Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biļevičs Edvīns

23.04.2020. 19:12

»

Georgs

Izskatas ka jus esat zemu nolaidies,ja apsaukajat cilveku,kuru pat nepazistat.Izsklausaties pec tada dzives apvainotu,nelidzsvarota individa,pretigi klausities.Un problema ir ta,ka cietuma var noklut ari par avariju,ne visi cietuma ir recidivisti.Un ja cilveks velas sanemt normalu veselibas aprupi,es...


Hmmm. Visumā varu justies apmierināts ar komentāriem. Varu piebilst tikai sekojošo - vienmēr it visu esmu darījis pēc labakās sirdsapziņas un ar to ko esmu paveicis, varu tikai lepoties....Kaut vai ar to, ka Jelgavas cietumā ir zinoši un strādat griboši ārsti, ar to, ka Jelgavas cietumā ir kvalitatīva un perfekta primārā veselības aprūpe, ir nodrošināta sekundārā veselības aprūpe, ir dermatologs, ir psihiatrs, ir narkologs, ir infektologs, ir ultrasonogrāfijas speciālists, ir ārata palīgs, ir māsiņas, ir pieejami stomatologa pakalpojumi, rentgens, vēdera dobuma orgānu US izmeklējumi, aknu elastografijas izmeklejums.... Tie kuri izcieta sodu līdz 2015.gadam neļaus man samelot, ka ieslodzītajiem nebija pieejamas nedz plānveida operācijas, nedz normāli medikamenti, nedz izmeklējumi brīvībā (CT, MR, koronarogrāfija u.c.),ja un cietuma problēma vīrusu hepatīts C.....2016.gads - piemie trīs pacienti, šobrīd - terapiju saņem pari par 30 pacientiem.....ap 30 pacientiem ir izmeklēti un gaida kad fiziski saņems terapiju....HIV pacienti - visi saņem terapiju, ir motivēti un aprūpēti...Šajos nepilnos piecos gados ir miruši divi pacienti....Jā, katru gadījumu izmeklē, bet slēdziens - ārstniecības procesā parkapumi netika konstatēti..... mana neatbilstība sertifikatam - esmu veselības aprūpes ārsts, perfekts stratēgis un organizators, kam ir vīzija...mana alga ir tikai kāpusi...darbība, neskatoties uz veiktajām parbaudēm un izmeklējumiem pārkāpumi nav konstatēti, tiesvedībās, kurās esmu iepīts vēlne reizi neesmu atzīts par vainīgu vai saņēmis norādījumus ka rīkojos nepareizi.....Zinu, zinu visi teiks varna varnai acī neknābj, uzpircis, pierunājis, melis un viltnieks..... Paskatieties uz sevi un tad apmētājiet mani ar akmeņiem, bet izdariet kaut tik daudz cik esmu izdarījis es, izveidojiet vismaz tādu komandu, kada ir man, motivējiet cilvekus darbam, pasargājiet vinus no manipulatoriem ta ka to daru es, jā un tad es ar pietāti Jūsu priekšā atkāpsos un noņemšu cepuri.... Ja un nobeigumā - piecu gadu laikā neesmu saticis nevienu, kurš būtu notiesāts par izdarīto parkapumu - cietumos pa padsmit reizēm sež nevainīgi, balti, pūkaini, vientiesīgi ļautiņi, kuri ir dzimuši zem nelaimīgas zvaigznes, kuriem ir tikai tiesības un par laimi nav pienakumu, kā tikai viens - atrasties pilnā valsts aprūpē. Mans uzvārdz ir Biļēvičs nevis Belevics...to vismaz cienītā kundze vai kungs varēja ievērot....

Atbildēt

Georgs

30.10.2019. 15:04

»

dusmīgs pingvīns

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur...


Izskatas ka jus esat zemu nolaidies,ja apsaukajat cilveku,kuru pat nepazistat.Izsklausaties pec tada dzives apvainotu,nelidzsvarota individa,pretigi klausities.Un problema ir ta,ka cietuma var noklut ari par avariju,ne visi cietuma ir recidivisti.Un ja cilveks velas sanemt normalu veselibas aprupi,es domaju tas ir normali.Gadu atpakal del Belevica vainas Jelgavas cietuma mira cilveks par ko bija parbaudes.Bilevica amats neatbilda vina sertifikatam,tadel vins tagad sanem mazaku algu.Jus domajat ta cilveka tuviniekiem no ta labak?Domaju ja jums kas tamlidzigs notiktu,diez vai jus butu laimigs.Butu brecieni-ti dakteri ir maitas)))

Atbildēt

Aka

24.09.2019. 10:23

»

dusmīgs pingvīns

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur...


Tiešām ,ir sajūta,ka tik zemu nevajadzētu nolaisties,lai publicētu šādas problēmas!Dīvaini,vai tiešām Pietiek tas šķiet svarīgi,ja dakteris noliedz bez jēgas lietot deguna pilienus un par to saņem atriebības kampaņu???

Atbildēt

dusmīgs pingvīns

21.09.2019. 14:07

PIETIEK redakcijai!!! kādēļ jūs nolaižaties tik zemu un publiskojat kaut kāda cietumnieka žēlošanos par to, ka viņu taisās ārstēt par nodokļu maksātāju naudu, un viņš vel redziet ar to nav apmierināts???!!!! bļe es to mērgli karasevu uzturu par saviem nodokļiem, bet mani pa brīvu diemžēl neviens nekur neārstē!!!! bet tam pretīgajam sūdam karasevam, kurš tā jau parazitē uz valsts nodokļu maksātāju rēķina, vēl kaut kas nepatīk???!!! pa purnu vajag tādam!!!!

Atbildēt

Cits viedoklis

17.09.2019. 14:56

Kur tad īsti problèma?
Ar ko autors neapmierinàts? Un kas ir cietis šajā situācijā?

Atbildēt

Tiesības nav vienādas

17.09.2019. 13:00

Pajautājiet ka dzīvo cietusī persona un publicējiet līdzās

Atbildēt

Dins

17.09.2019. 12:56

»

Niknais

Izskatās pēc cietuma gaiļa žēlabām


Lai sēž mājas, ja cietuma nodokļu maksātāju slogs ir par sliktu

Atbildēt

Dauka

17.09.2019. 12:24

Cik nu zinu, tad cietuma slimnīcā ir tā kā vieglāks režīms un par nokļūšanu tur paradti nežēlojas...
Ticamāk, kāds izklaidējas un lie karasevam rakstīt...

Atbildēt

Niknais

17.09.2019. 10:59

Izskatās pēc cietuma gaiļa žēlabām

Atbildēt

Būt par ierādni ir viegli

17.09.2019. 09:55

Atbildes uz raksta jautājumiem: bieži, kā gribam tā daram, bieži un daudz, neteiksim, neviens, jo nest atbildību nav ierēdņa pienākums.

Atbildēt

opaa

17.09.2019. 08:46

pietiek kļuvis par cietuma sienas avīzi.

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 01:00

Vospščem, atvainojos par komentārus - pīsiņš visiem! :)

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 00:58

Telefons tak pieejams? Tad uzraksti!

Atbildēt

Davai

17.09.2019. 00:55

Karasev... Par ko esi notiesāts>?

Atbildēt

TVNET varonis

16.09.2019. 20:51

“Atgriezos no darba, jau tradicionāli iegāju veikalā, nopirku vēl grādīgos dzērienus. Mājupceļā satiku to meiteni, kurai toreiz bija deviņi gadi. Viņa spēlējās ar draudzeni. Kaut ko viņai apsolīju, palūdzu palīdzēt man mājās. Viņa nāca man pakaļ, es aiztaisīju aiz viņas durvis. Sāku draudēt ar nazi un mudināt uz orālo seksu.”

Atbildēt

Gudrā doma

16.09.2019. 17:14

Šis puisis ir cietuma inventārs un izmēģina visus veidus lai sevi kaut kā izklaidētu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...