tāpat kā visas Saeimā pārstāvētās partijas un tikai "modes pēc" reizēm patēlo rūpes par tautu. Ja Zariņš būtu īsts saskaņietis, viņš nekad ...


Netirs! Lai gan Zariņš visu ir uzrakstījis pareizi, tomēr Zariņš ir prokremliskas un latviešiem nedraudzīgas partijas pārstāvis.
Izskatās, ka šodien zem "Žuļa" un "Skumjā Bruņinieka" nikiem raksta krievu cūkas, kas latviešos sēj domu, ka vienīgie, kuri mūs var izvest no krīzes - ir Saskaņa. Un cūkas grib, lai latvieši vēlēšanas boikotē. Savukārt krievi aktivizēsies un dosies uz Saeimas vēlēšanām.

Atbildēt

Taisnība

20.10.2021. 17:10

»

Jānis

Šajā valdībā ir psihiski slimi cilvēki


Tas īpaši uzskatāms tapa brīdī, kad par ministru tika apstirpināts deģenerāts piders, puspiders pianists un vēlāk arī garīgi slima lezba.
Pārējie savas psihiskās slimības slēpj, bet tās ar katru dienu kļūst acīmredzamākas.

Atbildēt

Žulis

20.10.2021. 17:06

Beidziet taču te apriet Zariņu un "Saskaņu", diskutējiet par tekstu. Šis teksts neatspoguļo "Saskaņas" viedokli. "Saskaņa" barojas no aizlienētajiem miljardiem, tāpat kā visas Saeimā pārstāvētās partijas un tikai "modes pēc" reizēm patēlo rūpes par tautu. Ja Zariņš būtu īsts saskaņietis, viņš nekad šādus rakstus nerakstītu. Jā, un ko tad viņš šeit tādu nepatiesu vai nepareizu ir uzrakstījis? Varbūt kāds no jums uzskata, ka tie valdības aizlienētie miljardi ir ļoti gudri un pareizi izlietioti? Varbūt kāds uzskata , ka tas ieviestais OIK ir devis mūsu valstij kaut kādu labumu? Nekautrējieties, oponējiet Zariņam ar skaitļiem un faktiem, nevis apsaukājiet un aplamājiet viņu!

Atbildēt

Smird pēc golodomora

20.10.2021. 16:19

Tautai nav nadas un, pat atlaidīs no darba, lai paliek vēl mazķa nauda un šis , atvainojos, kā mnezv';ers, aicina runāt par nevakcinēto ārtšēanu par maksu - kuam naudas nav. Pat pienam un maizei tiek atņemtai ienākimi - darbs.

Tas taču jau ož pēc genocīda , "GOLODOMORA!

Atbildēt

pareizi

20.10.2021. 16:07

SC ir ASV projekts! Atbalstot SC, tiek atbalstīta ASV un NATO agresija pasaulē!

Atbildēt

Nu

20.10.2021. 16:02

Rakstā ir kļūda - tur teikts, ka tautas gudriba vēsta - "no s…da sērkociņu neuztaisīsi".

Pareizi jābūt "no s*da pīrādziņu neizcepsi" vai "ar sērkociņu pakaļu neaizbāzīsi". Vai abi kopā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.10.2021. 15:40

SC bija iespēja skaisti izspēlēt savu partiju..
Pēc 20 gadīgas totālas, tā saucamo, latvisko partiju zagšanas un nesaimnieciskuma, SC varēja pierādīt visai valstij, ka mēs lūk tagad, nonākot pie varas Rīgā, parādīsim Jums latviešiem, kā pareizi un godīgi ir jāstrādā.
Visas kārtis bija rokā.
Uz zaglīgo iepriekšejo latviešu partiju fona te varēja mierīgi plūkt uzvarētāju laurus.
Un tad jau, pēc veiksmīgās Rīgas pārvaldes, būtu visas tiesības pretendēt uz valsts vadīšanu.
Tad SC varētu noticēt.
Bet tā vietā mēs noraudzījāmies, kā SC kļuva par zaglīgu, kašķīgu organizāciju, kuras paspārnē Rīgā notika viena afēra pēc otras..turklāt, ar to pašu elementu - naudas izšķērdēšanu un "nopļekarēšanu", ko tagad SC pārmet šai valdībai.
Atklāti sakot, SC tik mēģināja pietuvoties latvisko partiju zaglīguma līmenim..līdz Dienvidu tilta otkatu un korupcijas līmenim bija vēl ļoti tālu. Tā tomēr laikam ir nesasniedzama latiņa.
Bet centās Urbanoviča un Zariņa partija Nila Ušakova personā no sirds.
Pēc visas Ušakova un SC Rīgas izsaimniekošanas..tagad kaut ko pļāpāt Zariņam par godīgumu, taupību, izsaimniekošanu..neprofesionālismu - tas ir smieklīgi un nožēlojami.
Zariņa elektorāts zinās teikt vienu krievu parunu - "..čja bi korova mičala.."!
Bet varbūt SC un Ušakovam, kad viņi metās Rīgu izsaimniekot, bija citi mērķi?
Varbūt, mēģinot tā pat zagt, kā latvieši, Ivara Zariņa partija gribēja labāk un vieglāk integrēties latviešu sabiedrībā?
Kā labāk pietuvināties latviešiem..būt tuvāk tiem un saprotamākiem..nu, protams, jāsāk zagt, jādara tas , ko latviskās partijas darīja visus šos Neatkarības gadus.
Ja tā mēs skatāmies..tad SC mēģinājumu integrēties mūsu sabiedrībā caur zagšanu var saprast. Ta ir pat uzteicama.
Tagad letiņu partijas zinās, ka ar SC var sastrādāties!
Mūsu 3A oligarhi to ir sen jau sapratuši..
Kā vecos laikos, kad šovinists Pliners ar "nacionālo patriotu" Dobeli( tautā sauktu par Duri Jobeli) Saeimas tribīnē viens otru lamāja, bet pēc tam bufetē dzēra tuvbrālības un taisīja rebes.
Ziniet, kas ir ideoloģiski vistuvāk Ivara Zariņa partijai CS..?
Es varu atbildēt - Dzintara nacionāļi!
Man Latgalē ir pazīstama viena ietekmīga un bagāta ģimene, kura visa ir pilnīgi prokrieviska..
Viņi skatās Solovjovu..Putins viņiem elks ir, es pat nebrīnītos, ja pie sienas viņu mājā būtu Putina ģīmetne.
Bet vai ziniet, kādas partijas šī ģimenīte pārstāv - viens laulātais draugs SC, bet otrs ir aktīvs NA atbalstītājs un kvēls propogandētājs.
Tāda, lūk, ir SC patiesā seja!

Atbildēt

cerēsim

20.10.2021. 15:04

Balstoties uz tādiem cilvēkiem kā Zariņš, Latvijai vēl pastāv iespējas izkļūt no pašreizējās katastrofas!

Atbildēt

Par C19 infekcijas izplatību ir vainīgi vakcinētie

20.10.2021. 14:33

“Jaunais lokdauns Latvijā no 2021. gada 21. oktobra ar pastāvošo neatlaidīgo “pūļa vakcināciju” atvieglos jaunu un agresīvāku kovid celmu rašanos. Ja vien var ticēt, ka tos neizplata tieši ar pašu vakcinācijas procesu. Jo neviens nespēj izkontrolēt katras vakcīnu ampulas saturu, ko saņem “lētticīgo pūlis”, katram lētticīgajam, vakcinētam, ar savu parakstu spliecinot savu atbildību par sekām savai un “pūļa veselībai”.

Atbildēt

Nesatraucieties, Zariņa kungs!

20.10.2021. 14:21

Nesatraucieties! Ģeniāli ieplānotais uzbrukums civilizācijai ar to nebeigsies! PVO Latvijas biroja eksperti nepārtraukti konsultē K. Kariņu un konsultēs nākošo MK valdības vadītāju, un Veselības ministrijas ekspertus!

Jauns.lv, 2021..gada 20. oktobrī, šodien.

"Zaļā caurlaide" ar trešo devu
Izraēla ir ierobežojusi piekļuvi savai tā sauktajai "Zaļajai caurlaidei", nosakot, ka iekštelpu telpās var iekļūt tikai tie, kuri ir saņēmuši trešo revakcinācijas devu pret Covid-19 vai arī nesen atveseļojušies no vīrusa.
Jaunie kritēriji nozīmē, ka gandrīz divi miljoni iedzīvotāju zaudēs piekļuvi veikaliem, restorāniem un sporta zālēm, kā arī liela mēroga pasākumiem. Izraēla ir pirmā valsts, kas derīgam sertifikātam pieprasa trešo devu.

ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegādāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam.

PVO mācības Kazaņā kā Eirāzijas “ANO Lokālo un reģioālo pašvadību kongresa” izmēģinājumu centrā no 10. līdz 15. oktobrim tika izmēģinātas PVO standartizētās pārvietojamās bioloģiskās laboratorijas karantīnas nometņu izveidošanai un apkalpošanai, lai karantīnas uzturēšanas vajadzībām būtu, kur evakuēt un pārvietot kovidinficētos ģimenes locekļus, bērnus nošķirot no ģimenēm. PVO pārvietojamo bioloģisko laboratoriju standartizācija un sertifikācija arī ES ir tikai sākuma stadijā.

Tā iezīmējas ideālā globālistu plāna aprises ar bioloģoģisko ieroci - covid sars-2 celmu izplatīšanu un vakcīnām liekā cilvēkkapitāla likvidācijai.

Ar obligāto vakcināciju un revakcināciju drīzumā pieprasot “pūļa antivielu līmeni” un “zaļo sertifikātu”, notiek uzbrukumi covid vīrusam, kurš kļūst aizvien agresīvāks. Varbūt pat, ka paralēli apzināti un mērķtiecīgi tiek papildus izplatīti jauni covid celmi, lai uzturētu “covid histēriju un propagandu”... Vakcinētie ar pieprasīto antivielu līmeni radīs aizvien agresīvākus covid celmus un mirs tie, kuru dabiskās imunitātes spējas būs sen nomāktas un kuri pašu vainas dēļ nepaspēja vai nespēja savā ķermenī uzturēt antivielu līmeni.

Ir jāsaprot, ka vakcinētie jau ir norakstīti kā nederīgs lētticīgo cilvēkkapitāls jaunai cionistu “gudro” globālajai finansu sistēmai.

Savukārt nevakcinētie saskarē ar jaunām covid mutācijām attīstīs savas imunitātes aizsargspējas.

No mediķu asociāciju iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem” apzināti veicina agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai.

Par šo nākošo 2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa “militārā huntas” prasību -“nodrošināt pūļa antivielu līmeni” noteikti politiķis K. Kariņš ir jau PVO informēts, bet pagaidām klusē. 13. Saeima pagaidām vēl nav apstiprinājusi grozījumus Militārā dienesta likumā E. Levita militārās huntas “speciālo operāciju” veikšanai ar militāristu šaujamieroču pielietošanu miera laia apstākļos. Bet tas, kā obligātās vakcinācijas prasība, ir tikai laika jautājums.

Pretējā gadījumā, kā vēlas mediķu asociācija, tiktu ierobežota arī “sertificēto - vakcinēto” atļautā brīvā pārvietošanās, lai ierobežotu covid sars-2 vīrusa celmu bīstamāku un agresīvāku mutāciju veidošanos.

Jaunais lokdauns no 2021. gada 21. oktobra ar pastāvošo neatlaidīgo “pūļa vakcināciju” atvieglos jaunu un agresīvāku kovid celmu rašanos. Ja vien var ticēt, ka tos neizplata tieši ar pašu vakcinācijas procesu. Jo neviens nespēj izkontrolēt katras vakcīnu ampulas saturu, ko saņem “lētticīgo pūlis”.

Atbildēt

Tas galvas

20.10.2021. 14:01

Atkal atgādina man laiku kad biju slims ar COV19.
Vai nevar kaut-ko svaigāko?

Atbildēt

uiol;

20.10.2021. 14:00

ceru ka jenoti un tiem lidzigie izstradajumu tiks tiesati ar muza ieslodzijumu.

Atbildēt

Zariņ!

20.10.2021. 13:45

»

Mjā..

Zariņ, nemuldiet, Šveiks neko tād nav teicis


Tavs laiks ir pienācis!
Uz priekšu, par mūsējiem!

Atbildēt

Latvija ir ļoti attīstīta valsts! Ko gaužaties?

20.10.2021. 13:42

»

No “ANOJaunās pasaules kārtības” mājaslapas. Tukojums. Par Latviju.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities...


Latvija ir attīstīta valsts ar attīstītu ekonomiku ar augstiem ienākumiem; ieņem ļoti augstu vietu cilvēka attīstības indeksā. Tā sniedz labus rezultātus pilsonisko brīvību, preses brīvības, interneta brīvības, demokrātiskas pārvaldības, dzīves līmeņa un mierīguma mērījumos.

Atbildēt

Man patika šis, pie visa minēts E. Levits un K. Kariņš

20.10.2021. 13:40

»

No “ANOJaunās pasaules kārtības” mājaslapas. Tukojums. Par Latviju.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities...


Latvija ir Eiropas Savienības, Eirozonas, NATO, Eiropas Padomes, Apvienoto Nāciju Organizācijas, Baltijas jūras valstu padomes, Starptautiskā Valūtas fonda, Ziemeļvalstu un Baltijas astoņnieka, Ziemeļvalstu investīciju bankas, Ekonomikas organizācijas dalībvalsts, tai ir sadarbība un attīstība ar Eiropas Drošības un sadarbības organizāciju un Pasaules tirdzniecības organizāciju.

Atbildēt

No “ANOJaunās pasaules kārtības” mājaslapas. Tukojums. Par Latviju.

20.10.2021. 13:37

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_Authorities


Kongress un plāni

Priorities of the Congress 2021–2026 Edit


Priorities of the Congress 2021–2026


The Congress will focus on the contribution of local and regional authorities to the UN Sustainable Development Goals by promoting:
* Resilient societies: effective responses to public health crisis;
* Democratic societies: quality of representative democracy and citizen participation;
* Cohesive societies: reducing inequalities;
* Sustainable societies: environmental issues and climate action;
* Digital societies: digitalisation and artificial intelligence in the local context.
Dialogue with governments Edit
As part of its monitoring of regional democracy in Europe, the Congress maintains a regular dialogue with member states of the Council of Europe. The Committee of Ministers, which includes the 47 Foreign Ministers of these states, the Conference of Ministers responsible for local and regional authorities, as well as its Steering Committees – are the main partners in this regard. Several times a year the President and the Secretary General of the Congress provide the Representatives of the member states in the Committee of Ministers with a record of its activities and hold an exchange of views. The Congress also has direct contacts and exchanges with national governments, in particular, on the occasion of official visits in the member states, during the plenary sessions, or during follow-up or post-monitoring visits in the country itself. More information on dialogue with governments can be found here.
Structur

This article is about the Republic of Latvia. For other uses, see Latvia (disambiguation).
"Lettonia" redirects here. For the Latvian student corporation, see Lettonia (corporation).

Latvia (/ˈlɑːtviə/ or /ˈlætviə/ (

listen); Latvian: Latvija [ˈlatvija]; Latgalian: Latveja; Livonian: Leţmō), officially known as the Republic of Latvia[15] (Latvian: Latvijas Republika, Latgalian: Latvejas Republika, Livonian: Leţmō Vabāmō), is a country in the Baltic region of Northern Europe. It is one of the Baltic states; and is bordered by Estonia to the north, Lithuania to the south, Russia to the east, Belarus to the southeast, and shares a maritime border with Sweden to the west. Latvia covers an area of 64,589 km2 (24,938 sq mi), with a population of 1.9 million. The country has a temperate seasonal climate.[16] Its capital and largest city is Riga. Latvians belong to the ethno-linguistic group of the Balts; and speak Latvian, one of the only two surviving Baltic languages. Russians are a prominent minority in the country, at almost a quarter of the population.
Republic of Latvia
* Latvijas Republika  (Latvian)
* Latvejas Republika  (Latgalian)
* Leţmō Vabāmō  (Livonian)

Flag
Coat of arms
Anthem: 
Dievs, svētī Latviju!
(English: "God Bless Latvia!")


Location of Latvia (dark green)
– in Europe (green & dark grey)
– in the European Union (green)  –  [Legend]
Capital
and largest city
Riga
56°57′N 24°6′E
Official languages
Latviana
Ethnic groups (2019[1])
* 62.5% Latvians
* 24.7% Russians
* 3.2% Belarusians
* 2.2% Ukrainians
* 1.9% Poles
* 1.1% Lithuanians
* 0.2% Roma
* 0.2% Jews
* 3.6% Others /
* Unspecified
Religion (2011)[2]
* 80.0% Christianity
* —34.3% Lutheranism
* —25.1% Catholicism
* —16.9% Orthodoxy
* —3.7% Other Christian
* 18.3% No religion
* 1.7% Others
Demonym(s)
Latvian
Government
Unitary parliamentary constitutional republic

• President
Egils Levits
• Prime Minister
Krišjānis Kariņš
• Speaker of the Saeima
Ināra Mūrniece
Legislature
Saeima
Independence from Germany and the Soviet Union

• Declared[3]
18 November 1918
• Recognised
26 January 1921
• Constitution adopted
7 November 1922
• Restored after Soviet occupation[4]
21 August 1991
• Joined the EU
1 May 2004
Area
• Total
64,589 km2 (24,938 sq mi) (122nd)
• Water (%)
2.09 (as of 2015)[5]
Population
• 2020 estimate
1,907,675[6] (147th)
• 2011 census
2,070,371[7]
• Density
29.6/km2 (76.7/sq mi) (147th)
GDP (PPP)
2021 estimate
• Total
$63.539 billion[8]
• Per capita
$33,393[8]
GDP (nominal)
2021 estimate
• Total
$37.720 billion[8]
• Per capita
$19,824[8]
Gini (2019)

 35.2[9]
medium
HDI (2019)

 0.866[10]
very high · 37th
Currency
Euro (€) (EUR)
Time zone
UTC+2 (EET)
• Summer (DST)
UTC+3 (EEST)
Driving side
right
Calling code
+371
ISO 3166 code
LV
Internet TLD
.lvc
* Latvian is the sole official language.[11][12] Livonian is considered an indigenous language and has special legal status.[13] Latgalian written language and Latvian Sign Language also have special legal status.[14]
* Latvia is de jure continuous with its declaration of 18 November 1918.
* The .eu domain is also used, as it is shared with other European Union member states.
After centuries of German, Swedish, Polish-Lithuanian and Russian rule, which was mainly executed by the Baltic German aristocracy, the Republic of Latvia was established on 18 November 1918 when it broke away from the German Empire and declared independence in the aftermath of World War I.[3] However, by the 1930s the country became increasingly autocratic after the coup in 1934 establishing an authoritarian regime under Kārlis Ulmanis.[17] The country's de facto independence was interrupted at the outset of World War II, beginning with Latvia's forcible incorporation into the Soviet Union, followed by the invasion and occupation by Nazi Germany in 1941, and the re-occupation by the Soviets in 1944 to form the Latvian SSR for the next 45 years. The peaceful Singing Revolution started in 1987, and ended with the restoring of de facto independence on 21 August 1991.[18] Since then, Latvia has been a democratic unitary parliamentary republic.
Latvia is a developed country, with a high-income advanced economy; ranking very high in the Human Development Index. It performs favorably in measurements of civil liberties, press freedom, internet freedom, democratic governance, living standards, and peacefulness. Latvia is a member of the European Union, Eurozone, NATO, the Council of Europe, the United Nations, the Council of the Baltic Sea States, the International Monetary Fund, the Nordic-Baltic Eight, the Nordic Investment Bank, the Organisation for Economic Co-operation and Development, the Organization for Security and Co-operation in Europe, and the World Trade Organization.No “ANOJaunās pasaules kārtības” mājaslapas. Tukojums. Par Latviju.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Congress_of_Local_and_Regional_AuthoritiesPēc gadsimtiem ilgas vācu, zviedru, poļu-lietuviešu un krievu varas, ko galvenokārt izpildīja baltvācu aristokrātija, Latvijas Republika tika izveidota 1918. gada 18. novembrī, kad tā atdalījās no Vācijas impērijas un pasludināja neatkarību. Pirmais karš. [3] Tomēr līdz pagājušā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem valsts kļuva arvien autokrātiskāka pēc valsts apvērsuma 1934. gadā, izveidojot autoritāru režīmu Kārļa Ulmaņa vadībā. [17] Valsts de facto neatkarība tika pārtraukta Otrā pasaules kara sākumā, sākot ar Latvijas piespiedu inkorporāciju Padomju Savienībā, kam sekoja nacistiskās Vācijas iebrukums un okupācija 1941. gadā, un padomju atkārtotā okupācija 1944. gadā un Latvijas PSR turpmākos 45 gadus. Mierīgā dziedošā revolūcija sākās 1987. gadā un beidzās ar faktiskās neatkarības atjaunošanu 1991. gada 21. augustā. [18] Kopš tā laika Latvija ir demokrātiska vienota parlamentāra republika.

Latvija ir attīstīta valsts ar attīstītu ekonomiku ar augstiem ienākumiem; ieņem ļoti augstu vietu cilvēka attīstības indeksā. Tā sniedz labus rezultātus pilsonisko brīvību, preses brīvības, interneta brīvības, demokrātiskas pārvaldības, dzīves līmeņa un mierīguma mērījumos.

Latvija ir Eiropas Savienības, Eirozonas, NATO, Eiropas Padomes, Apvienoto Nāciju Organizācijas, Baltijas jūras valstu padomes, Starptautiskā Valūtas fonda, Ziemeļvalstu un Baltijas astoņnieka, Ziemeļvalstu investīciju bankas, Ekonomikas organizācijas dalībvalsts tai ir sadarbība un attīstība ar Eiropas Drošības un sadarbības organizāciju un Pasaules tirdzniecības organizāciju.

Atbildēt

Cik nesamērīgi divkosīgs raksts!

20.10.2021. 13:32

Raksta autors Ivars Zariņš, kurš tik ļoti norūpējies par veselības aprūpes budžetu un cilvēku šķirošanu, ir viens no tiem deputātiem, kuri nobalsoja par cilvēku škirošanu veselības aprūpē un 40 miljonu nozagšanu no valsts budžeta krievžīdu cionistiem!

Atbildēt

Mnja

20.10.2021. 13:27

Parasti ar interesi lasu Zariņa rakstu, šoreiz gan tāds ūdensgabals pasprucis

Atbildēt

fakts

20.10.2021. 13:03

»

Jānis

Bet visvairāk mulsina LV iedzīvotāji, kas šo visu cirku neredz. Jautājums: Vai tad LV nav drošības iestādes prokuratūra vai kaut kurš varētu beidzot šīs noziedzīgās rīcības apturēt un iesēdināt šos idiotus, kuri visu ver ciet un nerisina pašu galveno problēmu - slimnieku ārstēšanu...


Viss balstās uz bailēm.Mazākās žurkas baidās no lielajām žurkām,un tā līdz pat sētniekam un maximas kasierei.Arī Ivars Zariņš baidās tikt atrauts no siles,tāpēc arī nestāsta visu patiesību.

Atbildēt

Mjā..

20.10.2021. 12:53

Zariņ, nemuldiet, Šveiks neko tād nav teicis.

Atbildēt

Jānis

20.10.2021. 12:42

Šajā valdībā ir psihiski slimi cilvēki.

Atbildēt

Jānis

20.10.2021. 12:41

Bet visvairāk mulsina LV iedzīvotāji, kas šo visu cirku neredz. Jautājums: Vai tad LV nav drošības iestādes prokuratūra vai kaut kurš varētu beidzot šīs noziedzīgās rīcības apturēt un iesēdināt šos idiotus, kuri visu ver ciet un nerisina pašu galveno problēmu - slimnieku ārstēšanu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...