Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus pandēmija kā Trešā Pasaules kara, Hibrīdā kara sastāvdaļa. Aiz pandēmijas vairoga faktiski slēpjas Pasaules Jaunās Kārtības (PJK) ieviesēji un transkontinentālo korporāciju divi lieli starpmērķi. Pirmais – Baiļu pandēmijas iedzīvināšana un otrais – uzbrukums nacionālo valstu ekonomikai.

Baiļu pandēmija ir nepieciešama, lai varētu ķirurģiski vai ar vakcīnu palīdzību nočipot visu cilvēci, kā tagad nočipoti suņi Latvijā. Kāpēc? Tāpēc, lai Cilvēci varētu skaitliski samazināt, kontrolēt un pārvaldīt. Čipošana paredzēta brīvprātīgi obligāta ar vakcīnas palīdzību. Viltus kroņa vīruss un viltus pandēmija bija nepieciešama, lai cilvēkos iedvestu Nāves bailes no saslimšanas, lai viņi brīvprātīgi lūgtos: „Lūdzam ātrāk mūs vakcinēt!”

Tas, ka ar vakcīnu tiks ievadīts čips, tas netiks slēpts, jo viņi ar Baiļu pandēmiju būs panākuši to, ka lielākā daļa piekritīs un apgalvos, ka tieši tas ir viņiem nepieciešams. Cilvēki būs tik tālu apstulbināti un nozombēti, ka paši sāks domāt, cik svarīgi ir viņus pašus „no iekšpuses” uzraudzīt. Vēlreiz atkārtoju: Pasaules pārvaldniekiem ir dots uzdevums – panākt, lai cilvēki paši lūgtos, ka grib būt uzraudzīti, ka grib dzīvot Pasaulē, kas ir kā cietums ar uzraugiem, un staigāt ar uzpurņiem.

Mēs paši varmācīgi obligāti čipojam savus mājdzīvniekus. Ja suni nozog, tad pašvaldības policija viegli atrod īpašnieku, un jūs par bargu naudu to varat izpirkt (piemērs no autora un viņa suņa dzīves, tikai autoram suni suņu ķērāji vēl smagi sakropļoja). Dzīvnieku čipošana ir gan bizness, gan mājdzīvnieku saimnieku uzraudzība. Tā ir iespēja vajāt gan suni, gan saimnieku, un ne tikai ar dzīvnieku nodokļiem, bet vajāt arī fiziski.

Uz suņiem čips ir tā kā aprobēts, pienākusi kārta cilvēkiem, jo, kā rakstīts Talmudā, mēs jau arī esam tikai mājdzīvnieki. Kā pierāda 7x24 komandantstunda, tad labi dresēti mājdzīvnieki, kuri nerūc pretī saimniekam un ielien būrī pēc pirmā pavēles, lieliski pierod un valkā uzpurņus, pat vienatnē braucot pie auto stūres.

Mūsu identificēšanai šobrīd tiek izmantoti mūsu bioloģiskie un biometriskie dati, ne par velti mums ieviesa biometriskās pases ar mikročipu iekšpusē, personas apliecības jeb eID kartes ar elektronisko parakstu, regulāri tiek noņemti mūsu asins paraugi, viltus pandēmijas laikā tiek noņemti „ģenētiskā materiāla” paraugi, pamazām tiek noņemti siekalu paraugi e-(ne)veselības ietvaros un pirkstu nospiedumi, kuri tika ieviesti, obligāti apmainot vecās autovadītāju tiesības uz jaunām un apmainot parastās pases uz biometriskām pasēm. Visi šie mūsu dati ir Datu tīklveida Centrālē – „Datu Noliktavā”.

Biometriskajās pasēs tātad ir ievietots mikročips ar biometriskiem datiem: sejas digitāls attēls, pirkstu (labās un kreisās rokas rādītājpirkstu) nospiedumu attēli, elektroniskais paraksts. Jāpiemin, ka šādu pasu un eID karšu varmācīga uzspiešana ir necilvēciska un līdz ar to antikonstitucionāla, turklāt Pases un eID ir domātas personām, bet Latvijas Satversmē nav šāda jēdziena kā „persona”, līdz ar to tiesiski nav saprotams, kam tās domātas, bet problēmas tiesisko un beztiesisko pusi skatīsim citreiz.

Līdzās pasei un eID kartei tiek ieviesti vēl citi čipus saturoši dokumenti – kā jaunās „Pilsētas kartes”, dažādas „Klienta kartes”, kuras līdzās vispārējai Klienta informācijai satur arī informāciju par nenomaksātiem nodokļiem (visi nodokļi ir radušies kā laupīšanas ierocis) un tarifiem (tarifi ir slēptie nodokļi, jo tā nav, teiksim, maksa par patērēto ūdeni vai elektroenerģiju atbilstoši pašizmaksai, bet varmācīgs nodoklis par ūdens vai elektrības lietošanu), kā arī citiem „labumiem”, kā, piemēram, brīvbraukšana pilsētas transportā, suņa un atkritumu nodokļa nomaksa, utt.

Barkodi un QR Kodi cilvēkiem ir pagaidu risinājums, kamēr nav veikta čipošana ar vakcīnas palīdzību vai vismaz zemādas implanta-čipa ieoperēšana. Iepriekš minētās kartēs tiek ievietots optiski nolasāmais parastais preču Svītru kods, kuru sauc Barkods, vai jau sarežģītāks – „pilnasinīgāks” informācijas kods, kurš saucas QR kods, pilnā nosaukumā Quick Response Code (QR code).

 Barkods ir taisnā līnijā parastais svītru kods, pie kura esat pieraduši, QR kods jau ir matrices veida divdimensiju kods ar dažāda izmēra kvadrātiņiem. Matricē informācija tiek iešifrēta ar skaitļiem, cipariem un burtiem vai visi trīs jauktā veidā, starp cipariem var būt skaitlis. Un ceturtais veids – kandzi jeb ķīniešu hieroglifs, kurš var saturēt ļoti daudz informācijas.

Matrices un parastam svītru kodam ir vajadzīgs optiskais nolasītājs. Veikalā pārdevēja vai jūs pats novelkat svītru kodu gar nolasītāja pulti, un preces cena ar nosaukumu izlec uz ekrāna, kuru pēc tam iesit jūsu čekā. Cilvēkam, kuram ir Jaunā eID karte vai cita veida personalizētā karte, šis QR kods ir tajā ievietots. Optiskais infrasarkanais nolasītājs, kurš var būt neatkarīgs, bet parasti savietots ar sejas kontroles-atpazīšanas kameru, kura spēj šo kodu nolasīt pat 5-10 un vairāk metru attālumā, tas nav tā, kā prece veikalā jānovelk gar nolasītāja „aci”. Pases biometriskie dati tur ir iešifrēti un jūs „atpazīst” momentāni, turklāt centrālē izlec uz ekrāna visi dati par jums, kuri tur ir ievadīti.

Ne visur pagaidām ir uzstādītas sejas atpazīšanas kameras, tas Nolasītājs „ķer” jūs pēc eID kartes. Jūs piereģistrēs ieejot veikalā, stacijā, lidostā, utt. un piereģistrēs, cikos jūs izgājāt, protams, piereģistrēs arī to, ko jūs nopirkāt un cik naudas iztērējāt. Centrālē redzēs visu jūsu naudas apgrozību un pirkumu sortimentu. Tai nav jābūt rokā, tā var atrasties iekškabatā vai somiņā. Tie, kuriem tās nav līdzi, tie „iešmauc” veikalā vai stacijā, vai lidostā – nepiereģistrēti, bet tos drīz sāks sankcionēt.

Matricē iekšā ir jūsu biometriskie pases dati, e-veselības dati (pat prognozes dati par jūsu veselības stāvokli, t.sk. redzes stāvokli), informācija par jūsu pirkumiem un citiem izdevumiem. Datu apjoms aizvien tiks palielināts. Bet daudzi atsakās no viņu izsekošanas iespējām, tāpēc droši vien tiks pieņemts likums, ka obligāti visiem kaklā, kā vergiem un suņiem ordeņi, būs jāiekar eID karte. Bet tas viss tikai tik ilgi, kamēr sāksies čipu vakcinēšana.

Starp citu, informācijas detālu vākšanu un analīzi par jūsu pirkumiem, izdevumiem un ienākumiem, ieviesa finanšu ministre D. Reizniece-Ozola. ASV jau vairākos štatos daudzos bāros un restorānos darbojas sejas kontroles–atpazīšanas kameras, kuras atpazīst klientus un, teiksim, pusaudžiem vai reģistrētiem dauzoņām nepārdod alkoholiskus dzērienus, vai dauzoņas, kuri nokļuvuši administratīvo pārkāpēju sarakstā, vispār bārā neielaiž, apsargs izmet aiz krāgas uz ielas.

Cits piemērs no Latvijas, man pašam bija izrakstīta soda cedele, ka esmu ar savu auto pārkāpis atļauto ātrumu, bet tas noticis tajā laikā, kad atrados slimnīcā un auto garāžā, kā rezultātā man TVšopā atteicās pārdot pat piecpadsmit eiro dārgu elektrisku ierīci, jo es neesot soda kvīti apmaksājis. Tas, ka radaru auto uzņēmumos iekopējot dažādus numurus - to es biju dzirdējis, bet tagad pats pievienojos apkrāpto pulkam. Tas, ka es nebiju vienīgais upuris, tas jau ir cits stāsts un cita veida problēma. Tos es saucu par elektroniskajiem reketieriem.

Nanotetovējums kā QR kods. Šis zemādas tetovējums ir ļoti līdzīgs QR kodam, bet tas ir savādāks – luminiscējošs zemādas nanotetovējums – kā jūsu čips, kurš atļaus noteikt – vai jūs esat vakcinējies jeb neesat pabijis paliatīvā vakcinēšanas centrā. Pagaidām nanotetovējumā paredzēta tikai informācija par vakcinēšanos, bet projekts paredz tetovējumā ievietot pilno datu bāzi, kāda ir mikročipos (skat.tālāk tekstā).

Mobilais telefons kā izsekošanas ierīce. 2019.gadā bija paredzēts uzsākt cilvēku izsekošanu, kontroli un vērtēšanu (segregāciju) ar mobilā telefona palīdzību – pēc iečipotā QR koda.

Pagaidām populārākais novērošanas un izsekošanas antihumānais un antikonstitucionālais līdzeklis ir mobilais telefons. Izsekošana ar to jau „iet ar pilnu jaudu”, pārkāptas tiek viselementārākās cilvēku tiesības, pa tām bradā kā pa kājslauķi. Korporācijas Apple un Google parakstīja līgumu par kopīgo darbu izsekošanas un novērtēšanas IT sistēmas izstrādi un zibens ātrumā to realizēja, jo acīmredzams, ka bija jau tam sagatavotas. Datu bāzē jau tagad ir redzama visa jūsu Google apmeklēšanas vēsture.

Latvija tika izvēlēta par pirmo „izmēģinājuma trusīti”. Ja līdz šim tikai uzrādīja, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt kādu mājas lapu, skatījāt kādu terminu, tad tagad pilna informācija, kā un cik ilgi strādājāt kādā mājas lapā, viss, ko jūs darījāt, Google būs apkopots un aizies uz Big Data (korporatīvā Lielā Datu Krātuve), un katras valsts, kura būs parakstījusi ar korporāciju slepeno izsekošanas līgumu, slepeno serveri.

Projekts paredz, ka katrs cilvēks tiks izsekots, katra cilvēka kontakti un tālākie kontaktkontakti tiks iereģistrēti. Datu bāzes operatori (jaunie čekisti) būvēs, kā viņi sauc, „Grafus” par katru cilvēku neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Proti – ar ko cilvēks kontaktējies, cik reižu, cik ilgi un ar ko kontaktējas konkrētā cilvēka kontaktcilvēks, tas viss tiek attēlots tādā tīkla grafikā–diagrammā un kartoshēmā.

Ja kontakta tīklā – Grafā parādās kāds Režīmam Neuzticamais (RN) vai arī kāds cilvēks ar Vīrusa simptomiem, tā Big Data noraida signālu kontakcilvēkam, un tam mobilā telefona aplikācijā iedegas sarkans ekrāns ar aci vidū (tāds attēls parādīts paraugdemonstrējumos). Ja jūs neattālināsieties no „vīrusainā” vai citādi domājošā, jums sākotnēji atnāks Soda kvīts, bet, ja tas notiks atkārtoti, – tad jau sekos smagas sankcijas un samazinās Sociālā Kredīta punktus uzreiz par vairākiem simtiem punktu. (Par Sociālā Kredīta Sistēmu skat. manu rakstu –„Sociālfašisms un Sociālā Kredīta Sistēma).

Izrādās, kā jau minēju, dati nonāk arī valsts iestāžu rīcībā, un tur tiek izveidots savs katra cilvēka kontroles, novērošanas, uzraudzības Grafs – grafisks tīkla atainojums. Jūsu Mobilā telefona tīkls saistīts ar Sejas atpazīšanas kamerām. Tās saņem informāciju jūsu atpazīšanai, datu bāzē ir ierakstīti ne tikai jūsu biometriskie un e-veselības dati, bet pat jūsu gaita, uzvedības īpatnības un ieradumi. Fotogrāfijas un videofilmas, visas, kuras jūs uzņemat, jau tā automātiski aiziet uz Datu Bāzi. Tie visi dati dod iespēju katru cilvēku atpazīt. Pēc PJK (Pasaules Jaunās Kārtības) projekta šobrīd uz Zemes uzraugāmo vergcilvēku esot par daudz, tāpēc PJK propagandisti atklāti propagandē cilvēces samazināšanu līdz 500 miljoniem iedzīvotāju.

Kas tad vispār ir šis Čips? Tā ir identifikācijas ierīce – kapsulā ievietota sīciņa mikroshēma. Kas ir Mikroshēma jeb Integrālā shēma? Šo Integrālo shēmu angliski sauc Integrated circuit, bet to sauc arī par microchip. No turienes arīdzan ir ievazāts šis shēmas nosaukums – Čips. Mikroshēma ir ļoti miniaturizēta elektroniska shēma, kura sastāv no elektroniskiem elementiem, galvenokārt pusvadītājiem, un t.s. pasīvajām komponentēm.

Visi elektroniskie elementi ir „iestrādāti plāna pusvadītāja materiāla pamata virsmā un ievietoti neatdalāmā korpusā” (oficiāls skaidrojums). Vecā parauga čipos, kuri ir rīsa vai prosas grauda lielumā, ir unikāls ciparu kods, ko var nolasīt ar speciālu skeneri – mikročipa lasītāju, tur ir pases dati, īpašumu saraksts, politiskās uzticamības vērtējums, nodokļu nomaksas un daudzi citi dati, bet galvenais – tur ir vakcinēšanās dati.

Suņu čipos ir viss par suni un saimnieku. Šādu mikročipu ar īpašu adatu ievada cilvēkam vai sunim zem ādas. Pavisam cita lieta ir „Jaunais Mikročips” un „Nanočips”. Tas ir daudz sīkāks par veco mikročipu. Pēdējo jau ievadīs ar brīvprātīgi obligātās vakcīnas palīdzību – t.i., kopā ar vakcīnu. Bet Jaunā mikročipa, kurš būšot mazāks par suņa mikročipu, ievadīšanai ir vairāki varianti, tai skaitā arī vakcinēšanas. Bet ne vienu, ne otru ar skalpeli vis nevarēs izkasīt ārā.

Jaunais izgudrojums slēpjas ārkārtīgi svarīgā faktā, tas ir t.s. binārais čips. Tas nozīmē, ka tas nav vairs tikai vienvirziena identifikācijas čips, bet jau tā nēsātāja ietekmes un vadības Binārais čips, kas darbojas abos virzienos – var ne tikai identificēt, kas jūs tāds esat, bet jau sākt vadīt katra cilvēka dzīvi, sadzīvi un uzdzīvi. Problēma Pasaules Administrācijai – nav pagaidām izveidots 5G torņu tīkls, lai nodrošinātu cilvēku vadību un kontroli, un nav „sašauts kosmosā” nepieciešamais pavadoņu skaits, lai izveidotu Cilvēces monitoringa tīklu.

5G tīkla izveidošanā Latvijas Administrācija kā paklausīgs, pazemīgs un bezzobains sunītis, kurš nekož pretī un, kurš ļausies kontrolei un smadzeņu dabīgā intelekta aizstāšanai ar t.s. „mākslīgo intelektu”, ir izvēlēta Eiropā par eksperimentālo poligonu, kur paklājveidā uzsākt ļaunuma sērgas izplatību. Korporācijvalsts propagandisti –„Smadzeņu skalotāji” ar joni skalo iedzīvotājiem no smadzenēm ārā pēdējo pretošanās un dumpošanās garu pret 5G ieviešanu. (Daudzās valstīs tautai izdevās aizliegt 5G tīkla izveidošanu un vardarbīgo jeb obligāto vakcinēšanu.)

Radio frekvences identifikācija (angliski - Radio-frequency identification, saīsināti - RFID). Skatot čipus un čipizāciju, mums noteikti jāpieskaras šiem Radio frekvences identifikatoriem. Kas tie tādi, un kāpēc mums tos grib implantēt vai pagaidām piespiest nesāt līdzi, kā tādu dzīves caurlaidi?

Lai varētu noķert un izsekot kādu suni, cilvēku, aitu vai kāda priekšmeta atrašanos vai pārvietošanos, tam jābūt tātad speciāli čipotam ar šo čipu, kuru sauc par identifikācijas čipu jeb birku (angliski – tag). Tas ir – ar Čipu, kuru var identificēt ar elektromagnētiskā lauka palīdzību. Parasti šiem čipiem lieto nosaukumu - Radio frekvences identifikācija - RFID čips vai birka. Tā ir sava veida mikroskopiska vai ļoti neliela ID karte, kura, nonākot noteiktā elektromagnētiskā laukā, automātiski sāk „strādāt”.

Nonākot elektromagnētiskā laukā, Cilvēks vai aita, vai kāds cits mājlops tiek „noķerts” un ne tikai piereģistrēts, bet identificēts pēc pilnas programmas, kāda ir par viņu Datu Bāzē. RFID čips satur sevī Retranslatoru, kurā ir radio uztvērējs un raidītājs, divas ļoti sīkas ierīces. Kaut kur ir novietota RFID nolasītāja ierīce, tā izdod nepārtrauktus savus pulsējošos elektromagnētiskos viļņus, mēs sakām – pulsē. Cilvēkam vai kādam citam „mājlopam”, nonākot šajā laukā, iemontētais RFID čips automātiski noraida savus identifikācijas datus, t.sk. verga vai lopiņa inventarizācijas numuru, kuru tagad sauc par Personas kodu, un Pases numuru.

Pastāv divu veida RFID: pirmais ir pasīvais, kuru darbina Lasītāja ierīce ar saviem elektromagnētiskiem viļņiem, un otrais – aktīvais, kuram ir sava baterija. Aktīvo uztveres lauks var būt jau plašāks, tas, ko sauc par NFC (Near-field communication), bet cilvēka ķermeņa un smadzeņu darbības kontroles gadījumā ir vajadzīgi pasīvie RFID čipi. RFID čipu esamība izslēdz jebkuru cilvēka privātumu, neaizskaramību, pašnoteikšanos utt., cilvēks pārvēršas par ganāmu mājlopu. Viss jau notiek! 2020. gadā ieplānots notirgot šos čipus apmēram 12 miljardu ASV dolāru vērtībā. Katra pagarinātā Viltus pandēmijas diena var pieaudzēt šo skaitli.

Sensori un Tīkli. Mūsu digitālais „Ciparu cietums”, kontrole, vajāšana, sodīšana nav iespējama bez sensoriem un Tīkla. Sensors ir elektroniska ierīce, dažkārt saukta par subsistēmu, lai uztvertu kādu signālu vai kādas izmaiņas pašā sistēmā vai vidē, kurā atrodas sistēma. Šajā gadījumā mēs skatām sensorus cilvēka ķermenī un cieši pie tā. Pēc to novietojuma izšķir trīs tipa sensorus – ķermenī (zemādas, galvaskausā, iekšējos orgānos), pie ķermeņa piestiprinātos, un tos, kas atrodas līdz ar ķermeni, kā, piemēram, žaketes atlokā, rokas somiņā vai citur.

Pasaules Jaunās Kārtības (PJK) gadījumā viss tiek darīts, lai sensori atrastos čipā un čips cilvēka ķermenī, jo tas dos rezultatīvāku cilvēku policejisko uzraudzību. Tas, protams, uztver signālus, kuri nāk uz ķermeni, un tajā pat laikā tas pats nosūta informāciju citiem elektroniskiem uztvērējiem, dažādām Datu noliktavām, „Jaunai Čekai” un operatoriem vadības pultīs. Sensori tātad ir čipu mikroshēmas neatņemama sastāvdaļa.

Līdz ar sensoriem ārkārtīgi svarīgs ir Tīkls, kādā mikročips vai nano-čips ir saslēgts. Kopumā informācijas kanālu Tīkli iedalās pēc to intensitātes un Telpiskā lauka, kurā attiecīgais čips var tikt uztverts, bet no binārajiem mikročipiem tātad saņemts arī atbildes signāls, vai otrādi – ganāmais objekts vairs netiek uztverts.

Tīklu telpiskie veidi latviešu un angļu valodā ir sekojoši: Nano mēroga (Nanoscale), augstāk pieminētais Tuvā lauka (Near-field jeb NFC), ķermeņa (Body jeb BAN), Personīgais (Personal jeb PAN), Ap mani (Near-Me jeb NAN), Lokālie, kuri ietver Noliktavas (Storage jeb SAN), Mājas (Home jeb HAN), Bezvadu (Wireless jeb WLAN), Nometnes (Campus jeb CAN), Metropoles (Metropolitan), ar apakštipu – Pilsētas vai Municipalitātes kā Novada, pagasta (Municipal), Plašais (Wide jeb WAN), Mākonis (Cloud jeb IAN), Interneta ( Internet), Visuma jeb starpplanētu (Interplanetary Internet).

Jāsaka, ka sadzīvē vairāk lieto angliskos nosaukumus, turklāt saīsinātos lielo burtu nosaukums. Mūs saistībā ar cilvēku ganīšanu, kontroli, uzraudzību un smadzeņu darbības ietekmēšanu interesē galvenokārt NFC un BAN telpiskie tīkli, jo Nano tīklu sistēmas it kā vēl nav sākts ražot un uzstādīt. Čipi arīdzan parasti tiek saukti pēc Tīkla, kādā tas uzstādīts – Nanočipi, BANčipi, NFC čipi (NFC chip).

BAN jeb Ķermeņa tīklu sauc arī par Bezvadu ķermeņa telpas tīklu WBAN (wireless body area network jeb vai par body sensor network jeb BSN, vai arī par Medical body area network jeb MBAN).

Ķermeņa un smadzeņu kontroles un vadības sistēma Medicīniskajam WBAN tīklam (cilvēkā iemontēti sensori – asins spiediena sensors, insulīna sensors, utt.) jau ir tas cilvēces Slazds. Ja jūs slimnīcā pievieno pie kādas sistēmas, Programmatūra kontrolē jūsu veselības stāvokli, un tas būtu labi. Problēmas sākas tur, kur elektroniku sāk izmantot pret jums, un turklāt ļaunā nolūkā. Pēdējais starptautiskais standarts cilvēka ķermeņa bezvadu WBAN (Wireless Body Area Network) kontrolei saucas „IEEE 802.15.6”. Internetā ar to var iepazīties detalizētāk. Tas aptver cilvēka sensoru un uztveršanas ierīču datu standartu, tehniskos rādītājus, datu pārraides (piemēram, cik vāju vai stipru enerģiju drīkst izmantot), komunikācijas attālumu, utt.

Kas ir Vārteja? Tas ir funkcionāls bloks, kas nodrošina datu pārraidi starp datoru un tīkliem, kuriem ir atšķirīga arhitektūra (datoristu izpratnē) un protokoli (arī datoristu valodā). Vārteja parasti ir aparatūras un programmatūras apvienojums, kam ir savs procesors un atmiņa un kas veic protokolu pārveidošanu, tā skaidro datoristi.

Kādu informāciju ir paredzēts ievadīt čipā (mikročipā un nanočipā)? Atšķirībā no suņa čipa cilvēka čipā būs vairāki bloki ar apakšblokiem, bet principā viss, kas nepieciešams „Dzīvnieku fermas” pārvaldībai. Protams, sākotnēji čipos vēl nebūs visa nepieciešamā informācija, lai pilnībā ganītu „mājlopu” baru, bet tā visu laiku tiks papildināta un papildināta, kā arī atjaunināta.

Pirmais bloks – „Kadastra bloks”, kurš ir ļoti komplicēts, jo sastāv no atsevišķiem informācijas apakšblokiem:

- informācija par cilvēka fiziskās veselības stāvokli, ar visu tirgus vērtību, kā tagad tiek novērtēti zemes gabali (biržas un atklātā tirgus laukumā), tātad informācija ar jau zināmu novērtējumu, plus informācija par cilvēka emocionālo raksturu;

- informācija par cilvēka garīgo veselības stāvokli, politisko orientāciju, biedrošanos partijās un biedrībās, administratīvās sodāmības vēsture, paklausība Režīmam un „stacionāriem bandītiem”, ārvalstu un ārzemju sakariem, līdzdalību svešzemju un ārzemju, starpvalstu un starptautiskās organizācijās, informācija par attiecībām ģimenē un darba kolektīvā, visu vaļasprieku uzskaitījums, pakļaušanās sporta skatītāja psihopātijai, vispilnīgākie dati par seksuāliem ārlaulības sakariem (ļoti svarīgs klienta vadības ierocis);

- pases dati, informācija par īpašumiem un visu materiāli tehnisko aprīkojumu (auto, traktors, ķerra, velosipēds, utt.);

- informācija par visa veida nekustamo īpašumu, tā tehnisko stāvokli, pat ūdens līmeni akā, par to, kas tiek audzēts dārzā (vai tikai netiek izmantotas pašu sagatavotas sēklas, vai ir izziņa, ka sēklas ir no Monsanto veikaliem), vai ir visur dūmu detektori un iekšējās sētas novērošanas kameras;

- informācija par finansiālo stāvokli un piesaiste virtuālās naudas kontam bankā vai kādā citā finansiālā iestādē, jo tikai caur čipu notiks cilvēka t.s. „virtuālās naudas” plūsmu kontrole.

Otrais bloks – Atgriezeniskās saites, kas nodrošina saiti ar Pulti Centrālē, turklāt savienojums notiks ar 5G tīkla palīdzību. Čips dod signālu uz 5G uztvērēju, tas tālāk – uz Vadības Centrāli.

Trešais – „Empātiju bloks” dod iespēju iejusties, t.i., pārņemt klienta (no Centrāles jeb Sekretariāta viedokļa) emocionālās dzīves un dzīvniecisko instinktu vadību. Tas automātiskā režīmā nodrošina cilvēka emocijas atbilstoši kalendāriem valsts svētkiem un svarīgu nomenklatūristu gaviļu dienām. Kā Pasaules Impērijas Administrācija būs apstiprinājusi un izsludinājusi Gada Kalendāru, tā atbilstoši valstisko sēru, prieku, gaviļu dienām tiks palaista programma, kura automātiskā režīmā izraisīs vispārēju raudāšanu, skumšanu, priecāšanos, līksmošanu.

Teiksim, Skumju dienai beidzoties, visi atkal pēc elektroniskā impulsa staigās ne bēdīgi, ne laimīgi, bet vidējā darba režīmā. Dusmas vispār netiks kultivētas, jo klients var sākt dusmoties uz Režīmu, un tas jau vairs nav pieļaujami. No Centrāles pults atnāk signāls uz čipu, kad jābarojas, kad jāveic kontrolēta dzimumdzīve, utt.. Principā ar laiku ir paredzēts izveidot „Spermas banku” un, cilvēku skaita samazināšanas dēļ, veikt tikai kontrolētu mākslīgo apaugļošanu.

Ceturtais – „Sāpju bloks”, kurš ir atsevišķi nodalīts, jo tas klientu uzraugiem ir ļoti svarīgs, it sevišķi sociālfašistu Režīmā, kāds valda Eiropas Savienības republikās. Tas domāts, lai radītu cilvēkam sāpes. Pagaidām to aizstāj radio vadāmās „aproces” un „apkāji”. Tās ir elektroniskas, nenoņemamas (pat vannā vai, upē peldoties) ietaises, kuras izmanto uzmanāmiem, kontrolējamiem cilvēkiem. Šobrīd tās tiek plaši izmantotas bijušajiem cietumniekiem, bet principā tās var izmantot arī cilvēkiem, kurus ir apsēdis kāds vairāk vai mazāk bīstams vīruss. Tās var izmantot arī ierēdņiem un citādi domājošiem, kuri domā savādāk, nekā lēmusi Režīma Koalīcijas Padome.

Čipā katram indivīdam tiek ievadīts attālums, kādā viņš atbilstoši hierarhiskai kompetencei var pārvietoties no vadības pults policijā vai Sekretariātā (speciāla vadības centrāle). Tas pats attiecas uz iestāžu vadītājiem, katrā Ministrijā tiek izveidots vēl viens Valsts Sekretārs – Gans, kurš regulē visus ministrijas darbiniekus, amatpersonas, t.sk. ierēdņus, un uzmana pašu ministru. Šī sistēmas t.s. „Otrā persona”, kurš varēja būt CK Otrais sekretārs, direktora vietnieks politiskos jautājumos, Ideoloģiskais sekretārs, kuģa kapteiņa Pirmais palīgs, kolhoza partijas sekretārs, utt., faktiski bija reālā pirmā persona un pārstāvēja VDK (tagad Jauno Čeku) ministrijā vai iestādē.

Ne par velti ideja ir ministrijas pārveidot par Sekretariātiem. Valsts sekretārs-Gans ievadīs atļauto pārvietošanās attālumu katram ierēdnim ministrijā, pakļautajās aģentūrās, reģistrēs visas ierēdņa kontaktpersonas – tas ir, veidos ikdienas slaveno Grafu. Vislielākā uzmanība būs Ministram. Tas būs tā, kā šobrīd tas notiek ar Valsts Prezidentu – it kā drošības apsvērumu dēļ tiek uzmanīts katrs viņa solis un sānsolis. Viņš tiek novērots 24x7 stundu ilgumā, pilnīgi visas sarunas tiek ierakstītas un piefiksētas novērošanas kamerās. Prezidenti, Ministru Prezidenti tiek novēroti šobrīd, bet pārējos ierēdņus uzsāks novērot tuvākajā laikā. Pagaidām Gani apmierinās tikai ar izsekošanu ar mobilā telefona palīdzību.

Šobrīd pārdodas pavisam vienkāršas, ar radio signālu vadāmas ierīces, kas iemontētas kakla siksnā suņiem, kuras rada sunim neciešamas sāpes, ja tas aizskrien tālāk par noregulēto attālumu. Latvijā pagaidām, kā jau minēju, šādu izsekošanu veic ar novērošanas kameru un mobilā telefona palīdzību, bet izsekotājiem ir liela problēma – ar to nevar radīt sāpes, lai gan var piesūtīt Soda kvītis. Tas ir kaut kas līdzīgs, kā ar radaru ķer automašīnas un to vadītājus, piesūta vēl portretbildes.

Piektais – Vadības bloks, kurš nav vienkāršs sāpju izraisītājs-detonators, bet spēj jau vadīt klientu (tas jau nav vairs cilvēks pēc būtības, bet klients – pakalpojuma ņēmējs). Sava veida „Pārvietošanās vadības bloks” bija Romas impērijā. Tur mūsu šodienas biometrisko pasi ar čipiņu aizstāja liels koka „čips” – plāksne, iekārta metāla stieplē vai ķēdē, kura nebija noņemama no kakla metāla siksnas. Verga plāksnē bija iegravēts inventāra numurs, īpašnieka vārds un atalgojuma lielums par izbēgušā verga atdošanu īpašniekam.

Latviešiem Cariskajā Rossijā, pēc cara Aleksandra III reformas, bērniem arī bija jāiekar kaklā plāksne – ar uzrakstu po-russki „Es runāju latviski”. Korejas kara laikā ASV psihologi izstrādāja tālvadības hipnozes metodi, ar kuras palīdzību var piespiest kādu cilvēku nogalināt citu cilvēku un slepkava pat nezinās, ka izdarījis slepkavību. Metode plaši tiek izmantota t.s. „terorisma” aktiem. Literatūrā tas ieguva nosaukumu – „Mandžūrijas cilvēks”.

Šodienas čipi nodrošinās katra cilvēka monitoringu un vadību. Cilvēks būs kā biorobots – komandējams, stumdāms, grūstāms, barojams ar unificētu ĢMO barību. Cilvēkam vai, jāsaka, tam, kas palicis pāri no cilvēka, ne par ko nebūs jādomā. Bet jāsaka, ka ar dažādām debilizācijas metodēm cilvēks tiks aizvien vairāk dzīvnieciskots jeb lopizēts. Pārvietošanās maršrutus nodrošinās ar 5G tīkla un novērošanas kameru palīdzību.

Sestais – Trauksmes bloks, kurš ir saistīts ar e-veselības datu bāzi. Tajā būs informācija par visa veida vakcinēšanas gaitu, ar automātisko trauksmes signālu par nepieciešamo jauno vakcināciju, informācija par medikamentiem, kādus klients lietojis un kādus nav lietojis, lai gan ārsts ir izrakstījis. Visi Klienta iepirkumi tiek automātiski reģistrēti, un tur būs redzams, kādas zāles klients nav nemaz nopircis. Bloks pilnībā nodrošinās klienta veselības stāvokļa kontroli un tā amortizācijas gaitu.

Protams, pie zināmas fiziskās amortizācijas jeb nolietošanās pakāpes ieslēgsies Paliatīvās aprūpes programma ar visu aiziešanas vakcinēšanu (tas jau daudzviet notiek). Trauksmes bloks nostrādās arī tajā gadījuma, kad klients gribēs nopirkt kādu pārtikas produktu, kuru ārsts ir aizliedzis lietot, tas pats būs restorānā, kur oberim būs datu bāzē jāpārbauda, vai to pasūtījumu, ko klients ir izvēlējies, var nodot pavāram.

Čips un Sejas kontroles kamera, savstarpēji sazinoties, noteiks, vai klients ir vispār ielaižams restorānā, bārā vai veikalā, jo nav nomaksājis kādu nodokli, tarifu (tarifs – uzpūsts maksājums par kādu pakalpojumu vai kādas preces piegādi, vai par pašu preci kopā ar piegādi), soda kvīti, un apsargs vai automātiskais „pa kājām sitējs”, kuru po- russki sauc „vertuška”, neielaidīs. Visa informācija būs čipā. Tas arī noziņos Centrālei, ja klients būs centies izdarīt kaut ko tādu, ko viņam personalizētā Instrukcija būs aizliegusi. Cilvēks zaudē savu cilvēcību, jo pārvēršas ganāmā, labi vakcinētā, mājlopā.

Septītais bloks – „Virtuālās naudas bloks”. Čipā būs informācija par klienta bankas konta stāvokli un pilnīgs uzskaitījums, kā klients to naudu iegūst un tērē. Visa ienākumu un izdevumu bilance būs redzama. Lai to panāktu, Pasaules Administrācija steigsies likvidēt skaidro naudu, lai visi norēķini būtu digitāli un līdz ar to iečipoti. Drīz parādīsies pamuļķīši, kuri skandinās, ka skaidrā nauda ir netīra, aplipusi ar vīrusiem un slimībām, vārdu sakot – slimību perēklis. Un tad, pēc slavenajiem komunistu laiku darbaļaužu pieprasījumiem, Pasaules Impērijas Administrācija nāks pretim tautai un skaidro naudu nolikvidēs.

Čipā būs redzami visi nomaksātie un nenomaksātie nodokļi, tarifi un sodi. Ja jūs savlaicīgi nevakcinēsieties nākošai jeb kārtējai devai, tad jums slēgs pieeju kontam, nenomaksāsiet NĪN – jums neļaus samaksāt par maizi veikalā, utt. Iekāpjot autobusā vai tramvajā, jūsu nanočips ziņos par jūsu iekāpšanu un automātiski novilks virtuālo naudu par braucienu, bet, ja jums konts būs bloķēts, tad ziņos policijai, ka tramvajā brauc bezbiļetnieks. Jūs aiziesiet uz restorānu un pasūtīsiet cūkas stilbiņu ar aliņu, bet čipā būs informācija no e-veselības portāla, ka ārsts jums aizliedzis ēst cūku stilbiņus un ribiņas, kur nu vēl piedzert aliņu. Tā jums būs jāizvēlas nātru zupa ar grūbām un itāļu makaroniem.

Jums nebūs turpmāk jākontrolē sava veselība, sava naudas plūsma, to visu darīs operatori no Centrāles. Čips kontrolēs un noteiks visu intīmo dzīvi, tā faktiski būs publiski pieejama, protams, noteiks un kontrolēs jūsu dzimumdzīvi. No konta jums pazudīs nauda nākošā mirklī, kā jūs izrādīsiet divdomību, nerunājot par pretimrunāšanu Administrācijai. Tas jau notiek tagad bez čipa, bet tad tas būs automātiski.

Visi bloki čipā klientiem nodrošinās pilnvērtīgu uzraudzību, pareizu barošanās un dzirdināšanas režīmu. Viss būs kā vislabākajā Dzīvnieku – sīklopu un liellopu fermā.

Bet, kas attiecas uz barošanu, pamazām tā tiks novienādota un pāries kā suņiem un kaķiem, lopiem fermā – uz kombinēto granulu („kombikormu”) pārtiku, bet garšas pastiprinātāji un aromatizētāji jebkuras zaķu vai trušu spiras pārvērtīs gardumā. Bet, neatkarīgi no kombikorma ražošanas, projekts paredz daudzveidības likvidēšanu un pāreju, piemēram, uz sojas pupiņu, prosas vai rīsu audzēšanu. Visa vergu Pasaule ēdīs, teiksim, tikai lēcas.

Kad ar vakcīnu ievadīs čipu?

Viltus Pandēmijas nākamais solis ir vakcinēšana ar čipizēšanu. Jautājums – vai tie abi reizē būs masveidā saražoti – gan vakcīnas, gan čipi. Iespējams, ka pirmā vakcinēšana pret „jumta” Kroņa vīrusu sāksies jau 2020.gada rudenī, bet faktiski ieplānots ir 2021.gada beigās, jo Pasaules Administrācija Viltus pandēmiju ir sadalījusi sešos viļņos. Pēc sestā pandēmijas viļņa varētu būt gatava vakcīna un čipi masveida vardarbīgai čipizēšanai. Pa šo laiku arī policija un armija ir jāapmāca šai specifiskai cilvēku tvarstīšanai.

Pilotprojekts jau tiek realizēts Rīgā, kur apstādina autobusu vai trolejbusu un pa visām durvīm iegāžas iekšā bruņota kontrole – lai pārbaudītu, vai visiem ir uzpurņi, vēlāk pārbaudīs, vai ir vakcinēšanas sertifikāti, vēlāk – vai ir čips (kā tagad pārbauda suņus). Vakcinēšanas sertifikātus grib steidzami ieviest B. Geitss un Pasaules Veselības organizācija. Ja nebūs sertifikāta, tad nevarēs braukt sabiedriskā transportā, nevakcinētos vienkārši izmetīs ārā no autobusa un sankcionēs. Kaut kādu vakcīnu var iešpricēt Cilvēkiem jau rītdien, tāpat neviens nezinās, kam tā domāta, bet īstā – Paliatīvā vakcīna, izskatās, ka arī vēl nav gatava, turklāt tai jābūt personalizētai, kā teiktu „rungaiņi” – katram vecim un vecenei vajag sava izmēra ragaviņas, ar ko vest uz mežu.

Diskusija PVO (Pasaules Veselības Organizācijā) turpinās par to, vai nanočips tiks ievadīts anonīmi, vai klientam zinot. Izskatās, ka galīgais lēmums nav pieņemts, bet iespējams, ka tiem, kuri pretosies, tiem nanočipu ievadīs slepeni – ar kādiem medikamentiem, viņam pašam par to nezinot. Protams, ka steidzamības kārtā ieviešot bezskaidras naudas norēķinus, šis nano-čips, vai vismaz mikro-čips dotu iespēju uzreiz Klientam atņemt kontroli pār viņa virtuālo naudu un veselību. Ja nebūs skaidrās naudas tad Klients kļūst absolūti kontrolējams, vai arī viņam jādzīvo pie Amazones džungļu „dabas bērniem”. Tieši tāpēc Viltus pandēmijas aizsegā Pasaules Administrācija steidzas ieviest Digitālo naudu. Viņiem tā ir fantastiska iespēja – bloķēt kontu un izvērst Sankcijas pret jebkuru, kurš atteiksies lopiskoties – nepeldēs kopiskajā straumē (mainstream), kā to sauc jaunvalodā.

Viltus Pandēmijas vadības groži ir uzticēti Pasaules Veselības organizācijai (NB! -PVO Asambleja nav pieņēmusi lēmumu par Pandēmijas izsludināšanu, to izdarīja tās vadītājs Tedross Adhanoms Gebreiesuss vienpersonīgi), kas diktē Hibrīdā kara noteikumus atsevišķo Republiku Administrācijām. Baiļu pandēmijas eskalācija sāk buksēt, tas nozīmē, ka viņi liks Republiku vietējām Administrācijām izvest militāristus ielās. Latvijas administrācija cer, ka tiks cauri, ja Aizsardzības ministrija iepirks iedzīvotājiem Uzpurņus, tad policija varēs sodīt, ja kāds aizgājis uz veikalu bez Uzpurņa, t.i., nav maskējies kā bandīts vai partizāns. Tā nav budēļnieku jeb ķekatnieku maskošanās, tā ir maskēšanās, lai Kroņa vīruss jūs neieraudzītu. Bet galvenais ir iebiedēšana – pašu cilvēku iebiedēšana, lai aizdzītu vakcinēties. Kaujas lozungu skaņas nāk no nu jau kriminālās PVO puses. Domājams, ka PVO izdos pavēli par sodiem tiem, kuri atteiksies vakcinēties. Domāju, ka ilgi nav jāgaida, it sevišķi tāpēc, ka viltus kroņa vīruss sāk izčākstēt.

Neviens nezina, ko Lielā Farma (Big Pharma), kā to pētnieki ir nosaukuši, ir sagatavojusi – kādu Kokteili. Jo grūti ir izstrādāt vakcīnu pret vīrusu, kuru vēl neviens nav izdalījis no ģenētiskā materiāla, neko nezina par tā uzvedību un nezina, kā cīnīties ar „vēja dzirnavām”. Virusologi uzskata, ka tie, ko daži ārsti sauc par vīrusiem, īstenībā ir eksosomas (latviski – sīki pūslīši), daži – ka ASV bioloģisko ieroču laboratorijās kaut kāds „nepabeigtais” himēras vīruss, kurš ir kompilēts no fragmentiem un palaists priekšlaicīgi, jo Pandēmijas politiskais biznesa projekts pēc apstiprinātā plāna bija jāuzsāk, un Kroņa vīruss bija jāņem tāds, kā ir – nepabeigts.

Izskatās, ka tika palaists tieši nepabeigts, jo klumburē un pamazām izčākst, lai gan pēc projekta vajadzēja dot 65 miljonus mirušo, bet nav pat epidēmijas. Viņā saulē aizgājušiem zārkā līdzi tiek ielikts kroņa vīrusa nosaukums – ka miris ar kroņa vīrusu, nevis no kroņa vīrusa. Projekts sāk buksēt, bet tieši tāpēc PVO administrācijai jāvelk laiks – jātaisa viltus testēšanas, jāvilto statistiskie materiāli, uz vīrusa rēķina jānoraksta pat jebkura trauma vai jel kāda saslimšanu, citādi nav nekāda pamatojuma komandantstundas (7x24) pagarināšanai. Viltus Vakcīna nav gatava, un nelieši domā par kādu Kokteili-aizstājēju, kamēr būs gatavas personalizētās vakcīnas.

Tātad secinājums, ka pagaidām čipi vēl pilnībā nav gatavi, un nevienam nav skaidrs, kādu medikamentu kokteili ieliks vakcīnā vēl bez čipiem. Bet zināms, ka tas būs sava veida „Molotova kokteilis”, kuram jāuzsāk iedzīvotāju depopulācijas (cilvēces samazināšanas) un sabiedrības debilizācijas gaita, kā arī zināšanu aizstāšana ar prasmēm (Homo Faber jeb "Man the Maker") – prasmīgo vergu ražošanu.

Vadības pultis un Centrāle. Klientu vadība, kā liecina manis izpētītie materiāli, notiks no vienas Galvenās Centrāles, kurā atradīsies Vadības pults. IT departaments nodrošinās sakarus ar Klientu. Tā ir Centrāles tīri tehnoloģiskā puse, bet Programmu saturu, instrukcijas kā vadīt Klientu, to izstrādā Patiesības propagandas departaments. Dati sastāvēs no universālām un personalizētām Instrukcijām, normām, dažādiem parametriem. Informācija Klienta čipā tiks ievadīti gan „rokas”, gan automātiskā režīmā. To paveiks IT speciālisti – Datu ievades operatori. Saturu, kuru iešifrēt, ielikt čipā – to dos „Jaunā Čeka”, kuras galveno Centrāli veido VID, PVD, SAB, Drošības policija, KNAB, bet apakšcentri būs katrā no 14 policijām (Kārtības, Finanšu, Ekonomikas u.c.) un daudzajos citos Dienestos. Varmācīgais zirneklis ir milzīgs, turklāt ļoti indīgs. Visas tās par katru cilvēku dos informāciju.

Uz pēdējām vēlēšanām uzaicinājumus jau izsūtīja „Jaunās Čekas” VID centrāle, tātad acīmredzot galvenā informācijas ievadīšanas un vadības pults tiek plānota šajā Centrālē. „Jaunās Čekas” sastāvdaļa ir „Datu valsts inspekcija”, kuras oficiozs raksta: Datu valsts inspekcija realizē Fizisko personu datu aizsardzības likumā nosprausto mērķi - aizsargāt fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fizisko personu datu apstrādi” un „Reģistrēt personas datu apstrādes, izveidojot vienotu personas datu apstrādes reģistru.” (citāts no Reģistra mājas lapas). Visa informācija par katru klientu, arī no Latvijas, loģiski, ka satek šajā centrālē, t.sk. visa informācija no e-veselības un banku datiem. Šīs struktūras darbība ir labi aprakstīta Kanādā, kur atrodas viens no šādiem Pasaules mēroga Datu centriem.

Rakstu reizēm Cilvēks, reizēm Vergs, reizēm Klients, reizēm mājlops vai mājdzīvnieks – kā pareizi?

Antīkās verdzības laiki ir sen pagājuši, tikai neiedomājaties, ka jūs būsiet Romas vai Grieķijas, vai ASV verdzības laiku vergs. Par vergu vergturim bija jārūpējas – jāapģērbj, jāpabaro ar zupas šķīvi, jāārstē. Šodien tas ir paša „cilvēkverga” pārziņā. Tikai neiedomājaties arī, ka jūs esat Feodālisma laika dzimtcilvēks – tāds jūs bijāt komunistu padomju laikos. Sarkanais un brūnais Feodālisms jums liktos kā pastaiga Sansusī rožu dārzā, bet muižkunga vai partijas sekretāra lamas kā „Žīdu polkas” (dejas nosaukums) skaņas.

Šodienas QR kods vai čips jūs pārvērtīs par Sistēmas Klientu un darba lopu vienā personā. Sociālistiem bija Darba-ļaudis un proletariāts, bet sociālfašistiem ir vakcinēti un čipoti Darba-lopi un Prekariāts. Centrālei – Sekretariātam, kas vadīs visu jūsu dzīvi, tai jūs būsiet Klients, bet Pasaules Impērijas elitei (globokrātiem) jūs būsiet Darba lops.

Nākotne mūs gaida „rožaini zeltaina”: viltus Vīrusu pandēmijas ieplānotie seši viļņi – īsta Baiļu pandēmija, Uzpurņu uzmaukšana, vardarbīga vakcinēšana ar nočipošanu, un Latvijas gadījumā – pārvietošana uz 42 koncentrācijas nometnēm – Dzīvnieku fermām ar 5G sargtorņiem, kurām būs nosaukums „Attīstības Centrs”. Katram Centram būs virtuālā elektromagnētiskā robeža – bezvadu elektriskais gans un ieejas vārti bez izejas tiesībām ar uzrakstu „Darbs dara brīvu!”. Tā ir Attīstītā Sociālfašisma totālā uzvara – Tirānijas un Totalitārisma uzvara!

Cilvēki, mostieties, vai patiešām jūs gribat dzīvot īstā Dzīvnieku fermā?!

Novērtē šo rakstu:

116
19

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...