Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dita

29.11.2017. 11:48

No suņiem acīmredzot neko nejēdz

Atbildēt

VDK

26.11.2017. 08:52

»

KAPITAĻIZM GAVNO


No 1990.gada 4.maija līdz pēdējam latvietim.

Atbildēt

VB

25.11.2017. 20:55

»

esi mierīgs

Atšausim. Vai nu atsevišķi, vai kopā ar ģimenēm


Jā, noteikti! Bet, tieši kad?

Atbildēt

Šis raksts ir

25.11.2017. 17:33

»

Skumjais

Labs raksts


vnk meža cirtēja apollo stunda. Nākošais viņa raksts būs pēc desmit gadiem, kad, cērtot mežu, būs apsmadzeņojis savu vērtību.

Atbildēt

Skumjais

25.11.2017. 01:50

Labs raksts
Arī policisti, prokurori, tiesneši, ne visi, protams, bet liela daļa. Sabradāt, iznīcināt, lai gan - ne jau visi sabradājamie ir dzimuši noziedznieki

Atbildēt

Cilvēks

25.11.2017. 00:50

viss ir pavisam vienkārši, katram ir savs līmenis un ne visi ir tikuši līdz cilvēka līmenim :) https://www.facebook.com/events/311506242661165/ atbilstoši arī jāattiecas pret tiem, kas nav vel pieauguši! mazam bērnam, kurš neapzinās sekas, tak nedosi rokās granātu! :) bet kaēc mēs paši tik vienkāršas lietas nepamanam savā dzīvē, un tā vietā filosofējam pa tukšo? acīm redzot paši neesam vel pieauguši ;)

Atbildēt

Kaspars

24.11.2017. 19:59

Raksta autoram ...patiesi rūkts!

Atbildēt

24.11.2017. 17:09

KAPITAĻIZM GAVNO

Atbildēt

Precīzi

24.11.2017. 17:02

»

Juhans

Precizi aprakstīts par liberastiem, Sorosa pakalpiņiem - Vienotību, Par, Providus, Delnu un citiem ASV oligarhu pavēļu pildītājiem


damonaķ tos Saskaņas un ZZS sorosistus, Aivars Šlomo dēls Lembergs podus žīdelis gatavs Sorosam pienest. Mēsls Šlomo dēls, nedabitij sorosist. Sist.

Atbildēt

Nu ja

24.11.2017. 16:57

»

zuze

tāda mums ir tā sabiedrība-viens piedzēries kverplis sit policistu un pārējais bars stāv apkārt, rēc un filmē. Normālā sabiedrībā, redzot uzbrukumu policijas darbiniekam, ietu palīgā un to varoni atskaldītu. Bet mūsu sabiedrībā masu informācijas līdzekļos tiek kultivēts naids un nepatika pret varas ...


nenotikušās deokupācijas sekas Skolu direktori dzīvo savā pasaulītē, rasnačveidīgie citā, pašvaldības policija citā, bet tas, kas piesitaun iespēra policistamir jaunais zaļocilvēciņu varonis. Neizbēgami pajoliņa rasača ceļi krustosies ar šādu doņeckieti- potenciālo zaļo cilvēciņu. Mallais karļiks lūrēs no krūmie, jo tikai tagad, kad ASV spēki ir Latvijā, var tēlot drosmīgo. Tikām vietējie čekistēni ar polonija pilnām kabatām vazājas pa Latviju.

Atbildēt

Juhans

24.11.2017. 16:53

Precizi aprakstīts par liberastiem, Sorosa pakalpiņiem - Vienotību, Par, Providus, Delnu un citiem ASV oligarhu pavēļu pildītājiem.

Atbildēt

Pilnīgi precīzi teikts

24.11.2017. 16:47

»

vajag bet

Tiesu izpildītājiem jāstrādā, policitiem jāķer zagļus. Taču tiem, kas šajos amatos strādā, jāstrādā godīgi un pēc likuma gara, nevis tikai pēc burta un pavēles no barotājiem. Ārprāc jau tāds, ka nav uzticības tiesībsargājošajiem orgāniem, jo tie ir savstarpējas izrēķināšanās instruments...


Tieši kā VDK laikos. Likumi sarakstīti, bet neviens tos neievēro. Policijā, pašvaldībās, politiskajā varā tiek mutiski pateikts, kas jādara, pavēle, rīkojums, draudzīgs lūgums, subordinācija utt. Zvana ietekme. Lūgums. Apstrīdēto lietu nonākšana tiesā. Tiesa izskata lietas, kuras ir apstrīdētas, tiesa to neņem vērā. Tiesas faktisko rīcību likums neļauj apstrīdēt. Patvaļa, patvarība. Spriedums nav pārsūdzams.

Administratīvais process. Cietušais pats sevi uzskata par cietušo. Vēršas administratīvajā tiesā. Tēlo prokuroruun tiesnesi, izmekētāju un iecinieku. Lūdzēju.

Pretējs administratīvais process. LAPK. Bez izmaiņām, tiesa, sods, spriedums nav pārsūdzams.

Atbildēt

Kad

24.11.2017. 16:47

man aprēķināja pensiju prasīju,lai iedod 2 A3 lapas uz kurām darbiniece bija izdrukājusi no datora informāciju un veica aprēķinus. Viņa pateica, ka nedrīkstot man tos rādīt,bet es drīkstu pierakstīt to, ko viņa saka. Vienkārši apzog???

Atbildēt

vajag bet

24.11.2017. 16:10

»

izlasīju

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus...


Tiesu izpildītājiem jāstrādā, policitiem jāķer zagļus. Taču tiem, kas šajos amatos strādā, jāstrādā godīgi un pēc likuma gara, nevis tikai pēc burta un pavēles no barotājiem. Ārprāc jau tāds, ka nav uzticības tiesībsargājošajiem orgāniem, jo tie ir savstarpējas izrēķināšanās instruments.

Atbildēt

Edge

24.11.2017. 15:16

»

pilsonis

Redzi, ja policists noķer zagli, kurš nozadzis vairākus tūkstošus vērtu mantu, tad policistam netiek maksāti % no mantas vērtības, policistam netiek maksāts arī par dokumentu sagatavošanu, policists saņem tikai savu pieticīgo algu, kaut gan katru reizi, aizturot noziedzniekus riskē ar savu dzīvību. ...


Ikviens tiesu izpildītājs, manuprāt, par "normālu" uzskatītu 60 EUR saņemšanu par katru piedzīto 0,67 EUR. Nav "normāli", ja Ilmārs Rimšēvics saņem gadā tikai 150 tūkstošus eiro gadā (Pietiek, 23.11.2017.) par sasniegto LB produktivitāti:
" Latvijas Banka ir sadrukājusi 3,8 miljardus eiro, bet šī nauda stāv komercbanku kontos un vienkārši gaida, kad beidzot valstī sāks saimniekot kārtīgi, neraustīs nodokļus, atbalstīs uzņēmējus, īstenos reformas, sakārtos arī veselības nozari, intervijā LTV “Rīta panorāmai” [28.09.2016.] sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs." (lsm.lv)

Atbildēt

zuze

24.11.2017. 15:11

»

hm

varbūt cien. Kadiša kungam ir recepte arī gadījumam, par kuru sodien raksta visos portālos? Runa ir par to, ka piedzēries tīnis piekāva policistu. Varbūt nevajag sīko perdeli sodīt, jo viņš taču "tikai" policistu piekāva, tie jau tikai tādi suņi vien ir, pavēles pilda un viss. Un pietiek.com jau sevišķi...


tāda mums ir tā sabiedrība-viens piedzēries kverplis sit policistu un pārējais bars stāv apkārt, rēc un filmē. Normālā sabiedrībā, redzot uzbrukumu policijas darbiniekam, ietu palīgā un to varoni atskaldītu. Bet mūsu sabiedrībā masu informācijas līdzekļos tiek kultivēts naids un nepatika pret varas pārstāvjiem un lapsas portāls ir pirmajā vietā šajā ziņā.
Un šādi dauņi pēc dažiem gadiem ies uz vēlēšanām un balsos. Kā jums liekas, ko tādi var iebalsot?

Atbildēt

A

24.11.2017. 14:59

»

un

Tieši KAS no rakstītā tev ir apšaubāms, tu, pederast


Es jau vienreiz teicu par autoru-laiks pie psihiatra.

Atbildēt

pilsonis

24.11.2017. 12:28

»

izlasīju

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus...


Redzi, ja policists noķer zagli, kurš nozadzis vairākus tūkstošus vērtu mantu, tad policistam netiek maksāti % no mantas vērtības, policistam netiek maksāts arī par dokumentu sagatavošanu, policists saņem tikai savu pieticīgo algu, kaut gan katru reizi, aizturot noziedzniekus riskē ar savu dzīvību. Tiesu izpildītāji izpilda tikai tiesu spriedumus, neriskējot ne ar ko, bet saņem noteiktu atlīdzību un % no atgūtās summas, gala rezultātā gada laikā nopelnot pat miljonus un ne vienmēr rīkojas likuma ietvaros, par niecīgu parādu pārdodot desmitiem tūkstošus vērtus īpašumus, kur piedziņas izdevumi krietni pārsniedz parādu summu. Piemēram par 0,67 EUR piedziņu tiesu izpildītājs saņem 50 EUR, ja cilvēks pats labprātīgi samaksā. Ja parādnieks, kura parāds ir 0,67 EUR dažādu iemeslu dēļ neuzzin par parādu piedziņu, tad piedziņas izdevumi var sasniegt pat vairākus tūkstošus.
Un kāds vēl teiks, ka tas ir normāli?

Atbildēt

hm

24.11.2017. 12:13

varbūt cien. Kadiša kungam ir recepte arī gadījumam, par kuru sodien raksta visos portālos? Runa ir par to, ka piedzēries tīnis piekāva policistu. Varbūt nevajag sīko perdeli sodīt, jo viņš taču "tikai" policistu piekāva, tie jau tikai tādi suņi vien ir, pavēles pilda un viss. Un pietiek.com jau sevišķi neieredz policistus un varas pārstāvjus.

Atbildēt

izlasīju

24.11.2017. 11:39

rakstu un man tas izraisīja dažas pārdomas. Par tiem pašiem "nekrietnajiem" tiesu izpildītājiem. Ko autors piedāvā darīt gadījumos, kad kāds treknajos gados, spekulēdams ar nekustamajiem īpašumiem, ir sapircis mājas, džipus, kļuvis par miljonāru, tagad pēkšņi vairs nevar pavilkt un nomaksāt kredītus.Atstāt viņiem un norakstīt kredītus, lai sliktajiem tiesu izpildītājiem nebūtu darbs?
Policijai vairs neķert zagļus, jo zagļiem taču ēst gribas, bet mājās bērni gaida? Laist vaļā ātrumpārkāpējus, jo soda nauda taču iet nost no ģimenes budžeta?
Ir viegli būt krietnam uz papīra, dzīvē viss ir mazliet savādāk. Represīvie orgāni ir bijuši un būs, bez tiem neviena valsts nav pastāvējusi. Tad kad sabiedrība būs izaugusi līdz līmenim, kad vairs nebūs vajadzīga uzraudzība, tad arī izzudīs visi represīvie orgāni kā nevajadzīgi. Tikai tas nekad nenotiks. Kāda sabiedriba, tāda policija, tiesa, prokuratūra. Mēs citādu valdību neesam pelnījuši, jo paši to ievēlējām. Kāda jēga tagad vaidēt, katrs dabū ko pelnījis.
Īsti nav saprotams, ko autors gribējis pateikt? To, ka tagad katram jāsāk likumus interpretēt pa savam, pēc sirdsapziņas? Atmetīsim visus likumus, noteikumus, ierobežojumus un darīsim, kā pašam liekas pareizi, vadoties no savas sirdsapziņas?
Vai autors pats vienmēr ir bijis tik pareizs, ka var citiem pārmest? Varu derēt, ka atradīsies cilvēki, kas pateiks pavisam ko citu...

Atbildēt

.

24.11.2017. 11:07

»

A.K.

Jūs pareizi sapratāt-ūdeni no manas akas cilvēki var padzerties par velti. Bet Jūsu minētos "sūdu kalnus" neviens no maniem ciemiņiem nav atstājis. Šķiet, ka Jums gan labāk pie manis neciemoties, kamēr neesat atbrīvojies/usies no tik nepievilcīgiem ieradumiem


sūdu kalnus neviens neatstāj tāpēc, ka mājai ir saimnieks, kurš vajadzības gadījumā var aizrādīt. Tikko māja būs bez saimnieka, tā tūlīt viss tiks piemēslots. Tieši tā notiek ar visām publiski pieejamām vietām, jo viss tiek piedirsts- stāvvietas, ietves, dabas pieminekļi. Un tāpēc ir vajadzīgs kāds, kurš uzkopj, remontē, pieskata. Tāpēc ir vajadzīga policija, kura liek sodus, jo citādi visa kāpu zona būs pilna ar automašīnām.Un par ūdeni par velti- nu nevajag. Viena lieta ir krūzīte garāmgājējam. Pavisam kas cits ir, ja kāds izdomātu no tavas akas padzirdīt savu govju ganāmpulku. Tāpat vien, par velti. Jo tas jau nav tavs ūdens, tas no zemes nāk. Kas par to, ka tu esi pūlējies un aku racis..

Atbildēt

Divi

24.11.2017. 10:31

muļķi sasatikušies un pievēmuši komentārus!!!

Atbildēt

A.K.

24.11.2017. 09:50

»

.

tad jau tu neiebildīsi, ka jebkurš garāmbraucējs ies un pasmels ūdeni no tavas akas, pagulēs tavā mauriņā, pasildīsies tavas mājas siltumā,un aizbrauks, atstājot aiz sevis sūdu kalnus. Jo uzkopt jau neko nemaksā...


Jūs pareizi sapratāt-ūdeni no manas akas cilvēki var padzerties par velti. Bet Jūsu minētos "sūdu kalnus" neviens no maniem ciemiņiem nav atstājis. Šķiet, ka Jums gan labāk pie manis neciemoties, kamēr neesat atbrīvojies/usies no tik nepievilcīgiem ieradumiem.

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:59

komentārs bija kadišam domāts

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:58

»

nu

Tad jau tev nebūs nekādas problēmas piegādāt man katru dienu pāris kubikmetrus ūdens no savas akas par kādiem pārdesmit centiem


piegādāt ūdeni vienai mājai vai simts, tavuprāt, izmaksu ziņā nav starpības?

Atbildēt

.

24.11.2017. 08:56

»

A.K.

Šādu mītu par "uzturēšanu", "remontēšanu" un "kopšanu" uzturēšana ir izdevīga tikai tiem, kuri grib parazitēt uz citu rēķina. Man savā dzīvē ir iekritusi šī laime dzīvot savā mājā un dzert ūdeni no savas akas. Tādēļ es lieliski zinu, cik patiesībā niecīgas ir ūdens sagādes izmaksas. Turklāt, centralizēti...


tad jau tu neiebildīsi, ka jebkurš garāmbraucējs ies un pasmels ūdeni no tavas akas, pagulēs tavā mauriņā, pasildīsies tavas mājas siltumā,un aizbrauks, atstājot aiz sevis sūdu kalnus. Jo uzkopt jau neko nemaksā.

P.S Neko nepieklājīgu es nepateicu, vārds "gaudot" kopš kura laika ir nepieklājīgs?

Atbildēt

lauķis

24.11.2017. 08:13

»

psrs tipiska verdzības iekārta

kāds brīnums, ka komuņagām negribas ne domāt ne strādāt ne pelnīt, varbūt arī neprot, izcelsme taču no pabirām...kamēr ļaujam jājas kaut kā


Ar ko tad ES atšķiras no PSRS?ES ir PSRS ideju turpinātāja , pie varas salikti tie paši komunistu (var teikt cionistu,nepareizi nebūs) pakalpiņi.

Atbildēt

psrs tipiska verdzības iekārta

24.11.2017. 07:31

kāds brīnums, ka komuņagām negribas ne domāt ne strādāt ne pelnīt, varbūt arī neprot, izcelsme taču no pabirām...kamēr ļaujam jājas kaut kā

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

24.11.2017. 06:26

»

hm

Kad un kurā provincē tad tu pabiji, komunisma stutētāj


Pēdējā reize bija Šanhajā šī gada aprīlī. Varētu šeit daudz pastāstīt, kas un kā tur notiek.
Taču neredzu jēgu to darīt, jo, eku, - Tev "rādās". Un lai ko es sacītu, Tev atkal "rādīsies" - tai skaitā tas, ka mēģinu komunismu stutēt.

Atbildēt

nu

24.11.2017. 06:08

»

A.K.

Šādu mītu par "uzturēšanu", "remontēšanu" un "kopšanu" uzturēšana ir izdevīga tikai tiem, kuri grib parazitēt uz citu rēķina. Man savā dzīvē ir iekritusi šī laime dzīvot savā mājā un dzert ūdeni no savas akas. Tādēļ es lieliski zinu, cik patiesībā niecīgas ir ūdens sagādes izmaksas. Turklāt, centralizēti...


Tad jau tev nebūs nekādas problēmas piegādāt man katru dienu pāris kubikmetrus ūdens no savas akas par kādiem pārdesmit centiem.
P.S Konkrētu piegādes laiku un apjomu pateikšu savlaicīgi- 5 sekundes pirms nepieciešamības.

Atbildēt

Savādais dabas "draugs"

24.11.2017. 05:39

No 4.-8.janvārim Priekuļu tehnikumā Ērgļos tika organizēti Motorzāģa, krūmgrieža vadītāju kursi. Kursu vadītājs Andris Rudzītis.  Dalībnieki apguva darba drošību darbā ar motorzāģi un krūmgriezi  un šo darba instrumentu tehniskās apkopes. Praktiskās mācības, spītējot aukstajam laikam, tika organizētas skolai piederošajā mežā, reālos darba apstākļos. Nobeigumā eksāmens- koka gāšana, atzarošana, sagarumošana un meža nogabala retināšana ar krūmgriezi.  

Apliecības saņēma: Gundars Krauja, Andris Krievs, Viesturs Kustovs, Mārtiņš Ceblis, Krišs Sedliņš, Ainārs Kadišs.

Atbildēt

Ir divi varianti.

24.11.2017. 01:40

»

Edge

Ja gribi mieru, gatavojies karam. (Romas politikas devīze...


Vai nu Putins novājina cionistu labā Krieviju ar karamācībām, evakuācijām utt. Vai tiešām gatavojas uzbrukt. Bet ES un ASV nav ieinteresētas karā. Tādēļ ES un ASV darīs visu, lai kara nebūtu. Putins arī nav ieinteresēts karā, jo jau tagad viņa armija var ieņemt Baltiju dienas laikā. Cita lieta, ka brīdinsjums uznēmējiem ir Rietumu iebaidīšana, ortkārt darbvietu radīšana, lai apbruņotu Asadu un Kimu, abus idiotus. Tad apbruņoti būtu trīs idioti - nepieņemtie bērni. Nobodys chailds. Without mothers kises.

Atbildēt

Edge

24.11.2017. 00:26

»

Ne tikai Latvijā

Nemieri Hamburgā, Polijā...Bet gatavībā stāv līdz zobiem bruņoti miera nesēji ar ūdensmetējiem un elektriskā šoka harpūnām, no kurām biedzi atbrīvo tikai slimnīcā, totāla telefonsarunu kontrole ... jebkura ierakstīta, atšifrējama utt. Tomēr brīvība no neveiksminiekiem jāsargā. Neviens nav pasargāts ...


Ja gribi mieru, gatavojies karam. (Romas politikas devīze)
NATO kaujas grupas jau Latvijā, - bet arī kaimiņos nesnauž, gatavojas vēl "straujākiem" laikiem.
Bez panikas un liekas histērijas:
"Krievijas prezidents Vladimirs Putins Militāro līderu konferencē Sočos paziņojis, ka visiem Krievijas lielajiem uzņēmējiem jābūt gataviem ražot karam nepieciešamo produkciju jebkurā laikā, vēsta "The Independent".

Atbildēt

š

24.11.2017. 00:24

Šai vergturu sistēmā izdzīvot ir iespējams tikai pielāgojoties. Un nekā savādāk. Ja, kā autors saka, visi dzīvotu pēc bībeles un morāles normām, daudz vairāk būtu nabagmāju, jo pat cēlajam ideālistam no kaut kā jāpārtiek. Ja viss pieder vegturim, kur tu ideālist meklē savu pārtiku?. Jo vergturu suņi Tevi padzina no Tava īpašuma, tātad pats to saražot vairs nevari.. Radi un draugi (tie, kas tomēr pielāgojas) palīdz ideālistam [pieņēmums]. Jam man Latvijā būtu jāuztraucas, ar ko barošu bērnu, tad es arī pielāgotos. Labi ir runāt tad, kad esmu tālu no jūsu verdzības sistēmas un man nav vairs jāpielāgojas nekam un nevienam, un arī nav jāuztraucas par iztiku, vai jāskaita centi līdz vergtura pabalstam. Tad es varu atļauties būt ideāliste. Ja Tev Ainār Tavi trīs bērni būtu ikdienā jāēdina, Tu jebkam pielāgotos.

Atbildēt

esi mierīgs

24.11.2017. 00:18

»

pilsonis

Zvērināti tiesu izpildītāji ir zvēri, kuri, lai nopelnītu, savai miesīgai mātei rīkli pārgrauzīs


Atšausim. Vai nu atsevišķi, vai kopā ar ģimenēm.

Atbildēt

un

24.11.2017. 00:16

»

Heil

Raksts apšaubāms, autors dīvains


Tieši KAS no rakstītā tev ir apšaubāms, tu, pederast?

Atbildēt

Ne tikai Latvijā

23.11.2017. 22:03

»

Edge

1917.g. kapitālisms un kapitalizācija līdz pat revolūcijai noveda


Nemieri Hamburgā, Polijā...Bet gatavībā stāv līdz zobiem bruņoti miera nesēji ar ūdensmetējiem un elektriskā šoka harpūnām, no kurām biedzi atbrīvo tikai slimnīcā, totāla telefonsarunu kontrole ... jebkura ierakstīta, atšifrējama utt. Tomēr brīvība no neveiksminiekiem jāsargā. Neviens nav pasargāts šajos straujajos laikos. Neviens. Pilnīgi neviens. Oliharhiem untml personāžam viņu maniakālās bailes par idzīvošana attīsta viņos neprātīgas alkas pēc drošības, drošības sajūtai maniakalizējoties mantkārībā. Ja paskatas uz tādu idiotu v p Bērziņu- ieisa Kājinās 250 000 no ES fondiem tūrismam, bet tūrisma tur nav. Pensija 5000 mēnesī, dzīvoklis mājā Rīgā, kur nošāva nabaga Grūtupu. Sieva aizgāja. Vnk ārprātīgs cilvēks. Šķēle, Šlesers, Lembergs - maniaki.

Atbildēt

hm

23.11.2017. 21:46

»

Pomeranču vainadziņš

Ui, ui...


Kad un kurā provincē tad tu pabiji, komunisma stutētāj?
Pēc rakstītā vairāk rādās, ka būšana būs notikusi virtuāli.

Atbildēt

Edge

23.11.2017. 21:43

»

No vorry!

Akadēmiskas siemuškas, no pirksta izzīstas hipotēzes, ezotērika un izklaide.Kapitālisms dod visu, bija uzstādījums.,Tad jāprecizē, ka nav saprotams - Kapitālisms dod visu visiem vienlīdzīgi. Kas ir kapitālisma galvenā pozitīvā īpašība? Kapitalizācija, ko var izmantot ikviens un brīvi. Ja tev ir brīvas...


1917.g. kapitālisms un kapitalizācija līdz pat revolūcijai noveda.
Joki mazi, ja "neveiksminieku" skaits pārsniegs "kritisko masu".To pat izcilākie prāti saprot, pat pēc NATO kaujas grupu izsaukšanas:"Egils Levits: Latvijā materiālā atšķirība jau bīstami liela." (la.lv)

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 21:17

»

hm

Vispār jau Ķīnā pašreizējā valsts iekārta ir KOMUNISMS...


Ui, ui!
Man ar Ķīnu biznesa lietās ir nācies sadarboties un tur šad tad pabūt.

Ja tas ir komunisms, nu tad sorry!
Protams, nosaukt var visu par visu ko. Arī sūdu par zapti.

Saki - Tramps un Merkele alkst sadarboties ar Ķīnu? Saki - rēbuss?

Paskaties, kāds ir Trampa ārējais parāds un kam! Un paskaties, kāda lieluma tirgus un cik lēts darbaspēks ir Ķīnā! Tur ir radusies sava veida verdzības iekārta - nenormāla vergošana ārzemju kapitālam. Vēl daudzkārt trakāk kā pie mums. Drošības tehnikas ražošanā nekādas, jo - kas tad tur - viens ķīnīzers vairāk vai mazāk ... . Tas nudien nav tas, uz ko vajadzētu tiekties.

Taču labi, paliec pie sava.
Vēlreiz atkārtošos - lai Tev labs vakars!

Atbildēt

hm

23.11.2017. 20:59

Vispār jau Ķīnā pašreizējā valsts iekārta ir KOMUNISMS.
Un pēdējā partijas kongresā ģenerālsekretārs ieguva lielu partijas atbalstu, viņa nopelni tika pielīdzināti dižajam Mao.
Ne velti Gan Tramps, gan Merkele alkst sadarboties ar Ķīnu!
Tas tāds kārtējais rēbuss priekš NATO idejiskajiem sludinātājiem un Rubika memuāru studētājiem.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 20:59

»

Nu ja

kapitālisms jau saglabājas neatkarīgi no valsts politiskās formācijas, sociālismā kapitālists ir valsts, kura mēgina socializācijā - sociālisma fermā izlīgt ar valsts kapitālisma uzturētājiem un upuriem


Tad ir jautājums, ko Tu sociālismā saproti ar "valsts".

Teorētiski jau visam vajadzētu piederēt turienes ražošanas līdzekļu "turētājiem" - proletariātam. Sakarīgās komūnās tā notiek arī praktiski.

Diemžēl no pūļa sakarīgu komūnu nav iespējams izveidot. Un te mēs atkal nonākam pie formas un satura mijiedarbības - respektīvi, no manas puses sākas atkārtošanās. Paliek garlaicīgi.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

23.11.2017. 20:52

»

hm

Varbūt paliec pie konsekvences! Iepriekš tu raksti, ka Padomju Savienībā morāle bija ( piemēram, jaunā komunisma cēlāja morāle ....) , bet netika ievērota, bet nu jau pat atmesta


Konsekvence nekādi nav izjaukta.
Vari paskatīties iepriekš - 18:17 sacīju, ka morāle bija tikai uz papīra.Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....