Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Aha

27.10.2018. 18:58

»

Aha

Mums tak te bankas izliktas pārdošanā. Kaut kā neskrien neviena pasaules 100nieka banka kaut ko te pirkt. Vajag tak reāli saprast, kur mēs atrodamies


Tāpēc jau bija tāda slepenība, lai par čekas izstrādāto un Vienotības un Prudentija īstenoto valsts nozagšanas megaafēru zinātu pēc iespējas mazāks loks, tikai pāris čekas banku un tās firmu fondu.

Atbildēt

Kazeka

25.10.2018. 16:30

»

pat prezis izpārdod Latviju

gatavais prez-ervatīvs


a mes bez prezervativa

Atbildēt

Aha

25.10.2018. 15:42

»

Uldis

Ņemot vērā darījuma lielo slepenību un to, ka čekas sūdumaiss Maizītis pirms tā atņēma pielaidi Brokas kundzei, liecina, ka tā saknes ir Maskavā...


Mums tak te bankas izliktas pārdošanā. Kaut kā neskrien neviena pasaules 100nieka banka kaut ko te pirkt. Vajag tak reāli saprast, kur mēs atrodamies.

Atbildēt

Uldis

25.10.2018. 14:56

»

vēl interesantāk

Kuri būtu tie Lapsas "pareizie" vietējie investori, kam bankas kontos mētājas lieki 100 miljoni


Ņemot vērā darījuma lielo slepenību un to, ka čekas sūdumaiss Maizītis pirms tā atņēma pielaidi Brokas kundzei, liecina, ka tā saknes ir Maskavā.
Kāda no pasaules 100 lielākām bankām droši būtu samaksājusi ne "liekus" 100, bet arī 200 miljonus vairāk un ja tā būtu izpārdota akcijās Latvijas pilsoņiem, summa būtu bijusi ne mazāka.

Atbildēt

kādiem amerikāņiem

25.10.2018. 14:45

»

Ferdinands

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu...


plānprātiņ? Amerikāņi varēja atbraukt uz Latviju, vai kādu citu ES valsti. Tikšanās Gruzijā tika organizēta, acīmredzot tāpēc, ka čekas atsūtītam afēras kuratoram, ar kuru mūsu kremļa mauķelēm bija jātiekas, bija liegta iebraukšana Šengenas zonā.

Atbildēt

Par Parex

25.10.2018. 14:01

»

Ferdinands

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu...


Un citām. Faktiski notiek ekspropriācija ar sociālisma pieskaņu. Kiprā ar ASV dalību no bankām izņēma depozītnoguldījumus. ASV vienlaikus Šveicei lika atklāt ASF ofšoru noguldītājus, Šveicei pārkāpjot Banku noslēpuma likumu. Tad sekoja Austrja, tagad Krievija ar sankcijām utt. Visa pasaule izmainījās 2001. g. 11. septembrī ar dvīņutorņiem.

Pašlaik pasaules pārvaldes mehānisms ir cits. Nauda nav problēma, jo ASV Federālās rezerves to var sadrukāt, pašlaik naudu aizdod pat ar mīnus procentiem. Banku parādu pārkreditācijai. Nauda ir varas ierocis. Latvijas parāds ir varas demonstrācija valsts beztiesiskuma apstākļos. Nauda LV tiek dota tik, lai izdzīvotu. Nevis dzīvotu.

Atbildēt

Es taču brīdināju!

25.10.2018. 10:39

»

Maija

Paldies Lapsas kungam par informāciju tautai. Pie mums lielākās afēras ar valsts līdzekļiem miljonos notiek slepeni, bet mēs tik priecājamies par 5 eiro pensijai, par 5 eiro bērnu pabalstos... Cerība uz jauno Saeimu, vismaz sākumā šķiet, ka būs godīgāki un atklātāki


Nepiedalies vēlēšanās! Cionistu Gudro stratēģija un taktika māca - tauta jāved no vienas vilšanās citā. Tauta jāpieradina pie nelikumībaz utt. Vajadzīgie idioti jau izvēlēti pirms Saeimas vēlēšanām, tā tiek plānota marionešu valdība. Pašlaik cīņa par ietekmi LV notiek starp nacistiski fašistisko Kremli un ASV masoniem. Iespējams, ka šī cīņa ir imitācija.

Atbildēt

Ku ku

25.10.2018. 09:04

»

nu gnu

es arViss pa apli!!!!

Atbildēt

Maija

25.10.2018. 08:51

Paldies Lapsas kungam par informāciju tautai. Pie mums lielākās afēras ar valsts līdzekļiem miljonos notiek slepeni, bet mēs tik priecājamies par 5 eiro pensijai, par 5 eiro bērnu pabalstos... Cerība uz jauno Saeimu, vismaz sākumā šķiet, ka būs godīgāki un atklātāki.

Atbildēt

Sraujumas labie darbi

25.10.2018. 08:47

Vai tā nebija Straujumas kundze, kura kopā ar Reira kungu un VID Pētersoni izrādīja izcilu prātu, nopirkdami VID ēku- betona monstru no spekulantiem? VID ēkas vērtība strauji samazinās , pēc dažiem gadiem jau būs grausts. Tik izcilu darījumu spēj veikt vai nu ļoti aprobežotas vai nu izcili viltīgas vai korumpētas personas, radot valstij zaudējumus miljonos.Zeme pārdota netika, jo tās īpašnieki cer līdzīgu darījumu veikt vēlreiz- ēka sabruks, tad varēs par jaunu iznomāt zemi jaunas ēkas celtniecībai...

Atbildēt

Ferdinands

25.10.2018. 07:44

Liekās mierā, amerikāņiem ir vajadzīga banka eiropā, tāda, kas var labi strādāt arī ar valstīm bijušajā sssr, lai varētu apkalpot cip un mossad rezidetūras, tāpēc arī bāleliņus ar miglainu reputāciju atšuva. Pareksu godmanis glāba ne vien tāpēc, lai divus k krievu bandīti neiebāztu cementa mucā un neiesvistu daugavā, bet arī tāpēc, lai attirīgi kantori ssvu naudiņu (ne mazu) nepazaudētu.

Atbildēt

tā gan

25.10.2018. 07:08

...un šitā nevainīgā vecmāmiņa no ''Tilžas pagasta'',ak svētā govs-divkose.

Atbildēt

jau iztēlojos

25.10.2018. 05:14

Kā Lapsa brēktu, ja banka būtu pārdota kādam no izslēgtajiem pretendentiem.

Atbildēt

kalašnikovs

25.10.2018. 03:47

Blēdis uz blēža!

Atbildēt

Muxa

25.10.2018. 00:37

»

Vj. Dmbrovska vadībā

kā Ekonomikas ministra notika šī afēra. Kā zināms Vj. Dombrovskis ir apmācīts ASV mmasonu skolā, ekonomikā


Vispār vismaz publiski viņš nebija pārāk apmierināts ar pārdošanas rezultātu.

Atbildēt

pat prezis izpārdod Latviju

24.10.2018. 23:59

»

Art

Paldies Lato lapsa, ka izceļ gaismā kārtējo Dombrovska, Straujumas un PA afēru


gatavais prez-ervatīvs !!!!!

Atbildēt

Lapsa ir smieklīgs

24.10.2018. 22:19

Vispirms rīko histēriju par vienu potenciālo pircēju kopējo braucienu ar valsts amatpersonām uz Gruziju un tad tādu pat atkārto par to, ka šie esot izslēgti no pirkšanas. Vispirms sarīko histēriju par šausmīgu interešu konfliktu, jo prejeres dēls strādājot algotā amatā pie viena no iespējamiem pircējiem, un tad tādu pat atkārto par to, ka šie esot izslēgti no pirkšanas.

Atbildēt

garlaicīgi

24.10.2018. 19:54

Kad būs pēdējais raksts, kurā beidzot varēs uzzināt, kas bija pareizie investori, kuriem bija jāpārdod banka?
Šitā vēstuļu un spriedumu stiepšana meksikāņu seriāla stilā uzdzen žāvu.

Atbildēt

vēl interesantāk

24.10.2018. 19:32

»

jaajaa

...man vairāk interesē, kuri bija tie, kas cenu apstiprināja


Kuri būtu tie Lapsas "pareizie" vietējie investori, kam bankas kontos mētājas lieki 100 miljoni?

Atbildēt

jaajaa

24.10.2018. 19:15

...man vairāk interesē, kuri bija tie, kas cenu apstiprināja...:)

Atbildēt

Vj. Dmbrovska vadībā

24.10.2018. 18:31

kā Ekonomikas ministra notika šī afēra. Kā zināms Vj. Dombrovskis ir apmācīts ASV mmasonu skolā, ekonomikā.

Te arī redzam viņa darba rezultātu.

Atbildēt

Fhj

24.10.2018. 17:37

Kad Tim’s tiesati sitie stulbie ieredni

Atbildēt

lauķis

24.10.2018. 17:30

54% aizgāja un nobalsoja lai viss turpinātos.

Atbildēt

Temida

24.10.2018. 17:10


Meli !

Atbildēt

Art

24.10.2018. 16:12

Paldies Lato lapsa, ka izceļ gaismā kārtējo Dombrovska, Straujumas un PA afēru !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...