Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cilvēki

Leonards Inkins
24.03.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gatis

29.03.2022. 19:41

mēs uz vēlēsanām neejam nevienu nevēlam par badītiem nebalsojam

Atbildēt

Paliek jo dienas, jo jautrāk...

26.03.2022. 17:56

Arvien vairāk rodas klaunu, gan svētās nometnes, gan zvejas pasakas, gan šleseristu stenētāju staja, arī kaut kādi brīvības sludinātāji ir atradušies! Vai tiešām sabiedrībā ir pieprasījums, pēc šiem "apustuļiem", kurš maksā par šiem šīm muļķībām?

Atbildēt

interesanti

26.03.2022. 17:31

»

Ideologiskais diversants

LL ljauj dziit chekas propagandu tiiraa veidaa


kas vai kurš to LL ļauj un kāpēc neļauj citiem masmēdītājiem?

Atbildēt

Ideologiskais diversants

26.03.2022. 09:39

LL ljauj dziit chekas propagandu tiiraa veidaa.

Atbildēt

Gribu par prezi būt!!!

25.03.2022. 18:26

»

Vērotājs

Es tā arī nesapratu, ko autors īsti gribēja teikt. Daudz saprotamu vārdu savirknēts nesaprotamā tekstā. Skaudrums gan izsit asaru... Varbūt tāds bija raksta mērķis? Raudu


Inkins kārttējo reizi zīmējās, izmetot makšķeri muļķu dīķī. Dižais Svēto nometnes apustulis, pierāda, ir filmas Nelietis galvenais prototips. Kaut mēs spētu, no šādiem draugiem atbrīvoties!

Atbildēt

Koučs

25.03.2022. 14:14

»


Aizej uz svētbirzi, atspiedies ar muguru pret lielāko ozolu.3x izelpo, novelc labo pastalu un noraisi kājautu. Tad ar labās kājas īkšķi nospied bises gaili, neaizmirstot ielikt stobru mutē.Tad Tavas nekur nederīgās smadzenes tiks kaut reizi izlietotas ar dziļāku jēgu- pabarot ezīšus un raženās ozola saknes.

Atbildēt

Balagan

25.03.2022. 11:51

https://youtu.be/8dlJ8HBbAu8

Atbildēt

A.L.P.

25.03.2022. 10:32

Man radās ģeniāla ideja !!! Visi cilvēki,kas taisās iet vēlēt , jau no šī brīža lai paņem baltu papīra lapu un tur pieraksta tos negatīvos cilvēkus ,par kuriem NEDRĪKST nekādā gadījumā balsot!!! Un tad ,balsošanas dienā , salīdzināt savu lapu ar to lapu,par kuru taisieties balsot!Un tad izsvītrot ( sliktākajā gadījumā ) tos sliktos vai ņemt citu lapu par ko balsot .Tagad ,pirms vēlēšanām visi aplies visus ar mēsliem !!! Tā kā darbs būs liels --- aizrakties līdz patiesībai.

Atbildēt

Vērotājs

25.03.2022. 09:51

Es tā arī nesapratu, ko autors īsti gribēja teikt. Daudz saprotamu vārdu savirknēts nesaprotamā tekstā. Skaudrums gan izsit asaru... Varbūt tāds bija raksta mērķis? Raudu....

Atbildēt

Drūmais gribulis...

25.03.2022. 00:39

»

Aksakals

Un ko spēj pats Inkins, kremļa konservus izvilkt vienu pēc otra


Ar Inkinu ir kā parunā: dzērājs izguļas un nāk pie prāta, bet kam galviņa švaka, tas nemainās.Ir zināms, ka Inkins jau daudzus gadus alkaholu nelieto... Kam viņa prātojumi ir vajadzīgi, to gan laikam pats neapjēdz!

Atbildēt

Valdības nelamātājs

24.03.2022. 21:38

Tomēt Toms Plešš līdz rudenim japacieš , vairs jau neievēlēs. Un Jūrmalā nevēlams !

Atbildēt

Skeptiķis

24.03.2022. 21:07

Var rakstīt, ko grib. Šis projekts ir galā. 30 gadus ar cilvekiem ir manipulēts, tie ir dzīti trimdā, mērdēti un krāpti. PSRS mantojums ir izlaupīts un padarīts par naudas pumpi.Valsts šajā veidolā ir katra ienaidnieks

Atbildēt

Es

24.03.2022. 19:52

Šoreiz kaut kas izspiedies. Varēja izlasīt.

Atbildēt

Sabiedrības līdzdalība?

24.03.2022. 19:27

Inkins nesaprot, ka vienu okupāciju - krievu, nomainīja naudas un korupcijas okupācija. Pirmā vēl cīnās par privilēģijām un manāmi traucē dzīvot paši sev un citiem, bet otrie - mafijai "sabiedrtības līdzdalība" ir demokrātijas teātris, bet ietekme ir kā zibeņnovedējs - stāv tukšgaitā.

Ko tu pats izdarīji Latvijas labā - provokatīvs varas jautājuma atkārtojums.

Atkal ievēlēsi tos pašus? Citu nav vai tevi apmānīs, jo vēlētājs ir kā aitu bars - kur ved, tur iet, viņus apmāna, piekrāpj ar aplamu, negodīgu, krāpnievcisku likumu, to starp, ar "plusiem" un "mīnusiem" un daudz ko citu.

Bet rakstelē nav konsekvences arī - jāsaka, ka uz vēlēšanām jāiet un "JĀMAINA ZIRGUS", bet neiet uz vēlēšnām - nodevības sev un savai tautai, valstik, tā nedrīkst rīkoties, jo okupanti to vien gaida, kā tevi atrunāt no dalības vēlēšanās,. lai okupanti- vieni vai otri, gūtu uzvaru.

Atbildēt

85

24.03.2022. 19:01

Insektoīds (?) Inkins atkal mēģina zombēt savu kaitniekpsiholoģijas sērgas murgu, jo parazītmehānismam zūdot nebūtībā, ir zaudējis saprātu un nezin.

Pamatdzīvotāji cilvēki, kuri nemanipulē ar citu izvēles brīvībām, zin, ka var visu, jo ir labi saliedēti, spēcīgi, reālmīlestības brīvi vienoti, laimīgi, veseli, bagāti un priecīgi.

Ja te lasa kādi īsti vēl neapzināti cilvēki, esiet apzināti, raksts ( vai tomēr sūds?) ir salipināts ar manipulatīviem - uz izmisuma, izdzīvošanas, ēšanas, grūstīšanās kā cīnīšanās par aizgājēju parazītu interesēm, maldu un vienaldzību - ļaunpiedāvājumiem pieņemt tos kā normu. Šo salipinājumu mēs (cilvēki) tev atdodam atpakaļ, ej ellē parazīt ar savu negatīvisma propagandu.

Apzināti cilvēki ļaunkoda "es tā nedomāju" vietā labāk var lietot, piemēram, - "es zinu kā es domāju, jo man pieder sava oriģinālā izvēles brīvība uz savu veselīgu un laimīgu dzīvildzi bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma."

Atbildēt

Aksakals

24.03.2022. 18:57

Un ko spēj pats Inkins, kremļa konservus izvilkt vienu pēc otra.

Atbildēt

Esmu jau teicis

24.03.2022. 18:44

Inkins ir visai līdzīgs Ojāram Vācietim, dzejo tik un dzejo.. bet 10 daļa talanta no tā, kāds bija Vācietim. Paskatities Inkina you tube ierakstus, tie atgādina “pansionātā stāstītas pasaciņas.”

Atbildēt

viss sliktais

24.03.2022. 18:22

šādu muļķu demagogu dēļ. Patiesība civilizāciju ceļ, stulbums iznīcina.Ja kāds tās lietas neatšķir...

Atbildēt

kaut kas tīri atbalstāms, ka

24.03.2022. 17:56

"par patiesību mēs uzskatām tikai to, kam paši piekrītam", papildinot: katrs tic, ka viņš tic pareizi, ...nu un vēl: jātic tam, ko saka Patiesības Ministrija,....ticības daudzums proporcionāls makaronu svaram uz ausīm.......

Atbildēt

danu

24.03.2022. 17:49

Tā jau nav ka nevaram. Tas vēl bij nesen.Var jau smīkņāt ka tas bij joks un nenopietni, mūs vadīja utt , bet tur bija kas īpašs.

Atbildēt

-Mans viedoklis-

24.03.2022. 17:33

Āmen!
Es jau sāku darīt-uzkaisīju uz galvas veselu kasti ar pelniem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...