Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Cīņa pret balto rasi

Ainārs Kadišs
29.12.2021.
Komentāri (83)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Demokrāts

02.01.2022. 01:16

VIENS LIKUMS - VIENA TAISNĪBA VISIEM ...blēžiem.

Atsauce uz Aināra Kadiša rakstu: "Ciņa pret balto rasi". Tu, Ainār, uzrakstīji "kā gudrs". Gods un slava, ar lielu kļūdu - NATO nav terorists, un nav risinājuma izteiktām globālajām pasaules netaisnībām.
Neraksti, Ainār to, ko nesaproti. NATO ir instruments. Var saukt arī par ieroci, bet tas neko neizlemj, ja komandu nedod galvenais diriģents. Nesaukšu vārdā, kuri, kurš tas ir. NATO ir izpildītājs. NATO ir arī Latvijas, Baltijas sargeņģelis, jo mums blakus dzīvo "tīģeris" (var saukt arī par agresoru), kurš katru mirkli gatavs uzbrukt, kā tas bija attiecībā uz Gruziju, uz Ukrainu (Krimu arī). Te tas agresors un NATO nav okupējis nevienu valsti, kamēr tas pastāv - tā ir NATO stingra nostāja - vienīgi AIZSARDZĪBA un neviennozīmīga iejaukšanās, kad ir bijusi komanda. Un ko nozīmē ap 100 000 karotāju koncentrēšanā pie Ukrainas robežas? Vai NATO kādai valstij ir draudējis? Jā, karoja Irākā, Afganistānā - un okupēja. Pat sapnī tas NATO organizācijai nebija - okupēt. Pat Huseinu tiesāja pašu tiesa. Osama bin Ladens?! Visa šī karošana un Osama bin Ladena iznīcināšana saistījās ar terorisma draudu novēršanu, apturēšanu. Cik kurā situācijā un cik tā rīcība bija atbilstoša, jautājums apspriežams.

Ainār, Tu skāri citu nopietnu tēmu, apskatot, kas ir gadsimtu gaitas pasaules žandarms, kas nav aprakstāms pat daudzos simtos vēsturēs grāmatu. Pamats bija un tagad ir - alkatība, nauda, manta, dabas resursi, ko kopumā sauc par biznesu, bet nobeiguma - par "peļņu" uz citu tautu bagātības rēķina. Tā ideja, paņēmiens iet gadsimtiem cauri un neapstājas. Šodien tas ir varbūt pat dramatiskāks, izsmalcinātāks, apveltīts ar "godīguma" izskaņu - tas jau tikai bizness, katram ir iespēja to organizēt, realizēt. Un visam tam stāv blakus jaunrades apzīmējums - mums ir demokrātiska valsts, sistēma, katram ir iespēja darboties radoši, veidot karjeru, biznesu, ražošanu un gūt peļņu. Te tev bija - samīdīs acis nepamirkšķinot, ja tu sāc spuroties, celties augšā. Ir simtiem paņēmienu, ka to izdarīt. Pamēģini - iegūsi grašus. Ja gribi kaut ko vairāk, tevi aplaupīs citi rijīgākie vai pat aplaupīs tevi tava valsts un iedzīs izmisumā.

Tu, Ainār, kā gudrs, iebrauci globālajos jautājumos un pareizi, bet tiem nav risinājuma un nebūs vēl gadsimtiem ilgi. Un to, ka viss tas reiz beigsies, Tu izteici tikai patētiski, jo atbildes nav. Ja būs izmaiņas, tās var rasties tikai kaut kādas katastrofas gadījumā. Kādas, pat ieminēties grūti.

Trešais. Tu, Ainār, ieminējies par likumiem. Tie nav domāti tautai, bet melnā biznesa peļņas nodrošināšanai. Tos pasūta galvenokārt tie, kuriem ir nauda, liela nauda un samaksā iz[pildītājiem. Likumus sagatavo vai nosaka to virzienus pasūtītāji. Visur tiek piesaukta sabiedrības līdzdalība. Tas ir tauta muļķošanai, ka tādu pielaiž klāt. Pat desmitiem tūkstošu parakstu neietekmē likumu saturu. Tas ir piesegs, ka mums ir demokrātija, daudzpartiju sistēma, tauta var izraudzīt taisnīgākos "savus" pārstāvjus, var brīvi paust viedokli (tikai nav zināms, kur un kādā veidā to paust, lai ietekmētu, izmainītu). Smejies vai raudi - likumu tapšana notiek caur plašu juristu loku ministrijās un iestādēs, rakstot atzinumus, bet šie atzinumi ari "nestrādā", neietekmē, jo "pa ceļam" uz Saeimu tie tiek sagrozīti un izmainīti, "laboti" pēc visu līmeņu nomenklatūras vajadzībām. Zinām, ka pat Saeimas Juridiskā biroja kontrole tiek atstāta novārtā. Deputāti likumprojektiem raksta simtiem priekšlikumu, bet no tiem retais atrod pielietojumi un pieņemami "diriģentu" gaumei retos gadījumos vai tie tiek piespēlēti kā pasūtījums. Kā jau saki, likumi ir un it kā varētu darboties, bet nedarbojas. Kā tad tā? Bieži vien likumiem nav nobeiguma, ja tos nepilda vai nepareizi piemēro, bet ja tos nepiemēro kā teikts likumā, proti, apiet likumu, nav institūciju, kas kontrolē likuma darbības efektivitāti. Advokāts, notārs, zemesgrāmatu tiesnesis, Valsts zemes dienest, ministrijas, pašvaldības saņem nelikumīgus dokumentus vai nav vajadzīgo, pareizāk sakot, nav pareizo dokumentu, attiecīgās amatpersonas "piemiedz acis uz to", jo dokumenti pacieš visu, lai cik lielas nelikumības vai netaisņības tajos ieliktas. Lasām pat AT Senāta lēmumu, kas raksta, ka Senātam nav pienākums pārbaudīt pierādījumu pietiekamību, ja lietu skatījusi apelācija institūcija un sūdzību atsviež atpakaļ. Zemesgrāmata, notārs tāpat nepārbauda iesniegto dokumentu likumību, ko nosaka arī likums. Mums ir demokrātija (?), ka s dod tiesības nepareizus faktus, dokumentus apstrīdēt. Tas nekas, ja tu nesaņem ziņa vai pat nedrīksti saņemt tādas un viltojumus, nepatiesības, faktus uzzini, kad apstrīdēšanai laiks jau zudis. To juridiskie "mākslinieki" prot novilcināt. Paņēmienu ir daudz. Ir pat tāds oficiāls paņēmiens - faktus, notikumus, ... nopublicēt Latvijas Vēstnesī, kuru vairums to nelasa un neko nezina par tādām publikācijām. Un visu to labi pārzinot, manipulatori, nomenklatūra, likumu pasūtītāji likum izmanto "savām vajadzībām" un tu paliec "jaņos". ar likumiem, dokumentiem, kas plaši izplatīts īpašumu pirmpirkuma tiesību neievērošanas gadījumos. Termiņš nokavēts, bet attiecīgas iestādes pat nekaunīgi paziņo ka "jums bija iespējas šos faktus, gadījumus, dokumentus apstrīdēt un jūs šo iespēju "neizmantojāt". Un te iedarbina devīzi: "viens likums, viena taisnība visiem. Ha, ha.

Atbildēt

Skolnieciņš

01.01.2022. 12:27

»

Rips

Kristietiba atskiriibaa no dievturiibas ir paarnacionaala religija. Nemot veeraa ekonomikas paarnacionaalo raksturu, dazatu etnosu esamiibu vienaa valstii,dievturiibas radiitu konfliktus gan valsts ieksienee, gan starp valstiim. Protams kristietiibas nosaukums ir izmantots, lai paklautu tautas. Bet ...


''Rips 31.12.2021. 12:54'' kristietība ir lielebreju šovinisms. Lielebreju šovinisms ir tikpat uzbāzīgs kā lielkrievu šovinisms. Labāk paskaties Mārča Jencīša un Alekseja Ļedjajeva Youtubā ievietotos video, tajos ir redzama kristietības un kristīgo sektu būtība. Viņu sprediķi ir balstīti uz Bībeli.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Rips

31.12.2021. 12:54

»

Skolnieciņš

Tad kāpēc kristiešiem un jūdaistiem ir atļauts Latvijas Republikā netraucēti darboties un aktīvi sludināt ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu? Kāpēc bērniem tiek skolā uzspiesta kristietība kristīgās mācības veidā? Tagadējā Latvija ir pilna ar kristīgajām sektām. Kristīgās sektas ir agresīvas, ...


Kristietiba atskiriibaa no dievturiibas ir paarnacionaala religija. Nemot veeraa ekonomikas paarnacionaalo raksturu, dazatu etnosu esamiibu vienaa valstii,dievturiibas radiitu konfliktus gan valsts ieksienee, gan starp valstiim. Protams kristietiibas nosaukums ir izmantots, lai paklautu tautas. Bet peec satura kristietiiba nav uzbaaziiga un vardarbiiga.

Atbildēt

Juris

30.12.2021. 15:40

Kopš uzzināju, ka Ainārs Kadirš pārdevis mūsu senču zemi, nekādas cieņas pret šo kapitālistu pakalpiņu man vairs nav!

Atbildēt

Degradācija kā ierocis

30.12.2021. 14:17

Mēs taču ar savu sunīti vai kaķi nemēģinām sarunāties caur paplašinātiem teikumiem, bet dodam īsas skaidras komandas, izmantojot mīmiku un balss intonāciju, lai gan ... ir bieži redzēts ka saimnieka un suņa intelekts nav sevišķi atšķirīgs, pat kaut kādā mērā gribas līdzjūtību izteikt tieši spalvainajam draugam.

Atbildēt

...

30.12.2021. 14:09

»

:)

Tici kam gribi


Reliģiozajiem tas nebūs sagremojams,pārāk sarežģīti.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 13:47

»

Redz ...

"bet lai izskaidrotu ar vārdiem smalkas vibrācijas, izjūtas un dvēseles stāvokli, vienkārši pietrūkst vārdu krājuma vai tie ir neatbilstoši īstenībai


Tad kāpēc kristiešiem un jūdaistiem ir atļauts Latvijas Republikā netraucēti darboties un aktīvi sludināt ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu? Kāpēc bērniem tiek skolā uzspiesta kristietība kristīgās mācības veidā? Tagadējā Latvija ir pilna ar kristīgajām sektām. Kristīgās sektas ir agresīvas, tās barojas uz latviešu tautas kakla kā utis un ērces. Nacionālajai kultūrai un latviešu tautas nacionālajai pašapziņai šīs kristīgās sektas neko nedod. Tās padara tautu par aitām, kas baidās Tā Kunga - jebkura okupanta vai ārzemju nelieša, kas mēģina apčakarēt latviešus. Kristietība kultivē verga epiģenētiku.
Dievturība ir veids kā izrauties no jūdaisma, kristietības un islāma ietekmes. Dievturībai ir jāatdzimst 21. gadsimtā. Ebreju tautības čekists Simons Šustins ir miris, tagad dievturiem nav no kā baidīties.
Īsta ticības brīvība var būt vien tur, kur mierīgi var dzīvot ateisti (bezdievji), pagāni (daudzdievji) un citu reliģiju pārstāvji. Ābramisko reliģiju - jūdaisma, kristietības, islāma - dominance nav nekāda ticības brīvība.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Degradācija kā ierocis

30.12.2021. 13:37

»

nu ,nu

https://www.historia.lv/biblioteka/indrika-hronika


Kādēļ lai es uzticētos Ē.Mugurēvičam, kas visu apzinīgo mūžu ir kalpojis okupantu režīmam?
- Universitātē viņš 1956. gadā sāka strādāt Latvijas vēstures muzejā, no 1958. gada LZA Latvijas vēstures institūtā, kurā no 1971. gada vadīja arheoloģijas nodaļu. 1984. gadā viņš kļuva par vēstures zinātņu doktoru, 1997. gadā par habilitēto vēstures doktoru. No 1984. līdz 1995. gadam Latvijas Universitātes mācībspēks.

Atbildēt

Degradācija kā ierocis

30.12.2021. 13:26

»

Redz ...

"bet lai izskaidrotu ar vārdiem smalkas vibrācijas, izjūtas un dvēseles stāvokli, vienkārši pietrūkst vārdu krājuma vai tie ir neatbilstoši īstenībai


Nu redz. Pirmais primitīvisms jau atzīmējās. Neko vairāk par koka iztēšanu tā arī nav sapratis.

Atbildēt

Redz ...

30.12.2021. 13:20

»

Degradācija kā ierocis

Pareizi skolnieciņš skaidro, mēs vairs nesaprotam viens otru, mūsu valoda ir piesārņota ar divdomīgiem apzīmējumiem un maldinošiem jēdzieniem/tulkojumiem. Mums pāri gājusi nežēlīga pārkrievošana, bet patreiz notiekošais ir vēl trakāk, bērni bērnu dārza vecumā vēl nav apguvuši latviešu valodu, kad tiem...


"bet lai izskaidrotu ar vārdiem smalkas vibrācijas, izjūtas un dvēseles stāvokli, vienkārši pietrūkst vārdu krājuma vai tie ir neatbilstoši īstenībai. "
Skolnieciņš piedāvā iztest no koka elkus un pielūgt. Tas tik tiešām ir degradējoši!

Atbildēt

Degradācija kā ierocis

30.12.2021. 13:16

»

Skolnieciņš

Lauķi, izbeidz te sludināt panslāvismu un rusifikācijas politiku. Slāvu tautas ir slāvu tautas. Baltu tautas ir baltu tautas. Ja Tu būtu bišķu gudrāks, tad Tu arī zinātu, ka rodnovjeri Krievijas Federācijā nevar brīvi darboties. Pareizticīgo baznīca jeb pareizi ticošā ortodoksāla baznīca nekad nepieļaus...


Pareizi skolnieciņš skaidro, mēs vairs nesaprotam viens otru, mūsu valoda ir piesārņota ar divdomīgiem apzīmējumiem un maldinošiem jēdzieniem/tulkojumiem. Mums pāri gājusi nežēlīga pārkrievošana, bet patreiz notiekošais ir vēl trakāk, bērni bērnu dārza vecumā vēl nav apguvuši latviešu valodu, kad tiem jau pumpē iekšā anglicismu un krievu.
Minimālo vārdu krājumu bērni parasti apgūst ap 12-14 gadu vecumu, bet tehnisko un citu specifisko terminoloģiju apgūšanai vajadzīgs daudz ilgāks laiks. Apgrābstot vairākas valodas virspusēji, mēs patiesībā vairs nezinam nevienu un sazināties spējam vien dzīvnieku IQ līmenī ar frāzēm karsts/auksts, tumšs/gaišs, sāp/nesāp, bet lai izskaidrotu ar vārdiem smalkas vibrācijas, izjūtas un dvēseles stāvokli, vienkārši pietrūkst vārdu krājuma vai tie ir neatbilstoši īstenībai. Degradācija ir nepieciešama lai valdītu pār tautām, lai mūs padarītu par vergiem, kuri vairs nesaprotas savā starpā, jo ir sašķelti šķiriski, pēc vecuma, pēc profesijas, pēc dzīves vietas un pāri visam vēl degradētas valodas barjera.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 13:10

»

RB

Проблема в том, что большинство вообще не имеет никакого видения. С этой точки зрения вера была и будет наиболее доступным и универсальным путем духовного просвещения. Вера - сурогат совести, которую дают в качестве лекарства тем, которые свою совесть утратили...


Tas, ka Tu vispār domā ir jauki. Bet es runāju par kultūrtelpu, kurai ir jābūt brīvai, nevis zem kristīgās baznīcas vai abramisko reliģiju tupeles. Citādi pie mums dzīve būs kā musulmaņu valstīs, kur Korāna viltus Dievs Allāhs ir izskalojis cilvēkiem smadzenes un veselo saprātu.
Dievturība ir ceļš kā cīnīties pret kristīgās baznīcas kundzību un nepieļaut islāma invāziju.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 13:05

»

lauķis

Kāds sakars Simonam Šustinam ar krieviem


''Pravovernije vai provoslavnije,no jēdziena slavitj pravo?''
Православие – прославлять Правь. Правь это небесный мир, где обитают светлые Боги (Бог Перун, Белобог, Бог Сварог, Бог Ярила, Богиня Макош, Богиня Лада). Это один из трёх миров (Правь, Явь, Навь) в славянской языческой традиции. В Яви обитают Боги связанные с людьми. В Нави обитают тёмные Боги.
А церковь, навязанная славянам огнём и мечом в 988. году сукиным сном князем Владимиров, называется Русская правоверная церковь. С прославлением Прави она никаких дел не имеет.
Lūk, visa atšķirība. Pareizticīgo baznīca nozaga slāvu pagānu terminus un adaptēja tos pēc saviem ieskatiem. Mūsu vietējo pareizticīgo baznīcas garīdzniecību ieceļ Maskavā. Pareizticīgo baznīca ir Kremļa aģentu midzenis.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

RB

30.12.2021. 13:03

»

ВИДЕНИЕ ЧЕЛОВЕЧЕСКОЙ «СВЕТОМАТРИЦЫ

Он возразил, что мое убеждение основано на вере и, как таковое, является вторичным, а следовательно, ничего не вносит нового. Он сказал, что мое верование в существование Бога, как и каждого другого, основано на слухах, а не на моем видении...


Проблема в том, что большинство вообще не имеет никакого видения. С этой точки зрения вера была и будет наиболее доступным и универсальным путем духовного просвещения. Вера - сурогат совести, которую дают в качестве лекарства тем, которые свою совесть утратили.

Atbildēt

bija tāda 'ārste' kadiša

30.12.2021. 12:58

elejas verandas tipa nū boļvim...slikti ārsti noturējās tikai, ja piesedza čeka, visi citi rukāja un izēda sadarīto....

Atbildēt

bet esam glupi

30.12.2021. 12:55

muldam tukšu, neražojam, parazitējam, zogam, nevakcinājamies.... viss stulbums kā kino redzams... VALTĪ KUR RAŽO LABI JA 20 % VISI PĀRĒJIE MULD UN MULD UN SARGĀ SAVUS !!!! RADUS !!!!PARAZĪTUS NO CIETUMA......KĀDU GALU RAREDZI????
kad arābi likvidēja muldonu nekauņu bizantiju, beidzās tumšie viduslaiki
KO AUTORS LABU DEVIS CIVILIZĀCIJAI

Atbildēt

ВИДЕНИЕ ЧЕЛОВЕЧЕСКОЙ «СВЕТОМАТРИЦЫ

30.12.2021. 12:41

»

Skolnieciņš

Es Tavu hipersaiti nevēršu. Iekopē teksta fragmentu šeit. Vari konspektēt tekstu


Он возразил, что мое убеждение основано на вере и, как таковое, является вторичным, а следовательно, ничего не вносит нового. Он сказал, что мое верование в существование Бога, как и каждого другого, основано на слухах, а не на моем видении.

Он уверил меня, что если бы я даже мог видеть, то допустил бы тот же просчет, какой допустили мистики: каждый, кто видит человеческий образ, автоматически допускает, что это — Бог.

… То, что мы называем Богом — это только статический прототип человечности без всякой власти, так как человеческий образ ни при каких обстоятельствах не может помочь нам, вмешиваясь за нас, отвергая наши злодеяния или вознаграждая как-либо. Мы просто результат его печати — мы его отпечаток. Образ человека — это точно то, что говорит это слово, это образец, форма, слепок, группирующие связку нитеобразных элементов, которую мы называем человеком.

Atbildēt

lauķis

30.12.2021. 12:39

»

Skolnieciņš

Lauķi, izbeidz te sludināt panslāvismu un rusifikācijas politiku. Slāvu tautas ir slāvu tautas. Baltu tautas ir baltu tautas. Ja Tu būtu bišķu gudrāks, tad Tu arī zinātu, ka rodnovjeri Krievijas Federācijā nevar brīvi darboties. Pareizticīgo baznīca jeb pareizi ticošā ortodoksāla baznīca nekad nepieļaus...


Kāds sakars Simonam Šustinam ar krieviem?
Pravovernije vai provoslavnije,no jēdziena slavitj pravo?
Slave-vergs.
Cik sena ir latviešu valoda?
Es sludinu ka ir cilveki un necilvēki,pa vidu aitas,kāmji,gliemji un noderīgie idioti.
Bībeles projektam ir ne vairāk ka 300 gadu.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 12:36

»

ir tava interpretācija


Kāpēc Tu piesārņo pietiek.com komentāru sadaļu ar tukšiem komentāriem? Tu to dari speciāli, lai cilvēkiem būtu grūtāk diskutēt. Tavu uzvedību sauc par flūdošanu.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 12:33

»

ВИДЕНИЕ ЧЕЛОВЕЧЕСКОЙ «СВЕТОМАТРИЦЫ»

https://litlife.club/books/119142/read?page 60


Es Tavu hipersaiti nevēršu. Iekopē teksta fragmentu šeit. Vari konspektēt tekstu.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 12:32

»

no kurienes elkiem aug kājas :)

https://vk.com/wall-85377313_2


Elki ir seno Dievu un Dieviešu atveidojumi, kas veidoti no koka (izgrebti no koka). Elki ir Ziemeļeiropas pagānisko ticību piederības zīme. Elki bija skandināviem. Slāvi veidoja elkus pēc skandināvu parauga, vienīgi slāviem Dievi bija citi. Tā teikt, cita Dievu saime jeb cits Dievu panteons un atšķirība pasaules kosmogoniskajā uztverē. Dienvideiropas tautām koka elku nebija, gan grieķiem, gan romiešiem bija akmens Dievu un Dieviešu statujas (skulptūras). Latvju Dievu elkus ir jāveido koka vai keramikas, iedvesmojoties no Skandināvu Dievu un Slāvu Dievu elkiem. Vienīgi mums panteons ir cits, kas būtiski atšķiras no Slāvu Dievu panteona. Pie tam dievturību ir jāiztīra no kristīgajiem sārņiem, t.i., kristīgās popkultūras tēliem.
Ar cieņu pret daudzdievību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 12:18

»

lauķis

Rusi vai slāvi?Jēdziens slāvi arī atvasināts no angļu vergs.Rodnovers,no jēdziena rod,dzimta.Rusiem un latviešiem ir vienas un tās pašas dievības un dievi,vieni un tie paši simboli...


Lauķi, izbeidz te sludināt panslāvismu un rusifikācijas politiku. Slāvu tautas ir slāvu tautas. Baltu tautas ir baltu tautas. Ja Tu būtu bišķu gudrāks, tad Tu arī zinātu, ka rodnovjeri Krievijas Federācijā nevar brīvi darboties. Pareizticīgo baznīca jeb pareizi ticošā ortodoksāla baznīca nekad nepieļaus legālu rodnovjeru darbību. Tu mēģini gudru tēlot, bet uzvedies kā Kremļa trollis. Tu nezini ne Latvju Dievus, ne Slāvu Dievus. Bet kā Tu vari to zināt, ja Tu domā un uzvedies kā Homo Sovjetikus. Labāk palasi par godalgotā darba varoņa Simona Šustina varoņdarbiem, tad varbūt lielkrievu šovinisma un krievu totalitārisma migla kritīs no Tavām acīm.
Svētīgi, Tavs Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Lauku vecis

30.12.2021. 12:11

»

Marika

Man vienmēr ir patikuši Aināra domu raksti, bet dažreiz ir daudz auzu piejaukts...


Vesels palags ar čekas IQ līmeņa murgiem.

Atbildēt

Jabadabado

30.12.2021. 12:02

Pigmenta dzimumzīmes atkarībā no pigmenta melanīna daudzuma var būt brūnganas vai brūnganmelnas...

Atbildēt

Hmm

30.12.2021. 11:58

Nu jā, nav patīkami lasīt tik konkrēti Latviju "izģērbjošu" rakstu. Jā, nav patīkami nosaukt ASV, NATO, ES, utt. "demokrātijas" īstajos vārdos, lai gan putlerkrievija protams ir kautkas vēl drausmīgāks. Turklāt grūti pateikt vai Latvijas situācija patreizējā veidā nav pat vēl pretīgāka. Bet viss tas diemžēl taisni tā ir. Patiesība ir atbaidoša, bet to vienalga nākas pateikt. Turpinās vispasaules genocīda pornoteātris cionistu režisoru virsvadībā. Visi pārējie "vadoņi" ir tikai zema līmeņa pornoaktieri.

Atbildēt

lauķis

30.12.2021. 11:43

»

Skolnieciņš

Lauķi, Tu uzvedies kā tāds Jānis Endzelīns vai Juris Alunāns no pagrīdes. Ja Tev neder termins ‘’pagāns’’, tad kādu Tu visiem saprotamu terminu vari piedāvāt mūsu sabiedrībai? Var izmantot terminu ‘’daudzdievis’’ – cilvēks, kurš tic daudziem Dieviem, politeists. Bet terminu ‘’dievturis’’ nevar izmantot...


Rusi vai slāvi?Jēdziens slāvi arī atvasināts no angļu vergs.Rodnovers,no jēdziena rod,dzimta.Rusiem un latviešiem ir vienas un tās pašas dievības un dievi,vieni un tie paši simboli.
Vecais labais princips,skaldi un valdi.Ja tu piemini jēdzienu sabiedrība tad precizē par kuru sabiedrību tu runā.Sabiedrību ir izveidots bezgala daudz.

Atbildēt

Tā gan

30.12.2021. 11:39

Baigi gan šī "saujiņa" plānprātīgo un slinko vajadzīga tam kungam!

Atbildēt

Žulis

30.12.2021. 11:20

»

Marika

Man vienmēr ir patikuši Aināra domu raksti, bet dažreiz ir daudz auzu piejaukts...


Labs komentārs!Kaut arī raksts nebūt nav slikts.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 10:58

»

Skolnieciņ,

vari pielūgt ko vien vēlies,tikai nelien virsū citiem ar vakcināciju un elkiem


Ja, Tavuprāt, es nedrīkstu publicēties internetā, tad ar kādām tiesībām drīkst publicēties kristīgās konfesijas sabiedriskajos mēdijos??? Liekulību savos vārdos nejūti???

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 10:25

»

lauķis

Kāpēc tu vēdisko kultūru asociē ar kaut kādiem hinduistiem?Senči zināja nevis ticēja.Zināšanas un reliģija ir nesavienojamas lietas.Senči godāja savus dievus un dievības,nevis pielūdza.Jēdziens kultūra ir no vārda kults.Par vikingiem un citiem vēstures brīnumiem labāk vispār nerunāt.Visgrūtākais ir...


Lauķi, Tu uzvedies kā tāds Jānis Endzelīns vai Juris Alunāns no pagrīdes. Ja Tev neder termins ‘’pagāns’’, tad kādu Tu visiem saprotamu terminu vari piedāvāt mūsu sabiedrībai? Var izmantot terminu ‘’daudzdievis’’ – cilvēks, kurš tic daudziem Dieviem, politeists. Bet terminu ‘’dievturis’’ nevar izmantot uz visiem pagāniem jeb daudzdievjiem, jo dievturis var būt, tikai cilvēks, kurš praktizē latvisko dievturību un tic Latvju Dieviem. Krieviem ir rodnovjeri, bet viņi nav dievturi, jo viņi netic Latvju Dieviem, bet gan tic Slāvu Dieviem. Kādu alternatīvu Tu spēj sabiedrībai sniegt? Tu vari tikai īdēt, čīkstēt un gaudot. Angļu valodā pagānus jeb daudzdievjus apzīmē ar vārdu ‘’pagan’’ vai ‘’heathen’’, kas cēlies no vārda ‘’heathenry’’. Krievu valodā lieto terminus ‘’язычник’’ un ‘’язычество’’. Kādas alternatīvas vari piedāvāt? Vai Tavas piedāvātās alternatīvas būs visai sabiedrībai saprotamas? Tu vari gudrot jaunus terminus, bet šos terminus sapratīsi vien Tu pats. Apkārtējā sabiedrība Tevi nesapratīs.
Ar cieņu pret daudzdievību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

kkk

30.12.2021. 09:55

Nesaprotu, kādēļ portāls regulāri publicē vājprātīgā kadiša murgus. Vārda brīvība un demokrātija ir labas lietas, bet vajag taču arī nedaudz veselo saprātu.
Nu kur kadiš ar saviem regulārajiem murgiem?
Šim autoram sen nepieciešama nopietna psihologa palīdzība.

Atbildēt

lauķis

30.12.2021. 09:01

»

Skolnieciņš

Kāpēc Tu mēģini nonivelēt (noniecināt) sentēvu pagānisko ticību (reliģiju) līdz kaut kādam abstraktam jēdzienam ''kultūra''? Kāpēc Tu esi aizmirsis Sentēvu Dievus...


Kāpēc tu vēdisko kultūru asociē ar kaut kādiem hinduistiem?Senči zināja nevis ticēja.Zināšanas un reliģija ir nesavienojamas lietas.Senči godāja savus dievus un dievības,nevis pielūdza.Jēdziens kultūra ir no vārda kults.Par vikingiem un citiem vēstures brīnumiem labāk vispār nerunāt.Visgrūtākais ir iztīrīt galvu no tiem sārņiem ko mums iepotēja iepriekš,tieši tāpat kā tagad "šmurdjaku".Jēdzienu pagāns ieviesa tie paši bībeles projekta autori.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 08:41

»

lauķis

Mūsu senčiem nebija reliģijas,bija kultūra.Starp citu,pērkoņkrusts un citas vēdiskās kultūras zīmes atrodamas pilnīgi visos kontinentos.Tā pati Lielvārdes josta ir atrodama gan Krievijas teritorijā gan Amerikas kontinentos


Kāpēc Tu mēģini nonivelēt (noniecināt) sentēvu pagānisko ticību (reliģiju) līdz kaut kādam abstraktam jēdzienam ''kultūra''? Kāpēc Tu esi aizmirsis Sentēvu Dievus?
Par vēdisko praksi un Vēdām, lūdzu, diskutē ar hinduistiem, nevis ar mani. Ar hinduistiem Tu vari diskutēt par Hindu Dieviem, tā ir liela Dievu un Dieviešu saime, tur Tu varēsi izpausties.
Baltu tautu pagāniskajā tradīcijā ir daudz kas no skandināvu pagāniskās ticības elementiem. Skandināvi saviem Dieviem (un arī Dievietēm) izgreba koka elkus. Kurši bija vikingi. Skandināvi ir mūsu kaimiņtautas. Tā kā, lūdzu, nemelo par to, ka mūsu senčiem nebija savas ticības (reliģijas). Pret ko gan varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri cīnījās? Pret sentēvu pagānisko ticību, pret vietējo Baltu tautu reliģiju!!!
Ar cieņu pret ticības brīvību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

lauķis

30.12.2021. 08:18

»

Skolnieciņš

Elki ir apjomīgi Dievu un Dieviešu atveidojumi, kuru tuvumā notiek reliģiskās darbības. Savukārt, elkmeži ir svētmeži, kuros ir izvietoti elki un svētakmeņi bezasiņu ziedojumu atstāšanai. Latvju Dievu elki ir Latvju Dievu atveidojumi, kas izgrebti no koka. Mūsdienās elkus var veidot no keramikas, mālā...


Mūsu senčiem nebija reliģijas,bija kultūra.Starp citu,pērkoņkrusts un citas vēdiskās kultūras zīmes atrodamas pilnīgi visos kontinentos.Tā pati Lielvārdes josta ir atrodama gan Krievijas teritorijā gan Amerikas kontinentos.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 07:49

Elki ir apjomīgi Dievu un Dieviešu atveidojumi, kuru tuvumā notiek reliģiskās darbības. Savukārt, elkmeži ir svētmeži, kuros ir izvietoti elki un svētakmeņi bezasiņu ziedojumu atstāšanai. Latvju Dievu elki ir Latvju Dievu atveidojumi, kas izgrebti no koka. Mūsdienās elkus var veidot no keramikas, mālā masā pievienojot kāda nešķīstoša metāla oksīdu krāsas nodrošināšanai. Ar 3D printeru palīdzību var viegli izveidot 3 līdz 5 metrus augstus elka šablonus. Tālā senatnē skandināvi lietoja no koka izgrebtus elkus kā starpniekus ar Dieviem un Dievietēm. Mūsdienās par Dieva Pērkona atveidojumu var izmantot koriģētu Dieva Perūna atveidojumu. Uz Pērkona – Debesu Tēva elka ir jābūt atainotam pērkoņkrustam un vārdam ‘’Pērkons’’. Elkam ir jāizskatās apmēram šādi: https://m.youtube.com/watch?v ulO1tTA8Idc un https://m.youtube.com/watch?v ZNnsK5aqFSg

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 07:48

Dievturība bez Latvju Dievu tempļiem un elkmežiem, svētbirzēm un svētakmeņiem nevar pastāvēt. Pat kristiešiem ir baznīcas, krusti un ikonas. Dievturība bez saviem sakrālajiem simboliem un spēka vietām nevar pastāvēt. Mūsu tauta ir daudz ko pārcietusi. Podomju totalitārisma gadi bija smagi priekš dievturiem, jo kopš 1940. gada 17. jūnija, kad Padomju Krievija okupēja un vēlāk arī anektēja Latvijas Republiku, dievturība bija aizliegta. Daudzus dievturus totalitārais padomju režīms nogalināja jau 1940. gada vasarā. Teju pusgadsimtu dievturi nevarēja brīvi darboties. Dievturības atbalsis saglabājās vien trimdā. Vien 1991. gadā dievturi varēja atsākt savu darbību.
Diemžēl dievturība ir piesārņota ar kristietības sārņiem. Dievturība atrodas zem kristietības tupeles, arī valdība dievturību neatbalsta. Pat vienai Romas pāvesta Franciska vizītei 2018. gadā tika piešķirts vairāk naudas nekā dievturiem šo 30 neatkarības gadu laikā. Dievturību ir jāattīra no kristīgajiem sārņiem. Latvju Dievu saimi ir jāattīra no tādiem kristīgās popkultūras tēliem kā Dievs, Dieviņš, Velns, Vells, Velna māte, Vella māte un Lietuvēns. Ir jāatceras Sentēvu Dievi. Ir jāatjauno Latvju Dievu saime jeb Latvju Dievu panteons. Nevajag kautrēties Latvju Dievus saukt vārdos. Piemēram, Dievs Pērkons (Pērkons – Debesu Tēvs), Dievs Jurģis, Dievs Ūsiņš, Dieviete Laima, Dieviete Māra (Māra – Veļu Māte, Māra – Zemes Māte) un citi Dievi un Dievietes. Nevajag baidīties saukt lietas īstajos vārdos.
Dievturiem ir jāveido savs pasaules redzējums, kam jābūt mūsdienīgam un Eiropeiskam. Tajā ir jāiekļauj tādi jēdzieni kā ‘’multivisums’’, ‘’paralēlās pasaules’’, ‘’Debesu valstība’’, ‘’Cilvēku pasaule’’, ‘’Veļu valstība’’, ‘’maģija’’, ‘’buršanās’’, ‘’garīgā pilnveidošanās’’, ‘’reinkarnācija’’, ‘’dvēseļu pārceļošana un dvēseles daudz šķautņainība (miesa (augums), gars (velis), dvēsele)’’, ‘’Dievi un Dievietes’’, ‘’tolerance pret citādo’’. Dievturība nedrīkst saturēt kristietības novecojušos aizspriedumus. Dievturībai ir jābūt tikumīgai un brīvdomīgai. Dievturībai ir jākļūst par miera un brīvības reliģiju.
Svētīgi, ticīgais Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.12.2021. 07:44

Ticības brīvība ir svēta. Kopš tālās senatnes Baltu tautas bija daudzdievji (politeisti) un pagāni. Mūsu senčiem bija kupls Dievu panteons, sava pasaules uztveres koncepcija un liels pagānisko rituālu kopums visiem dzīves gadījumiem. Diemžēl 12. gs. vidū varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri iebruka Baltu tautu zemēs. Vatikāns un Vatikāna vasaļi iebruka mūsu senču zemēs. Kristīgie okupanti un citi kristīgie kuces dēli postīja mūsu senču zemi, apgānīja pagāniskās svētvietas, zaimoja senos Dievus un senās Dievietes, slepkavoja mūsu senčus. Vatikāns un Vatikāna vasaļi rīkojās zemiski, ciniski, amorāli un nepiedodami. Mūsu senči pret okupantiem cīnījās veselu gadsimtu līdz 13. gadsimta vidum. Pat ar milzīgu pārspēku Vatikāns nespēja iekarot – okupēt un anektēt – Baltu tautu zemes vesela gadsimta garumā. Mūsu senči bija drosmīgi karotāji, kas spēja aizstāvēt savu brīvību, cieņu un godu, kā arī godāt senos Dievus un senās Dievietes. Kristietība ir okupantu, vergturu un apspiedēju vardarbīgi ievazāta reliģija. Kristietība mūsu zemē ienāca kopā ar jūdaismu. Kad mūsu senči tika padarīti beztiesīgiem vergiem (dzimtcilvēkiem), vietējie ebreju kolonisti baudīja n-tās reizes vairām brīvību un tiesību. Vietējiem ebreju kolonisti pat legāli varēja celt sinagogas un praktizēt jūdaismu. Tā ilga 700 verdzības gadi. Kristīgās baznīcas kundzība bija liekulīga, garīgi kropla, pretīga, zemiska un necilvēcīga. Kristīgā baznīca iznīcināja sentēvu pagānisko ticību. Tā mūsu senču pamatticības daļa, kuru nespēja apklusināt dažādu okupācijas varu piekoptā cenzūra un īstenotās represijas, saglabājās līdz mūsdienām dievturības veidolā. Dievturība savu uzplaukumu piedzīvoja pirmās Latvijas Brīvvalsts laikā, kad tika oficiāli un legāli nodibināta Latvijas Dievturu sadraudze. Diemžēl iestājoties Latvijas Republikas okupācijai 1940. gadā, padomju okupācijas vara ar krimināllikuma spēku aizliedza dievturību kā reliģisku kustību. Daudzi jo daudzi dievturi beztiesas tika nošauti, bet daļa dievturu uz čekas safabricēto krimināllietu pamata tika izsūtīti uz attāliem PSRS reģioniem un vēlāk nošauti. Dzīva palika tikai neliela dievturu daļa. 1940. gada 6. jūlijā cienījamo dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu prettiesiski apcietināja un izsūtīja no Latvijas, bet 1942. gada 28. janvārī viņu nošāva. Latvijas Dievturu sadraudze spēja atjaunot savu darbību vien 1991. gadā pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas. Mūsdienās dievturība atrodas zem kristīgās baznīcas tupeles, valsts atbalsts dievturu darbībai ir nepietiekams. Aicinu ikvienu atcerēties Sentēvu Dievus un praktizēt senās pagāniskās tradīcijas. Godāsim Latvju Dievus! Godāsim Dievu Pērkonu! Godāsim Dievieti Laimu! Godāsim Dievieti Māru! Lai godāti Latvju Dievi, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Ar mīlestību un labestību, daudzdievis Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Atis Priedītis

30.12.2021. 06:43

Visas valstis ir veidojušās karu rezultātā. Varbūt ir pienācis laiks "novilkt svītru". Ir pilnīgi skaidrs, ka valstis turpinās pastāvēt un ir pilnīgi skaidrs, ka arī dažādas reliģijas turpinās pastāvēt un vienkārši ir jāiemācās ar to sadzīvot. Kari un cilvēku nogalināšanas būtu jāpasludina par nepieļaujamām pat globālā mērogā un pamazām jārada starptautiska mēroga likumdošana, kura spētu radikāli mazināt naida izpausmes uz pasaules.

Atbildēt

Marika

30.12.2021. 01:20

Man vienmēr ir patikuši Aināra domu raksti, bet dažreiz ir daudz auzu piejaukts.
Visas rases nav ar vienādu IQ apveltītas, tas ir sen zinātniski pierādīts, bet saprotams, ka netiek afišēts uz titullapām. Vieni no izcilākajiem prāta ziņā ir ķīnieši, ēbreji ar IQ ap 120, tālāk ir baltā rase, amerikas melnie ir mazliet pacēlušies virs āfrikas radiem, bet neko diži, bet sarakstu noslēdz AUS aborigēni, kuru IQ ir ap 60 (tur pa vidu vēl daudz rasu un tautu). Skaidrs, ka katra rase ir atšķirīga, tādēļ vislabāk tai dzīvot savā teritorijā ar saviem likumiem un parašām. Pēdējo laiku rasu sajaukšana ir globālistu projekts, kas ne pie kā laba nenovedīs. Ja Bangladešā vai Pakistānā prāta pietiek, lai šūtu apģērbu visai pasaulei, kāpēc tas ir slikti? Viņi ir apmierināti. Nu nevar visi dzīvot kopā ar lauvām, putniem vai zivīm. Katram savs.
Otrkārt "Dievs gan ir bezgala pacietīgs, bet Viņa roka - smaga" - kādēļ Tu sludini par Dieva smago dūri, vai tā Tu saproti bībeli? Mīlestības Dievam nevar būt sitoša dūre pēc definīcijas. Novēršanās no Dieva nes daudz lielāku ļaunumu garīgi nekā "dūre".
Treškārt, sakarā ar "saujiņu", kas it kā Latvijā esot tiešām redzīgi un mēģina kā prot atmodināt pārējos. Man tāda aizdoma, ka tā saujiņa ir krietns pulks, tik visi neraksta "domu rakstus", ne visiem padodas.
Tas sasaucas ar iepriekšējo rakstu par vietējiem ļaunuma roku pienākumus pildošiem - vēl pašā šā genocīda sākumā manā valstī izveidojās vairākas grupas ar juridisku ievirzi, kur ir vairāki juristi, kas apmāca (par brīvu, kaut ir arī maksas kursi par $250) kā iesniegt tiesā prasību bez advokāta, kā balstoties uz konstitūciju un Bill of Rights panākt savu tiesību ievērošanu, ko darīt tad ja tiesnesis neievēro likumu un procesuālo kārtību. Tas viss tiek ik dienas aprunāts un iztirzāts, un ļoti daudz sīkie lokālie zaglēni, krastus pazaudējušie birokrāti nolikti pie ratiem, daudzi juristi zaudējuši licenses, daudz ml. kompensācijās samaksāts (konkrēti par nelikumīgo nekust.īp.nodokli) Un grupa aug kā zāle pavasarī. Paši bijām aizmiguši, aizmirsām, ka mums ir Dieva dotas TIESĪBAS.
P.S. Ja kādam ir interese par juridisko grupu, varu iedot koordinātes, bet tā ir angļu valodā telegram platformā.

Atbildēt

There will be no more Sufganiyah made from Semgallia's golden wheat.

30.12.2021. 01:10

Kur ir valsts, kas nav eiropiešu vai balta un tiek piespiests "diveristy & inclusion" ?
Kur ir valsts, kas ir eiropiešu vai balta un netiek piespeists "diveristy & inclusion" ?

Atbildēt

prātu izkūkojis pretvalstisks elements

30.12.2021. 00:37

»

A

Nē, prātu izkūkojis pretvalstisks elements


A??

Atbildēt

klibas aitas

30.12.2021. 00:35

»

kļimoviča aita

mudaks


šašliks???

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...