Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Felikss

29.11.2022. 15:02

»

skatītājs

Bērtules grimases,sejas šķobīšana ,pārspīlētā agresivitāte nav profesionalitātes pazìmes.Par viņas šņācošo runu te jau kāds ir izteicies


Bērtules šņākšana vēl ir sīkums pret nenormālo roku mētāšanu! Pasaka "labvakar"un rokas pa gaisu! tad seko nesakarīga diriģēšana ar atkārtošanos- katra uz savu pusi,tad kopā,tad uz augšu un atkal viss no gala! Un tam visam nav nekāda sakara ar runājamo tekstu! Izskatās,ka tas cilvēks vienkārši ir slims ar nerviem un nevar savaldīt rokas! Kurš viņu ielika tik nopietnā raidījumā???

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

31.12.2020. 22:59

Novēlu visiem maniem tautiešiem laimīgu un panākumiem bagātu baltā, metāliskā Vērša gadu! Atstāsim savas nelaimes un bēdas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim sev līdzi negatīvās enerģijas bagāžu. Būsim optimisti. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Baltais, metāliskais Vērsis ir 2021. gada saimnieks. Iedegsim uz svētku galda skaistā bļodiņā baltu svecīti par godu Vērsim! Lai Vērša gads top svētīgs katram no mums! Lai zvaigznes mūs svētī!!!
Pasakainu jauno gadu vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #2021 #01.01.2021. #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #brīvība

Atbildēt

perkamajam prostitutem

30.12.2020. 14:21

kurs nav sorosits ,soli uz prieksu !

Atbildēt

Anete Šlitke no Mozaīkas

29.12.2020. 14:47

»

Anete Šlitke

Normund, Tu esi mudaks


vot ģimenes grupņiks!

Atbildēt

rolis

29.12.2020. 11:40

»

Vai tad

Šlitke arī ir pediņš


Elmārs Švēde

Atbildēt

nutikam

29.12.2020. 10:20

»

Nu tik

Nē dirs, Tu pediņ


esmu tradicionālo vērtību piekritējs, bet ne kiršteina un NA bandītu grupņika, kuru viņš apkalpo

Atbildēt

Vai tad

29.12.2020. 07:35

»

Temīda

Demagogs


Šlitke arī ir pediņš?

Atbildēt

Uno

29.12.2020. 01:04

Kiršteina traumētā žokļa izruna nav Saeimas politiķa cienīga. NA deputāta fiziskais defekts acīmredzami ietekmē viņa smadzeņu darbību. Tik nevīžīga deputāta attieksme pret sevi ir necieņas izrādīšana pret vēlētāju.

Atbildēt

skatītājs

28.12.2020. 22:39

Bērtules grimases,sejas šķobīšana ,pārspīlētā agresivitāte nav profesionalitātes pazìmes.Par viņas šņācošo runu te jau kāds ir izteicies.

Atbildēt

ui,

28.12.2020. 21:36

»

nu, nu...

Tu laikam esi galīgi aptaurēts: "Tieši tāpēc Satversemes tiesa mums ir tik nepieciešama...


kaut vai, lai sunim piešķir to pabalstu, ja tas par to bērnu rūpējas

Atbildēt

Anete Šlitke

28.12.2020. 16:30

Normund, Tu esi mudaks.

Atbildēt

finansu gads beidzies,rietumu dermokratiskas vertibas svin ziemsvetkus

28.12.2020. 15:27

un ka par brinumu ari,,protesta demonstracijas,, Baltkrievija 27 decembra svetdiena nenotiek !

Atbildēt

Kasiņš

28.12.2020. 15:14

»

rolis

Esi pediņš uzbrūkot Kiršteinam


Nu, daudz biežāk par pediņiem visskaļāk bļauj tieši latentie pediņi, tā ka, ļoti iespējams, tu es viens no viņiem, necienītais...

Atbildēt

latvijasžurnālisc

28.12.2020. 15:09

Cik profesionāls vai angažēc ir saška kiršteins?

Atbildēt

Kout

28.12.2020. 14:57

Ko tur daud bakstīties, laiks pārskatīt sieviešu tiesības piedalīties vēlēšanās.

Atbildēt

rolis

28.12.2020. 13:15

»

pietiek lasošais TV vērotājs

Nu tā roku vicinātāja taču uzdod priekšā uzrakstītus jautājumus,vai tad nav skaidrs?Samulsināt,iedzīt stūri-tas lai paliek Domburam


Tāpēc jau Domburu aizvāca no TV1,sāka uzdot pārāk tiešus un vajadzīgus jautājumus.Atpakaļ domburu TV1,ļoti sakarīgs un tiešs.

Atbildēt

Puriņa

28.12.2020. 13:12

Puriņa ir tikai vāja, korupcijas štellēs apdedzinājusies pensijas vecuma sieviete, kurai kaut kā jāpelna naudiņa. Astoņdesmito gadu beigās , deviņdesmito sākumā viņai bija drosme līst visādās nepatikšanās ar patriotisma garu, tagad tas ir izčibējis, palicis vien izdzīvošanas gars, kas ir pērkams. Un tas ir gan redzams, gan piedodams, lai taču nopēr kādu zeķubiksi. Vienkārši - kā visus tagadējos mēdijus bez sirdsapziņas, kauna un goda- skatoties un klausoties ir daudz pašam jāfiltrē.
Piedosim Puriņai viņas sievišķīgās un pensijas vecuma kaislības - ir tomēr palicis atmiņā viņas leģendārais pārbīlis TV tiešŗaidē, kad iebruka omonieši.

Atbildēt

Satversmes tiesas tiesneši jāarestē!

28.12.2020. 13:01

Satversmes tiesas tiesneši ir jāarestē un jātiesā par valsts nodevību, bet Satversmes tiesa jāizformē un jālikvidē, kā drauds pašai Satversmei. Labi, ka atsevišķi NA politiķi to saprot, kamēr pārējie deputāti, kuru tiesības Satversmes tiesa taisās apcirpt pretēji Satversmei un suverēnas valsts interesēm, ir vai nu politiski pašnāvnieki vai beztabildīgi
īstermiņa pašlabuma guvēji un noziedznieki. Visus Saeimas deputātus, kas aktīvi neiestāsies par Satversmes tiesas likvidēšanu, ir jāuzskata par valsts nodevējiem un jātiesā par noziedzīgu bezdarbību.

Atbildēt

Ašerādens piemīztās bikses

28.12.2020. 12:53

Kad kaut kur publikā parādās Ašerādens, vienmēr viņam līdzi velkas nemagātu, iestāvējušos urīnā apakšbikšu smaka. Tā viņš smird vēl no Dienas prihvatizācijas laikiem. Bailīgais, raudulīgais un blēdīgais suns zina, ko ēdis un kas viņu baro, tāpēc izsakās tikai tā un tik daudz, lai viņam neatgādinātu viņa paša noziegumus ar izkrāpto nodokļu naudu Duni sāgā un Dienas prihvatizācijā.
Ģeogrāfs-fotogrāfs, kas ieticis ministra amatā - tas vien liecina par kopējo korupciju Vienotībā un starp partijām, kas izpaužas arī amatu sadalē.

Atbildēt

Kas ir Anete Bērtule

28.12.2020. 12:44

Anete Bērtule ir neidecvusies žurnāliste, kurai mēdiju platforma kalpo tikai sevas pašapliecināšanās kāres remdēšanai un , protams, peļnas gūšanai. Ir divi būtiski aspekti, kas to apstiprina: nepieklājīgais, vulgārais komunikācijas stils intervijās un jautājumu virspusējs, angažēts risināšanas (pareizāk - nerisināšanas) veids. Šī bakaaure, kas varbūt kādreiz jaunībā deva cerības kā jaunā žurnāliste, ir ieslīgusi pašapmierinātības un visatļautības purvā, kurā tāpat skaidri redzama angažētības, pērkamības vai arī stulbuma āža kājas. Viņas komunikācijas stils nav uzbrūkošs, lai atklātu kādu nepatīkamu intervējamajam šķautni, bet tiešām vulgārs, ar lielimmānijas piedevu un jau iepriekš noteikts ar viņas pašas vai kāda ietekmes spēka noteiktu attieksmi. Vulgaritāte un angažētība no vienas puses un aprobežots prātiņš, stulbums no otras - tāda ir Anetes "žurnālistika". Toties iedoma, ka viņa caur TV būs soģe un patiesības taurētāja ir izteikti vispār dominējoša. Bet TV1 - "sabiedriskais mnēdijs" caur to vadītājiem vispār ir politiski angažēts, kalpo oligarhiem un korumpantiem. Ziņu dienests, piemēram, pieder Burovam jau daudzus, daudzus gadus, ko varam redzēt viņa neskaitāmajās intervijās šajā kanālā - ir viņš vajadzīgs sižetos vai nav.
Anete Bērtule ir sliktākais žurnālistikas paraugs, bet labākais pasūtījuma žurnālistikas paraugs.
Žurnālists ar 40 gadu stāžu

Atbildēt

ST uzspļāva likumam par referenduma ierosināšanuas cilvēku skaita palielināšanu

28.12.2020. 12:36

»

nu, nu...

Tu laikam esi galīgi aptaurēts: "Tieši tāpēc Satversemes tiesa mums ir tik nepieciešama...


un likumam par iedzīvotāju ietekmi uz likumgrozījumiem. Divreiz uzspļāva faktam, ka abi likumgrozījumi ir nesamērīgi pref Satversmes 2. pantu - vara pieder tautai. Tagad faktiski aiz matiem tie tiesneši no ST ēkas izvelkami, izņērbjami kaili un dzenami pa Rīgas ielām.

Atbildēt

zemviduvējības

28.12.2020. 12:10

ja šodien ir sviestmaize, par rītdienu nedomā. CILVEKI domā par bērnu nākotni, šie kā cūkas aizgaldā....

Atbildēt

nu, nu...

28.12.2020. 11:06

»

lasītājs

Tā ir vienkārši KATASTROFA, kāda mums šobrīd ir 13.Saeima! Zemāk krist vairs nav kur. Tāpēc mums tik daudz neleģitīmu likuma normu pieņemtas šīs Saeimas laikā. Tieši tāpēc Satversmes tiesa mums ir tik nepieciešama! Tieši tāpēc Tieslietu padomes izveidošana ir tik nepieciešama...


Tu laikam esi galīgi aptaurēts: "Tieši tāpēc Satversemes tiesa mums ir tik nepieciešama!"
Kāpēc? Vai tu vari nosaukt kaut vienu "neleģitīmu" likumu normu, ko ST būtu atcēlusi pa šiem gadiem? Pati ST ar savu nostāju par tēva pabalsta piešķiršanu bērna mātes gultas partnerei ir pārkāpusi Satversmi! Prettautisku, parazītisku siles lopu kompānija, nevis ST!

Atbildēt

lasītājs

28.12.2020. 10:39

Tā ir vienkārši KATASTROFA, kāda mums šobrīd ir 13.Saeima! Zemāk krist vairs nav kur. Tāpēc mums tik daudz neleģitīmu likuma normu pieņemtas šīs Saeimas laikā. Tieši tāpēc Satversmes tiesa mums ir tik nepieciešama! Tieši tāpēc Tieslietu padomes izveidošana ir tik nepieciešama!

Atbildēt

ha

28.12.2020. 07:35

»

Feiss

Aprobežotības kalngals ar marazma pārņemta veča smadzenēm


tas tacu ,tautpartejietis partiju blandona Kirsteins,etikja vecis...ko no vina nemt

Atbildēt

Varis

28.12.2020. 06:33

Kad pasaule nostāsies uz kājām, visi no LTV1 tiks tiesāti.

Atbildēt

Feiss

28.12.2020. 04:07

Aprobežotības kalngals ar marazma pārņemta veča smadzenēm!

Atbildēt

neesat muļķi!

28.12.2020. 02:01

Vai nodokļu maksātāji ilgi samierināsies ar tādiem figurantiem Saeimā kā Kiršteins, Riekstiņš, Kols, Pucens, Šnore, Tavars, Vitenbergs, Blumbergs, Rancāns, Kazinovskis?

Atbildēt

Jautrītis

28.12.2020. 01:51

»

Normunds Šlitke

Kiršteina kungs atkal neizmantoja unikālo iespēju paklusēt. Ad hominem apvainojumi žurnālistei, kura savu darbu, pretēji pašam A.Kiršteinam, dara aizvien nevainojamāk, ir naivi un populistiski. Tāpat kā viss pārējais raksts...


Normund! Mazāk muldēsi - resnāks būsi. Esmu bijis pietiekoši pieaudzis jau K.Ulmaņa laikā, zinu, kā un kas tajā laikā bija. Ir kauns, Normund, par taviem rakstu darbiem.
Cūkas kopā neesam ganījuši ar tevi, bet pat tām diezin vai nenāktu prātā aizmukt, vai kādam kuilim papluinīt tev bikses, tieši to cūcisko komentu dēļ.
Bet Kiršteins malacis, pareizi raksta.

Atbildēt

logopēds

28.12.2020. 00:58

Dažai labai tv žurnālistei derētu gan ar steigu iziet logopēda nodarbības vispirms, Jo dikcija ir jākoriğē. Un ausìm nebaudāmā "ś" burta izcili un uzsvērti greizā izruna griež pa ausīm pamatīgi.

Atbildēt

pensionāre

28.12.2020. 00:01

»

Tik tiešām

Šis eksemplārs ir "labi sagatavots" demagiģijai, uz ko sevišķa prāta un gudrības nevajag...


Vai nebūtu laiks Lapsam par šo subjektu uzrakstīt grāmatu?

Atbildēt

Tik tiešām

27.12.2020. 23:20

»

Žulis

Tiem, kas grib pilnveidot savas prasmes demagoģijas mākslā, iesaku lasīt šī Normunda Šlitkes komentārus. Šeit prasmīgi tiek izmantots viss demagoģijas arsenāls – birku piekāršana, faktu sagrozīšana, svētulīgi nepamatoti slavinājumi, aplami apgalvojumi, kas tiek pasniegti kā patiesības visaugstākajā ...


Šis eksemplārs ir "labi sagatavots" demagiģijai, uz ko sevišķa prāta un gudrības nevajag.

Pajautājiem piespiedu nomas zemes upuriem, kuri jums paskaidros, kas ir ši "produkts", kā viņš baida tautu, pensionārus ar saviem zemes zem mājām plantācijām, ko ir sapircis - vai pus Rīgas un lielās ka 100 Augstākās tiesas Senāta spriedumi pret neizglītoties senioriem esot viņa labā, Senāts atbalstot viņu.

Viņam kauna nav?

Atbildēt

asistents

27.12.2020. 23:19

Paldies Kiršteinam par teikto!Necerētais komentētāju uztraukums, liecina,ka sabiedrības saprašana par jautājumu, ir ļoti vāja! Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai cilvēki kā padomijas laikā, atplestām mutēm neklausītos, žurnālistu pasakās? Lieki ir atzīmēt pēdējo vājo intelekta līmeni! Jautājums: kāpēc pie mums nepastāv alternatīvi masu mediji, ar dažādiem uzskatiem? Kam tas ir izdevīgi?

Atbildēt

Tiesu eksperts

27.12.2020. 23:12

Aleksandrs Kirsteins ir izteicies ļoti profesionāli, ne sliktāk kā vislabākais jurists. Pie viņa teiktā nav nekāda pamata kasīties tādiem neprofesionāliem juristiem, kāds , manā skatījumā, ir Normunmds.
Redzi, cik gudrs šis Normuns - deputātam iesaka paklusēt, tas ir, cenšas aizvērt muti.

Tas ir ārkārtējs gadījums šim degradētajam advokātam?

Atbildēt

ferma

27.12.2020. 23:06

nu kāds gan tur angaz''ejums tādām viduvējībām aprobežotībā un esot drošībā nomalē? Te nekāds angazējums nav vajazdīgs- pieteik pamest soctīklos kādu pīli.... un kūtiņā uzreiz nemiers visi kladzina

Atbildēt

4. maija valsts finanšu korporācija labi apzinās,

27.12.2020. 22:53

»

“Sabiedrisko Satversmes sargu” aktivitāšu atspoguļojumus

medijos pasniedz neobjektīvi, bloķē un dzēš youtube platformā, aktīvi strādājot VDD. Vara pamatoti baidās no sociālajiem nemieriem, jo varas izraisītie aizliegumi nodarboties ar uzņēmējdarbību, bieži ļaunprātīgi un nepamatoti, mērķtiecīgi un apzināti, rada pamatu sociāliem nemieriem. Protestētāji pārsvarā...


ka atsevišķas personas kontrolēt un terorizēt ir tās spēkos, bet kontrolēt sociālos nemierus nav izpējams vispār, jo pie katras personas policistu un izsekotāju, novērotāju, ziņotāju nepieliksi, ja protestētāju skaits tuvojas tūkstošos. Un tas brīdis ir pavisam tuvu. Ar IT tehnoloģiju algoritmu iespējas ir ierobežotas, ja protestētāji uzsāk lietot maskas, lai viņus, nevar viegli identificēt.

Atbildēt

“Sabiedrisko Satversmes sargu” aktivitāšu atspoguļojumus

27.12.2020. 22:47

»

Ko atainos angažētie mediji L?

Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana...


medijos pasniedz neobjektīvi, bloķē un dzēš youtube platformā, aktīvi strādājot VDD. Vara pamatoti baidās no sociālajiem nemieriem, jo varas izraisītie aizliegumi nodarboties ar uzņēmējdarbību, bieži ļaunprātīgi un nepamatoti, mērķtiecīgi un apzināti, rada pamatu sociāliem nemieriem. Protestētāji pārsvarā ir tie, kas paliek bez iztikas līdzekļiem, bet atrast darbu ārzemēs liedz cilvēktiesību ierobežojumi brīvi pārvietoties starp valstīm.

Apspiežot sociālis nemierus, slēpjot patieso sociālo nemieru līmeni valsts angažētos medijos, valsts nenovēršami veicina to izplatību.

Atbildēt

Ko atainos angažētie mediji L?

27.12.2020. 22:25

Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


64.-65. lpp
1.3.2. Sociālie nemieri
Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību. Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu:
Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu. Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.
Labi pirms pandēmijas pārņemšanas pasaulē sociālie nemieri ir pieauguši visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19. Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdību vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret spēkavīriem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja ziemas guļas stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus slēgt cietumu, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku. Pēc pandēmijas laikmetā
bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojami, aizvainoti, slimi un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ...

Atbildēt

!

27.12.2020. 21:56

»

Par kuru Latvijas vēsturi tu, anon, runā? Oficiālo un urrāpatriotisko vai reālo? Vēstures grāmatas raksta uzvarētāji, tāpēc neko nezinām par reālo vēsturi - ne bermontiādē, ne ulmaņlaikos, nedz arī 1990. gada 4. maija (1991. gada 21. augusta) notikumos. Savukārt Satversmes 89.-116. pantam nav nekāda...


Pret tevi noteikti nežēlīga! Ja pats sāki nojaust, ka neko nezini.
Ne, kas ir tavi vecāki, ne kur dzimis un kāds ir tavs īstais vārds, uzvārds, dzimtene.
To nezinot, tu nevari būt domājoš cilvēks. Tava attīstība ir degradēta un tuvojas primātam, kas vēl māk rakstīt, bet vairs nesaprot kāpēc.

Atbildēt

Atbilde ir virsrakstā - pārfrāzējot:

27.12.2020. 21:14

Latvijas Televīzijas žurnālisti ir profesionāli angažēti!

Atbildēt

Vājprātīgais Indulis Duka

27.12.2020. 20:21

»


pārstājis lietot zāles.

Atbildēt

pilnīgs ārprāts!

27.12.2020. 20:04

Rancāns savā analfabētismā aizgāja jau tādā ārprātā, ka teica, ka zinot kāda esot visas tautas
"politiskā griba"!

Atbildēt

vecais

27.12.2020. 19:58

»

viedais

Varu tikai piekrist. Ārkārtīgi neprofesionāli, neobjektīvi un angažēti. Mēģina uzspiest skatītājiem noteiktu ideoloģiju par bezdzimuma identitātēm kā par jauno normalitāti. Bērniem rāda bezdzimuma būtni Dūpiju, lai viņi varētu šādu bezdzimuma identitāti. Rāda arī homoseksuālas attiecības prezervatīvu...


Būtu labi, ja nepiesauktu tos PSRS laikus. Padomijā pederastus neviens neslavēja, tie kaunējās par savu perversiju un klusiņām kopojās. Par tādām lesbietēm un ntransvestītiem vispār nerunāja. Diemžēl viss šodienas liberālisms un stulbums nāk no rietumiem, un mūsu politiķi lien uz vēdera tā priekšā. Labi, ka ir vēl Polija un Ungārija , kur tos sūta di...!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....