Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biļevičs Edvīns

23.04.2020. 19:12

»

Georgs

Izskatas ka jus esat zemu nolaidies,ja apsaukajat cilveku,kuru pat nepazistat.Izsklausaties pec tada dzives apvainotu,nelidzsvarota individa,pretigi klausities.Un problema ir ta,ka cietuma var noklut ari par avariju,ne visi cietuma ir recidivisti.Un ja cilveks velas sanemt normalu veselibas aprupi,es...


Hmmm. Visumā varu justies apmierināts ar komentāriem. Varu piebilst tikai sekojošo - vienmēr it visu esmu darījis pēc labakās sirdsapziņas un ar to ko esmu paveicis, varu tikai lepoties....Kaut vai ar to, ka Jelgavas cietumā ir zinoši un strādat griboši ārsti, ar to, ka Jelgavas cietumā ir kvalitatīva un perfekta primārā veselības aprūpe, ir nodrošināta sekundārā veselības aprūpe, ir dermatologs, ir psihiatrs, ir narkologs, ir infektologs, ir ultrasonogrāfijas speciālists, ir ārata palīgs, ir māsiņas, ir pieejami stomatologa pakalpojumi, rentgens, vēdera dobuma orgānu US izmeklējumi, aknu elastografijas izmeklejums.... Tie kuri izcieta sodu līdz 2015.gadam neļaus man samelot, ka ieslodzītajiem nebija pieejamas nedz plānveida operācijas, nedz normāli medikamenti, nedz izmeklējumi brīvībā (CT, MR, koronarogrāfija u.c.),ja un cietuma problēma vīrusu hepatīts C.....2016.gads - piemie trīs pacienti, šobrīd - terapiju saņem pari par 30 pacientiem.....ap 30 pacientiem ir izmeklēti un gaida kad fiziski saņems terapiju....HIV pacienti - visi saņem terapiju, ir motivēti un aprūpēti...Šajos nepilnos piecos gados ir miruši divi pacienti....Jā, katru gadījumu izmeklē, bet slēdziens - ārstniecības procesā parkapumi netika konstatēti..... mana neatbilstība sertifikatam - esmu veselības aprūpes ārsts, perfekts stratēgis un organizators, kam ir vīzija...mana alga ir tikai kāpusi...darbība, neskatoties uz veiktajām parbaudēm un izmeklējumiem pārkāpumi nav konstatēti, tiesvedībās, kurās esmu iepīts vēlne reizi neesmu atzīts par vainīgu vai saņēmis norādījumus ka rīkojos nepareizi.....Zinu, zinu visi teiks varna varnai acī neknābj, uzpircis, pierunājis, melis un viltnieks..... Paskatieties uz sevi un tad apmētājiet mani ar akmeņiem, bet izdariet kaut tik daudz cik esmu izdarījis es, izveidojiet vismaz tādu komandu, kada ir man, motivējiet cilvekus darbam, pasargājiet vinus no manipulatoriem ta ka to daru es, jā un tad es ar pietāti Jūsu priekšā atkāpsos un noņemšu cepuri.... Ja un nobeigumā - piecu gadu laikā neesmu saticis nevienu, kurš būtu notiesāts par izdarīto parkapumu - cietumos pa padsmit reizēm sež nevainīgi, balti, pūkaini, vientiesīgi ļautiņi, kuri ir dzimuši zem nelaimīgas zvaigznes, kuriem ir tikai tiesības un par laimi nav pienakumu, kā tikai viens - atrasties pilnā valsts aprūpē. Mans uzvārdz ir Biļēvičs nevis Belevics...to vismaz cienītā kundze vai kungs varēja ievērot....

Atbildēt

Georgs

30.10.2019. 15:04

»

dusmīgs pingvīns

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur...


Izskatas ka jus esat zemu nolaidies,ja apsaukajat cilveku,kuru pat nepazistat.Izsklausaties pec tada dzives apvainotu,nelidzsvarota individa,pretigi klausities.Un problema ir ta,ka cietuma var noklut ari par avariju,ne visi cietuma ir recidivisti.Un ja cilveks velas sanemt normalu veselibas aprupi,es domaju tas ir normali.Gadu atpakal del Belevica vainas Jelgavas cietuma mira cilveks par ko bija parbaudes.Bilevica amats neatbilda vina sertifikatam,tadel vins tagad sanem mazaku algu.Jus domajat ta cilveka tuviniekiem no ta labak?Domaju ja jums kas tamlidzigs notiktu,diez vai jus butu laimigs.Butu brecieni-ti dakteri ir maitas)))

Atbildēt

Aka

24.09.2019. 10:23

»

dusmīgs pingvīns

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur...


Tiešām ,ir sajūta,ka tik zemu nevajadzētu nolaisties,lai publicētu šādas problēmas!Dīvaini,vai tiešām Pietiek tas šķiet svarīgi,ja dakteris noliedz bez jēgas lietot deguna pilienus un par to saņem atriebības kampaņu???

Atbildēt

dusmīgs pingvīns

21.09.2019. 14:07

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur neārstē!!!! bet tam pretīgajam sūdam karasevam, kurš tā jau parazitē uz valsts nodokļu maksātāju rēķina, vēl kaut kas nepatīk???!!! pa purnu vajag tādam!!!!

Atbildēt

Cits viedoklis

17.09.2019. 14:56

Kur tad īsti problèma?
Ar ko autors neapmierinàts? Un kas ir cietis šajā situācijā?

Atbildēt

Tiesības nav vienādas

17.09.2019. 13:00

Pajautājiet ka dzīvo cietusī persona un publicējiet līdzās

Atbildēt

Dins

17.09.2019. 12:56

»

Niknais

Izskatās pēc cietuma gaiļa žēlabām


Lai sēž mājas, ja cietuma nodokļu maksātāju slogs ir par sliktu

Atbildēt

Dauka

17.09.2019. 12:24

Cik nu zinu, tad cietuma slimnīcā ir tā kā vieglāks režīms un par nokļūšanu tur paradti nežēlojas...
Ticamāk, kāds izklaidējas un lie karasevam rakstīt...

Atbildēt

Niknais

17.09.2019. 10:59

Izskatās pēc cietuma gaiļa žēlabām

Atbildēt

Būt par ierādni ir viegli

17.09.2019. 09:55

Atbildes uz raksta jautājumiem: bieži, kā gribam tā daram, bieži un daudz, neteiksim, neviens, jo nest atbildību nav ierēdņa pienākums.

Atbildēt

opaa

17.09.2019. 08:46

pietiek kļuvis par cietuma sienas avīzi.

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 01:00

Vospščem, atvainojos par komentārus - pīsiņš visiem! :)

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 00:58

Telefons tak pieejams? Tad uzraksti!

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 00:55

Karasev... Par ko esi notiesāts>?

Atbildēt

TVNET varonis

16.09.2019. 20:51

“Atgriezos no darba, jau tradicionāli iegāju veikalā, nopirku vēl grādīgos dzērienus. Mājupceļā satiku to meiteni, kurai toreiz bija deviņi gadi. Viņa spēlējās ar draudzeni. Kaut ko viņai apsolīju, palūdzu palīdzēt man mājās. Viņa nāca man pakaļ, es aiztaisīju aiz viņas durvis. Sāku draudēt ar nazi un mudināt uz orālo seksu.”

Atbildēt

Gudrā doma

16.09.2019. 17:14

Šis puisis ir cietuma inventārs un izmēģina visus veidus lai sevi kaut kā izklaidētu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...