Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja-kas

14.11.2016. 11:12

"Martas" nekaunība ir prātam neaptverama. Cilvēki pat nespēj noticēt, ka šie ko tādu reāli dara. "Marta" izmantojot melus, cenšas iekļūt skolās, lai pievērstu bērnus homoseksualitātei vai pornogrāfijai vai prostitūcijai. Tas viss aiz smukiem nosaukumiem, ka it kā cīnās pret vardarbību un ko tik vēl ne. Bet patiesībā mazi bērni tiek savervēti, lai tos pārvērstu par seksa atkarīgām bezdzimuma būtnēm. Viņi nekaunas 9gadīgiem vai pat jaunākiem bērniem uzbāsties ar jautājumiem, pie kādas orientācijas tu piederi - homoseksuālis, transseksuālis, biseksuālis u.c. vai nožēlojamais heteroseksuālis, kurš ir homofobs. Ja tu negribi izmēģināt homoseksuālas attiecības, tad tu esi homofobs, tev bail no homoseksualitātes utt. Tiesāt tās "Martas" mātītes un visu LM vajadzētu par to visu!

Atbildēt

murdfis

26.02.2015. 23:45

drostalas iesaku noteikt piemiņas dinu kalendārā sarkano datumu dombrovska režījuma upuriem pēdējā gaitā drīzāk minēt gammas ... .

Atbildēt

pajols

26.02.2015. 18:23

»

Patkuls

Tikai gejiem. Jo Marta ir labākā Mozaikas draudzene


tā lāce vīriešus ienīst!! tāda mozaikas grupiņas darbone vairāk izskatās

Atbildēt

yugh

25.02.2015. 16:24

Tik spēciga sarakste, SIA MARTA ir deputāts.

Atbildēt

yugh

25.02.2015. 16:21

Pa priekšu rodas apguvēji, pēctam nauda un eiropas projekti, un pēc tam firmas.

Atbildēt

Marts ir

25.02.2015. 16:03

»

fakts

Parazītu un morāles grāvēju centrs ir likvidējams


vīriešu un sieviešu sanaidošanas un homoseksualitātes cildināšanas centrs

Atbildēt

Labklājības ministrijas un RCS „Marta” tandēms

25.02.2015. 15:51

RCS "Marta" vadītājai I.Lācei esot Sabiedrības integrācijas fonda Padomē sadarbībā ar Labklājības ministriju 2014.gadā izdevās panākt (ar sūdzībām uz Briseli :)), ka par RCS „Marta” viedoklim neatbilstošu uzskatu paušanu projekta uzsākšanas pasākumā-konferencē „Dzimumu līdztiesība izglītības saturā un procesā” (piem., dzimumu bioloģisko atšķirību nozīme izglītības procesā, Dānijas metodiskā materiāla un grāmatu par Kārli un Karlīnu nepiemērotība izmantošanai pirmsskolas izglītības darbā u.c.) tiek pārtraukts EEZ finanšu instrumenta „NVO fonds” apakšprogrammas projekts „Pilsoniskās sabiedrības un iedzīvotāju līdzdalība dzimumu līdztiesības politikas izstrādē un īstenošanā”.

Vai tā ir līdztiesība?

Atbildēt

Labklājības ministrijas un RCS „Marta” tandēms

25.02.2015. 15:48

2013.gada Labklājības ministrijas vadītā Dzimumu līdztiesības komiteja nāca klajā ar rekomendācijām dzimumu līdztiesības aspektu integrēšanai Latvijas pirmsskolas, vispārējās, profesionālās un augstākās izglītības līmeņos, izglītības procesā un saturā līdz 2020.gadam, kurās kā labās prakses piemērs, kam būtu nodrošināms valsts finansējums, minēta arī RCS „Marta” popularizētā no Skandināvijas (Ālandu salām) pārņemtā zēnu un meiteņu diskusiju grupu metode, kuras rokasgrāmatā norādīts, ka metodes mērķis, cīnoties pret līdztiesības neievērošanu, rasismu un homofobiju, ir „konstatēt normu esamību un apturēt to ievērošanu.” Kā galvenā no apstrīdamajām normām metodikā identificēta heteroseksualitāte, jo tikai apstrīdot to, „kas nosaka, ka vienīgi heteroseksualitāte ir pareiza un normāla”, „konstruktīvā veidā var cīnīties pret homofobiju” (34.lpp.).
Metode arī uzskata, ka dzimums nav iedzimta un nemaināma cilvēka īpašība, bet gan sociāls konstrukts, loma, ko cilvēks var brīvi izvēlēties un mainīt savas dzīves laikā:

„Zēnu un meiteņu grupās tiek uzskatīts, ka veids, kādā sabiedrība iedala dzimumus un izturas pret tiem, nav iedzimts vai neizmaināms. Dzimumus galvenokārt veido sabiedrības normas un uzskati...Trūkst neitrāla iedalījuma” (22.lpp.)

Uzdevumā, kura mērķis ir veicināt diskusiju par tēmu "sekss", norādījumā grupas vadītājam teikts: „Neaizmirsti uzsvērt, ka viedokļi var būt dažādi par to, kad sākt nodarboties ar seksu; ka sekss var būt arī tikai iekāres dēļ tāpēc, ka gribas; norādi, lai nodarbotos ar seksu, diviem cilvēkiem nav jābūt pārim, viņi pat var nepazīt viens otru, bet galvenais — viņiem abiem ir jāgrib nodarboties ar seksu. Tieši tāpat mēs drīkstam arī negribēt seksu vai dzimumaktu” (69.lpp.). utt.

Atbildēt

Labklājības ministrijas un RCS „Marta” tandēms

25.02.2015. 15:46

2012./2013.gadā, kad sabiedrība (tai skaitā deputāti, skolotāji, NVO u.c.) asi iebilda pret Dānijas metodiskā materiāla „Pirmsskolas, kurās ir vieta Pepijprinčiem un Pirātprincesēm” un bērnu grāmatu „Diena, kad Kārlis bija Karlīna” un „Diena, kad Rūta bija Rihards” izplatīšanu pirmsskolas iestādēs, RCS „Marta” vadītāja Iluta Lāce ar Labklājības ministrijas atbalstu Latvijas novados vadīja seminārus pirmskolu izglītības darbiniekiem par dzimumu līdztiesību pirmskolās un dāvināja semināru dalībniekiem šo kritiski vērtējamo grāmatu un metodikas eksemplārus.

Atbildēt

Labklājības ministrijas un RCS „Marta” tandēms

25.02.2015. 15:44

Labklājības ministrijas īpašā sadarbība ar RCS „Marta”:

Dzimumu līdztiesības komitejā, kuru vada Labklājības ministrija, RSC „Marta” ekskluzīvi pārstāvēta ar divām personām.
Vai tā ir līdztiesība?

Atbildēt

25.02.2015. 14:56

»


dumš kā zābaks.

Atbildēt

fakts

25.02.2015. 13:47

Parazītu un morāles grāvēju centrs ir likvidējams

Atbildēt

no malas

25.02.2015. 12:52

Res. centrs - plānā galdiņa urbēji ar labiem "galiem" valdošajā kliķē.

Atbildēt

sistēma

25.02.2015. 11:40

Visa sociālā rehabilitācija tā vai citādi saistīta ar valsts līdzekļu piesavināšanos. Tā L.pr.p. tiesas tiesnese visus no cietuma atbrīvotos, vajag vai nevajag, bet sūtīja uz sava drauga rehab.centru. Ienesīgs bizness. Visa soc.pal., rehab., ziedojumu kantori ir tās pašas mafiozās sistēmas sastāvdaļa. Vieni "iz.iš", citi rehabilitē. Kopā dzer kapiju un skaita naudu.

Atbildēt

janka

25.02.2015. 10:58

Un kad tad sāksies rehabilitācija darba devēju upuriem.Jau no 2009.gada pensionētie arodivalīdi ir pakļauti varas anafēmai,ir pakļauti psiholoģiskam un veselîbas aprūpes,sociālajam teroram.Pat pieskāršanas šai tēmai žurnālistus droši vien apdraud darba zaudęjums.

Atbildēt

"Taisnīgajām" līdztiesības cīnītājām

25.02.2015. 10:29

RCS „Marta” ārpus konkurences kārtībā kā valsts budžeta dotācija (tā saucamās partiju kvotas) jau 2014.gadā tika piešķirti 15 000 EUR konsultāciju sniegšanai 70 vardarbībā cietušām pilngadīgām sievietēm. Padārgas konsultācijas.
http://www.fm.gov.lv/files/valstsbudzets/budzetapaskaidrojumi/FMPask_P_270114_bud2014.pdf
Varai pārmērīgi pietuvināts bizness.

Atbildēt

nauda seko upurim

25.02.2015. 09:55

Ja gadaa ir 20 sadu upuru, tad atkal dibina kantori ar 100 darbiniekiem! Vai tad nevajag kaa skolaas bija, ka nauda seko upurim?

Atbildēt

Patkuls

25.02.2015. 06:28

Tikai gejiem. Jo Marta ir labākā Mozaikas draudzene.

Atbildēt

CT

25.02.2015. 00:58

Nesapratu, vai tagad bus vairaki pakalpojumu sniedzeji un ari regionos, ka aicina ASV?

Atbildēt

c

24.02.2015. 22:21

8.marta resursu centrs vīriešiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...