Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Aha

27.10.2018. 18:58

»

Aha

Mums tak te bankas izliktas pārdošanā. Kaut kā neskrien neviena pasaules 100nieka banka kaut ko te pirkt. Vajag tak reāli saprast, kur mēs atrodamies


Tāpēc jau bija tāda slepenība, lai par čekas izstrādāto un Vienotības un Prudentija īstenoto valsts nozagšanas megaafēru zinātu pēc iespējas mazāks loks, tikai pāris čekas banku un tās firmu fondu.

Atbildēt

Kazeka

25.10.2018. 16:30

»

pat prezis izpārdod Latviju

gatavais prez-ervatīvs


a mes bez prezervativa

Atbildēt

Aha

25.10.2018. 15:42

»

Uldis

Ņemot vērā darījuma lielo slepenību un to, ka čekas sūdumaiss Maizītis pirms tā atņēma pielaidi Brokas kundzei, liecina, ka tā saknes ir Maskavā...


Mums tak te bankas izliktas pārdošanā. Kaut kā neskrien neviena pasaules 100nieka banka kaut ko te pirkt. Vajag tak reāli saprast, kur mēs atrodamies.

Atbildēt

Uldis

25.10.2018. 14:56

»

vēl interesantāk

Kuri būtu tie Lapsas "pareizie" vietējie investori, kam bankas kontos mētājas lieki 100 miljoni


Ņemot vērā darījuma lielo slepenību un to, ka čekas sūdumaiss Maizītis pirms tā atņēma pielaidi Brokas kundzei, liecina, ka tā saknes ir Maskavā.
Kāda no pasaules 100 lielākām bankām droši būtu samaksājusi ne "liekus" 100, bet arī 200 miljonus vairāk un ja tā būtu izpārdota akcijās Latvijas pilsoņiem, summa būtu bijusi ne mazāka.

Atbildēt

kādiem amerikāņiem

25.10.2018. 14:45

»

Ferdinands

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu...


plānprātiņ? Amerikāņi varēja atbraukt uz Latviju, vai kādu citu ES valsti. Tikšanās Gruzijā tika organizēta, acīmredzot tāpēc, ka čekas atsūtītam afēras kuratoram, ar kuru mūsu kremļa mauķelēm bija jātiekas, bija liegta iebraukšana Šengenas zonā.

Atbildēt

Par Parex

25.10.2018. 14:01

»

Ferdinands

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu...


Un citām. Faktiski notiek ekspropriācija ar sociālisma pieskaņu. Kiprā ar ASV dalību no bankām izņēma depozītnoguldījumus. ASV vienlaikus Šveicei lika atklāt ASF ofšoru noguldītājus, Šveicei pārkāpjot Banku noslēpuma likumu. Tad sekoja Austrja, tagad Krievija ar sankcijām utt. Visa pasaule izmainījās 2001. g. 11. septembrī ar dvīņutorņiem.

Pašlaik pasaules pārvaldes mehānisms ir cits. Nauda nav problēma, jo ASV Federālās rezerves to var sadrukāt, pašlaik naudu aizdod pat ar mīnus procentiem. Banku parādu pārkreditācijai. Nauda ir varas ierocis. Latvijas parāds ir varas demonstrācija valsts beztiesiskuma apstākļos. Nauda LV tiek dota tik, lai izdzīvotu. Nevis dzīvotu.

Atbildēt

Es taču brīdināju!

25.10.2018. 10:39

»

Maija

Paldies Lapsas kungam par informāciju tautai. Pie mums lielākās afēras ar valsts līdzekļiem miljonos notiek slepeni, bet mēs tik priecājamies par 5 eiro pensijai, par 5 eiro bērnu pabalstos... Cerība uz jauno Saeimu, vismaz sākumā šķiet, ka būs godīgāki un atklātāki


Nepiedalies vēlēšanās! Cionistu Gudro stratēģija un taktika māca - tauta jāved no vienas vilšanās citā. Tauta jāpieradina pie nelikumībaz utt. Vajadzīgie idioti jau izvēlēti pirms Saeimas vēlēšanām, tā tiek plānota marionešu valdība. Pašlaik cīņa par ietekmi LV notiek starp nacistiski fašistisko Kremli un ASV masoniem. Iespējams, ka šī cīņa ir imitācija.

Atbildēt

Ku ku

25.10.2018. 09:04

»

nu gnu

es arViss pa apli!!!!

Atbildēt

Maija

25.10.2018. 08:51

Paldies Lapsas kungam par informāciju tautai. Pie mums lielākās afēras ar valsts līdzekļiem miljonos notiek slepeni, bet mēs tik priecājamies par 5 eiro pensijai, par 5 eiro bērnu pabalstos... Cerība uz jauno Saeimu, vismaz sākumā šķiet, ka būs godīgāki un atklātāki.

Atbildēt

Sraujumas labie darbi

25.10.2018. 08:47

Vai tā nebija Straujumas kundze, kura kopā ar Reira kungu un VID Pētersoni izrādīja izcilu prātu, nopirkdami VID ēku- betona monstru no spekulantiem? VID ēkas vērtība strauji samazinās , pēc dažiem gadiem jau būs grausts. Tik izcilu darījumu spēj veikt vai nu ļoti aprobežotas vai nu izcili viltīgas vai korumpētas personas, radot valstij zaudējumus miljonos.Zeme pārdota netika, jo tās īpašnieki cer līdzīgu darījumu veikt vēlreiz- ēka sabruks, tad varēs par jaunu iznomāt zemi jaunas ēkas celtniecībai...

Atbildēt

Ferdinands

25.10.2018. 07:44

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu daugavā, bet arī tāpēc, lai attirīgi kantori ssvu naudiņu (ne mazu) nepazaudētu.

Atbildēt

tā gan

25.10.2018. 07:08

...un šitā nevainīgā vecmāmiņa no ''Tilžas pagasta'',ak svētā govs-divkose.

Atbildēt

jau iztēlojos

25.10.2018. 05:14

Kā Lapsa brēktu, ja banka būtu pārdota kādam no izslēgtajiem pretendentiem.

Atbildēt

kalašnikovs

25.10.2018. 03:47

Blēdis uz blēža!

Atbildēt

Muxa

25.10.2018. 00:37

»

Vj. Dmbrovska vadībā

kā Ekonomikas ministra notika šī afēra. Kā zināms Vj. Dombrovskis ir apmācīts ASV mmasonu skolā, ekonomikā


Vispār vismaz publiski viņš nebija pārāk apmierināts ar pārdošanas rezultātu.

Atbildēt

pat prezis izpārdod Latviju

24.10.2018. 23:59

»

Art

Paldies Lato lapsa, ka izceļ gaismā kārtējo Dombrovska, Straujumas un PA afēru


gatavais prez-ervatīvs !!!!!

Atbildēt

Lapsa ir smieklīgs

24.10.2018. 22:19

Vispirms rīko histēriju par vienu potenciālo pircēju kopējo braucienu ar valsts amatpersonām uz Gruziju un tad tādu pat atkārto par to, ka šie esot izslēgti no pirkšanas. Vispirms sarīko histēriju par šausmīgu interešu konfliktu, jo prejeres dēls strādājot algotā amatā pie viena no iespējamiem pircējiem, un tad tādu pat atkārto par to, ka šie esot izslēgti no pirkšanas.

Atbildēt

garlaicīgi

24.10.2018. 19:54

Kad būs pēdējais raksts, kurā beidzot varēs uzzināt, kas bija pareizie investori, kuriem bija jāpārdod banka?
Šitā vēstuļu un spriedumu stiepšana meksikāņu seriāla stilā uzdzen žāvu.

Atbildēt

vēl interesantāk

24.10.2018. 19:32

»

jaajaa

...man vairāk interesē, kuri bija tie, kas cenu apstiprināja


Kuri būtu tie Lapsas "pareizie" vietējie investori, kam bankas kontos mētājas lieki 100 miljoni?

Atbildēt

jaajaa

24.10.2018. 19:15

...man vairāk interesē, kuri bija tie, kas cenu apstiprināja...:)

Atbildēt

Vj. Dmbrovska vadībā

24.10.2018. 18:31

kā Ekonomikas ministra notika šī afēra. Kā zināms Vj. Dombrovskis ir apmācīts ASV mmasonu skolā, ekonomikā.

Te arī redzam viņa darba rezultātu.

Atbildēt

Fhj

24.10.2018. 17:37

Kad Tim’s tiesati sitie stulbie ieredni

Atbildēt

lauķis

24.10.2018. 17:30

54% aizgāja un nobalsoja lai viss turpinātos.

Atbildēt

Temida

24.10.2018. 17:10


Meli !

Atbildēt

Art

24.10.2018. 16:12

Paldies Lato lapsa, ka izceļ gaismā kārtējo Dombrovska, Straujumas un PA afēru !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...