Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

brīvais radikālis

10.02.2019. 21:10

»

Parex

Valsts ir dir ...ā ar savu politiku un zagšanu, bet vienreiz putēs spalvas šiem "varenajiem" bezdieviem, visaptvero'\siem zagļie un dīkdieņeim, kuri par neko nedarīšanu saņem tūkstošus algās un prēmijās, zog kur vien var. Pat baznīcā, kurai vairs nav naudas. Ha, ha, mēs izgrābām no pensiju fonda miljardu...


"...Pensijas salīdzinošajai vērtībai vēl samazinoties, sabiedrība varētu pārstāt samierināties ar pensionāru zemajiem ienākumiem un pieprasīt politikas pārmaiņas..."

Neviens te neko nepieprasīs. Krievi taču nāk!

Atbildēt

uks

24.01.2019. 13:26

pensiju fondus vajag atdot atpakal valsts kasei kä tas bija agräk, tad nebus tädi zaudejumikä taad, piesaistot tos pie pasauls akciju tirgiem!!! un tas dod pienesumu ne tikai pensionäriem,bet sildis latvijas ekonomiku!

Atbildēt

Spoks

23.01.2019. 20:47

Kā var būt laba pensiju sistēma, kas balstīta uz sociālās apdrošināšanas iemaksām,ja valsti joprojām aplokšņu algās saņem ap 40% un vairāk, un cik redzams, tad tas turpināsies vēl ilgi.Tādu sistēmu Latvijai ar Zviedrijas starpniecību uzspieda Pasaules banka.Daļa no Austrumeiropas valstīm, kam arī tika uzspiesta tāda sistēma, jau sen ir atteikušies no tās. Latvija, kā jau "muļķu zeme" turas pie tik atpalikušas pensiju sistēmas, kas nekādi nav piemērota valstij, kas ir ļoti atpalikusi no ES vidējā līmeņa, kur vidējā alga gadā pieaug par 12% (pie oficiālās inflācijas 3%).un, iepriekšējos gados uzkrātie 2.līmeņa ieguldījumi strauji zaudē savu pirktspēju(apmēram 8 gados pusi no savas vērtības. Ne velti Polija, ungārija u.c. Austrumeiropas valstis ir atteikušās šobrīd no 2.līmeņa pensijas, uzskatot to par ekonomiski neizdevīgu sistēmu, kamēr algas netuvosies ES vidējam līmenim un algu pieaugums gadā nepārsniegs inflācijas skaitli. Igaunijā un Lietuvā pāriet uz pensiju sistēmu, kas balstās uz nostrādāto gadu skaita, ne iemaksu algām. 2.līmeņa iemaksas tikai nedaudz iespaido 1.līmenī aprēķinātās pensijas.Kāpēc tāda izvēle. Tāpēc, kā jau rakstā tika skaidrots, ka Latvijas sistēma atražo nabagus, bet pārmērīgi liels nabadzīgo iedzīvotāju skaits rada problēmas valsts politiskajai stabilitātei, un kopumā arī valsts drošībai.To uzskatāmi parādīja 13.saeimas vēlēšanas, kad pensionāri vairs neatbalstīja savā vairākumā valdošās partijas, bet balsoja par, viņuprāt, glābējiem- mesijām

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

22.01.2019. 14:28

Diemžēl latvijas demogrāfiskā situācija nav diezko iepricinoša.
Tāpēc piedāvāju savu futūristisko prognozi. Uz 2050. gadu ap 50% no Latvijas iedzīvotājiem būs nelatvieši. Iespējams, ka latviešu valoda vēl arvien būs oficiālā valsts valoda, bet kā paralēlā darba valoda tiks lietota arī krievu (ar ukraiņu akcentu). Un tieši šī iemesla dēļ iebraucēji nebūs impēriski noskaņoti. Bet tas vienalga ir labāk, nekā arābu.

Atbildēt

Marikai

20.01.2019. 12:39

Man šķiet, ka Marika vienkārši ir pārpratusi Labklājības ministrijas teikto, jo viņa gribēja, lai ministrija nokārto viņai pensiju bez pašas ierašanās. Tomēr daudzas lietas, kas saistītas ar naudām ir jākārto fiziski esot klāt un nevis pa gabalu.

Atbildēt

nu nu

19.01.2019. 14:25

Un kā tad Vaira Vīķe Freiberga dzīvo Latvijā un saņem Kanādas PILNU pensiju ( bez nodokļu atvikšanas!) Kaut kas neklapē jūsu stāstītajā.

Atbildēt

nevajag jaukt

19.01.2019. 13:34

Starp citu, valstis ir pastāvējušas gadsimtiem ilgi, bet pensija ir izgudrota tikai 20 gadsimtā. Pensija tika radīta pēc sieviešu tiesību paplašināšanas.

Atbildēt

nu nu

19.01.2019. 13:31

»

Marika

Es jau minēju atslēgas vārdus: ja dzīvo Latvijā !!! Es pat nākotnē neplānoju pārvākties, no totāls beztiesiskums...


Ja dzīvo Vācijā, bet esi strādājis kādus gadus Nīderlandē vai Beļģijā vai Francijā, tad par tiem pienākas pensija, lai arī dzīvo Vacijā. Pensiju maksā par nostrādāto laiku un nevis par atrašanos vai neatrašanos valstī. Tas, ko jums ir pateikusi Labklājības ministrija ir meli un pret likumu.

Atbildēt

vispār atbilde

19.01.2019. 11:52

»

atbilde vispār

tātad Tavs ieteikums ir pārvaldniekiem neiekasēt vai samazināt komisijas par pensiju pārvaldīšanu gados, kid kā pagājušo gadu pasaules finanšu tirgi bija ar - zīmi...


ir vienkārša, tādā gadījuma valsts jēga ir zudusi un katrs rūpējas tikai par savi kā nu prot. Tiem kuriem pieder resursi un izejvielas ir paēduši un apsargāti, augļotājiem bez naudas vēl pieder faktiski visas zelta rezerves un labi algoti rīkļu griezēji tā visa sargāšanai. Nu bet pārējie kas saukti par gojām, lai plēšas savā starpā, jo sajauktās rases un tautības noved pie neizbēgamiem konfliktiem, tā pakāpeniski cits citu iznīcinot. Būs panākta tā saucamo liekēžu masas dabiska samazināšanās līdz minimumam kā paredzēts cionas protokolos, turklāt vēl nepārtraukti gūstot peļņu no tiem.

Atbildēt

Žulis

19.01.2019. 07:15

»

Marika

Es jau minēju atslēgas vārdus: ja dzīvo Latvijā !!! Es pat nākotnē neplānoju pārvākties, no totāls beztiesiskums...


Pilnīgi Jums piekrītu. Tie, kuri sagrābuši varu Latvijā ir zaudējuši jebkādu mēra sajūtu tautas aplaupīšanā. Pa šiem gadiem tas viņiem ir spīdoši izdevies. Un "apetīte rodas ēdot". Šai pārkrāsotajai komunistu, čekistu varzai un viņu pēctečiem Latvija ir tikai viņu varā nonākusi teritorija, kurā dzīvojošie aborigēni ir brīvi izmantojami personīgās iedzīvošanās nolūkā. (Tāda jau ir tā globālās filo-Z-ofijas pamatdoma attiecībā uz visām valstīm.) Ja vietējie aborigēni iznīkst, viņi zin, ka globālā Eiropas vara viņiem piegādās citus aborigēnus no Āfrikas.

Atbildēt

Marika

19.01.2019. 02:07

»

nu nu

Nu kur tādas blēņas var rakstīt! par Latvijā nostrādātiem gadiem attiecīgi pienākas Latvijas pensija. UN starp citu, ASV pensiju Latvija neapliek ar nodokļiem, ja cilvēks dzīvo Latvijā. VVF Amerikas pensija ir bez nodokļiem! No katras valsts, kurā strādāts, pienākas attiecīga pensija...


Es jau minēju atslēgas vārdus: ja dzīvo Latvijā !!! Es pat nākotnē neplānoju pārvākties, no totāls beztiesiskums.
Es nedzīvoju LV. Man pat biļete turp atpakaļ uz Latviju izmaksās tik cik iespējamā Latvijas pensija par diviem gadiem, nerunājot par mēnešiem uzturēšanos hoteļos un uzturu, kamēr tie papīri tiek kārtoti.
Bet uz kādu normatīvu bāzes ir izstrādāts pensiju likums, ja cilvēkam mainot dzīves vietu, tas zaudē tiesības pieteikties uz pensiju par nostrādātajiem gadiem. Nevienā valstī tā nelaupa.
Es sazinājos (email) ar Labklājības ministriju un man melns uz balta atbildēja, ka es nedrīkstu pieteikties pensijai no citas valsts. Kaut nostrādātie gadi ir Latvijā.
Tā pat vairs nav mafioza sistēma, bet lielceļa laupīšana.

Atbildēt

vispār

18.01.2019. 23:53

»

atbilde vispār

tātad Tavs ieteikums ir pārvaldniekiem neiekasēt vai samazināt komisijas par pensiju pārvaldīšanu gados, kid kā pagājušo gadu pasaules finanšu tirgi bija ar - zīmi...


Arī krītošā tirgū var pelnīt. Turklāt galīgi nav saprotams kā var pamanīties ciest zaudējumus konservatīvie plāni, kas pēc definīcijas iegulda stabilos, drošos vērtspapīros, kas parasti ir valsts vai uzņēmumu parādzīmes vai obligācijas.

Atbildēt

atbilde vispār

18.01.2019. 21:28

»

vispār

Es nevienā vārdā neteicu, ka pārvaldītājam būtu jāstrādā bez maksas, bet norādīju uz to, ka banka ieguldot savu naudu, gūst milzu peļņu, bet apsaimniekojot pensiju fondus iebrauc tikpat lielos mīnusos


tātad Tavs ieteikums ir pārvaldniekiem neiekasēt vai samazināt komisijas par pensiju pārvaldīšanu gados, kid kā pagājušo gadu pasaules finanšu tirgi bija ar - zīmi?
(utopija)

banka gūst peļņu jo riskē tādos projektos, kuros nav atļauts investēt pensive naudu. rodas jautājums, vai tiešām tā ir banku vaina?

nemēģinu aizstāvēt bankas, bet likt aizdomāties, ka tikai pašiem iedziļinoties pensiju sistēmā un sekot līdzi tirgus tendencēm, varēs saprast, ka ne jau Valses nodrošinās pensiju, bet pašiem jākrāj.

Diemžēl lielai daļai nav ko uzkrāt un tiem, kam ir tie nekrāj.

Par top5% neiet runa, tiem viss būs ok...

Atbildēt

CD

18.01.2019. 21:21

Baņķieri vienkārši uzliek mums , paši zināt ko.
Un sēž drošībā ,vismaz viņi paši tā domā ....

Atbildēt

vispār

18.01.2019. 20:09

»

atbilde vispār

acīmredzami, ka Tu neizproti kā strādā 2. pensiju līmenis Latvijā...


Es nevienā vārdā neteicu, ka pārvaldītājam būtu jāstrādā bez maksas, bet norādīju uz to, ka banka ieguldot savu naudu, gūst milzu peļņu, bet apsaimniekojot pensiju fondus iebrauc tikpat lielos mīnusos.

Atbildēt

nu nu

18.01.2019. 19:23

»

Marika

Es esmu nostrādājusi citā valstī ~ 12 g. Pienāk priekšl. pensionēšanās vecums un man ir iespēja saņemt laulātā pabalstu + savu pensiju - tas ir ja es vispār nekad te nebūtu strādājusi, tā būtu puse no vīra pensijas, bet tā kā esmu tomēr, tad tikai daļa. Kopējā summa man būs 800 $. Kopš vīrs aizgāja ...


Nu kur tādas blēņas var rakstīt! par Latvijā nostrādātiem gadiem attiecīgi pienākas Latvijas pensija. UN starp citu, ASV pensiju Latvija neapliek ar nodokļiem, ja cilvēks dzīvo Latvijā. VVF Amerikas pensija ir bez nodokļiem! No katras valsts, kurā strādāts, pienākas attiecīga pensija.

Atbildēt

Marika

18.01.2019. 18:35

»

nu nu

Eiropā nevar saņemt 2 pensijas. Jāizvēlas viena - sava vai mirušā vīra. VĀcijā, piemēram, atraitne saņem 60 % no vīra pensijas. Kurā tādā valstī var saņemt 2 pensijas, tas man liekas pilnīgas muļķības


Eiropā varbūt arī nevar, bet ASV var.
It is possible for the survivor to collect 100 percent of her deceased husband's Social Security benefits upon his death, but this does not always take place. ... After the first spouse dies, the survivor can then collect 100 percent of the deceased spouse's benefit as long as she is also at full retirement age.Jun 11, 2013
https://money.cnn.com/retirement/guide/retirementliving_socialsecurity.moneymag/index2.htm

Atbildēt

daudz burtu

18.01.2019. 18:31

»

xx

Vēl info


vai, paldies par linku! Tiešām uzskatāmi parādīts.

Atbildēt

viedoklis

18.01.2019. 16:47

Autoriem nevajag dirst! Pilnīgs vienvirziena me;u raksts. Šveicē ir maz iedzīvotāju, Igaunijā, arī Jaunzēlandē utt. Un visi dzīvo labi. Vienkārši tur vara nezog , bet domā par savu valsti un tās attīstību! Tik daudz naudas Latvija ir saņēmusi no ES. kur tā nauda ir ieguldīta? Tikai dažu kabatās, lai radītu ātro miljonāru slāni! Nekad nebūs naudas pensijām un nekam, kamēr vara zags un tiesu sistēma to atbalstīs.

Atbildēt

nu nu

18.01.2019. 16:38

»

Marika

Es esmu nostrādājusi citā valstī ~ 12 g. Pienāk priekšl. pensionēšanās vecums un man ir iespēja saņemt laulātā pabalstu + savu pensiju - tas ir ja es vispār nekad te nebūtu strādājusi, tā būtu puse no vīra pensijas, bet tā kā esmu tomēr, tad tikai daļa. Kopējā summa man būs 800 $. Kopš vīrs aizgāja ...


Eiropā nevar saņemt 2 pensijas. Jāizvēlas viena - sava vai mirušā vīra. VĀcijā, piemēram, atraitne saņem 60 % no vīra pensijas. Kurā tādā valstī var saņemt 2 pensijas, tas man liekas pilnīgas muļķības.

Atbildēt

reptilis

18.01.2019. 16:20

»

Žulis

Kārtējais cilvēkus maldinošais raksts, kur it kā tiek uzskaitīti fakti, tikai netiek uzskaitīti VISI fakti. Piemēram, braši tiek sumināts pensiju 2.līmenis, kas "nākotnes pensionāriem veidos arvien lielāku daļu" Taču tiek noklusēts ka, piemēram, 2018.gadā Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar ...


Tieši tā!Es te pakaulausījos vienu interesantu viedokli ,kurš izsskaidro mūsdienu ""ekonomistu""...""banķieru"" un viņu apkalpojošā personāla (žurnālistu...sabiedrisko organizāciju...u.t.t.) tieksmi uz migrantu ievešanu. Izrādās pašreizējā finansu sistēma,kā visas finanšu piramīdas ,ir izslāpušas pēc jauniem dalībniekiem un ,ja nav iedzīvotāju pieauguma tā pārstāj darboties!

Atbildēt

Vo

18.01.2019. 11:21

»

Žulis

Kārtējais cilvēkus maldinošais raksts, kur it kā tiek uzskaitīti fakti, tikai netiek uzskaitīti VISI fakti. Piemēram, braši tiek sumināts pensiju 2.līmenis, kas "nākotnes pensionāriem veidos arvien lielāku daļu" Taču tiek noklusēts ka, piemēram, 2018.gadā Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar ...


Tātad, komisijas naudās apsaimniekotāji paņem 42 miljonus gadā? Es domāju, ka, ja valsts nodibinātu tādu pensiju apsaimniekotāju kantori, kuram gadā piešķirtu tikai divus miljonus, tad arī varētu desmit speciālistiem maksāt 100 tūkstošus gadā katram un par otru miljonu algot palīgpersonālu, segt telpu īri, datortehnikas uzturēšanu un visu pārējo. Vairāk par desmit cilvēkiem, kuri prot savu lietu, tur nav ko darīt. Un veseli 40 miljoni tad pensiju fondā ietaupītos.

Atbildēt

tentiņš

18.01.2019. 09:34

»

autoriem

Ziniet ko, lielā raksta rakstītāji, ka Latvijā vispār nav vērts strādāt, jo pensijas nebūs! Ja pašlaik par 35 darba gadiem valsts darbā bez neviena pārtraukuma var saņemt ap 100 eu pensiju, tad strādāt vispār nav vērts! Jo pensiju aprēķins ir negodīguma kalngals! Jo pensijas summu rēķina no 1992 - 1996...


Jā,bet autori jau raizējas par sevi.Nezinu kādēļ, bet mūsu sabiedrība nedzīvo šodien. Tā ir aizrāvusies ar pagātnes glorificēšanu, piemiņas un atceres dienu svinēšanu, kā arī ar jau gandrīz patoloģisku pēcnācēju pielūgsmi. Šodienas cilvēks ar savām konkrētām vajadzībām nevienu neinteresē vai tas būtu students, strādājošs vai pensionārs. Sarp citu, pagājušā gadsmimta sākumā Latvijas brīvvalstī pensiju nebija. Un tas tik tiešām brīdina, jo tā ir attieksme....

Atbildēt

atbilde vispār

18.01.2019. 08:38

»

vispār

Runa nav tik daudz par komisijām cik par to, ka PILNĪGI VISI otrā līmeņa pensiju plāni ir strādājuši ar ZAUDĒJUMIEM. Turklāt zaudējumi ir laikā, kad tos pārvaldošās bankas strādā ar rekordpeļņu


acīmredzami, ka Tu neizproti kā strādā 2. pensiju līmenis Latvijā!
Pēc Tevis teiktā izklausās, ka Tu gribi, lai kāds bezmaksas Tavā vietā pārvalda Tavu nākotnes pensiju.
Un starpcitu, ja iedzīvotāju skaits samazinās, tad komisijām nav pamata samazināties, ne jau tāpēc, ka bankas gribētu uzvārīties, bet, lai nomaksātu algu pārvaldniekam. Un ticiet man, bezmaksas pārvaldnieks uztaisīs lielākus sūdus.

Zem rozā brillēm dzīvo un domā, ka komisija pārvaldniekam pienākas tikai, ja ir peļņa...

Šeit drīzāk vietā būtu retorisks jautājums:
Vai Latvijas iedzīvotājiem ir nepieciešami ārvalstu pāŗvaldītāj pensiju plāniem (skandināvu un ārzemju bankas)
Protams, ka kapitālisti teiks, ka brīvajā tirgū ir jābūt konkurencei, kas bija pozitīvi ar Indexo (nekādā gadījumā nereklamēju)
Bet vai nebūtu forši, ka ir latviešu banka/pāŗvaldītājs un visu pensijas komisiju kas ir gan peļņas gan zaudējumu gadā patur valstī un, ja tā būtu kompetenta un godīga valsts uzraudzībā, tad katru gadu simtiem miljonu paliktu LV ...
bet te jau saodīs pēc padomju laikiem, tāpēc bāleliņš ir labāk nabagais bagāto sabiedrībā nekā bagāts savā valstī un savā sabiedrība...

Atbildēt

lauķis

18.01.2019. 08:26

»

Komentārs

1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas...


Bankas vai augļotāju sistēmas finansu diktāts?
Iedzīvotāju skaita tendences pilnībā atkarīgas no biedru partijnieku rīcības.Pat pie zīlnieces nav jāiet lai saprastu ka notiek plānveidīga teritorija attīrīšana no cilvēkiem.

Atbildēt

vispār

18.01.2019. 07:30

»

Komentārs

1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas...


Runa nav tik daudz par komisijām cik par to, ka PILNĪGI VISI otrā līmeņa pensiju plāni ir strādājuši ar ZAUDĒJUMIEM. Turklāt zaudējumi ir laikā, kad tos pārvaldošās bankas strādā ar rekordpeļņu!

Atbildēt

to komentārs

18.01.2019. 06:41

»

Komentārs

1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas...


Jā, tā jau jūs esiet pieraduši - kaut ko pamuldēt un beigās paziņot, ka tas mazais cilvēks pats ir pie visa vainīgs, jo nav pietiekami izglītots, pietiekami gudrs lai izdarītu pareizo izvēli... Savai pensijai nav izvēlējies pareizos apsaimniekotājus, savai elektrībai nav izvēlējies pareizos elektrības tirgotājus, savai gāzei nav izvēlējies pareizos gāzes tirgotājus, bet vēlēšanās nav nobalsojis par pareizajiem deputātu kandidātiem.
BET, VAI TAD MUMS IR IZVĒLE? Izvēle ir tad, kad tu vari izvēlēties starp labo un ļauno, nevis starp ļaunumiem meklēt to "mazāko ļaunumu". Kādreiz bankas par tajās noguldīto naudu maksāja noguldītājiem procentus, jo šī nauda tika laista apgrozībā un bankas no tā guva peļņu (aizdevuma procenti). Tagad nez kādēļ ir tieši otrādi - noguldītājiem ir jāmaksā bankai par "kontu apkalpošanu", bet pensiju fonda gadījumā tā sauktā komisijas nauda. Gan jau ar laiku izdomāsiet vēl kādu iemeslu papildus samaksas iekasēšanai. Un visam tam, protams, var piemeklēt vajadzīgos "attaisnojumus un pamatojumus" ko tad karināt ļautiņiem uz ausīm.

Atbildēt

Komentāram

17.01.2019. 23:07

»

Komentārs

1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas...


Pamatiedzīvotāju un kolonistu attiecība te jau tagad ir 50% pret 50% tās ir nelikvidētās okupācijas sekas, vai vēl ir vēlme te ievest ienaidniekus.
Sanāk ka latvieši esam visbīstamākā tauta, ja jau visos laikos mūs grib vēl un vēl atšķaidīt ar svešajiem.

Atbildēt

Komentārs

17.01.2019. 22:51

»

Žulis

Kārtējais cilvēkus maldinošais raksts, kur it kā tiek uzskaitīti fakti, tikai netiek uzskaitīti VISI fakti. Piemēram, braši tiek sumināts pensiju 2.līmenis, kas "nākotnes pensionāriem veidos arvien lielāku daļu" Taču tiek noklusēts ka, piemēram, 2018.gadā Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar ...


1) Par banku 2. pensiju plāna komisijām - izvēlies tādu apsaimniekotāju, kam zemāka komisija. Tā ir vairāk tautas vaina, ka neizglītojās un neinteresējās. Gribētu redzēt kā vidējais latvietis ieguldītu 6% no mēnešalgas (pēc latviešu principa dari pats, būtu vēl lielākas komisijas)

2) Iedzīvotāju skaita tendences grūti paredzēt, bet cerēt uz cilvēku pieplūdumu būtu naivi, jo arī esam pret imigrāciju (domājot cilvēkus ārpus ES)
Skumīgākais sanāk tā, lai būtu lielāka pensija "latviešiem" vajag vairāk iebraucējus un beigās, ja valstī ir 50% latvieši un 50% iebraucēji, vai tādu mēs gribam Latviju? kāda partita pie varas noteikti to negribētu, bet tāda valses kā singapūra gan pieņem cilvēkus un dzīves līmenis kāpj

Atbildēt

Parex

17.01.2019. 22:44

Valsts ir dir ...ā ar savu politiku un zagšanu, bet vienreiz putēs spalvas šiem "varenajiem" bezdieviem, visaptvero'\siem zagļie un dīkdieņeim, kuri par neko nedarīšanu saņem tūkstošus algās un prēmijās, zog kur vien var. Pat baznīcā, kurai vairs nav naudas. Ha, ha, mēs izgrābām no pensiju fonda miljardu un sveiks lai dzīvo goidmanis un šlakteris un VDK. Mēs jau miljonus sagrābām bankās no 2. pensiju līmeņa un ha, ha, ejiet bezd ...t. Mēs grābām, grābsim, kauciet cik gribiet.Kur paveries, jums plēša adu pār acīm veikalā, aptiekā, par dzīvokli un gaidiet gadus, kad tiksiet pie ārsta. Ja sauksiet ātros, dabūsiet pa mizu ar vismaz 50 EUR. Ši nav organizēta izlaupīšana, bet haotiski izveidojusies bezoizmēra bezatbildība visos valsts līmeņu nemenklatūras atzaros un kukuļošana. Pamēģini pīkstēt, tevi tūlīt saspiedīs kā noķertu uti. Latvija ir zemākas toiesības kā vergam. Tu nevien'\a varas atzarā nedabūsi aizstāvību. AMEN!.

Atbildēt

Žulis

17.01.2019. 22:13

Kārtējais cilvēkus maldinošais raksts, kur it kā tiek uzskaitīti fakti, tikai netiek uzskaitīti VISI fakti. Piemēram, braši tiek sumināts pensiju 2.līmenis, kas "nākotnes pensionāriem veidos arvien lielāku daļu" Taču tiek noklusēts ka, piemēram, 2018.gadā Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar mīnusiem un sociālā nodokļa maksātāju uzkrātais pensiju kapitāls samazinājās par vairāk nekā 100 miljoniem eiro. Toties pensiju fondu apsaimniekotāji gan no tā necieta. Viņi par savām "pūlēm" nekautrējas iekasēt pieklājīgas summas (Pat 2% no kapitāla) 2016.gadā pensiju plānu pārvaldniekiem aizgāja 39 miljoni eiro, 2017.gadā 42 miljoni. Piecpadsmit gadu laikā viņi saņēmuši 250 miljonus eiro. Cik "ilgspējīga" gan var būt šāda pensiju sistēma?!!
Un šo parazītu pārstāvji šajā rakstā nekautrējas rakstīt ka "no pensiju samazināšanās.... var glābt tikai lielākas iemaksas pensiju kapitālā vai lielāks strādājošo skaits." Citiem vārdiem sakot - dodiet tik mums miljonus, jo vairāk būs miljonu, jo vairāk naudiņas arī priekš jums pēc mūsu "apsaimniekošanas" paliks pāri. Tikai atbildību gan no mums nekādu neprasiet. Atbildības vietā mēs jums priekšā ceļam "bāzes scenāriju un prognozes" līdz 2080 gadam. Ar to jums ir jāsamierinās.

Atbildēt

2x2 2

17.01.2019. 21:51

Ja viss turpināsies vecajās sliedēs, tad garantēta pensija būs tiem, kuri piedalījušies Latvijas iznīcināšanā. Un vai kāds var nosaukt kaut vienu iemeslu, lai maksātu nodokļus valstij naidīgam režīmam. Kopš 40.gada okupācijas bija neliels izņēmuma periods, tas bija starp 90 un 92 gadu.

Atbildēt

Marika

17.01.2019. 18:58

Es esmu nostrādājusi citā valstī ~ 12 g. Pienāk priekšl. pensionēšanās vecums un man ir iespēja saņemt laulātā pabalstu + savu pensiju - tas ir ja es vispār nekad te nebūtu strādājusi, tā būtu puse no vīra pensijas, bet tā kā esmu tomēr, tad tikai daļa. Kopējā summa man būs 800 $. Kopš vīrs aizgāja pensijā, vairs neesmu strādājusi, jo ar vīra pens. pilnīgi pietiek. Tagad vēl klāt būs 800. Kā arī ja viens no lauleņiem nomirst, otrs saņem abas pensijas līdz mūža beigām. Latvijā emu nostrādājusi 27 g. vienā no dienestiem, kur iespējams iet pensijā priekšlaikus, ja strādā nepārtraukti. Mana kolēģe nupat pensionējās, saņem 800 eiro, bet viņa arī rukāja kā zirgs, es sevi tā nenodzinu un pieņemu, ka ja paliktu LV, mana pensija būtu ļoti maza. Bet tagad iznāk, ka esmu uzdāvinājusi Latvijai savu pensiju, jo likumi ir sarakstīti tā, ka man nav uz to tiesību, ja pametu valsti. (lai pieteiktos pensijai, man jādzīvo Latvijā vismaz uz to laiku, kamēr turpinās komunikācija ar mani, bet ja es dzīvoju citā valstī man pat nav tiesību uz savu nopelnīto pensiju !!!!!

Atbildēt

vx

17.01.2019. 18:14

Paziņojums visiem - ja Latvijā pensija nebūs ap 1000 eiro - TAD TE NEVIENS NEPALIKS ! Jums tas beidzot pieleks, tukspauri ekonomisti un deputāti ???

Atbildēt

autoriem

17.01.2019. 18:02

Ziniet ko, lielā raksta rakstītāji, ka Latvijā vispār nav vērts strādāt, jo pensijas nebūs! Ja pašlaik par 35 darba gadiem valsts darbā bez neviena pārtraukuma var saņemt ap 100 eu pensiju, tad strādāt vispār nav vērts! Jo pensiju aprēķins ir negodīguma kalngals! Jo pensijas summu rēķina no 1992 - 1996. gadam, kad bija ļoti mazas algas. Kāpēc rēķina no tiem gadiem? Lai pensijas būtu ļoti mazas! Valdība ar šo ir krimināla, jo paši sev uztaisa milzu pensijas, kādas nav pat Eiropā! Par to jāraksta, nevis jāfantazē 50 gadi uz priekšu! Jau tagad nav pensiju!

Atbildēt

Raksts par tēmu

17.01.2019. 17:35

kā būtu, ja būtu....

Pilnīgi droši ir tikai tas, ka situācija nepaliks tāda kā ir šobrīd.
Tikko nevarēs savākt plānotos nodokļus, budžetā nebūs naudas, tā tiks pieņemti lēmumi par pensiju samazināšanu.
Tas ir daudz drošāk paredzams par iedzīvotāju skaitu vai pensionāru pret strādājošo skaita attiecību 2080 gadā.
Kārtējas recesijas laiks ir pienācis, ja ne šogad tad 2020 gadā.
2009 gada valdības lēmumi ir lielisks piemērs tam, ka uzticēties valdības iepriekš dotajiem solījumiem ir muļķīgi.

Atbildēt

xx

17.01.2019. 16:38

Vēl info:

countrymeters.info/en/Latvia

Atbildēt

daudz burtu

17.01.2019. 15:51

Ieliku Plus, jo vienkārši ir izklāstīti fakti. Pret faktiem iebilst nav jēgas, vienkārši ir interesanti izlasīt (kad būs vairāk laika). Tāpēc centos ar plusiņu atsvērt mīnusiņus.
Būtu interesanti divos vārdos izlasīt, cik, kāds ir tas teorētiskais aprēķinātais skaitlis (un, jā, daudzi nemaz nesasniedz pensionēšanās vecumu. Ne vien apstākļi, smagais darbs vai sistēma tur vainīga, bet arī daba pret vienu ir dāsna, pret citu nežēlīga.). Cilvēks strādājot cer uz kādu brīdi (vēlam pēc iespēja ilgu), kad ar sapelnīto pensiju baudīs dzīvi (cerams, ka neslimojot). Tad nu attiecībā uz Latviju - kāds ir tas teorētiskais aprēķinātais gadu un mēnešu daudzums, kuru (vidēji aprēķinot) pavadīs "bez rūpēm par darbu" cilvēks, kas tuvākajos gados sasniedz 65 g. slieksni? (Gan jau ka ir dokumentos tabulās kādās, bet meklēšanai vajadzīgs laiks. Autori jau zinātu atbildi 1 minūtes laikā kur meklēt.).

Atbildēt

lauķis

17.01.2019. 15:50

»

Udox

Tie ir Latvijas bankas ekonomisti? Nopietni? Kaut kāds bērnudārza līmenis


Tie ir globālās augļotājsistēmas patašori.
Latvijai nav ne savu banku ne savas monitāras sistēmas ne savas valsts.

Atbildēt

Udox

17.01.2019. 15:44

Tie ir Latvijas bankas ekonomisti? Nopietni? Kaut kāds bērnudārza līmenis.

Atbildēt

kode

17.01.2019. 15:37

Nav ziāms, kas notiks 2030.gadā, autori prātuļo par 2080.
Var ievest cilvēkus, ieviest tehnoloģijas utt

Atbildēt

jā, otro līmeni

17.01.2019. 14:55

pārvalda č...........viņi nespēj !!!!!!!!!!!!!
nezagt, esiet saprotoši, humāni, iejūtīgi u.t.t.

Atbildēt

glupiķi, krieveļi

17.01.2019. 14:53

nu rimstiet...............

Atbildēt

A.P.

17.01.2019. 14:17

Bet vai kungi ņem vērā kriminālā kapitālisma turpināšanos ar visiem tā morālajiem, sociālajiem, ekonomiskajiem atribūtiem? Vai kungi ņem vērā latviešu parvēniju-kriminālo oligarhu sociālā darvinisma izpausmes? Vai kungi ņem vērā zagšanas gēna stabilitāti un masveidību vietējās etniskās populācijas genofondā? Vai kungi ņem vērā "6.oktobra paaudzes" nākšanu pie latviešu tautas pārvaldīšanas? Vai kungi ņem vērā "6.oktobra paaudzes" fundamentālo antropoloģisko nevērtību? Vai kungi ņem vērā, ka "6.oktobra paaudzei" visvairāk piestāv tādi epiteti kā dauni, idioti, pederasti, šarlatāni, gobzemblēži? Vai kungi apzinās, ka viņiem neviens neticēs, jo viņi nāk no valsts varas inteliģences staļļa un turklāt vēl tāda staļļa, kuru joprojām formāli vada planetāra mēroga finansu noziedznieks? Vai kungi ir tik dumji, ka nespēja saprast klusēšanas nepieciešamību, jo "valsts banka" asociējas ar noziegumu brīvību, nacionālo nodevību?

Atbildēt

ddt

17.01.2019. 14:14

Bezjēdzīgs savārstījums.Realitāte ir tāda, ka pat pēc oficiālajiem datiem banku kretīni 2018.gadā ir padirsuši 10% no pensiju 2. līmeņa iemaksām un par to saņems n-tos ļimonus par apkalpošanu.Pat gadu uz priekšu neko nevar zināt, bet te plānprātiņi sapņo par 2080. gadu!!!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Puņķu valdība

FotoMēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem. Turklāt tie veidojušies ne jau akūta deguna dobuma jeb Ministru kabineta gļotādas iekaisuma dēļ. Tā ir jau hroniska saslimšana, kuru kaut kādu iemeslu dēļ dakterim rādīt negribam. Tēlojam bezkompromisa cīņu attiecībā uz visiem un jebkuru, tikai ne attiecībā uz savu - Brīvības ielas ķermeni.
Lasīt visu...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...