Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ritvars

30.05.2016. 21:43

Es nevaru saprast kādēļ kaimiņu savstarpejās nesaskaņas var bremzēt jauniešu attīstību motokrosā. Vai tad labāk ir ja jaunieši ložņā pa šķūņiem un pīpe, vai labāk nodarbojas ar sportu ko paši ir izvēlējušies. Man tikai jautājums kapēc netiek izklāstīta visa informācīja, ka šim kaimiņam kuram tas viss traucē 50m no mājas ir kvadraciklu noma un 70m autoceļš Rīga Sigulda kur nemitīgi pārvietijas motorizēti transporta līdzekļi.Un apsurdākais tanī visā ir tas, ka pašam panikas cēlājam dēls brauc ar motociklu. Smieklīgi, ka savstarpējais kaimiņu naids bremzē jauniešu attīstību!!!!!

Atbildēt

Hi hi

29.05.2016. 10:55

»

ha-ha

Līdzīgs gadījums bija arī Kurzemes pusē, kur iedzīvotājus gadiem ilgi terorizēja kartingisti. Dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamām mājām bija ierīkota trase, pa kuru braukāja arī sabiedrībā zināmi biezie...


Ja tā biezo ierīkotā ir Kandavas kartadroms, tad tā jau tur stāv kopš 1972 gada. Nabaga iedzīvotāji cieta biezo izdarības tik ilgi ;)! Mans ieteikums jums klusuma un super dabas draugi ,ja civilizācija jūs tik ļoti ir nomocījusi varbūt paši sāciet dzīvot alās un kokos, jo mājas uzcelšana arī radīja troksni un piesārņojumu. Pārvietojieties ar kājām un zirgu, jo auto, vilciens u.t.l. arī rada troksni un piesārņojumu.

Atbildēt

For Wet NEIman

28.05.2016. 20:41

EU tas nav Neimanis Normis kas tur plosās kā negudrs??? Izšauj kuli un bus labi, būs Tev uzreiz miers !
Ne? Liec puikàm mieru. Lai tak brauc.

Atbildēt

USA latvian

28.05.2016. 19:58

Atsaldeto bars!
Latvija ir baigá banánu Republica tik tieshám!
Lai dzivo motocross un mashiinas kas brauc pa siguldas shoseju!
Cerams ka tám mashiinam luuziis izpuuteeji un skanja buus veel lielaaka!
Ljoti atvainojos par drukas kljudaam Jo man ir USA word tab!
Esmu no California un te visi brauc 24/7!
Ja grib Klusuumu tad jaadziivo Alaska vai kautkur ice land!
Good luck with motocross!

Atbildēt

Sveiks

28.05.2016. 17:57

»

Janka

Kam tad pieder tā zeme un trase? Tautai jāsina savi varoņi


Atbrauc ciemos, apskaties kam pieder! Iepazīstināšu Tevi ar varoni! Nākamreiz uzraksti savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru lai var uzaicināt ciemos. :)

Atbildēt

Otrpus sētai

28.05.2016. 17:54

Žēl, ka Inčukalna dabas parka pārstāvji sagroza faktus un burtiski nomelno "Baižkalnu" iedzīvotājus!
Tātad lai visiem būtu skaidrs - "Baižkalnu" īpašnieki ir mantojuši īpašumu paaudzi paaudzē jau vairāk kā 100 gadus un jau no 50-60 gadiem šeit tiek braukts ar motocikliem!
90.gados atnāk dzīvot "kaimiņš", kurš pats vēl šodien ir Vēju Brāļu apvienības biedrs un pats ir saistījis savu dzīvi ar motocikliem! Līdz 2008 gadam "Baižkalnu" īpašumā bez pretenzijām brauca motocikli 3 reizes nedēļā un protams, ka ne pa naktīm, jo tas nav iespējams! 2008. gadā KAIMIŅŠ izteica pretenzijas un nolika mērķi panākt lai "Baižkalnos" motocikli nebrauktu! No 2008.gada trase nav tikusi regulāri izmantota, jo it kā nekas to neaizliedza darīt, bet kā ierūcās motocikls, tika izsaukta pašvaldības policija!
Minētais nepatiesais apgalvojums, ka no 2008 gada nepārtraukti motociklisti padara iedzīvotāju dzīvi neciešamu ir MELI!

Nākamais - informācija par būvatļauju tika ielikta lapā tai pat dienā, kad izdota būvatļauja! 15.01.2015. (kārtējie meli)

VVD nav konstatējis pārkāpumus, taču norādija uz tehnisko noteikumu nepieciešamību un skaņas kartes izveidi, ko kļūdas pēc Buvvalde nebija iekļāvusi PAU!

Neviena no minētajām iestādēm - VVD, BVKB, EM utt, nav minējusi, ka būvatļauja būtu jāatceļ. JO būvatļauja 30dienas pēc izdošanas ir neapstrīdama! Un šīs iestādes nevar to atcelt!

Pēc teritorijas plānojuma IR atļautas SPORTA BŪVES! Kārtējā apmelošana!

Deputātu pienākums ir attīstīt novadu un pašvaldības autonomā funcija ir veicināt jauniešu un sporta attīstību novadā! Jebkuram ir skaidrs, ka aizliegt privātīpašniekam attīstīt savu īpašumu novada un sporta labā, būtu pretēji pašvaldības pienākumiem!

Minētā tiesvedība par būvatļaujas atcelšanu raksta autoram ir zaudēta! Tiesa atzina, ka nesaskata argumentētu KAIMIŅA pretenziju - vai tā ir vides aizstāvība, vai tikai aizbildināšanās personīgas nepatikas izpaušanai! Kā arī būvatļauja 30 dienas pēc izdošanas ir neapstrīdama!

Inčupītes slavenā aizsargjosla ir neuzmanības kļūda, apbūves dokumentu sagatavošanā, JO Inčupītes garums dokumentā norādīts - 12km, kas ir identisks ar Saulkrastu Inčupi, kura ir 2x lielāka upe! Likumā noteiktā kārtība aizsargjoslām - līdz 10km upēm - 10m, virs 10km upēm - 50m. Pēc LVĢMC atzinuma, ka Inčupītes patiesais garums ir 8,2km ir skaidrs, ka ir pieļauta kļūda un nepamatoti tiek ierobežota privātīpašnieka īpašuma izmantošanas iespējas! Arī VVD to apstiprina, kā arī Dome apzinās, ka tā ir kļūda! Arī fakts, ka Inčupīte atrodas otrpus īpašumam skatoties no pretenziju cēlāja īpašuma 50m nozīmētu vienīgi 50m pietuvošanos viņa paša īpašumam, kas ir jēls arguments vides aizstāvēšanai!

Par troksni - pretenziju cēlājs dzīvo Siguldas šosejas - Rīga - Pleskava aizsargjoslā, pie paša ceļa, kur 24/7 brauc auto. No "Baižkalniem" uz otru pusi blakus pretenziju Kaimiņam ir motociklu noma, kura Kungu netraucē. Bet trase, kura reāli netiek izmantota - traucē! Likumdošanā ir skaidri noteikta kārtība par trokšņiem un trokšņa emisiju! Projektā minēti trases darba laiki, kuri pie maksimālā trokšņa izdošanas nepārsniedz gada normu! Ieteiktu pretenziju cēlāju iedziļināties likumā par sporta bāzēm, trasēm un troksni kā tādu! Ja likuma kārtībā būtu pienākums izveidot skaņas sienu, tas tiktu darīts!

Vērts pieminēt, ka Pretenziju cēlājs nomelnošanas kārtībā bija uzsācis krimināl lietu, ka it kā Biedrība, kas būvē trasi ir viltojuši atbalstītāju parakstus no novada! Trasi atbalsta vismaz 200-300 novada iedzīvotāju, kuri ar parakstu to var apliecināt!


Nevienam privātīpašniekam nav aizliegts pārvietoties pa savu īpašumu ar motocikliem! Būtu priecājies, ka gar sētu neviens nebrauc līkumu treniņus pa PĻAVU!

Ironiski ir tas, ka biedrība Ar nosaukumu - "Inčukalna Dabas Parks" atrodas īpašumā, kurā katru dienu tiek krāsotas automašīnas, bez krāsas kamerām, kur tiek nosūkts gaiss caur filtriem! Kur ir vides aizstāvība tad? Un iespējams netiek maksāti nodokļi! Ieteikums būtu nenomelnot citus, ja pats neesi balts un tīrs! Un ir vēl...

Atbildēt

skumji

19.05.2016. 10:47

, ka cilvēkiem jācīnas gadiem, lai panāktu mieru savu māju tuvumā. murgs kaut kāds, kur mēs dzīvojam! Vai tad ir tik sarežģīti tos braucējus novirzīt kaut kur tālāk no cilvēku mājām, kā tas notiek civilizētās valstīs un īstenībā pat ir labi piemēri tepat pie mums Latvijā. prieks braucējiem un pārējiem miers! Un piekrītu, ka pašvaldības neviens nekontrolē un deputāti dara ko grib. skumji.

Atbildēt

augulis ir lielākā

15.05.2016. 10:36

»

tjcs

Manuprāt tur apakšā ir kaut kas cits. Varētu būt kādam no biedrības vadoņiem ir kāda personīga "cemme" un tas arī ir galvenais iemesls kašķiem. Pārējie jau tikai darbojas fonā, tā teikt bariņam. Nešķiet īsti loģiski argumenti, ka tā trase traucē. Cilvēki dzīvo blakus dzelzceļam,tramvaja sliedēm, ostām...


padzīvo situācijā, kad kāds ar motorzāģi visu dienu un vēl vakaros bez apstājas zāgē tev pie auss un trases īpašnieks spļauj tev virsū, jo zaglīgās varas spice ir viņa koriši un viņu "kļūda" vizinās pa šo trasi, tāpēc trase ir neaizskarama. Šeit parādās valdības pārstāvju cinisms visā krāšņumā. Viņi, kopā ar Inčukalna pašvaldības prātvēderiem, piedalās faktu sagrozīšanā un finansu mahinācijās.

Atbildēt

jo vairāk muļķu, jo labāk

15.05.2016. 09:21

jo vairāk sportistu, jo labāk........pat roma sabruka....
kur tik neizlieto godīgo sviedriem pelnīto naudiņu

Atbildēt

tjcs

15.05.2016. 09:01

Manuprāt tur apakšā ir kaut kas cits. Varētu būt kādam no biedrības vadoņiem ir kāda personīga "cemme" un tas arī ir galvenais iemesls kašķiem. Pārējie jau tikai darbojas fonā, tā teikt bariņam. Nešķiet īsti loģiski argumenti, ka tā trase traucē. Cilvēki dzīvo blakus dzelzceļam,tramvaja sliedēm, ostām, pie lielceļiem un maģistrālajām ielām. Tur troksnis ir katastrofāls, bet neko, dzīvo.
Ja kāds zina, varētu pastāstīt par kašķa zemūdens akmeņiem.

Atbildēt

augulis ir lielākā

14.05.2016. 23:57

problēma, jo viņa sēklinieku produkts ir viens no tiem, kas piegružo šo apkārtni ar savu vēlmi pabraukāties gar svešām mājām, tētuka ministreļa mundierta aizsergā. augulītis vecuma marasmā un savas varas nemirstības apliecinājumā šo procesu stimulē ar savām kuslajām roķelēm, bet joprojām neizmērojamo pārliecību par nesodāmību vismaz tuvākajā nākotnē. brikmaņa%lembīša komanda jāsūta atvaļinājumā i8espējami drzāk.

Atbildēt

sociāli atstumtais

14.05.2016. 23:20

un tā tas iet - paliek aizvien trakāk - Adažos Vangažos , Inčukalnā , Cēsīs ; ko grib , to balso un 0 par ko tad lai vēlē , nav jau par ko vēlēt ... kā ievēl , tā paliek aizvien debilāki ! un neatbildēšana uz iesniegumiem jau paliek par ,,normu ,,

Atbildēt

Lauķis

14.05.2016. 21:42

Par ko šeit runājam? Rīgas būvvalde nevar vien saņemties un izdot būvatļauju brūkoša, apkārtējiem bīstama mūra žoga nojaukšanai vairāk kā pusgada garumā un vēl joprojām, tad laukos noteikti lietas ir vēl traģiskākas. Tā Latvijas ierēdņi domā par savu tautu un tās biznesa iespējām. Tas viss kļūst vienkārši nožēlojami, lai neteiktu vairāk!

Atbildēt

Janka

14.05.2016. 16:40

Kam tad pieder tā zeme un trase? Tautai jāsina savi varoņi.

Atbildēt

...

14.05.2016. 14:09

Vieni grib dzīvot mierā un tīrā vidē, citi drillēt dibenus uz motocikliem un riskēt ar saviem kauliem. Varbūt var atrast kādu vietu, kur kopā sabāzt visus moto-auto mīļotājus, lai viņi tur nolauž kaklus.

Atbildēt

moto

14.05.2016. 12:06

Shie nav chomi ar K. Sergji un M. Sedlinju gadijumaa?

Atbildēt

o jā

14.05.2016. 10:52

BVKB atkal savā elementā

"BVKB savā atzinumā norāda uz nepārprotamiem likuma pārkāpumiem, kas ir bijuši līdz būvatļaujas izdošanai un tās izdošanas laikā: viens no būtiskākajiem ir fakts, ka būvprojektam nav pievienota zemes nomas līguma kopija"

Atbildēt

ha-ha

14.05.2016. 10:18

Līdzīgs gadījums bija arī Kurzemes pusē, kur iedzīvotājus gadiem ilgi terorizēja kartingisti. Dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamām mājām bija ierīkota trase, pa kuru braukāja arī sabiedrībā zināmi biezie.
Ja neizdodas vinnēt tiesā, sametieties un nopērciet kastes ar naglām un izberiet trasē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...