Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SophieHelton14

07.09.2018. 13:21


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un G#1 viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši. Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

Hm

29.08.2018. 10:48

»

tak

Man ir absolūti pokuj,ja Rūdolfs zog no Aivara


Vispār jau zog nevis no Aivara,bet no tās naudas, kas varētu ienākt valsts budžeta kā kompensācija par Aivara noziegumiem.
Bet nu jā, ar tādu loģiku mēs tālu tiksim...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

29.08.2018. 07:08

»

švamme

Tātad varas (prokuratūras) ieskatā, ja nebūtu zaudējis "politiskās mēra sajūtas", tad tak varētu turpināt. Tas izsaka visu. Kas Latvijā nosaka tos "politiskās mēra sajūtas" limitus, robežas un mērogus


Meroni ir zaudējis mēra sajūtu, savukārt Aivars nav zaudējis mēra sajūtu. Kāpēc tā? Ļoti vienkārši: Aivars ir un paliek mērs, tāpēc nezaudē mēra sajūtu. Bet Meroni nav un nebūs Ventspils mērs, lai cik partijas nesadomātu sponsorēt.

Atbildēt

Es, debilais Indulis Duka

29.08.2018. 02:23

»

Interesanti!

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


kļičkoju kā Untuns Mikropiscanczs, miežu aiz jurtas uz dzeltenu ledu. Mans gara- karadarbs ir Muļķu zeme XXI kaķsimts. Vēl es māku zakt citu idejas, tās nevienam nezinot. Piemēra pēc, sevis pēc pēcpusi tīrot - ir sCīc - kis cita očī boļķi rec, tis sovā tirsas ocī Debesu Klāru! Bļe, ta ļetku i maloļetku zajebal I am kabalist - idiš pridurok bijomat moins ilumināts no Dikliem bļeģ muļķi, lasi un domā!

Atbildēt

boom

29.08.2018. 00:36

Aha ha ha - "Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde"... šis te kantoris ir tikpat gudrs cik DP. Pilnīgas nulles un memļaki. Ja tā nebūtu, 3A sen jau būtu iesēdināti.

Atbildēt

MI

28.08.2018. 22:03

Jau teju 10 gadus pirmajā instancē tiesā.
Pa to laiku publiski bļauj, ka Valsts vārdā arestētā, Valsts atbildībā esošā manta tiek izšeptēta. Un tajā pat laikā arī Valsts vārdā klusums.
Nu tad beidzot ierosinājuši, bet pēc pieredzes, tad arī 10 gadus un vairāk meklēs.
Šo lietu bez Valsts veidotas Speciālas komisijas ar izmeklēšanas tiesībām neizmeklēs nekad. Neticu.
Vai šo lietu var izmeklēt bez ārvalstu ekspertiem. Neticu. Tad ir jāmaina visas struktūras tā, ka nepaliek nekādas ietekmes.
Bet viens pīpis. Ja nu beigās būs tā, ka nekonfiscē, tad atskaitīsim no budžeta, bet ja konfiscē, tad miers mājās, no Valsts jau drīkst ņemt. Valsts Gādīgs saimnieks.
Bet esat mierīgi. Viss būs kā iepriekš. Kā ar paraseksa vienas nakts šovu un viņa visu līmeņu stutētajiem.
Vairāk sliecos domāt, ka process ir vajadzīgs, lai sakārtotu resno runču nemieru, bet ne lai izvērtētu vai ir izdarīts smags kaitējums. Un ja tāds ir, tad noskaidrotu visus iesaistītos. Neatkarīgi amatiem no darbības formas (darbība, bezdarbība).
Humoram. Ne pa velti čalis ir iepircis hopīti, jo nezin kurā brīdī fraka jārauj. Nez cikvietīgs tad ir? Vai visiem vietas pietiks?

Atbildēt

ne tas kaimiņš

28.08.2018. 20:08

Nav jabūt durakam lai saprastu, par kādu naudu Sparāns māju uzcēla Krūtes un Mazās Kandavas ielu stūrī.

Atbildēt

Tāda pat latviete

28.08.2018. 19:29

»

EU > LL smejās

Inna Šteinbuka ir no Galvas līdz kājām Latviete


židene Inna Šteinbuka ir kā latvieši Putins, Meroni, VVF, Lembergs, Porošenko, Tramps, Lembergs un Soross. Kā poļžīds Kučinskis, židene Reizniece utml sūdi.

Atbildēt

Meroni

28.08.2018. 19:00

»

Ebonito

Ļoti, ļoti šaubos, ka Latvijā ir izmeklētāji un prokurori, kuri spēj izmeklēt un pierādīt Meroni sapītos ofšorus, tur veiktos un neveiktos maksājumus utt. Šis džeks visu būs izshēmojis smalkāk par Lembergu. Tā teikt, pieredze māca. Ja arī to lietu brīnumainā kārtā novilks līdz apsūdzība un tiesai, tas...


ir starptautiski atzīts aferists. Par tsdiem kā Meroni ir aprakstīts G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem - šādi meroni sadarbojas ar valstu specdienestiem visaugstākajā līmenī. Varu pat garantēt, ka kriminālprocess pret Meroni ir viņa darbību publiska legalizācija.

Atbildēt

Ebonito

28.08.2018. 17:51

Ļoti, ļoti šaubos, ka Latvijā ir izmeklētāji un prokurori, kuri spēj izmeklēt un pierādīt Meroni sapītos ofšorus, tur veiktos un neveiktos maksājumus utt. Šis džeks visu būs izshēmojis smalkāk par Lembergu. Tā teikt, pieredze māca. Ja arī to lietu brīnumainā kārtā novilks līdz apsūdzība un tiesai, tas būs ne ātrāk kā pēc 5 gadiem. Tas vēl optimistiski raugoties. Par tiesas procesa eventuāli ilgumu skatīt Lemberga prāvu. Secinājums - brēka skaļa, jēga maza.

Atbildēt

emigrants

28.08.2018. 17:45

»

!

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom


Tranzīts beidzas , tauta izbrauc ..., nebūs vairs ko zagt.Paliks zirneklīši burkā un nomirs badā.

Atbildēt

Jādomā

28.08.2018. 17:43

Meroni iesaistīs Eiropas tiesas , kuras nu nekādi nav Latvijas jurisdikcijā un sen minētais Damokla zobens sāks savu darbu. Arī zagšana globalizējas .

Atbildēt

Amadejs

28.08.2018. 17:40

»

aivars

....kārtējais pasūtījuma raksts


tā nu tas ir...kas maksā , tas pasūta mūziku.

Atbildēt

bratka

28.08.2018. 16:23

Cilpa sāk vilkties sarkanās buržuazijas-čekistu partijām ZZs,NA,jauna vienotība,latviešu čekistu aģentu partija ,,Saskaņa,,balsosim par tiru partiju no čekistiem KPVLV.Na pārstāve Muizniece Ikšķilē represēto apvienības salidojuma,atkal biedēja represētos ar kremla varas ienākšanu Latvija,ja nenobālsosiet par vecam partijam-mēs veca paaudzebalsosim par tiru partiju no cekistiem KPVLV.

Atbildēt

Dikļu pats muļķis

28.08.2018. 16:18

»

Dikļu muļķis

kis kļičko ar Cenzēts un Untuns Mikropiscanzs, (lit pseidonīms) autordarbiņam Muļķu zeme XXI g.s


LL kunks ir mans personigs cenzors un man nākas kļičkot ar Cenzetaizs.

Atbildēt

Interesanti!

28.08.2018. 16:14

»

!

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom


Dikļu muļķis no pašiem Dikļiem atmodies! Stāvi klusu, ute! Ir sacīc, ja nigribi so ā tirsas ocī Debesu Klāru ieraudzīt, nemiez aiz jurtas uz ledu!

Atbildēt

aivars

28.08.2018. 16:14

....kārtējais pasūtījuma raksts

Atbildēt

LL smejas?

28.08.2018. 16:11

Kāda cilpa! Virsprokurors M. Adlers izbeidza kriminālprocesu pret I. Godmani Parex afērā. Jānautā, kāpēc kpr tika ierosināts, ka pati Eiropas komisijas židene Inna Šteinbuka atzina, ka Parex vajadzēja glābt? Vajadzēja ierosināt tāpēc, lai ar krp izbeigšanu legalizētu Parex afēru.

Tieši tāpat tika legalizēta Eiropas fondu izzagšana A. Bērziņa viesu namam Kājiņas.

Krp pret Meroni, kurš rīkojies saskanā ar prokuroru atļaujām, ir sabiedrības nomierināšanai, jau sākotnēji paredzot krp izbeigšanu, legalizējot Meroni un Lemberga, un prokuroru shēmas.

Vai tad LL tiešām saglabājis kripatiņu ticības LV tieslietu sistēmai? Visiem zināms, ka Rīdzenes sarunu krprocesu izbeidza, jo prokuroram Lejam un citiem prokuroriem šodien ar likumu noteikta bezdarbība - viņiem tiesības patvaļīgi apšaubīt pierādījumus un krprocesus izbeigt.

Atbildēt

tak

28.08.2018. 16:10

Man ir absolūti pokuj,ja Rūdolfs zog no Aivara...

Atbildēt

tagad

28.08.2018. 15:45

Aivars laikam beidzot jūtas drusku laimīgs!

Atbildēt

!

28.08.2018. 15:43

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom!

Atbildēt

švamme

28.08.2018. 15:34

Tātad varas (prokuratūras) ieskatā, ja nebūtu zaudējis "politiskās mēra sajūtas", tad tak varētu turpināt. Tas izsaka visu. Kas Latvijā nosaka tos "politiskās mēra sajūtas" limitus, robežas un mērogus??
L.L. Vai ievadā nav kļūdaini O.Meroni ??

Atbildēt

agents

28.08.2018. 15:28

Mulkigi ir sarezgitaja starptautiskaja situacija spelet ar kremla kartim . Amerikani ir kerusies klat visadiem nozagtas naudas atmazgatajiem caur ofsoriem . Saskana un KPV te nevar palidzet...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...