Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ritvars

30.05.2016. 20:43

Es nevaru saprast kādēļ kaimiņu savstarpejās nesaskaņas var bremzēt jauniešu attīstību motokrosā. Vai tad labāk ir ja jaunieši ložņā pa šķūņiem un pīpe, vai labāk nodarbojas ar sportu ko paši ir izvēlējušies. Man tikai jautājums kapēc netiek izklāstīta visa informācīja, ka šim kaimiņam kuram tas viss traucē 50m no mājas ir kvadraciklu noma un 70m autoceļš Rīga Sigulda kur nemitīgi pārvietijas motorizēti transporta līdzekļi.Un apsurdākais tanī visā ir tas, ka pašam panikas cēlājam dēls brauc ar motociklu. Smieklīgi, ka savstarpējais kaimiņu naids bremzē jauniešu attīstību!!!!!

Atbildēt

Hi hi

29.05.2016. 09:55

»

ha-ha

Līdzīgs gadījums bija arī Kurzemes pusē, kur iedzīvotājus gadiem ilgi terorizēja kartingisti. Dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamām mājām bija ierīkota trase, pa kuru braukāja arī sabiedrībā zināmi biezie...


Ja tā biezo ierīkotā ir Kandavas kartadroms, tad tā jau tur stāv kopš 1972 gada. Nabaga iedzīvotāji cieta biezo izdarības tik ilgi ;)! Mans ieteikums jums klusuma un super dabas draugi ,ja civilizācija jūs tik ļoti ir nomocījusi varbūt paši sāciet dzīvot alās un kokos, jo mājas uzcelšana arī radīja troksni un piesārņojumu. Pārvietojieties ar kājām un zirgu, jo auto, vilciens u.t.l. arī rada troksni un piesārņojumu.

Atbildēt

For Wet NEIman

28.05.2016. 19:41

EU tas nav Neimanis Normis kas tur plosās kā negudrs??? Izšauj kuli un bus labi, būs Tev uzreiz miers !
Ne? Liec puikàm mieru. Lai tak brauc.

Atbildēt

USA latvian

28.05.2016. 18:58

Atsaldeto bars!
Latvija ir baigá banánu Republica tik tieshám!
Lai dzivo motocross un mashiinas kas brauc pa siguldas shoseju!
Cerams ka tám mashiinam luuziis izpuuteeji un skanja buus veel lielaaka!
Ljoti atvainojos par drukas kljudaam Jo man ir USA word tab!
Esmu no California un te visi brauc 24/7!
Ja grib Klusuumu tad jaadziivo Alaska vai kautkur ice land!
Good luck with motocross!

Atbildēt

Sveiks

28.05.2016. 16:57

»

Janka

Kam tad pieder tā zeme un trase? Tautai jāsina savi varoņi


Atbrauc ciemos, apskaties kam pieder! Iepazīstināšu Tevi ar varoni! Nākamreiz uzraksti savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru lai var uzaicināt ciemos. :)

Atbildēt

Otrpus sētai

28.05.2016. 16:54

Žēl, ka Inčukalna dabas parka pārstāvji sagroza faktus un burtiski nomelno "Baižkalnu" iedzīvotājus!
Tātad lai visiem būtu skaidrs - "Baižkalnu" īpašnieki ir mantojuši īpašumu paaudzi paaudzē jau vairāk kā 100 gadus un jau no 50-60 gadiem šeit tiek braukts ar motocikliem!
90.gados atnāk dzīvot "kaimiņš", kurš pats vēl šodien ir Vēju Brāļu apvienības biedrs un pats ir saistījis savu dzīvi ar motocikliem! Līdz 2008 gadam "Baižkalnu" īpašumā bez pretenzijām brauca motocikli 3 reizes nedēļā un protams, ka ne pa naktīm, jo tas nav iespējams! 2008. gadā KAIMIŅŠ izteica pretenzijas un nolika mērķi panākt lai "Baižkalnos" motocikli nebrauktu! No 2008.gada trase nav tikusi regulāri izmantota, jo it kā nekas to neaizliedza darīt, bet kā ierūcās motocikls, tika izsaukta pašvaldības policija!
Minētais nepatiesais apgalvojums, ka no 2008 gada nepārtraukti motociklisti padara iedzīvotāju dzīvi neciešamu ir MELI!

Nākamais - informācija par būvatļauju tika ielikta lapā tai pat dienā, kad izdota būvatļauja! 15.01.2015. (kārtējie meli)

VVD nav konstatējis pārkāpumus, taču norādija uz tehnisko noteikumu nepieciešamību un skaņas kartes izveidi, ko kļūdas pēc Buvvalde nebija iekļāvusi PAU!

Neviena no minētajām iestādēm - VVD, BVKB, EM utt, nav minējusi, ka būvatļauja būtu jāatceļ. JO būvatļauja 30dienas pēc izdošanas ir neapstrīdama! Un šīs iestādes nevar to atcelt!

Pēc teritorijas plānojuma IR atļautas SPORTA BŪVES! Kārtējā apmelošana!

Deputātu pienākums ir attīstīt novadu un pašvaldības autonomā funcija ir veicināt jauniešu un sporta attīstību novadā! Jebkuram ir skaidrs, ka aizliegt privātīpašniekam attīstīt savu īpašumu novada un sporta labā, būtu pretēji pašvaldības pienākumiem!

Minētā tiesvedība par būvatļaujas atcelšanu raksta autoram ir zaudēta! Tiesa atzina, ka nesaskata argumentētu KAIMIŅA pretenziju - vai tā ir vides aizstāvība, vai tikai aizbildināšanās personīgas nepatikas izpaušanai! Kā arī būvatļauja 30 dienas pēc izdošanas ir neapstrīdama!

Inčupītes slavenā aizsargjosla ir neuzmanības kļūda, apbūves dokumentu sagatavošanā, JO Inčupītes garums dokumentā norādīts - 12km, kas ir identisks ar Saulkrastu Inčupi, kura ir 2x lielāka upe! Likumā noteiktā kārtība aizsargjoslām - līdz 10km upēm - 10m, virs 10km upēm - 50m. Pēc LVĢMC atzinuma, ka Inčupītes patiesais garums ir 8,2km ir skaidrs, ka ir pieļauta kļūda un nepamatoti tiek ierobežota privātīpašnieka īpašuma izmantošanas iespējas! Arī VVD to apstiprina, kā arī Dome apzinās, ka tā ir kļūda! Arī fakts, ka Inčupīte atrodas otrpus īpašumam skatoties no pretenziju cēlāja īpašuma 50m nozīmētu vienīgi 50m pietuvošanos viņa paša īpašumam, kas ir jēls arguments vides aizstāvēšanai!

Par troksni - pretenziju cēlājs dzīvo Siguldas šosejas - Rīga - Pleskava aizsargjoslā, pie paša ceļa, kur 24/7 brauc auto. No "Baižkalniem" uz otru pusi blakus pretenziju Kaimiņam ir motociklu noma, kura Kungu netraucē. Bet trase, kura reāli netiek izmantota - traucē! Likumdošanā ir skaidri noteikta kārtība par trokšņiem un trokšņa emisiju! Projektā minēti trases darba laiki, kuri pie maksimālā trokšņa izdošanas nepārsniedz gada normu! Ieteiktu pretenziju cēlāju iedziļināties likumā par sporta bāzēm, trasēm un troksni kā tādu! Ja likuma kārtībā būtu pienākums izveidot skaņas sienu, tas tiktu darīts!

Vērts pieminēt, ka Pretenziju cēlājs nomelnošanas kārtībā bija uzsācis krimināl lietu, ka it kā Biedrība, kas būvē trasi ir viltojuši atbalstītāju parakstus no novada! Trasi atbalsta vismaz 200-300 novada iedzīvotāju, kuri ar parakstu to var apliecināt!


Nevienam privātīpašniekam nav aizliegts pārvietoties pa savu īpašumu ar motocikliem! Būtu priecājies, ka gar sētu neviens nebrauc līkumu treniņus pa PĻAVU!

Ironiski ir tas, ka biedrība Ar nosaukumu - "Inčukalna Dabas Parks" atrodas īpašumā, kurā katru dienu tiek krāsotas automašīnas, bez krāsas kamerām, kur tiek nosūkts gaiss caur filtriem! Kur ir vides aizstāvība tad? Un iespējams netiek maksāti nodokļi! Ieteikums būtu nenomelnot citus, ja pats neesi balts un tīrs! Un ir vēl...

Atbildēt

skumji

19.05.2016. 09:47

, ka cilvēkiem jācīnas gadiem, lai panāktu mieru savu māju tuvumā. murgs kaut kāds, kur mēs dzīvojam! Vai tad ir tik sarežģīti tos braucējus novirzīt kaut kur tālāk no cilvēku mājām, kā tas notiek civilizētās valstīs un īstenībā pat ir labi piemēri tepat pie mums Latvijā. prieks braucējiem un pārējiem miers! Un piekrītu, ka pašvaldības neviens nekontrolē un deputāti dara ko grib. skumji.

Atbildēt

augulis ir lielākā

15.05.2016. 09:36

»

tjcs

Manuprāt tur apakšā ir kaut kas cits. Varētu būt kādam no biedrības vadoņiem ir kāda personīga "cemme" un tas arī ir galvenais iemesls kašķiem. Pārējie jau tikai darbojas fonā, tā teikt bariņam. Nešķiet īsti loģiski argumenti, ka tā trase traucē. Cilvēki dzīvo blakus dzelzceļam,tramvaja sliedēm, ostām...


padzīvo situācijā, kad kāds ar motorzāģi visu dienu un vēl vakaros bez apstājas zāgē tev pie auss un trases īpašnieks spļauj tev virsū, jo zaglīgās varas spice ir viņa koriši un viņu "kļūda" vizinās pa šo trasi, tāpēc trase ir neaizskarama. Šeit parādās valdības pārstāvju cinisms visā krāšņumā. Viņi, kopā ar Inčukalna pašvaldības prātvēderiem, piedalās faktu sagrozīšanā un finansu mahinācijās.

Atbildēt

jo vairāk muļķu, jo labāk

15.05.2016. 08:21

jo vairāk sportistu, jo labāk........pat roma sabruka....
kur tik neizlieto godīgo sviedriem pelnīto naudiņu

Atbildēt

tjcs

15.05.2016. 08:01

Manuprāt tur apakšā ir kaut kas cits. Varētu būt kādam no biedrības vadoņiem ir kāda personīga "cemme" un tas arī ir galvenais iemesls kašķiem. Pārējie jau tikai darbojas fonā, tā teikt bariņam. Nešķiet īsti loģiski argumenti, ka tā trase traucē. Cilvēki dzīvo blakus dzelzceļam,tramvaja sliedēm, ostām, pie lielceļiem un maģistrālajām ielām. Tur troksnis ir katastrofāls, bet neko, dzīvo.
Ja kāds zina, varētu pastāstīt par kašķa zemūdens akmeņiem.

Atbildēt

augulis ir lielākā

14.05.2016. 22:57

problēma, jo viņa sēklinieku produkts ir viens no tiem, kas piegružo šo apkārtni ar savu vēlmi pabraukāties gar svešām mājām, tētuka ministreļa mundierta aizsergā. augulītis vecuma marasmā un savas varas nemirstības apliecinājumā šo procesu stimulē ar savām kuslajām roķelēm, bet joprojām neizmērojamo pārliecību par nesodāmību vismaz tuvākajā nākotnē. brikmaņa%lembīša komanda jāsūta atvaļinājumā i8espējami drzāk.

Atbildēt

sociāli atstumtais

14.05.2016. 22:20

un tā tas iet - paliek aizvien trakāk - Adažos Vangažos , Inčukalnā , Cēsīs ; ko grib , to balso un 0 par ko tad lai vēlē , nav jau par ko vēlēt ... kā ievēl , tā paliek aizvien debilāki ! un neatbildēšana uz iesniegumiem jau paliek par ,,normu ,,

Atbildēt

Lauķis

14.05.2016. 20:42

Par ko šeit runājam? Rīgas būvvalde nevar vien saņemties un izdot būvatļauju brūkoša, apkārtējiem bīstama mūra žoga nojaukšanai vairāk kā pusgada garumā un vēl joprojām, tad laukos noteikti lietas ir vēl traģiskākas. Tā Latvijas ierēdņi domā par savu tautu un tās biznesa iespējām. Tas viss kļūst vienkārši nožēlojami, lai neteiktu vairāk!

Atbildēt

Janka

14.05.2016. 15:40

Kam tad pieder tā zeme un trase? Tautai jāsina savi varoņi.

Atbildēt

...

14.05.2016. 13:09

Vieni grib dzīvot mierā un tīrā vidē, citi drillēt dibenus uz motocikliem un riskēt ar saviem kauliem. Varbūt var atrast kādu vietu, kur kopā sabāzt visus moto-auto mīļotājus, lai viņi tur nolauž kaklus.

Atbildēt

moto

14.05.2016. 11:06

Shie nav chomi ar K. Sergji un M. Sedlinju gadijumaa?

Atbildēt

o jā

14.05.2016. 09:52

BVKB atkal savā elementā

"BVKB savā atzinumā norāda uz nepārprotamiem likuma pārkāpumiem, kas ir bijuši līdz būvatļaujas izdošanai un tās izdošanas laikā: viens no būtiskākajiem ir fakts, ka būvprojektam nav pievienota zemes nomas līguma kopija"

Atbildēt

ha-ha

14.05.2016. 09:18

Līdzīgs gadījums bija arī Kurzemes pusē, kur iedzīvotājus gadiem ilgi terorizēja kartingisti. Dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamām mājām bija ierīkota trase, pa kuru braukāja arī sabiedrībā zināmi biezie.
Ja neizdodas vinnēt tiesā, sametieties un nopērciet kastes ar naglām un izberiet trasē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...