Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Aha

27.10.2018. 19:58

»

Aha

Mums tak te bankas izliktas pārdošanā. Kaut kā neskrien neviena pasaules 100nieka banka kaut ko te pirkt. Vajag tak reāli saprast, kur mēs atrodamies


Tāpēc jau bija tāda slepenība, lai par čekas izstrādāto un Vienotības un Prudentija īstenoto valsts nozagšanas megaafēru zinātu pēc iespējas mazāks loks, tikai pāris čekas banku un tās firmu fondu.

Atbildēt

Kazeka

25.10.2018. 17:30

»

pat prezis izpārdod Latviju

gatavais prez-ervatīvs


a mes bez prezervativa

Atbildēt

Aha

25.10.2018. 16:42

»

Uldis

Ņemot vērā darījuma lielo slepenību un to, ka čekas sūdumaiss Maizītis pirms tā atņēma pielaidi Brokas kundzei, liecina, ka tā saknes ir Maskavā...


Mums tak te bankas izliktas pārdošanā. Kaut kā neskrien neviena pasaules 100nieka banka kaut ko te pirkt. Vajag tak reāli saprast, kur mēs atrodamies.

Atbildēt

Uldis

25.10.2018. 15:56

»

vēl interesantāk

Kuri būtu tie Lapsas "pareizie" vietējie investori, kam bankas kontos mētājas lieki 100 miljoni


Ņemot vērā darījuma lielo slepenību un to, ka čekas sūdumaiss Maizītis pirms tā atņēma pielaidi Brokas kundzei, liecina, ka tā saknes ir Maskavā.
Kāda no pasaules 100 lielākām bankām droši būtu samaksājusi ne "liekus" 100, bet arī 200 miljonus vairāk un ja tā būtu izpārdota akcijās Latvijas pilsoņiem, summa būtu bijusi ne mazāka.

Atbildēt

kādiem amerikāņiem

25.10.2018. 15:45

»

Ferdinands

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu...


plānprātiņ? Amerikāņi varēja atbraukt uz Latviju, vai kādu citu ES valsti. Tikšanās Gruzijā tika organizēta, acīmredzot tāpēc, ka čekas atsūtītam afēras kuratoram, ar kuru mūsu kremļa mauķelēm bija jātiekas, bija liegta iebraukšana Šengenas zonā.

Atbildēt

Par Parex

25.10.2018. 15:01

»

Ferdinands

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu...


Un citām. Faktiski notiek ekspropriācija ar sociālisma pieskaņu. Kiprā ar ASV dalību no bankām izņēma depozītnoguldījumus. ASV vienlaikus Šveicei lika atklāt ASF ofšoru noguldītājus, Šveicei pārkāpjot Banku noslēpuma likumu. Tad sekoja Austrja, tagad Krievija ar sankcijām utt. Visa pasaule izmainījās 2001. g. 11. septembrī ar dvīņutorņiem.

Pašlaik pasaules pārvaldes mehānisms ir cits. Nauda nav problēma, jo ASV Federālās rezerves to var sadrukāt, pašlaik naudu aizdod pat ar mīnus procentiem. Banku parādu pārkreditācijai. Nauda ir varas ierocis. Latvijas parāds ir varas demonstrācija valsts beztiesiskuma apstākļos. Nauda LV tiek dota tik, lai izdzīvotu. Nevis dzīvotu.

Atbildēt

Es taču brīdināju!

25.10.2018. 11:39

»

Maija

Paldies Lapsas kungam par informāciju tautai. Pie mums lielākās afēras ar valsts līdzekļiem miljonos notiek slepeni, bet mēs tik priecājamies par 5 eiro pensijai, par 5 eiro bērnu pabalstos... Cerība uz jauno Saeimu, vismaz sākumā šķiet, ka būs godīgāki un atklātāki


Nepiedalies vēlēšanās! Cionistu Gudro stratēģija un taktika māca - tauta jāved no vienas vilšanās citā. Tauta jāpieradina pie nelikumībaz utt. Vajadzīgie idioti jau izvēlēti pirms Saeimas vēlēšanām, tā tiek plānota marionešu valdība. Pašlaik cīņa par ietekmi LV notiek starp nacistiski fašistisko Kremli un ASV masoniem. Iespējams, ka šī cīņa ir imitācija.

Atbildēt

Ku ku

25.10.2018. 10:04

»

nu gnu

es arViss pa apli!!!!

Atbildēt

Maija

25.10.2018. 09:51

Paldies Lapsas kungam par informāciju tautai. Pie mums lielākās afēras ar valsts līdzekļiem miljonos notiek slepeni, bet mēs tik priecājamies par 5 eiro pensijai, par 5 eiro bērnu pabalstos... Cerība uz jauno Saeimu, vismaz sākumā šķiet, ka būs godīgāki un atklātāki.

Atbildēt

Sraujumas labie darbi

25.10.2018. 09:47

Vai tā nebija Straujumas kundze, kura kopā ar Reira kungu un VID Pētersoni izrādīja izcilu prātu, nopirkdami VID ēku- betona monstru no spekulantiem? VID ēkas vērtība strauji samazinās , pēc dažiem gadiem jau būs grausts. Tik izcilu darījumu spēj veikt vai nu ļoti aprobežotas vai nu izcili viltīgas vai korumpētas personas, radot valstij zaudējumus miljonos.Zeme pārdota netika, jo tās īpašnieki cer līdzīgu darījumu veikt vēlreiz- ēka sabruks, tad varēs par jaunu iznomāt zemi jaunas ēkas celtniecībai...

Atbildēt

Ferdinands

25.10.2018. 08:44

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu daugavā, bet arī tāpēc, lai attirīgi kantori ssvu naudiņu (ne mazu) nepazaudētu.

Atbildēt

tā gan

25.10.2018. 08:08

...un šitā nevainīgā vecmāmiņa no ''Tilžas pagasta'',ak svētā govs-divkose.

Atbildēt

jau iztēlojos

25.10.2018. 06:14

Kā Lapsa brēktu, ja banka būtu pārdota kādam no izslēgtajiem pretendentiem.

Atbildēt

kalašnikovs

25.10.2018. 04:47

Blēdis uz blēža!

Atbildēt

Muxa

25.10.2018. 01:37

»

Vj. Dmbrovska vadībā

kā Ekonomikas ministra notika šī afēra. Kā zināms Vj. Dombrovskis ir apmācīts ASV mmasonu skolā, ekonomikā


Vispār vismaz publiski viņš nebija pārāk apmierināts ar pārdošanas rezultātu.

Atbildēt

pat prezis izpārdod Latviju

25.10.2018. 00:59

»

Art

Paldies Lato lapsa, ka izceļ gaismā kārtējo Dombrovska, Straujumas un PA afēru


gatavais prez-ervatīvs !!!!!

Atbildēt

Lapsa ir smieklīgs

24.10.2018. 23:19

Vispirms rīko histēriju par vienu potenciālo pircēju kopējo braucienu ar valsts amatpersonām uz Gruziju un tad tādu pat atkārto par to, ka šie esot izslēgti no pirkšanas. Vispirms sarīko histēriju par šausmīgu interešu konfliktu, jo prejeres dēls strādājot algotā amatā pie viena no iespējamiem pircējiem, un tad tādu pat atkārto par to, ka šie esot izslēgti no pirkšanas.

Atbildēt

garlaicīgi

24.10.2018. 20:54

Kad būs pēdējais raksts, kurā beidzot varēs uzzināt, kas bija pareizie investori, kuriem bija jāpārdod banka?
Šitā vēstuļu un spriedumu stiepšana meksikāņu seriāla stilā uzdzen žāvu.

Atbildēt

vēl interesantāk

24.10.2018. 20:32

»

jaajaa

...man vairāk interesē, kuri bija tie, kas cenu apstiprināja


Kuri būtu tie Lapsas "pareizie" vietējie investori, kam bankas kontos mētājas lieki 100 miljoni?

Atbildēt

jaajaa

24.10.2018. 20:15

...man vairāk interesē, kuri bija tie, kas cenu apstiprināja...:)

Atbildēt

Vj. Dmbrovska vadībā

24.10.2018. 19:31

kā Ekonomikas ministra notika šī afēra. Kā zināms Vj. Dombrovskis ir apmācīts ASV mmasonu skolā, ekonomikā.

Te arī redzam viņa darba rezultātu.

Atbildēt

Fhj

24.10.2018. 18:37

Kad Tim’s tiesati sitie stulbie ieredni

Atbildēt

lauķis

24.10.2018. 18:30

54% aizgāja un nobalsoja lai viss turpinātos.

Atbildēt

Temida

24.10.2018. 18:10


Meli !

Atbildēt

Art

24.10.2018. 17:12

Paldies Lato lapsa, ka izceļ gaismā kārtējo Dombrovska, Straujumas un PA afēru !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...