Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SophieHelton14

07.09.2018. 13:21


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un G#1 viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši. Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

Hm

29.08.2018. 10:48

»

tak

Man ir absolūti pokuj,ja Rūdolfs zog no Aivara


Vispār jau zog nevis no Aivara,bet no tās naudas, kas varētu ienākt valsts budžeta kā kompensācija par Aivara noziegumiem.
Bet nu jā, ar tādu loģiku mēs tālu tiksim...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

29.08.2018. 07:08

»

švamme

Tātad varas (prokuratūras) ieskatā, ja nebūtu zaudējis "politiskās mēra sajūtas", tad tak varētu turpināt. Tas izsaka visu. Kas Latvijā nosaka tos "politiskās mēra sajūtas" limitus, robežas un mērogus


Meroni ir zaudējis mēra sajūtu, savukārt Aivars nav zaudējis mēra sajūtu. Kāpēc tā? Ļoti vienkārši: Aivars ir un paliek mērs, tāpēc nezaudē mēra sajūtu. Bet Meroni nav un nebūs Ventspils mērs, lai cik partijas nesadomātu sponsorēt.

Atbildēt

Es, debilais Indulis Duka

29.08.2018. 02:23

»

Interesanti!

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


kļičkoju kā Untuns Mikropiscanczs, miežu aiz jurtas uz dzeltenu ledu. Mans gara- karadarbs ir Muļķu zeme XXI kaķsimts. Vēl es māku zakt citu idejas, tās nevienam nezinot. Piemēra pēc, sevis pēc pēcpusi tīrot - ir sCīc - kis cita očī boļķi rec, tis sovā tirsas ocī Debesu Klāru! Bļe, ta ļetku i maloļetku zajebal I am kabalist - idiš pridurok bijomat moins ilumināts no Dikliem bļeģ muļķi, lasi un domā!

Atbildēt

boom

29.08.2018. 00:36

Aha ha ha - "Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde"... šis te kantoris ir tikpat gudrs cik DP. Pilnīgas nulles un memļaki. Ja tā nebūtu, 3A sen jau būtu iesēdināti.

Atbildēt

MI

28.08.2018. 22:03

Jau teju 10 gadus pirmajā instancē tiesā.
Pa to laiku publiski bļauj, ka Valsts vārdā arestētā, Valsts atbildībā esošā manta tiek izšeptēta. Un tajā pat laikā arī Valsts vārdā klusums.
Nu tad beidzot ierosinājuši, bet pēc pieredzes, tad arī 10 gadus un vairāk meklēs.
Šo lietu bez Valsts veidotas Speciālas komisijas ar izmeklēšanas tiesībām neizmeklēs nekad. Neticu.
Vai šo lietu var izmeklēt bez ārvalstu ekspertiem. Neticu. Tad ir jāmaina visas struktūras tā, ka nepaliek nekādas ietekmes.
Bet viens pīpis. Ja nu beigās būs tā, ka nekonfiscē, tad atskaitīsim no budžeta, bet ja konfiscē, tad miers mājās, no Valsts jau drīkst ņemt. Valsts Gādīgs saimnieks.
Bet esat mierīgi. Viss būs kā iepriekš. Kā ar paraseksa vienas nakts šovu un viņa visu līmeņu stutētajiem.
Vairāk sliecos domāt, ka process ir vajadzīgs, lai sakārtotu resno runču nemieru, bet ne lai izvērtētu vai ir izdarīts smags kaitējums. Un ja tāds ir, tad noskaidrotu visus iesaistītos. Neatkarīgi amatiem no darbības formas (darbība, bezdarbība).
Humoram. Ne pa velti čalis ir iepircis hopīti, jo nezin kurā brīdī fraka jārauj. Nez cikvietīgs tad ir? Vai visiem vietas pietiks?

Atbildēt

ne tas kaimiņš

28.08.2018. 20:08

Nav jabūt durakam lai saprastu, par kādu naudu Sparāns māju uzcēla Krūtes un Mazās Kandavas ielu stūrī.

Atbildēt

Tāda pat latviete

28.08.2018. 19:29

»

EU > LL smejās

Inna Šteinbuka ir no Galvas līdz kājām Latviete


židene Inna Šteinbuka ir kā latvieši Putins, Meroni, VVF, Lembergs, Porošenko, Tramps, Lembergs un Soross. Kā poļžīds Kučinskis, židene Reizniece utml sūdi.

Atbildēt

Meroni

28.08.2018. 19:00

»

Ebonito

Ļoti, ļoti šaubos, ka Latvijā ir izmeklētāji un prokurori, kuri spēj izmeklēt un pierādīt Meroni sapītos ofšorus, tur veiktos un neveiktos maksājumus utt. Šis džeks visu būs izshēmojis smalkāk par Lembergu. Tā teikt, pieredze māca. Ja arī to lietu brīnumainā kārtā novilks līdz apsūdzība un tiesai, tas...


ir starptautiski atzīts aferists. Par tsdiem kā Meroni ir aprakstīts G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem - šādi meroni sadarbojas ar valstu specdienestiem visaugstākajā līmenī. Varu pat garantēt, ka kriminālprocess pret Meroni ir viņa darbību publiska legalizācija.

Atbildēt

Ebonito

28.08.2018. 17:51

Ļoti, ļoti šaubos, ka Latvijā ir izmeklētāji un prokurori, kuri spēj izmeklēt un pierādīt Meroni sapītos ofšorus, tur veiktos un neveiktos maksājumus utt. Šis džeks visu būs izshēmojis smalkāk par Lembergu. Tā teikt, pieredze māca. Ja arī to lietu brīnumainā kārtā novilks līdz apsūdzība un tiesai, tas būs ne ātrāk kā pēc 5 gadiem. Tas vēl optimistiski raugoties. Par tiesas procesa eventuāli ilgumu skatīt Lemberga prāvu. Secinājums - brēka skaļa, jēga maza.

Atbildēt

emigrants

28.08.2018. 17:45

»

!

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom


Tranzīts beidzas , tauta izbrauc ..., nebūs vairs ko zagt.Paliks zirneklīši burkā un nomirs badā.

Atbildēt

Jādomā

28.08.2018. 17:43

Meroni iesaistīs Eiropas tiesas , kuras nu nekādi nav Latvijas jurisdikcijā un sen minētais Damokla zobens sāks savu darbu. Arī zagšana globalizējas .

Atbildēt

Amadejs

28.08.2018. 17:40

»

aivars

....kārtējais pasūtījuma raksts


tā nu tas ir...kas maksā , tas pasūta mūziku.

Atbildēt

bratka

28.08.2018. 16:23

Cilpa sāk vilkties sarkanās buržuazijas-čekistu partijām ZZs,NA,jauna vienotība,latviešu čekistu aģentu partija ,,Saskaņa,,balsosim par tiru partiju no čekistiem KPVLV.Na pārstāve Muizniece Ikšķilē represēto apvienības salidojuma,atkal biedēja represētos ar kremla varas ienākšanu Latvija,ja nenobālsosiet par vecam partijam-mēs veca paaudzebalsosim par tiru partiju no cekistiem KPVLV.

Atbildēt

Dikļu pats muļķis

28.08.2018. 16:18

»

Dikļu muļķis

kis kļičko ar Cenzēts un Untuns Mikropiscanzs, (lit pseidonīms) autordarbiņam Muļķu zeme XXI g.s


LL kunks ir mans personigs cenzors un man nākas kļičkot ar Cenzetaizs.

Atbildēt

Interesanti!

28.08.2018. 16:14

»

!

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom


Dikļu muļķis no pašiem Dikļiem atmodies! Stāvi klusu, ute! Ir sacīc, ja nigribi so ā tirsas ocī Debesu Klāru ieraudzīt, nemiez aiz jurtas uz ledu!

Atbildēt

aivars

28.08.2018. 16:14

....kārtējais pasūtījuma raksts

Atbildēt

LL smejas?

28.08.2018. 16:11

Kāda cilpa! Virsprokurors M. Adlers izbeidza kriminālprocesu pret I. Godmani Parex afērā. Jānautā, kāpēc kpr tika ierosināts, ka pati Eiropas komisijas židene Inna Šteinbuka atzina, ka Parex vajadzēja glābt? Vajadzēja ierosināt tāpēc, lai ar krp izbeigšanu legalizētu Parex afēru.

Tieši tāpat tika legalizēta Eiropas fondu izzagšana A. Bērziņa viesu namam Kājiņas.

Krp pret Meroni, kurš rīkojies saskanā ar prokuroru atļaujām, ir sabiedrības nomierināšanai, jau sākotnēji paredzot krp izbeigšanu, legalizējot Meroni un Lemberga, un prokuroru shēmas.

Vai tad LL tiešām saglabājis kripatiņu ticības LV tieslietu sistēmai? Visiem zināms, ka Rīdzenes sarunu krprocesu izbeidza, jo prokuroram Lejam un citiem prokuroriem šodien ar likumu noteikta bezdarbība - viņiem tiesības patvaļīgi apšaubīt pierādījumus un krprocesus izbeigt.

Atbildēt

tak

28.08.2018. 16:10

Man ir absolūti pokuj,ja Rūdolfs zog no Aivara...

Atbildēt

tagad

28.08.2018. 15:45

Aivars laikam beidzot jūtas drusku laimīgs!

Atbildēt

!

28.08.2018. 15:43

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom!

Atbildēt

švamme

28.08.2018. 15:34

Tātad varas (prokuratūras) ieskatā, ja nebūtu zaudējis "politiskās mēra sajūtas", tad tak varētu turpināt. Tas izsaka visu. Kas Latvijā nosaka tos "politiskās mēra sajūtas" limitus, robežas un mērogus??
L.L. Vai ievadā nav kļūdaini O.Meroni ??

Atbildēt

agents

28.08.2018. 15:28

Mulkigi ir sarezgitaja starptautiskaja situacija spelet ar kremla kartim . Amerikani ir kerusies klat visadiem nozagtas naudas atmazgatajiem caur ofsoriem . Saskana un KPV te nevar palidzet...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...