Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biļevičs Edvīns

23.04.2020. 19:12

»

Georgs

Izskatas ka jus esat zemu nolaidies,ja apsaukajat cilveku,kuru pat nepazistat.Izsklausaties pec tada dzives apvainotu,nelidzsvarota individa,pretigi klausities.Un problema ir ta,ka cietuma var noklut ari par avariju,ne visi cietuma ir recidivisti.Un ja cilveks velas sanemt normalu veselibas aprupi,es...


Hmmm. Visumā varu justies apmierināts ar komentāriem. Varu piebilst tikai sekojošo - vienmēr it visu esmu darījis pēc labakās sirdsapziņas un ar to ko esmu paveicis, varu tikai lepoties....Kaut vai ar to, ka Jelgavas cietumā ir zinoši un strādat griboši ārsti, ar to, ka Jelgavas cietumā ir kvalitatīva un perfekta primārā veselības aprūpe, ir nodrošināta sekundārā veselības aprūpe, ir dermatologs, ir psihiatrs, ir narkologs, ir infektologs, ir ultrasonogrāfijas speciālists, ir ārata palīgs, ir māsiņas, ir pieejami stomatologa pakalpojumi, rentgens, vēdera dobuma orgānu US izmeklējumi, aknu elastografijas izmeklejums.... Tie kuri izcieta sodu līdz 2015.gadam neļaus man samelot, ka ieslodzītajiem nebija pieejamas nedz plānveida operācijas, nedz normāli medikamenti, nedz izmeklējumi brīvībā (CT, MR, koronarogrāfija u.c.),ja un cietuma problēma vīrusu hepatīts C.....2016.gads - piemie trīs pacienti, šobrīd - terapiju saņem pari par 30 pacientiem.....ap 30 pacientiem ir izmeklēti un gaida kad fiziski saņems terapiju....HIV pacienti - visi saņem terapiju, ir motivēti un aprūpēti...Šajos nepilnos piecos gados ir miruši divi pacienti....Jā, katru gadījumu izmeklē, bet slēdziens - ārstniecības procesā parkapumi netika konstatēti..... mana neatbilstība sertifikatam - esmu veselības aprūpes ārsts, perfekts stratēgis un organizators, kam ir vīzija...mana alga ir tikai kāpusi...darbība, neskatoties uz veiktajām parbaudēm un izmeklējumiem pārkāpumi nav konstatēti, tiesvedībās, kurās esmu iepīts vēlne reizi neesmu atzīts par vainīgu vai saņēmis norādījumus ka rīkojos nepareizi.....Zinu, zinu visi teiks varna varnai acī neknābj, uzpircis, pierunājis, melis un viltnieks..... Paskatieties uz sevi un tad apmētājiet mani ar akmeņiem, bet izdariet kaut tik daudz cik esmu izdarījis es, izveidojiet vismaz tādu komandu, kada ir man, motivējiet cilvekus darbam, pasargājiet vinus no manipulatoriem ta ka to daru es, jā un tad es ar pietāti Jūsu priekšā atkāpsos un noņemšu cepuri.... Ja un nobeigumā - piecu gadu laikā neesmu saticis nevienu, kurš būtu notiesāts par izdarīto parkapumu - cietumos pa padsmit reizēm sež nevainīgi, balti, pūkaini, vientiesīgi ļautiņi, kuri ir dzimuši zem nelaimīgas zvaigznes, kuriem ir tikai tiesības un par laimi nav pienakumu, kā tikai viens - atrasties pilnā valsts aprūpē. Mans uzvārdz ir Biļēvičs nevis Belevics...to vismaz cienītā kundze vai kungs varēja ievērot....

Atbildēt

Georgs

30.10.2019. 15:04

»

dusmīgs pingvīns

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur...


Izskatas ka jus esat zemu nolaidies,ja apsaukajat cilveku,kuru pat nepazistat.Izsklausaties pec tada dzives apvainotu,nelidzsvarota individa,pretigi klausities.Un problema ir ta,ka cietuma var noklut ari par avariju,ne visi cietuma ir recidivisti.Un ja cilveks velas sanemt normalu veselibas aprupi,es domaju tas ir normali.Gadu atpakal del Belevica vainas Jelgavas cietuma mira cilveks par ko bija parbaudes.Bilevica amats neatbilda vina sertifikatam,tadel vins tagad sanem mazaku algu.Jus domajat ta cilveka tuviniekiem no ta labak?Domaju ja jums kas tamlidzigs notiktu,diez vai jus butu laimigs.Butu brecieni-ti dakteri ir maitas)))

Atbildēt

Aka

24.09.2019. 10:23

»

dusmīgs pingvīns

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur...


Tiešām ,ir sajūta,ka tik zemu nevajadzētu nolaisties,lai publicētu šādas problēmas!Dīvaini,vai tiešām Pietiek tas šķiet svarīgi,ja dakteris noliedz bez jēgas lietot deguna pilienus un par to saņem atriebības kampaņu???

Atbildēt

dusmīgs pingvīns

21.09.2019. 14:07

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur neārstē!!!! bet tam pretīgajam sūdam karasevam, kurš tā jau parazitē uz valsts nodokļu maksātāju rēķina, vēl kaut kas nepatīk???!!! pa purnu vajag tādam!!!!

Atbildēt

Cits viedoklis

17.09.2019. 14:56

Kur tad īsti problèma?
Ar ko autors neapmierinàts? Un kas ir cietis šajā situācijā?

Atbildēt

Tiesības nav vienādas

17.09.2019. 13:00

Pajautājiet ka dzīvo cietusī persona un publicējiet līdzās

Atbildēt

Dins

17.09.2019. 12:56

»

Niknais

Izskatās pēc cietuma gaiļa žēlabām


Lai sēž mājas, ja cietuma nodokļu maksātāju slogs ir par sliktu

Atbildēt

Dauka

17.09.2019. 12:24

Cik nu zinu, tad cietuma slimnīcā ir tā kā vieglāks režīms un par nokļūšanu tur paradti nežēlojas...
Ticamāk, kāds izklaidējas un lie karasevam rakstīt...

Atbildēt

Niknais

17.09.2019. 10:59

Izskatās pēc cietuma gaiļa žēlabām

Atbildēt

Būt par ierādni ir viegli

17.09.2019. 09:55

Atbildes uz raksta jautājumiem: bieži, kā gribam tā daram, bieži un daudz, neteiksim, neviens, jo nest atbildību nav ierēdņa pienākums.

Atbildēt

opaa

17.09.2019. 08:46

pietiek kļuvis par cietuma sienas avīzi.

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 01:00

Vospščem, atvainojos par komentārus - pīsiņš visiem! :)

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 00:58

Telefons tak pieejams? Tad uzraksti!

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 00:55

Karasev... Par ko esi notiesāts>?

Atbildēt

TVNET varonis

16.09.2019. 20:51

“Atgriezos no darba, jau tradicionāli iegāju veikalā, nopirku vēl grādīgos dzērienus. Mājupceļā satiku to meiteni, kurai toreiz bija deviņi gadi. Viņa spēlējās ar draudzeni. Kaut ko viņai apsolīju, palūdzu palīdzēt man mājās. Viņa nāca man pakaļ, es aiztaisīju aiz viņas durvis. Sāku draudēt ar nazi un mudināt uz orālo seksu.”

Atbildēt

Gudrā doma

16.09.2019. 17:14

Šis puisis ir cietuma inventārs un izmēģina visus veidus lai sevi kaut kā izklaidētu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...