Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Likums

07.07.2023. 11:43

Latvijā neviena lielā uzņēmuma privatizācija, sadalīšana vi "laišana brīvajā tirgū" nav nesusi zemākas cenas! Lai gan visos gadījumos tieši šis arguments bija pirmais, kas rakstīts uz lozungiem! Vai kāds par to atbildēs?

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam klimaksa pļutkai ŽH

06.07.2023. 19:20

»

Atkal tas defektīvais Durka

pamperos šķidro ielaida


Kas ir pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH klimaksa pļutka bidla?

Patoloģisks idiots. Īstenībā tukša vieta. Tipisks pietiek.skapja plānprātiņš un demences invalīds, bezjēgas pļūtīzers ŽH. Viņš sevi pierādījis kā neārstējami slimu ar progresējošu šizofrēniju diletantu, vecu un uz visu glupo galvu slimu izbijušo milici, pašreizējo speckantoru savervētu ietekmes aģentu, provokatoru un stukaču.

Šim demences pārkropļotajam plānprātiņam, ŽH klimaksa pļutkai, nav ko teikt, kas varētu iepriecināt sevi un citus, izņemot derdzīgu lamāšanos un necilvēcīgi trulu naidu pret normāliem cilvēkiem. Bet, nē, turpina murgot un ražot savas bezjēgas pļutkas! Pašslavinās un pašreklamējas kā demences nomocīts plānprātiņš ŽH klimaksa pļutka, izdzimums ar netradicionālu slimi perversu orientāciju.

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds klimaksa pļutka ŽH 💩💩💩💩

06.07.2023. 19:17

»

Defektīvai čangals Dirka

papmerus pielaidis ar marasmu


Kāda tev transekzuālā orjentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.💩💩☦💩

Atbildēt

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas ŽH lustrācija:

06.07.2023. 19:16

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas ŽH lustrācija:

"Essu sarakstījis daudz kā man pašam liekās skaistu dzeijoļu, kas bija prasti debīli plaģiāti, un tamdēļ nekad netika publicēti ne periodikā ne dzeijas kopkrājumos. Kad piekritu sadarboties ar VDK, mani tomēr nesāka publicēt, par ko esu šokā visu savu nožēlojamo riebīgo dzīvi. Un kas no tā man par labumu? Nekas. Tukšs vēders, plika pakaļa un cauras pastalas. Un neārstējama plānprātība, komplektā ar demences invalīda kroplību.

Dzeija un māksla ir tikai ezotērika un “psiholoģiskā cilpa”, kurā pakaras autors pats, ja neapstājas “savā radošajā procesā”, ko uztveru nopietni. Tieši tā tas notika ar mani, kad biju dzeijnieks un arī tad kad jau biju čekas aģents stukačs un provakators. Dzeijai un mākszlai jābūt nenopietnai un bez pretenzijām, tad tā ir patiesa. Bet man sanāk tikai šķidras klimaksa pļutkas nekad nemainītos pamperos. Tāpēc ka esu savā diletantismā bijis un palicis patoloģisks kretīns un debils latvijāņu sugas biogaļas atkritumu izdzimtenis.

Mani toreiz mēģināja ar šantāžu savervēt VDK nodaļa no KGB, lai ziņotu par H86 vienu no trijnieka, ar ko biju tuvos draugos. Neatteicos un uzreiz parakstījos, ka piekrītu. Mani brīdināja par sekām, bet tomēr piekritu būt par čekas stukaču un provokatoru. Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka mani nekad nav uztraukusi tēma par čekas aģentu uzskaites kartītēm, uz kurām esot viltoti paraksti. Jo mans paraksts uz manas čekas aģenta stukača un provokatora kartītes ir īsts, manējais paraksts. Mani šī čekas tēma interesē, jo neviens sevi tik labi nepazīst, kā es pats, savervētais čekas stukačš un provakātors.

Skaitījos pie “radošās inteliģences” īsu brīdi, mani pat dažreiz publicēja palīgskolas sienasavīzē “Komjaunatnes prožektors”, bet vienraiz pat namu pārvaldes santehniķu brigādes sienasavīzē “Krāniņš un WC pods”. Kad pieteicos sadarbībai ar VDK kā aģents ziņotājs, pārstāju to darīt. Drošuma dienestu savervēts stukačš un provokators, čekas ietekmes aģents un noderīgais idiots - tā bija un vēl tagat ir visa mana dzīve. Nekā cita man nau un neko citu man arī nevajak."

Atbildēt

`electromaxxx

06.07.2023. 18:54

»

Pirātu partija

Interesanti, a nevarētu visi vienlaicīgi katru pusstundu čakarēt šos nodokļu uzlicējus...


šo būtu jādara regulāri, tā kā jebkurš drošinātājs (sevišķi ja C grupa) iztur arī īslaicīgas pārslodzes (slow blow) tad ideālā variantā 20min ietvaeos sakāpina patērinu līdz iepriekš notestētam maksimumam ko iztur sistēma pirms automātsldža nostrādāšanas un tad visi sinhroni parubī visu.... sviltu tiem morālajiem kropļiem ne tikai apakšstacijas bet pat spēkstacijas, bonusā vēl paraustīt to slodzīti turpu šurpu ar padsmit sekunžu intervālu tā teikt dabeidzot viņu infrastruktūru.

varbūt kad katru dienu degs HESā ģeneratori un pārējais daudzmiljonu aprīkojums tie morālie kropļi beidzot sāks rimties ar savu neizmērojamo naudaskāri.
laigan patiesībā visu tio kantoru vadību ar visu valdību ieskaitot būtu ar kājām pa priekšu jāiznes laigan viduslaiku metodes apvienotas ar modernās medecīnas metodēm būtu piemērotākas pie tam vērstas prēt visiem to šeptmaņu radiniekiem...

bet tā jau utopija... latvietis internetā izgāzīs dusmas< bet pēc 5 min ar prieku samaksās tos uzpūstos rēķinus un kā tai anekdotē: šņabis dārgāks palika< ko tagad darīsim... mazāk ēdīsiet teica sencis... un tā tas arī būs jo latvietis jau gadu desmitiem paklausīgi un ar baudu ļauj kāpt sev uz galvas visiem kam vien nav slinkums to darīt

Atbildēt

vice

06.07.2023. 18:25

»

wow

Tipiski mūsu valsts pārvaldei: paaugstinām, pieprasām, utt, bet nav ne izjejas datu, ne kompetentas datu analīzes. Ir tikai politiska brēkāšana, lobēšana un caursišana


Pilnīgi pretēji:

beneficiāri ļoti labi zin kādu peļņu gūst (gan Latvijas Gazprom, gan SPRK u.t.t.)!!!

Cita lieta, ka Latvijas pilsoņiem un iedzīvotājiem šis iegribas nepamatoti jāapmaksā!!!

Atbildēt

Defektīvai čangals Dirka

06.07.2023. 17:54

»

Atkal tas defektīvais Durka

pamperos šķidro ielaida


papmerus pielaidis ar marasmu.

Atbildēt

Žīdenes I. Mūrnieces (NA)

06.07.2023. 17:53

Pārtikas iepirkumu cenas par 300 milj. Kkādam jāsedz, ļautiņi!

Un to izdabū no katra no mums ar maldināšanu un viltu! Turklāt 400 milj augļu procentos vien ik gadu par Kariņa huntas aizņēmumiem 2 mljardi ik gadu.

Atbildēt

wow

06.07.2023. 16:32

Tipiski mūsu valsts pārvaldei: paaugstinām, pieprasām, utt, bet nav ne izjejas datu, ne kompetentas datu analīzes. Ir tikai politiska brēkāšana, lobēšana un caursišana

Atbildēt

Aga

06.07.2023. 15:23

Ļaunā Latvijas gāze mums šoziem piegādās gāzi par 0,062 EUR /kWh, bet labsirdīgais Sadales tīkls tikai par 1kwh transportēšanu prasa ap 10 centiem , pat nerēķinot paša kWh cenu ir saprotams , ka esam saskārušies ar nākamo afēru!

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds klimaksa pļutka ŽH 💩💩💩💩

06.07.2023. 14:22

»

Caurejas smārds

čangaļa Indullis Durka murgu palagā


Ļoti talantīgs un ģeniāls komentārs! Man tikai ģeniāli talantīgas pļutkas izdodas! Jo neko citu nekad nemācēju un nespēju, tikai pļutkoju kā plānprātiņš. Cenšos cik varu! Tad nomainu piepļūtītos pamperus un turpinu spiest savas pļutkas, atkal cenšos cik varu! Un tā katru dienu. 👍👍👍👍💪☦💩💩

Es, plānprātiņš ŽH, tik skapī ierau no plastmasnieka un iesten te!
Aumež darbinu savu talantīgo pļutku ventilatooru!:)😂☦💩💩

Atbildēt

vice

06.07.2023. 13:11

Un Ķirsis kopējā "biznesā":

AS “Latvijas Gāze” apgrozījums 2022. gadā palielinājies līdz 702,6 milj. EUR, kas ir par 32,5% vairāk nekā gadu iepriekš. Lursoft pieejamais gada pārskats rāda, ka līdz ar apgrozījumu augusi arī uzņēmuma peļņa, kas pērn sasniegusi 25,82 milj. EUR pēc nodokļu nomaksas.

Kariņlupata & SPRK darbībā!!!

Atbildēt

Хм

06.07.2023. 12:07

»

vice

Un GALVENAIS...


29. pants. Regulatora darbības finansēšana

(1) Regulatora darbību finansē no ieņēmumiem, kas gūti, iekasējot valsts nodevu par sabiedrisko pakalpojumu regulēšanu (turpmāk — valsts nodeva) un iekasējot maksājumus par regulatora sniegtajiem pakalpojumiem, kuri noteikti citos normatīvajos aktos.

Это было круто придумано!

Atbildēt

vice

06.07.2023. 10:44

Un GALVENAIS:

31. pants. Valsts nodevas likme un maksāšanas kārtība

(1) Valsts nodevas gada likme ir 0,2 procenti no komersanta sniegto sabiedrisko pakalpojumu neto apgrozījuma aizpagājušā kalendāra gadā, bet ne mazāka kā 200 euro kalendāra gadā.;

29. pants. Regulatora darbības finansēšana

(1) Regulatora darbību finansē no ieņēmumiem, kas gūti, iekasējot valsts nodevu par sabiedrisko pakalpojumu regulēšanu (turpmāk — valsts nodeva) un iekasējot maksājumus par regulatora sniegtajiem pakalpojumiem, kuri noteikti citos normatīvajos aktos.

(2) Regulatora sniegto pakalpojumu maksas apmēru un maksāšanas kārtību nosaka citos normatīvajos aktos, ņemot vērā regulatora administratīvās izmaksas un attiecīgā pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamos izdevumus.

Atbildēt

vice

06.07.2023. 10:40

9.pants. Regulatora funkcijas

(1) Regulators pilda šādas funkcijas:

1) aizstāv lietotāju intereses un veicina sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju attīstību;

2) nosaka tarifu vai tarifu augšējās robežas aprēķināšanas un noteikšanas metodiku, kā arī tarifu vai tarifu augšējās robežas piemērošanas kārtību, ja nozares speciālie likumi neparedz citus tarifu noteikšanas principus;

Atbildēt

vice

06.07.2023. 10:39

Secīgi 7.pants:

(3) Regulatora lēmējinstitūcija ir padome. Padome regulatora vārdā pieņem lēmumus un izdod administratīvos aktus, kas ir saistoši konkrētiem sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un lietotājiem. Padome nolikumā nosaka regulatora amatpersonas tiesības pieņemt lēmumu regulatora vārdā un šīs amatpersonas kompetences apjomu.

Atbildēt

kapitālisma paraugstāsts

06.07.2023. 09:52

Džini indekss sasniegs jaunus augstumus! Prozit kungi! Par bagaatu Latviju....

Atbildēt

vice

06.07.2023. 09:49

Tikai atgādinājums:

TTF birža; gāzes cenas (mazliet noapaļoju, bet 06.07.):

2022.g. 130 (ar vēlāku 350 augusta beigās),

2023.g. 35 naudiņas (par identisku vienību)!!!

Kādēļ, lai arī 2023.g. Latvijā nepaaugstinātu tarifus?

Apmaksā īpašnieks - Latvijas pilsoņi!!!

Īpaša tēma, kad pēdējo 20 gadu laikā (kopš 2002.g.) SPRK ir SAMAZINĀJIS tarifus?

Atbildēt

Elektriķis

06.07.2023. 09:37

Kamēr tauta nesākks argumentēt ar ķieģeļiem treknumā, neatsaucamības apziņā, un alkatībā slīkstošajos Saeimas, Ministru kabineta un prezidenta “tautas kalpu” logos, nekas nemainīsies…

Atbildēt

ha-ha

06.07.2023. 09:05

Tarifi un citi cenu pieaugumi ir tālu no pensiju pieaugumiem un katastrofāli pazemina lielas tautas daļas jau tā traģisko Eiropas izjūtu un ir diametrāli pretēji nacionālajām interesēm,par ko bļaustās dažādi 4.maija privatizātori ar čekistu un okupantpartijas aktīvistu pagatni un miljonu vai daudztūkstošu kontiem,kuri liecina par teicamu Kremļa ietekmes aģentūras darbību.

Atbildēt

Redziet

06.07.2023. 08:33

Mēs visi samaksājam par to elektrību kuru pārdod Krievijai lētāk par pašizmaksu. Tāpēc jo mazāk patērē katrs Latvijas iedzīvotājs jo lielāka maksa par elektrību. Varēs vairāk atdot Krievijai un mēs par to samaksāsim.

Atbildēt

Afēristu kantori pelna

06.07.2023. 07:47

Oik turpina uzvaras gājienu

Atbildēt

KAD BEIDZOT

06.07.2023. 07:30

KAD BEIDZOT VALSTI VADĪS GODĪGI UN KORUPCIJAS SHĒMĀS NEIESAISTĪTI CILVĒKI, kuri tiesās šādus "pārdales tīklu" kretīnus un korupcionārus ? Nav absolūti nekāda pamata celt tarifus, kā tikai dažādu kretīnu alkatība. Laiks iet ar dakšām un izskaust tos mafiju.

Atbildēt

Jaunas cenas klubiņā " Pie Induļa"

06.07.2023. 07:02

Ieejas biļete par 1x (reizi) -5 euro ,bez pvn. Atrakcijas (Bargā kundze un citas)- 3 euro. Būsiet mīļi gaidīti Dohļos!

Atbildēt

fakts

06.07.2023. 06:09

Autors primitīvi melo!
Paskatoties Sadales tīkla kalkulatorā skaidri redzams, ka sadales un pārvades tarifs pieaugs no 8 līdz 13 eiro.

Atbildēt

Oki

06.07.2023. 05:58

Viss ir vienkārši - pamatojums ir kārtējais oik un nodeva t.s. zaļajai kustībai, caur kuru tiks finansēti ķīniešu akumulatori. Un kāds ģēnijs ( ne jau ST )izdomājis shēmu, kā to izdarīt par tautas naudu. No kurienes tiks izrakts litijs?

Atbildēt

Caurejas smārds

06.07.2023. 03:52

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


čangaļa Indullis Durka murgu palagā.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

05.07.2023. 23:53

»

lauķis

Tarifi ir ļoti pamatoti jo aitas tos akceptē


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Kad vadzis ir pilns – tas lūst, neizbēgami."

-------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs valsts kārtējo “saeimas vēlēšanu” FARSAM atbilstošas “pirmsvēlēšanu diskusijas” ietvaros sarīkotā “improvizēta zināšanu pārbaudē par ekonomikas jautājumiem” esot “atklājies”, ka neviens no šīs valsts “vadošo” sešu politekonomisko interešu grupējumu (jeb tā dēvēto “partiju” ) “ekonomikas lietpratējiem” nezina, cik šīs valsts iedzīvotājiem (mājsaimniecībai) ir jāmaksā par elektroenerģiju, jo - pat pēc saspringtas piepūles šie “vadošie politiķi” neesot varējuši “atcerēties” vai uzminēt, par kādu cenu 100% valsts īpašumā esošais monopoluzņēmums V AS “latvenergo” pārdod elektroenerģiju – 1 kilovatu ( 1 kw ) – “ierindas patērētājiem”...
-----

Voldiņa paģiru murgs ( par "LATVENERGO" ).
( Iz “Ontūna M.© aŗChīva”, ANNO ~ 01. 2004. )

Uz 'pohām' Voldiņš zōfā 'pampa',
Šo apspīd MONOPOLA lampa,
Vēl - arī 'bādrūmē' un ķēķī,
Kvēl spuldzes blāvas, retā strēķī...

Par strāvu Voldiņš maksā 'pulka',
Kad 'attārpots' - pat lētā bulka,
Vairs nesanāk par sīko 'many',
Kas atliek, 'nopiķojot špani'!

Maļ M.U.Ļ.Ķ.U Zemei naudu HES'i,
Un maksā ciet, kaut nabags esi,
Vai biznesmenis, turīgs krietni,
Vai datorists, kurš dīda "cietni".

Tu vari būt kaut priekšnieks "augsts",
Vai "simtlatnieks", vai miesta švauksts ~
Par strāvu 'bleķosi' kā mīļais:
Ir aumež 'sālīts' gaišums zvīļais!

Bet "Latvenergo" - berzē rokas:
Feins “pizness” 'sugas biedriem' sokas ~
Kā SILES MONOPOLAM "valstī",
Kam “jumtu” piesedz varas balsti:

Par grasi iepirkt kilovatu,
Par desmit - 'noandelēt' “vaukšķiem” ~
Drīz, “baurus” 'drāžot', prasīs latu,
Tie, kam trūkst ķešās vietas 'taukšķiem'?!

Ja "valstij" 'bleķo' & neceļ brēku ~
Šai nevajag pat dižu spēku,
Lai 'noslauktu' no “pūļa” naudu,
Ko SILES lopiem rīt, ar baudu:

Šiem “valsts” -- kā "drošinātājs" priekšā:
Kas pretī murkšķ, tam 'iedod iekšā(s)',
Un - štrunts, ka Jevropā tā glupa ~
Ka tik ļauj 'slaukt no budžetpupa'!

Ko 'pakāš' "Stras(du)būra(s) tiesā" ~
Lai pieber SILĒ Tauta liesā,
Un, plus - vēl samaksā, ar "prieku",
"valsts" MONOPOLIEM kādu "nieku"!...
...
Šo, protams, Voldiņš murgo miegā,
Kad 'pohas' izguļ gaismā liegā,
Kas blāvi spīd no lampām dažām ~
No "valsts" un "Latvenergo" važām...

-------

Oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Murgs

05.07.2023. 22:49

Visa lieta grozās ap ST un AST apgrozījuma kritumu, jo sāka lietot efektīvākas iekārtas, lietot saules bateriju enerģiju. Tā kā AST un ST ir peļnas centri-kapitālsabiedrības, tad peļņas uzturēšanu risina ar tarifu palielināšanu. Tas būtu saprotami, ja vien valsts nebūtu aicinājusi un atbalstījusi siltumsūkņu iegādi, saules paneļu iegādi un vispār pāreju uz elektroenerģiju, kur tagad viss iegādātais tiek aplikts ar nesamērīgu nodokli(tarifu), bet ja nevar maksāt, tad šīs iekārtas kļūst par ļoti dārgiem atkritumiem.

Atbildēt

Pirātu partija

05.07.2023. 22:16

Interesanti, a nevarētu visi vienlaicīgi katru pusstundu čakarēt šos nodokļu uzlicējus.
Ja atļauta tāda jauda, tad norunātā stundā visi izmanto to pa maksimumu, un katrā pusstundā izslēdz pilnīgi visus pateriņus.
Cik "veiksmes stastam" nodegs apakšstacijas un cik ilgā laikā tie nāks pie prāta?
Ja nepalīdzēs, procedūra būs jāatkārto ik pēc dienas.

Atbildēt

Protests

05.07.2023. 21:13

Ķad vajadzēja protestēt pret Covid 19 potēm, visi tā saucamie tautas interešu pārstāvji leca vai no biksēm laukā. Kāpēc tagad pie Latvenergo vai Sadales tīkla ofisa nestāv un neprotestē Lato Lapsa, Ainārs Šlesers un Latvija pirmā vietā, Aldis Gobzems ar Rododendru vai Rūdolfs Brēmanis ar Jaunlatviešiem, Rosļikovs ar savu kompāniju.

Atbildēt

gunars

05.07.2023. 19:36

Viss ir daudz vienkarsak. Rakstu var nelasit, jo to saprast var tikai specialists. Jo vairak uzstadis saules panelus, jo vairak cilveki taupis, jo vel izsmalcinati tiks skaidrots par cenas celsanas nepieciesamibu. Latvijas valdiba ir mafiozs veidojums un savu pelnu no elektroenergijas razosanas ta vala nelaidis. Kur ir palicis OIK? Tas nekur nav pazudis. Mes turpinam tiem aferistiem maksat!! Un ja notiktu tads brinums, ka kads izgudrotu ko tadu, ka varetu iegut elektribu ar kadu loti vienkarsu metodi, vinam tulit uzliktu nodokli, ko vins nespetu nekad nomaksat, bet visticamak vienkarsi nosistu.

Atbildēt

Pēdējais miljons

05.07.2023. 19:06


Klasiska bandītu shēma. Vari netērēt nemaz ,bet bandītiem tāpat peļņa miljonos.

Kad kriev-latvijas gāze salika skaitītājus un cilvēki sāka būtiski taupīt gāzi,
kritās peļņa... tad ieviesa abonentmaksu un milzu peļņa atpakaļ.

Prom no valsts ienaidniekiem.
Saules ğeneratori-akumulatori ,kas nemaz vairs nav tik utopiski.
Privātmājā ,dzīvoklī ( ja nav siltumsūknis ) ar mūsdienu taupīgajām elektroierīcēm diennakts
griezumā elektrība vajadzīga pavisam nedaudz.

Tikai viena paśa Latvenergo peļņa 2022.gadā 183 miljoni !!!
(un tas vēl pie viņu izvirtīgā dzīvesveida)
Iekšējie parvades-sadales zudumi ir jākompensē no pašu saražotā un nevis no feik biržas iepirktā.
( biržā cena ir zināma dienakti uz priekšu ! ,savādi gan )

Oik miljardi bija jāiegulda saules-vēja ğeneratoros un nevis bandītu kabatās ,
kuri kā izrādās nekādu pienesumu un drošību nedod ,tad mēs pat pelnītu ar elektrības eksportu.
Ekanomika netiktu grauta ,Liepājas metalurgs aizvērās dēļ oik utt.
Mums ir ideāli apstākļi pa dienu saule vēji pa nakti hesi ,
turklāt ja saules elektrības par daudz ūdeni var pumpēt atpakaļ un uzkrāt rezerves.

Šobrīd tie nedaudzie un nelielie saules ğeneratori ,kas atrodas uz atsevišķu privātmāju jumtiem
,jau saražo 15% no visa Latvijas Patěriņa !!!!!!!

Atbildēt

Q

05.07.2023. 18:24

Faktiski valsts uzlikusi jaunu nodokli , jo Latvenergo ir valsts īpašums no kura tā saņem dividendes!

Atbildēt

vot

05.07.2023. 18:16

Tas ir OIK 2.
Mafiozā valsts dzer cilvēku darba svbiedrus

Atbildēt

vice

05.07.2023. 18:00

Ļoti vienkārši - NEKĀDA LOĢISKA PAMATOJUMA PIEAUGUMAM.

Dīkdieņi (EM (Indriksone/Valantis &Co) slikti pārvaldījuši - parastā shēma vērsties pie īpašnieka (Latvijas pilsoņiem), lai PĒRK dārgāk.

Plus parazītiskā SPRK palielina SAVAS algas (budžetu)!!!

Atbildēt

lauķis

05.07.2023. 17:59

Tarifi ir ļoti pamatoti jo aitas tos akceptē.

Atbildēt

No boļševiku 4 kapeikām līdz rēķinu palagiem ar neparedzamām sekām.

05.07.2023. 17:37

Kāpēc gan rēķinu "neuzzīmēt" vismaz uz 8 lapām, tad varētu iekasēt vēl liekus 90 miljonus un pabarot vēl lielāku parazītu draudzi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi